Top- Het défilé voor de burgemeester De heer en mevrouw De Koning werden getroffen door de hartelijke ontvangst Texelaar onder de Texelaars Jeugdrubriek Aardappelrooiers Tandem te koop iui mui min mill mm mm mm Klaas Boon in min mm mm mm mm nm Klokslag vier zette de stoet, welke voor de burgemeester en diens echtge note zou défileren, zich op de Wilhelmi- nalaan in beweging. Wij zagen de mu ziekcorpsen D.E.K., V.I.O.S., Texels Fanfare, leden van de Gym, leden van S.V. Texel, padvindsters en padvinders, leerlingen van de landbouwhuishoud- school, de Texelse Boys, de handbal club G.D.S., allen in hun keurige tenues, de leden van „Con Amore", de toneel vereniging St. Jan, de kinderen van ve le scholen, de kleuters van de R.K. Frö belschool, alle brandweercorpsen, ver schillende groepen in vol ornaat, ande ren in hun alledaagse werkkleding, maar óók paraat! De burgemeester en mevrouw De Ko ning volgden het défilé met grote be langstelling. De stoet begaf zich naar het Park, waar ook zeer vele andere Texe laars heenstroomden. Burgemeester De Koning en mevrouw De Koning, de wet houders, de gemeente-secretaris en de leden van de feestcommissie, waren via de tuin van het raadhuis naar het Park gewandeld en verschenen mtussen op het podium van de muzieknis. Allereerst was het woord aan de jeugd van Texel, die de burgemeester een welkomstlied van Huib Femjn toe zong o.l v. de heer De Vries, Z.-Eier- land. Daarna zong zij „Waar de blanke top". Een dochtertje van de heer Mi- chels en een dochtertje van de heer Gerritsma boden de heer en mevrouw De Koning namens de feestcommissie bloemen aan. Hierna betraden Afke de Boer, Dick Timmer, Toke van Sambeek en Wim v.d. Gracht, kleuters van de R. K. Fröbelschool, het podium, zij brach ten eveneens een bloemenhulde en zeg den een leuk gedichtje keurig op. De burgemeester dankte de jeugd hartelijk „Jullie hebben uitstekend gezongen, ik hoop jullie allemaal op de scholen te kunnen bezoeken en dan zingen jullie natuurlijk weer zo mooi!" Hierop zong „Con Amore" o.l.v de heer R. J. Boom Ons lied van de Zee" en de muziekcorpsen D.E.K., V.I.O.S. en Texels Fanfare spee'den daarna een pit tige mars o.l.v. d^ heer U. Bouvvsma. Nadat de verschillede dirigenten aan de burgemeester waren voorgesteld, richtte de burgemoester zich in hartelij ke bewoordingen tot de bevolking. Spreker zeide oiizonder erkentelijk te zijn voor de grootse ontvangst. „Bij zulk een ontvangst is het niet moeilijk om het Groen-Zwart, Texels in het hart in de banier te schrijven!" De heer Michels, voorzitter van de Feestcommissie, sprak het nieuwe hoofd van onze gemeente als volgt toe: Zeer geachte Burgervader, Zeer bewust heb ik u aangesproken als Burgervader. Ge zijt immers thans het hoofd van het grote Texelse gezin U heeft zich belast met alle zorgen die een groot huishouden met zich brengen endie zijn heden ten dage niet ge ring Wij achten het een gelukkige keus van H M. de Koningin u als hoofd van onze gemeente te hebben benoemd, ie mand, die reeds eerder aan het hoofd heeft gestaan van een bevolking van ei landen Als Resident van Banka en Bil- liton, de twee eilanden ten Zuiden van Sumatra, hebt ge zeker veel ondervin ding opgedaan betreffende de proble men die een eiland met zich brengt. Als voorzitter van de jongste, maar niet de minst actieve, Texelse vereni ging, heet ik u hartelijk welkom op ons mooie eiland. Onze vereniging stelt zich ten doel het organiseren van kinder- en volks spelen op verjaardagen van leden van het Koninklijk Huis en nationale feest dagen, tevens het bevorderen, verbete ren van de .Texelse folklore als Meier- blis, luilak, Sinte Maarten en Sunder- klaas. (De burgemeester glimlacht). Daarnaast proberen wij aan Den Burg een ijsbaan en een speeltuin te krijgen. Deze laatste plannen zijn al in een ver gevorderd stadium en wij hopen dat u aan de uitvoering uw medewerking wilt verlenen. Dit is dan misschien het eerste ver zoek dat u krijgt. Het is gemakkelijk om altijd maar „ja" te zeggen en moei lijk om „neen" te zeggen In het eerste geval goede, in het tweede geval kwade vrienden. Toch hoop ik dat u op z n tijd cok „neen" zult zeggen. Onze vereni ging heeft op zich genomen deze blijde MACHINESCHADE. Zaterdag kreeg de Rotterdamse beurt schipper, schipper Puysles, toen hij op weg was naar Texel, even buiten Den Helder, motorpech, welke niet onmid dellijk te herstellen bleek. Er werd een noodzeil opgezet en zo getracht de ha ven van Oudeschild te bereiken, maar dit gelukte niet, het schip kwam bene den de haven terecht. De kotter TX 39, schipper P. v.d. Vis, heeft het motor schip toen binnengesleept. NIEUW BLOED. Het is prachtig, dat ons Texels Fan fare leden heeft, die reeds in het grijs verleden deel uitmaakten van dit mu ziekcorps. 20, 30 jaar en langer lid te zijn van een vereniging is een bijzonder feit, maar iedere vereniging heeft voort durend nieuw bloed nodig en daarom ziet men steeds uit naar nieuwe, jonge krachten. De heer Vonk, directeur, kon ons tot zijn vreugde mededelen, dat Texels Fanfare dezer dagen acht nieu we krachten (leerlingen) heeft mogen boeken. Dit succes bereikte men met een adv. in ons blad! Wij herinneren nog even aan de mededeling, dat dit corps deze week zijn donateurskaarten komt aanbieden. Minimum bijdrage f 1,-. Maar natuurlijk wil u het corps nog krachtiger steunen: iedere, vrijwillig verhoogde donatie wordt op hoge prijs gesteld. incomste en het défilé te organiseren. Wij hopen, dat een en ander naar uw zin zal zijn. Alle aeelnemende scholen en verenigingen boden spontaan hun medewerking aan. Jammer, dat door bijzondere omstandigheden Oosterend niet aanwezig is. Van deze plaats rust op mij de taak allen die hieraan hebben meegewerkt, onze hartelijke dank te betuigen. Ik stel voor op onze nieuwe Burgervader een driewerf hoera uit te brengen". Een enthousiast „Leve de burgemees ter"! weerklonk uit aller kelen. De plechtigheid werd door pittige marsmuziek besloten. Hiefna bestond gelegenheid om ten Raadhuize persoonlijk kennis te maken met de heer en mevrouw De Koning. Een zeer groot aantal eilandbewoners heeft daarvan gebruik gemaakt. SPREEKUUR BURGEMEESTER. De Burgemeester van Texel maakt bekend, dat hij voor inwoners der ge meente te spreken js ten raadhuize op Maandag- en Zaterdagmorgen van 10,30 tot 12 uur. Alleen in zeer dringende onvoorziene gevallen zal hiervan afwijking worden toegestaan. Texel, 10 October 1950. De Burgemeester voornoemd. C. DE KONING. BEDRIJFSTELLING. Burgemeester en Wethouders van Texel verzoeken de hoofden van bedrijven aan wie een formulier voor de bedrijfs- telling is uitgereikt, dit formulier zo spoedig mogelijk volledig in te vullen, opdat het ophalen van de bescheiden zonder vertraging kan plaats vinden. Texel, 10 October 1950. Burgemeester en Wethouders van Texel, De Burgemeester, C. DE KONING. De Secretaris, P. BEEMSTERBOER. BEKENDMAKING. Bij Koninklijk Besluit van 22 Septem ber 1950 is te rekenen met ingang van 1 Januari 1950 een tijdelijke verhoging van 5 pet. op de geldelijke tegemoetko mingen ingevolge artikel 13 van de Zui- aerzeesteunwet toegekend. Uitbetalingen van deze tijdelijke ver hoging zal per kwartaal geschieden, met dien verstande, dat het aan de belang hebbenden toekomende bedrag over het tijdvak 1 Januari tot en met 10 Septem ber 1950 in de loop van de maand Octo ber zal worden uitbetaald. Texel, 9 October 1950. De Burgemeester van Texel, C. DE KONING. ZITTING CONSULTATIEBUREAU. De zitting van het consultatiebureau is vandaag, 11 October, op de bekende MET MUZIEK. Ook M. Boogaard, Zevenhuizen, is door VIOS met muziek ontvangen bij zijn terugkeer uit Indonesië. Voor de boerderij was een erepoort gebouwd. TEXELSE MARKT. Den Burg, 9 October 1950. Aangevoerd: 35 lammeren f 45-f 60. 45 schapen f 80- f 100. 9 rammen f 90-f 140. 6 pinken f 280-f 350. 15 graskalveren fl80-f220. 3 veulens f 250-f 330. 22 biggen f 45-65. BRIDGE IN ZUID-EIERLAND. De bridgeclub van Zuid-Eierland opent hedenavond om 8 uur haar sei zoen. Zoals Zaterdag per adv. is mede gedeeld, zijn nieuwe leden hartelijk wel kom. NATIONAAL MUZIEKCORPS. Wij herinneren nog even aan het voornemen van het Nationaal Muziek corps van het Leger des Heils om Zon dagmiddag, aanvang drie uur, een con cert te geven in de Doopsgezinde kerk te Den Burg. MOTORCLUB TEXEL. De Fa. Anema, Alkmaar, heeft een kostbare gereedschapskist uitgeloofd voor de winnaar lichte of zware klas se van de kampioensrit, welke de motorclub Texel Zaterdag organiseert. Gisteren waren er al 29 deelnemers. De middagrit begint om 2 uur, de avondrit om 8 uur. R. K. FRÖBELSCHOOL. De (90) leerlingen van de R.K. Fröbel school zijn thans weer op hun vroegere basis teruggekeerd: zij spelen en leren weer in het keurig gerestaureerde Sint Janshuis aan de Molenstraat. De schil der heeft beide lokalen een zeer prettig aanzien gegeven, ja er hangen zelfs (sneeuwwitte) gordijntjes voor de ramen en de poppenkast was bij de restauratie niet vergeten! Prettige dagen toegewenst, kleuters! SPOKEN, OF. Wij waren al zo blij, dat het spook van het Molenbos zijn activiteit scheen te hebben gestaakt, maar. nu verne men wij uit Eierland, dat déar nog veel vreemder dingen gebeuren: Van ver schillende mensen hebben wij reeds ge hoord, dat er 's avonds vreemd volk om de deuren loopt, 'maaren dat is be roerder er wordt ook wel eens iets vermist. Wij weten bv. van iemand, die 's ochtends in zijn tuin gekomen. be merkte, dat er een kool verdwenen was, ook van iemand, die steenkolen miste en van een ander, waar spercie- bonen geplukt waren. Tevens is er een melkkarretje in de sloot gegooid en nog meer van zulke kleinigheden. Daar om, Eierlands, houdt uw deuren geslo ten! Het lijkt op spoken, maar dan in levende lijve! INGEZONDEN (Buiten verantwoordelijkheid van de redactie). Geachte redactie. Verzoeke beleefd opname van het volgende: In het middernachtelijk uur werden we verrast met vredesklanken in de vorm van een pamflet in de brieven bus. Waarom zo midden in de nacht en op Donderdag? Dit was om diegenen de pas af te snijden, die het in hun hoofd mochten halen, in de krant van Zater dag tegen dit gedoe te waarschuwen. Toch, zij het voor sommigen misschien te laat, doen wij dit nog. Wat is het doel van dit zgn. „Vredes- comité", dat niet anders is als een com munistische mantelorganisatie en van uit Moskou gedirigeerd wordt. In de eerste plaats stemming kweken tegen bewapening. Zoals de volkomen mis lukte stakingen in verschillende landen, tegen het lossen van wapenen, en de ac ties tegen de Marshall-hulp. Deze Vre- desactie zou misschien toe te juichen zijn, indien ook achter het ijzeren gor dijn deze acties gevoerd konden wor den. Maar hier is het ojngekeerde waar. Rusland heeft nl. na de oorlog nog niet aan demobilisatie gedacht. En als dit land zo vredelievend is, waarom heeft het, op Korea het verlossende woord dan niet gesproken? Eén woord van Moskou en de oorlog op Korea was aan de kant geweest. Daarom, doe niet mee aan dit gedoe, tenzij u er erg op gesteld zijt, een recla me-object in „De Waarheid" te worden. Maar dit zullen ze er niet bij zeggen of gezegd hebben misschien? Maar dan weet u dit nu. Met dank voor de plaatsing N. de J. ZIEKTEVERWEKKENDE DIEREN. Op uitnodiging van de R.K. Ontwik- kelingsclub te Den Burg, hield dokter Renout, Oosterend, Donderdagavond in Hotel De Zwaan een causerie over „Ziekteverwekkende Dieren". Het zaal tje was uitstekend bezet, toen de voor zitter, de heer Merkx, zijn welkomst woord sprak. Na verschillende medede lingen te hebben gedaan omtrent de eerste helft van het winterprogramma, zie ook ons blad van Woensdag jl. was het woord aan dokter Renout, die eerst verschillende muggenfamilies bij de kop nam. Wist u, dat er ieder jaar 3 millioen mensen aan malaria sterven? Deze ernstige ziekte wordt door parasie ten verwekt, eencellige diertjes, micro scopisch klein, maar hun aantal kan zich in een minimum van tijd enorm uitbreiden en dan worden de rode bloedlichaampjes door hen overmees terd Is ons bloed niet in orde, dan wor den wij ziek en in dit geval kan de ziekte dus een dodelijke afloop hebben. In de oorlog leden aan Oosterend heel wat personen aan malaria, die waar schijnlijk overgebracht was door een aardappelrooier van de overkant. Spr. vertelde, natuurlijk heel in het kort, met welke middelen men de strijd te gen de malaria aanbindt. Vervolgens stapte dokter Renout over naar het milt vuur. Wist u, dat er vroeger boeren wa ren, die hun aan miltvuur gestorven schapen in de grond stopten? Ze dach ten: „Ziezo, daar zijn we van af!" Maar zij hadden er blijkbaar nooit van ge hoord, dat miltvuur hardnekkige spo ren gaat vormen, een goedje, dat 20 jaar later nog kwaad kan doen als het door hoge waterstand aan de oppervlak te komt. Het zou dokter Renout dan ook helemaal niet verbazen als thans door het overvloedige vocht miltvuur gecon stateerd werd! (Er heeft zich, voor zo ver wij weten, hier nog geen geval van miltvuur voorgedaan. Red.) Een andere ziekte, de tetanus ofte wel strekkramp, wordt speciaal veroor zaakt door wondinfectie met paarden- mest. Indirect kan een trouw paard ons dus veel kwaad doen. De hondsdolheid werd ook even onder de loupe genomen, gelukkig komt deze ziekte practisch niet meer in ons land voor. Voor de ziekte van Bang bleek, volgens spreker, nog geen afdoend kruid gewassen. De t.b.c. werd eveneens „behandeld". Spre ker wees daarbij nog eens op het feit, dat het drinken van rauwe melk zeer gevaarlijk kan zijn, vooral voor kinde ren Hierna worden enige onprettige er varingen besproken, welke men met het ongewenste bezoek van wormen kan op doen. Wij kennen de lintworm, tot 10 meter lang, spoelworm, mijnworm, echinocosses, trichine en andere lastige beestjes. Gelukkig zijn er tal van mid delen om ze te bestrijden en beter is nog te zorgen dat u of uw kinderen ze niet krijgen, ook daarvoor gaf dokter Re nout tal van practische wenken' Wij zouden nog kunnen noemen de besprekingen van diverse vaccins en sera, ook zouden wij nog wel verslag willen geven van de bevredigende ant woorden die spreker op de talrijke vra gen gaf. De ruimte laat het helaas niet toe. WEEKBERICHT DER P.T.V. TEXEL. De prijs voor de eieren, geleverd van 2-7 Oct., bedroeg f2,80 per kg. Er wer den 56,549 stuks aangevoerd. Door dc hoge prijzen is het binnenlands» ver bruik zeer gering. Grote hoeveelheden eieren worden geëxporteerd. Van 25-30 Sept. bedroeg de uitvoer 18,458,870 stuks Hiervan gingen naar Duitsland 17,504,350 stuks. Uit de red£ welke de burgemeester hield, zijn enige woorden weggevallen De betreffende alinea nemen wij hier nog eens ter rectificatie op: Dat ik thans moet denken aan die eer ste waarschuwing van toen mag voor u en alle gemeentenaren een geruststel ling zijn en mijnerzijds mag ik dan de verzekering geven, dat ik, naast een juiste vervulling van de mij door de wet opgedragen taak er naar zal streven een Tesselaar onder de Tesselaars te zijn. En dan verkeer ik nog in de zo ge lukkige omstandigheid, in dat streven ten volle gesteund te worden door mijn vrouw en kinderen. DAMCLUB TEXEL. Uitslagen van Vrijdag 6 October: A.: C. v. HeerwaardenC v.d. Werf 02 S. v. HeerwaardenP. Kooij 11 S. BakkerG. Dros 11 B.: W J. Boon—A. v.d. Slikke 0—2 J. VinkeJoh. D. Bakker 02 J. KikkertJb. v. Lente 20 C. P. BurgerJ. Vonk 02 Jb. v. LenteJ. Kikkert 20 C.: Jac. v. HeerwaardenB. Leen 02 W. A. v. ZeijlenJ. Vinke 02 J. A. v. Enst—J. N. Rijk 1—1 H. GomesW. v. Leersum 20 J. N. RijkJ. A. v Enst 02 W. v. Leersum H. Gomes 02 OUDERAVOND M.-EIERLAND. De o. 1. school te Midden-Eierland heeft Woensdag 4 October een Ouder avond gehouden. Om kwart over 8 heette de voorzitter, de heer J. de Graaf, alle aanwezigen hartelijk welkom. Van de schoolarts was bericht binnengekomen, dat hij tot zijn spijt verhinderd was deze avond een inleiding te houden. De notulen en jaarverslag van de secretaresse, mevr. J. de Wolf-Kikkert, werden onder dank zegging voor de nauwkeurige weergave goedgekeurd. Uit het financieel over zicht van de penningmeester, de heer A. Dros, bleek, dat er op het ogenblik nog f275 in kas is, dank zij de operette. De bestuursverkiezing verliep zeer vlot, daar de beide aftredende bestuurs leden, mevr. de Wolf en de heer J. de Graaf, onmiddellijk werden herkozen. Voor de pauze werden de plannen voor het a.s. Sinterklaasfeest nog be sproken. Er zal eind Oct. en begin Nov. weer met een lijst gelopen worden, dit om alle kinderen weer versnaperingen en cadeautjes ie kunnen geven. Verder ligt het in de bedoeling, om op het Sin terklaasfeest enige films te vertonen en een goochelaar zal zijn toeren verrich ten. In de pauze, welke hierna volgde, werd onder het genot van thee met koek, de ouders gelegenheid gegeven het werk der leerlingen te bezichtigen. Daarna kwam aan de orde de vraag, wat er met en voor de leerlingen ge daan zal worden. Hierbij ging het om een bazar of een operette. Met grote meerderheid van stemmen werd beslo ten, evenals vorige jaren, weer een ope rette op te voeren. Bij de rondvraag kwamen nog vele vragen los, o.a. over de schoolreisjes, schoolcatechisaties, enz. Na beantwoor ding hiervan door het Hoofd der school, de heer P. Kleve, sloot de voorzitter om half 12 deze goed bezochte ouderavond. KATHOLIEKE KERKLIJST Parochie van St. Joannes de Doper met de bijkerken van Den Hoorn en Oosterend. Zondag 15 October. 20e Zondag na Pinksteren. De H.H. Missen in Den Burg en in Oosterend om 7,30 en 10 u. en in Den Hoorn alleen om 10 u. Communie- uitreiken in Den Burg buiten de Mis sen om 7 en 9 u. en verder in Den Burg en de bijkerken alleen onder de Missen. De uitreiking begint vooraan. Biechtgel. in Den Burg van 7-7,30 en in de bijker ken voor en na de H. Missen. Lof t.e.v. de H. Joseph met de Oct. maandgebe- den om 7 u. Voorgeschreven collecte met schaal v.d. R. K. doven en blinden, le zakje v.d. fröbelschool en 2e zakje v. d. armen. Deze week de H. Missen om 7 en 8 u. en de 3e Mis als anders en communieuitreiken 5 min. v.d. Missen en eronder. Heel de week om 7,30 Oct.- maandgebeden. Dinsdag: om 8 u. gez. Requiem v.d. doodceel. Woensdag: om 7,30 u. Josephlof met Oct.-maandgebe- den v d. o. d. schaal neergelegde inten ties. Daarna jongenscongr. Donderdag na de Oct.-maandgfbeden meisjescongr. Vrijdag: om 3,30 biechthoren voor de schoolkinderen. Zaterdag: biechtgel. van i-8 uur op de hele uren. Zondag a.s. Missiezondag. Nr. 30. Theo gaat school. THEO PEREBOOM. Theo heeft Za terdag 7 Octo ber jl. zijn vier de verjaardag gevierd. Hij woont Hoger- straat nr. 16, Den Burg. Hij helpt zijn va der graag in de slagerij, maar als de varkens erg gieren gaat hij toch wel eens een stapje achteruit, graag naar de kleuter- TEXELAARTJES. Contant f 0,60. Onder adres te bevr. (niet eer der dan 11 u. inBoekh.) onder nr. f 0,10 meer. Te koop 2 goed onderhouden meisjesfietsen. Schildereind 35, Den Burg Te koop een z.g a n. kachel f 30, een rookfauteuil m. kussens f 25 Oudeschild 177 Te koop een electr. kachel, 3 staafs Wilhelminalaan 78 Verl. donkerbr. wollen hoofddoek van C'dorp naar „'s-Herto- genbosch", graag terug, Corry Witte, E 120 Te koop een z.g.a.n. korte leren jas. Koo gerstraat 42 Aangeboden kippen Red Island 1 jaar oud J. Bakker Cz., Waalderstr. B.z.a. net R.K. meisje voor 1 2 dagen per week. Adr. te bevr. bur. v d. blad Te koop prima haardkachel f50 Binnenburg 8 Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broertje Anthonie A. v.d VIS-v Houten J. v.d. VIS Azn. PIETJE RINA TONNY L1A Peperstraat 5, Oosterend. Texel, 9 October 1950 Tijdelijk: „Parkzicht", Den Helder. Piet Roeper en Mieke Remmers geven U kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Vrij dag. 27 October 1950 n m 3 uur te Den Burg, Texel. Driehuizen B 126 Den Burg, Wilhelminal. 19 Receptie: Driehuizen B 126 Zondag, 15 October van 4-6 uur. Den Burg, Wilhelminalaan 19, 27 October van 4-6 uur Inplaats van kaarten J. C. Kiewiet en J. Zandee geven hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats vinden op Dins dag, 24 October 1950 n m. 3 uur te Den Burg, Texel Receptie: Zondag, 15 October, Wilhelminalaan 92, Den Burg. Op de trouwdag te De Koog. gevraagd. K. Langeveld, Pijpersdijk in goede staat. Adres te bevr. bur. v.d. blad Inplaats van kaarten. Piet Jannes en Willy Boon geven kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op 17 Oct. 1950 des v.m. 10 uur te Den Burg. Texel. Gelegenheid tot feliciteren op de trouwdag van 3-5 uur De Cocksdorp C 69 Texel. Zaterdag 14 October as. hopen S. Wilner en M. Wilner-Duinker de dag te herdenken, waar op zij voor 35 jaar in het huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blij.en is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkind T BOON-Wilner P BOON INA GERRIT en ANNIE Den Hoorn 65, Texel. 13 October a.s. hopen D. C. Vos en T. Vos-Boon de dag te herdenken waar op zij voor 40 jaar in het huwelijk traden Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen D. VOS M. C. VOS- Buissant des Amorie HETTY, NELLY, RIA N. PEETERS-Vos W. J A. J. PEETERS DICKY en HANS Gelegenheid tot geluk wensen 13 Oct. ten huize van de Heer M. Boogaard te De Koog. Enige kennisgeving. Heden overleed in het ziekenhuis te Gronin gen onze beste Dochter, Zuster en Tante Jacoba Korlenhoeven in dc ouJerdom van 62 jaar. Namens de familie Wed. J. Korlenhoeven Buys Visvliet, 8 October '50 De begrafenis zal plaats hebben Woensdag, he den, 11 October n.m. 1 uur van Schildereind 13, Den Burg Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde Echtgenoot, Broeder en Behuwdbroeder de heer TEUNIS PLATVOET eerder weduwnaar van Dirkje Bakelaar, in de ouderdom van 79 jaar en 8 maanden Uit aller naam: Wed. H. G. Platvoet- Dekker. Heilo, 10 Oct. 1950 Groenlaan 12. De teraardebestelling zal plaats vinden op Zaterdag 14 October a.s. op de Alg. Be graafplaats te Den Burg, Texel, na aan komst boot 2 uur. prestaties in kwaliteit en prijs Werkkleding Broeken, manchester Vesten, idem Broeken, blauw Overalls, Jassen, Overalls, grijs Khaki magazijnjassen Wit graslinnen jassen Profiteer hier nog van. DEN HOORN - TEL. 22 TWEEDAAGSE REClAMc A.S. VRIJDAG EH ZATERDAG S AFGEHAALD UII DE WINKEL

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2