WEER Ook wij hebben niet vogelschcide te kampen Bollenkwekers voelden zich achter gesteld 6 voordeeltjes met Super-dividend J - Parlementair Overzicht Onder de pomp Jeugdrubriek Nu de koffie vrij is, kunt U het beste van 't beste verlangen BURGERZINLENING Op de Burgerzinlening is thans voor 'n bedrag ingetekend van f 209,700, OUDERAVOND ULOSCHOOL De Ouderavond van de ULO-school is bepaald op Donderdag 24 Januari. AMBTENAAR NAAR AUSTRALIË De heer Kaan, adjunct-commies op de afdeling Onderwijs van de gemeente-se cretarie, Raadhuis, is eervol ontslag ver leend wegens zijn vertrek naar Australië TEXEL SPOEDIG VRIJ VAN MOND EN KLAUWZEER Naar het zich laat aanzien zal ons ei land zeer spoedig vrij zijn van mond- en klauwzeer. UITVOERING PADVINDERS Oosterend De eerste Texelse Padvin- dersgroep geeft Zaterdag een uitvoering bij Jn. Dijt. Het belooft een mooie avond te worden. Komt dus allen! WINNAAR VAN DE BOODSCHAPPEN De heer Heykamp, Weverstraat, Den Burg, heeft de mand met boodschappen gewonnen, welke de heer C. Huisman had uitgeloofd ter gelegenheid van de feestdagen. De winnaar had lot nr. 988. IR. MAANDAG KOMT RUILVERKA VELINGSPLANNEN TOELICHTEN Ir. Maandag, Rijkscultuui consulent, zal morgenmiddag om 3 uur de ruilverkave- lmgsplannen toelichten in „Het Wapen van Amsterdam" te Oosterend en mor genavond om 8 uur in „Het Witte Huis" te De Koog. DOOR ZAAGMACHINE GEGREPEN De heer H. Mulder werd Vrijdag in de timmerfabriek van de fa. Jb Drijver en Zonen te Oosterend door een zaagmachi ne gegrepen. Hij liep een diepe wonde aan een arm op. Dokter Renout moest de wond met acht krammen hechten. DE WERKLOOSHEID Op 12 Januari stonden bij het Arbeids bureau evenveel mannelijke werklozen ingeschreven als op 4 Jan. jl. en wel 215. 117 Hunner werkten op 12 Januari in de DUW en 80 in de overbruggings- en so ciale bijstandsregeling. MUZIEK TE DEN HOORN EN DEN BURG Muziekvereniging D.E.K., Den Hoorn, directeur de heer U. D. Bouwsma, heeft haar uitvoeringen bepaald op Vrijdag 18 en Zaterdag 19 Januari. De eerste avond uitsluitend voor donateurs. Texels Fanfare geeft haar uitvoerin gen op Vrijdag 25 Januari en Zaterdag 2 Februari. Op Zondag 20 Januari a.s. heeft u van 12-1 uur gelegenheid om plaats te bespreken. (Zie ook de adv.) 'N ZOMERZOTHEID De jaarlijkse feestavond van de ULO- school heeft plaats op Vrijdag 22 Januari Voor het voetlicht wordt gebracht het alleraardigste stuk ,,'n Zomerzotheid" Voor deze avond zijn kaarten verkrijg baar bij de leerlingen van de school. Door de vele en hoge kosten aan de feest avond verbonden zal de prijs der plaats bewijzen f 1,moeten bedragen. Bij ge noegzame deelname zal de uitvoering worden herhaald op Zaterdag 23 Febru- MEJ. J. W. DROS OVERLEDEN Mej. J W Dros, van 1905 tot 1939 on derwijzeres te Oudeschild, is Zaterdag 12 Januari plotseling overleden in de leeftijd van 66 jaar. Toen zij, ruim 12 jaar geleden, wegens gezondheidsrede nen afscheid nam van het onderwijs deed zij dat node, want zij hield veel van haar werk, daT zij steeds met buitengewone toewijding en ijver had verricht. Zij was tot haar dood toe bestuurslid van de Ko ningin Wilhelmina Bewaarschool te Ou deschild, voor wier belangen zij zich steeds heeft beijverd. Heden zal haar stoffelijk overschot te Driehuis-Westerveld worden gecremeerd. AUTO VLOOG IN BRAND Bij het starten raakte een vrachtauto van de fa. Jb. Drijver en Zonen in brand. Het ongeluk gebeurde Maandagmorgen vroeg, toen vele Oosterenders nog in die pe rust lagen. Maar de zeer verschrikte chauffeur, de heer Jn. Dogger, maakte heftig alarm en ogenblikkelijk renden diverse, in nachtelijk gewaad gestoken dorpsgenoten de straat op. De brandende auto stond in de garage van genoemde firma. Met vereende krachten werd de vrachtwagen naar buiten geduwd. De vlammen sloegen uit de motorkap. Ge lukkig wist men de brand spoedig met een schuimblusapparaat te doven. Met dit apparaat werd eveneens een benzine brandje geblust, dat gelijktijdig in de ga rage zelf gevaar voor de andere auto's opleverde, er stonden nl. nog een vracht auto, een luxe auto en enige motorfiet sen, terwijl er bovendien een grote hoe- hoeveelheid hout was opgeslagen. DE LENTE IN ZICIIT Pessimisten zullen wel zeggen, dat er nog puur slecht weer te verwachten is eer we aan de lente toe zijn en.hoe zal de lente wezen, ook maar puur guur? De optimisten genieten echter reeds dap per van het zachte weer, dat ons heel ver van ijsbaan-ideeën houdt! De optimisten willen we even vertellen, dat Zaterdag middag in een weide van de hoeve „Mont Rosa", Hoornderweg, hier en daar een kranig madeliefje in volle bloei stond en dat de heer Th. Reuvers ons nog eens beklemtoond heeft, dat de doorhem gesignaleerde groep lepelaars beslist pas uit Afrika waren gearriveerd en dus niet tot de overwinteraars gerekend moeten worden. Aangezien Teun Brouwer en (ome) Jan P trouwe lezers van ons blad, nog geen protest door de lijn hebben ge jaagd, beginnen we iedere oag meer te geloven, dat de heer Reuvers gelijk heeft. Het is stil, doodstil in de binnenland se politiek. Althans zo lijkt het. Nu de beide Kamers op reces zijn, worden er geen politieke steekspelen in het open baar gehouden. Het Binnenhof hoe mooi het ook is is hét Binnenhof niet als er geen druk verkeer is van aan- en afrijdende Ministers, Kamerleden en ho ge ambtenaren. Er heerst rust op dit historische plein, een rust, welke past bij de feestdagen die achter ons liggen. Wij zeiden reeds „zo lijkt het". De onopval lende wandelaar zal stellig geen politiek leven bespeuren, maar de ingewijden weten beter. Zo af en toe ziet men een paar auto's voor de Tweede Kamer staan. Dat betekent, dat er toch wordt verga derd. Zelfs over belangrijke vraagstuk ken. Zo kwam bv. de commissie van Buitenlandse Zaken m vergadering bij een. Wat daar is besproken, weten we Het ging over het Europese leger. Hoe de commissie heeft gereageerd, weten we niet, want haar vergaderingen zijn ge heim. Het is echter duidelijk, dat dit vraagstuk momenteel van de grootste or de is. Churchill vertrekt, met de inzet van heel Zijn personlijkheid, naar Ameri ka. De oorlogsveteraan doet zon visite op grootse wijze. Hij praat natuurlijk over een Atlantische samenwerking, waarin Engeland en Amerika wel erg veel te vertellen moeten hebben. En Nederland dat zich heeft vastgeklemd aan de fede- ralisatie van Europa en accoord is ge gaan met de besprekingen over het Eu ropese leger, ziet een spaax in het wiel gestoken door Frankrijk. Op het beslis sende moment Churchill in Amerika en vóór de besprekingen in Portugal over dit leger brengt men m Frank rijk het Kabinet Pleven ten val. Kan de rest van Europa wel rekenen op het wankele Frankrijk? Dwingen de feiten toch niet naar een Atlantische samen werking? Het is te begrijpen, dat onze politici zich over deze vraagstukken het hoofd breken. En mochten ze alsnog overtuigd zijn, dat eerst het Europese leger moet worden opgebouwd, ook dan nog hebben ze vraagstukken te over. Een ander probleem, waarmee ze zich in de toekomst moeten bezighouden, is ons de fensieprogram Wij geven daarvoor 1500 millioen gulden per jaar uit. Dat is des tijds bij de Kabinetsformatie zorg vuldig berekend. Vier jaar lang doen we dat en dan kunnen we zeggen paraat te zijn. Maar sinds dé opstelling van dit plan zijn de prijzen gestegen. Met de 1500 millioen gld. kunnen we dus minder doen. Hoe dat probleem op te vangen Moet dit bedrag worden verhoogd, het geen uiteraard gepaard moet gaan met bezuinigingen? Zo ziet men, dat de Ka merleden eigenlijk nooit vacantie heb ben. De wereld stoort zich daaraan nu eenmaal niet. Dit geldt ook voor de Senatoren. Zij kwamen weer bijeen, maar deden niets in het openbaar. Dat lijkt wonderlijk, maar het is heus waar. De Eerste Kamer leden krijgen nl. met een vaste schade loosstelling, zoals hun collega's aan de overzijde van het Binnennof, maar zij krijgen reis- en verblijfkosten. Of nauw keuriger uitgedrukt: een abonnement op de Spoorwegen en f 30 per openbare ver gadering. Nu komt het voor, dat er niets in het openbaar te behandelen valt en dat er slechts wetsvoorstellen in de af delingen moeten worden onderzocht. Dan maken deze Kamerleden ook ver blijfskosten en ze zouden daarvoor niets vergoed krijgen. Daarom heeft men ge zocht naar een middel om in ieder geval een openbare vergadering te houden. Er worden dan slechts mededelingen ge daan, welke meestal de moeite niet waard zijn om ruchtbaar te worden ge maakt. Of deze figuur fraai is, is een kwestie apart. Om deze methode te ver anderen, zou onze wetgeving op dit punt in ieder geval moeten worden gewijzigd. En ofschoon een betere oplossing wel licht zou zijn te vinden, moet men deze aangelegenheid niet al te zwaar tillen. Het is geen kwestie van de laatste maan den, maar van jaren. En bij een traditie kan men zich soms werkehjx behagelijk voelen. In de afdelingen hebben de Eer ste Kamerleden het in ieder geval druk gehad. Alle begrotingshoofdstukken wer den onderzocht. En dat is een heel kar wei. De meest interessante zullen ongetwij feld die van Buitenlandse Zaken en van Uniezaken en Overzeese Rijksdelen zijn geweest. Van de eerste begrotingen heb ben we reeds iets gezegd -- het Europe se leger maar bij de laatste zullen de onderhandelingen met de Indonesische delegatie een grote rol spelen. Tot twee maal achtereen heeft de Indonesische Regering een scheepslading wapens in beslag genomen. Onze regering was daar over gebelgd. Geen wonder, want de la ding was bestemd voor Nieuw-Guinea en zij dacht, dat dit moeilijke probleem aan leiding was tot de inbeslagneming. Wel licht heeft de regenng iets te hoog van de toren geblazen. Na een onderzoek is gebleken, dat door de scheepvaart maatschappijen een fout is gemaakt in 't administreren van de wapens. De Indo nesiërs hadden dus formele argumenten. Duidelijk was, dat onze regering een beetje moest inbinden eer dal de bespre kingen met de delegatie konden begin nen. Zijn nu alle moeilijkheden uit de weg geruimd? Zo gemakkelijk ligt de zaak ook weer niet. Men zal zich herin neren, dai bij het begrotingsdebat in de Tweede Kamer het vraagstuk heeft ge speeld van de koppeling der vraagstuk ken over de opheffing van de Unie en over Nieuw-Gumea. Dat wilde de Kamer beslist met. Dat zijn twee zaken, welke geheel apart staan. Over welk onder werp moet men nu eerst gaan praten? Eerst over Nieuw-Guinea of eerst over de wijziging van het Uniestatuut? Wij simpele mensen vragen ons af of dit een vraagstuk is. Maar dit is het wel dege lijk. Want Soekarno hij zegt het zelf is bezeten van Nieuw-Guinea. Zonder dat gebiedsdeel in zijn macht te hebben, kan er, volgens hem, nooit een goede sa menwerking met Nederland zijn. Voelt u de kneep? En zo leven we maar door in een beze ten wereld, waar zich het ene vraagstuk opstapelt op het andere. (Nadruk verboden.) WEEKBERICHT DER P.T.V. TEXEL Van 7-12 Jan. aangevoerd 75,473 stuks. Prijs per kg. f2,34 Vorig jaar aange voerd 70,244 stuks. Prijs per kg f 2,06. Oude kippen, prijs per kg. f 2,25. Het overzicht betreffende de stand van de wintergewassen en de schade, die de cultuurgewassen ondervinden van diver se vogelsoorten, bezorgde ons een reactie van de zijde der bloembollenkwekers. „Tellen wij niet mee als het over vogel- schade gr; atv" aldus een bloembollen kweker. .,U weet toch heel goed, dat ook de schade aan de bolgewassen heel groot kan zijn". En inderdaad, dit is aan on dergetekende bekend. Het zijn hier vooral de zwarte en bon te kraaien, die het speciaal voorzien heb ben op de gele crocussen en de tulpen. En uiteraard is de schade aan deze ge wassen direct van grote betekenis. Voor de gele crocussen van oogst 1952 worden reeds prijzen geboden van f 6 per kg. en het is dus duidelijk, dat een betrekkelij ke geringe schade direct flink in de pa pieren loopt. Het spijt ons, dat wij dit in ons vorige artikel niet vermeld hebben, maar wij kunnen daar direct aan toevoegen, dat dit niet voortkomt uit onverschilligheid ten opzichte van deze bedrijfstak. In dit verband willen wij u iets vertellen over een kortelings door ons genomen proef om vogelschade te voorkomen aan het gewas geie crocussen. Een klein berichtje in één van onze dagbladen over vogelschade op ons ei land bezorgde ons een telefoontje van een fabrikant uit Bergen. Deze vroeg on ze medewerking voor de beproeving van een nieuw vogelafschrikmiddel. U be grijpt, dat wij deze medewerking onmid dellijk toegezegd hebben. Enige dagen later kwamen we in per soonlijk contact met genoemde persoon en deze heeft het nieuwe middel voor ons gedemonstreerd, 't Principe is zeer een voudig. Het geheel bestaat uit een alurni- niumlint van bv. 4-6 meter. De breedte van dit lint is plm. 6 cm. De bovenzijde is geverfd en heeft een helder rode, blauwe of groene kleur. De onderzijde is zilverkleurig. Door de gehele lengte van het lint is een katoenen band genaaid en deze is aan weerszijden plm. 1 meter langer dan 't alluminiumlint. Men spant dit nu tussen twee stokken en gaat daar na in het lint een spiraalvorm aanbren gen. Indien dit gedaan is gaat het lint door de v/ind draaien en doordat men nu beurtelings de geverfde en zilverkleurige kant van het lint ziet krijgt men de in druk, dat er lichtstralen van het ene eind naar het andere eind schieten. Een fantastisch gezicht, dat buitengewoon de aandacht trekt! Deze linten worden in Amerika gebruikt bij de benzine-stations om de aandacht van de weggebruikers te trekken. Ze dragen de naam van „Mobile Streamers". Wij hebben deze linten op 2 percelen wintergraan en 2 perceeltjes bloembol len beproefd. Daarbij is het volgende ge bleken. Het afschrikwekkend vermogen is behoorlijk goed voor duiven en kraaien. Voor meeuwen leek dit iets minder goed te zijn, terwijl de spreeu wen er practisch niets om geven. Als afschrikmiddel op bloembollen zouden ze o.i. goed te gebruiken zijn indien de duurzaamheid iets groter was. Deze laat heiaas te wensen over. Na enige we ken met veel wind is de alluminiumlint geheel aan flarden gescheurd. En daar de prijs plm. f 1.50 per meter is, zou een herhaaldelijk vervangen te hoge kosten meebrengen. Mogelijk zal de fabrikant er in slagen het geheel iets sterker te ma ken en in dit geval menen wij te mogen zeggen, dat dit apparaat aan onze bollen kwekers goede diensten kan gaan bewij zen. Ten aanzien van het gebruik voor de landbouw zijn we minder enthousiast. Zoals reeds gezegd laten de spreeuwen en deze behoren op het moment tot de grootste vijanden van de bouwboeren er zich niet door afschrikken. Boven dien gaat het in de landbouw om veel grotere oppervlakten en er is dus grote kans, dat men per bunder zoveel lint no dig heeft, dat dit een financieel bezwaar gaat worden. Maar wat onze bollenkwekers aan gaat willen we deze zaak in de gaten houden. C. v. Gr. Dot hodde de stropers wete moete! Wot? Nou dot die Koddebijer een uur of wot in die forrekesloos opslote zot! TAFELTENNIS De helft van de competitie is voorbij. Laten we even kijken, hoe Ready er voor staat. In de 2e klasse heren leidt Disnie 3 met 10 punten uit 5 wedstrijden. De vol le winst dus. Dito volgt met 6 pt. en daarna komen Disnie 4 en Blanco 2, elk met 5 pt. Ready neemt dan met 3 pt. de vóórlaatste plaats in. WGW sluit de rij met 1 punt. In de 4e kl. heren domineert IVA. Het zesde (ongeslagen) en het zevende team (8 pt.) gaan voorop. Op de 3de plaats komt Ready 3 met 6 pt. De nrs. 4 en 5 zijn de beide ploegen van HCSC. Ready 2 heeft nog altijd 5 pt. voorsprong op de hekkesluiter Blanco 3, die puntloos is. In de 4e kl. dames is het een zuivere clubaangelegenheid. Drie Ready-teams leiden en de overige drie ploegen (Tref fers 2/ Iva 2 en Iva 3) tellen niet meer mee, Ready 2 gaat trots aan de kop, on geslagen en met 10 pt. uit 5 wedstrijden. Ready 1 („de oudjes") vczamelde 7 pt. en Ready 3 volgt onmiddellijk met 6 pt. Met goede hoop gaan wij dus de 2e helft van de competitie in. 20 Januari begint de strijd opnieuw. Clubleden, denk aan je training! Je tegenstander zit ook met stil. Zorg dat je hem voorblijft. Geen lege tafels op de oefenavonden, begint op tijd en zoekt geen uitvluchten. Prettige wedstrijden en veel succes! Texelse Boysnieuws. Boys 1 heeft in zijn uitwedstrijd tegen Dirkshorn de punten niet mee naar Texel kunnen nemen. Reeds in de eerste 5 min. moest onze l.-back uitvallen daar hij bij een botsing zijn sleutelbeen ont wrichtte. Daar er geen reserve was, werd de strijd met 10 man voortgezet. Het ter rein was zeer slecht bespeelbaar, het geen het spelpeil van beide partijen niet ten goede kwam. Het eerste kwartier waren de Boys het meest in de aanval en de D.-keeper werd herhaaldelijk op de proef gesteld. Na 20 minuten spelen brak de D.-midvoor door de achterhoede en met een onhoudbaar schot gaf hij zijn club de leiding: 1-0. Kort hierna kregen de Boys een penalty te r.emen welke recht op de keeper werd afgevuurd, waardoor deze de bal zonder moeite kon stoppen. In de 2de helft waren de Boysaanval- len talrijker dan die van Dirkshorn. Maar toch was het D. die een van deze aanvallen met een doelpunt wist te be sluiten. Hierna gingen de Boys met z'n allen tot de aanval over en het D.-doel kwam onder zware druk te staan, waar bij de modderballetten niet van de lucht waren. Een van de weinigen D.-aanvallen leverde hun een vrije schop op net bui ten het strafschopgebied. Deze werd in geschoten maar een Boysspeler sloeg de bal met de hand weg. De penalty welke hierop volgde werd benut: 3-0. De nog resterende 10 minuten waren gevaarlijk voor D. want met nog 5 minuten te spe len, bracht de B-linksbuiten met een hard schot de stand op 3-1. Hierna ging D. verdedigen en zodoende kwam er geen verandering in de stand. Boys, jullie heb ben met 10 man dapper volgehouden, de ze nederlaag is geen schande. Het 2de, dat met invallers uitkwam, heeft met 3-1 verloren van Zeemacht 2, dat hiermede vaster op de bovenste plaats is komen te staan. De adsp. speelden uit tegen ZDH en wonnen met 3-1, ook hier waren enkele invallers. Waarom werd er door de weg blijvers geen afbericht gegeven? Denk er aan jongens, dat dit met weer gebeurt! DAMCLUB TEXEL \jijdagavond vertrekt ons lid J. v. d. Staimet zijn gezin naar Nieuw-Zeeland. Naijens alle damvrienden wensen wij henallemaal een goede reis en in het nieuve vaderland veel geluk. jjSSEN KIPKARREN BEKNELD DUW-werkzaamheden op de boer- Rotterdam, Eierland, raakte de W. van Heerwaarden Wzn., Gast- B derij heer huis; raat, Den Burg, Maandagmiddag met eide benen tussen twee kipkarren beknld. Zijn rechterbeen werd zo ern stig er wond, dat dokter Fijkema eerste hulpmoest verlenen. MOND- EN KLAUWZEER Burgmeester en Wethouders van Texel make bekend, dat de bovengenoemde besmètelijke veeziekte is geconstateerd op debedrijven van: Jac. vitte „Dordrecht" E 147 P. Drjs Nzn., Weststr. 15, Oosterend K. Pl$, Wageningse weg E 138 S. du Porto, De Waal 48. Gebr. f. d. Sterre, Oudeschild S 20 Vande 45 gevallen zijn er thans 40 ge nezen Verklaard. Texs, 15 Januari 1952. Burgermester en Wethouders van Texel DE KONING, Burgemeester. BEEMSTERBOER, Secretaris. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN N.H: GEMEENTE DEN BURG Dondenag 8 uur vergadering Her vormde ïannenveremging Eben Haëzer. ÏEMIGRATIEHOEKJE In Lujimburg is plaatsingsmogelijk heid vooijeen melker-veeverzorger, die in staat if 15 20 stuks vee te verzor gen. Beloling: frs. 1650 per maand. Vrije huisvestirg, voeding en was In ZuidAfnka is plaatsingsmogelijk heid vooreen jonge man tussen 17 en 20 jaar, om opgeleid te worden in de tabaks industrie. Moet goede schoolopleiding genoten hfbben. Sollicitant zal na ver loop van aren leiding moeten kunnen geven aan het bedrijf Aanvangssalaris tussen de t 20,00 en 25,00 per maand. (Inlichtiigen Arbeidsbureau). Nr. 177. REIJER HUISMAN Reijer woont aan de Dr. Jac. P. Thijssestraat nr. 2. Hij viert Vrijdag 18 Januari é.s. zijn 7de verjaardag. Hij zit in de eerste klas. Hij hoopt erg op een nieuwe bets! Hij helpt zijn vader graag. Die is bij de P.T.T. Toch niet lijntrekken, Reijer? Öok zijn moeder heeft een flinke hulp aan hem. Veel plezier Vrijdag! Tot nadere aankondiging op Vrijdagochtend GEEN SPREEKUUR Zaterdigmiddagspreijkuur is definitief vervallen A. TEN HOOL TEXELAARTJES Te huur een boet nabij Den Burg. Aüres te bevr. bur. v d blad Te koop burger woonhuis in Den Burg. Adres te bevr. bur. v.d. blad Te k. een mooie jachthond I. Bonne, De Kooe 41 Wil degene, die mijn kruiwagen meegenomen heeft hem zo spoedig mogelijk terugbren gen daar ik er anders de politie mee in kennis zal stellen. De dader is bekend. J. Bakker Mzn., Achterweg 163, De Cocksdorp Verl. tussen Fl. Visser, Kerkeplaats en Den Burg een fietstas inh een Alpinomuts en kap van een klomp J Vermeulen, Schilderend 130 Te koop z e.a.n. divan met kleed Wilhelminalaan 10, Den Burg Ter overn. aangeb keurige oude damesmantel en japon donkerblauw kleine maat Adres te bevr. bur. v.d blad Aan komen lopen zwarte kater terug te halen J. Boon, Kogerweg 20 Vermist houtkoop No. 29. Wie kan mij inlichtingen Joh. Witte, De Westen Te k 1 paar z g.a.n. voetbalschoenen m. 39en nikkelstaal-accu M. Knol Everste Koog Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze Zoon Witse E M DE IAEGEK J.C DE JAEGER-v. Sijp Texel. 12 Januari 1952 Zuid-Eierland E 53 Tijdelijk adres: Huize „Maris Stella", De Cocksdorp 1. Zolang er is: 2. 3 250 gram 200 gr. OLDE WIEVEN 2 grote rollen ZEER FIJNE KOEKIES zeer fijn snoepje, BESCHUIT met nootjes van 60 et. voor 45 Ct. 58 ct. 48 ct. Bovendien 10 pnt. extra 10 punten extra 10 punten extra GOUD BOOM ALTIJD VERS In deze kast wordt GOUDBOON koffie ideaal bewaard De koffie blijft altijd vers, dus altijd krachtig en geurig. Neem voortaan Goudboon koffie, ze is voordeliger en lekkerder dan andere. Verwen U zelf!! 4. 1 pak 5 6 1 doos PRIMA WASPOEDER 1 kilo PEUL SCHOENSMEER en 1 en 1 grote PANSPONS VRUCHTEN tube KACHELPASTA 39 ct. naar keuze le soort 53 Ct. 10 punten extra 10 punten extra 10 punten extra Pé Dé - Cor Je Jong - Cor Lagerveld - K. Hoogerheide

Texelsche Courant | 1952 | | pagina 2