IE KEUZÉ MARTIEN BAKKER Texels raad nam belangrijke besluiten familie omstandigheden een lichte en een zware wentelploeg Dros' Smederij net meisje 'a Cadeautje ZEGEL Garage A. Kievit fel. 58 Ph, Vlesssmg „Tob de Bordes" Dr. D. R. Ubbens Verstelnaaister rooiers Volkswagen de ïuxe 1951 1 betonwerker Inkoop van oud goud en zilver j. G. RAB Voor de koude dagen P. Verberne Fa J. Het valt moeilijk te schatten hoe vaak het onderwerp „Fietspad Oudeschilder- weg" al niet in de Raad ter sprake is gebracht, maar nu is men dan toch tot een beslissing gekomen: op begroting 1955 nog zal een bedrag van f92.000, worden geplaatst voor de aanleg van een tweede fietspad. Een grote som en gezien de financiële moeilijkheden, waar mee ons gemeentebestuur tobt, werd dit besluit niet genomen, alvorens de minis ter gepolst te hebben over diens plannen ten aanzien van het verbindingsvraag- stuk: gaat „de boot" straks via het Horntje varen, dan zou het langs de Schilderweg uiteraard heel wat rustiger worden en vooral bij zomerdag een op merkelijk minder druk verkeer tot ge volg hebben. De Minister van Verkeer en Waterstaat nu, heeft geschreven, dat de verbinding via Oudeschild nog enige tijd gehandhaafd blijft, maar in elk geval moet Texel er maar op rekenen, dat die t.z.t. via het Horntje zal gaan. De minister antwoordde niet zo vlot, doordat het wachten was op het resultaat van de proeven in het waterloopkundig laboratorium te Leiden; deze proeven le verden een gunstig resultaat op. De voorzitter, burgemeester C. de Ko ning, merkte óp, dat de technische moge lijkheid kennelijk volledig aanwezig is, maar wij kunnen nu eenmaal niet weten wat de minister bedoelt met „nog enige tijd"; „het ministeriële antwoord is in ieder geval van dien aard, dat de kwes tie fietspad Schilderweg aangepakt moet worden". Wij schreven reeds over het telegram van de Waddeneilanden. De Raad be sloot de minister mede te delen, dat hij daaraan zijn adhaesie betuigde en het verzoek tot verhoging van de algemene uitkering tot dekking van h'et begro tingstekort onverkort handhaafde. Dit naar aanleiding van een schrijven van de minister, dat hierop neerkwam: Als U een begroting indient zorgt U er wel voor, dat die klopt, aan een extra uit kering kunnen wij absoluut niet begin nen. Ook het Bestuur van Noordholland offreerde de Raad een soortgelijke pil. De voorzitter durfde intussen de ver wachting uitspreken, dat de soep meest al heter wordt opgediend dan verorberd. (In de Tweede Kamer zijn reeds vragen gesteld naar aanleiding van het Wad den-telegram). Wij noemden reeds de bouw van een nieuwe school voor Midden-Eierland. Na het verschijnen van ons vorig num mer ontving de Raad een nieuw voorstel, dat de bouw van een grotere school be treft: een lokaal erbij, waarin ook han denarbeid, nuttige handwerken en gym nastiek kunnen worden gegeven. De kosten worden dan f 149.400,of f 53.600,meer. De heer F. L. de Grave (KVP) vroeg of het niet practischer was om grotere scholen te bouwen, b.v. 2 drie-mansscholen inplaats van drie twee-mansscholen. De heer Daalder vroeg of het onder de huidige omstan digheden ten behoeve van zulk een kleine gemeenschap wel verantwoord was zulke hoge uitgaven te doen. Spr. sloeg het bedrag per leerling om, maar de voorzitter betoogde, dat het omslaan per ziel soms tot de gekste verhoudingen leidt: neem dan eens de kosten voor rio lering van De Koog! De voorzitter zag de school in een uitgestrekt gebied als Eierland tevens als een centrum, zodat ook aan het schoolhoofd bijzondere eisen gesteld worden. Wethouder De Waard, (P. vd. A.): Wij hebben het duurder gemaakt om dit méér te laten zijn dan een onderwijs- object zonder meer. De heer Daalder stelde voor het plan nog niet direct te realiseren, waarop Wethouder De Waard hem antwoordde, dat de kosten voor de School met de Bijbel, waarvan de heer Daalder be stuurslid is, ook gemakkelijk met f 15.000,gedrukt hadden kunnen wor den, maar die kant wil 't gemeentebe stuur niet uit. Niet beknibbelen ten koste Enkele zeer speciale aanbiedingen Nylon Overhemden alleen wit en grijs, onberis pelijke pasvorm, sublieme afwerking, ook grote maten f21,— Nappa handschoenen geheel gevoerd, pracht kwa liteit f 10,90 De Autocoats voor jongelui zeer modern, wij brengen ze in Rayon gabardine en Tweed, reeds vanaf f52,— Sportcombinaties maken veel opgang, niet al leen de jongere maar ook voor de oudere is het een heerlijke dracht, de goede merken kunt U bij ons vin den. Ook voor Hoeden kunt U niet beter slagen. Onze speciale afdeling laat U de hoeden zien van vele goede fabrikaten, Borsalino, Mayser, Moores en Holly wood. De gabardine Regenjas met uitknoopbare wollen voerings zijn ideaal voor elk jaargetij. Er zijn vele goede modellen, Malinine, Falcon. Wij zullen U graag op pret tige wijze adviseren. TROOST Voor herenconfectie en Modes De speciaalzaak: de zaak voor de man van smaak Spoorstraat 40 - Tel. 2606 Den Helder. van het kind, van de jeugd, die opge vangen moet worden en van de straat moet worden gehouden, dus de „vorming buiten schoolverband" zoals dit officieel heet. Weth. Hin (KVP) - kreeg géén ge lijk van mevr. Vrijdag ((VVD): „Komen kleine schooltjes niet vaak achter" was een vraag in onze fractie-vergadering. Voor het centrum in een gebied als Eierland zou het ontbreken van een school echter te betreuren zijn. Voorz.: „Als men zó zou doorredeneren, zou men ook de school van De Waal, Den Hoorn, De Koog en Oudeschild wel kun nen opheffen en alle 1200 kinderen naar Den Burg kunnen sturen". Ook de heer Wassenaar zag groot be zwaar in verplaatsing van de platte landskern. Wat het economisch verant woord zijn aangaat: dan begrijp ik niet, dat de heer Daalder kon meewerken aan het wegzuigen van kinderen uit Eier land naar Oosterend, wat niet alleen af breuk doet aan de school, maar waar door ook nog buskosten moeten worden betaald. De heer Daalder: „Ik zie enkel voordelen: christenouders verlangen christelijk onderwijs en zien dit als een eerste eis. Wat de andere dorpen betreft: ik ben het daarmee eens, maar Oost zag zich door opheffing school ook van kern beroofd. Die school bleek niet houdbaar en staat daar nog als een waarschu wingsteken. Voorz.: „Maar B. en W. zijn ervan overtuigd, dat die van M.-Eier- land wél houdbaar is. De toestand zal eer gunstiger dan ongunstiger worden en ik zie geen betere oplossing dan hand having van de tegenwoordige plaats. Mevr. Vrijdag onderschreef dit, maar vond wél de grondprijs aan de hoge kant. Vervolgens wordt conform het voor stel besloten. De heer A. Donker, Haarlem, werd be noemd tot hoofd der school te M.-Eier- land; mej. M. de Bruin werd eervol ont- lag verleend als onderwijzeres te De 'ocksdorp. De Stichting Sociaal Toerisme kreeg de verlangde garantie. De heer S. van der Vis (CHU) hoopte, dat men bij uit breiding de duinhui.sjes niet aan de vas- tewal koopt, maar ook de Texelaars in de gelegenheid stelt een prijsopgave te doen. De voorz. antwoordde, dat deze categorie beslist niet uitgesloten wordt. De garantie aan de stichting R.K. Rusthuis „Sint Jan" werd z.h.st. ver leend i(voor f 300.000,Dank zij deze gemeentelijke garantie kan de stichting aanzienlijk goedkoper lenen en de meente is gaarne behulpzaam. Het gaat om een looptijd van 75 jaar, te lenen van het R.K. Pensioenfonds. De heer Merkx wilde de kosten van de hypotheekacte graag uitwinnen (f 1585,enige R.K. instanties stellen zich dan borg. De heer Wassenaar: „Ik waardeer Uw goedé bedoelingen, maar zakelijk gezien is zulks niet juist: de looptijd is lang en hoe zal de situatie er over b.v. 30 jaar uitzien? U bespaart nu f 3000,per jaar door de gemeentelijke garantie". Ook mevr. Vrijdag meende, dat men er geen evoelskwestie van moest maken. Wethouder Hin (KVP): „Bouwen duur en ik vind het jammer van die f 1600,Uitvoerig werd nog gediscus sieerd over de wijze waarop de opdracht tot de bouw verleend werd. „Aanval" en „verdediging" kwamen daarbij tot 'n interessant debat. Wethouder De Waard: „Al is men er tienmaal goed voor, het blijft een zake lijke transactie en in het andere geval zou men min of meer onder voogdij schap van de gemeente komen te staan. De normale gang van zaken is voor de stichting het aantrekkelijkst". De heer Jn Vlaming (AR): Inderdaad, dit is voor „Sint Jan" het beste, anders zou zij haar vrijheid prijsgeven". Voorz.: „De Raad is niet gerechtigd te handelen naar persoonlijk vertrouwen, dat gebeurt trouwens ook niet in parti culiere verhoudingen". Wij schreven over het besluit tot aan leg 2de fietspad Schilderweg. Weth. De Waard zei, dat men omstreeks nieuw jaar wil beginnen, opdat het verkeer tij dens het seizoen geen moeilijkheden on dervindt. De wijziging van de bouwverorde ning ging er vlot door. De heer Keijser: „Laten wij niet meer belemmeringen scheppen dan er al zijn". Wethouder De Waard: „Beiden, particulier en gemeen te, liggen op hetzelfde vlak". De heer Wassenaar: „De toekomstige bouwer moet deze aangelegenheid in 'n leesbare publicatie kenbaar gemaakt worden". Mevr. Koning-Bruin (PvdA): „Ik heb het prae-advies wel driemaal moeten overlezen". Voorz.: „In mijn studietijd moest ik dat ook wel eens". Aan de agenda werd toegevoegd punt 19: voor f 29.000,kocht men van N.V. TESO de panden Parkstraat 2 en Warmoesstraat 27. l(Resp. wachtlokaal TESO met VW-kantoor en garage Van der Slikke). Tevens verkocht de Raad 955 m2 grond in plan-Zuid aan TESO voor f7.162,50. Parkstraat 2 en Warmoesstraat 27 zul len t.z.t. worden afgebroken, teneinde hier een nieuwe straat te maken. TESO wil in plan-Zuid een directeurswoning bouwen. Wethouder De Waard lichtte toe, dat in plan-Zuid een busstation is geprojec teerd. Door de toename van het vervoer lopen wij op de Groeneplaats vast. Dit busstation (een flink plein) komt dan tegenover de woning van de familie Swama. Tijdens de Rondvraag werd het woord gevoerd door de heer J. Daalder, die 'n pleidooi hield ten gunste van de Zon dagsrust; door mevr. Vrijdag, die een vraag stelde in verband met subsidie aan de chr. kleuterschool; door mevr. Koning, die informeerde naar de rege ling voor degenen, die door de aanleg- kosten van de waterleiding in financiële moeilijkheden zouden komen, - en die informeerde naar de stand van zaken in Oudeschild-West (afgraving bij de R.K. Kerk); door de heer K. Beumkes, die vroeg of de bunkers ook bij winterdag wel goed onderhouden worden. (Ant woord: Wij hebben kachels gekocht) en die tevens informeerde naar de mogelijk heid te Den Hoorn van landaankoop, terwijl hem moest worden medegedeeld, dat de riolering helaas bij mondjesmaat moet worden uitgevoerd. P.S. De publieke tribune was ditmaal wel zeer slecht bezet: één particuliere belangstellende en één verslaggever! MOEDERS ATTENTIE!! GEEN CONSULTATIEBUREAU A.s. Woensdag is er geen Consultatie bureau voor zuigelingen. PUBLICATIE VAN DE CULTURELE RAAD Zaterdag 29 October Oudeschild, 20 uur, start nachtrit mo torclub Texel. Oudeschild, „Eigen Gebouw", Instuif- avond voor jongens en meisjes. 19,00 tot 20,30 uur tot 14 jaar; daarna groteren. Oosterend, Wapen van Amsterdam, voorlichtingsavond visserij. Zondag 30 October Den Burg, 14,30 uur start puzzle vit motorclub Texel. Oudeschild, „Eigen Gebouw", Instuif- avond voor jongens en meisjes. 19,00 tot 20,30 uur tot 14 jaar; daarna groteren. Maandag 31 October Den Burg, Casino, KRO-revue van Berry Kievits en Gerard Walden. Dinsdag 1 November Den Burg, Bestuurdersbond NVV: In leiding over het „Huishoudboekje" TEX. BOYS-DUINRANDERS 4—1 De Boys kwamen met 3 invallers in het veld, waardóór de zenuwen tot het uiterste gespannen waren, aangezien de Duinranders-ploeg tot een der sterkste behoort en nog maar 1 verliespunt had De Boys voelde dat uit deze wedstrijd een overwinning behaald kon worden en opende een serie mooie open aanvallen met als resultaat een doelpunt door 1.- buiten Schrama, die onhoudbaar in schoot. Deze slag was D. nog niet te boven of midvoor W. Onck kogelde met een uit een voorzet van rechts in de ui terste hoek 40. Nu kwamen de Duin- randers in het geheel naar voren om de Boys-achterhoede onder druk te brengen. Gevaarlijke situaties ontstonden voor de Boys-doelmond; zo zeer zelfs, dat de Boys-spil als laatste wanhoopspoging de D.-midvoor in het strafschopgebied ten val bracht. Penalty. Tot grote opluchting van de Boys werd deze naast geschoten. Met nog 10 min. te spelen, werd er door de l.binnen van Duinranders ingescho ten, doch met een prima uitval stompte keeper Hoogenbosch de bal uit zijn doel, jammergenoeg net voor de voeten van de linksbinnen, die de reeds verslagen kee per passeerde en daarmee 'n verdiende tegenpunt scoorde: 41. In de resterende tijd begon het spel af te zakken en werd het een heen en weer getrap, dat niets opleverde. Toen de goed leidende scheidsrechter Bruul voor de laatste maal floot, verlieten de spelers vermoeid het veld, want dit was een zeer snelle en aantrekkelijke wedstrijd, waaruit de sterkste als overwinnar naar voren trad. Boys 2, op bezoek-bij Oosterend, kwam met een 102 overwinning thuis. De adsp. verloren uit tegen ZDH a met 41. AAN DE SPORTCLUBS Ofschoon het kan zijn, dat een verslag tot een volgend nummer moet overstaan, blijven wij snelle inzending van Uw sportnieuws (Maandags dus) op prijs stellen. - red.) CONTROLE OP HOTELPRIJZEN Er zijn logiesverstrekkende bedrijven, die de moed hebben om voor dezelfde kamer verschillende prijzen te bedin gen. Hier wil de Horeca een stokje voor steken door 'n verordening in het leven te roepen, krachtens welke men ver plicht is in de ontvangstruimte een lijot ter inzage te deponeren, waarop de prijs der kamers vermeld staat en boven dien zal men verplicht zijn op de be trokken kamers zelf ook de prijs van het logies aan te geven. De hotelier blijft intussen vrij de prijzen zelf vast te stellen. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds Van Reijendam Kerkhervorming De Cocksdorp 10 uur Ds Soesan Den Hoorn 10 uur Ds Ven Rhijn Gezinsdienst. Extra collecte voor de zending. Geen Zondagsschool, daar de kinderen op deze dienst verwacht worden. Oosterend 11 uur Ds Klijnsma Maandcollecte voor de kerkvoogdij 19.30 uur Ds Klijnsma. Jeugddienst Maandcollecte voor de kerkvoogdij 20.30 uur Contactavond in de pastorie Oudeschild 9,30 uur Ds Klijnsma Maandcollecte voor de kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Ds Goedendorp Oosterend 10 en 3 uur Ds J. H. Donner GEREF. KERK (onderh. art. 31, K.O.) Oosterend, Hoekstraat 38 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Oosterend 10 uur Ds T. van der Zwaag Den Burg 19,30 uur Ds J. J. J. van Sluijs Op 25 October nam de Here tot zich onze geliefde Zuster en Behuwdzuster Pietje Trap, echtgenote van Jacob Drijver in de ouderdom van 66 jaar. De begrafenis zal plaats hebben heden, 29 October, n.m. 2 uur; en op 27 October nam de Here tot zich onze geliefde Zuster en Behuwdzuster Maartje Trap, Weduwe van Pieter Plaatsman in de ouderdom van 81 jaar. Fam. TRAP Oosterend, Texel, October 1955. De begrafenis zal plaats hebben Maandag 31 October, n.m. 2 uur. TEXELAARTJES Bij vooruitbetaling tot 3 regels f0,60; elke regel méér f 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. f 0,20 meer. Radio herstellen? VONK opbellen! Telefoon 78 en 273 Ik geef de hoogste waarde voor zolderopruimingen, lom pen, metalen, ijzer en papier A. v.d. Vis, tel. 256 - Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 85 Te k. plm. 1300 kg. erwten stro C. M. Witte Kogerweg Te k. 1 jongensregenjas plm. 9 jr. 1 pr hoge schoe nen m. 34 A. N. Plaatsman, Kogerweg 36 Wegens ver trek te k. aangeb. Bes petro leumkachel, 2 stoelen en ta feltje, baby kastje en aankleed kussen leeslamp, divanbed, traploper, cocosmat, pluche tafelkleed, grote zinken teil, Buta-gasstellen. Ada v. Hol- landstr. 15 Verl. stel zw. motorhandschoenen, gaande van A. N. Plaatsman tot Hermanshoeve. H. J. Kager, Schilderend 37, Den Burg Te k. emaille salamander- kamerkachel. Adres Bland en Berg. E 85 Te k. groene m. mantel, 1 10-12 j. f !5. 1. bl. jek met teddy gev. 10- 12 j, f 12,50, gebr. m. j. 1. 9 jr. f7. j. regenjas 1. 10-12 j. f5., j. slipover, wijnrood 8- 10 jr f3, j.br. en zw. sch. m. 35 f5 en f 2,50 Oudschild 187 Degeen die Dinsdagavond mijn fiets gebruikte wil die hem weer op de Groeneplaats zetten of mij berichten waar hij staat Joh. Bruin, Koger- straat 45 Te k. 1 kl. ei- kenh.-, 1 keuken en 1 oud- holl. tafeltje, nachtkastje, 2 slaapk.stoelen, gr. elec. vlees- pan. schermen en raamhorren, gr. vlaggestok en vlag en 3 gr, voorraadbussen. Kogerw. 16 Gevr. nette kostganger Br. nr 707 bur., Tex. Crt. Te k. damesfiets met beste banden en licht Na 1 uur W. Douma, De Koog Te k. gevr. 1 of 2 oude rijtuiglan taarns. Goede prijs. Br. no. 709 bur. v. d. blad. J. Hin en W. M. L. Duys zullen elkaar op Maandag 21 November a.s. in de Parochiekerk van St. Joseph te Gouda, des morgens te 10.30 uur het H Sacrament van het huwelijk toedienen Te hunner intentie zal hier na een gezongen H. Mis worden opgedragen. Den Burg, Texel Gouda October 1955 Stenenplaats Turfmarkt 2 Toekomstig adres: Turf markt 2, Gouda. Receptie Zondag 30 Octo ber van 3-5 uur in hotel De Zwaan", Den Burg, Texel Maandag 21 November van 3-5 u Turfmarkt 2, Gouda Hiermede betuigen wij U onze hartelijke dank voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden en de teraardebestelling van onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader ALBERT DROS Pzn Uit aller naam: P. Dros Azn. Texel, October 1955 Algemene kennisgeving Tot onze vreugde werd 25 October 1955 geboren Jacobcs Leintje M. A. Langeveld M. J. Langeveld- Mantje Bermuda, .Wingood House' Berry Hill road, Pagat East Adres na 15 Nov. „De Paddestoel", De Koog Candidaatsteiling Het College van Dag. Be stuur van het Waterschap „De Gemeenschappelijke Polders" op Texel brengt ter openbare kennis dat Zaterdag 26 November 1955 zal plaats hebben de candidaatsteiling voor de verkiezing van 2 hoofdin gelanden ter voorziening in de vacature, ontstaan door periodieke aftreden van de heren P. M. Manije Hz en C. P. Eelman Az (beiden herkiesbaar) Op die dag kunnen bij de Dijkgraaf te diens huize van 2-5 uur namiddags schrif telijke opgaven van candi- daten worden ingeleverd. Formulieren verkrijgbaar bij de secretaris. Het Coll. van Dag. Bestuur S. Keijser Jbz., Dijkgraaf E. L. J. Lap, Secretaris Wegens is de huwelijksvoltrekking van A. van Wengerden en P. Trap uitgesteld tot 4 November Te koop in prima staat Eierland Gevraagd in klein gezin voor halve dagen event 3 dagen per week Brieven onder no 708 aan bureau Texelse Courant voor groot of klein Dan moet U immers bij J. P. STAM zijn I Grote financiële instelling stelt eerste hypotheek be schikbaar tegen 3'/2 °/o op voordelige wijze van aflos sing. Geen kosten vóóraf Brieven onder no. 706 aan bureau Texelse Courant Eerste kwaliteit lederen jassen regen jassen regen broeken Uit voorraad leverbaar Rijwielhandel Den Burg, Telefoon 150 Taxi, Trouwen, Buitenritten Texeise Bestuurdersbond Cursusvergadering op Dins dag 1 November a.s. in het Dorpshuis te Den Burg aanvang 8 uur L. C. Douma zal spreken over „Het Nederlandse Huishoudboekje" De bestuursleden krijgen voor deze avond geen con vocatie, dit is de enige kennisgeving Verkrijgbaar bij: Alleenverkoop voor Texel N.V. Goederenhandel DEN BURG TEL. 20 Mooie witte pot- en snéjchrysanten hyacinten voor pot en glas ook leverbaar met glas.en groeidoos paperwhite enz. Bloemenkwekerij Jac. Hin Czn. Tel. 261, Kogerweg 11 - 14 SVC afd. meisjes-gym. hedenmiddag van 4-6 u. Doopsgezinde Gemeente op Donderdag 3 Nov. '55 8 uur in de Doopsgezinde kerk Den Burg keel-, neus- en oorarts Spreekuur St. Lidwina- ziekenhuis op Donderdag 3 November 2,30 tot 3,30 nm gevraagd Adres bur van dit blad Voor een betere Permanent slaagt U zeker in Oosterend KAPPER BAKKER. Te". 203 Gevraagd l'/2 HA aardappelen en ruim 1 HA bieten Dros, Tienhoven VERHUISD naar Oen Helder Californiëstraat 57 Mevrouw Witte Huize „Geertje" 31 October 1955 t. a. 100% zuivere „DIADEEM" -wol blijft zacht en kleurecht en U breit meer uit één knot. das altijd stukken voorde liger Sokken wol 2,15 Jaegerwol 2,05 Zwart met nylon 1,90 Diadeem jumperwol 2,50 Diadeem sportwol 2,35 Alleen verkoop voor Texel N.V. Goederen handel Ph. Vlessing Den Burg Telefoon 20 Te koop aangeboden een in prima staat verkerende slechts 40.000 km gelopen J, N. Rijk, Warmoesstr. 65 Den Burg Terstond gevraagd een smidsleerling of gevorderde. Smederij Kiljan, Den Burg Gevraagd voor vast werk J C. Rab NV. J. tJAUTA, Weverstraat verhuisd van Binnen- Siurg 11 naar Schildereinde 100 Telef. 487' Ons kantoor blijft gevestigd Kantoorstr. 10 Tel. 42 flanellen lakens Anti Rheum.a 150x220 f 5,85 170x220 6,50 Thermata 170x230 7,35 Rheumanella winterlakens 150x240 9,35 160x240 10,25 Molton dekens Wollen en haifwol dekens 1- en 2-persoons. U slaagt hiervoor zeker voor concurrerende prijs bij Binnenburg De muziek die Umint wanneer het U zint PLATENVERKOOP Telefoon 153

Texelsche Courant | 1955 | | pagina 2