Htiishoudgoederen Fa. I. P. Verberne goed boek J. P. STAM zo'n heerlijke taart Vrijdagmiddag a.s. Kom als klant, met geld in Uw hand! Aangifte voor de veldkeuring 1951 Boekhandel Parkstraat Wist U dat J. P. STAM reiswiegen verhuurt Voor Mooie Dameskousen Sportkousen en Fantasie sokken naar Fa. FRANS ZEGEL Kz. Voor Moederdag slaagt U altijd bij Geen Moederdag, zonder van Carel Schulte, in iedere prijs om 2 uur wordt ons filiaal in DE KOOG weer geopend. C. METS, Sigarenmag. „Sport" Jaarvergadering net meisje MOTORFIETS U zou lang moeten zoeken Meisje gevraagd Igemeub. huis MEISJE UITVOERING Pootaardappelen Zaterdag 12 Mei wederom grote verkoop van Legergoederen Poters klasse A ZE VERGATEN HUN WEGENBELAS TING TE BETALEN De rol van de politierechter bestond Maandagmiddag geheel uit zaakjes tegen mensen, die voor hun motorrijtuig geen wegenbelasting hadden betaald, 't Was een hele lijst: niet minder dan 36 delin quenten moesten langs Zijne Edelachtba re paraderen. De meesten echter willen het wel geloven, al zullen ze het briefje, dat ze straks thuis krijgen en waarin hun de uitslag wordt medegedeeld, wel be schouwen als een slechte St. Nicolaas- surprise Ook op ons eiland sloeg de bliksem 2 maal in. Bij J. B. en L. W. Aan de eer ste kost zijn vergeetachtigheid f 15 of 3 dagen, aan de tweede f 10 of 2 dagen. B. had blijkbaar erger niet op tijd betaald dan W. UITSLAG ETALAGEWEDSTRIJD Doordat verscheidene winkeliers het de zoekers naar dc etalagefout wel erg moeilijk hebben gemaakt gaven de mees te deelnemers nun ijverig speuren eni germate ontmoedigd op. Geen wonder, Er waren zelfs winkeliers, die een tech nische fout halden gewroch' en wij ge ven het de leek te doen zo a fan: te vin den! Een volgende keer niet meer zo moeilijk maken, heren! Er waren 106 fouten, maar de winnaar van de wed strijd, Jenny Bakker, Warmoesstraat 66, had er .slechts" 63 gevonden Nr. 2 werd Diny Dros Albd., Weverstrua. 4. met 59 gevonden fouten, 3. Annelies van Eg- mond, Wilhelminalaan met 49 en me vrouw J. Schotanus werd nr. 4 met 40 De prijzen waren resp. f25, f 20, 1 15 en f 10, BRIEF UIT ISRAEL De VVV ontving dezer dagen een brief uit Israël. Verzonden door een vroegere eilandgenote, nl. mej. R. Lewisohn-Sjou- werman, die hier zes jaar geleden als te lefoniste te Den Buig werkte. Zij wilde gaarne het orgaan ,,Voor Vrienden van Texel" ontvangen. In de vacantieru- briek van ,,Vrij Nederland" had ze gele zen, dat dat orgaan gratis wordt toege zonden aan allen, die belangstelling voor ons eiland koesteren Ze kon haar vacamie helaas niet op Texel doorbrengen, maar aan beschrij vingen van Texel wilde ze graag haar hart eens ophalen. Ze voegde er nog aan toe: ..Indien een uwer geen raad weet met zijn oude .Texelse Couranten" houd ik mij zeer aanbevolen. Wij lezen ze reuze graag!" Haar adres is: Kfar Kisch. Post: Kfar Tabor, Israël. SLOTENGRAAFMACHINE De Dertig Polders hebben een zgn. slotengraafmaohine in gebruik genomen, merk ..Ritscher" Dezer dagen hebben wij die bij de „Puffabriek" zien werken. De machine toverde een geheel met riet dicht gegroeide scheidingssloot om in een sloot, waarin het watei weer behoorlijk kon wegvloeien. Per dag kan deze ma chine 800 meter scheidingssloot voor haar rekening nemen. De machine be staat uit een tractor op rupsbanden, waaraan een aftakas met een 2 meter lange vijzel is gekoppeld Deze vijzel, die 800 omwentelingen per minuut maakt, is in alle richtingen verstelbaar, zodat alle schuinten van het talud afgegraven kun nen worden. De vuilste sloot kan weer tot een volwaardige afwatering gepro moveerd worden. Een belangrijke aan winst dus! S. V. De Koog. Voor a s. Zondag zijn er geen wed strijden vastgesteld. Voor a.s. Zaterdag Tex. Boys B-De Koog A, half 4 Vertrek zie kastje. Afdeling Handbal. Houd een ieder zich vrij om 18 Mei (Vrijdagavond om 8 uur) de vergadering bij te wonen? Kiezen elftalcommissie, tevens nieuw bestuur. Aller opkomst is gewenst.! Texelse Boys-Nieuws. Texelse Boys 1SVW 1: 3-2. Het le heeft weer een overwinning be haald. Nu in zijn thuiswedstrijd tegen S. V.W. Tijdens de wedstrijd kwam de trai ning goed tot uiting, vooral in het sa menspel en het opbouwen der aanvallen. Na ongeveer 20 min. moest de achterhoe de zwichten, dit na goed doorlopen van de B-midvoor, die de bal over de uitlo pende S-keeper, in het doel kopte 1-0 Hierdoor aangemoedigd kwam het S-doel onder zware druk. 10 min. later was he! de B-lmksbuiten die met een diagonaal schot de S-keeper geen schijn van kans gaf: 2-0. Nadat de lat redding bracht voor de S-defensie, floot de scheidsrech ter voor de rust. In de 2e helft kwam S. meer opzetten en enkele gevaarlijke momenten ontston den voor het Boysdoel. Bij een van deze aanvallen beging onze r.-half een over treding. welke o.i. zeer zwaar met een penalty werd afgestraft. Deze werd zon der pardon in een doelpunt omgezet: 2-1 Doch de Boys heten zich hierdoor niet ontmoedigen en de B-midvoor bracht de stand daarna op 3-1. S. vocht met man en macht en geholpen door de B-achter hoede werd de stand 3-2. Einde. Boys 3 kon het tegen ZDH 1 niet bol werken en ging met 7-2 ten onder, het geen. gezien de zware tegenstander, lang geen slecht resultaat is Temeer daar door de Boys nog 1 doelpunt werd ge maakt, doch echter op onverklaarbare wijze door de scheidsrechter werd afge keurd Adsp. B speelden Zaterdagmiddag te gen Texel C. Hier was de eindstand 5-0 in het voordeel van Texel C. Het adsp A elftal is ook dit jaar weer kampioen geworden van hun afdeling Boys. van harte gefeliciteerd met dit succes. Programma 2e Pinksterdag: Tex. Boys 1Petten 1, aanvang 2,30 uur. Zaterdag moeten beide adsp. elftallen spelen. KOEDIJK—TEXEL Supporters voor de wedstrijd Koedijk- Texel kunnen zich tot uiterlijk heden avond (Woensdagavond) opgeven bij Ho tel De Graaf. WEEKBERICHT DER P.T.V. TEXEL Vanaf 30 April tot 5 Mei werden aan gevoerd 125,782 stuks eieren. De prijs per kg. aan de pluimveehouders bedraagt f 1,75. Vorig jaar werden in bovenge noemde periode aangevoerd 104,524 stuks Prijs per kg. was tóen f 1,95. PREDIKBEURTEN. N. H. GEMEENTE DEN BURG. Vrijdagavond 8 uur in Eben Haëzer, Hervormde Mannenvereniging. TENNIS Tweede Pinksterdag wacht de liefheb bers van tafeltennis de bewonderaars zouden wij welhaast zeggen een ge notvol festijn. Dan wordt in „Casino", waar al zovele onnavolgbaar snelle en bijzonder zuivere ballen zijn geslagen, door tafeltennisclub Ready een tafelten- nistournooi georganiseerd. Het. derde ..Touristentoumooi". Er zullen 50 perso nen aan deelnemen. Er wordt om 10 uur begonnen en met een korte pauze zullen de ballen 7 uur lang vliegensvlug van links naar rechts over de diverse netten scheren. Er zullen weer vele zeer span nende kampen te aanschouwen zijn. Om plm. 4 uur beginnen de finales. Dan stijgt de spanning ten top, want behalve de eervolle titels wacht de overwinnaar een fraaie prijs Er zijn beschikbaar ge steld: bekers, medailles, vaantjes, sier- schildjes, en. een week vacantie in Bosch en Zee en de Pelikaan. De wed strijden worden geleid door de heer Peetoom, wedstrijdsecretaris is de heer Brinkerhof. Er wordt gespeeld: dames enkel, herenenkel, damesdubbel, heren- dubbel, mixeddubbel. De entree bedraagt 30 cent. Donateurs hebben gratis toegang. Naar we verne men zal ook worden deelgenomen door een Fransman. Wij wensen de tafeltennissers een ple zierige dag. TEXELAARS NAMEN DEEL AAN DE SOLEX-RALLYE ..Texelaars namen deel aan de Solex- Ra llye". Och, wij zijn de Texelaars, met wie wij Zaterdagochtend in Den Helder waren gestart, ergens in de Haarlemmer- meerpolder kwijt geraakt. Dat is geen wonder: aan deze Rallye namen 3000 Solexrijders deel en ons clubje van acht man werd opgelost m dat enorme leger van hulpmotorende fietsers. Misschien zijn we ergens verkeerd gereden op die 80 km. lange route van de Rallye zelf. In totaal hadden wij 240 km. achter de wielen, toen wij Zondagmiddag weer op Texel arriveerden. Al die rijders heb ben samen 12 keer om de aarde gereden 480,000 km. en 6000 liter benzine ver bruikt. De route van de Rallye vond zijn weg door allerlei leuke dorpjes ten Zuiden van Amsterdam. De deelnemers waren op 12 punten gestart (Haarlem, Zaan dam. enz). De organisatie was uitstekend: 750 officials stonden gereed om ons met raad en daad ter zijde te staan en. er was voor f 5000 aan prijzen uitgeloofd Daaronder bevonden zich enige Solexen. Wij hebben destijds al verschillende op Texel rijdende hulpmotorfietsen gere- senceerd, thans was het een prachtige ge legenheid om de Solex onder de loupe te nemen en wij kunnen vol lof zijn. De Solex voldeed zeer. Geen enkele keer hebben wij pech gehad en onderweg hebben wij niemand met pech ontmoet! En toch zijn wij heel wat Solexen gepas seerd. Het weer was uitstekend Om half ze ven startten wij in Den Helder en om kwart over tien waren we in Haarlem. De motortjes bromden dapper door. Soms probeerden een enthousiaste fiet- ser-zonder-hulpmotor ons te evenaren, maar na een km. of drie gaf hij er dan weer de brui aan! Fris kwamen we in Haarlem aan, alleen een onzer clubleden bekende, dat het contact met zijn zadel hem niet meer zo prettig aandeed. In Haarlem tankten wij een half liter tje bij en begonnen aan de Rallye. De routekaart in de hand. Een goeie dag voor de Solexfabneken maar ook een goeie dag voor de man van dat kleine, op eenzame post gelegen over- zetveertje. Hij zal het zijn leven lang niet zo druk gehad hebben als Zater dag! Meer dan duizend Solexen en hun berijders werden zijn klant! Overal hadden we veel bekijks en vele kinderen zwaaiden juichend met de ar men alsof wij bevrijders waren! Ja, ons voorbeeld was eigenlijk een tip voor hen, die nog bij de doodgewone, ouwerwets geworden fiets-zonder-motor zweren, zich van dat ouderwetse gedoe te bevrij den! Het laatste deel van dc Rallye ging door het Amsterdamse Bos. Een prachtig bos is dat! Kris-kras kronkelende weg getjes, met aan weerszijden reeds flink opgeschoten loofhout. Hier kunnen de Amsterdammers veel genieten. Op Schiphol stonden vele kleine tankstati onnetjes gereed om bij te vullen en daar werden de fietsen geparkeerd Volgde een Non-stop-revue in een zeer grote hangar, waar zo'n 4000 stoelen stonden! En al die mensen kregen een lunchpak ket. Ze hadden best trek: ook het hulp- motornjden is een gezonde sport In een dagblad lazen wij: ,,Van heinde en ver waren de bromfietsers naar de startplaatsen gekomen! Uit Texel, Zee land en Den Bosch". Die Texelaars wa ren wij en wij hebben een goed figuur geslagen. Alle op de Rallye route voor komende Service-Stations konden wij met een glimlach voorbij rijden. Eenmaal reden wij in onze overmoed zelfs een controlestation voorbij. Daardoor kreeg die meneer Os Sr. de uitgeloofde Solex. En stonden wij er jammer genoeg naast! Wij raden alle Solexers aan volgend jaar ook mee e gaan. Dan zult ge even als wij terug kunnen zien op een ge noeglijk weekend. INGEZONDEN LUILAK, SLAAPZAK Meisjes, jongens, Zaterdag a.s. is het weer luilak, en wat dat wil zeggen, be hoeven we jullie niet te vertellen, want jullie zult je maatregelen en voorberei dingen wel reeds lang hebben getroffen. Maar één ding moet ons van 't hart en dat is dit. De laatste jaren begint het feest van de luilak te ontaarden in ver nielzucht en baldadigheid. Als jullie goed nadenken, weten jullie voor je zelf wel, dat dit niet het feest van luilak is. Het gaat er slechts om je kornuiten, die niet zo vroeg uit de veren kunnen als jullie, wakker te trommelen en voor luilak uit te maken. Dit mogen jullie doen met alle soorten van geluidmakende voorwerpen en door het plakken van briefjes op de ramen. De straat is van jullie en je bent wel zoveel baas om met vernuftige mid delen een maximum aan geluid te pro duceren. Wij weten het wel, er zijn altijd mensen, die jullie in het afgelopen jaar niet gunstig gezind waren of jullie wel eens een berisping hebben gegeven, wel ke misschien niet zo kwaad bedoeld was, als waarop het werd gezegd. Vergeet deze dingen en neem geen wraak door baldadigheid of vernielzucht. Stuur deze mensen een ruikertje bloe men met een kaartje en bedank ze voor de in het afgelopen jaar aan jullie be wezen attenties! Met baldadigheid en vernielzucht en wraaknemen op een be paalde persoon, win je het niet. Jullie hebt alleen tot taak de folklore en de traditie hoog te houden, juist zoals je va der en moeder dit vroeger deden. Het wraak nemen op iemand met luilak stamt uit de oorlogsjaren, laat die bar baarse gewoonte varen en houdt er mee op. Weest verstandig en laat je niet ken nen De politie verzoekt ons, jullie mee te delen, dat niet geduld zal worden, dat men zich op onbehoorlijke wijze ge draagt. Zo gauw men merkt, dat het toch die kant op gaat, zal hardhandig worden ingegrepen. Viert luilak met opgewektheid en met alle energie die in jullie is en met een maximum van geluid dochmaakt geen brokken, weest niet baldadig en laat een andermans spullen heel. Meisjes en jongens veel succes en. rommelen maar! Vereniging voor Volksfeesten en Texelse Folklore. P.S. Het vieren van de Luilak behoort te geschieden door leerlingen van de la gere school, de anderen zijn daar te groot voor. Dat spreekt vanzelf! Hoe laat be ginnen7 Niet in het holst van de nacht. Dat is onjuist. Als jullie om vier uur starten is dat vroeg genoeg, want de zon komt pas om tien voor vijf op! GOUDEN HUWELIJKSFEEST Het echtpaar Jb. van Houte en M. van Houte-Schrier, te Oost, viert vandaag zijn 50-jarig huwelijksfeest. De bruid is 71, de bruidegom 73. Zij wonen al ruim 42 jaar op Texel. Beide genieten nog een uitstekende gezond heid. Hun huwelijk werd -met 7 kinderen gezegend (2 dochters en 5 zoons) en er zijn 13 kleinkinderen. Nog vele jaren! DIENSTREGELING T.E.S.O. ingaande 3 Mei 1951: Op Zon- en alg. erkende chr. feestdagen Van Texel6,25, 9,20; 11,50, 15.40; 17,55 19,30. Op werkdagen: Van Texel: 5,30, 6,25§; 7,50; 11.50; 14,50; 17,55 Van Den Helder: 6,30; 8,15§; 10.30; 13,20; 16 20; 19.30. Van Den Helder: 8,15; 10,30; 13,20; 16,40; Alleen Maandags. MOEILIJKHEDEN IN GARNALEN VISSERIJ Maximum prijsregeling geldt hier nog steeds Onder de garnalenvissers heerst grote ontstemming over de prijs- en afzetpoli- tiek, die door het Bedrijfschap voor Vis serijproducten wordt gevolgd Voor de garnalen, op zichzelf een vrij onbeteke nend maar voor de daarbij betrokken vissers een zeer belangrijk product, be staat nl. nog steeds een maximumprijs- regeling. Deze is ingewikkeld en roept herinneringen op aan de topprestaties, die op het gebied van de prijsbeheersing tijdens de Duitse bezetting zijn geleverd. Iedere schakel in het productie- en dis tributieproces is nog steeds aan een maximumprijs of -marge gebonden. De vastgestelde prijs voor de garnalen is zó laag, dat speciaal de visserij in Stellen dam en Den Helder zwaar verliesgevend is De garnalenvissers in deze plaatsen verkeren dientengevolge in zeer moeilij ke omstandigheden. De regeling wordt gemotiveerd met een beroep op de noodzaak.om de consument te beschermen tegen te hoge prijzen voor garnalen, een luxe gelegen- heidsvoedsel, dat vooral aan restaurants wordt afgezet. Destijds zijn de maxi mumprijzen voor de paling juist afge schaft, omdat het een luxe product be trof. En dan te bedenken, dat de prijzen voor zulke belangrijke eerste levensbe hoeften als vlees en kaas vrij zijn! De afzet der garnalen is eveneens ge reglementeerd. De vissers zijn verplicht hun product a§n het Aan- en Verkoop bureau voor garnalen (een overheids orgaan) te verkopen. De gehele prijs- en afzetregeling voor de garnalen heeft zijn tijd overleefd en zou, zonder enige scha de aan het landsbelang, kunnen worden opgeheven. Dit verscholen overblijfsel uit de tijd van absolute prijsbeheersing heeft geen enkele bestaansreden meer. De garnalenvissers hebben bovendien als grief, dat hun organisatorische posi tie in het Bedrijfschap nog altijd teveel op basis van het leidersbeginsel is gere geld. Hun feitelijke invloed op de be leidsbeslissingen t.a.v. hun product is nagenoeg nihil. Zij hopen, dat de over heid, waarbij thans een wijziging van de Garnalenverordening aanhangig is, met hun gerechtvaardigde bezwaren in dit opzicht rekening zal houden. (Hdbl.). TEXELAARTJES. Contant f 0,60. Onder adres te bevr. (niet eer der dan 11 u. in Boekh.) onder nr. f 0,10 meer. Verl. grijze regenjas gaan de van O'end naar Oost. Gaarne terug. D. Mechielsen Schoolstr. 6, O'end Wie ruilt 1 pers. opklapbed z.g.a.n. voor dito divanbed. Kogerweg 9, Den Burg Te k. 2 p. meisjesschoenen z.g.a.n. zw. lak en blauw beide maat 36. H. Smit, Hoeve Sonja De Westen, Texel Te k. pink C. Witte, Bloem en Bos Te k. vette koe A. Dros, Tienhoven Te k. 20 jonge kippen T. Wuis „de Tijd" 't Noorden B.z.a. schapen scheerder met motor M. Ba- kelaar O'schild 140 Wie wil te Den Burg, De Cocks- dorp of De Koog ruilen met woning te A'dam A. B. Deu- zeman, Zaanstr. 61' Ter overname wegens te klein 2 keurige costuums, Weverstr. 30 Te k. meisjesfiets te bezichtigen Alex Koning Verl. Zondag 29 April rood bloedkralen kettinkje gaarne terug J. Ran, Schildereind Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de zeer vele blijken van belangstelling bij ons 25- jarig huwelijksfeest onder vonden. P. v. SIKKELERAS G. v. SIKKELERAS- Burger en kinderen Oudeschild 57. Hierbij een hartelijk vaarwel aan mijn Familie, Vrienden en Vriendinnen bij mijn vertrek naar Australië Veel dank aan dc heren Velthuis en Westdorp voor hun hulp. R. SPIGT aan boord M.S. Sibajak Op 1ste Pinksterdag hopen onze geliefde Ouders D. Witte Thzn R. Witte Witte hun 25-jarige echtvereni ging te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blij ven is de wens van hun dankbare kinderen. Gelegenheid tot feliciteren na de Hoogmis tot 1 uur en 's middags van 4-6 Molenstraat 44, Den Burg Voor de vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden betuigen wij U onze hartelijke dank. P DE BOER B. DE BOER-Boon Heden is zacht en kalm ontslapen in zijn Heer en Heiland, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer JACOB DROS, Echtgenoot van Diewertje Vlaming in de ouderdom van 72 jaar. Zijn leven was Chris tus, zijn sterven ge win. Gezang 28 vs. 2. Oosterend Wed. D. Dros- Vlaming Den Helder. R. Janssen-Dros L. Janssen F de Jong-Dros G de Jong Oosterend: M. Dros Oosterend: Peperstraat 41. S P Dros M. Dros-Bremer en kleinkinderen 8 Mei 1951 De begrafenis zal plaats vinden Vrijdag 11 Mei te Oosterend. Texel, des n.m 1 uur vanuit Peperstraat 41 Oosterend, Texel, Opgave kan geschieden bij ondergetekende aan huis en Dinsdag 15 Mei a.s. aan de markt Alle certificaten van her komst meebrengen. De distr. contr. A. DE WOLF Eierland Telefoon 7 Voor een naar SPECIALE AANBIEDING Koggetjes 30 ct. per ons een licht en lekker Koekje. WEVERSTRAAT 90 - TELEF. 32 - DEN BURG Donderdag 10 Mei van S.V. Oosterend voor leden en donateurs aanvang 8 uur in Cafe Dijt. Het Bestuur van de Ver: „Texel" tot ver werking van uit nood geslachte en gestorven dieren te Texel, maakt bekend dat in ver band met de onzekere toestand wat betreft de waarde bepaling van de huiden door de Amsterdamse Huidenclub, aan welke Coëperatie wij de huiden thans verkopen, de afrekening sinds 9 April 1951 tot nader order heeft opgeschort Zodra de afrekeningen van de Amsterdamse Huiden club door ons weer wor den ontvangen zullen de sinds 9 April aangevoerde dieren per omgaande wor den afgerekend. HET BESTUUR GEVRAAGD voor liet seizoen Zeelust, De Koog, Tel, 46 TE KOOP „NORTON" 500 c e. met achterwielvering, J. KAAN, Havenstraat 67, Oudeschild. voordat U een tweede corset zou vinden, dat zó soepel en toch zó ijzersterk is als een „BEAUTYFORM,, riibbercorset. Hebt U er al eens kennis mee ge maakt U zult er verrukt van 7.ijn geen ba leinen en geen veters in het rug pand. Prettig steunge vend en tevens slank makend Afwasbaaren niet warm. 6 Maanden schrif telijke garantie. Komt U eens vrij blijvend kennis maken met het „BEAUTYFORM,, rubbercorset in onze speciale af deling met aparte paskamers in DEN HELDER. voor halve dagen. Hotel „De Oranjeboom" Den Burg. Gevraagd voor de maand Augustus voor 5-7 personen Brieven no 154.700 aan Bolrek, Kon.pl. I, A'dam. Theedoeken v.a. 0,98 Grijze Handdoeken v a. 1,18 Blauwe Blokdoeken v.a. 1,28 Rode Blokdoeken v a 1,38 Baddoeken v.a. 1,68 Slopen, prima katoen 2,80 Lakens 150/225 EXTRA VOORDELIG v.a. 7,75 Alleen door combinatie inkoop zijn deze prijzen mogelijk. Doet Uw voordeel! Vooral in deze tijd is het Uw belang goed op de prijzen te letten. Binnen' urg l - Den Burg Telefoon 263 GEVRAAGD voor 2 a 3 maanden, bij G C LAP, Arts, R'dam Aanmelden Woensdag en Donderdag tussen 7 en 8 u. Hotel „Bosch en Duin". van de Kinderzangclub te Oosterend op ZATERDAG, 12 MEI, aanvang 7 uur in het Ge bouw voor Christelijke Belangen. Behalve verschillende lied jes, kunt U ook luisteren naar de Kinderopvrette „Schoenmaker Vlijt". Kaarten a f0,50 zijn ver krijgbaar bij Marrie Bremer TE KOOP 300 kg Bevelander B 35/45 JOH. BAKKER, „Amalia" min min min min min mm mi Wegens enorm succes enz. in de schuur van J. H. Geus TE KOOP en Vlaszaad A. DROS, „Vo'harding"

Texelsche Courant | 1951 | | pagina 2