Het wapen van Breeck Kleuters volgden openbare les Het Jeugdverhaal „De avonturen van Bim en Bam' S.V. Texel. Uitslagen van Zondag, 4e kl. KNVB: SchagenVZV 2-1TexelLammen 1—2; Oudesluis-BKC 2—2; RKAFC-D.T. S. 00; Succes-Grasshoppers 81; ZAP Watervogels 1-3. Afd. N.H.: VZV 2—Texel 2 2—2; Ou- desluisTexel 3 30. Adspiranten: Texel AHollandia A 60; Oosterend A-Texel B 23. Texel 1 heeft ook nu niet voor de punten kunnen zorgen. We hebben ze flink partij gegeven. Onze verdediging heeft weer bergen werk verzet. Bob werkte overal en onvermoeid waardoor in het veld dikwijls met gelijke kracht werd gespeeld. In de voorhoede komen we een paar sterke spelers te kort. Jam mer was het dat Gernt moest uitvallen, want hij was met Henk en Harry de hechte verdedigingslijn en zo konden zowel Dick als Herman meer stuwend werk doen. Dick Huizinga was een ver sterking in onze aanval. Het was een pittige wedstrijd en reeds na 5 minuten kopt Max een bal door naar Diak H. die onhoudbaar inkogelt. T. onderneemt nog enige goede aanval len maar zonder succes. Het wordt een spel waarbij de achterhoeden de aan vallers de baas blijven. Dan maakt Bob de bal vrij op links en zet keurig voor, maar de bal wordt over gewerkt. Een vrije schop op ons doel wordt overge schoten, een volgende belandt in Ber- tus' veilige handen. Bob zit overal, Ger- rit geeft keer op keer met verre trap pen mooi door naar zijn voorhoede. Tal van de naar voren gespeelde ballen worden een prooi voor de L-keeoer. Dan redt Bertus op het nippertje. Max werkt eerst nog wat traag maar komt er al lengs beter in. Luuk pikt de bal tussen de backs door maar hij blijft alleen Weg kans. In de 2e helft blijven de partijen eerst gelijk op gaan. Na 10 minuten een corner. Bertus komt uit doel, grijpt de bal, maar die wordt hem uit de handen gekoot. Goal: 1-1. Het wordt SDannender en L: komt meer en meer ten aanval. Na 30 minuten volgt een verrassend schot. Bertus grijpt mis: 1-2. Gerrit is inmiddels vervangen door Piet v.d. S. Bob is back gaan spelen. Wel maakt Dick het de L-backs nog lastig en kan de keeper een poeier nog maar net corner werken maar het blijft 1-2. Onze positie is nog steeds uiterst pre cair. Adsp. A speelden een vlotte partij te gen Holl. A. H. kon geen vat krijgen blijkbaar. Rust 30. In de 2e helft was eerst Hollandia het meest aan bod, maar tot doelpunten brachten zij het niet. Keeper Wilke deed het heel be hoorlijk, T. herstelde zich en wist de score tot 60 op te voeren. Texel B wist Zaterdagmiddag in Oos terend met 3-2 te winnen Texel 2 speelde tegen VZV 2 gelijk 2-2. Texel 3 speelde met 10 man omdat 'n speler zich verslapen had en een andere om onbekende redenen wegbleef. Erg prettig voor deze 10 jongens die hard hebben gewerkt. As. Zondag: VZVTexel, Texel 2 HRC 5, adsp. BKC A-Texel A. Trainen: Woensdagavond 8 uur. Ad- spiranten Zaterdagmiddag 4 uur. „Ook het schip van de woestijn is me niet vreemd", aldus Stuurman Steven. „Van Cairo uit maakten we eens een tocht per kameel naarGlzch, bezochten de ruines van de paleizen van de Mammclukkcn en kwamen toen bi) de piramide van Cheops, de grootste van allemaal. Binnen was alles even geheimzinnig. Met ontzag keek ik naar een sarcophaag van een mummie, waarvan het starre, ernstige gezicht van duizenden jaren geleden op hel deksel was gebeeldhouwd. Ik voelde me een beetje huiverig in die donkere ruimte en rolde een Sterling. Met welbehagen haalde ik de heerlijke Vlrglnla-geur In. en wandelde verder. Opeens kwam de gids aangerend en riep: .Het beeldI Het beeld 1 Kom mee. Sahibl" Ik dacht minstens dat de mummie uit z'n sarcophaag was komen wandelen en volgde de man naar de koningskamer. „Kijk, zijn gezicht!" en wat zag tk? Datzelfde strakke gezicht op de sarcophaag vertoonde een brede, gulle glimlacht Ik keek eens naar mijn Sterling entoen begrepen we het! Al ben je van steen, de geur van Sterllng-shag kun Je niet weer staan I En waarom zou je ook Het beste devies blijft immers: St4 op STERLING* Die voorzitter van het bestuur der Nutskleutersohool toch! Nodigt hij je uit tot bijwoning van een openbare ^les. Goed voor de ouders, maar wat voor copy zit daar nu in voor een verslagge ver! Enfin, laten we 'm dat plezier doen! Aldus onze eerste reactie. Zo maar 'n doodgewone les. Todh viel het best mee toen wij eenmaal in de sfeer waren op genomen. Ook B en W woonden een deel van de middag bij. ,,Ja, zo was het!" Dat komt telkens in u op, als ge door het bijwonen van deze les met uw gedachten naar uw eigen prille jeugd snelt. Ja, zo zongen wij toch ook en speelden wij niet net eenider? En dan die knaap, die zijn aandacht niet bij de zang kon bepalen, tot juf hem •onverhoeds fouilleerde. Zang van kleu ters, die later een goede kracht van „De Stem" of een kerkkoor kunnen wor den, zang ook door kleuters, die later stellig méér succes als voetballer zullen oogsten. Maar iedereen „zong" mee. Dat ging nu eenmaal klassikaal. De volgende les kreeg echter meer het karakter van het Montessori-onderwijs, toen de juf frouw hen uitnodigde materiaal te ko men 'halen voor de handenarbeid. Ve len wierpen zich weldra op het uitprik ken van zeehonden, eenden en bloemen, anderen bouwden garages en torens met een constructiedoos, die in vier uit voeringen aanwezig was, weer anderen natuurlijk vooral de meisjes han teerden de schaar om langs hulplijntjes leuke figuurtjes uit te knippen. Kees Martens en Douwe Dros hadden ieder een mop boetseerklei te pakken gekre gen en besloten op voorstel van Douwe een paddenstoel te kneden, maar hal verwege vroeg Maarten Laan smalend of ze soms oliebollen maakten en dat was natuurlijk nog mooier. Tenslotte bakte het duo, dat tóch iets wilde pres teren, maar flensjes, die telkens met een doffe dreun op de plankjes werden gemept, totdat de juffrouw, klaar met de andere instructies, ingreep en de leiding nam. De stemming was best ener was niet eens limonade bij! Ja, de jeugd brengt op de kleuterschool de uurtjes genoeglijk door en ze leren bovendien nog heel wat op de koop toel Daarvan hebben de ouders 70 hunner woonden de les bij zich deze middag kunnen overtuigen. Een pracht uitvinding, zo'n school: de kleuters zijn zoet en doen er wat op en moeder kan thuis ongestoord haar werkzaamheden verrichten (voor zover er geen mode- en andere shows te beleven vallen natuurlijk). Mevr. De Koning, lid van het bestuur, vroeg ons met een beetje trots, hoe wij de nieuwe tafeltjes en stoeltjes vonden. (Buitengewoon, mevrouw). „We hebben ze nog wel niet voor alle drie klassen, maar we.wachten geduldig op de a.s. UDI-uitvoering", zei ze. Inmiddels vernamen wij ook, dat de school 80 leerlingen telt en dat er nog 20 bij kunnen. Wie vóór 16 Januari 4 jaar worden mogen reeds in November ko men met het oog op de instudering van de diverse feestliedjes). De vier onderwijskrachten bleken al len haar taak met liefde en toewijding te vervullen. Mej. de Blaauw, hoofdleid ster en mej. Smit zijn gediplomeerd, terwijl de andere leidsters, de dames T. Karsman en J. Kiewiet, in opleiding zijn. „Komt u volgende week wéér?" zo klonk de invitatie. „Dan krijgen we een gezamenlijke les voor de donateurs!" (Deze les is dus heden). We hópen te kunnen, mevrouw! SVC -Nieuws Het le verloor Zondag van Watervo gels 4 met 3-1. Zomdag a.s. SVC 1-KSV 1 om 1,30 uur; Helder 5SVC 2, B-terrein. Zaterdag 4 uur De Koog ASVC A. Donderdagavond allen weer ter trai ning, 8 uur. Maandag leden- en donateursvergade ring ter verkiezing van een elftalcom missie. Zie ook Zaterdag. GIFTEN VOOR HET WITTE KRUIS Den Burg: Het MaSker f25; C. B. f2,50; fam. R. f 2,50; J. M. f 2,50. Den Hoorn: K. H. f2,50; P. B. f2,50. De Waal: fam. K. f2,50; S. K. f2,50; N.N. f2,50. Ou deschild: fam. H. f 1,50; fam. K. f5. De Cocksdorp: fam K. f 2,50; A. B. f 2,50 A. S. f 1,Eierland: P. de R. f 1,J. W. f2,50; J. v. B. f0,50. De Koog: N.N. f 10#—Oosterend: L. B. f2,50; P. v.d. B. f2,50. „Het is 10 uur, hoor", roept Bim. „Het is nu wel eens tijd om naar bed te gaan. Denk er om dat je je boek opbergt en het licht uitdoet". Bam zit al zo'n beetje in zijn stoel te slapen en hoort maar half wat er gezegd wordt. Bim gaat verder met raadgeven van melkflessen naar buiten zetten en ook de deur op het nachtslot doen, terwijl hij bezig is met tandenpoet sen. „Ja, ja, zegt Bam een beetje ongeduldig, ik heb al les gedaan wat je zei". Bim weet wel dat Bam altijd een beetje vergeetachtig is. 's Morgens wordt Bam wak ker. „Heb jij er wel om ge dacht de kraan dicht te doen, toen je gisteravond je tanden poetste?" vraagt hij. Ooooooo! Bim heeft aan alles gedacht wat Bam moest doen, maar dat de kraan dichtge draaid moest worden, dat heeft hij vergeten en nu drijft alles in de slaapkamer. DAMCLUB TEXEL Uitslagen van 9 Oct. 1953: le klas: S. v. Heerwaarden-S. Ros 20; C. v.d. Werf-C. v. Heerwaarden 11; N. de Graaf-G. Dros 11; Joh. D. Bakker-P. Jansen 02. 2e klas: H. Gomes-J. Hooijberg 02; A. Vinke- Jb. v. Heerw. 20; C. P. Burger-W. A. v. Zeijlen 02; A. v.d. Slikke-J. P. Stam 2—0. 3e klas: Dingemanse-Siem v. Heerw. 02; Jn. Barhorst-F. Schuit 20; Jb. KoornnD. Roeper 20; C. Vinke-D. v.d. Werf 1-1; P. Bakker-Joh. Barhorst 02; Joh. van Heerwaarden-A. de Vries 02. S. v. Heerwaarden keerde terug op 't goede pad door Ros een nederlaag toe te brengen terwijl C. v.d. Werf nogmaals zijn goede vorm toonde door een remise tegen C. v. Heerwaarden; De Graaf en Dros bereikten eveneens een punten verdeling terwijl Jansen zich tegen Joh. D. Bakker de meerdere toonde. De bei de leiders in de 2e klas, v. Zeijlen en A. Vinke wonnen ook nu weer.resp. van C. P. Burger en Jb. v. Heerwaarden, die daardoor beiden iets terugvielen. De eerste overwinningen van Hooijberg en v.d. Slikke nagelden Gomes en Stam vast op de onderste plaats. In de 3e klas valt op het gelijke spel tussen C. Vinke en D. v;d. Werf. Siem v. Heerwaarden bereikte de top door z'n zege op Dinge- manse, Jb. Koorn versloeg D. Roeper terwijl Joh. v. Heerwaarden niet sterk genoeg was voor A. de Vries. Jn. Bar horst bleef in de kop, nu ten koste van Schuit, Joh. Barhorst won voor de eer- te keer waarvan P. Bakker het slachtof fer werd. Zondag 18 Oct. in Hotel De Graaf: Del. TexelHDC, om 12 uur. Texelse Boys-nieuws. Zeemacht 1Boys 1 is een spannende en sportieve wedstrijd geworden. Reeds in de eerste minuten kwam de midvoor vrij voor de keeper te staan, doch de bal ging juist naast. Z.'s midvoor brak even later door de verdediging heen, waarna hij de uitgelopen keeper om speelde en de bal kalm in doel plaatste. De Boys kregen sooedig hierop een in directe vrije schop te nemen in 't straf schopgebied. Met een handig tikje kwam de bal bij de r-buiten die meteen hoog inschoot: 1-1. Maar weder nam Z. de leiding met een enigszins gelukkig doel punt. De Boys antwoordden met een ho ge voorzet van rechts en over de backs heen werd door de 1-buiten onhoudbaar ingeschoten: 22. Een klein overwicht van de Boys leidde tot het 3e doelpunt door een koobal van de lnbinnen. Nu kwam Z. sterk op en scoorde 2 maal. Rus t 43. In de 2e helft werd in hoog tempo gespeeld. Over het algemeen waren de aanvallen der Boys gevaarlijker. Jam mer dat enkele mooie kopballen tegen of op de lat stuitten. Uit een van deze aan vallen kwam de zeiker verdiende gelijk maker, de r-buiten speelde de bal tus sen de backs door en de 1-buiten, zwaar gehinderd, schoot laag in de hoek: 44. Kort hierop floot de prima leidende scheidsrechter voor de laatste maal. Bovs 2-WGW 3 bracht voor de rust (22) een snelle en gelijk opgaande striid. Later was WGW het meest in de aanval en won met 62. De adsp. hebben revanche "enomen De Koog adsp. die met 10 man speelden, werden met 80 ingemaakt. Zaterdagmiddag 4 uur Tex. Boys A Oudeschild, 5 October 1953. Geachte redactie, wilt u onderstaand stukje in uw blad opnemen? Zondag 4 October was voor de ouden van dagen van Oudeschild een fijne dag. De feestcommissie had voor hen weer een uitstapje georganiseerd naar de vaste wal. Het weer leek eerst wat triestig, maar al spoedig klaarde het op. Toen wij met de Dokter Wagemaker in Den Helder aankwamen en allen in de TESO-bussen plaats hadden genomen, was de stemming er al spoedig in. Van het begin tot het einde van de reis werd er gezongen. Daar er verschillende oud jes ziek waren en er dus plaats over was, mochten mijn vrouw en ik de reis ook meemaken en ik durf gerust te zeg gen, dat wij een heerlijke dag gehad hebben. De oudjes weten nog best de gezelligheid er m te houden. Wij zijn de duinkant langs gereden naar Sohoorl en in Café De Rode Leeuw hebben we ge zellig 'koffie gedronken. De tocht naar Schoorl vonden we allemaal prachtig. We hebben onderweg ook nog de Honds- bosse Zeewering bekeken. Vandaar zijn we naar Haarlem ge gaan en hebben daar de warme maaltijd gebruikt. Dat heeft op mij veel indruk gemaakt, ik kreeg het gevoel, dat wij met één groot Oudeschilder gezin aan tafel zaten en mèt mij vonden vele oud jes het ontzettend leuk. Na de maaltijd naar IJmuiden. We werden daar opgewacht door de zoon van een oud-Texelaar, de heer Boom. Het doel was het bezichtigen van de Vis- afslag en de sluizen. Daar de meeste oudjes vissers geweest zijn, was het erg interessant wat de heer Boom ons ver telde. De lengte van de visafslag was 2 km., dat was voor de oudsten onder ons een heel stuk lopen. Daarna zijn we n^ar de sluizen gegaan, het is een geweldig stuk werk en de heer Boom heeft ons heel veel verteld over de werking van de sluizen en dat ze bezig zijn met het ontzouten van het water (volgens de heer Boom kwam er per schutting van een schip 300 ton zout water binnen). De Hoogovens, die daar vlak bij zijn, vormen ook een machtig bedrijf. We hebben er dan ook allen van genoten, dank zij onze voortreffelijke gids. Vele oudjes vertelden mij dan ook, dat ze een onvergetelijke dag hebben gehad en vroegen mij of ik de commissie namens hen allen wilde bedanken voor de orga nisatie. Daar voldoe ik dan ook gaarne aan langs deze weg. Commissie, ga door met het organise ren van zulke uitstapjes. Als je wat ou der wordt, doet je zoiets goed, ja, het wordt algemeen zeer op prijs gesteld. Het is een moeilijk werk, want bij zoiets komt altijd veel critiek, maar als zo'n dag dan weer goed geslaagd is, heb je toch ook wel weer voldoening. JAC. BRUIN. Oosterend A. Zondag: Tex. Boys 1Schoorl 1, 1,30 uur; Watervogels 4-Tex. Boys 2, 2,30 u.; Terreindienst: voor Zaterdag a.s. J. Nooij en P. Reij. ZDH-Nieuws. Ons elftal is ook Zondag nog ongesla gen gebleven, we hebben 6 punten uit 4 matches. Voor de rust speelden we te gen Sint Boys in een zeer hoog tempo. Rust 3-0 voorsnrong. Daarna een matte vertoning, stellig door het warme weer en het hoge tempo voor de rust. Nadat wij er 4-0 van maakten kwam het ver diende tegenpunt: 4-1. Scheidsrechter Keijzer floot weer goed. Donderdak trainen m voetbalschoe nen, bij slecht weer op gymschoenen, niemand ontbreke. Zondag de zware uitwedstrijd tegen Winkel, de leider. Onze toneelafmeting heeft het stui „Deining om de dorpsdokter" in studie genomen. Het is de bedoeling dat eind November op te voeren. DIENSTREGELING N.V T.E.S.O. ingaande 4 October 1953 Op werkdagen: Van Texel: 5,20, 7,45, 11,45, 14,50, 17,50 Van Den Helder: 6,30; 10,30; 13,00; 16, 19,35 Op Zon- en alg. erkende chr. feestd Van Texel: 7,45; 11,45; 16,00; 18,10 Van Den Helder: 10,30; 13,00; 17,10 19,35. FEUILLETON door T. LODEWIJK WEDERZIEN 9.) Marian van Vueren zag iedere dag het werk aan de overkant van het plein vorderen. Het oude huis van Bonnerman was met de grond gelijk gemaakt. Week na week ging voorbij en met iedere dag kwam er iets meer te zien vai^ wat daarginds werd gebouwd. Het zou iets groots worden, dat leed geen twijfel. Twee verdiepingen op z'n minst. Ze vermeed het bouwwerk, als was het besmet. Ze liep er in een grote boog om heen. Ze kon de gedachte niet ver dragen, dat de mensen haar daar in de buurt zouden zien. Ze was wat dat be treft precies haar vader, die ook nog nooit een stap in de richting van het nieuwe huis had gedaan. Wat hem be treft bestond het niet, hij negeerde het eenvoudig. En wanneer de Oude Garde, verzameld bij de schouw, er voorzichtig over begon, veinsde hij het niet te ho ren of gaf een nietszeggend antwoord. Maar op een zonnige morgen in Maart toen Marian van een boodschap terug kwam, bekroop haar opeens de lust, met eigen ogen te gaan zien wat daar ge bouwd werd. Dat verstoppertje spelen, bekende ze zichzelf, hielp toch niks. Je kon beter het gevaar maar rechtstreeks onder de ogen zien, dan wist je waar je aan toe was. Ze liep langs de houten schutting die er nog steeds stonid, en waarop nu een grot biljet vermeldde, dat hier zou gevestigd worden het Ho tel-Café-Restaurant De Gouden Leeuw. Gérant J. A. A. Verdonak. Opening in Adiü. Zo, in April. Nou, dan moesten ze hard opschieten. Maar er werd hard opgeschoten, want reeds van verre kloink haar het lawaai in de oren van hamers en schaven, het geronk van de machine die de terrazzo- vloeren maakte en het roepen van de werklui. De poort in de schutting stond wijd open, ieder kon er zó binnenstappen. Er stond toevallig niemand voor, de oude mannetjes van Breeck, die dit evene ment van dag tot dag van nabij volg den, hadden deze morgen blijkbaar een ander aantrekkingspunt gevonden. Vóór Marian er zichzelf van bewust was. stond ze binnen de schutting en keek rond. Marian deed nooit iets half. Het kwam niet in haar op, daar stil te blijven staan en even een oppervlak kige blik te slaan op het bouwwerk. Nu ze binnen was, zou ze ook alles zien. Ze moest er haring of kuit van hebben. Vrijmoedig stapte ze naar binnen. De werklui grinnikten toen ze haar zagen. Marian van het Wapen kwam zelf eens kijken wat haar concurrent van plan was. Ze vonden het helemaal niet gek, wel bijdehand van zo'n meid. De aannemer die haar natuurlijk kende, kwam naar haar toe. Zo, Marie hij zei altijd Marie, hield niet van die vreemde namen kom je eens kijken? 't Wordt hier wel mooi niet? De gemakkelijkheid waarmee hij het toch wel wat nijpende van de situatie oploste, gaf ook haar haar zelfverze kerdheid terug. Mag ik eens rondkijken? vroeg ze. Je gaat je gang maar, geheimen zijn er niet bij! Blijf uit de buurt van de stucadoors vandaan, anders kom je ónder de witkalk. Ze maakte een gebaar van „geen nood"! en waagde zich in de chaos, die menig buitenstaander zich verbaasd doet afvragen hoe zoiets ooit tot een fatsoenlijk gebouw kan worden. Ze zag het brede terras, waarvoor de rode en witte tegels al netjes lagen opgestapeld. Door de deurloze opening stapte ze naar binnen. Hier waren ze al een heel stuk gevorderd. Daar kwam het buffet royaal opgezet. Daarachter de grote zaal natuurlijk. Daar komen de kegelbanen ver telde de aannemer,, die ongemerkt naast haar was komen staan. De kleine vergaderzalen komen hierboven, heel werkje geweest, geluidsisolatie en zo. En hiernaast komt de bioscoopzaal, met afzonderlijke ingang, dan behoeven de mensen niet door het café. En de tuin vroeg Marian. Dat wordt een garage wist de aannemer. Die wordt weer onderver huurd. Met de uitgang naar de Koren- vallerstraat. Handig voor de logeergas ten. Er is wel aan alles gedacht, peins de Marian hardop. De aannemer deed er het zwijgen toe. Hij vond het wel een hard gelag, zo'n flinke meid die hier stond te kijken naar wat, zo daaht hij dramatisch, wel eens haar vaders ondergang worden kon. Korstiaan van Vueren had geen vijan den in Breeok, en iedereen mocht zijn dochter graag. Nou, ik moet weer aan de slag brak hij het gesprek af het oog van de meester nietwaar? O, zeker, laat ik u niet ophouden stemde Marian toe, en dwaalde op haar eentje wat verder, tot ze stond in de in gang van de ruimte die de kegelbaan worden moest. En daar stónd Marian een ogen blik als een houten beeld. Van verba zing en schrik. Want voor haar stond de jongeman uit de trein. Ze herkende hem meteen en hij herkende haar óók. Wel! riep hij uit eri aan zijn ge zicht was te zien hoeveel genoegen hem de ontmoeting deed ik heb altijd ge dacht: we móéten elkaar nog eens zien! En zie daar! Woont u hier? Ja stemde ze toe ik woon hier. Maar dat is leuk! Dan zullen we elkaar nog wel eens vaker zien. Ik stuur u vast een uitnodiging voor de opening. U bedoelt. Ja, als we gaan openen, wordt het hier een heeil feest. En dan komt u toch zeker ook? Uit Marians gezicht trok al het bloed groot sta- weg. Haar donkere ogen werden in haar bleek gezicht. Is dieIs deze zaak melde ze. Hij begreep haar verwondering niet. Ja, dit wordt onze zaak. Van vader en mij. Met April openen we. O! Meer zei ze niet. De jongen voelde dat er op dit ogenblik iets gebeurde, waar van hij de betekenis niet vatte. Hij zag dit vrolijke meisje plotseling ver anderd in een bijna tragisch figuurtje. Wat is er? vroeg hij bezorgd - bent u niet.niet goed?. O ja lachte Marian gedwongeE 't is niets, 't is al weer over. Nu eh. meneer, ik moet weg. Ik heet Harm hoor zei hij vlitf en lachte ontwapend. Nu dan, adieu zei Marian vaaf, jes, draaide zich om en liep weg. De jongen stond als door de blikseö getroffen. Was dit het aardige, kordaU meisje dat hij in de trein had ontmoet! Waarom deed ze dan zo zonderling? Hel leek wel of hij een geest was, zo had z« hem aangekeken. Hij moest er haring of kuit van heb ben en zocht meteen de aannemer op. Zeg Grevelink, wie was die juf frouw die hier door het huis liep dwalen? Grevelink zou in alle andere omstan digheden een grapje gemaakt hebbes over jongelui met een open oog voor knap gezichtje, maar nu stond ziJc hoofd er niet naar. (Wordt vervolgd).

Texelsche Courant | 1953 | | pagina 4