NU I J. Th. Boon kampioen Drukkerij Texelse Courant „INKEER" Bonte avond Bloembollen cultuur fl. vaste knecht steun- en gemakschoenen Verhuisd Gevr. voor direct Wij hebben vo 3 klanten h een koopje K. MANTJEalsm Fanfare uitvoering een pension 24.75 12.95 6.50 GEEN CONSULTATIEBUREAUS De consultatiebureaus voor zuigelin genzorg, kleuterzorg en reumatiekbe- strijding gaan wegens de onregelmatige bootverbinding NIET door. DAT LIEP GOED AF Toen de heer E. Breeuwer zaterdag middag omstreeks half één in gezelschap van een instructeur met een Spitfire van het Texelse vliegveld zou opstijgen sloeg de motor midden in de aanloop af. Dank zij de tegenwoordigheid van geest van de instructeur konden ongelukken voor komen worden. HARDRIJDEN OP DE MUY Zondagmiddag werd door IJsclub De Koog een lange baanwedstrijd op De Muy georganiseerd Er verschenen 50 deelnemers en de spanning was dan ook groot, Leen Heerschap behaalde de eer ste prijs (f 40,2de werd Jan Zuide- wind (f25,3de Fedde Otten (f20, en 4de P. Bakker i(15, De Muy bleek zondagochtend te zijn ondergesneeuwd, maar de baanvegers waren weer spoedig in touw om de sneeuwbarrière op te ruimen en tot laat in de avond heeft men van het ijs ge profiteerd. De kinderen hebben zich op de Brink vermaakt. KINDERYVEDSTRIJDEN OP DE BRINK Zaterdagmiddag werden op de Brink te De Koog wedstrijden voor de jeugd gehouden. Hier volgen de winnaars: Jongens 6-7 jaar: le prijs Gerard Bak ker, 2e prijs Hans Iioep; 3e prijs Udo Eelman; 4e prijs Trudie de Jong. Jongens 8-9 jaar: le prijs Peter Kramer; 2e prijs Jaap Borgman, 3e prijs Paul v.d. Vis. Meisjes 8-9 jaar: le prijs Alie Kiewiet; 2e prijs Tineke de Jong, 3e prijs Roelie Stam. Jongens 10-11 jaar: le prijs Eddie Eel man; 2e prijs Hans Peters; 3e prijs Char les Ipenburg, Meisjes 10-11 jaar: le prijs Paula Groen hof; 2e prijs Marianne Bonne; 3e prijs Grietje Eldik. Jongens 12, 13 en 14 jaar: le prijs Theo Kooiman; 2e prijs Jn. Bruin. Meisjes 12, 13 en 14 jaar le prijs Corrie v.d. Vis; 2e prijs Tineke Wuis; 3e prijs Geertje Eelman. IJS EN YVEDER DIENENDE Het bestuur van ijsvereniging ,,Den Burg" had voor zaterdag tot en met dinsdag een keurig, afwisselend pro gramma aangekondigd, maar niet één van de wedstrijden kon doorgang vin den; zaterdag was de vorst nl. al van geen betekenis meer en het veel te klei ne baantje - een vijver! - liet de sporen na van een tienvoudige overbelasting: het aantal leden is koste wat het kost enorm gestegen. Voor een bepaalde da tum kon men immers veel goedkoper tot de vereniging toetreden. Zondagavond bleek de baan, die ge sloten was verklaard, onbeheerd te zijn. Schaatslustige jongelui gingen er echter toch lustig zwieren en toen was het hek van de dam: degenen, die wat later kwamen en niet anders meenden dan dat de baan geopend was, bonden de gladde ijzers ook onder. Toen de bestuursleden dit ontdekten, lieten zij de politie de baan weer ont ruimen. De politie trad hierbij zeer tact vol op. De jongelui vonden het maar goed pet, doch een der bestuursleden wees erop, dat men, zo men klachten heeft de vergadering moet bezoeken. Over en weer werden nog wat menin gen geuit en daarop was ook dit .feest" voorbij. Gezien de grilligheid van Koning Win ter heeft het bestuur besloten de wed strijden niet in de krant, maar per bul letin aan te kondigen. Men lette dus op de mededelingen, die op diverse plaatsen in Den Burg zijn of worden aangeplakt. VEILIG VERKEER DE COCKSDORP Op dinsdag 14 februari begint te De Cocksdorp een cursus Veilig Verkeer. Deze cursus is voor iedere weggebruiker toegankelijk. Daar ook De Cocksdorp met het (snel)verkeer te maken heeft, raden wij de bewoners aan deze interes sante en leerzame cursus te volgen. HERV. GEMEENTE OOSTEREND Vanavond samenkomst in het Noorden t.h.v. de fam. Jac. Roozendaal, om 8 uur. HERV. GEMEENTE DEN HOORN Donderdagmiddag half twee huwelijks bevestiging. HINDERWET Ter inzage legging verzoek om vergunning Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat ter secretarie dier gemeente ter inzage ligt een van de vereiste bijlagen voor zien verzoek om vergunning ingevolge de hinderwet, van J Drijver Czn., te Texel, Oosterend, Hoekstraat 6, tot het oprichten van een machinale houtbewer kingsinrichting, waarbij gebezigd zullen worden 3 electromotoren met een geza menlijk vermogen van 43/4 pk., in het perceel plaatselijk gemerkt Texel, Den Burg, Schilderend 106, kadastraal be kend gemeente Texel, sectie D, nr. 3847. Voor een ieder bestaat gelegenheid schriftelijk bezwaren in te brengen bij het gemeentebestuur tot uiterlijk 17 fe bruari 1956. Voorts heeft ieder de gelegenheid in persoon of bij gemachtigde mondeling bezwaren in te brengen In een openbare zitting ten gemeentehuize op zaterdag 25 februari 1956 te 11 uur Zij, die niet in persoon of bij gemach tigde op bovenbedoelde zitting zijn ver schenen, zijn niet gerechtigd tot beroep. Degenen echter, die tijdig schriftelijk be zwaren hebben ingebracht en niet op de zitting zijn verschenen, zijn wel tot be roep gerechtigd, indien zij niet woonach tig zijn in deze gemeente. Texel, 6 februari 1956. Burgemeester en Wethouders voornoemd De Burgemeester, C. DE KONING De Secretaris, P. BEEMSTERBOER REIZENDE BIBLIOTHEEK De Reizende bibliotheek te De Waal is voortaan niet vrijdags, maar donder dags geopend SCHAATSEN IN WAALENBURG De ijsbaan van Waalenburg is naar omstandigheden in goede conditie en er wordt dan ook een druk en soms zelfs zeer druk gebruik van gemaakt. ENKABE-AVOND De fa. C. Huisman Zoon organiseert morgenavond in „De Oranjeboom" een voorlichtingsavond. Gezien de reeds eer der op ons eiland gehouden Enkabe- avonden belooft ook deze avond weer te zullen slagen. Bij genoemde firma zijn kaarten verkrijgbaar. ER VROEG BIJ In de toren van de Hervormde kerk van Oosterend heeft een vogel vermoe delijk een kauwtje, een nest gemaakt en er vier eieren in gedeponeerd. Kauwtjes plegen van half april tot in juni te broe den en deze vogel is er dan ook zeer vroeg bij. Misschien hebben de lamme ren van Roeper hem geïnspireerd?? De eieren werden door de klokkenist Ver meulen ontdekt, toen hij tijdens een felle sneeuwstorm de toren in moest om de vlag uit te steken MEES TOXOPEUS TE OOSTEREND De zeeridder Mees Toxopeus heeft vrijdagavond in het stampvolle „Wapen van Amsterdam" te Oosterend 'n praatje gehouden over zijn werk als schipper van de te Oostmahorn gestationeerde motorreddingboot van de K.N.Z.H.R.M. Een stampvolle zaal, ja er moesten nog stoelen worden bijgeplaatst. Evenals voor „Het Nut" te Den Burg had de heer Toxopeus ook hier een aandachtig ge hoor. DRIEMAAL DAAGS De „Dokter Wagemaker" heeft na de grootste misère van vorige week, toen enkele dagen slechts één dienst kon worden onderhouden, het programma tot drie diensten per dag v.v. uitgebreid. De eerste en de laatste dienst worden mo menteel nog niet gevaren. Er is nog veel ijs op de Waddenzee en bij duisternis is het varen dan bijzonder moeilijk, zo niet onmogelijk. TE RIJNSBURG BENOEMD Mevr N. Ronner, sinds 3V2 jaar als onderwijzeres verbonden aan de School met de Bijbel te Oosterend, is per 1 Mei in gelijke functie benoemd aan de School met de Bijbel te Rijnsburg Z.-H IJSCLUB OOST VERGADERDE Maandagavond heeft IJsclub Oost in „Het Wapen van Amsterdam" verga derd. De voorzitter, de heer J. Kiewiet, mocht een volle zaal welkom heten. De grote opkomst hield ontegenzeggelijk verband met het feit, dat IJsclub Oost momenteel geen baan heeft: men heeft vorige week „De Putten" weliswaar ge reed gemaakt, maar deze baan is on klaar geraakt doordat Waalenburg ging malen. Men besloöt nu de kreek bij Van Maldegem, gelegen bij het Eierlandse Kanaal, als schaatsbaan te gaan gebrui ken en gisteren werd reeds begonnen met het schoonmaken van deze UA-2 km lange baan. Men liet voorts het oog val len op „Het Zwin'gelegen ten westen van Oost. „Natuurmonumenten" is tot volle medewerking bereid en volgend seizoen zal daar dus geschaatst kunnen worden. Dat is ook een stuk dichter bij huis. De bestuursleden P. Roozendaal, secr., A. Kalis, 2de voorz., C. van Liere, 2de secr en W. C. Daalder, 2de commissaris, werden herkozen. De penningmeester kon mededelen, dat er een batig saldo was van f 459,40 en dat het aantal leden 355 bedraagt. VERKEERSCURSUS DE KOOG De verkeerscursus te De Koog is uit stekend geslaagd, vooral de laatste avond. Maandagavond, toen wel 90 deel nemers present waren. Deze bijeenkomst werd geopend door burgemeester C. de Koning, die mededeelde, dat De Koog het grootste aantal cursisten trok (Waaruit moge blijken, dat de Kogers het zuinigst op hun leven zijn!). Deze slotbijeenkomst was vnl. bestemd om de gelegenheid te geven tot het stellen van vragen. Zowel de dames- als de heren- cursisten maakten hier een druk gebruik van De vragen variëerden sterk, maar de cursusleider, opperwachtmeester J. Gulmans, wist in alle gevallen het juiste antwoord te geven. De heer Gulmans bedankte tenslotte voor de grote opkomst en zei, dat hij steeds bereid blijft inlichtingen te ver schaffen. Namens de cursisten werd hierop het woord gevoerd door de heer D Vos, die de heer Gulmans in hartelijke bewoor dingen toesprak. Vervolgens overhandig de spreker de cursusleider enige boeken. De heer Vos hoopte, dat er óók een boek over het Texelse dialect bij zou wezen, wat de heer Gulmans op dergelijke avonden stellig van pas zou kunnen ko men. De heren Reijnders, postcomman- dant en Stomp, wachtmeester te Den Burg, werden met sigaren verrast. Daarna werd de verkeerstafel bezich tigd en met belangstelling een filmpro gramma gevolgd. Deze avond werd ook bijgewoond door de heren J. Veldstra, consul Veilig Verkeer en Kempenaar, secretaris. SVC-nieuws Als de winter het voetballen niet blijft overmeesteren, dan wordt er zondag weer gevoetbald. Het eerste gaat naar onze zwaarste tegenstander ZAP 3. Het tweede is vrij en de adsp. ontvangen a.s. zaterdag hun zwaarste tegenstander Oosterend a. Dit beloven een paar span nende wedstrijden te worden. Volhouden en doorzetten en het komt wel voor el kaar. Wegens omstandigheden is de jaarver gadering tot nader te bepalen datum uitgesteld. Jaap Theo Boon veroverde zaterdag middag op de Rogsloot het kampioen schap hardrijden voor Eierland. Hij ont troonde dus Hein v.d. Berg, die nu de 4de plaats bezette; 2de werd Nic. van Egmond en 3de Jan Brouwer, lid van IJsclub Oost. De prijzen bestonden uit een wissel beker plus medaille en voor de nrs. 2-4 eveneens uit een medaille. De actieve IJsclub had vrijdagavond een spoedvergadering belegd, waarna de volgende dag de wedstrijd reeds werd gehouden. De animo tot deelname was echter zeer, zeer gering: na een half uur wachten hadden zich nog slechts zeven candidaten voor de titel gemeld. Ten slotte werd besloten ook de leden van IJsclub Oost in de gelegenheid te stellen deel te nemen. Tenslotte besloot de heer A. Saai, die in 1930 zijn grootste triom fen vierde en zelfs in Davos getraind heeft, ook van start te gaan. Zodoende was het aantal rijders tot 14 gegroeid. De heer Saai bleek nog steeds een prima stijl te bezitten en verschillende jonge re tegenstanders schakelde hij finaal uit. Halverwege de wedstrijd besloot de heer Saai echter de kans aan de jongere rij ders te geven. Op 26 maart 1957 zal IJsclub Eierland haar 50-jarig bestaan vieren* wanl in de Texelse Courant van 31 maart 1907 lezen wij, dat op 26 maart in een vergadering in het lokaal van de heer Buijs besloten werd tot de oprichting van een ijsclub voor Eierland, „waarvan zij, die buiten Eierland wonen, ook lid kunnen zijn". De contributie werd bepaald op 50 ct voor elk lid. Het bestuur werd als volgt samengesteld: voorzitter de heer H. Vis ser, secr.-penn., de heer P. Zeijlemaker, de heren A. C. Toet, D. Buijs en C. Stoepker, commissarissen. De vereniging startte met 50 leden Op 13 November werd het bestuur uitgebreid met de heren J. Kalis, C. Kie vit en B. Garritsen. Het aantal leden be droeg toen 78, „dit zal, wil de club aan haar doel beantwoorden, nog zeer uitge breid moeten worden", aldus de krant. INGEZONDEN Gaarne een plaatsje in uw blad naar aanleiding van het raadsverslag van dinsdag 17 januari. Het is een publiek geheim, dat de ge projecteerde haven op 't Horntje beslist niet aan de eisen voldeed en dat men met een pont wilde varen, waarvan een voorstander van 't Horntje (let wel een voorstander) verklaarde, dat hij daarmee zelfs zijn kat niet zou meegeven. Als ieder alles wat de deskundigen gebrouwd hadden even rustig geslikt had, als de meerderheid van de raad, zou men met dit ondeugdelijke plan zijn gaan werken en Texel zou er beroerder inplaats van beter aan toe zijn geweest. Door de agitatie van de tegenstanders is men proeven gaan nemen bij het water loopkundig laboratorium in Delft. Zelfs de voorstanders van 't Horntje komen daarvan niets aan de weet (waarom zo geheimzinnig). Maar, dat het advies gun stig is, betwijfelen we zeer, zeker niet op de plek waar de haven eerst zou ko men. Niet voor niets vragen de mensen van de Waterstaat bij een hevige storm zich telkens af, wat er aan de zuidwest punt zal gebeuren. Moeten wij op een dergelijke plaats een haven bouwen, die, als hij te ge bruiken is, schatten aan aanleg en on derhoud zal kosten? En dat alleen omdat een toevallige meerderheid in de raad, tegen de wil van het merendeel der Texelaars, zich zodanig op dit plan heeft vastgebeten, dat ze voor het werkelijke vervoersprobleem van Texel geen oog hebben? Is er door het gemeentebestuur ge protesteerd tegen de meer dan treurige manier, waarop men de noodoplossing heeft uitgevoerd? De mensen van de praktijk wisten direct al dat men van deze noodoplossing niets dan ellende zou beleven, maar de voorstanders van het Horntje waren blijkbaar zo bang, dat 'n behoorlijke tijdelijke oplossing een ha ven aan het Horntje in gevaar zou bren gen, dat ze niets maar dan ook niets hebben gedaan, om deze misgreep te voorkomen. Als er straks ernstige brok ken komen, bent U daar mede verant woordelijk voor. Het zal nergens voorkomen, dat een schip gemeerd ligt in een havenmond. Er moet straks maar eens een geladen sleepschip binnenkomen, tijdens een flinke bries. Dan kunnen de gevolgen rampzalig zijn. En dit alles omdat de heren van de waterstaat zich gesterkt voelden door een uitspraak van de ge meenteraad En het is de vraag of deze waardeloze oplossing veel minder zal kosten, dan 'n behoorlijke oplossing (b.v. een buiten haven) gekost zou hebben. Want niet alleen is de aanlegplaats totaal onge schikt, maar de toestand in de haven zelf is door de meerdere golfslag zo be roerd geworden, dat vreemde schippers er straks niet meer willen of durven komen door de grote moeilijkheden, die ze hier meemaken om maar niet te pra ten van degenen, die hier dagelijks met hun schepen liggen. De meerderheid van de gemeenteraad meende, dat we vertrouwen moesten hebben in de deskundigen. Ik wil de capaciteiten van de ontwerpers van de haven niet aantasten, maar hebben ze hun kennis wel gebruikt, om voor Texel te maken wat nodig was, een oplossing van het havenprobleem, die aan de eisen voldeed. Ook al was het Horntje-plan zonder bezwaren geweest, dan zou het toch eni ge jaren geduurd hebben voor het ge reed was. Het verkeer werd steeds intensiever en Texel was alleen maar gebaat bij een directe oplossing. De boot is er (hulde TESO) en voldoet aan een grote behoef te. Ieder, die invloed had kunnen uit oefenen, op een goed functioneren van de boot, d.w.z. in een doelmatige haven, had daaraan moeten meewerken en ik meen, dat de gemeenteraad daarin lelijk tekortgeschoten is. J D. Blom, Oudeschild, Texel Voor Fa mi li e-D ruk werk slechts één adres TEXELAAKTJES Bij vooruitbetaling tot 3 regels 10,60; elke regel méér i 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. In Boekh.) en onder nr. f 0,20 meer. Radio herstellen? VONK opbellen I Telefoon 78 en 273 „De Smulpot" heeft alle dagen en elk uur van de dag heer lijke erwtensoep verkrijgbaar 75 ct per liter Te k. Brandhout P. Eel man, Bargen Te k. 14 pak gerstestro, zit binnen C. Witte Bloem en bosch Te koop klein partijtje grauwe erw ten en citroenbonen voor de zaai of consumtie Ant. Bar- horst, Gerritsland Te k. beste grauwe erwten 65 ct per kg Wed. A. Eelman, Ei erland 113 Te k. wit for nuis met nieuwe vuurpot L. Vermeulen, Westergeest Te k. grauwe erwten 60 ct per kg A. Terpstra, Zd-Haffel Wegens aansch. v. ander toestel te k. een Agfa klap- camera 6x9 met paraattas, geelfilter (2x), zonnekap, self- timer. Dlitzapp, draadontsp. plm. 8 mnd. oud, met douane lood en papier. Deskundig onderz. toegestaan. Vergrote opnamen met originele ter inzage f 80. Waalderstr. 47 Jong echtpaar z.k. zoekt ongem. (envent. gem kamers met kookgel. in Den Burg. Br. no. 750, bur. v.d. blad Gevr. sjoelbak. Br. no. 752 bur. v. d. blad. Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Tiny J. van Bennekom i. van Bennekom-Seefat Geertje, Jan en Coby Eierland, Texel 5 febr.'56 TijdelijkHuize Maris Stella De Cocksdorp Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Cornelis I Kaczor L Kaczot-Boggia Ida Parkstraat 36, Den Burg Texel, 4 februari 1956 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Bij het H. Doopsel ontving zij de namen Erna Maria Th. v. Sambeek-Schrama J. v Sambeek Ingrid Witte Kruisweg 28 Den Burg, Texel 6 febr.'56 Enige kennisgeving voor Texel Met dank aan God en grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Grietje Jb. Vlaming Pzn J. Vlaming-Visser Lida en Piet Peperstraat 83, Oosterend, Texel, 6 februari 1956 Heden ontsliep tot cnze droefheid na een langdurig, geduldig ge dragen lijden, onze lieve, altijd nog zorg zame moeder, behuwd- en grootmoeder Aagje Kunst wed. van Cornelis Lammers in de ouderdom van ruim 96 jaar A. Holdorp-Lammers P. Holdorp A. H Swart Holdorp L Swart Amsterdam, 4 febr. '56 lavastraat 111 III De teraardebestelling heeft heden, woensdag 8 februari plaats gehad op de Nieuwe Ooster begraafplaats te Amster dam Heden ontvingen wij bericht van het over lijden van onze beste zwager en oom Jacob Boogcard echtgen van Nellie Dros Elmhurst 52 (S E.) Grandrapids Mich. USA. 4 febr. 1956 Fam. Dros, Den Burg Fain. Smit, Den Hoorn Hiermede geven wij U kennis van het plot seling overlijden van onze lieve zuster, be huwdzuster en tante Petronella Moenis geb. Oom in de leeftijd v. 66 jaar Den Helder Joh. Oom F Oom—Piers Zaandam P. Oom Noordscharwoude M. Oom T. M. Oom-Bos Den Burg, Texel 4 febr. 1956 De begrafenis zal plaats hebben te Den Burg hedenmiddag 2 uur Hiermede geven wij U kennis, dat na een kortstondige ziekte is overleden, onze lieve man, vader, groot- en overgrootvader, de heer Dirk Cornelis Vlas in de ouderdom van 82 jaar A. Vlas-Blom D. M Vlas H. Vlas-Cetkowski M. Kiljan-Vlas Jac. Kiljan N. Dogger-Kiljan K. Dogger Coby Oudeschild, Texel 6 febr. 1956 De teraardebestelling zal plaats hebben op vrijdag 1U febr. as nni 2,30 uur op de begraaf plaats te Oudeschild Bezoekt de uitvoering van S.V.C. op zaterdag 11 februari a s in Het „Wapen van Am sterdam" De derde opvoering van een mooi en ernstig spel. Er is geen bal na Kaartverkoop Pepcrstr. 29 op vrijdag 10 febr 1956 te geven door de kleine meisjes- en jongensclub in de kapel te Zd Eierland Aanvang 8 uur Entree 50 cent Langs deze weg dank ik allen die her mogelijk hebben gemaakt, dat ik weer een paard heb A. K Jonker Voorlichtingsavond a.s. Donderdag - mor gen, indien onverhoopt de sprekers niet kunnen ko men zal dit donderdag middag worden doorgege ven aanI Bruin, Den Hoorn, A. van Lenten, P H polder, Jb. Schraag, Oudeschild, S. Trap' Oos terend, M Breman, Het Noornen, W. v. 't Noord- ende, De Cocksdorp, P. v. Tatenhoven, De Koog Biedt zich aan Woning moet beschikbaar zijn Brieven onder no. 751 bur. Tex. Crt, Voor Mantjes Sehoenhandel van Den Hoorn 52 naar „de Mient" H 80 A N. J. Kikkert tijdelijke administratieve kracht mnl. of vrlevent gepensioneerde, voor hele of halve dagen Coöp. Aankoopver. „Texel" G.A. Coöp. Ver. voor K, „Texel" De leden van de Ver. voor K. I. „Tei worden herinnerd aan hedenavond te houden alg. ledenvergaderi in hotel „Texel" Het bestü# 1 bruine leren jas maai i 1 zw leren jekker maal ur-, 1 zw. lange jas voor f gen van plm 15 jaz j Alle drie prima rundlej® c voor zeer lage prijs f 10 Hogerstraat lijk fing Hotel Californië vraa; kamer-serveermeisjinecs en keukenwerkmeisj op zaterdag 11 febr. ii Casino De dansmuziek wordt vi zorgd door Dick Hutters en 211 ensemble Nog gelegenheid voa plaatsbespreken op vriji'j 10 febr. van 7 tot 81 in Casino Gevraagd ilinke werkster1 voor 2 dagen per weei^ meisje voor de morgen» Mevr. v. d. Vlie« Schildereind 40. Den F Gevraagd door vakbeti mensen, te huur met r« van koop Br. no 749 bur. v. d. 11 „De Duinkanters brengen op zaterdag g febr. in hotel de Toekos" te De Koog het toneelsj Het meisje met dtl rode strik door Koos Weswino' Aanvang 8 uur entree IJ Bal na vragen wij uw aanj dacht voor een zt speciale aanbiedii Teddy Damesjackets of Anoraks De nieuwe Kangoeroe Jacks met grote zak voor. gemaakt van hoog! glanzende popelini geheel met teddy ge voerd en met teddj gevoerde capuchon! keuze uit kleuren) zwart, wijnrood, ral maïs, groen enz, Iets bijzonders; voor 34,75 - 29,75 - 26,75 Melton dames pantalons in prima kwaliteite: en perfecte pasvorm Echte Engelse mei- ton, in prijzen 15,95 - 14,50 Melton meisjes pantalons in de beste melttT tegen lage prijze Let op de keurig modellen, effen geruit al vanaf Komt zelf of schrijft ons uw wen sen; wij sturen uitge-j breide zichtzendin- gen naar Texel, Wieringen ec] geheel Noord-Hollandj Het ia maar een weet, dat „De Bijenkorf" V beter kleedt en dat U minder besteedt! Den Helder

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 2