japonnen M.S.Langeveld&Zi Knittax Voor vlijtige handen «■«MM» HUTSSPAARBANK Rente 21, pCt HYPOTHEEK beschikbaar. Te koop leerling slager Jodekoeken Waarschuwing „Vicasal" CARB0LINEUM kolenfornuis Ursusgaas Kippengaas Puntdraad Krammen Draadnagels Dirk Witte Cz. tei. 224 Garage A. Kievit fel. 58 -X- WEVENIT JERSEY 34.75 nette machine stiksters net meisje 'n Cadeautjef; „DE SPAR" Oosterend Permanent Te koop Hedenavond „de Jeugdrevue" Gevraagd meisjes Taxi Garage Reij Prijs f 270,- PIT LEERLINGEN O.L. SCHOOL OOSTEREND BEHAALDEN MOOIE PRIJS Onder leiding van het hoofd der school mevr. Rappart, hebben de leerlingen van de o.l. school te Oosterend, d.w.z. de kinderen uit de 5de, 6de en 7de klas, vorig jaar herfst deelgenomen aan een boekenwedstrijd in verband met de kin derboekenweek, onderwerp de herfst. Z;j hadden tot taak het maken van een herfstboek. Alle elf provincies dongen mee, waarbij de drie grootste steden in een eigen rubriek uitkwamen. Oosterend behaalde een eervolle 3de prijs voor Noord-Holland. Het boek moest diverse herfstindruk- ken bevatten, b.v. het vee komt op stal, de appel- en perenoogst, herfst, buiten storm, binnen de haard, herfstgedicht, paddestoelen enz. Een maand lang hebben de leerlingen ijverig gewerkt, niet een uitgezonderd. De omslag was versierd met het woord herfst en enige vlotte schetsjes als aan loop van hetgeen het boek bevatte. Be halve de keurige illustraties noemen wij ook de kundige wijze, waarop het boek werd samengesteld, gebonden enz. De prijs bestond uit een bedrag van f 25,waarvoor boeken mogen worden gekocht, alsmede een fraaie oorkonde, waarvoor in de school wel een ere- plaalsje gevonden zal worden. PUBLIKATIE CULTURELE RAAD Dinsdag 13 maart Dinsdag 13 maart, 10,30 uur, Hervorm de Kerkeraadsdag te Oosterend. Vrijdag 16 maart Landbouwhuishoudschool, Film van de Ned. Voedingsraad voor de Ver. van Oud-leerlingen. WAT IS ZWITSERLAND TOCH MOOI Ondanks de bijzonder slechte weers omstandigheden, waardoor de opkomst van de oud-leerlingen in de landbouw school heel gering was, heeft de heer Laan een zeer interessante lezing gehou den over zijn reis naar Zwitserland. Dit is nl. gebeurd in excursieverband, waar een 25-tal leraren van diverse landbouwscholen aan hebben deelgeno men. De duur van deze trip was 6 dagen en leidde door België via de Ardennen en Vogezen naar Nancy in Franxrijk, waar voor het eerst werd overnacht. Vervolgens werd bi] Bazel weer een grens overschreden, om de stad Inter laken op te zoeken, welke ongeveer is gelegen in het midden van het natuur schone Zwitserland. „Fantastisch is daar", aldus de heer Laan, „het rijden in de bergen. Het zicht was daar plm. 1000 meter, maar na enige tijd waren we gewoon „in de wolken", met een zicht van maar 30 meter en, alhoewel een ieder zich op het ogenblik nog best kan herinneren, hoe 'n dikke laag sneeuw er uitziet, komt het een Hollander, mid den in de zomer toch wel wonderlijk voor, hoe men op plm. 2300 meter hoog te, zomaar de zomerse groene bodem verwisselt voor een „sneeuwwit" berg landschap. Op de Zwitserse hoogvlakte, welke 7 a 800 meter boven de zeespiegel ligt, treft men magere schapen aan, waarvan sommige voorzien van een bel om de nek. Dit wolvee kan echter slecht wed ijveren met ons Texelse schaap. Verder ziet men enkele koeien, welke allen een grote bel met een zeer heldere klank om de hals dragen. De meeste koeien blijven echter het hele jaar door op stal staan om zoveel mogelijk mest te produceren, aangezien de kunstmest daar erg duur is, vnl. wel door de zeer hoge transport kosten. Het rundvee is wel zwaarder dan ons Hollandse veeslag, wat daar echter wel gewenst is, omdat deze melkkoeien soms nog diensten moeten doen als trekdieren. Dit klinkt wel eigenaardig, maar de bedrijven zijn daar klein en de grond schaars, zodat het heel vaak niet rendabel is om een paard aan te schaf fen en daardoor de koeien voor het werk opdraaien. Op de wat grotere bedrijven treft men vaak lichte tractoren aan, aangezien deze hun nuttig effect niet uit het kost bare gras putten. Verder bood een waterval van plm. 80 meter een fantastisch schouwspel, om vooral het treinreisje over een tandrad baan naar een hoogte van 1900 meter niet te vergeten. Vanaf deze plaats had men een uitzicht op twee meren, met daartussen een fraai bergdorp, waarvan ik niet kan vertellen hoe mooi. Zoiets moet je zelf zien om het je te kunnen indenken", aldus spreker. Ook de plan tentuin op de bergen, waar alle moge lijke kruiden groeiden, was voor een gezelschap dat uit landbouwleraren be stond, zeer interessant en bezienswaar dig. Ook werd een bezoek gebracht aan de interne landbouwschool in Bern, aan welke school ook enkele bedrijven ver bonden zijn. De cursussen duren daar twee jaar, de ene dag zijn de leerlingen op school en de andere werkzaam op één van de bedrijven. Een andere cursus komt echter overeen met de landbouw- winterscholen in Nederland, nl. gedu rende twee jaar een half jaar school en dan een half jaar praktijk op het ouder lijke bedrijf. De terugreis leidde via Duitsland naar Arnhem, vanwaar de treinen der Neder landse Spoorwegen juist bij machte wa ren, om onze geachte spreker in de ge legenheid te stellen, zich per laatste boot naar Texel te begeven. Vele lezers kunnen zich nog wel her inneren, dat er vorig jaar een excursie gemaakt is naar Sauerland in Duitsland, onder auspiciën van de Ver. van Oud leerlingen. Een soortgelijke excursie ligt ook voor dit jaar weer in de bedoeling en wel naar het wondermooie Zwitser land. De mogelijkheid is heel goed aan wezig, dat aan deze vakantietrip ook dames kunnen deelnemen. Jammer is het echter, dat er maximaal maar 35 personen van kunnen profiteren. Nadere bijzonderheden hieromtrent zullen gege ven worden op de a.s. algemene voor jaarsvergadering. G. B. FILMAVOND NED. BIJBELGENOOTSCHAP In de Gereformeerde kerk te Den Burg werd donderdagavond een film avond gehouden door het Ned. Bijbelge nootschap. Ds. Van Reijendam liet de avond ope nen door samenzang van psalm 89 7 „Hoe zalig is het volk, dat naar Uw klanken hoort", waarna door hem gele zen werd Lucas 8, de gelijkenis van de zaaier. Na te zijn voorgegaan in gebed hield Ds. Van Reijendam een korte in leiding, waarin werd vastgesteld, dat op Texel een grote afdeling van het Ned. Bijbelgenootschap is gevestigd met vele contribuanten, daarom had men een grotere opkomst verwacht, temeer waar het Ned. Bijbelgenootschap door alle Protestantse kerken wordt gesteund. Vervolgens zong het gereformeerde kerkkoor o.l.v. de heer K. Brouwer „Door bergen en in dalen" en „Boven de sterren". De eerste film gaf ons een duidelijk beeld van de arbeid door de bijbelcol porteurs, die onder de moeilijkste om standigheden hun arbeid verrichten. Dit werk is vooral zwaar in een gebied als West-Canada met zijn dikwijls onbe gaanbare wegen en zijn veelsoortige be woners, die allerlei talen spreken. In tussen kan men altijd een bijbel aanbie den, die de betrokkene geen taalmoei lijkheden oplevert, want de Bijbel is in 1100 talen gedrukt. De tweede film droeg als titel „De wereld van morgen". Deze film herin nerde allereerst aan de uitgave van de eerste, gedrukte bijbels, mogelijk ge worden door de uitvinding van de boek drukkunst. Naar mate de technische mo gelijkheden groter werden, kon de Bijbel in al groter oplagen worden verspreid. Overal vindt die verspreiding plaats: in hotels, in gevangenissen, in ziekenhui zen, in leger en vloot. Over de ganse aarde, want de akker is de wereld en het zaad in het Woord van God, dat óók in de wereld van morgen /al klinken, daar Zijn werk doorgaat. Bijbels ook voor de blinden. Zeer kost bare uitgaven, omdat die in het braille schrift moeten worden uitgevoerd. Een bijbel voor blinden bestaat uit 40 delen en zou wel f 240,moeten kosten, maar dank zij de medewerking van het Bijbel genootschap kan dit bedrag tot f 60, worden gereduceerd. Aldus de heer Brugman van het Bijbelgenootschap, die een korte toespraak hield en tevens de films toelichtte. Tenslotte werd door het koor gezon gen Ps. 116 en besloot men met samen zang van Gezang 112. TIEN-JARIG BESTAAN De Gidsen en Kabouters van de R.K. Organisatie „Margaretha Sinclair" gaan morgen met hun leidsters en relaties hun tien-jarig bestaan vieren. Om 10 uur wordt begonnen met een Plechtige Hoogmis, waarna alle leden aan een feestelijk ontbijt zullen aanzitten. Van 3-5 uur bestaat er gelegenheid tot een kijkje in het geheel vernieuwde Gidsen- hol en om 7,30 uur begint in „Casino" een bonte feestavond. Z.D.H. DEN HOORN VERGADERDE De jaarvergadering van Z.D.H., de sportvereniging van Den Hoorn, werd door 29 leden en één donateur bijge woond. Na opening door de voorzitter, de heer Jurr. Beumkes, bracht de heer C. W. Kok het zeer uitgebreide jaarver slag uit, dat gevolgd werd door het ver slag van de penningmeester, de heer W. Duinker. Vervolgens werd het sportterrein be sproken. Momenteel speelt men op een noodveld, maar dit heeft de Bond afge keurd, zodat men daar tot uiterlijk 1 augustus gebruik van mag maken. Ge lukkig heeft de gemeente Texel besloten het oude veld in staat van nieuw te brengen en de voorzitter hoopte, dat de leden straks allen zullen aanpakken bij de gereedmaking van dit terrein. Wegens de grote stagnatie in de com petitie werd besloten niet deel te nemen aan de Gouden Kruiswedstnjden. Training. De handbal en voetbal gaan voortaan donderdagsavonds trainen, de adspiranten vrijdagsavonds. Bestuur. De dames Fien Slegh en Gerie de Leeuw, niet herkiesbaar, werden op gevolgd door de dames Nel Kikkert en Annie Bakker, „Amalia". De heren C. W. Kok en P. Zijm Hzn werden met grote meerderheid van stemmen herko zen. Omdat dit tevens een jubileum-verga- aering genoemd mocht worden, werd door het bestuur een consumptie aange boden, waarna omstreeks elf uur slui ting volgde PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Kerkeraadsdag Dinsdag a.s. 10,30 uur te Oosterend. Den Burg 10 uur Ds. Klijnsma De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Collecte Kerkeraadskas Den Hoorn 10 uur Ds. Van Rhijn Extra collecte v.h. restauratiefonds Bus door P.H. Polder, vertrek 9,15 uur van 't Horntje. De Waal 10 uur Ds. Waardenburg De Koog 7 uur Ds. Waardenburg m.m.v Zangkoor Oosterend 10 uur Ds. Van Reijendam 4 uur Instuif voor allen. Film 19,30 uur Gemeenteavond in de kerke- kamer. In verband met de belangrijk heid van deze avond is aller aanwezig heid dringend gewenst. Oudeschild 9,30 uur Eerw. heer Veldhuis GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur Ds. Goedendorp Viering H Avondmaal 3 uur Ds. Goedendorp Viering H. Avondm. en nabetrachting Oosterend 10 uur Ds. J. Hartkamp Openbare bel. des geloofs Voorber. H. Avondmaal 3 uur Ds. J. Hartkamp GEREF. KERK (onderh. art. 31, K.O.) Oosterend, Hoekstraat 38 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 19,30 uur Ds. van Sluijs De Waal 10 uur Ds. van der Zwaag Den Hoorn 11,15 uur Ds. van Sluijs De Koog 10 uur Ds. van Sluijs BEGIN VAN DUINBRAND Woensdagmiddag ontdekten wande laars brand in de duinen ten oosten van Loodsmansduin. Er stond een strookje heide in vlammen. De brand kon vlug worden geblust. Inmiddels was een team van het Staatsbosbeheer gealarmeerd. WIE IS DE EIGENAAR? Bij De Cocksdorp is dezer dagen een portemonnaie met een behoorlijke in houd aan bankbiljetten, muntbiljetten en kleingeld gevonden. Tevens bevatte de portemonaie enige loten, welke ver band houden met het Zangconcours 1954. De portemonnaie lag in het talud van 'n sloot. Inlichtingen kunnen worden ver kregen bij de postcommandant der rijks politie te De Cocksdorp. in schoonmaakgetij: Hamea-Gelei DS. F. VISSER JUBILEERT Donderdag 15 maart a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat ds. F Visser als predikant bevestigd werd. Zijn eerste standplaats was Den Burg, waar hij tot 1945 voorganger is geweest. Van 1945 tot heden is ds. Visser werk zaam als adjunct-secretaris bij het Ne derlandse Bijbelgenootschap, Amster dam. Vandaag vertoeft de jubilaris op ons eiland. Ter gelegenheid van zijn jubi leum zou hij gaarne zijn Texelse vrien den willen ontmoeten, waartoe Z.E. he denmiddag vanaf half vier „recipiëert" in de Hervormde Pastorie, Warmoes- straat 22, Den Burg. TEXELAARTJES Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 85 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 11,30 tot 2 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus- ralië, Amerika, Canada, enz. P. C. Kaan, Ruygweg 101 Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Radio herstellen? VONK opbellen I Telefoon 78 en 273 Welke jongen van 18 of 19 jaar wil met leeftijdsgenoot een tocht van 14 dagen per fiets door Nederland en België maken? Brieven nr 764 bur Tex. Crt. Te k. z.g.a.n etnafornuis R. de Grave, Mo lenbos. Cocksdorp jongen gevr. voor de visserij 15 5 16 jaar Brieven nr 762 bur. Tex Crt. Te k. Rud Sack zaai- machine N. Dros. Harkebuurt Gevr. bekwame naaister om enige japonnen te maken liefst buitenhuis Brieven nr 765 bur. Tex. Crt Te k. 25 gekruiste zwarte hennen eerste leg, ook in ged Jac. Hin, Ongeren Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Nico Willem N. Dros--Weijdt N Dros Piet en jaap Harkebuurt, 7 maart 1956 Renny Koorn en Bert Dekker hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen hu welijk dat D.V. zal plaats hebben op donderdag 22 maart a.s des middags 2 uur ten gemeentehuize te Den Burg Huwelijksinzegening om 2.30 uur in de N. H. Kerk te Den Burg door de Weleerw. Heer Ds. W. M. v. Reijendam, N H. Predi kant te Den Burg Duinweg B 153, D Weverstraat 37, uen öurg maart 1956 Receptie: Donderdag 22 maart 4.30 5.30 uur Weverstr. 37 Toekomstig adres: Weverstraat 38, Den Burg, Texel Door misverstand eerst heden geplaatst Voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden overleed mijn lieve Man en onze lieve Vader, Groot- en Overgroot vader Professor Dr. Wilhelmus Hendrikus Keesom oud-Hoogleraar te Leiden in de ouderdom van 79 jaar Echtgenoot van Serephina Josephina Francisca Maria Gieliam eerder Weduwnaar van Anna Maria. Aleida Moorman Lid van de Koninklijke Academie van Wetenschappen, Lid van de Pauselijke Academie van Wetenschappen, Lid van de Koninklijke Vlaamsche Academie te Brussel, Eredoctor van de Universiteit te Leuven, Eredoctor van de Universiteit te Warschau) Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, Commandeur in de Leopoldsorde van België, Officier in de Orde Polonia Restituta van Polen, Officier de l'Orde National de la Légion d'honneur, Ridder in de Orde van St. Olav van Noorwegen. Leiden: S. J. F. M. Keesom-Gieliam Wageningen: C. G. M. van Straelen-Keesom J. J. M. van Straelen kinderen en kleinkinderen Stein (L.) G M. C. Govaert-Keesom Dr. A. A. J. Govaert en kinderen Den Helder: H. W. Keesom, Kapt. Luit. ter Zee N. I. Keesom-Scoones en kinderen Leiden: Dr. A. P. Keesom Hapert: P. A. M. Claassen-Keesom P. Claassen en kinderen Zwolle: J. Th Koks-Keesom A. J. Koks en kinderen W. Lafayette (Ind.) U.S.A.: Prof. Dr. P. H. Keesom C. A. Keesom-Zantman en kinderen Leiden: E. G. M. Keesom Leiden, 3 maart 1956, de Mey van Streefkerkstraat 57. De H.H. Uitvaartdiensten zijn gehou den woensdag 7 maart jl. in de parochie kerk van de H. Petrus, waarna de be grafenis heeft plaats gehad in het fami liegraf op de RJK. Begraafplaats „Zijl poort". Hiermede geven wij U kennis, dat hedenmiddag na een langdurig lijden is overleden, onze lieve man, vader en grootva der Bartholomeus A. Holleman echtgenoot van J. C. M. Bruin in de ouderdom van 68 jaar Uit aller naam: J. C. M Holleman- Bruin kinderen en klein kinderen Koogerstraat 59, Den Burg, Texel 8 maart 1956 De teraardebestelling zal plaats hebben maan dag 12 maart a.s n.m 2 uur op de Algemene begraafplaats Heden ging na een kort stondig lijden van ons heen mijn innig gelief de man, onze lieve broe der, zwager en oom Pieter Dijker in de ouderdom van 64 jaar Uit aller naam C. E. Dijker-Dikkes Amsterdam N., 8 maart 1956 Buiksloterweg 39 De teraardebestelling zal plaats hebben dins dag 13 maart a.s tegen 13 uur op de Noorder begraafplaats (Buikslo- termeerdijk). Vertrek vanaf het woon huis te 12 30 uur. Overleg en leg wat over Spaar bij de Dagelijks berekend Inlichtingen: Bij kantoor Kooger straat 34, tel. 215 Texelse Bestuurdersbond. De bussen rijden heden avond van Oost om 7,15, van Cocksdorp om 7 15 Wageningseweg Hoofdweg Schoolweg, Slufterweg, Postweg van De Koog een bus om 7 15 en één om 7,40 van Oudesclnld half acht Hierbij danken wij allen die blijken van medeleven hebben getoond tijdens de ziekte en het overlijden van onze lieve man, vader zwager en oom CASPER TUINDER Nz In liet bizonder Ds. Klijns ma, dragers en kleedopleg. sters voor de laatste eer aan de overledene bewezen Namens de familie J. Tuinder—Vlas Oudeschild, maart 1956 wegens verbouwing en uitbreiding van onze meu beltoonkamers enige vaste wastafels met spiegel, een bad, een elek irische geyser, ongeveer 150 L, 2 elektr. shihipom pen, 100 L en 300 L. in houd, 1 bruynzeel keuken 2 kastjes met marmeren wasbak, zgan, 6 zware kamerdeuren met krukken en sloten N V. Ph. Vlessing Oud-Deurwaarder Prins en wnd. Deurwaarder Van Vliet houden Maan dag van 11 tot 2 uur zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). De opvoering van het toneelstuk „Om de Wil- genhof" dat hedenavond zou plaatsvinden te Oos terend kan wegens een ongeval van een der spelers niet doorgaan Wegens dienstplicht der tegenwoordige, begin April gevraagd Slagerij F Visser, Groeneplaats 7 Vandaag en volgende week Schuimkoekjes heerlijk taai van binnen 60 ct 150 gram Wenerkoeken 10 voor 75 ct Chocolade repen Droste of van Houten iedere smaak 3 voor 55 c 65 ct per rol (20 stuks) Bakkerij Carel Schulte Geen geld of goed af te geven aan mijn vrouw Henderika Roos, daar door mij niets wordt betaald Jb Knol (Stootdosis vitamine) A, D en B voor kalveren, kuikens, biggen Noxoline tegen Coccidiosis bij kuikens en kippen Entstof voor kippen ook in grote verpakking A. VAN DER SLIKKE T.o. Postkantoor Wij kunnen U leveren in de kleuren groen, rood grijs, wit, bruin, geel. bruine teer, kootteer, verf waren, kwasten, enz C. J. VISMAN, Tel. 232, De Cocksdorp REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en. goedkoper! Mevr. A. C. A. Boer, Warmoesstr. 46, Den Burg TE KOOP Essefairy geschikt voi flink gezin of pensionbs j- drijf, stookt zeer zuinig -f Marden Bakker Voor Taxi, Trouwen, Buitenritten Verwarmde wagens Vakantie-woningruil aangeboden in mooi bui- tenwijk van Arnhem (Mo ninkenhuizen) voor 14 dg in aug. mod hele woning met I 2 p en 4 1 p bedden en kinderledikanije, te rui len met gelijkwaardige woning op Texel m. slaap- gelegenheid voor 2 echtp. en 4 kind. ben. 8 jr. Br. no. 766 bur. v d blad Zeldzame kwaliteits- aanbieding Alleen nog in de maten 28 tot 44 Zuiver wollen uitstekend geschikt om nog lang door te dragen Moderne effen of fan tasie voorjaarstinten. Fraaie modellen met 3/,( mouw Speciale aanbieding 10 tot 15 gulden goedkoper maten 38 tot 44 kos ten nu Komt zelf of schrijft ons uw wen sen; wij sturen uitge breide zichtzendin- gen naar Texel, Wieringen en geheel Noord-Holland. Het is maar een weet, dat „De BijenkorfU beter kleedt en dat U minder besteedt! Den Helder Ligstoelkussenfabrie „Texel" Kunnen op het mom geplaatst worden enige Hoog loon N.V. FH. VLESSINq Gevraagd van 8 tot 12.30 uur Loon f 21,— per week Binnenburg 5 voor groot of klein Dan moet U immer bij J. P. STAM zijn Dinsdagavond 13 maart wordt er in Oosterend ee demonstratie-avond ehouden Er zijn no enkele gratis toegang! kaarten verkrijgbaar 0e Sparfeestavond welke vanwege de winti werd afgelast wordt houden op 22 maart Uw Sparkruidenier E MEDEMA 7oor een betere slaagt U zeker Oosterend I KAPPER BAKKER, Te». 23 I Hoover stofzuiger, klop veeg en zuiger gebruik doch in prima slaat 1 idem z g a n. MARTIEN BAKKER herhaling van te geven in het Dorpshuis! „De Wielewaal" te De Waal Aanv. 8 uur Entree f 1,- Kaarten bij bakkerij Plaats man en aan de zaal tbc van 8 tot 12 uur en van 2 tot 7 uur Hoog loon „DE SMULPOT" Den Burg, Texel Telefoon 333 Zegt U het alstublieft niet tegen anderen dat U bij nog 5, 6, 7 of 8 lekken sinaasappelen oi mande rijnen koopt voor f 1,— Geen grijs haar meei zonder hinderlijke nagroe kunt u zeli uw grijze hare: wegborstelen met Crèrc Marchal verkfijgbaar bij A. VAN DER SLIKK1 T.o. Postkantoor, de Koning der Breimachines Meest eenvoudige be diening, grootste aantal mogelijkheden, ook in recht en averecht, pa tentsteek, enz. Verwerkt alle garensoorlen, zowel dik als dun Agente voor Texel Mej. N. Keijser De Waal 73. Tel. 330 Den Helder Koningslr(53 jo Naai- en breimachine- handel Schagen Landbouwstr. 33 Tel. 693

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 2