1 „Schipper mag ik overvaren?" ,,/a, gratis, indien U de specialist werkelijk bezoektJ" Kapitein Klakkebos gaat naar Amerika De K.V.P. vergaderde Diamanten Figaro „Dolly" Oudeschild. De vergadering van het Algemeen Mij. Ziekenfonds in Hel Ei gen Gebouw te Oudeschild was zeer slecht bezocht. Slechts 3 leden lieten van hun belangstelling blijken. Vindt men dat het goed gaat, of gelooft men niet, dat er wat aan de gang van zaken te veranderen is? De vice-voorzitter, de heer W. van Heerwaarden, heette de aanwezigen wel kom. De bedoeling van de vergadering is om te horen wat er leeft onder de leden en om te voldoen aan een belofte, inder tijd bij de fusie aan de leden gedaan. Er waren weinig vragen. De contribu tieverhoging van f 0,83 op f 1 werd zeer bezwaarlijk geacht, vooral voor kleine zelfstandigen en kleine rentetrekkers die met hun inkomen tussen de laagstbetaal de arbeiders en de trekkers van de Nood wet Drees instaan. Het zal zeer moeilijk voor deze mensen zijn, de premie op te brengen. Voor boven ae 65 jaar, die niet van de Noodwet Drees trekken, zal waarschijnlijk een reductie worden ge geven van f 0,30. Op een vraag over de verrichtingen door de tandarts, werd geantwoord, dat breuken aan gebitten niet meer worden vergoed en het bijplaatsen van tanden of kiezen gedeeltelijk. Voor brillen heeft men voorts eenmaal per 3 jaar recht op nieuwe glazen met een minimum van S.V. Texel. Het was weer mis voor ons program ma. Geen enkele Zondag te spelen wed strijd ging door en het is maar te hopen, dat we ook nog eens wat beter weer en meer zon krijgen, zodat de velden het overtollige water weer kwijt zullen ra ken. Alleen Adsp. B-Tex. Boys B werd Zaterdagmiddag gespeeld. In de aanval onzer toekomst viel niet veel te waarde ren, maar wel bij de jeugdige keeper van de Boys, die ons heeft doen genieten van z'n prachtig keepwerk. Trouwens, al waren die Boy tjes veel zwakker, ze heb ben zich uitstekend geweerd. Met de rust was het nog 0-0. Pas na de hervat ting wist Leen het juiste gaatje te vin den door een voorzet ineens van dicht bij in te schieten, Kerry maakte er 2-0 van en Ane gaf met een strak schot de keeper het nakijken. Bij goed weer trainen we Vrijdag weer, aanvang 7 uur, bij voorkeur in sportte nue. De Welpen beginnen a s. Vrijdag weer om half vijf met de training, maakt er gebruik van, jongens! Schagen heeft ZAP niet kunnen ver slaan. het werd 1-1, zodat ZAP altijd nog 3 punten voorsprong heeft. Bergen won van Vrone: 5-2; Watervogels van W - Waard: 4-0, RKAFC-St. George: 2-1. Toch er voor zorgen, Texel, dat ge blijft meetellen en zorgt voor revanche op Bergen a.s. Zondag, maar dan prima spel geven want dat zal wel nodig zijn f 3,Moet men echter glazen met een andere sterkte dan krijgt men ook bin nen deze termijn vergoeding Monturen worden nimmer vergoed. Van TESO was een klacht ontvangen, dat patiënten, die gratis over gingen we gens bezoek aan een specialist, deze spe cialist niet bezochten, maar het dokters- bewijs alleen gebruikten als dekmantel om vrije overtocht te verkrijgen. Het bestuur is van mening, dat het aantal van deze mensen niet groot zal zijn, maar vindt hun handelwijze niette min zeer ergerlijk. De bonafide mensen lopen gevaar door deze onsociale handel wijze de dupe te worden. Er zal een ern stig onderzoek naar rie feiten worden ingesteld en mochten ze juist zijn, dan zullen de schuldigen voor goed van vrij vervoer worden uitgesloten. De voorzitter, Dokter Schalkwijk sloot hierna de bijeenkomst. Hij vond het zeer jammer, dat het bezoek zo was te gengevallen. Als we nog eens een verga dering houden, hopen we, dat de belang stelling groter is. S.V. De Cocksdorp. Het 2e speelde Zondag tegen De Koog 2 met 9 man en verloor dientengevolge met 5-1 Het is niet sportief heren, zon der afbericht weg te blijven. Hier zal verandering in moeten komen. Ons le behaalde een klinkende 7-0 overwinning op BKC 3. Onder ideaal voetbalweer werd onder leiding van de heer Wiljouw begonnen. S., dat de toss had gewonnen, verkoos eerst tegen de vrij sterke wind in te spelen. Direct zet B. een hoog tempo in waardoor de ach terhoede het eerste kwartier de handen vol had aan de snelle aanvallen van B. Maar verder dan enkele onbeduidende schoten op de S-veste kwam ze niet. Langzaam werkte S. zich los en er wer den enige snelle aanvallen door de voor hoede ondernomen en na 20 minuten spelen nam S. de leiding: 1-0. Welke stand spoedig werd opgevoerd tot 30. Met deze stand werd de thee genuttigd. Na de rust was het S. dat de toon aan gaf en met regelmaat werd de stand op gevoerd tot 7-0 De leiding was in goede handen. Zondag wordt de retuinmatch in Kleine Sluis gespeeld. Het 2e ontvangt Tex. Boys 2. De adsp. Zaterdag aan Den Burg tegen Tex. Boys B. Nog enkele mededelingen, le. Heden avond 8 uu-' wordt er getraind in plaats van Donderdagavond voor Senioren. 2e. De foto's, gemaakt op de Jeugduitvoe- ring, kunnen afgehaald worden bij de adressen waar ze besteld zijn. Wij ho pen dat de leden van deze mededelingen goede nota nemen. S.V.C. 10 8 1 1 17 Oosterend 9 6 2 1 14 door G. TH. ROTMAN. (Nadruk verboden). 21. Maar toen hun ogen wat aan de duisternis gewend waren, keken ze ver rast op Vlak naast lag in de walvisbek een roeibootje, een meneer bevattende, die zich voorstelde als professor Knal gas. Hij vertelde, dat hij schipbreuk ge leden had en met zijn sloep hier te land gekomen was. 22. ,,Ik zit hier al tien dagen!" zei hij. ,.maar gelukkig heb ik mondvoorraad bij me!" Inderdaad was hij van alles voorzien, zelfs van een spiritustoestel om thee te zetten. Het duurde niet lang, of het hele gezelschap zat gezellig te picknicken", en de kapitein klonk met de professor op aller welzijn. DAMMEN. Eilandcompetitie. Zoals reeds eerder bericht werd, zal Vrijdag tot besluit van de Eilandcompe titie een wedstrijd gespeeld worden tus sen Damclub Texel en de Gecombineer de Texelse Damclubs. Voor dit jaar be looft het een zeer spannende strijd te worden, omdat de combinatie in een ver sterkte opstelling de strijd zal aanbin den. Wij hopen dat velen getuige zullen zijn van deze ongetwijfeld boeiende wedstrijd, waarbij voor de liefhebbers veel te genieten zal zijn De Competitieleider. De ledenvergadering van de K.V.P. afdeling Texel op Dinsdag 20 Febr. jl., was maar matig bezocht Als de voorzit ter, de heer M. Bakker, met de Chr groet opent, zijn er ruim 20 leden aan wezig. De voorzitter heet hen van harte welkom en spreekt er zijn teleurstelling over uit, dat er zo weinig animo voor de politiek is. Het weer was slecht, doch dat neemt niet weg, dat er toch wel meer leden aanwezig hadden kunnen zijn. Na het doel der vergadering uiteen ge zet te hebben, geeft hij het woord aan de secretaris, die de notulen van de vorige vergadering voorleest. Deze worden on der dank van de voorzitter onveranderd goedgekeurd. Hierna bespreekt de voorzitter de aan gegane fusie der afdeling. Na een alge mene ledenvergadering te hebben ge houden te De Cocksdorp en te Oude schild, was er besloten de afdeling op te heffen en zich aan te sluiten te Den Burg onder de naam: K.V.P., afdeling Texel". De voorzitter verheugt zich er over dat deze fusie tot stand is geko men, daar er gezamenlijk meer bereikt kan worden. Vervolgens wordt de contributie-be paling nog even aangeroerd en de kas- pesitie, welke gelukkig een flink batig saldo toont. Hierna woidt een schrijven voorgele zen van de heer P. de Graaf, te De Cocksdorp. Deze kom; cp tegen het in te dienen voorstel van het bestuur, om dit uit te breiden tot 11 personen in plaats van 9. Schrijver vindt 9 personen vol doende, hetwelk ook op de fusievergade ring te De Cocksdorp is besloten. Na het Alg. Reglement te heben geraadpleegd, blijkt hieruit, dat elke afdeling maxi maal 9 bestuursleden mag bezitten, zo dat wij ons hieraan hebben te houden. Met het oog op de uitgebreidheid der af deling zal hel bestuur stappen onderne men bij het hoofdbestuur om uitbreiding tot 11 personen te verkrijgen. Voorzitter probeert nog toestemming te krijgen van de Alg Vergadering om 2 plaatsvervangende bestuursleden aan te stellen Daar de aangewezenen het nog in beraad willen houden, zal dit punt op de eerstvolgende vergadering behandeld worden. Bestuursverkiezing. Volgens het Alg. Reglement dient het hele bestuur na ie dere gehouden gemeenteraadsverkiezing af te treden. Door de besprekingen be treffende de fusie is dit enigszins ver laat en worden deze verkiezingen nu ge houden. Gekozen worden: voor rayon Den Burg de heren M. Bakker, C. Merlcx en C. Ka- ger; voor De Cocksdorp de heren C. Bos en J. Beerlmg, voor Oudeschild de he ren S. Smit en H. J. v.d Geest; voor Den Hoorn de heer S. Hm; voor Oosterend de heer S Zijm Hzn. Hierna wordt tot voorzitter gekozen de heer M. Bakker. De voorzitter dankt de heer J. Schraag, oud-bestuurslid, voor al hetgeen hij voor de K.V.P. heeft ge daan en betreurt het, dat juist de heer Schraag niet in het bestuur herkozen is. Nadat nog enkele leden van de rond vraag gebruik hebben gemaakt, sluit de voorzitter om plm. 11 uur deze geani meerde vergadering met de C-hr groet. DIENSTREGELING N.V. T.E.S.O. tot en met 29 April 1951: Op werkdagen: Van Texel: 5,30; §6,25; 7,50; 11,50; 14,50; 17,55. Van Den Helder: 6,30; §8,15; 10,30; 13,20 16,20; 19,30. Op Zon- en Alg. erkende Chr. Feest dagen: Van Texel: 7,50; 11,50, 17,55; Van Den Helder: 10,30; 13,20, 19,30. Ingaande 2 April 1951 iedere Maan dag Deze maand bestaat de Ned. Kap- persbond 60 jaar. Vanwege het feit dat het Figaro-gilde Ons zestig jaar lang heeft gekapt, of soms vilde, Wil ik aan dit feit, zij het uiterst be scheiden, In rijmvorm heel gaarne een liedeke wijden. Als wij de salons van vandaag verge lijken Met zestig jaar t'rug, wel dan zal het ons blijken, Dat veel is veranderd, in hoofdzaak ten goede, Want toen ging het olies nog in de gemoede. instede van zeil had men zand op de planken, En als je moest wachten dan zat je op banken. Ze zeepten je in zonder kwast, met de handen, Terwijl als verlichting een olielamp brandde Die boven de stoel als een soort schom melschuit hing En dikwijls door zuurstofgebrek zomaar uit girig. Voorts stond er een zandbak, waarin dan met bogen De mannen vakkundig het pruimensap spogen. De kapper is altijd hetzelfde gebleven, Je brengt hem je haar wijl je geld toe moet geven. Hij zit er de klanten non-stop in de haren, Zet 't mes cp de keel, zij het zonder gevaren, Hij neemt iedereen bij de neus, zonder schromen, Terwijl hij j' ei altijd weer kaal af laat komen. Doch ondanks dit alles hou 'k toch van mijn kapper, Hij maakt je toch steeds weer een klein beetje knapper, Al durf ik dat dan van mij zelf niet beweren. Maar dat is tenslotte geen ramp, mijne heren! Zo hoop ik tot slot, dat zij nog vele jaren Hun heil mogen zoeken in haarden en, haren! HUIB DE RIJMELAAR. P. T. V. (Vervolg van eerste pagina.) huur van gebouwen f78; voorraad car- tonnage f650; kantoorbehoeften f50; ziekenfondscoupons f 92, te vorderen te lefoonkosten f4,59; gebouwen en terrein f 1,weegklok f 1kalkbakken f 1,-; bedrijfsauto f 1verbouwingskosten 1'800; kantoorinventaris f 250, kisten en cartonnage f 700; sorteermachine f 1000; investeringscert. f 200. Totaal f 7665,68. Credit: bedujfsonkosten f316; te beta len inventaris f 18, algemene reserve f 7331,68. Totaal f7665,68. (De algemene reserve is in feite veel groter gelet op de bedragen waarvoor de gebouwen enz. op deze balans staan. Zie ook het jaar verslag). De verlies- en winstrekening geeft het volgende beeld: Debet, afschrijving auto f499; afschr. kisten f 500; afschr. verbouwingskosten f 1054,56; afschr. sorteermachine f 891,55 afschr. inventaris f 67,10, investerings cert. f24,03; bedrijfsonkosten en rente f 9058,02; arbeidslonen f 5946,25; winst saldo f 254,10 Totaal f 1829161. Credit: exploitatie eieren en winstuit keringen f 18060.61; huur van gebouwen f 234.Totaal f 18294,61. Algemene reserve volgens balans per 31 Dec 1949 f 7077.58. Bij winstsaldo volgens verlies- en winstrekening 1950 f254,10. Algemene reserve volgens ba lans per 31 Dec. 1950 f7331,68 De commissie van beheer, bestaande uit de heren S. Bakker. G. Koorn en Jn. Kuip, verklaart bij monde van de heer S Bakker, dat boeken en bescheiden in orde bevonden waren Bestuur. De heren Jb. Keijser Dzn. en Jn. Stammes worden met algemene stemmen herbenoemd, resp als voorzit ter en secretaris, de heer Jb. Bakker Adrzn. wordt met algemene stemmen benoemd tot lid van de commissie van beheer, in de plaats van de heer S. Bak ker, die niet herkiesbaar was. Nr. 82. JOPIE BENEN EN AGNES WITTE. graag bij Opa en Twee nichtjes! Jopie heeft 18 Februari haar 12de verjaardag gevierd Zij woont Kogerweg 1, Den Burg. Ze houdt veel van borduren, naaien en breien. Dan moet jij later zeker coupeuse worden, is het niet? Agnes viert vandaag haar 3de ver jaardag. Zij woont Kogerweg B 173 Ag nes houdt veel van poppen, schrijft Jo pie, nou dat kun je wel zien, want ze houdt haar popje met beide handjes te gen zich aangedrukt! Ze is een echt pop- penmoedertje. Agnes heeft één zusje, die al groter is dan zij en nog drie broers, die ook ouder zijn. Veel plezier, vandaag! Nr. 83. HENRY RIJK Wzn. Henry viert mor gen, 1 Maart, zijn» zesde verjaardag. Hij woont aan deg Gravenstraat 28. Henry is een flin-j ke jongen en waar-| mee kun je hemK dus groter plezier! doen dan hem metg een mecanodoos als| verjaardagsge schenk te verras sen? Henry logeert Oma in Den Helder, want Opa heeft een heel groot terrarium, waarin heel mooie beesten zijn. Er zijn ook grote slangen bij, maar Henry is daar (achter het glas!) helemaal niet bang van' Als hij weer ja rig wordt krijgt hij ook een echt terrari um van Opa, misschien ook wel met een slang er in. Henry, veel plezier morgen, jij, vader, en moeder en je lieve broertje René, met wien ie zo graag speelt. DAMCLUB TEXEL. Uitslagen van 23 Februari: A.: S. Ros-C. v. Heerwaarden 2-0; S. Bak ker-C. v.d. Werf 2-0. C.: A. Homma-Joh. Schoo 2-0; J. N. Rijk- Jac. v. Heerwaarden 2-0; Jac. v. Heerw.- J. N. Rijk 0-2; P. Bakker-H Gomes 2-0; W A v. Zeijlen-A. Vinke 2-0. B. Leen D. Witte 2-0. Kampioenschap Den Burg. J. Vinke-D Lap 1-1; J. Vinke-C. P Burger 2-0; J. Kikkert-C. P. Burger 0-2; J. Vonk-G. Dros 0-2 Voor de kankerbestrijding De voorzit ter stelt voor cm in April per leveran cier een kwartje af te staan voor de strijd tegen de kanker. De vergadering vindt dit een prachtig idee. Er zijn ruim 400 leveranciers en er kan dus een be drag van f 100 voor het goede doel wor den afgedragen. Tijdens de rondvraag wekt de heer Stammes op lid te worden van de A.N P. V. die ook op Texel een afdeling ge vormd heeft. De heer W. van Heerwaarden, die da gelijks de eieren schouwt, enz., verzoekt de leden de kisten eieren zodanig af te leveren, dat de banden van de rekken der schouwramen voor het grijpen lig gen De Kisten geve men een droog plaatsje, opdat het carton in deugdelij ke staat blijft en tenslote verzocht hij de kapotte schouwramen, die bij wijze van vulling bovenin de kisten worden gelegd, niet te gebruiken dij de sorte ring der eieren zelf. Door aller mede werking kan menig eitje worden ge spaard! De voorzitter sloot de vergadering met de hoop, dat 1951 ook zo gunstig zal mogen zijn els het afgelopen jaar. FEUILLETON 11.) Ze bleven nog even napraten en daarna werd de aftocht geblazen Ach ter elkaar gleden ze de hellingen af Soms tuimelend doch meestal keurig, zonder vallen. Vooral Ans „nam" de moeilijke punten met zwierigheid. Dc zon was nu bijna onder en omdat het spoedig donker zou worden, werd een andere weg teruggenomen; men zou dan wel enige steile „Abfahrten te verwer ken krijgen doch Heinz vertrouwde op aller kunst. Een tijdje ging alles goed Dol maakte zoals gewoonlijk, de meeste buitelingen, die zich echter zo vaak her haalden, dat Heinz ten einde raad, (want ze schoten op deze manier niet op) haar als straf oplegde, dat ze hem voor elke buiteling een kus moest geven straks vóór het hotel. Dit voorstel vond grote bijval en vooral Rolf en Bert maakten zich in het tellen erg verdienstelijk. Dol, met de bekende kan-mij-wat-schelen- stemming, nam" de hellingen als de ra zende Roland. De prachtige natuur, de prikkelende lucht, hadden op haar de zelfde uitwerking als de weide op pas losgelaten veulens. Evenals deze, van enthousiasme dolle sprongen makend, werd ook Dol levensgevaarlijk. Een tamelijk steile helling moest wor den genomen. Heinz bleef halverwege terzijde staan, na eerst een spoor ge maakt te hebben en gaf ieder de raad zo rustig mogelijk met soepele knieën, de stokken naar achteren en vóór alles, rustig, naar beneden te glijden. Alles ging naar wens. Ans gleed, zonder zich af te zetten, sierlijk met juiste kniehou ding naar beneden, waar ze zonder val len aankwam, toegejuicht door Rolf en Bert, die in snellere vaart de moeilijk heid omzeild hadden. Dol was een der laatsten. Ze kon ech ter niet naiaten flink met de stokken te werken, zodat ze een vaart kreeg van je welste. Beneden zagen de anderen met angstige voorgevoelens toe. Heinz riep nog iets van: koerswijzigen, maar Dol luisterde niet. Met fladderende haren stoof ze naar beneden, zwaaide heel moe dig met de sierlijke stokken, strekte haar knieën toen ze nog in volle vaart was. viel.... en schoof met het hoofd voor over in de sneeuw Een kort moment za gen de anderen alleen nog de blinkende skistokken, doch daarna kwam er be weging in de sneeuw. Proestend en gi- chelend verscheen Dol, onherkenbaar. Sneeuw vlokte in het zwarte haar en ook rug en borst waren met sneeuw bedekt. Daar was Heinz reeds: Niet bezeerd7 En eerst, nadat Dol ontkennend het hoofd had geschud, begon hij uit te varen Ze mocht niet rreer mee en moest eigenlijk als stout kind over de knie genomen worden, waarop Dol in bulderend lachen uitbarstte. Ondanks zichzelf moest Heinz wel meelachen! Nadat ze echter heel plechtig, met ondeugend flikke rende ogen, beterschap had beloofd, klopte hij zo goed en zo kwaad als het ging, de sneeuw af, diepte uit zijn rug zak een heerlijk warme, enorm grote trui op en, hoewel ander protest, werd Dol hierin gehesen. Haar witte blousje was geheel doorweekt en ze vond even daarna het idee van de trui nog niet zo gek. Rolf moest nu de weg banen, want Heinz hield Dol in de gaten. Deze vertel de zachtjes aan Ans, dat haar rechter been zo'n pijn begon te doen. Ans zei, met zeer medelijdend. Je eigen schuld, waarom moet je altijd zo idioot doen? Op deze manier leer je het nooit en je gedraagt je als een klein kind. Doch, toen ze Dol even daarna gadesloeg en zag hoe haar gezichtje af en toe van pijn vertrok, kwam ze naast haar en zei: Toe, Dol, het spijt me, wees niet boos! Dat ben ik niet, dat is het 'm juist. Ik voel heel goed, dat je gelijk hebt, maar ik kan me nu eenmaal niet beheer sen! Ik begrijp niet hoe jullie allemaal zo kalm kunnen zijn. Deze zalige zon. die heerlijke sneeuw en dat prachtige landschap! O, ik kan wel de hele dag zingen en schreeuwen. O jé, daar was ze weer gevallen; moe was ze en wat deed dat been pijn' Thuis gekomen ging ze onmiddellijk naar boven, stroopte broek en kous af, doch van een verschrikkelijke bult, blau we plek ofiets dergelijks was niets te be kennen. Geen schrammetje! Nu, zoveel te beter. Ze ging behagclijk op bed lig gen en zag lui toe, hoe Ans zich „extra" opdofte" voor het diner. Deze keerde zich plotsenng om Zeg, wie was toch die man waar je gisteren zo druk mee in gesprek was? Dol grijnsde: Rolf of Bert? Wien be doel je? Bah, wat flauw, je weet best wat ik meen O, die! Ja kind, ik weet niet wat of hij doet, ook niet waar hij woont; eigen lijk weet ik niets van hem alleen dat hij een verduiveld aardige kerel is en Max Schlütow heet. Echt mijn ideaal. Groot, blond, sterk, een beetje mollig en lekker verbrand. Je zult zien, deze man is mijn noodlot en als ik niet oppas, word ik hopeloos verliefd. Maai ik ril nog niet als hij mij aankijkt, dus misschien hoef ik me nog niet ongerust te maken. Ik hoop, dat ik nooit van m'n leven verliefd zal worden. Gewoon een bezoeking! Je lijkt wel mal! Ans lachte. Kom, lui stukje mens, daal van je troon en kleed je een beetje behoorlijk! Gunst, eigenlijk heb ik vanmiddag gegierd om je. Hoe je ciaar die berg af kwam suizen, zingende, schreeuwende, de stokken als molenwieken draaiende Oh, om te gil len was hei! En toen die plof en meteen was je verdwenen! Als je zoiets weer gaat presteren moet je me eerst even waarschuwen, dan kan ik er nog meer van genieten. Die kleine Heinz aan het razen. Mooi was het. Je bent wel vaak gevallen, maar dat overtrof alles! Ik heb ook van die ellendige gladde ski's; kenners beweren, dat dit een reu ze voordeel is maar als ik een kleine stap neem. stuif ik meteen in kilometervaart weg. Heinz zegt wel, ik moet me niet zo afzetten, maar als ik als een dooie pier wil blijven staan, lukt het ook niet en dan voel ik me alweer glijden. Jam mer van dat been, als het maar niet er ger wordt. Het zou wel echt iets voor mij zijn, zo op het hoogtepunt der genie tingen, met een stijf been te moeten blij ven rusten. Ik zie het alweer. Juist, nu ik het een beetje onder de knie krijg (waarop Ans hevig begon te proesten), heerlijk weer en een paar aardige man nen om je heen, te moeten blijven zitten. Ik zal tenminste vanavond flink masse ren en dan een koud waterverband. Helpt voor alle kwalen, hopsa! En Dol liet zich van het bed rollen, dekbed en lakens meesleurend Dol zat ingespannen ten lange brief vol wederwaardigheden naar huis te dichten en bemerkte met eens, dat iemand op de bank naast haar plaats nam Eerst toen men vroeg of ze ook een sigaret wilde, zag ze „hem' Zonder het te wil len, bloosde ze. U schrijft zeker aan de teerbeminden? plaagde hij, er komt geen einde aan de brief. Dol lachte eens: Gunst nee hoor, zover ben ik nog niet; 'k schrijf gewoon aan mijn vader. En wordt er ook eerlijk van de ge vaarlijke manoeuvres, die bij het skiën worden uitgehaald, verteld? De valpar tijen worden toch ook eerlijk opgebiecht. Dat was wat hè, vanmiddag7 O, weet u dat nu ook al weer? (Wordt vervolgd.

Texelsche Courant | 1951 | | pagina 4