Initiatief vond weerklank Ruim 38 km nieuwe slijtlaag Pepito's eerste grote avontuur flinke hulp in de huishouding De Franse gasten uit Charleville, jon ge studenten, die per autootje uit het jaar 1925 - maar puik lopend - een vier of vijf landen-tocht wilden maken, ver toeven nog steeds op ons eiland. Onder normale omstandigheden zouden zij nu door de Deense hoofdstad aan het toete ren zijn, maar, zoals gemeld, werd hun op het Gouden Bolt je door een Rode Haan de pas afgesneden - althans voor lopig! Dank zij het snelle optreden van de heer C. Keijser Czn., - die voor wel he ter vuren gestaan heeft - en wachtmees ter Buis (beiden spoten een schuimblus- apparaat op het vehikel leeg) kon de vlammenzee vlug overmeesterd worden, zodat de zaak nog niet helemaal verlo ren is. De heer Mooy, „Vergulde Kik ker- wist de motor weer aan het draaien te krijgen en er groeide weer hoop in de harten van onze Franse gas ten. Edoch, hoe zij op Texel ook speur den, nergens konden ze de nieuw aan te brengen onderdelen op de kop tikken. Daarvoor moet je speciaal in Frankrijk zijn, waar ouwe auto's nog dapper aan het verkeer deelnemen. Intussen genoot het initiatief van de redactie van het ei- landelijke blad de volle weerklank van de zijde van onze VW „Texel", die ter stond een grote bus met opschrift op de toonbank plantte: „Helpt de Franse gasten weer op gang" enz. was de leuze. Voorts opperde de heer Quint het aardi ge plan om de auto, met opschriften, geschilderd door de heer D. G. Toolens, lid van de Feestcommissie, en lampions, mee te laten rijden in de lampionoptocht, welke door het Koninklijk Texels Fan farecorps Zaterdagavond jl. georgani seerd zou worden. Het lag dan in de bedoeling tijdens die optocht met de bus rond te gaan. De initiatiefnemers stelden zich er veel van voor, maar.de regen viel bij stromen neer, toen het tijd werd om te smarten. Zo kon de optocht niet door gaan en moederziel alleen troffen wij laat op de avond de trouwe „Citroen" Vraagt Uw leverancier: uit 1925 onder de druipende bomen van de verlaten Groeneplaats. Maar het uitstel betekent geen afstel: Zaterdagavond a.s. zal bij gunstiger weer de optocht toch doorgaan. (En de zelfde lampions blijven geldig). Ook dan zal de auto in de stoet meerijden en wij hopen, dat de geste van de VW „Texel" goed verstaan wordt: Texel kan nu even tjes tonen, dat het inderdaad een naam wenst op te houden als het gelukkige eiland, dat in moeilijkheden geraakte jonge mensen weer op gang helpt en zijn service onbegrensd doordrijft. Trouwens, onze opwekking is reeds door velen verstaan: reeds om half acht 's morgens was er een enveloppe met in houd in de bus van het WV-kantoor in de Parkstraat te Den Burg gedeponeerd en die bijdrage, blijk van vriendschap in de eerste plaats, werd later op de dag door vele anderen gevolgd. Dat gaf de Fransen nieuwe moed. Eén hunner nu is Maandag voor dag en dauw met de kapotte startmotor onder de arm naar Amsterdam vertrokken om te proberen daar de nodige onderdelen te bemachtigen. Een nieuwe accu, een nieu we startmotor, een nieuwe dynamo, een nieuw stuur, ampère-meter enz. Als hij daar evenwel niet slaagt, zal contact met het Vaderland zelf worden opgezocht, want ze willen nu doorbijten ook. En straks zal - zo liggen de kansen - de Citroën weer rijden! Fotografen, niet dringen s.v.p. En wij straks foto's naar de Franse kranten sturen en die op hun beurt hoog in de pen! Zakelijk gezien, zullen wij er in ieder geval geen strop aan hebben!!. GEEN BOTSING, TOCH SCHADE Er behoeft niet altijd een botsing plaats te hebben om schade teweeg te brengen. Dit ondervond de motorrijder J. Kooiman, De Koog, die dezer dagen op een door de regen glibberig gemaakt wegdek ineens moest remmen teneinde een aanrijding met een wielrijder te voorkomen. De heer K. slipte en liep 'n gekneusde knie en schaafwonden aan hoofd en handen op. Hij zal er wel een i paar weken door uit de circulatie blijven. De motor werd licht beschadigd, j Het ongeluk gebeurde in de bocht van j de Kogerweg ter hoogte van de boerderij „Buitenkist". De wielrijders, komend uit Den Burg, vinden links van de Koger weg. juist bij de bocht, een pad dat naar de Dennen leidt. Velen maken daar ge bruik van en vele malen ontstaan daar door hachelijke situaties, want het snel verkeer is gewend de ruime bocht met grote vaart te nemen. De veel tragere wielrijders komen dan in het nauw. Wij zien ze vaak óf terugzwenken óf er een schepje opgooien om nog juist langs de motorvoertuigen te glijden. Voor het ver keer, komend van Den Burg, is er een bord met teken wegkruising geplaatst, maar dat is niet voldoende: aan de an dere kant moét ten dienste van het uit de richting De Koog komende verkeer 'n bord geplaatst worden met een waar schuwing „Pas op voor overstekende wielrijders". Met een variant op een bekend zegde zouden wij kunnen opmerken, dat wat men berijdt, slijt: de wegen van ons eiland worden dag in, dag uit door au to's, wagens, motorfietsen, wielrijders enz. enz. bereden en iedere weggebruiker neemt er een groter of kleiner stukje van weg. De wegen slijten zo in de tijd van een jaar belangrijk en regelmatig moeten zij dan ook van een nieuwe slijt laag worden voorzien. Hoeveel er wel in een betrekkelijk kort tijdsbestek „verloren" gaat, konden wij geconcretiseerd zien in de komst van een 1390 ton groot vrachtschip, een z.g. kast, die tjokvol met een prachtige soort splits uit Zwitserland geladen was en be stemd was voor diverse Texelse wegen. dammerdijk, Westerweg door Waalen burg, de weg naar het gemaal van Waal enburg. Voor de gemeente en Eierland werden eveneens 1000 ton split en 80.000 liter teer verwerkt. Voor de gemeente de vol gende drie wegen: Den Burg-Oudeschild, Hoornderweg (tot waar de straatweg van 30 Polders begint) en de Schansweg en voor de polder Eierland de Hoofdweg vanaf Schoolweg tot de Smitsweg, de Vianenweg vanaf de Hoofdweg tot Vianen, de Hoofdweg vanaf „Rotterdam" tot een stukje voorbij „Zeeland" en een groot deel van de Vuurtorenweg. WAT EEN KAAS WAS DAT De beste reclame is natuurlijk, die, Voor de De'rtig Polders moest er in to- j welke U in Uw plaatselijk blad voert, taal 23 kilometer slijtlaag aangebracht maar daarnaast staan er nog weer an- worden, voor de gemeente 12 en voor polder Eierland ZVz km. Van Woensdagmiddag tot Vrijdag avond werd voor de 30 Polders 115.000 liter teer en ruim 1000 ton split ver werkt. Hierbij waren zes vrachtauto's en twee tankauto's ingeschakeld. Het werk stond onder leiding van de heer J. van der Pijl Sr. en werd uitgevoerd door de fa. Ooms, Avenhorn. Het ging vlot en men vorderde soms wel een paar kilo meter per werkuur! Van een nieuwe slijtlaag werden voox*- zien: de Spangerweg, de weg door de Nes, de Hallerweg, de Bargerweg, Zuid- haffelderweg, Duinweg bij de Dennen, gedeelte Westerweg, De Westen, Zaan- dere wegen open om de aandacht van Uw zaak op het hooggeëerde publiek te vestigen. De Fa. Boon, Weverstraat, Den Burg, deed het als volgt: zij schafte een reuzenkaas aan en liet iedereen mee ra den naar het gewicht. De kaas woog 59,3 kg. (Op de dag van fabricage plm. 70 kg, waarvoor 625 liter melk gebruikt was). Corrie Smit, Wilhelminalaan 84, Den Burg, raadde 59 kg en werd de winnaar van de eerste prijs (Edammer Kaas of een liter slagroom), tweede wer den S. Blom, Westlandsgracht 253 1 Amsterdam-West en M. de Lusselaar, Westerstraat 37, Harlingen, die beiden 60 kg raadden. Zij kregen ieder een korstloze kaas. 4. Pepito troonde als een vorst in zijn boot, terwijl hij lustig uit volle borst al lerlei zeemansliedjes zong. Intussen scheen hij niet te bemerken, dat hij zijn veilige slootje had verlaten en door de rivierstroom naar zee werd gedreven. Het begon al wat te schemeren en er stak een stevige bries op, die het bootje heen en weer schommelde en witce schuimkoppen op de golven toverde. Het vaantje klapperde in de wind. Pepito vond, dat het rammelen van zijn maag eens uit moest zijn en begon op een sap pige peen te knabbelen. Doch plotseling begon de lucht wat te betrekken, donke re wolken kwamen aandrijven en hoog in de lucht krijsten een paar zeevogels. Het was alsof ze Pepito wilden waar schuwen en riepen: „Pepito, Pepito, keer terug voor het te laat is. Je kunt niet vliegen zoals wij, keer terug Pepito!" Maar hij lette niet op de krijsende vo gels. Hij luisterde naar het klotsen van de golven tegen zijn boot en at nog een peentje. Al donkerder en donkerder werd de lucht en al wilder de zee. De wind huil de langs zij oren en daar schrok hij wel OVER HET MARSDIEP GEZWOMMEN Zondagochtend zijn 31 zwemmers van af Den Helder naar het zuidelijkste punt je van Texel gezwommen. Toch altijd nog een kilometer of vier. Een mooie prestatie. Om tien uur waren ze met z'n vijf-en-dertigen gestart als deelnemers aan de jaarlijkse tocht, welke onder auspiciën van zwemvereniging „De Bruinvissen" staat. Na 44 minuten had nummer één de Texelse kust, het strand in de buurt van het vroegere eilandje „Onrust" bereikt en successievelijk volg den de anderen. De laatste kon na één uur en tien minuten vaste grond raken. Er waren maar vier zwemmers, die de strijd moesten staken. Zij werden ge adopteerd door volgboten: de zwemmers werden namelijk begeleid door een mo torboot van het Loodswezen, sloepen, vletten en jachten. In 44 minuten over het Marsdiep is een behoorlijk snelle tijd, maar men had dan ook de ebstroom mee. HEDENAVOND „WEENSE AVOND" IN HET PARK (Publicatie Culturele Raad) Hedenavond zal - als afsluiting van de serie V.V.V.-concerten - een „Weense avond" verzorgd worden door het Noord hollands Philharmonisch Orkest en wel onder leiding van de dirigent Marinus Adam, tenminsteals de weergoden de organisatoren gunstig gezind zijn. Als het weer zich namelijk te slecht laat aanzien zal het concert geen door gang vinden. Het zal dan niet mogelijk zijn het concert nog op een andere dag in dit seizoen te geven. De weersgesteld heid en de weersverwachting te om streeks 12 uur zullen maatstaf zijn voor het al dan niet doorgang vinden van het concert. Wij hopen evenwel, dat de Texelaars en hun gasten volop zullen kunnen ge nieten van het geboden concert. Zoals bekend, zullen werken worden uitge voerd van: Rossini, von Gluck, Antonin Dvorak, Saint Saëns, Franz Schubert, Johann Strauss en Franz von Suppé. De toegangsprijzen voor dit concert bedragen f 1,p.p. voor volwassenen en f 0,50 voor kinderen tot en met 14 jaar. Op de bezoekers wordt een beroep ge daan om tijdens de uitvoering van de verschillende nummers de grootst moge lijke rust te betrachten, temeer waar geen gebruik zal worden gemaakt van versterkers. Loopt dus tijdens het spelen niet heen en weer en bewaart Uw com mentaren tot na afloop van elk nummer. De organisatoren zouden U daarvoor zeer erkentelijk zijn. Het verdient aanbeveling Uw kaarten zoveel mogelijk vooraf te halen, waar door opstoppingen bij de aanvang van 't concert worden voorkomen. Houdt U er rekening mede, dat pre cies op tijd moet worden begonnen. OPENSTELLINGSUREN POSTKANTOOR DE KOOG van 1 Juni tot 15 September Maandag tot en met Vrijdag open van 9.30 - 11.30 uur; van 13.30 - 15 uur en van 19-20 uur. Zaterdags: voor Postzaken van 9.30 - 13 uur. telegraaf en telefoon 9.30 - 13 uur; 13.30 Voor afhalen dagbladen van 19 - 19.15 u. - 15 uur; 19 - 20 uur. S.V. „De Zwaluw" Zaterdagavond is ons elftal naar het SVC-tournooi geweest, om de finale te gen Texelse Boys te spelen. Het is een aardige en sportieve wedstrijd geworden, waarin wij, met drie invallers spelende, de Boys uitstekend partij hebben gege ven, zij het, dat ook de Boys met inval lers verschenen. Wij namen voor de rust de leiding, maar de B. zorgden er voor dat de rust gelijk inging 11. Een twintig min. in de tweede helft namen we opnieuw de leiding 21, maar 20 min. voor het einde maakten de B. wederom gelijk en even later floot de scheidsrechter voor het einde, tenminste om een oplossing te zoeken voor de vroeg invallende duisternis. Besloten werd pe nalties te nemen. Het was jammer, dat deze wedstrijd zo'n raar slot moest heb ben: in de duisternis penalties nemen valt niet mee en om deze te houden nog minder! Na twee maal vijf strafschop pen was de stand nog gelijk. Daarna nogmaals ieder drie en toen viel de be slissing ten gunste van de Boys, die dus winnnaars werden van de SVC-beker. Boys, onze hartelijke gelukwensen. Vrijdagavond adsp. trainen. Alle jon gens, die zich op moesten geven voor de keuring worden verwacht, ook de jon gens van buiten Den Hoorn. De competi tie begint gauw. Aanvang training 7,30 uur. Allemaal present, hoor! een beetje van. En toen opeens, opeens bemerkte Pepito hoe boos het weer wel was! „Oh, wat ben ik toch dom", jam merde hij. „Ik wil terug naar Grootva der!" Maar er was niemand die hem kon horen De wind bulderde en gierde. Woeste golven beukten tegen de dunne wandjes van Pepito's boot en angstig keek hij naar alle kanten, of er geen hulp kwam opdagen, maar er was niets te zien dan de woedende golven en daarachter een inktzwarte lucht. TEXELSE MARKT Aangevoerd Maandag 15 Augustus 30 schapen 90110; 25 lammeren 6530; 2 koeien 700800; 68 biggen 4560. BOUWVERGUNNINGEN Wed. W. Th. Bakker, Den Hoorn, •bouw van een boerderij aan de Wester weg; familie Roeper, „Operen", De Westen, verplaatsing van een kippenhok naar Waalenburg. HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild: 17 Aug. 8,05 en 20,55; 18 Aug. 8.50 en 21,35; 19 Aug. 9,25 en 22,15; 20 Aug. 10.00 en 22.45. Aan het strand ongeveer een uur eer der hoog water. PRACHTIG RESULTAAT De door de Hervormde Zusterkring van De Koog in de Koger Kerk gehou den bazar ten bate van de Kerkvoogdij, heeft het indrukwekkende bedrag van f 820,opgebracht. Er bestond dan ook grote belangstelling voor de verkoopdag, waarbij tal van, door de ijverige leden vervaardigde goederen, vlot van eige naar wisselden. Bovendien bestond er gelegenheid tot het nuttigen van een kopje thee. Ook vele badgasten hebben er een kijkje genomen. ZO KWEEKT MEN RATTEN! Ergens onder de rook van het knusse dorpje De Waal is men bezig - aldus ver telde ons een Waalder - een ratten- kweekplaats (hij sprak van „Rattenaca- demie") te kweken. „Ik heb er al met een der leden van de Rattenbestrijdings- commissie over gesproken en hoop dan ook, dat men met het deponeren van al lerlei rommel aldaar ophoudt en de boel weer opruimt", zei hij. Terecht overi gens, want wat baat het als de heer C. Witte Maandags in Hotel Texel de ene partij rattenkoekjes na de andere aan de man brengt, maar anderzijds de rat volop de gelegenheid krijgt tot verme nigvuldiging?!! DE JOOLAVOND TE DE KOOG Vrijdagavond werd een joolavond ge organiseerd aan De Koog. Het eerste gedeelte werd verzorgd door de Starliners uit Den Burg met een goed programma in het lichte genre, 'n Woord van lof aan dit Texels ensemble is zeker op zijn plaats. Hierna volgde het traditionele spel „De strijd om de man en de strijd om de vrouw". De strijd om de man werd gewonnen door: 1. R. v.d. Zee, Uitwellingerga (Fr.); 2. H. Kok, Den Burg, 3. D. Schollen, Haarlem. De strijd om de vrouw werd gewonnen door: 1. Piet Verseput, Texel, 2. Piet v. Hegningen, Haarlem, 3. Bertus Hoge- woning, Den Burg. HOOI MOEST WORDEN OMGEZET In een der schuren van boerderij „De Vooruitgang", Eierland, bevond zich een voorraad hooi van 35 ton, waarin het ge ducht broeide. De temperatuur - zo wees hooibooronderzoek uit - was geste gen tot de dreigende hoogte van 85 gra den en daarom werd besloten het hooi in een ander, nog leegstaand vak, te de poneren. Vrijdagavond om zeven uur be gon men met dit enorme karwei en om half twee in de nacht was men daarmee gereed. Inmiddels hield men de brand spuit paraat, maar gelukkig is het bij de dreiging gebleven. ZATERDAG 24 SEPTEMBER: PAARDENSPORTFEEST Dat de tijd vliegt en een jaar nog veel gauwer om is dan men denkt, bewijst de aankondiging van het aanstaande Paardensportfeest, te organiseren door de vereniging „De Paardensport". Op Zaterdag 24 September zal dit weer op een terrein bij Den Burg worden gehou den. Evenals voorgaande jaren zullen de liefhebbers van de paardensport en de bewonderaars van het paard in het alge meen weer een genoeglijke dag kunnen meemaken. Ditmaal zal het programma evenwel tot de middaguren worden be perkt, waarschijnlijk is het feit, dat de laatste jaren maar weinigen aan de ringstekerij voor paard en wagen deel namen, daar niet vreemd aan. Mocht de belangstelling daarvoor weer gaan groeien, wel, dan kan het programma altijd weer worden uitgebreid, niet waar. Ó.a. wacht ons op 24 September een Concours voor warm- en koudbloedpaar- den. Ook de Waddenruiters zullen weer hun gewaardeerde medewerking verle nen, terwijl bovendien de kans bestaat op deelname door enige amazones van de Vastewal, Groningen, die bijzondere staaltjes van dressuurkunst demonstre ren kunnen. TE AMSTERDAM BENOEMD De heer H. van den Boomgaard, on derwijzer aan de School voor Christelijk Volksonderwijs, Den Burg, is per 1 No vember benoemd tot Districtsbestuurder van het Christelijk Nationaal Vakver bond, standplaats Amsterdam. De heer Van den Boomgaard is sinds 1 November 1951 aan genoemde school verbonden. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Heden, Woensdag Consultatieureau De taxi's worden verwacht van 23 uur. Moeders met kinderwagens van buiten Den Burg van 33,30 uur en de moeders van Den Burg v. 3,304,30 uur. h FILMNIEUWS „DE ZIGEUNERBARON" De beroemde operette „Der Zigeuner baron" van Johan Strauss in een Duitse verfilming mag dan wat „zoet" zijn, men heeft er stellig een genoeglijke avond mee. Niet alleen kan men de operette, modern bewerkt, volgen, men heeft ook het plezier van de bekoorlijke melodieën, terwijl men voorts de kennismaking kan vernieuwen met Paul Hörbiger, die ge zellige man met het Weense accent. „Der Zigeunerbaron", waarin verder op de voorgrond treden Gerhard Ried- mann, Margit Saad en Oskar Sima, ,s in kleuren opgenomen en beantwoordt stellig aan de verwachtingen, welke men van een gezellige film mag koesteren. „DUEL IN DE JUNGLE" Een film, die de op sensatie beluste bioscoopbezoeker het volle pond zal geven, want behalve het immer loerende gevaar, dat de mens in het oerwoud be dreigt, is daar de spanning, veroorzaakt door een schurk, die een levensverzeke ringsmaatschappij tracht op te lichten door een ongeluk in de jungle in scène te zetten. De opzet mislukt echter door dat een verzekeringsagent de zaak niet vertrouwt en besluit de affaire aan het licht te brengen. Een staaltje van moed, want de doodgewaande heeft zich de vriendschap verzekerd van een aantal inboorlingen, die het „bevel is bevel" zonder dralen volgen. Er ontstaan—voor onze held dan ook diverse hachelijke si tuaties, maar het avontuur eindigt in een gelukkig slot. Nederlands nieuws O.a. Arnhem: Zomer tentoonstelling „Gelders Zilver"; Sevenum: Oogstop- tocht op Maaierszondag; Scheveningen: Demonstraties van de Haagse vrijwillige reddingsbrigade; Amsterdam: Bijzondere scheepsmast voor het m.s. „Delft"; Am sterdam: Huldiging van de Nederlandse tourploeg in het Olympisch Stadion; Nij megen: Zwemwedstrijden Nederland- Jcego-Slavië; Enschede: Jeugd-Olympi- sche Spelen 1955. Buitenlands nieuws O.a. Olympiade voor oorlogsgewonden; Nieuwe Duitse uniformen; Bleriot's ka- naalvlucht gereconstrueerd; Bloemenge- vecht op het eiland Jersey; De verkie zing van „Miss Heelal"; De --Tour=-de France. S.V. Texel De ontmoeting tussen de jeugd. van Texel en Go Ahead, Alkmaar, is7 een overtuigende overwinning geworden op alle fronten. Go Ahead heeft het met haar trip naar Texel met het weer goed getroffen. Na de wedstrijden, dië juist met de aanvang van de hevige regenbui een einde had genomen, trokken ze per TESO naar De Koog, waar ze tot de boot van 6 uur van met strandleven konden genieten. Om 11 uur werd gestart met Texel a- Go Ahead a. Al heel spoedig bleek, dat cns elftal enige klassen te sterk was. Re gelmatig volgden de aanvallen elkaar op en scoorde T. er lustig op los. Het werd 11—0. Texel b-Go A. b was ook een ongelijke strijd. T. was niet compleet, speelde met 8 of 9 man. Maar ook hier was erheen sterk overwicht. T. nam de leiding, maar door goed spel van de kleine links buiten werd het 11, waarna T. de stand regelmatig opvoerde tot 51. .De einduitslag was 62. 1 De partij tussen de Welpen was,\yeer een echte pittige strijd, waarbij T. iets sterker was. Met de rust was het 10. Maar de 2de helft werd T. meer en meer sterker. Rob en Abe scoorden elk 2 maal, zodat met 50 het einde kwam, waarna ieder een schuilplaats moest zoeken, want het begon te stortregenen. Een verheugend bericht: De Jeugd Technische Comm. van de KNVB heeft Ruud Bakker uitgenodigd deel te nemen aan een trainingskamp op 23 en 24 Aug. te Over veen. A.s. Zondag Texel-Helder. Het wordt ten hoogste tijd weer met de training aan te vangen. We rekenen Woensdagavond wéér op alle spelers. Donderdag 7 u. adspiranten. TEXELAARTJES Verl. kameelh. pullover tussen Den Hoorn en De Koog op fietspad. Tegen bel. terug te bez. bij de politie De Koog Ter overname Ibach piano. Te bevr. tel. 291, De Koog Verl. gouden medaillon. C. Huisman, Den Hoorn 26 Te koop het nagras v. 1,25 HA land aan Pelikaan- weg. A. Maas Te koop puik beste eigenh. aard appelen 15 ci p. kg. afgeh. Minste afname 25 kg. S. D. Keijser, Molenstraat 73 hoek Emmalaan Gevraagd voor 4 ochtenden p. week Adres te bevr. bureau Tex. Courant Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Anja Saskia Anja T. Dekker R. Dekker-Peters Oudeschild 94, Texel 12 Augustus 1955 Tot onze grote vreugde werd ons gezin vergroot met de geboorte van een dochtertje Maart je N. Vlaming-Stark C. Vlaming Texel, 11 Augustus 1955 „Utopia", 't Noorden Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Henderika (Henni) E. Ploeger-Verseput H. Ploeger Witte Kruisweg 15, Den Burg, Texel 13 Augustus 1955 Onze oprechte dank aan allen die medegeleefd hebben gedurende de ziekte en deelneming heb ben betuigd bij het over lijden van onze innig ge liefde moeder Aagje Huisman wed. van J. Witte IJsbr.z. Mede namens de kinderen Singel 370, Oudeschild Texel, Augustus 1955

Texelsche Courant | 1955 | | pagina 2