•fn. kmt gm* r EIEREN Oranjeverening De Koog organiseerde causerie met lichtbeelden over Chili over ka l ue ccu iu {eden Jeugdrubriek MET LANGE EN KORTE MOUW Boerenarbeider ontbonden 15 ct. per stuk Boon's Zuivelhandel BESMETTELIJKE VEEZIEKTEN IN DECEMBER. In de maand December is in onze ge meente op één bedrijf mond- en* klauw zeer geconstateerd. NAAR HUIS! W. A Barhorst, Duinweg, komt 17 Ja nuari met de „Volendam" te Rotterdam aan. GEWIJZIGD. Wij maken belanghebbenden attent op de adv. van de N.V. TESO, die enige wijzigingen op verschillende trajecten van haar autobusdienst aankondigt NIEUW JEUGDVERHAAL. Beste Jongens en Meisjes. Binnenkort krijgen we een nieuw ver haal. Het heet ..Met Kapitein Klakkebos naar Amerika!" Een reeks van spannen de avonturen, ja ja, die meneer Klakke bos beleeft heel wat! Wat zullen we een pret om die rare Klakkebos hebben! BAZAR IN ZUID-EIERLAND. Vanmiddag om half drie wordt in de kapel te Zuid-Eierland een bazar ge opend. Een bazar, die heel wat biedt, ja het is beslist de moeite waard een kijkje te nemen. Er zijn vele prachtige kleding stukken en zo voorts tegen zeer lage prijzen. Het spreekt vanzelf, dat de di verse vermakelijkheden zoals het rad van avontuur, grabbelton, schiettent, sjoelbak en wat niet meer, niet ontbre ken. 't Zal druk worden! 25 JAAR BIJ DE GEMEENTE! De heer K. Hoogerheide is in de ver gadering van het college van B en W. gecomplimenteerd ter gelegenheid van het feit, dat hij vóór 25 jaa»- in dienst trad van de gemeente Texel. De jubila ris kwam cp 1 Januari 1926 als „dienaar van politie" in dienst der gemeente, op 1 Juli 1936 werd hij beambte in algeme ne dienst. Het gemeentebestuur heeft de jubila ris een gratificatie verleend FRYSKE KRITE. Men schrijft ons: Op uitnodiging van het bestuur van Fryske Knte zal de bekende voordracht kunstenaar, de heer H. G de Boer, van Sneek, op 16 Januari a s naar Texel ko men, om voor de talrijke Friezen hier op het eiland zijn voord» achtkunst ten bes te te geven. Gezien de reputatie van de heer de Boer (reeds meer dan 100 prij zen werden door hem gewonnen) be looft dit zeker een genotvolle avond te worden Verder werken nog verschillende le den, welke bekend zijn op het gebied van sketches, muziek en zang, mee aan deze avond, welke naar wij hopen, door vele Friezen bezocht zal worden. „BURETON GASTHUISSTRAAT". VIERDE FEEST. ..Bureton Gasthuisstraat" heeft Zater dagavond de bloemetjes buiten gezet in Hotel De Zwaan, dat luisterrijk versierd was. Van 8 tot 5 heeft men zich daar kostelijk vermaakt. Geen wonder, het ontbrak aan niets! En tal van leden wierpen zich als geboren voordracht kunstenaars op, dikwijls volkomen ge ïmproviseerd. De stemming was er al spoedig in. Er was zowaar een eigen band, die werd gevormd door mej. Mar ry Kuip. „Rozenburg", accordeon, C. van Heerwaarden ..Hoekie", pianist, Cor Eelman Lzn slagwerk, P. Brok, gui taar. Daar was ?en ijverig, gevat confe rencier, de heer W. van Engelen, die de diverse declamatoren op geestige wijze introduceerde. Voordrachten werden ge geven door J. Kil jan Sr., J. Keijser Dz W. van Heerwaarden, S Zijm Mzn P. Keijser, S. Dijt, Mw. Buis, Mw M. Zijm- Garritsen, Mw. J Zijin v. Heerwaarden en het ensemble Jannetje Oele Jd., Mar ry Kuip, mw. Oele-Bruin, C. van Heer- waarden en C. Eelman Lzn., zorgde voor vrolijke muziek. De uren vlogen om en toen de tijd van scheiden kwam, zong men nog uit volle borst ,,En we gaan nog niet naar huis!" Deze avond kan weer met gulden let teren in de annalen van deze Bureton worden geschreven. Ja, hij was goed! We vernemen nog, dat het bestuur van Bureton Gasthuisstraat bestaat uit de heren J Kiljan Sr., voorzitter, J. Kil- jan Jr., secretaris, Jb. Keijser, penning meester, N Spaans en J Oele, commis sarissen. S. V. Oosterend. Zaterdag a.s feestavond. De toneel vereniging van Den Hoorn voert dan op het toneelstuk „Polly Perkins". Bal na, met muziek van de Oude Sunderklaas- band. Doordat er onkosten aan verbon den zijn is de entree voor ieder op 60 ct. gesteld. De leden, die kaarten voor deze avond afhalen, moeien hun contributie- kaart meenemen, want deze moet tot Nov. 1950 betaald zijn. Kaarten voor Oosterend bij C. Bruin en voor Oost bij J. Klippel. Vrijdagavond is de uitvoering voor de adspiranten van voetbal- en handbal-af deling. (Zie ook adv.) Texelse Boys-Nieuws. In het belang ;an de voetbalvereniging Texelse Boys, roep ik persoonlijk alle le den van deze vereniging op, vanaf de volgende week 11 Januari de training te bezoeken. Vooral in deze tijd van vorst en veldafkeuring is het een groot be lang het lichaam in conditie te houden, zodat, wanneer de wedstrijden beginnen, we weer fit op net veld verschijnen. De ze oproep is niet alleen voor het'le elf tal, maar voor alle leden van de senioren tot de adspiranten toe. Komt, heren, toont dat ge allen wat voor de vereni ging over hebt, houdt uw lichaam in conditie en laten het bestuur en de trai ner tevreden zijn. Dus afgesproken, tot 11 Januari. Trainer. In ieder mens leeft, al is het dan ver borgen, een lust tot reizen. Slechts wei nigen zijn in staat, vreemde landen en volken door eigen aanschouwing te leren kennen. Het was daarom niet zo heel verwonderlijk, dat Zaterdagavond, toen mej. Andreas in De Koog vertelde over haar reis naar Chili, velen naar „De Toekomst" waren gekomen. Aan de hand van talrijke lichtbeelden van eigen opnamen wist mej. Andreas op zéér onderhoudende wijze de aanwezi gen een indruk te geven van dit wonder lijke land. Het is 4200 km. lang en maar 150 km. breed Hierdoor heeft Chili sterk uiteenlopende klimaten. Het Noor den is tropisch en kurkdroog. Soms re gent het er in geen jaren. Er is daar dan ook een grote woestijn. Meer naar het Zuiden is door meer regenval ook meer plantengroei. Het Zuiden heeft een guur en winderig klimaat met veel neerslag. Chili is 22 maal zo groot als Nederland, maar heeft slechts de helft van ons in wonertal. In het Noorden, aan de grens van Pe ru, is een plaats, waar vele duizenden vogels op de rotsen overnachten, dicht opéén gepakt. De uitwerpselen van deze vogels vormen de guano, de begeerde meststof. In het Noorden zijn ook vele mijnen, o. a. de grootste kopermijn ter wereld. De bekende Chili-salpeter wordt hier eveneens gewonnen. Chili, met zijn uitgestrekte kust, heeft vele badplaatsen, maar geen enkele kan bogen op zo'n mooi strand als Texel. Hoogstens vindt men hier en daar een paar honderd meter enigszins zandig strand tussen de rotsen, waar dan de meestal zeer luxueuse badplaatsen ge bouwd zijn. In de met sneeuw bedekte bergen, de Andes, wordt veel aan skieën gedaan. Het midden van Chili is bedekt met uitgestrekte bossen. Wil men een stuk land ontginnen, dan steekt men eenvou dig een bos in brand. Dat dan vaak veel meer vernietigd wordt, dan men nodig heeft, is blijkbaar geen bezwaar. Door dit onverstandige bosbeheer, zijn uitge strekte gebieden ontbost, wat nadelige invloeden op het Klimaat heeft. Het is niet alleen maar aan de bossen, dat de staat zich weinig gelegen laat lig gen. De regering heeft het blijkbaar te druk met het voorkomen van revoluties en anderen om ze vóór te bereiden, om veel aandacht aan de afgelegen land bouw- en veeteeltgebieaen te schenken. De plattelandsbevolking wordt dus vrij wel aan zichzelf overgelaten. Onze aardappel is afkomstig van Chi li, waar zij nog veel in het wild voor komt. Er groeien dear nu nog zo'n 200 soorten. 1 Voor de kust van Zuid-Chili liggen duizenden onherbergzame eilanden, die lang nog niet allemaal in kaart zijn ge bracht De meescen zijn onbewoond, op enkele wonen Indianen. Naar schatting zijn dit er 500. Zij sterven langzaamaan uit Dit is trouwens het geval met alle Indianenstammen, die in Chili wonen. Zij worden op geen enkele manier tegen de opdringende blanken beschermd. In de loop der tijden hebben zich tal rijke Europeanen in Chili gevestigd Eerst vooral Spanjaarden, zodat Spaans nu nog de voertaal is. Later Fransen, Engelsen en veel Duitsers, etc. Maar weinig Hollanders, als boer of ingenieur. De grote bedrijven zijn bijna alle in handen van buitenlanders. De ertsmij- p.en in het Noorden Amerikaans, de gro te schapenfarms in het Zuiden van En gelsen, die zelf in hun mooie kastelen in Engeland wonen. De hotels in de bergen worden door Zwitsers geëxploiteerd. Chili, we zeiden het in de aanhef eeds, is een land van tegenstellingen. de van haar causerie opklonk, bewees dat het werkelijk namens allen was, dat de heer Akkerman mej. Andreas dankte. Het was een mooie avond. De Oranjevereniging zal wellicht in dit seizoen nog een culturele avond or ganiseren Land van tegenstellingen EEN MISLUKTE VERRASSING. De dochter van de heer M. S. L. uit Den Burg zal wel vreemd hebben opge keken, toen ze enkele maanden geleden een rolletje pepermunt over de post ont ving, afkomstig van haar ouders. Want de pepermunt te Texel is niet zoveel goedkoper of zoveel beter dan die in Alkmaar, dat het nodig is deze extra toe te zenden. Evenwel, het rolletje was bedoeld als een surprise: er oad een briefje van f25 in moeten zitten. Maar er had een ver wisseling plaats, de dochter ontving een heel gewoon rolletje en dat met inhoud belandde bij B. te Eierland. Nu zou men zeggen, dat B., toen de vergissing gemerkt weid, direct bereid zou zijn geweest het geld terug te ge ven. Eigenlijk had hij dat uit zichzelf behoren te doen, hij had helemaal niet moeten wachten tot de heer L. bij hem kwam. Maar zelfs toen weigerde hij af stand te doen van net gele briefje. Hij leek wel te denken, dat hij er misschien toch wel een beetje recht op had, een mens kan nooit weten. De heer L. bood hem een fruitmand aan als beloning voor het eerlijke te ruggeven en wilde er later zelfs nog een bedrag in contanten van f 5,bij doen. Waarom hij het geld toen altijd nog vast had gehouden, wilde de politie rechter, Mr. Alblas, weten. Het kwam er op neer, dat de heer L zoiets wel kon zeggen, maar dat je nog maar af moest wachten of hij het ook werkelijk had gedaan B. liet er op vol gen, dat een rolletje pepermunt niet eens over de post mocht worden ver zonden. Nee, niet gewoon, corrigeerde de officier van justitie, maar wel aangete kend. En bovendien heeft u daar hele maal niets mee te maken. Intussen werd het briefje van f 25 in beslag genomen en aan B. verduistering ten laste gelegd. Hij maakte een heel on plezierige indruk, want hij gaf geen ogenblik toe, dat hij verkeerd had ge daan. Daardoor maakte hij de straf ver moedelijk heel wat zwaarder dan die anders zou zijn geweest. Het vonnis luidde f 25 boete of 10 da gen en teruggave van het in beslag ge nomen briefje aan de heer Langeveld Nu heeft de familie B. geen fruitmand eh geen f 5, maar wel f 25 boete. 't Was allemaal erg dom. Niet alleen van bodem, klimaat en plan tengroei, hoge bergen (tot 7000 m.) en uitgestrekte vlakten. Ook in rijkdom en diepe armoede. De grote steden, als Val Paraiso Paradijs Vallei) en vooral Santiago, de hoofdstad, zijn zo modern als iedere Europese stad. Het platteland is nog zeer achterlijk. De os is daar nog het trekdier, de woningtoestand bedroe vend Wegen ontbreken vaak geheel, men moet zijn weg langs karresporen zoeken Het hartelijk applaus, dat aan het ein- (PCU (Adv.) Gevraagd: een flinke boeren meid, goed kunnende wasschen en kar nen, in een klein gezin tegen hoog loon. Adres: H. Mantje Czn., Spang Oosterend, 4 Jan. 1900. De aange kondigde oudejaarsavondlezing van de Ned. Protestantenbond, afdeling „Oos terend op Texel", is v/egens den sneeuw storm niet doorgegaan Bij het storm weer van 31 Dec. 1900 is achter Oost eene boot van den heer J K Brouwer stuk geslagen Kunstmest. Een artikel over kunst mest besluit met" .Nu wordt er wel eens beweerd, dat de kunstmest slechte resultaten oplevert Wanneer men daar naar een onderzoek instelt, wat blijkt dan? Dat de gebruikers onbekend waren met die stoffen en ze verkeerd hebben aangewend. Het is daaimede als met on ze eigen voeding. Vele voedingsstoffen bestaan er en toch zal men iemand, die bv aanleg heeft tot vervetting niet alle voedingsstoffen laten gebruiken. Men geeft naar behoefte en men geeft, wat in bepaalde omstandigheden het beste is. Wij achten het daarom nodig den le zers bekend te maken met de wijze, waarop men kunstmest moet gebruiken. Daarover echter een volgende keer! G. P. POST VOOR INDONESIË. Correspondentie voor Indonesië (m s. Willem Ruys) moet uiterlijk 10 Januari (heden) gepost zijn. VERBOD GELDT NIET VOOR KLEINE BROEDMACHINES. Ter bestrijding van het clandestien broeden van kuikens is een beschikking uitgevaardigd, waarbij het voorhanden of in voorraad hebben van een broedma chine is verboden. Dit verbod geldt niet ten aanzien van het in voorraad hebben van kleine broedmachines met een capaciteit voor het uitbroeden /an ten hoogste 150 eie ren per 3 weken Ook is het verbod niet van kracht voor degene, die kan aanto nen, dat hij zijn bedrijf maakt van het vervaardigen, herstellen of verhande len van broedmachines, voorzover het in voorraad of voorhanden hebben in ver band staat met deze bedrijfsuitoefening. Deze categorie is echter verplicht een voorraad administratie bij te houden. Voorts geldt het verbod niet voor de gene, die in het oezil is van een vergun ning tot het voorhanden of in voorraad hebben van een broedmachine, mits te vens aan de aan deze vergunning ver bonden voorwaarden is of wordt vol daan. Aanvragen voor een vergunning moeten worden ingediend bij het Be drijfschap voor Pluimvee en Eieren te De Bilt. De vergunning wordt op aanvrage ver leend aan hen, die op het tijdstip van in werkingtreding van deze beschikking (30 Dec. 1950) een broedmachine voor handen of in voorraad hebben overeen komstig een hun reeds vóór dat tijdstip door het Bedrijfschap uitgereikte ver gunning. Het is aan een vergunninghou der verboden de betrokken broedmachi ne aan een ander af te leveren, voor zover hiervoor althans geen ontheffing is verleend. Nr. 62. MARRY VAN DER HOORT. Marry viert van daag, 10 Januari, haar 11de verjaar dag Zij woont Ko- gerstraat 13, Den Burg. Toen Marry ons haar briefje schreef was dat niet in begin December? was Koning Winter :iog niet verschenen. Zij keek toen reikhalzend uit naar vrie zend weer, want :e is dol op schaatsen rijden. Nu, Marrv, jij hebt je hart dus wél kunnen ophalen! Waar heb je ge schaatst? Op de Elemert? In Waal-en- burg? Of in de Muy? Als je veel van fietsen houdt, zoals je zelf schrijft, zul je er niet tegen opgezien hebben om een flinke rit te maken. Ja, zomers is fietsen heerlijk. Fijn, dat wij hier zo n prachtig strand langs het eiland hebben. Kun je goed zwemmen? Veel plezier vandaag' EEN NIEUWE WERELD. Naar aanleiding van de wederoprich ting van het Esperanto-monument, ont ving Burgemeester De Koning onlangs een in het Esperanto gestelde brief van een Duitse Esperantist, een leraar aan een school m Pirna. Deze brief, in hét Hollands vertaald, luidde als volgt: Zeer geachte Heer Burgemeester, Alle eer en bewondering voor u en de bewoners van uw dorp Den Burg op Texel Door de oprichting van het imposante Esperanto-monument, deed gij gelijktij dig een monument - instaan in uw voor uitstrevende gedachten en edele harten. Doordat wij de internationale taal Es peranto, de bloem van het ware huma nisme, verspreiden en er ons voor be ijveren, helpen wij mede een nieuwe we reld te scheppen, waarin de oorlogen tot de onmogelijkheden behoren en waarin de volkeren broederlijk en vriendschap pelijk met elkaar omgaan. Zeer geachte Burgemeester, neem, in dien het u belieft, de uitdrukking van mijn meest oprechte gevoelens aan en breng mijn hartelijke groeten over en die van mijn hier ter plaatse wonende geest- vei wanten aan al uw bewoners, welke wij een onbegrensde voorspoed en vrede toewensen. KATHOLIEKE KERKLIJST Parochie van St. Joannes de Doper met de bijkerken van Den Hoorn en Oosterend. Zondag 14 Jan. 2e Zondag na Drieko ningen. Ook in Den Hoorn 2 Missen. Communieuitreiken begint achteraan. Lof om 7 uur t.e.*» Maria, met rozen hoedje v.d. zieken en het gebed van de toewijding a. h. Onbevlekte Hart van Maria. De Missen, communieuitreiken en biechtgelegenheid als op andere Zonda gen. Maandag 15 Jan. Mis om 7 en 8 uur. Dinsdag 16 Jan. Om 8 u. gez. Requiem v.d. ingeschrevenen op de doodceel. Om 8 u. parochiale feestavond in Casino. Woensdag 17 Jan. Om 7,30 u. lof t.e.v. St. Joseph met rozenhoedje en litanie v. de op de schaal neergelegde intenties. Hierna jongenscongregatie. Donderdag 18 Jan. Begin v.d. Internationale Bid week Na de Missen en de Loven wordt het gebed voor de eenheid gebeden. Voegt dit gebed bij uw gemeenschappe lijk avondgebed. Vrijdag 19 Jan. Biecht horen v.d. schoolkinderen om 3,30 Za terdag 20 Jan. Biechthoren van 4 tot 8 op de hele uren en om 6 u. rozenhoedje in de kerk Zondag 21 Jan. Septuagesi ma. De meesten van ons dragen graag blouses, en terecht! Een blouse is een heerlijke dracht, en flatteert byna iedereen. Bovendien hebben we met een frisse, nieuwe blouse weer een geheel nieuw toilet, dat dan niet zo kostbaar behoeft te zijn. Ook in de winter dragen vele da mes liever een korte mouw, voor al in hun werk vinden ze dat vaak prettig. In de avonduren kon er dan altijd een vest over worden aangetrokken. Het meest gangbare blousemodel blijft nog altijd het sportieve. Vaak hangt het effect ook van de stof af. De overhemdblouse, die vooral zijn aantrekkingskracht op de jeugdigen onder ons uitoefent, is voor velerlei doeleinden en ook voor verschillende stoffen geschikt. De gangbare blouses worden op het ogenblik meestal in de rok gedragen. K 5452/21. Een eenvoudige overhemdblouse is altijd welkom. Het is een makkelijk te maken model en staat bijna iedereen. De blouse heeft een plat, puntig kraagje en sluit middenvoor met knopen. De mouw is glad ingezet. Benodigd voor 96 cm. bovenwijdte circa 1.90 m. stof van 90 cm. breedte. K 5456/21. Ook deze blouse is eenvoudig van model en toch bijzonder aardig. Vanuit de schoudernaad zijn aan beide kanten twee figuur naadjes aangebracht. Wanneer we de kraag hoog laten sluiten, staat het heel leuk om er een strik in een afstekende tint op te dragen. Benodigd voor 106 cm. bovenw. circa 1.50 m. stof van 140 cm. breedte. De knippatronen van deze modellen zijn f 0.95 uitsluitend per postwissel te bestellen bij „Bella"-Patronen-Service, Kromme Nieuwe Gracht 66, Utrecht. O K 5452/21 is verkrijgbaar voor 90, 96 en 102 cm. en K 5456/21 voor 98, 106 en 112 cm bovenwijdte. De modellen zijn overgenomen uit „Bella", Het Nieuwe Modeblad Asysfe, p8.ro6.tr 3 <po o6roz TEXELAARTJES. Contant f 0,60. Onder adres te bevr. (niet eer der dan 11 u. in Boekh.) onder nr. f0,10 meer. Biedt zich aan net meisje enkele, hele en halve dagen per week Adres te bevi. bur. v.d. blad Te k. een jon genswinterjas leeftijd 16 jaar W. Jannes Eierland Texel Te k. best plantgoed van Lilium Tigrinum C J. Veeger Westermient Tel. 187 Te k. plm. 8000 kg blauwe ei genheimers consumptie aard appelen. C. Hin Hzn. „Witte Engel" Texel Consumptie rapen te k. Gebr. Prins Eierl. Gevr een best kuikalf met prijsopgave P. J. Bremer Den Hoorn Te k. 12 j. kippen R. Schaap Oosterend Te k. Consumptie kool rapen C. de Ridder 't Noor den Te k wegens plaats gebrek moderne piano Wil- helminalaan 22 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter en Zusje Jacoba Margarelha Wij noemen haar Margriet J v. BOVEN-Eelman G v. BOVEN MARJAN RIN1E Eierland E 32, Texel, 5 Januari 1951. Kees Kok en Janny Pool geven U kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op Donderdag 25 Januari as n.m 2 30 uur te Den Burg, Texel Den Hoorn H 75, Den Hoorn 73 Texel, 8 lanuari 1951 Receptie: Zondag 21 Januari te Den Hoorn 73 van 810 uur n.m. Toekomstig adres: Den Hoorn 88 Dankbaar geven wij kennis van de geboorte van inze Dochter Petronella Johanna C. S. VIS T. VIS-Koorn Breda, 31 Dec. 1950. Planciusplein 25B. Dankbaar en blijde geven wij kennis van de geboor te van onze Dochter en Zusje Anna Klazina (ANNEKE) K v.d KNAAP-v d. Zee B. J. v.d KNAAP ADRI SIEBE BERNARD Eierland E 67, Texel, 7 Januari 1951. Mede namens weder zijdse Ouders zeggen wij hartelijk dank voor de giote belangstelling, die we bij ons huwelijk ondervonden. G. SLAMAN. J. M. SLAMAN- Logman. Zaandam. Januari 1951 Botenmakersstraat 19 Dankbaar voor de vele goede wensen, die wij ontvangen mochten, spre ken wij de hoop uit dat 't boek van het jaar 1951 dat nu nog als onbeschre ven blad voor ons ligt door ieder mens met vreug de kan worden gelezen, wanneer het voltooid is Dr. Alb. VIS G. VIS-Visser Beverwijk. Januari 1951 BIEDT ZICH AAN: per I Maart. Prima melker en met alle boerenwerk bekend, zowel bouw- als greidebedrijf. v g g v. Nette woning met electra moet dispon. zijn voor klein gezin. JAC. SMEDINGA, Postweg E 88 Eierland Texel. Heden overleed tot onze grote droefenis, onze beste Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder WILLEM1NA OORT, Wed. van W B. Oort, in de ouderdom van 83 jaar. Doorn: G. W. Fortanier- Oort. Enschede: Ir. W.B. Oort F C. Oort-Buyn Bram Emy Truus Carola Doorn: N. Mulder. Doorn, 7 Jan. 1951 Berken weg 31. Met ingang van 1 Janu ari 1951 werd de Fa. De Wilt, electrotechnisch bureau, Weverstraat 36, Den Burg De Gezamenlijke Firmanten. Vanaf 1 Januari 1951 wordt door mij het elec- tro-technisch bureau, v. h. Fa. De Wilt, We verstraat 36, Den Burg, geheel voor eigen reke ning en riscio gedreven. A. TH. A. DE WILT. DEZE WEEK Per 10 stuks f 1,43 Weverstraat 62 Tel. 279

Texelsche Courant | 1951 | | pagina 2