Algemeen Ziekenfonds „Texel" viert 25-jarig bestaan Nylons J Moksloot werd 75 jaar geleden gegraven Remington Gramofoonplaten Martien Bakker Jaarvergadering I maken de vrouw 1 I Firma FRANS ZEGEL Kz. I Taxi bedrijf per 1 April opgeheven, Houdt vast Plastic schorten Fa J. P. Verberne Schoonmaak artikelen. Fa. G. Witte voor rokken Fa J. P. Verberne BOELHUiS Holland-België Televisie in gym lokaal Oosterend Denkt U er aan Eén ding is waar C. Kager staat altijd voor U klaar tuinwalmakers meisje LET OP B 0 Als U haar verwaarloost Kapper Bakker Het Algemeen Ziekenfonds „Texel" heeft Donderdagavond in „De Oranje boom" onder grote belangstelling een filmavond aangeboden ter gelegenheid van het zilveren jubileum: het fonds werd op 31 Maart 1930 opgericht. Op deze avond zijn echter niet alleen films gedraaid, maar ook hartelijke woorden gesproken en personen gehuldigd: de heer W. van Heerwaarden, Gast huisstraat, die de functie van vice-voorzitter vervult, werd een fraai schilderij aangeboden, de heer P. Boom, Oudeschild, die reeds 25 jaar ziekenfondszaken behartigt, tot 1937 voor Oudeschild en sinds 1937 secretaris van „Texel", werd een prachtige rooktafel aangeboden en de heer G. Michels, van 1931-1937 pen ningmeester en vanaf 1938 administrateur, werd met een enveloppe met inhoud verrast en namens de doktoren en tand arts van Den Burg met een Parker-set. De heer H. Schalkwijk, arts alhier, opende als voorzitter deze feestavond. Hij gaf allereerst een historisch over zicht in vogelvlucht '(zie uitvoeriger ons tweede blad), waarbij hij in de eerste plaats het werk van de heren W. van Heerwaarden, D. Frank, T. Dogger, Joh. Dros en A. Jonker, memoreerde. Ook herdacht spreker de bestuursleden K. C. Geus, T. Dogger en F. Kikkert. Na het historisch overzicht wendde de heer Schalkwijk zich tot de jubilaris sen met de volgende woorden: Mijnheer Van Heerwaarden: Aan Uw weloverwogen adviezen hebben we steeds grote steun gehad. Uit U spreekt als geboren en getogen inwoner van het Gouden Boltje de stem van Texel. Het bestuur meende deze dag voor U niet onopgemerkt te mogen laten, waarom het mij een genoegen is U naast onze fe licitatie dit cadeau te mogen overhandi gen. Wij hopen, dat het U gegeven mo ge zijn met Uw vrouw en met hen die U lief zijn vele jaren te genieten van de aanblik hiervan. Mijnheer Boom: U bent eigenlijk het geheugen van ons bestuur. Uw notulen brengen kort en krachtig maar vooral volledig verslag van onze voorgaande vergadering. Dat U ons nog lang het ge heugen mag blijven opfrissen, wens ik U namens het bestuur. Tevens bied ik U onze welgemeende gelukwensen aan op deze jubeldag. Om U tussen de vergade ringen en Uw dagelijkse beslommerin gen te kunnen vermeien, bieden wij U dit cadeau aan. Mijnheer Michels: Op deze plaats te midden van Bestuur en Leden is het mij een genoegen U in het openbaar dank te zeggen voor al wat U voor het Zie kenfonds deed. Uw strijdbare natuur maakte, dat U meer was dan onze mi nister van financiën, doch ook onze mi nister van defensie. Is deze cumulatie van functies in het normale staatsbestel ongewenst, in het ziekenfonds is zij niet alleen gewenst doch ook noodzakelijk. Het Bestuur meende U op deze dag te moeten overhandigen dit geschenk on der couvert, waar aan wij hopen dat U met Uw vrouw een goede en mooie be stemming kunt geven. Voor alle moeite, die U aan en met ons de medewerkers-bestuursleden had, is het mij een genoegen U namens ons vieren, t.w. de 3 dokters en de tandarts van Den Burg, dit cadeau te mogen overhandigen. Dat U hen in fondstijd moge verslijten, is onze wens, die mijn gelukwens vergezelt. Hierna was het woord aan de heer J. C. Bruin, die ons een bont filmprogram- DIENSTPL1CHT Uitspraken inzake vrijstelling De Burgemeester van Texel brengt ter algemene kennis, dat de Minister van Oorlog omtrent vrijstelling van dienst als gewoon dienstplichtige de volgende uitspraken heeft gedaan: Pieter Bakker, lichting 1955. Aanvraag om vrijstelling van dienst als gewoon dienstplichtige, wegens per soonlijke onmisbaarheid, afgewezen, bij beschikking van 29 Maart 1955, no. 536725. Tegen elke omtrent vrijstelling gedane uitspraak kan iedere belang hebbende uiterlijk de tiende dag na de dag waarop de uitspraak ter algemene kennis is gebracht, in be roep komen. Indien de ingeschrevene, wie de uitspraak geldt, buiten Neder land verblijft, kan, voor zover het door deze in te stellen beroep betreft, met overschrijding van de termijn van tien dagen genoegen worden genomen. Zo lang omtrent zodanige overschrijding geen beslissing is genomen, wordt de uitspraak na het verloop van de termijn van tien dagen als onherroepelijk be schouwd. Het tot Hare Majesteit de Koningin te richten beroepschrift moet met redenen omkleed zijn en worden ingeleverd op afd militaire zaken van de secretarie de zer cemeente. Texel, 31 Maart 1955. De Burgemeester voornoemd. C. DE KONING DE KUSTVERDEDIGING Donderdag is wederom een zinkstuk bij het Horntje naar de bodem van de zee verhuisd. Binnenkort zal het laatste van de serie van 26 volgen. De werkzaamheden worden uitge voerd door de fa. Weynandts en Cornet, Werkendam. BURGEMEESTER WAS AFWEZIG Dat had nog een spannende race kun nen worden: toen Kees Boot Donderdag middag burgemeester De Koning het eerste kievitsei wilde aanbieden - heet van de hen - bleek onze Eerste Burger elders te vertoeven en toen de heer P. Eelman, „Princenhage", Eierland, Vrij dagochtend ook een kievitsei vond, was de burgemeester nog steeds uitstedig. De heer Eelman heeft echter de eer aan Kees Boot gelaten en het kostbare eitje voor een paar gulden aan de fa. Plaatsman-Cornelisse van de hand ge daan. ma bood, waarbij de camera heel wat meters film op ons eiland zelf had ver slonden. O.a. zagen wij de opening van ons vliegveld, de watersnood te Oude schild en.het bergen van hout door de strandvonderij. Vervolgens werd gepauzeerd, waarin de aanwezigen een consumptie werd aangeboden. Hierna werd de meesterlijk gespeelde film „De Wonderdokter" vertoond. Een buitengewoon geslaagd filmwerk, waar in wij een duidelijk beeld krijgen van de wijze waarop de heren „wonderdok ters" hun beroep uitoefenen en tevens kwam hierin naar voren welke funeste gevolgen het werk van dergelijke, door velen vereerden, „wonderdokters" kan veroorzaken. Het was reeds kwart voor twaalf toen deze feestavond beëindigd werd. UITBREIDING HAVENMOND AANBESTEED Vorige week Vrijdag is door de Rijks waterstaat onderhands aanbesteed de uitbreiding van de Oudeschilder Haven mond ten behoeve van de a.s. ligplaats voor de nieuwe Texelse boot, die om streeks September in de vaart zal ko men. Naar wij vernemen zou de fa. Ne- derhorst, Gouda, die ook aan de nieuwe marine-haven van Den Helder heeft ge werkt, de laagste inschrijfster zijn. DE ALLEGORISCHE OPTOCHT Naar we vernemen zijn door de di verse scholen van Den Burg (lagere scholen, ulo en huishoudschool) reeds in totaal 20 wagens opgegeven voor de Allegorische optocht op de Nationale Feestdag. Een aanmoediging dus voor de diverse buurtverenigingen om ook op dit gebied actief te worden! DE ZENDING IN INDONESIË Hedenavond hoopt Ds P. J. Lambooy van Enumatil in de Gereformeerde Kerk te Den Burg te spreken over het zendingswerk in Indonesië. Jarenlang is hij daar werkzaam geweest als zen dingspredikant. HET EERSTE KIEVITSEI Donderdagmiddag heeft Kees Boot, De Waal, het eerste kievitsei gevonden en wel op een perceel land in polder Waalenburg, eigendom van de heer C. Bakker, „Mennohoeve". Kees bood het burgemeester De Ko ning aan. Ook twee jaar geleden vond Kees het eerste Texelse kievitsei. GELDELIJKE STEUN VOOR STUDERENDEN Het Bestuur van de Stichting „Prof. Dr. W. H. Keesom-studiefonds" te Texel brengt ter kennis van belanghebbenden, dat personen met een redelijke goede studieaanleg, die niet in staat zijn de kosten van hun voorgenomen of reeds aangevangen studie te betalen en die gedurende het cursusjaar 1955-1956 voor een studietoelage uit genoemd fonds ter tegemoetkoming in die kosten in aan merking wensen te komen, zich vóór 1 Mei 1955 kunnen wenden tot voornoemd Bestuur door middel van een daartoe strekkend aanvraagformulier, dat te verkrijgen is op de afdeling Financiën en Onderwijs der gemeentesecretarie te Den Burg. Verzoekschriften, die na 1 Mei 1955 worden ingezonden, zullen niet meer in behandeling kunnen worden genomen. GEVAARLIJK SPEELGOED De Koog. Kinderen speelden met 'n Italiaanse studentenhoed, behangen met maskottes; Bij nader beschouwen bleek een der maskottes een geladen kogel te zijn. De politie ontfermde zich erover. POSTZEGELCATALOGUS Op de laatste ruilavond van dit sei zoen zal een verloting worden gehouden ten einde een catalogus te kunnen aan schaffen ten behoeve van de Texelse Postzegelruilbeurs. Het bestuur doet een beroep op allen om deze avond volledig te doen slagen. Indien mogelijk ont vangt de vereniging gaarne een surprise voor deze verloting. Uw prijs of prijsje kunt U afdragen aan een der bestuursleden: J. van Laar, Wilhelminalaan 41, C. Bakker, Wester- weg 20 c, M. J. Witte, Julianastraat, A. P. de Zwart, Wilhelminalaan 51 of Joh. A, Stemfoort, Wilhelminalaan 13. S.V. DE Koog vergaderde EEN BIJZONDERE WEDSTRIJD BIJ OPENING KLEEDKAMERS? Donderdagavond werd in Hotel „De Toekomst" de jaarlijkse vergadering van S.V. De Koog gehouden. De belangstel ling hiervoor was zeer gefing. De le den werd verzocht om heden weer op het terrein aanwezig te zijn voor het verrichten van allerhande werkzaamhe den. Bovendien werd besloten - indien het competitie-programma dat toelaat - om gelijk met de opening van de nieuwe kleedaccemodatie twee elftallen van de vastewal een vriendschappelijke wed- :triid te laten spelen. Het Staatsbosbeheer is overgegaan tot het afrasteren van het gehele Sportter rein. Vanaf deze plaats onze hartelijke dank. Dit jaar zullen onze adsp. niet deel nemen aan de jaarlijkse adspirantendag in Alkmaar. Hoogstwaarschijnlijk zal er "een uitwisseling plaats vinden met een der clubs van de vaste wal. De heer Veenstra heeft bedankt als lid van de keuze-commissie, daar hij nu al zijn aandacht gaat wijden aan de trai ning van de adsp. Het dagelijks bestuur bestaat nu uit: W. A. Visser, voorzitter; W. Stam, pen ningmeester; J. Mast, secretaris en de commissarissen W. Verhagen en W. Bak ker. De kascontrole-commissie uit G. Eelman. G. Douma en J. Zwart. Voor de elftalcommissie moet nog een derde ge gadigde aangezocht worden. Om half elf :d de vergadering gesloten. Ongeveer vijf en zeventig jaar gelede met het doel, de valleien in de Westerd grasland. Wij mogen veilig aannemen, dat de on hebben voorgehad, n.l. verhoging van de bestaansmogelijkheden voor de Texelse natuurliefhebbers en voor de wetensch Wij weten eigenlijk slechts bij overle Westerduinen met de Fonteinsnol en de vroeger één weelde zijn geweest van pla duinvalleien, bronnetjes, duinbeekjes e Het was niet alleen een botanische sc rijk vertegenwoordigd. Zelfs Roerdomp, ilinke aantallen hebben gebroed. Gelukkig werden er niet alle duinval- ieien ontgonnen. De noordelijke, boven- strooms gelegen delen, zoals de Blee- kersvallei, de Biesbos en het Binnenvlak bleven gespaard. De grondwaterstand is daar inmiddels echter zo veel gedaald, dat hun betekenis nog maar een flauwe afschaduwing is van de vroegere. Aldus „Natuur en Landschap", het orgaan van de Contactcommissie voor Natuur- en Landschapsbescherming. Bleekersvallei Beelden uit onze kinderjaren trokken kalm en rustig aan ons oog voorbij, toen wij, gezeten op een der duintoppen rond de wijde Bleekersvallei terugdachten aan jaren „vol geluk en stille vreê". Wij hadden toentertijd weliswaar geen hutje bij de zee staan, maar wij waren „stoere knapen'', die de hele grote zo- mervacantie dag in, dag uit van Den Burg door de groeiende dennenbossen naar het strand bij paal 16 tippelden. Bij paal 16 had die zomer de „Alesia" vastgezeten, van December 1923 af en dat schip was natuurlijk een geweldige bezienswaardigheid voor jongens, die nooit van Texel kwamen en tot dusverre de „Marsdiep" als 's Werelds grootste stomer hadden beschouwd. Toen de „Alesia" zèèr tot onze spiit vlot raakte, was ons een grote attractie ontvallen, maarhet strand, de zee en de dui nen met haar wijde vlakte bleven ge spaard! Wat hebben wij in die tijd ge sjouwd: iedere dag werd een zwaar op de kinderrug drukkende tent meege voerd. 's Avonds moesten wij terug: ten eerste omdat de proviand dan allang ■i werd op Texel de Moksloot gegraven, te ontwateren en te ontginnen tot tginners van toen daarmee het goede zuivelproductie en uitbreiding van de •oeren. Maar wat een dorado voor de ip ging daarmee verloren! .•cring hoe eertijds de omgeving van de Mierit' er uitzag. Maar het moet er ?sen, vochtige duinheiden, bloemrijke hellingveentjes. atkamer, ook de vogelwereld was er Lepelaar en Purperreiger moeten er in verteerd was, ten tweede omdat je thuis verwacht werd en ten derde omdat het kamperen nog niet in zwang was. Hier op Texel tenminste niet. Ja, bij De Koog stenden zeker wel een paar tenten, maar wie kreeg het in zijn hoofd daarin te overnachten?!! Die beelden trekken weer voorbij. Toch kwamen wij destijds niet naar de Bleekersvallei om de jeugdherinne ringen. Aanleiding was het feit, dat driekwart eeuw geleden de Moksloot gegraven werd. Hoe sterk de invloed van die Moksloot voor het omringende dal- en duinlandschap wel was wordt hieronder beschreven. Die Moksloot - de naam zegt het reeds - eindigde in de Mokbaai en hij ontsprong in de Blekers- vallei. Hij was, en is dat natuurlijk nog, vel zes-en-een halve kilometer lang en vond zijn weg door het Pompevlak, het Grote Vlak, het Noordvlak, het Binnen vlak en de Biesbos. Toen die Moksloot gegraven werd, voornamelijk om de duinboeren aan beter land te helpen, werd meteen de bron bij de Fonteinsnol vergraven. Voordien stroomde het wa ter over het kruispunt bij de Fonteins nol, waar nu een ijscowagentje zijn standplaats heeft. Wijzelf vonden die Mokslootgraverij als kinderen niet zo erg: als wij de dennen door waren en de eerste duinenrijen achter ons had den, vonden wij de weg gekruist door een diepe sloot, die heerlijk koel, helder water bevatte. Nu ja, allerlei gebladerte, wat torren en andere waterbewoners moest je wel wat op zij klotsen, maar daar was tenslotte je klomp weer goed voor (Wordt vervolgd) TEXELAARTJES Deurwaarderskantoor Prins en Van Vliet houdt Maandag van 11- 2 zitting in Hotel Texel (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 85 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 11,30 tot 2 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Klein partijtje eigenheimers 10 ct p. kg per zak. N. de Jong Kogerweg 34 Te k. aangeb. 3 melkgeiten waarvan 1 jonge geit. J. Fledderus, Dijkmanshuizen O 92 Te k. een ameublement. Oude schild, Singel 358 - Meis- jesfiets te k. Warmoesstr. 69 Wie heeft Tineke Toolens haar poëzie album Graag terug Te k. 500 kg Rode Ster S E. poters en 50 8- weekse hennen J. v. d. Star, Het Noorden Verloren kl. autozeil P. Zijm, Den Hoorn Te k. zwart fornuis, vul kachel, 1-pers. ledikant en divan De Koog 37 Gevr. schuurtje of klein kippenhok door W. Bakker, drogist. Weverstraat 32, Den Burg Te k. 3-jarige vette koe P. Bakker. Bz., Kogerweg B 185 Den Burg Te k. pr. 8 pers. kamp. tent 2x4 m, compleet inventaris. Voor 8 en 4 pers kamp. huisjes C. Drijver, Schilderend Schuurruimte te huur voor stalling, auto of iets dergel. Weverstr. 21 Te k. kl. schuurtje of kip penhok, nieuw, uitneembaar Wilhelminalaan 10 Te k. donker eikenh. buffet met opstand Kogerweg 28, Den Burg - Geboren Marie Elizabeth dochter van G. du Porto-Dros K. du Porto De Waal 72 Texel, 1 April 1955 J. BOS en D. WITTE geven kennis van him voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op 20 April, 9,30 uur in de Parochiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg, Texel. Gelegenheid tot felicite ren le Paasdag Groe- nendaal, De Westen, en op de trouwdag van 4 - 6 uur, Hollandseweg C 57. Hollandseweg C 57, Groenendaal, De Westen Texel, 29 Maart 1955. Hiermede betuigen wij mede namens weder zijdse ouders, onze op rechte dank voor de zeer vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk onder vonden. G. Kiljan Th. Kil jan-Smit Hoornderweg H 9, Den Hoorn, Texel. Bij deze bedanken wij vrienden, kennissen en het Fanfarecorps voor hun belangstelling. Zij hebben 22 Maart voor ons tot een onver getelijke dag gemaakt. Fam. Jac. Wetsteen Witte Kruislaan 17, Den Burg. De meesterwerken nu binnen ieders bereik. 45 toerenplaat, speel- duur 2x6 min. f 5,75, b.v. Ouverture „Die Fle- dermaus". 33 Toerenplaat, speel- duur 2x12 min. f 11,50 b.v. „Carmen" van Bizet „Die Moldau" van Smetena. 33 Toerenplaat, speel- duur 2x20 min. f 16,90 b.v. Mozart concert no. 4 of „Die lustige Witwe" van Lehar of „Moon light Sonate" Beethoven Remington langspeelplaten Laag geprijsd Hoog geprezen Gramofoonhandel R.K. Landarb. bond St. Deus Dedit afd. Den Burg Op Dinsdag 5 April a.s. 's avonds 8 uur in Hotel „De Zwaan". Agenda: Opening. Notulen. Jaarverslag secretaris. Bestuursverkiezing. Verslag Penningmeester Ingekomen stukken. Spreker Hoofdbestuur. Rondvraag en Sluiting. Het Bestuur. jiiiüiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuniiw De charmante vrouw besteedt vooral 1 aandacht aan haar nylons. Kies 1 voor Pasen een paar van onze I elegante nylons met sierlijke f fantasiehiel en naad. Als spe- ciale Paasaanbieding ge- minderde enkalons in kleur op kleur, zwarte i naad en fantasiehiel voor slechts 3,25 i DEN BURG OUDESCHILD g iiuiiiniiiiiiiiüiiiiiiiiiiiiiiiurmniiiiiiiiiiiiHiiiiiiiniDiilF J KACZOR WIJ ONTVINGEN de bekende in verschillende model len en kleuren. Past iedereen! De ideale dracht voor iedere huisvrouw! U koopt dit beslist en ook voordelig bij Binnenburg Geweldig is onze sortering Zeemleer 5,75, 4,75, 2,95 Sponsen plastic 75, 50, 28 Natuurspons 1,35 Dweilen, van Heeks 1,55, 1,05, 75 Wafeldoek, extra groot, 45x50 85 Wafeldoek, 35x30 29 Stoflappen, 85, 60 en 39 Werkboender 42, 30, 22enl6 Werkboender, hard, 90 en 75 Emmerboender met kneep 1,35 Bezems Colombo 2,80, 2,35, 1,95 Lola borstel, nylon 95 Lola borstel, fiber 36 Kastpapier, 5 meter 52, 45, 25 Kastpapier, afwasbaar, 75, 52, 50 Bromfietsbcrstel 1,65 Closetborstel 90 Handstoffers, zwaar, 85 THANS ONTVANGEN: Pracht kwaliteit, breed 150 cm. Binnenkort ook lever baar in 160 cm breed. Binnenburg op Woensdag 20 April a.s. 10 uur, ten huize en verzoeke van de heer D. J. Dekker aan de Lange- vliet no. 8 te Juliana- dorp van: een melkrijk beslag hoornvee, bestaande uit 35 koeien, gekalfd heb bende of op kalven staande (t.b.c. en abor tus-vrij); Voorts: bedrijfsinventa- ris, w.o. zelfbinder (Aros); mestschudder (Eureka)walenmaker (Nichelson); hooischui- ver; wiedmachine met aanaarder; aardappel sorteermachine met 8 ze ven '(Diadeem); wentel- ploegen, eggen; 2 gier- pompen, waarvan 1 met electrische aandrijving; electrische motor (1 Vz PK) op wagentje; melk- kros; kruiwagen; melk machine (Westphalia) met 80 m. leiding en 35 m. loden kabel; ontro- mer; melkbussen, em mers, tuimelkarn, lucht bandenwagen; 2 drie- wielige karren; 2 hooi- krossen; hijspaal met tuitouwen; 2 opjaaglij- nen; 2 broedmachines (1000 en 100 eieren); slijpsteen; evenaars; partij aardappelkisten; malbord; tuigen; ge reedschappen; cocosloper (14 m.) enz. enz. S. Prinjs, oud-deurw. A. v. Vliet, wnd-deurw. Rentenaar Hedenavond Klein Toneel in het Eigen Gebouw te Oudeschild Ook voor nuchtere kalveren. Bel even no. 284 of stuur ze naar de Vismarkt Landbouw Veiligheidsbesluit. Op elke boerderij be hoort een verbandkist Volgens voorschrift van de arbeidsinspectie. Wij hebben voor U de juiste soorten voorradig. A. VAN DER SLIKKE T.o. Postkantoor, Telefoon 171. Gevraagd aan de Hoornderweg. Inlichtingen Arbeidsbu reau en fa. Ten Brinke- Hollander. Gevraagd een voor de Huishouding, v.d. of d.e.n. Half April of 1 Mei. Mevr. Renout, Oosterend Be echte Drogisienwas Met zuivere terpetijn. Voor al Uw meubelen en parket. In dozen van 95 ct. Rood, wit, geel, bruin. A. VAN DER SLIKKE T.o. Postkantoor, Telefoon 171. G J. Bakker, De Koog is vanaf heden voor tijde lijk dag en nacht bereik baar onder telefoon no 53 De Koog Maandag op de markt de nieuwste Biboi armbanden in 7 kleuren p. stuk 30 ct 2 voor 55 c. 4 voor 100 c Meisjes en vrouwen, komt ziet, koopt De IClokkendokter waar de Zwitserse horlo ges rijksdaalders goed koper zijn. Alle Verzekeringen kunt U sluiten bij C. P. MOOJHN, Den Burg, Telef. 278. Vraagt vrijblijvend offerte Ook voor financiering zal dat Uw uiterlijk niet ten goede komen, 'n Modern kapsel geeft U zelfvertrouwen! Met een kapsel van kunt U voor de dag komen!

Texelsche Courant | 1955 | | pagina 2