V i Twijnder's Manufacturen S.V. Oosterend hoopt op hernieuwde ambitie van hen die de gelederen verlieten J Jaarvergadering bij Jn Dijt Op reis Het Jeugdverhaal „De avonturen van Bim en Bam" V. Ook langs onze kust steeds meer te zien Texels Bioscoop Theater Als om ongeveer half 9 de voorzitter de vergadering welkom heet, is de opkomst maar zeer matig te noemen, zelfs ontbre ken 2 bestuursleden. De secretaris leest een uitgebreid jaarverslag waaruit blijkt dat het SVO niet heeft meegezeten. Daar enige van onze beste spelers onze gele deren verlieten, moest 't eerste degrade ren en het 2e moest noodgedwongen uit de comp. worden genomen, wat nog er ger is dan degradatie (het bestuur geeft dan ook die leden die onze gelederen TROK ZEER VEEL PUBLIEK Het concert door D.E.K. van Den Hoorn, dirigent de heer U. Bouwsma, en de Accordeonclub van de heer K. Brou wer, trok een talrijk publiek, dat de ban ken in het Park gaarne bezette. Men heeft kunnen genieten van goede muziek. Het programma was aantrekkelijk en werd vlot afgewerkt. Intussen is het jammer, dat D.E.K. nog steeds onvol doende krachten heeft: er had nl. ze ker tien man méér bij gekund. Dit komt alles immers ten goede! Bij een klein corps is het haast wel zeer gewenst om bepaalde stukken met meer vaart te spe len dan de componist voor een normale bezetting bedoeld heeft. Onder het pu bliek bevond zich ook een groot aantal gasten, die een goede indruk kregen van de muzikale prestaties, door de Texelse verenigingen aan de dag gelegd. Een pluim voor de politie, die er nauw lettend op toezag, dat tijdens de uitvoe ringen de rust geen moment verstoord werd door binnenkomend publiek. Zo hebben de muziekliefhebbers ten volle kunnen genieten. VERTOONDE ZIJN KUNSTEN Op de Maandag gehouden markt de oorspronkelijke kermis-Maandag heb ben wij niog een heel klein vleugje ont dekt van de kermis, zoals wij die voor heen op ons eiland meemaakten, maar die door de vroedschap werd afgeschaft: we roken er oliebollen en we zagen er een boeienkoning bezig. Een andere boeienkoning overigens dan wij ze vroe ger wél meemaakten: deze man hees zich in een dichte overall en liet zich vervol gens aan de handen boeien door enige hulpvaardige toeristen of eilanders. Daar op deed hij de ronde om wat geld in zijn petje te collecteren. Met dubbeltjes en kwartjes liep dat aardig op, hoewel hij ons na afloop toevertrouwde, dat hij „toch heel wat kosten" had! Hij doelde blijkbaar op de reiskosten. „Je moest wat méér voorstellingen kunnen geven", vond hij. verlieten in overweging om weer als trouwe leden terug te komen en niet on ze dub op die manier neer te halen; strijdt ook jullie mee om onze club weer sterk te maken, ons vertrouwen is dan ook weer op jullie gevestigd. Ook bleek uit dit verslag dat het bestuur ook dit jaar met vele dingen in gebreke is ge bleven. Uit het verslag van de penningmeester bleek, dat deze iedere cent wel tweemaal heeft omgedraaid voor hij hem uitgaf, want de kas was nog niet leeg en de uit gaven waren toch groot met die vele boe ten van ons 2e wegens niet opkomen. Beiden werd dank gebracht voor hun werk. De bestuursverkiezing leverde 2 nieu we gezichten op in ons bestuur: de he ren A. Kalis en C. Daalder werden benoemd. Het handbalbestuur werd sa mengesteld uit de dames N. v.d. Vis en T. Mosk-de Zwart. Voorts werd besloten om weer een verloting te houden en weer een sportdag te organiseren, hoewel dit al weer laat genoeg is met het oog op de voorbereidingen. De donateurskaarten worden begin Juli weer aangeboden. Er zal geprobeerd worden om nog wat do nateurs te werven. De kosten zullen weer f 1,50 bedragen, dit is zeer laag ge steld opdat een ieder de SVO kan steu nen. Zij, die echter meer voor onze club over hebben, worden verzocht wat meer te geven. Het wordt met dank aanvaard! Om omstreeks 12 uur sluit de voorzitter deze mooie en opbouwende vergadering en spreekt de hoop uit, dat ieder lid zal inzien dat hij zijn beste krachten dient te geven voor de club. Het zal een jaar worden van grote drukte voor ons be stuur, maar hier is zeker ook een taak voor de leden, alles moet weer omhoog en vooral ons ledental en wij moeten proberen ook de oude leden weer in ons midden te krijgen. Ook zij moeten inzien wat voor taak zij hebben. Dit geldt zeker ook voor de handbalafdeling. Laat ons allen tezamen proberen de club sterk te maken, aldus de voorzitter. P. R. dan Uw spoorkaartje ge baald bij de V.V.V. „Texel" KRAAMZORGCENTRUM DEN HELDER EN OMSTREKEN Bovengenoemd Kraamzorgcentrum houdt HEDEN 2 Juli van 1011 uur weer zitting in het Wijkgebouw van het Witte Kruis te Den Burg. TEXELSE MARKT Den Burg, 29 Juni 1953. Aangevoerd: 850 lammeren f 43-f 53. 1 koe f 750- f 775. 2 pinken f 345-f 425. 16 n. kalve ren f 45-f 70. 30 biggen f40-f50. S.V. Texel. De returnkrachtmeting tussen Welpen en Adsp. van Helder en Texel is weer achter de rug. Het weer was prachtig terwijl een fris windje het voetballen goed mogelijk maakte. Voor de rasechte liefhebbers viel er wel wat te genieten en al wisten onze jongens alle winst te veroveren, dikwijls hadden de Helderse jongens het beste van het spel. De stemming was over het algemeen prettig al werd het gemis van een ijsco kar wel gevoeld. Een frisse dronk in de rust deed echter veel goed. Het eerst waren de welpen aan bod, die hoopvol begonnen met een paar ge vaarlijke aanvallen. In het veld tegen wind in domineerden de partijen door dat in de aanval te kort en onzuiver werd samengespeeld en er te veel solo- spel gespeeld werd, vooral door het bin- nentrio. Dat werd dus in plaats van doel punten maken ze soms om zeep brengen. Toch wisten ze 3 goals te maken. Maar in het laatst werd 't toch spannend want H. scoorde tweemaal tegen. Texel B-Helder B werd een 2-1 over winning. Enkele spelers lieten verstek gaan en zo kwamen de reserves aan bod, wat het spelpeil niet ten goede kwam. Dick Dros, de welpenkeeper stond on der de lat en hij deed het uitstekend. De verdediging heeft druk werk gehad door dat de voorhoede verzwakt was. Maar Ben hield de gang er in en speelde een prima wedstrijd. Pas na de rust kwamen de doelpunten. Een schuine voorzet tik te Ben handig over de keeper heen, waarna een back de bal in eigen doel schoot. En weer was het Ben die han dig de verdediging passeerde en met een prachtschot de stand op 2-0 bracht. Uit 'n scrimage voor ons doel stopte Dick de bal op de doellijn, maar de scheidsrech ter besliste doelpunt. Wim Krugers ver ving Alb. na de rust en gaf eveneens een beste partij weg. Tot slot dan Texel A-Helder A voor het laatst. Texel A in competitie opstel ling. In minder dan geen tijd gaf René ons de leiding. Het spel was trouwens wat onzuiver maar toch waren de onzen sterker. Enkele prima H-spelers, waar onder de kleine linksbuiten, moesten wel goed in de gaten gehouden worden, daar zorgde Ab voor. De stand werd tot 2-0 opgevoerd en we verwachtten na het wisselen een sterk T-overwicht. Wel was T. ten aanval en werden er kanjers afgevuurd, maar, dank zij het prima keepen bleef het 2-0. Het was een prettige sportdag, een mooi besluit van dit adspirantenseizoen. En nu trouw ter training want daar moet het van komen. Tot Vrijdagavond dus (half zeven). DIENSTREGELING N.V. T.E.S.O. Op werkdagen: Van Texel: 5,20, 7,45, 8,30*, 10,15 11,30* 12,45, 15.30, 16.30*, 18,10. Van Den Helder: 6,30, 9.00, 10.00*, 11.30, 13.10*, 14.00, 16.45, 17.45*, 19.30 Op Zon-en alg. erkende chr. feestd.: Van Texel: 7.45, 10.15, 13.30*, 16.00, 18.20 20.30*. Van Den Helder: 9.00, 11.30, 14.45*, 17.15 19.30, 21.30*. van 1 Juli t.m. 31 Aug. 1953. TIMBUKTV Copyr-qhl P I 6 Bo« 6 CopcnhQQtn Ach, wat jammer! De slang is te laat van huis ge gaan en nu heeft hij het vliegtuig naar Timboektoe gemist. En hij had zich nog wel zo verheugd op het reisje en op het verjaar feest van zijn oom bril slang. Het huilen staat hem nader idan het lachen. „Kop op", zegt Bam, „je hoeft niet 'te huilen, want ik weet wel wat. Wacht maar eventjes!" Hij loopt vlug naar de speelgoedwin kel en is in vijf minuten te rug met een heleboel bal lonnetjes. De slang erg ver wonderd maar Bim begrijpt het direct en vlug knoopt hij met zijn broertje Bam de touwtjes van de ballon netjes om de slang vast. Dan spnngt Bim op de rug van de struisvogel, die ook wil helpen, en voort gaat het, naar Timboektoe. De slang heeft heus nog nooit zo heerlijk gevlogen. Vissen met werphengel (Slot) De molen Ook daarvan biedt de handel een over daad aan soorten. Er zijn zeer eenvou dige, waarvan de spoel bij het uitwerpen meedraait. Een handig knutselaar kan ze zelf maken. Het inhalen er mee duurt wat langer en men kan er meestal niet zo heel ver mee werpen, omdat de draaiende spoel enige weerstand biedt. De goede werpmolen heeft een vaste spoel, waarvan de lijn tijdens het wer pen „kinkend" afloopt. Het inhalen gaat zeer snel doordat de molens een ver snelling hebben. Een goed exemplaar kost al gauw over de f 40,-. Al te licht is alweer taboe aan zee. De lijn. Natuurlijk van het onvolprezen nylon! De meeste vissers gebruiken veel zwaar der nylon dan nodig is. Nylon nr. 35 (maar dan het goede!) is wel het maxi mum dat nodig is. Wij zien nog vaak nr. 50 gebruiken, maar dat is alleen maar nadelig omdat men daar lang niet zo ver HOE STAAT DE BANKETBAKKER ER VOOR? Sinds een aantal jaren publiceert het Economisch Instituut voor de Midden stand gegevens over het omzetverloop in de banketbakkerij. Thans is een nieuwe publicatie voor deze branche verschenen, in welke bedrijfsgegevens van 60 ban ketbakkerijen zijn uiteengerafeld. Met het boekwerk „Bedrijfsgegevens voor de Banketbakker" is thans een hoeveelheid cijfermateriaal ten behoeve van de be- drijfsvergelijking gepubliceerd, waar over de banketbakkerij van Nederland noch die in het buitenland voordien de beschikking had. De gegevens wijzen uit, dat, de vesti ging van nieuwe zaken na 1940 in ver houding tot de voorafgaande jaren sterk is verminderd. De overneming van be drijven is daarentegen sterk toegenomen. Tegenover de oprichting van één nieu we onderneming stond de overneming van 21 reeds bestaande bedrijven. Uit de exploitatiegegevens kan worden afgeleid, dat banketbakkerijen met een gemiddelde omzet van minder dan f 40,000.en negatief exploitatieresul taat opleveren, d.w.z. dat de netto winst geringer was dan de waarde van de ar beid van de eigenaar en eventueel diens medewerkende huisgenoten. De marges op de eigen productie blij ken aanzienlijker uiteen te lopen dan die op doorverkoopartikelen. Een opslag over het gehele inkoopbedrag, welke la ger ligt dan 120 pot., betekent voor de onderneming dikwijls een negatieve be- drijfsuitkomst. Buitengewoon interessant zijn een aantal nieuwe kengetallen, t.w. de om zet per m2 vloeroppervlakte winkelbe drijf, de opbrengst van de bakkerij per m2 vloeroppervlakte, het verbruik van gas, electriciteit en brandstof per f 100,- grondsfcoffenverbruik, de productiewaar de per liter inhoud klutsmachine en pla neetmenger en het grondstoffenverbruik per bakkerij-werkuur. Voor alle belangrijke inventarisatie- stukken zijn het jaar van aanschaffing en de energiebron vermeld. Een speciaal hoofdstuk is gewijd aan de kostprijs. Voor een 2-tal artikelen cake en sprits zijn opslagpercentages aangegeven bij verschillende inkoop waarden van grondstoffen. Vervolgens zijn voor vorengenoemde artikelen de in- bakpercentages in een tabel opgenomen, waarbij achtereenvolgens van boter, margarine of een mengsel hiervan als een der grondstoffen werd uitgegaan. Op de betekenis van dit nieuwe ge schrift voor de verbetering van het be drijfsbeheer werd door de Commissie van Advies voor het banketbakkersbe drijf in een „Ten geleide" met nadruk de aandacht gevestigd. Dit boekwerk, dat niet alleen voor de banketbakker, maar ook voor het ge mengde bedrijf, de boekhouder, de ac countant, de bedrijfsadviseur en bestu ren van organisaties van veel nut kan zijn, is verkrijgbaar bij de boekhandel alsook bij het Economisch Instituut voor den Middenstand, Koninginnegracht 53 te 's-Gravenhage. mee kan werpen. Het goede nylon is enorm elastisch; he laas is er nylondraad in de handel (mer ken mogen wij natuurlijk niet noemen) dat zo stijf is als kabeltouw. Van be lang is het dat de spoel van de molen goed .gevuld" is, zó, dat het nylon tot slechts enkele millimeters onder de voor ste spoelrand komt. Met een halflege spoel is ver werpen veel moeilijker. Er is natuurlijk over de werphengel- sport veel meer te vertellen. De auteur Jan P. Schreiner (hij schreef „Flitsend Nylon", een uitgave van Kluwer, prijs f 12,50) heeft er bijna een wetenschap van gemaakt. Maar wij hebben aan onze kust niet zo veel mogelijkheden. Hengelaars, wij wensen u dit seizoen weer veel succes toe. Laat moeder de vrouw de pan weer op het vuur zetten, maar laat haar niet altijd thuis als u de stranden op zoekt. Druk haar ook eens een hengeltje in de hand. Het is prachtig werk, en heus niet alleen geschikt voor het mannelijk geslacht. U lacht, lezeres? Gaat u eens kijken aan de overkant. Vele vrouwen brengen kostelijke uren langs de water kant door. De tijd, dat dat, zo zeer ten onrechte, belachelijk werd genoemd, ligt al lang achter ons. FILMNIEUWS. „DON CAMILLO Het verhaal leidt ons naar een klein Italiaans dorpje, waarvan de inwoners heen en weer geslingerd worden tussen de Kerk en de Communistische partij. De leider van de Partij is Peppone, die tevens de burgemeester is. De Kerk wordt vertegenwoordigd door de priester Camillo. Beiden willen het goede voor de gemeenschap, maar zien de verwezen lijking uiteraard met andere mid delen. Ze verfoeien elkaar, die twee. Maar ze kunnen toch niet buiten elkaar. Als Peppone eens een klacht indient bij de bisschop omdat de driftige Don Camillo, die als bijzonder sterk bekend staat, vijf- en-twintig communisten zwaar toegeta keld heeft en de bisschop besluit Don Camillio over te plaatsen, is het Peppo ne zelf, die deze rigoureuze maatregel weet te verhinderen. Hun verschillen van mening gaan over de meest uiteenlopende zaken. Op dui zend en een manieren kapen ze elkaar vliegen af, waarop dan onherroepelijk strijd volgt. Maar even onherroepelijk verzoening. Want niet alleen toont Don CamilJo, begrip voor de gerechtvaardig de sociale verlangens der „lege magen", waarvoor hij de „volle magen" verant woordelijk stelt, van zijn kant komt Pep pone toch niet los van zijn eerbied voor de Kerk. Hij laat toch ook zijn zoon do pen, al is het met de naam Lenin. Na strijd verzoening dus. Maar omdat ze slechts mensen zijn, volgt dus op elke verzoening weer strijd. Het was de grote Franse regisseur Ju li en Duvivier, die dit geharrewar op het doek bracht. Maar meer dan zijn vak manschap valt in deze film op zijn lief de voor de kleine wereld, voor de men sen van alle dag. Want om te schrijven als Guaresohi en te filmen als Duvivier, moet men de mensen met al hun kleine complexjes en vooroordelen, met al hun gunstige en nare eigenschappen wel bij zonder liefhebben. Men moet bovendien een kunstenaar zijn om die liefde over te brengen op de toeschouwers, Het is dit laatste, dat „Don Camillo" tót zo'n ont roerende film maakt. Ncerlands nieuws. O.a.: De Nederlandse wielerkampioen schappen op de baan te Amsterdam. Ka pitein Kurt Carlsen stelt reddingboot „Curt Carlsen" te Noordwijk in gebruik Massale zanguitvoering t-g.v. het Eeuw feest van het Kon. Ned. Zangersverbond te 's-Hertogenbosch. Buitenlands nieuws. O.a.: Na de tornado's in de Ver. Sta ten. De vlootschouw in de Britse wateren. Seoel betoogt tegen de wapenstilstand. De 24-uurs-rit van Le Mans. Tijger jacht in de Sovjet-Unie. FEUILLETON door T. LODEWIJK 17.) Het liep allemaal schitterend. De modeshow leverde reeds verscheidene bestellingen op, maar nog groter was de toeloop naar haar winkel. Rudi stond zo veel mogelijk iedere klant zelf te woord, al was het maar even, alvorens haar over te geven aan de verkoopster. Ieder moest de indruk hebben, dat zij een bijzonder bevoorrechte cliënte was, dat Rudi Taal zich persoonlijk zorgen maakte om haar. Het viel Rudi niet moeilijk, vriendelijk, hoffelijk en charmant te zijn. Ze ver keerde in een jubelende stemming. En op een avond, toen ze Johan met stralende ogen het relaas van de dag deed, pakte ze zijn gezicht tussen haar handen en gaf hem spontaan een zoen. Hij kreeg er een kleur van. Rudi stamelde hij je bent.je bent. Niet schelden vermaande ze hem lachend. Jij bent een schat. We rooien het wel, Han. In de winkel van Twijnders spraken velen over de modeshow en die nieuwe winkel van Rudi Taal. En de oude heer Twijnders bedacht met een wrange glim lach hoe de verhoudingen waren omge keerd, hoe indertijd zijn opkomst het ge sprek was geweest in Zuidhoek.en ook hoe juffrouw Taal en haar nichtje hierop ongetwijfeld hadden gereageerd. Hij ging zoveel begrijpen, Wouter Twijn ders. Hij herinnerde zich de felle uitval van diezelfde Rudi Taal, thans zijn con currente. Och, het was allemaal zo be grijpelijk. En ook zo begrijpelijk, dat ze juist hier, in Zuidhoek, ging beginnen. Ja, dit ging tégen Twijnders, hij begreep het heel goed. Hij maakte zich veel zorgen in deze dagen. Tussen Rolf en Lastman boterde het niet. En Lastman zelf was ook niet meer zoals vroeger. Hij schoof dat op Rolf, die zich overal mee bemoeide, en Twijnders durfde met krachtig optre den, omdat hij wel begreep, dat Rolfs terugkomst voor Lastman een teleurstel ling was. Hij zou desnoods geneigd zijn, de jongen medefirmant te maken, maar het zou tussen hem en Rolf nooit gaan, dat wist hij wel. En Rolf stond hem het naast. Missahien vertrok Lastman wel het zou een gemis voor de zaak zijn, maar niemand was onmisbaar, dat had hijzelf ei-varen. En hij ervoer het nog dagelijks, want hij was de oude niet meer en zou het ook nooit meer worden. Na een uur op kantoor was hij reeds vermoeid, na een gesprek met een reiziger had hij rust no dig. Het trappenklimmen matte hem af. Een scène kon hij helemaal niet meer verdragen, en de kleine geschillen, die zich dagelijks voordeden tussen Rolf en Lastman, hinderden hem onuitspreke lijk. Met èen weemoedige glimlach dacht hij aan dat kleine roodharige meisje, dat zich zo graag op hem wreken zou. Zou ze weten, dat het leven zich reeds op hem gewroken had? KAARTEN OP TAFEL Op een avond ontmoette Rolf Rudi Taal, juist toen ze van de trein kwam. In haar grijze mantelpak stapte ze kwiek langs de weg, een coquet hoedje op de rode krullen en zwaaide met haar stijf opgerold parapluutje. Ze was in een uit stekende stemming en kon met de beste wil van de wereld niet uit haar humeur raken, zelfs niet bij het zien van Rolf Twijnders. Dag juffrouw Taal groette Rolf beleefd en bleef aarzelend staan. Zo glimlachte Rudi zien we elkaar dan toch weer es? Dat had jé niet gedacht hè? Ook hij moest glimlachen, omdat ze hem zo spontaan tutoyeerde, terwijl hij juffrouw had gezegd. Het vervulde hem plots met een wonderlijk gevoel van vreugde. Gek was dat. Ondanks wat er tussen hen gepasseerd was, had hij steeds het gevoel gehad, dat Rudi Taal en hij hun intiemste gedachten met elkaar ge meen hadden. Hij kon dit meisje niet als een vreemde, nog minder als een tegen- standstèr zien. En nu constateerde hij eensklaps, scherp waarnemend, dat dit ook haar onmogelijk was. Zij richtte die kunstmatige barrière van haar afkeer tussen, hen op, maar dat was dan ook het enige, dat hen scheidde. En zoals ze daar stond en 'half triomfantelijk, half kameraadschappelijk zei: dat had je niet gedacht, hè? was het of 'n gemeenschap pelijke band hen tezamen bond. Hij stapte dan ook, als was het de ge woonste zaak van de wereld met haar mee en informeerde met gemeende be langstelling naar het verloop van de nieuwe zaak. Spionneer je, of is dit collegiaal? wilde ze weten. Als ik spionneren wou, vond ik wel minder opvallende methoden meende hij. Gelijk heb je. Nou, kom mee, dan mag je zelf zien. Hij liep een ogenblik zwijgend naast haar. Wat was dit: boosaardige triomf, of alleen maar een beetje bravoure, een beetje bakvisachtige bravoure? Och, wat deed het er toe. Opeens wist hij, dat hij vreselijk nieuwsgierig was naar de zaak van Rudi Taal en het erg prettig zou vin den wanneer zij hem zelf die liet zien. Het winkelpand was al donker, toen Rudi de sleutel in het slot van de deur stak. Zij zelf woonde op de tweede ver dieping. Ze keek nog even de gevel langs of de gordijnen dicht waren. Het was reeds over negenen en dan liep er in Zuidhoek geen mens meer op straat, be halve Zaterdags en Zondags. Rudi knipte de lichten aan en ging Rolf voor, die, een beetje verlegen, haar volgde. Trots liet ze hem alles zien, legde uit. Hij maakte zijn opmerkingen. Af en toe keek ze hem wat verrast aan. Ze wist, dat hij gestudeerd had, niet in het be drijf was opgegroeid. Hij had er zich in korte tijd aardig ingewerkt, dacht ze, zijn opmerkingen verrieden dat. Ze be trapte zich er zowaar op, dat ze op een ogenblik zijn advies vroeg: het advies van de concurrent. En het gaf haar een wonderlijk gevoel te constateren, dat hij zo volkomen normaal en te goeder trouw op haar vraag inging, dat ze plot seling begreep- hij zag haar niet als de concurrente. Hij zag haar nog steeds als toen.... in Amsterdam. Wou je 'n kop koffie? vroeg ze opeens. Ik heb hier achter de winkel een kamertje, daar zit ik nogal eens, en daar heb ik koffie en melk en zo. Loop- even mee. Rolf volgde Rudi naar het kamertje;, waar het rommelig', maar toch gezellig; was. Kijk maar niet naar de rommel, zei ze dit is zo'n soort magazijntje voor alles en daar berg ik mezelf soms ook in op. Ga zitten. Ben je niet bang, dat ik je zal vergiftigen? Ja grinnikte hij en ik vind het een schone dood. Zo romantisch. Aan jouw voeten. Wat zou Lamers van de Klaroen er een prachtveihaal van maken glim lachte ze. Hier, roer eens even. Doe wat voor de kost. Hij zag haar aan en opeens kleurden ze allebei.Want dit samendoen had zo iets kwajongensachtigs kameraadschappelijks was zo volkomen in strijd met hun ver houding voor 't oog der buitenwereld, dat ze ziah beiden een ogenblik (betrapt gevoelden. Rolf wist met plotselinge ze kerheid en sterker dan ooit, dait hij ideze Rudi Taal nimmer zou kunnen vergeten, dat ze voor hem altijd het meisje blijven zou, wat er ook met hem of haar zou ge beuren. (Wordt vervolgd).

Texelsche Courant | 1953 | | pagina 4