Goederen uit de getroffen gebieden op het Texelse strand Belg vond dood in de golven Meer dan 7000 loten verkocht Ir Kipper man en zijn staf gaan verhuizen Propaganda voor schapen export wordt stevig aangepakt BUREAU GEMEENTEWERKEN De Burgemeester van Texel maakt be kend, dat het Bureau Gemeentewerken wordt verplaatst naar Parkstraat 3, Den Burg. In verband hiermede zal het kantoor gesloten zijn van 2 tot 7 Maart a.s. Voor dringende aangelegenheden is het personeel telefonisch bereikbaar onder nr. 21 en nr. 300. Texel, 23 Februari 1953. De Burgemeester van Texel, C. DE KONING Op het Texelse strand zijn verscheide ne goederen, afkomstig uit de geteister de gebieden, aangespoeld. De strandvon ders zijn druk bezig om een en ander te bergen, voor zover.jutters hun niet vóór zijn geweest. ,,Want het beste is er al weer uit!" aldus vernemen wij uit goede bron. „Is het niet treurig?!" Ja, daar zijn geen woorden voor. De strandvonder heeft o.a geborgen een kastje, in welks laden nog verschil lende paperassen zaten, voorts een ma tras, en een wagen met zware palen. Wij hopen, dat zij, die buiten de offi ciële strandvonderij om goederen heb ben geborgen, deze terstond aan de strandvonderij zullen afleveren. Uiter aard zullen de goederen zo spoedig mo gelijk naar het getroffen gebied terug gezonden worden. Wij raden de jutters met klem aan geen goederen onder hun berusting te houden, daar deze vorm van roof zwaar wordt gestraft. De TX 36, schipper Jn. van der Via, haalde Zaterdagnacht omstreeks 4 uur bij de laatste trek op 30 mijl N.W. ten N. van IJmuiden een lijk op. Uit moeizame nasporingen door de politie in samen werking met diverse instanties is komen vast te staan, dat dit het stoffelijk over schot is van de Belgische zeeman Louis Dierendonck uit Heist aan Zee. Hij was 59 jaar oud. Gistermorgen is het stoffelijk over schot op de R.K. Begraafplaats te Den Burg begraven, nadat in de kerk van de H. Joannes de Doper alhier een mis was opgedragen. ZANGUITVOERING TEN BATE VAN HET RAMPENFONDS Het bericht over de uitvoeringen door „De Lofstem", afgedrukt op de voorpa gina, was nauwelijks door de pers, toen ons uit Oosterend de hieronder volgen de nadere mededelingen bereikten: „De zangvereniging „De Lofstem" uit Oosterend heeft thans voor het belang rijkste gedeelte haar programma ten ba te van het Rampenfonds, uitgestippeld. Het luidt voorlopig als volgt: op 4 Maart a.s. wordt Z.-Eierland bezocht; 7 Maart Den Burg, 12 Maart De Cooksdorp en 14 Maart Oudeschild. Opgaven voor de an dere dorpen volgen nog. De gehele opbrengst komt ten goede aan het Rampenfonds. De TESO zorgt voor gratis vervoer, belasting behoeft niet te worden betaald. Wij hopen van harte dat „De Lofstem" zich over flinke belangstelling zal mogen verheugen". FILMNIEUWS „DE DOKTER EN HET MEISJE" Als wij u vertellen, dat de dokter, de hoofdfiguur van deze film, met een pa tiënt trouwt en in tegenstelling tot zijn vader, die zijn carrière enkel zag als een middel om geld en roem te vergaren, zich geheel en al geeft voor de lijdende mensheid temidden van een arme ge meenschap, dan hebben wij u zo onge veer de kern van dit verhaal wel meege deeld, doch u tevens 'n schetsje gegeven, waaraan u maar bar weinig hebt en het hele verhaal weer te geven zou weer te veel plaats vragen. U moet maar ver trouwen op onze verzekering, dat dit een onderhoudende film is, goed gere gisseerd door Curtis Bernhardt en ge speeld met de voortreffelijke oude Char les Cobum als uitblinker, door Glenn Ford, Janet Leigh en Gloria de Haven. En deze namen zullen u stellig genoeg zeggen! Laurel en Hardy. Zondagmiddag voor de jeugd het lachsucces „Hoe langer hoe gekker" met Stan Laurel en Oliver Hardy! Neerlands nieuws. Na de stormramp. Nederland her denkt zijn slachtoffers. De radio-toe spraak van H.M. de Koningin. Uitgestor ven steden in een geteisterd land. Hulp acties in binnen- en buitenland. De Prin sessen Beatrix en Irene bij de geëvacu- eerden. Herstelwerkzaamheden in het getroffen gebied. Z.K.H. Prins Bemhard geeft zij indrukken over zijn bezoeken aan het rampgebied. Buitenlands nieuws. Internationale hulp voor onze noodge- bieden. a. inzamelingen in het buiten land; b. droppings boven geïsoleerde ge bieden. Adenauer voor de vluchtelingen- kwestie in Berlijn. Jachtvliegtuigen voor Formosa. Wereldkampioenschappen in schoonrijden te Davos. DE ACHTERUITGANG VAN DE BESTUIVENDE INSECTEN In een uitzending, voorbereid door de Afd. Voorlichting van het Ministerie van L., V. en V., zal de heer Dr A. Min- derhoud, Rijksbijenteeltconsulent, Maan dag 2 Maart van 19,45-20,00 uur over Hilversum I, een radiocauserie wijden aan de achteruitgang van de bestuiven de insecten. We bevelen deze causerie in de aandacht van onze bijenhouders aan. „Het loopt fantastisch!" aldus verne men wij van de zijde der Middenstan ders, die de grote loterij organiseerden en alles doen om deze tot een zo groot mogelijk succes te maken. Gisteren zou den al 7000 loten zijn verkocht! Er zit dus een geweldige gang in en.... dat is ook de bedoeling, want hoe eerder de loten aan de man gebracht zijn, hoe eerder de trekking kan plaats vinden en het geld aan het Rampenfonds kan wor den overgemaakt! DE EXTRA PRIJSWINNAARS liepen Maandag en gisteren maar af en aan! We spraken een ingezetene, die op drie van de vier loten een extra prijs had gewon nen en wie de serre van Hotel Texel heeft gezien (en niet meer herkend in tussen!) weet, dat ze u niet als extra prijs met een paar veters in de hand wegsturen! Een bekend inwoner van De Waal had er bv. een beste fles wijn mee gewonnen en spontaan nodigde hij me uit „as je vanevund komt selle we 'm effies leeghale!" Bram Stolk zat met zijn extra prijs in de fijnere lingerie, weer 'n ander nam een blik overheerlijke vruch- ten-op-nsap mee naar huis, voor moeder de vrouw. En zo ging dat daar maar kat achter kat door. Op de Groeneplaats weerklonk muziek ter gelegenheid van de loterij-actie: de heer De Wilt draaide er de ene plaat na de andere en alom za gen wij ijverige dames bezig met loten aan de man te brengen. Geen boer was „veilig"! Als u nog met het geluk heeft gehad voor een extra prijs naar Hotel Texel te moeten, gaat u dan toch even kijken, want het is de moeite waard! En dan te bedenken, dat u naast de extra prijs nog de volledige kans heeft op een hoofd prijs! Een slaapkamer-ameublement, een haardkachel, een fiets, een uitgebreid eetservies en zo voorts. De opbrengst van de loterij komt ten goede aan het Rampenfonds. U steunt door het kopen van loten (a 50 cent) dus een goed doel en tevens zult u over een poosje weten of u óók gelukkig zult zijn in het spel ZATERDAG DE DERDE GYMUITVOE- RING Gisteren waren nog maar 75 kaarten te koop voor de Zaterdagavond a.s. te houden Derde Gymuitvoering met de revue ,,'t Zit in de lucht!" Een revue 'die klinkt als vele klokken. De opbrengst komt geheel ten goede aan het Rampen fonds. U steunt door er heen te gaan niet alleen dit fonds, maar bovendien trak teert ge uzelf op een fijne avond. Wie deze reeds hebben bijgewoond (velen voor de tweede maal) zullen u daarvan stellig willen overtuigen! S.V. De Koog. Jl. Zondag heeft De Koog, na een lan ge rustperiode, geen kans gezien een overwinning uit het vuur te slepen. Het spel was niet zo bijzonder goed, er werd te veel op de man gespeeld. De achter hoede kon zijn spel niet ontplooien, aan gezien alles terug trok op het doel. Dit is fout, aangezien bij een aanval er geen van de bmnenspelers aanwezig was en zodoende de achterhoede van Callants- oog het spel in handen had. Wij zullen hopen, dat dit eens gauw verandert. De stand 3-0 was terecht. De adsp. verloren met 2-0 van Tex. Bovs A, geen slecht resultaat, jongens. Het 2e is mij niet bekend. Voor a.s. Zondag: ZDH 1-De Koog 1, half 3; De Koog 2-Texel 3, half drie. Zaterdagmiddag 3 uur Texel B-De Koog A. S.V. Oosterend-nicuws. SVO—Con Zelo: 2-2. De Zondag gespeelde wedstrijd is geen teleurstelling geworden, Tenminste wat de punten betreft. Het peil stond niet hoog, wat zeker in de lange rustperiode ligt. O. speelt voor de rust voor de wind en Con Zelo trekt in de verdediging, maar al gauw is het Klaas die met een corner scoort: 1-0. O. blijft doorbeuken op de goede achterhoede van de tegen partij, waar ook nu de linksback weer opvalt door zijn verre trappen. Maar ook hij kan niet verhinderen dat de r.-bin- nen uit een vrije trap er 2-0 van maakt. Onze jongens willen meer doelpunten zien en die komen, maar aan onze kant. De r-buiten geeft een goede voorzet, de midvoor doelpunt: 2-1. Even daarna ko men ze terug. Simon probeert in te grij pen, kan er niet bij, een schot, maar Gerrit toont nog even zijn talent als keeper. Strafschop. Simon weet hem te keren. De bal stuit het veld in en de zelfde speler knalt hem in het doel: 2-2. Even opletten, jongens! Dit had niet mo gen gebeuren. In de 2e helft geeft ConZelo, gesteund door de wind, de toon aan, maar onze verdediging kan steeds ingrijpen door het te korte spel van Con Zelo. De r-bui- ten wordt even uitgeschakeld, maar dit loopt best af. De tegenpartij speelt zich steeds vast zodat O met dit gelijk spel weer een punt heeft binnengehaald. Si mon heeft wel goed wenk gedaan, maar het uittrappen was heel slecht. Onze backs behoorlijk, waar vooral Gerrit het grote struikelblok was voor de tegen partij. Middenlinie matig, vooral omdat hier het plaatsen naar de voorhoede zeer slecht was. De voorhoede heeft men wel eens minder gezien. Zeker een lichtpunt dat de binnenspelers actief waren. Bui tenspelers zeker voldoende, midvoor even kijken en het rammelt van de doel punten. A.s. Woensdagavond traint het gehele le elftal. Ook het 2e wordt natuurlijk verwacht. Op deze avond worden enige belangrijke dingen gedaan. As. Zondag Kolping Boys-Oosterend. AANWINST VOOR HET MUSEUM De heer J. Zwan heeft Texels Museum verrast met een nog ongeboren zeehond. ONTWIKKELING DEN HOORN „Het Nederlands Staatsbestuur". Mr dr Van Rhijn, de Staatssecretaris van Sociale Zaken, vader van Ds van Rhijn, hoopt Zaterdagavond in „Ons Huis", aanvang 8 uur en vrij entree, te spreken over het onderwerp „Een wan deling door het Nederlandse Staatsbe stuur". DS VAN RHIJN VOOR DE NCRV Ds Van Rhijn, Den Hoorn, zal, zo ver nemen wij, Donderdagmiddag van 4-4,30 uur voor de NCRV-microfoon een Bij belbespreking houden. ONTWIKKELING OOSTEREND Vrijdag, aanvang 8 uur, zal voor de Ontwikkelingsclub en voor de leden van de Reisvereniging de heer Kokke over het Nederlandse Openlucht Museum spreken in Het Wapen van Amsterdam. Het Openluchtmuseum is een prachtig park met boerderijen en molens, vis serswoningen en plattelandsbedrijfjes, een dorpsstraatje met ouderwetse win keltjes en een druk bezochte herberg. En u kunt overal binnengaan, zelf zien hoe eertijds die landelijke woningen en werkplaatsen waren ingericht. Dat kunt u nergens anders zo ervaren als in dit Rijksmuseum voor Volkskunde te Arn hem, want uit heel Nederland zijn de beste voorbeelden van landelijke bouw kunst naar het Openluchtmuseum over gebracht. Daarnaast vormt het hoogte punt de verzameling volksklederdrach ten door Nederland geschonken aan H. K. H. Prinses Wilhelmina. Over dit alles en nog meer zal Vrij dagavond verteld worden. Komt allen naar deze bij uitstek mooie avond. Tex. Boysnieuws Het le elftal is, in zijn thuiswedstrijd tegen Zeemacht 1, met een overwinning uit het veld gekomen. De Boys speelden voor de rust tegen de zeer sterke wind op Hierdoor was Z. het meest in de aanval. In den beginne echter niet gevaarlijk, doch na een kwar tier ontstonden er enkele hachelijke si tuaties voor ons doel, maar doordat de Spelers van Z. de bal te lang in hun be zit hielden, gingen enkele opgelegde kansen voor hen verloren. Na ca. 20 min. schoot de l.-haif hard op doel en via de handen van de keeper belandde de bal in het net: 0-1. Ook de Boys onderna men enige aanvallen, doch de Z.-achter- hoede wist al deze aanvallen te onder scheppen en hun voorhoede aan het werk te zetten. In deze periode was het geluk met ons, want lat en paal brachten enkele malen redding voor ons. Rust 1-0 achterstand voor de Boys. In de 2e helft waren de Boys het meest in de aanval. Ook de aanvallen die Z. ondernam, waren niet zonder ge vaar, want door hun technisch spel za gen zij kans ver in de Boysverdediging door te dringen en weer moest voor ons de paal redding brengen op een hard schot van de Z-linksbuiten. Hierna wa ren het de Boys die een offensief inzet ten. Na ca. 15 min. werd dit in een doel punt uitgedrukt, alhoewel het een bui tenspel doelpunt was kende de scheids rechter het toe: 1-1. Kort hierop werd 't 2-1 doordat de Z-keeper een bal het glip pen. Enkele Z-aanvallen werden hierna afgeslagen en toen de Boyslinksbuiten kort hi prop in het bezit van de bal kwam werd het 3-1. Z. probeerde nog wel de achterstand in te lopen, doch de B-ach terhoede wist al deze aanvallen 't hoofd te bieden. Eindstand 3-1. Boys 2 moest met 8 man de strijd aan binden tegen Zeemacht 2 en verloor eer vol met 5-2. Een pluim voor deze dappe re spelers is hier zeker op z'n plaats. De heren achterblijvers die taal noch teken van zich lieten horen, hebben hiermede bewezen dat ze totaal geen clubgeest be zitten en ik hoop, dat de elftalcommissie hier rekening mee zal houden. De adsp. zijn Zaterdag op bezoek ge weest bij De Koog en wonnen deze wed strijd met 2-0. KATHOLIEKE KERKLIJST Parochie van St. Joannes de Doper mei de bijkerken Den Hoorn en Oosterend Zondag 1 Maart. 2e Zondag v.d. Vas ten, le Zondag v.d. maand. De stille Mis om 7,30 in Den Burg en in Den Hoorn en gez. om 10 u. in Den Burg en de bij kerken. Biechtgel. en communiceren als op Zondag. Om 7 u. lijdensmeditatie, waarna 'n kort Josephilof. Maandag 2 Maart: Verjaardag v.d. keuze van Pius XII als Paus. Om 8 u. in het St. Jans huis vrouwencongr. Dinsdag 3 Maart: om 7 u. plechtige gez. requiem v.d. slacht offers v.d. watersnood. Heden 18-j. cur sus. Om 4,30 lering hernieuwing der doopbeloften in de St. Josephschool. Woensdag 4 Maart: Mis in Den Hoorn met biechtgel. Om 7,30 Josephlof met roz. v.d. ingekomen intenties met de ge beden v.d. 5e v.d. 7 Woensdagen. Er na Mariagarde v.d. jongens. Donderdag 5 Maart: Mis in Oosterend met biechth. vooral v.d. 2e klas Algemene biechtgel. van 7-8 uur. Vrijdag 6 Maart: Uitreiking v.d. communie om 6,30 vanwege de le Vrijdag, toegewijd ah. Allerheiligst Hart van Jezus. Om 8 u. gez. Mis t.e.v. het H. Hart met eraan vooraf de toewijding. Ook om 7,45 in Oosterend. Om 7,30 Kruiswegoefening en in Den Hoorn om 7,30 na de Kruiswegoefening kort lof t.e. v. h. H. Hart met toelichting op de maandintentie, een tientje en lit. vh. H. Hart. Om 3,30 biechth. 2e klas Joseph school en om 4,30 lering hem, der doop beloften. Zaterdag 7 Maart: le Zaterdag. 7,30 Marialof met roz. en gebed voor de priesters. Biechth. van 4-6 op hele uren. Zondag 8 Maart: Dan 2 Missen in Oos terend. In Den Hoorn alleen om 10 uur. VANAF Maandag 9 Maart dient men zich voor besprekingen met de Dienst Gemeentewerken naar de Parkstraat te begeven: de voormalige Doopsgezinde Pastorie, waarin daarna tijdelijk het Postkantoor was gevestigd, is thans in gericht voor huisvesting van het Bu- TEXELSE MARKT Den Burg, 23 Febr. 1953. Aangevoerd: 4 koeien f 700-f 800. 12 schapen f 80- f 110. 7 schrammen f 70—f 85. 24 biggen f 40-f50. 35 n kalveren f 30-f 55. BOUWVERGUNNINGEN Dr Ir M. D. Dijt, Haarlem, bouw dub bel woonhuis aan de Haffelderweg, Den Burg; Wed. S. Knol, Den Burg, Duinweg, aanbouw spoelkeuken te Eienland; A. Bakker, Wilhelminalaan 112, Den Burg, bouw opfokhuis voor kuikens aan de Marsweg; J. van Sambeek, Witte Kruis weg 28, bouw kippenhok. WATERSNOODZEGELS Met voldoening deelt het comité voor de verkoop van bovengenoemde zegels mede, dat in totaal 22235 zegels zijn ver kocht. In alphabetische volgorde geef ik u hier de namen van de dorpen met het geplaatste aantal zegels: Den Burg 8830; De Cocksdorp 1000; Midden-Eierland 1455; Zuid-Eierland 1045; Den Hoorn 1700; De Koog 2100; Oosterend 2905; Oudeschild 2000; De Waal 1200. Aan allen die hebben meegewerkt dit prachtige resultaat te bereiken, betuigen we onze hartelijke dank. Namens het comité, W Jouwersma-Koetzier. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN N.H. GEMEENTE OOSTEREND. Hedenavond 8 uur samenkomst in 't Noorden ten huize van de familie Jb Roosendaal. N. H. GEMEENTE DE KOOG Donderdag 8,15 uur Jonge Kerk th.v. de familie v. El. N.H. GEMEENTE DEN BURG. Vrijdagavond 8,15 uur in Eben Haëzer Vergadering Jonge Kerk. reau Gemeentewerken. Volgende week gaan ze over van de Vismarkt naar de Parkstraat en wegens deze verhuizing zal het Bureau volgende week gesloten zijn. Slechts in dringende gevallen kan het personeel u te woord staan. Zie de officiële publicaties elders in dit blad). VOOR HET RAMPENFONDS Een Texelse bakker heeft het Ram penfonds een speculaasmachine aange boden. Een bakker die in het getroffen gebied zijn machines verloor, zal de ges te van zijn Texelse collega zeker zeer waarderen! DS VAN BOVEN VOOR DE RADIO U zult zich die pechdag nog wel herin neren, toen van uit de Ned. Herv. kerk te Den Hoorn, voorganger Ds J. A. van Boven, een radio-uitzending zou plaats vinden. Die uitzending viel in het water doordat de storm kort tevoren enige draden had beschadigd. Thans vernemen wij, dat Ds van Boven, die inmiddels te Nieuw-Vennep staat, Zondag a.s. om vijf uur via het IKOR wederom gelegenheid krijgt zijn stem door de aether te laten klinken. Vooral de Hoornders zullen de ze uitzending met belangstelling tege moet zien. EERSTE HULP BIJ ONGELUKKEN Verstuiking. A. Patiënt neerleggen. B. Been hoog leggen. C. Koud, nat verband gedurende 24 uur (geen taft). D. Volgende dag: drukverband, be staande uit: le. een laag vette watten, 2e. goed zittende cambric zwachtel. Watten onder de randen van het ver band laten uitsteken teneinde afsnoering aan knellende randen van het verband te voorkomen. E. Voorzichtig lopen! Waarschuwing. Denk aan de mogelijkheid van ondui delijke botbreuken. Als de pijn hevig is, dan naar de dokter voor onderzoek. Met iedere knieverstuiking naar de dokter! Het verloop van de schapenhouderij was in het afgelopen jaar gunstig. Het voorjaar was goed, het geboortecijfer eveneens en de verkoop best. Daarvan hebben vooral de fokkers kunnen profiteren. De weiders zijn er minder goed uitgekomen, zei de voorzit ter van hel Texels Schapen Stamboek op de kort geleden in Alkmaar gehouden jaarvergadering. De export van schapenvlees is met 20 pet. verminderd, hetgeen wel op de prijs drukt. Spreker hoopte dat daarin spoe dig verbetering komt. Wjj zullen er bij het fokken rekening mee moeten houden, dat wij een schaap fokken dat voldoet aan de eis die de ex port stelt. Het moet een echt vleestype zijn, een mooi glad lam, met niet te vet vlees. Er wordt ook veel propaganda gemaakt voor de export van fokschapen, deelde ir Haverhals mee. Er is iemand aangesteld om in het buitenland propaganda te ma ken voor het Nederlandse fokschaap. Daarvoor zijn nog vele mogelijkheden o.m. in België en Frankrijk. In Frankrijk echter worden Nederlandse fokschapen tegengehouden, doordat de invoer van deze dieren geheel in handen is van het Franse stamboek. Alleen de prijswinnaars van de fokda- gen in Alkmaar en Texel worden zo on geveer toegelaten. Dat betekent dus niet zo veel. Op de landbouwtentoonstelling in Brussel is op het ogenblik een stand van het Texelse schaap, waarvoor veel be langstelling bestaat. Het aardige hiervan is bovendien, dat even buiten het tentoonstellingsgebouw (waar binnen geen dieren werden toege laten) een tiental Texelse schapen gra zen, waarnaar op de stand wordt ver wezen. Zij hebben veel bekijks en men heeft goede verwachtingen van deze pro paganda. Medegedeeld werd, dat als fokdagen dit jaar zijn vastgesteld: 7 September op Texel en 23 September in Alkmaar. Het Texelse Schapen Stamboek zal ook meewerken aan de fokdag in Lei den, waardoor de leden van beneden het Noordzeekanaal ook in de gelegenheid zijn, hun dieren op een tentoonstelling te brengen. De gemiddelde prijs van de geëxpor teerde schapen was voor rammen f 237,50 voor ooien f 173,50 per stuk. In het jaarverslag wijdde de secreta ris, de heer C. Roeper, enige waarde rende woorden ter nagedachtenis aan prof. D. J. Bakker, die een der pioniers is geweest van de geregistreerde scha penfokkerij. De heer Roeper heeft een vergelijking gemaakt tussen de totale opbrengsten van de pnma vachten, waarbij bleek, dat de opbrengst in 't ongunstigste geval f 0,50 per vacht meer was im het voor deel van de eerste kwaliteit. Zijn conclusie was dat men het toch op prima vachten moest aanhouden, om dat de dieren die deze leveren, ook als vleesleveranciers het beste financiële re sultaat opleveren. Wij moeten voorzichtig zijn met het grove type, was ook de conclusie van ir L. de Vries, de lijksveeteeltconsulent, naar aanleiding van de hierover gevoer de discussie. Ails de mensen hier komen om iets te zoeken, nemen zij niet de gro ve die zij ook wel in hun eigen omge ving kunnen krijgen. De stijging van het gewicht en de da ling van de kwaliteit van de wolvachten geeft z.i. wel te denken. De heer De Vries gaf nog een toelich ting op de centrale wolkeuring, die men dit jaar in het pakhuis van de Wolfede ratie gaat houden. Dit zal geschieden door één commissie, waardoor de ver schillen die nu nog wel eens optraden doordat er meer commissies werkzaam waren, tot een minimum beperkt kunnen worden. Ook zal een proef worden genomen met het keuren van de wol „op het schaap" en na het scheren. De heren N. A. Koning te Beemster en H. J. Keijser Dzn., te Texel, werden als bestuurslid gekozen. Heden overleed vrij plotseling, onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader PIETER KLIPPEL in de ouderdom van 66 jaar en 5 maanden. Namens de familie: M KLIPPEL- van Dijke M. KLIPPEL J. KLIPPEL C. KLIPPEL-Plaatsman RIE, PETER en BERTJE Oosterend, Texel, 24 Febr. 1953. De begrafenis zal plaats heb ben Vrijdag 27 Februari a.s., nm. 2 uur te Oosterend.

Texelsche Courant | 1953 | | pagina 2