en voor ai Uw drukwerk naar Drukkerij Texelse Courant Sport op Texel Mijnheer Pimpelmans heeft alweer pech Parlementair Overzicht Jeugdrubriek Vergeten Nooit! S.V. Texe! Uitslagen van Zondag, 4e kl. A KNVB. Grasshoppers-RKAFC 2-0; DTS-W. Waard 2-3; Vrone-Texel 1-3; Succes- Schagen 2-0; VZV-ZAP 3-0, Oudesluis— Watervogels 1-0. Afd. N.H.: Texel 2-DTS 2 2-0; Geel Zwart 2-Texel 3 1-0. Adsp. Texel B-Tex. Boys A 1-2. Texel 1 heeft de altijd lastige uitwed strijd tegen Vrone gewonen. Voor de rust vooral was T. het meest in de aanval, maar wist dit slechts door 1 doelpunt te bewijzen. Na de rust werd het 2-0 waarna V. tegen scoorde. T. zorgde nog voor een derde doelpunt waarmede een volkomen verdiende zege werd behaald. A. s. Zondag komt Grasshoppers op bezoek. Texel 2 heeft DTS 2 met lege handen naar huis gestuurd. Het had er in de aan vang niet veel van, want over alle linies was D. sterker. Langzamerhand raakte T. goed ingespeeld, waarbij verdediging en halfs zich van hun beste zijde lieten zien. Jan Rijk deed het in het doel heel goed en bracht de gasten in vertwijfe ling. Een enorme kogel werd er door hem fraai uitgestompt. Rust kwam zon der dat er gescoord werd. Tweemaal kreeg Jan de Beurs een mooie kans, maar eenmaal redde de keeper en een andere maal schoot hij over de lat. Na de rust kwam T. veel meer in de aanval. Spoedig nam Henk een corner op zijn bekende wijze, Ben kopte tegen binnenkant paal en de bal verdween in het doei: 1-0. Het werd nu voor beide ploegen extra aanpakken, na een half uur kwam de bal via de D-spil vooruitge schoven vrij, Luuk liep goed door en schoot zuiver in: 2-0. Wel was D. een paar maal dicht voor ons doel, maar Wim W. en keeper Jan knapten het sa men keurig op. Door deze overwinning staat Texel 2 weer samen met Watervo gels (dat vandaag gelijk speelde) aan de kop met DTS als no. 3. Een goede raad: verzuim de training niet. Woensdagavond alle spelers weer in het gymlokaal present, zowel van het le, 2e als 3e elftal. Afgesproken lui? Adsp. B verloren tegen Tex. Boys A, dat ook beter speelde. Nu Zaterdag de schade maar inhalen, jongens. Jeugdsportkampen KNVB 1952. Ook dit jaar organiseert de KNVB weer jeugdsportkampen te Hoek van Holland en vermoedelijk te Doetinchem. Deze jeugdkampen beogen door middel van een wéék vacantie in de vrije na tuur tegen lage prijs, de junioren/adsp. en leiders der verschillende verenigin gen tot elkander te brengen en zo mee te helpen aan een sportieve opvoeding van de jeugd. Aantrekkelijke voetbaltournooien wor den gehouden voor de jeugd in twee groepen. Groep I jongens van 15-13 jaar Groep II jongens van 12 t.m 16 jaar. De kampen worden gehouden voor groep II van 21 t.m. 26 Juli, van 4 t. m. 9 Aug. en van 18-23 Aug. Voor groep I van 28 Juli t.m. 2 Aug. en van 11 t.m. 16 Aug. Om ie weten of wij weer deel zullen nemen, zal zeer binnenkort een opgave van jullie worden gevraagd. De kosten zijn weer f 12,50 plus reisgeld. De erva ring heeft geleerd dat daar volop geno ten wordt. S. V. Oosterend. Het le heeft het tegen Zeemacht met verder kunnen brengen dan een gelijk spel: 3-3. Het eerste kwartier was O het meest in de aanval, maar verder dan een buitenspeldoelpunt kwam het niet. Na 20 minuten spelen kiijgt de nogal veel vrij staande Z-linksbuiten de bal, zet voor en het is 1-0 voor Z. Z weet de stand nog op te voeren tot 2-0. Maar O. laat nu van zich spreken en met een flink schot brengt Klaas de stand op 2-1. Net vooi de rust is het Boet die de stand op gelij ke voet brengt. Na de thee zien we een gelijk op gaan de strijd, maar toch is het Z. dat weer de leiding neemt als Simon een vrij ge makkelijk schot laat gaan (dat zijn we niet van je gewend!). O. zet alles op de aanval en 10 minuten voor het einde brengt Klaas van Leeuwen de stand weer op gelijke voet. O. probeert nog van alles maar doordat de r.-buiten niet op zijn plaats is, gaan er nog oen paar mooie kansen verloren. De adsp. wisten na eerst met 1-0 te hebben achter gestaan, met 2-1 te winnen. Goed zo jongens, vol houden maar. er is nog ^an alles moge lijk. Het handbalelftal wist met 2 invallers toch nog aardig partij te geven. Oude- schild won met 2-1. ZDH-Nieuws. Zondag kreeg het le bezoek van A.G. j S.V. In een sportief gespeelde wedstrijd is het onze jongens met gelukt de pun- ten thuis te houden. Onder leiding van scheidsrechter Boekei werd begonnen. Onze jongens waren veel meer in de aan val maar het was A. dat de leiding nam. De mooiste kansen werden gemist. A. profiteerde van een misverstand in onze achterhoede en het was 2-0 en even later werd het 3-0, waarmee de rust inging. Na de thee hetzelfde rustige spel, dui delijk kwam naar voren de lange rustpe riode, niets van de felheid van de vori ge wedstrijden was er bij ons te bespeu ren. 10 Minuten voor het einde slaagden we er eindelijk in te doelpunten: 3-1. Vlak voor het eind werd het 3-2 en de laatste minuten verstreken onder hevige spanning en toen de scheidsrechter het eindsignaal gaf, verliet een gelukkig A- elftal het veld. Het is jammer jongens, •maar nu zijn we weer wat ingespeeld en Zondag Vesdo 1 thuis. De adsp. wonnen in De Cocksdorp met 4-3. De trekking van de loterij is uitgesteld en vindt plaats op 31 Maart. (Nadruk verboden! door G Th. Rotman 17. Vlak achter de vorige kwam weer een auto, de bestelauto vaa de banket bakker. De ton kwam rechtstandig op de kap er van terecht en scho>t daar tege lijk dwars doorheen. De chauffeur raak te van schrik de kluts kwijt; de auto maakte een schuiver naar rechts en reed bijna een fietser omver. 13. De fietser raakte op zijn beurt even I eens de kluts kwijt en maakte eveneens j een schuiver naar rechts, met het gevolg dat hij via het trottoir, alsof er geen verkeersregels bestonden, regelrecht de winkel van de groenteboer binnenreed, waar hij midden in de prei van drie bossen voor een dubbeltje terechtkwam. Sportnieuws SVC. De adsp. wisten ook deze keer de pun ten met thuis te houden. Met 4-3 werd verloren. Het 2e startte heel goed door De Koog 2 met 7-4 te slaan. Direct wordt het K-doel onder vuur genomen en spoedig geeft Br. Vlaming or.s de leiding 1-0 Hierna worden nog diverse kansen onbenut gelaten alvorens K. de gelijkma ker scoort: 1-1. Na goed doorzetten van Kees neemt S. voor de rust nog de lei ding: 2-1. Rust. Na de aftrap neemt K. meteen de bal over en eer men zich bewust is dat de 2e helft is begonnen, heeft het K- midvoortje gelijk gemaakt 2-2. Doch S. geeft zich niet gewonnen: met lange pas sen wordt het spel verplaatst en kort hierna is het al 3-2. Zo woidt met regel maat van de klok het half dozijn volge- maakt: 6-2. Hierna wordt door S. nog eenmaal en door K. nog tweemaal ge doelpunt en komt het einde met een 7-4 overwinning voor SVC. Zaterdag a.s.: SVC A-Texel C. Zondag 2,30 uur SVC 1-Callantsoog 1. Het 2e is vrij. Texelse Boysnieuws. In de thuiswedstrijd tegen Geel Zwart heeft Tex. Boys kans gezien de beide punten op het eiland te houden. Er werd direct in een hoog tempo gestart, welk tempo de hele wedstrijd door bleef ge handhaafd Aan beide zijden snelle aan vallen, deze leverden echter nog geen direct gevaar op. Geelzwart was in de eerste helft het meest in de aanval, maar onze achterhoede, welke met 2 invallers speelde, weerde zich kranig en wist ie der gevaar te bezweren. De aanvallen van de Boys waren niet zonder gevaar, en na ca. 20 minuten schoot de reserve- midvoor hard in, toch wist een Geelzwart back de bal uit doel te schieten, echter tegen een van zijn medespelers, waar door de bal in het doel belandde: 1-0. Hierna ging het spel gelijk op en neer, Rust 1-0. In de 2e helft speelden de Boys voor de wind en kwamen daardoor meer in de aanval, maar ook de verdediging van Geelzwart was paraat en wist al het ge vaar te keren. In het laatste kwartier werd het spel iets forser, ja tegen het ruwe aan, jammer was het dat de scheidsrechter de leiding met geheel in handen had. In de laatste minuut was het zeer critiek voor het Boysdoel, want de uitgelopen Boys-keeper kon een hard ingeschoten bal met geheel onder con trole krijgen, waardoor deze tussen drie Geelzwarte spelers belandde. Uit de schermutseling die daaruit ontstond, kwam onze keeper als overwinnaar te voorschijn. Kort hierop floot de scheids rechter voor de laatste maal. Met deze overwinning zijn 2 kostbare punten ver diend. Adsp, A hebben in een prima wedstrijd de leiders van hun afdeling, Texel B, met 2-1 verslagen. Goed gedaan, Boys! Zie je wel, dat het kan, als je maar sa menspeelt en allemaal je plaats houdt. S.V. De Koog. J.l. Zondag heeft het le zich danig ge weerd door van Petten met 3-0 te ver liezen. Het was jamme»', dat er geen goals gemaakt konden worden want dat hadden jullie wel verdiend. (1) Het 3de doelpunt was te zwaar gestraft. Voor een aangeschoten hands een penalty was niet op zijn plaats. A.s. Zondag maar opnieuw geprobeerd, heren, uit tegen Geel Zwart. Het 2e ging met 9 man naar SVC 2, liefst nog wel aangevuld met adsp. Dit geeft geen pas voor goede sportmensen om ongehoord weg te blijven. Zij verlo ren met 7-5. Geen slecht resultaat. Jullie hebben laten zien wat een sport man hoort te doen. De adsp. verloren met 2-1 van Oosterend A. Dit viel wer kelijk mee. Voor a.s. Zondag De Koog 2-Watervo- gels 2, om half 3. Rest vrij. Veel succes! (1) Als De Koog beter plaatste, zodat de bal niet te vaak voor een verkeerde voet belandt, zou de keeper van de te genpartij het wel drukker krijgen. Red. Handbal De Koog. 18 Januari vertrekt naar Nieuw-Zee- land ons trouw lid mej. H. van der Star. Wij wensen haar goede reis en veel suc ces toe. Wij hopen nog eens iets van je te horen, Hanna! Het is de gewoonte van de voorzitter der Tweede Kamer om voor het Kerst reces een rede uit te spreken, waarin tal van cijfermateriaal is verwerkt. Vooral dit jaar heeft hij druk zitten rekenen. En dat is te begrijpen, want hij wilde aantonen, dat er hard is gewerkt, doch dat de efficiency stellig nog kan worden opgevoerd. Laten we dr. Kortenhorst ditmaal eens op de voet volgen en aan de hand van cijfers een indruk krijgen van de werkwijze der Kamer. Voor het eerst sinds de herfst van 1946 is men er in geslaagd de hele begroting voor het Kerstreces af te doen. Dit is waarlijk geen gennge prestatie, aldus de voorzitter, want in de jaren 1947, 1948 en 1949 bleven resp. 4, 6 en 3 belangrij ke hoofdstukken onafgedaan toen het Kerstreces aanbrak. In 1950 moest zelfs over vrijwel alle hoofdstukken de eind stemming tot na Kerstmis worden aan gehouden in verband met de kwestie der zgn. topsalarissen, terwijl niet minder dan 6 belangrijke hoofdstukken toen nog in het geheel niet waren besproken. Nu is zij klaar gekomen, maar dat komt in de eerste plaats, doordat de Kamer de laatste zes weken voor Kerstmis niets anders heeft gedaan dan de behandeling van de begroting. Belangrijke wetsont werpen zijn dus niet besproken. Zodoen de is zij er in geslaagd niet minder dan 167 uren voor de begrotingsbehandeling beschikbaar te stellen. Vergelijkt men dit cijfer met het overeenkomstige uit vorige jaren, dan blijkt het wel lager te zijn dan wij de laatste jaren gewend wa ren, maar veel scheelt het toch niet. In de zitting 1946-1947 besteedde de Ka mer aan de begrotingsbehandeling slechts 126 uren en in de daaropvolgen de zittingen resp. 174, 188, 154 en weder- oml88 uren. In 1939 had men de hele be groting in 133 uren afgewerkt. Hoe komt het dan, dat deze behande ling nu zoveel tijd vergt? Voorzitter Kortenhorst had daarop wel een ant woord. In de eerste plaats hebben wij bij sommige departementen Hvee ministers of één minister met staatssecretarissen. Die moeten allemaal spreken en twee praten nu eenmaal langer dan één. Bo vendien: „naarmate de rantsoenering voor de leden straffer wordt, schijnt het alsof van de zijde der regering langer, al thans zeker niet korter wordt gespro ken", zo verzuchtte de voorzitter. De re gering zal moeten beseffen, dat een be perking van de spreektijd alleen dan volledig effect heeft, indien ook zij met een bescheiden spreektijd genoegen neemt. De Kamer kan op de ministers geen dwangmaatregelen loepassen Het zal dus bij een vriendschappelijke raad moeten blijven. Ook deze stelling kon de voorzitter uiteraard met cijfers aantonen. Bij de begrotingsdebatten in de zitting '46-'47 was de verhouding tussen de totale tijd, gebruikt door de leden der Kamer en die, gebruikt door de regering 71-29. In de volgende zittingsjaren was de ver houding 72-28, 74-26, 71-29 en 72-28. Dit jaar echter steeg het percentage der re gering voor het eerst boven de 30: de verhouding was 69-31. Men hoort nogal eens klagen, dat de Kamerleden vaak niet de vergaderingen bijwonen. Als men de cijfers ziet, blijkt de absentie heus mee te val1 en. Dr Kortenhorst rekende voor, dat er gedurende de vorige zitting in totaal 92 openbare vergaderingen zijn geweest. Gemiddeld woonde een lid der Kamer er hiervan 73,4 bij. Dit is een aanwezig heidspercentage van rond 80. Vindt men op het eerste gezicht dit cijfer niet hoog, clan moet men bedenken, dat verschillen de Kamerleden ambtshalve in 't buiten land verbleven en ook moet men reke ning houden met ziekte, lijdelijke vaca tures en andere ambtsbezigheden. Neen, na zoveel trouw mogen ze wel eens met vacantie. Eind Januari en de volgende maand zullen ze echter weer volop werk hebben. Tal van belangrijke wetontwerpen en andere zaken liggen 6p behandeling te wachten. Om er enkele te noemen: de interpellatie Wagenaar over het verbod van de C.P.N. voor de amb tenaren, herziening uitvoeringsorganisa tie sociale verzekering, kweekschoolwe verbetering binnenvisserij, wijzigt wederopbouwwet, buitengewone be voegdheden burgerlijk gezag, hinderwe de emigratie en de grondwetsherziening Daarnaast zal de voorbereiding van J komende verkiezingen veel van krachten der Kamerleden vergen. Binnenkort komt de credietcontrol aan de orde. Een onderwerp, dat de ge moederen in de zakenwereld nog steed bezig houdt. (Nadruk verboden RECENSIE „Een vreemde Wezel" is de titel van kinderboek, dat door J. W. Ooms wer geschreven en door La Rivière Vooi hoeve, Zwolle, is uitgegeven. Ing. f 1,4( geb. f 1,75. Tineke Van Erven speelt dit verhaal een hoofdrol. Een spannen boek, van 62 blz., waarin wij ook kenni maken met een jongen uit een woonwa genkamp, die kippen steelt omkip pensoep aan z'n ziek zusje te kunne geven! Hij loopt in de val, maar de fa milie Van Erven heeft ook deze naast lief en her verhaal heeft een heel pretti slot. Het boek is met goede tekeninge verlucht. „In de strandhut". Geschreven doo Nel Verschoor-Van der Vlis, uitgegevei door La Rivière Voorhoeve, Zwolli Ingen. f 2,60, geb. f 3,90. Deze bekend schrijfster heeft hier een verhaal ge schreven, zo gezellig en gezond-span nend, dat de jeugd en in het bijzonder d meisjes van 12-14 jaar, er niet af kunne blijven. Een maand vacantie in ee strandhut, een maand aan zee zwemme en zonnen, pretmaken en avonturen be leven, hoe kan het anders of je moet g« nieten! Het telt 138 blz. Nr. 175. IIANS GEUS Hans woont Schilderend 71, Den Bui Hij viert Vrijdag 11 Januari a.s. zijn 7< verjaardag. Hij voetbalt graag. Van Sii terklaas voetbalschoenen gekrege Hans? Je staat bij hem immers in zo goed blaadje! Teun Koorn is zijn tege stander bij de worstelsport Veel plezier Vrijdag, Hans! Nr. 176. JAAP METS Jaap woont in de Weverstraat 97, Den Burg. Hij viert Vrijdag 11 Janu; a.s. zijn 9de verjaardag. Hij is een troi lid van de gym en vindt uirnen een fij sport. Hij kan al op z'n handen sta; Geen wonder eigenlijk als je vader ged rende een lange reeks van jaren hond< den turners en turnsters heeft opgelei Veel plezier Vrijdag, Jaap! c 16.) Bijna wel, zei Tibor. Eergisteren en gisteren ben ik bil de impressario ge weest. Hr heeft natuurlijk moord en brand geschreeuwd, toen hij hoorde, dat wij zijn gehele programma dusdanig in de war wilden sturen. Maar hij zal het wel zo weten te schipperen, dat wij het grootste gedeelte van onze December- concerten later kunnen laten doorgaan In Februari en Maart zullen wij het wel druk krijgen. Er zal een tijd zijn. dat wij bijna elke avond in een ander nest moe ten spelen. Je kunt je niet voorstellen, hoe ik mij op die concerten verheug. Maar ook nu op het inspelen, verzekerde Renate. Hm. Tibor zette een ontevreden ge zicht. Als die baron er maar niet bij was. Wat hebben jullie toch tegen die on gevaarlijke, aardige oude heer? Hij is toch werkelijk bijzonder lief voor ons. Dat kan wel, mompelde Tibor. Trouwens laat hij maar met horen, dat je hem „oude heer" noemt. Dal moest je hem eens in zijn ^ezicht zeggen. Weet je, dat ik hem sterk van iets verdenk? Renate keek hem vragend aan. Namelijk, dat hij alleen maar oog voor jou heeft en daarom noodgedwon gen ook maar aardig tegen ens is. Tibor, je bent werkelijk niet goed wijs. En ren alsjeblieft niet als een twee de Nurmi, want ik ben al helemaal bui ten adem. In het atelier was het een rommel van je welste. Alleen om de kachel heen had Tibor een soort rustig eiland weten te vormen, in het midden waarvan een ge dekte theetafel prijkte. Renate nam met een zeker wantrou wen al die voorbereidingen cp: een vaas met pas gekochte rozen, een menigte ge bak, koek en bonbons, alle in het atelier aanwezige kussens, die op een rustbank waren verzameld, een kandelaar met kaarsen, een paar likeurflessen en een voor het gebruik gereedgemakte gramo- foon. Tibor was eerst in de keukenafdeling bezig om thee te zetten. Zeg eens waarde heer, je bent an ders wel erg uit je slof geschoten voor zo'n eenvoudig bezoek als het mijne, riep Renate hem lachend toe. Je hebt zeker je motorfiets uiterst voordelig kunnen ver kopen, dat je mij nu zo'n grootse ont vangst kunt bereiden. Dat heb ik ook Die irouwe Henriet- te heeft over de negenhonderd mark op gebracht. En dat ik je dan na zo'n lange reis eenvoudig onthaal, is toch vanzelf sprekend. Renaie dacht het hare over het zoge naamde eenvoudige onthaal en glimlach te veelzeggend. Toen kwam Tibor met de thee. Zijn krampachtige pogingen om haar een glaasje likeur op te dringen, faalden volkomen. Uit wanhoop dronk hijzelf toen maar een paar glaasjes snel na elkaar op. Wil je je moed indrinken, om be stand te zijn tegen een zwak meisje? vroeg Renate spottend. Renate, je bent werkelijk al te royaal met het verstrekken van koude dou ches, klaagde Tibor. Waarom zeg je nu zulke onaangename dingen? Ik zal heel eerlijk zijn, Tibor: om dat ik zo'n vermoeden heb, dat je op iets uit bent, dat ijdele hoop zal blijken te zijn. Weet je het zeker, ijdele hoop? vroeg hij met iets loerends in zijn blik. Heel zeker. Bovendien had je niet het recht, je iets anders voor te stellen. Denk aan je beloften. Mijn hemel, je belooft wel eens meer iets.zuchtte hij. Renate zette haar kopje neer en stond op. Werkelijk Tibor, ik had je voor standvastiger en betrouwbaarder gehou den. Kom, laten we de muziek gaan in pakken. Ik ben ten slotte niet hierheen gekomen om thee te drinken. Maar je hebt niets aangeraakt! Geen koekje, geen bonbons. Wit moet ik nu met al die boel doen? Geef het maar aan de kmderen hier in het dorp, stelde Renate voor. Het kop je thee was heerlijk. Nog wel bedankt. Maar ik heb heus geen trek in iets an ders. Ze had bijna medelijden met hem toen ze zijn teleurstelling zag. Maar het leek haar beter, hem dat nu niet te la ten merken. Mopperend volgde hij haar naar de muziekkasten, waar de muziek bladen in een geweldige chaos over de planken verspreid lagen. Zuchtend hielp hij haar met het uitzoeken Tibor keek ontstemd en zweeg, terwijl Renate bij het inpakken van de muziek stil voor zich heen neuriede. Op haar za kelijke vragen antwoordde hij kort en bijna onbeleefd. Zeg eens, brombeer, hier ontbreekt de cellopartij, zei ze, zonder zich om te draaien. Heb je die misschien ergens ge zien? Tibor antwoordde met. Toen ze zich uit haar ineengedoken houding wilde op richten om zich naar hem om te draaien voelde ze plotseling dat zijn armen zich om haar heensloegen en dat hij een vu rige kus op haar hals drukte. Meteen richtte zij zich op en voor dat Tibor er erg in had, had hij een klinkende oor veeg te pakken. Au! riep hij verbluft en verwijtend tegelijk. Dat deed werkelijk pijn! Het scheelde een haar, of je had me een blauw oog geslagen. Renate had zich snel achter een stoel in veiligheid gebracht. Nu stond ze uit dagend en met fel schitterende ogen de tweedeviolist aan te kijken. Het blonde haar viel wanordelijk over haar voor hoofd. Haar wenkbrauwen hadden zich tot een smalle streep samengetrokken. Ze was het met zichzelf nog niet eens of ze er zonder meer van door moest gaan, of Tibor onomwonden haar me ning moest zeggen. Ten slotte overwoog ze, dat ze in de eerste plaats aan het kwartet moest denken en aan de twee vrienden, die mets vermoedend en vol verwachting in Zuid-Duitsland zaten te wachten en die toch niet mochten lijden onder de lichtzinnige daad van hun vriend. Zeg dan eindelijk iets Renate, zei Tibor kwaad, omdat haar zwijgend-ver wijtende houding hem helemaal van wijs bracht. Hij probeerde inmiddels i< dichter bij haar te komen. Ze ontweek hem echter en met onwillige beweging streek ze het ov haar gezicht hangende haar naar achl ren. Toen haalde ze diep adem, ma voordat ze tot spreken kwam, gebeur er iets eigenaardigs; Tibor had tijde zijn achtervolging toevallig tegen grammofoon gestoten en omdat hij van te voren een plaat had opgezet, 1 gon het apparaat nu onverwachts spelen. Renate hield een ogenblik maar ze liet zich niet van haar st brengen. Begeleid door do smelten maten van een tango, gaf zo haar veror Vaardiging lucht. Hoe kun je zoiets doen, Tibor! je een belofte zo gemakkelijk opneei dan is het onherroepelijk uit met on vriendschapNeen, laat mij uitspi ken en blijf daar alsjeblieft staan! „Eens alleeen met jou, mooie vroo oouw", kweelde de grammofoon Ik had werkelijk niet gedacht, je zo weinig kameraadschappelijk k zijn! riep Renate boven de zangplaat t Maar dat wil ik je in ieder geval ev zeggen. „Jij bent mijn geluk en zaaaaligheii viel de tangozanger haar weer in de rei Het valt niet mee om een ondeugen jongeman met een dergelijke tang om ziek op zijn nummer te zetten. Rem gaf de ongelijke strijd op. Verdraaid nog er eens toe, zet c beroerde ding af, riep ze kwaad hield haar ogen dicht. (Wordt vervolgd).

Texelsche Courant | 1952 | | pagina 4