Rijks H.B.S. ,.Jan Drijverschoor 1 September a.s. begint de cursus aan de De actie draait ffl dert Uw omzet VERGADERING VAN DE RAAD Vergadering van de Raad der gemeen te Texel op woensdag 21 maart 1956, des namiddags 2,30 uur ten Raadhuize. Texel, 12 maart 1956. De Burgemeester van Texel, C- DE KONING 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Benoeming van een assistent van de Vétérinair-Hygiënische Dienst op ar beidscontract. Aanbevolen worden: 1. de heer J. Kikkert Jaczn. te Texel; 2. de heer N. J. Lont te Hoogwoud. 4. Benaming van de nieuwe openbare lagere school en kleuterschool te Den Hoorn. 5. Wijziging van de verordening op de straatverlichtingsbelasting. 6. Onderhandse aanbesteding van de bouw van een ambtswoning voor het hoofd van de openbare lagere school te De Koog. 7. Vaststelling van een besluit ingevolge artikel 36, vierde lid, der Woningwet, inhoudende de bepaling, dat de herzie ning van de uitbreidingsplannen in on derdelen voor Den Burg en voor de Schilderweg en de vaststelling van een plan in hoofdzaken voor dat gedeelte van het eiland, waarvoor nog geen plan in onderdelen in voorbereiding of van kracht is, wordt voorbereid. 6. Vaststelling van de 6e wijziging van de bebouwingsvoorschriften (betreffende De Koog). 9. Aankoop van het pand Haffelderweg 15 te Den Burg van de Provincie Noord- holland. 10 Aankoop van het pand Julianastraat 3 te Den Burg met toebehoren, van de heer G. B. J. Mulder, aldaar. 11. Aankoop van een perceel grond aan de Brink te De Koog van de heer J. Th. van der Meiden te Rotterdam. 12. Uitgifte in erfpacht van grond te Den Burg aan de Nederlandse Heidemaat schappij te Arnhem. 13. Wijziging van de begroting voor de dienst 1955. 14. Wijziging van de begroting voor de dienst 1956, MOEDERS OPGELET! CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Heden woensdag consultatiebureau De moeders van GEHEEL Texel wor den verwacht: De Cocksdorp 1,45 uur; Oosterend 2,15 uur; Oudeschild 2,45 uur; Den Hoorn 3,15 uur; De Koog 3,45 uur. De moeders van Den Burg worden verwacht van 4 tot 5 uur. ALWEER DUINBRAND De brandweer van De Cocksdorp heeft vrijdagmiddag een duinbrand achter de boerderij „Madura" met succes bestre den. De oorzaak van de brand is onbe kend. HERBOUW WEESHUIS Er bestaan reeds lange tijd plannen tot herbouw van het tijdens de Russen oorlog verwoeste Weeshuis. Men is voor nemens het weeshuis te herbouwen aan de Zes te Den Burg. Hiertoe zal de di rectiekeet van de Ned. Heidemij moeten worden verwijderd. B. en W stellen de Raad voor aan de Heidemij. voor de duur van tien jaar een perceel grond van 480 m2, gelegen aan de Wethouder R. P. Keijserweg te Den Burg-Zuid in erfpacht te geven a f 115,20 per jaar. Het is de bedoeling om dit jaar de bouw van het nieuwe weeshuis aan te besteden. Zoals bekend stond het voor malige weeshuis op de plaats van het tegenwoordige postkantoor. Nu de nieuwe o.l. school annex kleu terschool te Den Hoorn haar voltooiing nadert, rijst de vraagt welke naam deze school zal dragen. De oudercommissie heeft geadviseerd aan dit gebouw de naam te verbinden van de heer J. Drij ver, oud-secretaris van de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten in Nederland De heer Drijver werd op 29 september 1886 te Den Hoorn geboren. „Aan zijn activiteiten als groot natuur vriend - hij schreef o.a. het vogelboek „Texel" - is het voor een groot deel te danken, dat Texel zulk een grote naam als vogeleiland heeft gekregen. De heer Drijver heeft voorts bewerkstelligd, dat diverse natuurmonumenten op Texel door genoemde vereniging zijn aange kocht of in beheer zijn verkregen, waar voor veel Texels natuurschoon in onge repte toestand kon worden behouden", aldus B. en W. die de Raad voorstellen de nieuwe school van Den Hoorn de naam „Jan Drijver-School" te verlenen. NIEUWE WONING HOOFD O.L. SCHOOL DE KOOG Het aannemersbedrijf Jac. Drijver en Zonen heeft bij onderhandse aanbeste ding aangeboden de ambtswoning (plm. 350 m2) voor het hoofd der o.l. school te De Koog te bouwen voor de som van f 24.930,B. en W. stellen de raad voor genoemde firma de bouw op te dragen. Zij merken op, dat onlangs een andere onderhandse aanbesteding en wel die voor de bouw van een ambtswoning te Den Burg, een aanmerkelijk gunstiger resultaat opleverde dan een reeds vroe ger gehouden openbare aanbesteding voor hetzelfde object. „Gezien de overspannen arbeidsmarkt is een onderhandse aanbesteding onder deze omstandigheden in het belang van de gemeente", aldus B. en W DIENSTREGELING T.E.S.O. ingaande 1 maart 1956 Op werkdagen: Van Texel: 5.20 7.45 10.30 12.55 15.25 18.00 Van Den Helder. 6.30 9.25 11.40 14.10 16.45 19.35 Op Zon- en alg. erk. Chr. feestdagen: Van Den Helder: 10,35; 13,00; 17,20; 19,35 Van Texel: 7,45; 11,35; 16,00; 18,20 Texel krijgt met ingang van 1 sep tember een Rijks H.B.S. Waar het ge bouw zal worden gevestigd is nog niet bekend, verwacht moet worden, dat voorshands met een noodlokaal moet worden volstaan. Het Ministerie van Onderwijs, Kun sten en Wetenschappen heeft er bij het Gemeentebestuur sterk op aangedrongen te zorgen voor voldoende passende woon ruimte voor de t.z.t. aan te stellen direc teur en voor het overige personeel van deze voor ons eiland zo uitermate be langrijke school. B. en W. merken in hun prae-advies aan de raad op, dat de beschikking over passende woningen een belangrijke factor betekent bij de pogingen om goe de en vakbekwame krachten voor deze H.B.S. aan te trekken. De gemeente is thans in de gelegen heid het woonhuis Julianastraat 3 van notaris G. J. B. Mulder aan te kopen voor de som van f 37.500,B. en W. achten deze woning zeer geschikt als woning voor de te benoemen directeur aer R.H.B.S. De gemeente zal per 1 juli 1957 de be schikking kunnen krijgen over genoem de woning, waar 3052 m2 grond bij be hoort. PLANNEN TOT STICHTING SCHOOLVERENIGING TE OOSTEREND Oosterend. Vrijdagavond werd in de o.l. school door de Oudercommissie een vergadering gehouden om te komen tot de oprichting van een schoolvereni ging. Het hoofd, mevr. Rappart, heette allen van harte welkom, waarna zij de betekenis van een dergelijke vereniging uiteenzette. Deze heeft tot doel het con tact te bevorderen met allen, die de o.l. school een warm hart toedragen, dus niet alleen hen, die kinderen op de school hebben, maar ook met degenen, die vroeger kinderen op deze school hadden of in de toekomst kinderen als leerling aan deze sphool willen laten inschrijven. De aanwezigen bleken animo te heb ben tot toetreding tot de op te richten vereniging en daarom ging men ter ver gadering over tot de samenstelling van een voorlopige werkcommissie, die zeer binnenkort een circulaire zal versprei den met het doel tot de definitieve stichting te komen. Dit comité zal als een der eerste werkzaamheden de ont- werp-statuten gereed maken en zich al dus beraden in welke banen men de vereniging leiden wil. Men sprak de hoop uit, dat vele Dorps genoten zich bij de op te richten vereni ging zullen aansluiten. Mevr. Rappart bedankte allen voor de prettige wijze, waarop men de bespre kingen had gevoerd. VERBREDING FIETSPAD OUDESCHILDERWEG Dezer dagen is door de firma De Moei en Hermes begonnen met de verbreding van het fietspad langs de Schilderweg, dat men nog komend toeristenseizoen in gebruik wil nemen. Het pad zal drie meter breed worden. IN VOLGEND NUMMER Wegens plaatsgebrek moeten enige bij dragen tot volgend nr. overstaan. - red. GESLAAGD Mej. Liena Roeper, Spang, deed met gunstig gevolg examen voor het diploma lerares Landbouwhuishoudschool. PUBLIEK GING SPELERS TE LIJF Na afloop van de wedstrijd VZV- Texel, te 't Veld, gemeente Oude-Nie- dorp, rende een dertigtal supporters van VZV het terrein op met de bedoeling de Texel-midvoor C. Schermer te lijf te gaan. De andere Texel-spelers namen het natuurlijk voor hun sportvriend op. Er werden enige klappen uitgedeeld en de Texel-speler H. du Porto werd onver hoeds in de rug aangevallen en aan het gezicht vrij ernstig gewond. De wedstrijd was zeer sportief verlo pen tot C. Schermer - die kort voor het einde het overwinnende doelpunt scoor de - in botsing kwam met een back van VZV. De scheidsrechter gaf deze back een waarschuwing en nadat hij de bal had opgeworpen, kwam het einde van de wedstrijd. De VZV-back was zó ziedend, dat hij de hand van Schermer afsloeg. Jammer, dat dit incident is voorgevallen, temeer daar ook bij een vorige ontmoeting ru zie ontstond Zolang er toeschouwers zijn die de betekenis van het woord sportiviteit niet begrijpen zal men der gelijke relletjes wel houden. Er was geen politie op het terrein. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Hoorn, hedenavond 8 uur, Wijk- avond. Hedenavond houdt de commissie weer zitting in de pastorie teneinde allen in de gelegenheid te stellen in te tekenen voor een bepaald bedrag ten behoeve van de restauratie der Hervormde kerk. Naar wij vernemen is de som reeds gegroeid tot f 2.380,Oudeschild, toon wat het behoud van Uw Kerk en Monument U waard is. MARGARETHA SINCLAIRGROEP TEXEL VIERDE 10-JARIG BESTAAN Groepleidster gedecoreerd door het Hoofdbestuur van de Nederlandse Gidsen Beweging Wie in Den Burg en daar buiten zal ze niet hebben gezien die meisjes, groot en klein, in haar eenvoudig blauw of stem mig khaki-uniform? Het was voor deze meisjes, allen leden van de gidsen- en kaboutergroep Margaretha Sinclair, dan ook een bijzondere dag, de dag van haar 10-jarig bestaan.. De feestdag begon met een plechtig opgedragen Misoffer, waaronder de aal moezenier, de Weleerw. Stam, in zijn feestpredikatie het belang der jeugd vereniging aangaf, steunend op de en cycliek „Divini illius Magistri": het ge zin is het brandpunt der opvoeding, de katholieke school met een zekere ge dwongen orde, dient hierbij het gezin, de jeugdvereniging met zijn vrije disci pline staat met de tweede samen de eerste ten dienste, terwijl de staat hen allen beschermt, verzorgt en steunt. Na deze kerkelijke feestviering lieten alle leden met haar groepscomité: me vrouw Fr. Witte-Graaf en de heren R. Smit en B. Zijm, in de intimiteit van het Gidsenhol zich de cadetjes heerlijk sma ken. Wie wel eens een feest in een groot harmoniërend gezin heeft meegemaakt, voelt aan dit éne woord: 't was.ge zellig! Van 3 tot 5 uur 's middags was het geheel vernieuwde Gidsenhol op de zol der van de St. Jozelschool eigenlijk te klein voor al de belangstellenden, die stuk voor stuk niet anders dan woorden van lof konden vinden. De Lustrumviering in „Casino" werd ingezet met bazuingeschal. Van verba zing viel er stilte toen men het podium geheel gevuld zag met Gidsen en Ka bouters. Men had z'n verwachtingen, maar de grootte van deze groep over trof de stoutste. De Hoofdleidster Guido Door - mej. D. Witte - heette een ieder van harte welkom en wel zeer in het bijzonder Burgemeester De Koning, Wet houder Hin en de twee afgevaardigden van het Hoofdbestuur der Ned. Gidsen- beweging. Het programma vermeldde voor de pauze een documentatiefilm over de Gidsen en Kabouters van Texel. Deze film, opgenomen en met populaire klas sieke muziek omlijst door de aalmoeze nier, gaf ons een idee van hetgeen de leden in haar vereniging verrichten. De aalmoezenier had hiertoe snapshots ge nomen van elk der 4 kringen - 25 leden - onderverdeeld in rondes en geleid door de rondeleidster en haar helpsters. Zo bracht de camera ons ter herdenking bij de twee overleden leden Doortje Witte en Netty Kuip, alsook bij de plech tigheid der installatie van leidster, gids en kabouter. Ze bood ons flitsen uit de kringvakantie en het bivak op hoeve Axel en Bloemwijk, Loodsmansduin en Vlieland, bij spel, kampvuur, koken, slapen en wassen. Ze gaf ons een kijkje in het Gidsenhol zelf bij het overvliegen vanuit het Kabouterland naar mensen- of gidsenland, bij haar Kerst- en Sint Nicolaasviering, bij haar Carnavalspret, bij haar spel en dans, haar acteren en zingen, o.a. ter ere van jarige prinses Marijke, bij de inspectie van de unifor men enz. Tenslotte zagen we, maar slechts een glimp, want dit houden ze liever voor zich, haar zieken-actie bij ge legenheid van het Kerstgebeuren, van Pasen en van het feest van haar partones Margaretha Sinclair. Na de pauze traden alle honderd gid sen en kabouters nogmaals in een groter of kleiner aantal voor het voetlicht als band met pittige kampliedjes, als fleuri ge Tirolertjes, als boertje en boerinne tjes op zoek naar de „Spielmann", als kabouters met een aardig wijsje, als pot ten en pannen in „De belevenissen in de kampkeuken" en als gidsen en kabouters bij de uitbeelding van „10 jaar in vogel vlucht", in het geheel een vlot, afwisse lend, alleraardigst schouwspel. Een aardig slot van deze welgeslaagde viering was het liturgisch avondgebed, waarbij heel de gidsen- en kabouter- schaar stond aangetreden onder haar vlaggen. Tevens was dit een eenparige Mariahulde, geuit in een tweestemmig lied en een blijk van de oprechte aan hankelijkheid ook van deze jeugd aan ons vorstenhuis, weergegeven door het zingen van het Wilhelmus. Een korte onderbreking vond plaats doordat de Zeereerw. Heer Pastoor met een begeleidend woord de Gidsenbewe- ging afd. Texel in de persoon van de aalmoezenier een gesloten enveloppe overhandigde en doordat namens de Gid sen en Kabouters de guido Ali - mej. A Idema - de hoofdleidster, mej. D Witte een boek aanbood als blijk van waardering voor de wijze, waarop zij „klein maar dapper" zeer veel tegen spoed had overwonnen en nog steeds het hoofd biedt. Perplex stond deze hoofdleidster, toen een leidster van het hoofdbestuur der Ned. Gidsenbeweging, speciaal hiervoor uit Den Haag overgekomen, haar de de coratie aanbood van het blauwe waar deringsteken voor al de moeite, die zij zich had getroost en voor haar dapper doorzetten en volhouden, zodat in plaats van een groepje meisjes er een schare van een honderd onder de vlag stonden opgesteld. Guido Door antwoordde, kort maar krachtig: „Dames en Heren, ik sta perplex; ja ik weet 't, het was wel eens moeilijk om het vol te houden, maar ik heb het volgehoudendoor de Gidsen zelf en dat zijn Uw kinderen!" „DE DAGERAAD" NAAR AMSTERDAM Teneinde de kans op beschadiging van „De Dageraad" tot een minimum te be perken zal rond de boeg op drie plaatsen een gordel van berghout worden aange bracht. Hiertoe zal TESO's vlaggeschip vanaf donderdag gedurende veertien da gen uit de vaart worden genomen. De voorzieningen zullen te Amsterdam wor den aangebracht. (De toegang tot de Harlinger scheepswerf is juist iets te smal!). GEMEENTE KAN GROND KOPEN De heer J. Th. v.d. Meiden, Rotterdam, kocht in 1938 aan de Brink te De Koog 642 m2 grond met het plan er een pen sion te bouwen. Dit plan is echter nooit uitgevoerd. Naar aanleiding van een daartoe strekkend voorstel van B. en W. is de heer V.d. Meiden bereid het per ceel voor f 2500,aan de gemeente Texel te verkopen. Het zal t.z.t. worden bestemd voor woningbouw. AANKOOP WOONHUIS B. en W. stellen de Raad voor oyer te gaan tot de aankoop van het woonhuis Haffelerweg 15, Den Burg, dat binnen kort door het gereedkomen van de wa terleiding ontruimd zal worden. Dit pand kan voor de som van f 19.000, worden aangekocht van de Provincie Noordholland. Het is 582 m2 groot. Bij deze aankoop is een deel der inventaris inbegrepen. UITSLAG VOLLEYBALWEDSTRIJDEN Zondag bracht Schagen met een da mes- en herenteam een tegenbezoek aan de volleybalafdeling van Gymn. Ver. „Texel". De dames- zowel als de herenploeg van Texel wisten beide hun wedstrijd te winnen, elk met 21, terwijl Schagen 2 gemengde partijen wist te winnen, tegen Texel 1 en 1 gelijkspel. De totaaluitslag was 77, waarbij Texel een klein pun- tenvoordeel had, nl. 184-178. Er werd in een zeer prettige en spor tieve sfeer gespeeld en in principe werd nu reeds afgesproken, dat we hopelijk in mei een tegenbezoek aan Schagen zullen brengen. DAMCLUB TEXEL Uitslagen van 7 maart 1956: A.: G. Dros-J Hooijberg 11 Joh. D. Bakker-S. v. Heerwaarden 02 C. Dijker-N. de Graaf 20 B.: J. J. de Beurs-S. Bakker 02 S. v Heerwaarden-Jn. Stam 20 C D. v.d. Werf-Jn Barhorst 20 P. Bakker-D. v.d. Werf 02 Ook in B. is nu het pleit beslecht. S. Bakker is met 6 pnt. uit de laatste 3 part geëindigd op 25 uit 18. Juist 1 punt boven C. Medendorp, die 2de en S. van Heerwaarden, die nu definitief 3de is geworden. S. Bakker keert dus in één jaar terug in de A.-klasse. In A. kwam S. v. Heerwaarden weer een stapje dichter bij de titel. Onderaan is de situatie hier nog wei nig duidelijk door de grote achterstand van J. Vinke. Hij noteert 8 uit 15 en het is zo dat zelfs Jac. v. Heerwaarden met 16 pnt. uit 21 theoretisch nog niet veilig is. Hiertussen vinden we dan G. Dros, A. v.d. Slikke, W. A. v. Zeijlen en N. de Graaf A. de Vries houdt de zaak in C. wat op. Hieraan is de winter niet vreemd. S.V. Texel Uitslagen van zondag: BKC-Schagen 23; Egmondia-Succes 60; Watervogels-Limmen 10; Meer- vogels-WGW 1—0; VZV-Texel 2—3. Schagen 3-Texel 2 34, BKC a-Texel a 04; Texel b-ZDH a 01; Texel c-Ou- desluis a 20. Texel 1 heeft in ,,'t Veld" beide pun ten veroverd. Het spel droeg aan beide kanten het stempel van een zeer lange rustperiode, d.w.z. er werd maar matig gespeeld. T. nam voor de rust al de lei ding door Ruud Bakker. In de 2de helft sloegen de gastheren terug en zij wisten tot 21 uit te lopen tot 5 min. voor tijd. Ruud maakte gelijk en in de laatste minuut maakte Cees S. uit een ingooi de bal vrij en schoot ons naar de overwinning. Hoewel in het veld tijdens de wed strijd niets bijzonders was voorgevallen, kwam een aantal kijkers na het eind signaal het terrein op rennen en gingen onze spelers te lijf, zodat Harry zich moest laten behandelen. De straf hierop is een aantal wedstrijden zonder publiek spelen. Texel 2 wist met slechts één punt ver schil van Schagen 3 te winnen. Dus mogen we niet mopperen, immers de punten zijn binnen. Zoals te verwachten was wist ook T. a de volle buit mee naar huis te nemen: 40. Hans scoorde 2 goede doelpunten. Texel b verloor van ZDH a. Dat lukt nog niet erg in dit elftal. Texe c won van Oudesluis a. Een aar dige wedstrijd, voor de rust vrijwel ge lijk opgaand, werd in de 2de helft O. wat meer op eigen helft gedrongen. Thijs scoorde met een mooie kopbal en Hans schoot keurig no. 2 in de touwen. Elk adsp.-elftal moet een leider mee- hebben en nu waren de Oudesluis-leden niet in de gelegenheid door werkzaam heden hieraan te voldoen; geen nood, 2 dames hadden nu de leiding, vermoede lijk de moeders. Wij kunnen veel waar dering hebben voor deze oplossing en zeer speciaal voor deze dames. De Toto U heeft natuurlijk al kennisgenomen van de wijziging in de Toto-uitvoering. Voortaan kunnen de biljetten nog inge diend worden tot Vrijdagavond 10 uur bij Hotel De Graaf. Veel mooiere winst kansen. Voorziet U van deelnamebiljet ten en doe mee! Zondag a.s.: Texel-Schagen; Texel 2-SRC 2; Texel a- d HRC a; Texel c-HRC d. Zaterdagmidd Texel b-Tex. Boys a. De welpentraining is deze week donderdag- inplaats van op woensdaJ middag, aanvang 4 uur. Indien U in hjl bezit bent van oude Texelse Courante over de periode 1912 tot en met 191 zullen wij deze gaarne van U ontvange Dit in verband met 't samenstellen va een archief over deze periode. ZDH-nieuws Zondag is ons eerste elftal op bezi geweest bij ZAP te Anna Paulowna. troffen daar een zeer sterk ZAP 2. Wij kwamen uit met invallers voor Bakker, D. Drijver en A. Koopman, di een zwaar gehavende ploeg, waaraii ook het verband uit de ploeg was. E eerste helft viel mee, er werd goed tij gegeven, maar het zat niet mee. ZAl wist eenmaal te doelpunten. Rust 1— Na de rust kregen we de wind schu mee en na een goede eerste helft wan we optimistisch. Maar nu bleek dat lange rustperiode niet goed was geweej Wij konden het tempo niet meer ham haven, terwijl ZAP steeds beter spelen. Toen kwamen de fatale vijf nuten met drie doelpunten achter elkaa en zo werd het 40; eindstand 5- voor ZAP. Maar de spanning aan de kop is n<j groot en niet minder dan vijf ploeg» tellen nog mee. Maar willen wij blijvi meetellen, dan moet er getraind wordei Donderdagavond 7,30 uur handbal 8,15 uur het eerste en tweede. Vooral spelers van het eerste met reserves zij welkom, het is hard nodig!! Zondag thuis tegen Dirkshorn om 1 uur. De adsp. deden het zaterdag beter d< in Den Burg met 10 van Texel b winnen. Goed zo, jongens. Vrijdagavoi trainen voor jullie. S.V.O.-nieuws Zo moesten de adsp. de punten a; SVC laten. Jammer, jongens, volgent week beter! Het 1ste trok naar Wiron en behaalt daar een dragelijk resultaat door 42 te verliezen. Ze kunnen op goede wedstrijd terugzien. Direct vanaf de aftrap is Wiron sti ker, maar de verdediging is op ha; post Toch weet Wiron na 20 minuten j doelpunten. Even later laat de verder ging Simon in de steek en laat ht aheen vechten: 20. Een schijnbaar makkelijke bal laat Simon vallen en is 30. Toch weet onze aanval no{ eens tot het doel door te dringen. Uit harde voorzet van Wim ziet Martii kans te scoren. Na de rust een zelfde beeld. Wil maakte een 4e goal, waarop Martien 42 van maakt De adsp. hebben zaterdag rust; het ontvant St. Boys, aanvang 1,30 uur. SVC-Nieuvvs| Het eerste moest de strijd aanbind» met een van onze zwaarste tegenstand» ZAP 3. Direct na de aftrap begonnen partijen elkaar te meten en het bl al gauw dat ze elkaar ook niet veel gaven. De S.-verdediging kwam wel edlCi» voor moeilijke situaties te staan, ma||a ze bracht het er goed af. S. trok aanval en uit een der schermutseling! voor het ZAP-doel scoorde Wim het eq ge doelpunt van deze forse, doch s tieve wedstrijd: 10. De adsp. deden het ook goed door 31 van OÓsterend a te winnen, doelpunten werden gemaakt door Ma; tie, Piet en Nico. Goed gedaan, jonge! Donderdag allemaal trainen, om 7 ui op het veld. 1 nji KLAVERJASCLUB „DE Einduitslag competitie om DOORMA de wisselbeker (resp. punten - marsen;; 1 mevr. Hemelrijk-Kl. Vlas 65657 - X; 2. P. Vos-T. Eelman 63830 3. P. Kleve-Teun Dekker 63343 - 2] 4. Jan Blom-G. Koning 62105 5. P. Schagen-J. D. Koning 61557 - li 6. D. Westdorp-Jaap Koning 60999 - 21 7. H Groen-B. de Jong 60975 8. Z. Stolk-Jac. Koning 60939 - ll 9. S. Hemelr jk-D Hemelrijk 60828 - 1 10. Tj. Bergsira-D. Backer 60283 - 1 11. mw. Krijnen-G. v.d. Meer 59931 - if 12. A. Kuyper-E. D. Westdorp 59653 - 13. J. D. Blom-A. v.d. Schans 59512 - 1 14. mw. v. Sikkeleras-W. v. Harn 59419 - 1 15. H. v. Sijp-A. Dootjcs 58727 - 2 16. Jan Kuyper-Jan Vlas 58563 - 1 17 A. en D. de Ruyter 58402 - 2 18. G de Jong-de Jong 57800 - 1 19. Joop Westdorp-Paula Dalmeijer 57717 - 1 20. S. Kuyper-Alb. Schagen 55856 - l| 21. mevr. Vlas-D. M. Vlas 55486 Einduitslag competitie kleine wisse beker (cesp. punten - marsen): 1 J. Blom-G. Koning 60575 - 2. Tj. Bergstra-D. Backer 60105 - 3. S. en D. Hemelrijk 59647 - 4. P. Kleve-T. Dekker 59584 -3 5. S. Kuyper-Alb. Schagen 59316 - 6. fnw. Hemelrijk-Kl. Vlas 59303 7. A. en D. de Ruyter 58768 - 8. J. Kuyper-J. vias 58158 - 9 mw. Spaans-mw. v.d. Brink 57763 - 10. Z. Stolk-Jac. Koning 57266 -1| 11. Jaap Koning-D. Westdorp 57254 - I 12. Joop Westdorp-Paula Dalmeijer 13. P Schagen-J D. Koning 56814 - 14. mw. Vlas-D M. Vlas 56219 - 15". mw. Krijnen-G v.d. Meer 56216 16. A. Kuyper-E. D. Westdorp 55889 - 17. J D. Blom-A. v d. Schans 55761 - 1 De 18 P. Vos-T. Eelman 55576 - 19. mw. v. Sijp-H. v. Sijp 53917 - De kleine wisselbeker, welke verd digd moest worden door mw. Hemelri en KI. Vlas is dus voor een jaar in h bezit gekomen van Jan Blom en G. ning. Ditzelfde koppel heeft ook de gro beker een jaar in bezit gehad. De grote wisselbeker is gewonnen do het koppel mevr. Hemelrijk-Kl. VI Ditzelfde koppel heeft ook de klei wisselbeker een jaar in bezit gehad. er De grote beker werd vorig jaar t wonnen door het koppel P. Kleve* Dekker en een jaar daarvoor door J Blom-G Koning Ui Bi

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 2