„Het houdt wat tegenwoordig Terugontvangen begroting 1951 moest „aan critische beschouwing" worden onderworpen Verscheidene posten moesten worden afgevoerd Jeugdrubriek "1 Notaris Mulder publiek verkopen De Toename 'n Cadeautje Permanent „De Oranjeboom" Firma Klaas Boon Zoon Een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar wenst U de Ré-Néo In de algemene toelichting op de 8ste suppletoire begroting voor de dienst '51 lezen wij o.a.: Op 14 November jl. hebben Gedepu teerde Staten de door B. en W. aan de Raad gezonden begroting van inkomsten en uitgaven voor 1951 terug gezonden. Hierbij geven zij in overwe ging de gehele begroting aan een nieuwe beoordelmg te onderwerpen, waarbij wordt aangenomen, dat de in 1951 ge raamde kc\pitaalsuitgaven voor zover die uitgaven niet reeds door hen zijn goed gekeurd, van de begroting 1951 zullen kunnen worden afgevoerd. De hiermede verband houdende kapitaalslasten zullen mitsdien in mindering kunnen komen op het tekort van de gewone dienst. In verband met bovengenoemd schrij ven hebben we allereerst de geraamde rente en aflossing van de nog niet door Ged. Staten goedgekeurde kapitaalsuit gaven van de begroting afgevoerd, even als de op de post „onvoorziene uitgaven" uitgetrokken f 40,000 ten behoeve van de uitgaven, verband houdende met de verbetering van de verbinding Texel Den Helder. Dit gaf een besparing op de gewone dienst van ongeveer f 98,000. Op de gewone dienst van de begroting drukken dus alleen de kosten van de reeds door Ged. Staten goedgekeurde ka pitaalsuitgaven van 1951, t.w.: trekker voor de biandweer te Den Hoorn f5000; droogapparaat voor brandslangen f 3000; uitbr. verwerkingsinrichting f 10,000,-; bouw ,van een laboratorium f 11,000; ver betering dorpsstraten 1951, slechts goed gekeurd tot f21,000; voorzieningen aan diverse o.l. scholen f4780; subs, restaura tie Ned. Herv. kerk te Den Burg f 28930; aanleg sportveld te Den Burg f 7500; in richten gymlokaal te Oosterend f 5000; inventaris voor dit gymlokaal f 2300. Voor bovengenoemde kapitaalsuitga ven werd ten laste van de gewone dienst geen rente geraamd, daar ir. 1951 geen geldlening ter dekking van deze uitga ven werd aangegaan. Het is nl. onze be doeling een zo reëel mogelijk beeld te verkrijgen van het verloop van de dienst 1951. De thans nog niet door Ged. Staten goedgekeurde kapitaalsuitgaven 1951 hebben wij in het licht van de financi- eel-economische omstandigheden van ons land in het algemeen en van deze ge meente in het bijzonder, mede naar aan leiding van de inhoud van het meerge noemde schrijven van Ged. Staten zeer nauwgezet bekeken. Wij zijn tot de con clusie gekomen, dat het doen van een aantal kapitaalsuitgaven, hoezeer dat door ons wordt betreurd, moet worden uitgesteld tot betere tijden. Bovendien wordt van de begroting afgevoerd als onderdeel van de post volgnr 546 „voor zieningen aan diverse o.l. scholen" een bedrag van f 1200, bestemd voor het aan- biengen van plafonds in de o.l. school te De Waal. Aan deze voorziening bestaat bij nadere beschouwing, gezien de plaat selijke suuatie, geen behoefte. Ook zal de uitbreiding van de o.l. school te Den Burg met 3 lokalen geen doorgang kun nen vinden. Het aantal leerlingen van deze school is per 1 September jl. vrij plotseling gedaald, als gevolg van de emigratie van een aantal kinderrijke ge zinnen en van verlies van leerlingen aan het bijzonder onderwijs in Den Burg. Wij achten het niet verantwoord onder deze omstandigheden de uitbreiding doorgang te laten vinden. De volgende posten kunnen naar onze mening van de begroting 1951 worden af gevoerd: uitbreiding bovenverdieping raadhuis f 12500; inventaris v.d. aan te bouwen kamers f 1200; deelneming N.V. Vlieg- Texel f 75000; bouw van een urinoir n. h. raadhuis f2000; aanbrengen van een mijntoestel in de visafslag f 5000; uitbr. nieuwe o.l school te Den Burg f57000 inventaris voor deze school f 3000; leer middelen voor deze school f 1200, bouw nieuwe o.l. school te De Koog f 60,000; inventaris voor deze school 1 4500; leer middelen voor deze school f3600, bouw v.e gymlokaal te Den Burg f 51000; in ventaris voor dit gymlokaal f 10,000. In dit verband wordt medegedeeld dat de bouw van een nieuwe school te De Koog mede van de begroting 1951 wordt afgevoerd, omdat deze bouw niet door de Minister van O.K. en W op de urgentie- lijst scholenbouw 1952 is geplaatst. De bouw van het gymlokaal te Den Burg wordt afgevoerd, omdat r.och in 1951, noch in 1952 gelden mogen worden be steed aan de bouw van dergelijke loka len. Tenslotte wordt van de begroting af gevoerd het geraamde bedr-ig van f 75000 wegens kosten van deelneming in de N. V. Vliegveld Texel Blijkens de ter zake gevoerde besprekingen zullen de oor spronkelijk geraamde gebouwen in 1952 niet worden gesticht Dit betekent, dat alleen eer maatschappelijk kapitaal no dig is voor aankoop van de grond Het gemeentelijk aandeel hierin zal vermoe delijk bedragen 45 pet. van plm. f 155000 is f 69750. Als schadeloosstelling voor het voormalige vliegveld werd door de ge meerde f89,190,- ontvangen. Het ge meentelijk aandeel in de N.V. kan dus worden gedekt uit deze schadeloosstel ling De eerder genoemde post ad f 75000 kan thans dus zonder bezwaar worden geschrapt. Als slotuitkering uit het gemeente fonds over het jaar 1947 werd door deze gemeente ontvangen f 60502,12. Voorge steld wordt het bedrag van de slotuitke ring te bestemmen tot het afschrijven van de vo1gende objecten. Personenauto f3000; motorspuit De Cocksdorp f 8750; motorspuit Oosterend f9000, brandslangen f2500; brandsloten en kolken f 3760, inventaris verwerkings inrichting f 9450; verbetering Achterweg Oudeschild f 4500; aanleg weg in plan Zuid f6080; uitdiepen noolsloten f1560; veebascule f 2475; ged. verbeteringskos- ten van straten in '48 f 7087,12; subsidie restauratie watermolen in de polder Het Noorden f 2340. Totaal f 60502,12. Afvoeringen en bezuinigingen leveren een vermindering van de uitgaven van de gewone dienst van 1951 op van onge veer f 167700. Het bedrag der verhoogde bijzondere uitkering uit het gemeente fonds was geraamd op f 152705,34, zodat de dienst 1951, uitgaande van de toestand zoals deze is vastgelegd in de primitieve en de eerste t.m. de achtste suppletoire begrotingen een batig saldo zou opleve ren van ongeveer f15000. Het komt ons gewenst voor, nu de dienst 1951 een batig saldo zal vertonen deze beschikkingen over de reserves in te trekken. Uiteindelijk sluit de begroting 1951 dan dus met een zeer gering saldo, zonder dat een verhoging van de bijzon dere uitkermg uit het gemeentefonds be hoeft te worden geraamd. Tenslotte zij niet onvermel^ de sterke teruggang in de opbrengsten van de rechten voor het afslaan van vis aan de gem. visafslag te Oudeschild. In de jaren 1948, '49 en '50 werd resp. ontvangen wegens afslagrechten f 30730, f 25800 er f 28100. De raming in 1951 is f 15750, welke raming blijkens de tot heden bekende cijfers nog aan de hoge kant is. De oorzaak van deze enorme te ruggang is gelegen in het feit, dat de kotters, welke de Noordzeevisserij be oefenen, niet meer te Oudeschild doch in IJmuiden afslaaij; De laats'e 6 maanden werd gemiddeld per maand een bedrag van f 305 ontvangen wegens afslagrech ten voor de door de kotters aangebrach te vis. In de maand October 1951 werd door de kotters zelfs geheel geen vis aangevoerd. De afslagrechten van de door de andere schepen aangevoerde vis bedroeg in 1951 ongeveer f 6000. Met de vermoedelijke zekerheid, dat de aanvoer van de kotters in 1952 nog meer zal da len, achten wij een hogere raming van de totale opbrengst van deze rechten voor 1952 dan f 7500 niet verantwoord. In de dienst 1951 was terzake f 15750 geraamd, hetgeen voor de dienst '52 een mmdere opbrengst betekent van f 8250. „DOOR DIK EN DUN" Bureton Weverstraat ..Door Dik en Dun" heeft gisteravond in Hotel Texel aan de fiims en lippen gehangen van Jan P. Strijbos, die daar een voortreffe lijke voordracht hield. Zijn kleurenfilms dwongen aller bewondering af. Ook zijn toelichtende causerie werd zeer gewaar deerd. Een leerzame en prettige avond. VERKIEZINGEN N.H. GEMEENTE DEN BURG Door de N.H. Gemeente te Den Burg werden verschillende verkiezingen ge houden. Ir de vacature W. Siort werd de heer J. Dekker, Kogerstraat tot ouder ling benoemd; de heer C. van Groningen werd tot ouderling herkozen; in de vaca ture J. de Vries werd de heer J. Pran ger, Dennen, tot ouderling benoemd; de heer J. Keizer, Kogerstraat, werd tot ou derling herkozen, de heren Joz. Hillen en H ter Steege werden herkozen als di aken; tot niepwe1 diaken werd gekozen de heer A. Bréet. INZENDING MIDDENSTANDS- CONTRACT ADVERTENTIES De afspraak tussen het testuur van de Texelse Middenstandsorganisatie en de directie van de Texelse Courant betref fende de inzendingstermijn van adver tenties in mindering op het midden standscontract is kennelijk een beetje in het vergeetboek geraakt. Dit bleek toen een aantal adverteer ders onlangs de advertentie wegens te late opgave tegen het volle bedrag bere kend kreeg. Wij menen er daarom goed aan te doen de inzendingstermijn even te herhalen: Voor de krant van Woensdag dienen de teksten uiterlijk op de daaraan voor afgaande Dinsdag met de eerste post (8 u. 30) in ons bezit te zijn. Voor de kra^t van Zaterdag geldt Vrij dagmorgen eerste post. Dir. Texelse Courant. Nr. 171. WIM DU INKER Maandag 31 December viert Wim zijn 10de verjaardag. Hij woont in de Park straat, vlak naast de drukkerij van ons blad. Daar neemt hij graag een kijkje! Wim zit in de 4de klas en doet goed zijn best. 8. V. De Koog. Jl. Zondag hebben allen hun wedstrijd verloren. Dit is niet zo gunstig, heren. Het eerste heeft in 't begin aardig stand gehouden maar later speelde de achter hoede zich geheel uit elkaar en kreeg de tegenpartij vrij kans om te schieten. Dit is jammer, maar gebeurt in elke wed strijd weer. 30 Dec. zijn de volgende wedstrijden vastgesteld: De Koog 1 uit tegen Flevo, half 3. De Koog 2 thuis tegen WGW 4. Adsp. vrij. Denken de heren aanvoer ders om het boekje? Ruilformulieren ko men te laat binnen en geeft boete. Handbal. Het secretariaat is tijdelijk in handen van mw. A. Brouwer-Kiewiet. DAMCLUB TEXEL Uitslagen van 21 December: A.: G. Dros- C. v. Heerw. 0-2. S. v. Heer- waarden-S Bakker 2-0. B.: W. A. v. Zeijlen-P. Jansen 0-2. Joh. D. Bakker-N. de Graaf 0-2. .T. Kikkert-J. P. Stam 1-1. J. Vonk-A. v.d. Slikke 2-0. C. P. Burger-J. Hooijberg 2-0. C.: D. v.d. Werf-A. Vinke 0-2. P. Bakker- F. Schuit 1-1. J. N. Rijk-F. Schuit 2-0. B. Leen-Jb. Koom 1-1. S.V. Texel Uitslagen van Zondag: Oudesluis-Bergen 1-2; W.Waard-Gras- shoppers 1-4; RKAFC-Vrone 3-2; Texel- Succes 2-1; Schagen-VZV 1-1; ZAP-Wa- tervoge's 2-2. Afd. N.H.: HRC 5-Texel 2 2-2. Adsp.: De Koog-Texel B 0-3; ZDH- Texel C 5-0. Texel 1 heeft met dezelfde cijfers ge wonnen als waarmee in Wieringen ver loren werd. Het is een snelle wedstrijd geworden. Over het algemeen goed vc-ldspel, waar bij de T-verdediging als geheel toch iets sterker. De doelwachters gaven elkaar mets toe, beiden speelden prima. Het tempo leek ons bij T. iets te laag. Wel werden tal van goede combinatie's te genieten gegeven, mooie passen van Bob en Niek maakten gevaarlijke openingen in de S .defensie. Hoewel T. over het al gemeen iets sterker ieek, waren er toch momenten dat S. de toon aangaf. Haar voorhoede was echter niet schotvaardig genoeg. Reeds in de eerste 5 minuten komt de S-middenvoor op slechts enkele meters vrij voor Bertus, zijn schot gaat echter juist naast. Nu pas komt onze eerste aan val, waaruit Niek hoog over schiet. Met een moet Henk een scherpe aanval on- scheppen. Voorlopig is T. Ie weinig fana tiek. Berlus weet raad met twee harde kogels. Steeds zitten onze achterhoede en halflinie goed gesloten. Weer wordt de T- voorhoede opgestuwd en Piet Stam krijgt een kans maar komt te vallen. Onze voorhoede werkt hard maar het plaatsen is niet erg zuiver en het tempo soms wat te laag waardoor S. meer in de aanval komt dan nodig is. Maar nu komt T. meer los. Piet Eelman geeft prachtig door naar Piet Stam, die een mooie kans met benut maar T. komt terug. Er wordt goed opgebracht en vrijgespeeld naar P. Stoepker, die achterwaarts voorzet, waaruit Bob met een onhoudbaar schot doelpunt: 1-0. Er is dan 33 minuten ge speeld. E: volgen tal van T.-aanvallen. Na een mooie combinatie tussen Bob en Niek komt Piet Stam vrij. Hij plaatst zuiver in de hoek: 2-0. Weer komt T. op zetten, Niek breekt door, zijn harde schot springt via onderkant van de lat terug. De S-aanavllen zijn minder talrijk, maar nog steeds gevaarlijk. Een vrije schop te gen Bertus wordt met moeite afgeslagen, een lastig moment voor Bertus volgt nog als Gerrit gevaarlijk terugspeelt. De 2e helft is T. meestal sterker en begint al met twee goede aanvallen. Bob komt er steeds beter in en geeft evenals Niek mooie lange ballen door. De voor zetten komen meestal te dicht bij het doel. Als bij een S-aanval tegen Gerrit wordt aangeschoten, geeft de scheids rechter een penalty aan Succes, welke wordt ingeschoten met een goed geplaatst maar niet hard schot. Wel tracht S. de gelijkmaker te scoren, maar dat is tegen Henk, Wim, Hei-man en Hnrry maar ook Gerrit geen eenvoudige opdracht. Door dat de m st steeds dichter wordt is het moeilijk het spel geheel te volgen. Een paar harde schoten van Niek en Bob treffen geen doel. Een kwartier voor het einde moet Gerrit uitvallen wegens een knieblessure. Niek gaat schier en Dick H. valt in. Wel speelt zich de rest op de S-helft af, maar doelpunten worden niet meer gemaakt. Een goed besluit van dit jaar. Nu maar gereed maken voor ons jubileum jaar. T. kan in deze vorm spelend nog zeer belangrijk worden voor de eindstrijd om de bovenste plaats. De leiding pas prima. Texel 2 bracht het, zelfs met enige in vallers, tot een puntenverdeling met HR C 5. De uitslag 2-2 is met kwaad, maar jammer dat een punt verloren ging. Adsp.: Texel B wist ook haar „uit"- wedstrijd tegen De Koog A te winnen (3-0) en nestelt zich al steviger op de bo venste plaats. Hou dit zo, jongens! Texel C, danig verzwakt zeker, ver loor met 5-0 van ZDH A hetgeen ons niet verwondert. Zo is dan ook 1951 ten einde, een be langrijk jaar in onze vereniging. Na het kampioenschap van het le elftal, het mis lukken van de promotie, het. behouden blijven van Texel 2. Daarna in de nieuwe comp. het slechte starten van ons le dat zich gelukkig nu stevig aan het herstel len is. De succesvolle le helft van T. 2 was geheel buiten verwachting, terwijl het 3e nog steeds moeite heeft om zich in haar 3e klas aan te passen. De adsp. afdeling geeft wel zorgen, maar houdt goede verwachting in, zo kunnen we tevreden zijn en vol goede moed 1952 tot een kroonjaar maken. Aan alle leden, donateurs en andere sportvrienden veel succes toegewenst in de sport, trouw en medewerking aan de vereniging. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voor spoedig nieuwjaar. W. C. Daalder A. Daalder-Zutphen Oost, Texel. en Fenny Nieuwjaarsgroet aan fa milie, vrienden en be kenden van D C. Geense C. W. Geense-Koppen en L. Koppen Grenville, Prov. Quebec, Canada. Hotel „De Toekomst" wenst familie, vrienden kennissen en begunsti gers een gelukkig nieuw jaar. Familie, vrienden en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst. Jac. Lips, Melkhandel. Aan familie en kennis sen zalig nieuwjaar. C. Witte Pz., ,,'t Hoffie" Weststr. 40, Oosterend. Gelukkig nieuwjaar Fam. J. Boon Azn., De Cocksdorp C 70. G. KIKKERT A. KIKKERT-Blom g.n. Den Hoorn FAMILIE BOEKEL g.n. Oudeschild Fam. J. WESTDORP Sr. Zwaanstr. 8. Den Burg g.n. J. A. EELMAN Auto-transport g.n. Den Burg-Texel A. van Exel P. van Exel-Kooger wensen alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Lafayette R I Alabama U.S.A. C. GARRITSEN C. GARRITSEN- v.d. Werf g.n. „Vianen" Eierland Gelukkig nieuwjaar C. Koom en Kinderen De Dennen H 92. W. H. ZIJM M. A. ZIJM-Hollenberg z.n. Driehuizen B 123 L. WETSTEEN M. WETSTEEN-Peper g.n. „Prmsenhage", Eierland S. WUIS Azn. G. WUIS-Kikkert g.n. Oosterend A. WUIS Szn. T. WUIS-Roeper g.n. 't Noorden FAMILiE BAKKER g.n. „Mennohoeve" zal op Dinsdag 8 Januari 1952, des vuormiddags 11 3d u r in hei Hotel Texel te Den Burg, krach tens art. 1223 BW. Van de heerW. H Kissing een gebouw met erf en enige percelen bouw- en grasland aan de Califor- niSweg te Everstckoog op Texel, uitmakend gedeel ten ter gezamenlijke groot te van 3.15 HA van de percelen Gemeente Texel sectieH nummers613en6l4 Aanvaarden bij betaling der kooppenningen Beta ling kooppenningen uiter lijk 8 Februari a s van het aantal onzer spaarders menen wij, naast andere factoren te mogen toeschrij ven aan de voor de I spaarders gunstige bepaling, dat de rente van spaar gelden ingaat daags I na de inleg. Nutsspaarbank Kogerstr. 34 Den Burg. I voor groot of klein Dan moet U immers bij J. P. STAM zijn I Voor een betere slaagt U zeker in Oosterend KAPPER BAKKER, Telef.37 Wij wensen U allen een voorspoedig Nieuwjaar. Manufacturen, Den Hoorn Gelukkig Nieuwjaar. Chemische Wasserij en Ververij Jan en Nel wensen Familie, Vrienden en Kennissen op Texel een Gelukkig en Zalig Nieuwjaar. N. LUCASSEN TH. WITTE Dzn. 2e Ringdijkstraat Jennings Const. Hostel Amsterdam-Oost Latrobe-Valley, Morwell, Victoria, Australia. Alle Texelaars een gelukkig en voor spoedig Nieuwjaar toegewenst door WITTE en PEL, contractors, MORWELL, Victoria, Australia J. TH. WITTE Dzn. N.V. In- en Verkoop kantoor L.T.B. p.f. Afd. Texel De familie H. J. Koop man wenst zijn Texelse familie en oud-vrienden nog eens een voorspoe dig 1952 toe! Adres: Tuiniaan 2, Pernis. Wij wensen allen een gelukkig en voorspoedig 1952 toe. C M. Bakker Levensmiddelenbedrijf De Koog. FAMILIE WIEGERS, Coiffeur De Koog p.f. BAKKERIJ „DE HOOP" P-f Aan familie, vrienden en begunstigers een ge lukkig nieuwjaar. Fam. KI. Kikkert, Dorpsstr. 34 I De Koog. J. Lok B. Lok-Roeper en Barend wensen cliëntèle, vrien den en familie een ge lukkig 1952. DE KLOKKENDOKTER wenst allen een geluk kig en zalig nieuwjaar. Martien Groot, Hoorn. Alle Maandagen op de Groeneplaais te spreken. FAM. VAN LEEUWEN „Zandvliet" g.n. Z.-Eierland 118 Aan onze cliëntèle een gelukkig nieuwjaar. D. Kuip en Echtgenote Melkhandel, De Koog Fam. S. van der Vis „Vogelhuis" De Koog wenst familie, vrienden en cliëntèle een gelukkig nieuwjaar. Fam. J. Verhoeve-Doorn Kogerweg wenst familie, vrienden en kennissen een geluk kig nieuwjaar. Pension .Duinoord" J. Kiewiet wenst familie, vrienden en kennissen een voor spoedig 1952 Het bestuur M.C. Texel wenst haar Ere-lid, Le den en Donateurs een voorspoedig nieuwjaar. Een gelukkig nieuw jaar wenst u Assurantie kantoor C. P. Moojen en Echtgenote JAC. VAN LENTEN V. VAN LENTEN-Boon g.n. Veel heil en zegen! Familie C. Blom, Vuurtoren De Cocksdorp Texel. Bakkerij D de Ruiter g.n. Oudeschild A. MECHIELSEN Kerkplein 9, Oosterend wenst familie, vrienden en bekenden een geluk kig nieuwjaar. Een gelukkig nieuwjaar met de beste wensen aan alle mensen en dezelfde wensen die ze mij wen sen. 't IJsbeertje. G. GEENSE T. E. GEENSE-Krijnen gn Wij wensen vrienden, bekenden en alle lieve meisjes op Texel een prettig en gelukkig nieuwjaar. Hein en Tinus v.d. Berg, R.R. 1 Haney B.C. Canada. P. DROS Bzn. A. DROS-Roeper Wij van no. 80 wensen u allen een zalig en gelukkig nieuwjaar. De prima Gruno rijwie len voor dit jaar, staan al weer voor u klaar! Oudeschild 80. Familie, vrienden en cliëntèle een gelukkig 1952. Fam. J. Jellema De Koog Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. Fam. Beghtel, De Koog Aan onze cliëntèle, fa milie en vrienden een voorspoedig 1952. I. L'onne en Zoon Autotransport, De Koog Een gelukkig en voor spoedig 1952. Hotel Cafe Restaurant Het Witte Huis De Koog Wij wensen allen een gelukkig en voorspoedig 1952 toe. Bakkerij Plaatsman De Waal. Smederij J. Keijzer De Waal. gelukkig nieuwjaar. WED. v. d. WAL „Het Weerboompje" p.f. De Koog Sportver. De Koog wenst alle leden en do nateurs een voorspoedig nieuwjaar. Aan familie, vrienden en begunstigers een ge- kig nieuwjaar. R Daalder Lzn., en Echtgenote ,,'t Centrum" De Koog Familie P. Bugel De Koog, wenst cliëntèle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Kramer's Groenten- en Fruithandel De Koog P-L Eelman's Aannemersbe drijf De Koog wenst fa milie, vrienden en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar. Fam., vrienden en ken nissen een voorspoedig nieuwjaar toegewenst, Speciaal de G.V. „Texel" Jan Bremer, a.b. s.s. „Nieuw Holland" Royal Interocean Lines Wed. J. Reuvers-Buis Polderweg 22 den Helder wenst fam., vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar. Het Accumulatorenbe- drijf Texel wenst zijn cliënten en kennissen een voorspoedig nieuwjaar. Wij hopen u in 1952 met dezelfde service te mo gen bedienen. De Koog, fel 61.

Texelsche Courant | 1951 | | pagina 4