Dr.W.FJ.v.Waveren Ronde van Oost Texel verkocht voor ruim ee miljoen gulden aan lammen Nutsspaarbank Zaterdag H.B.S. komt voorlopig in de aula van de o.l. school Mond- en klauw: bestrijding om liet praktijk hervat Bollenpellers Ouderdoms pensioen Kosthuis aai een houti hoefstal Sihi waterp Gesloten wei vakantie Het Badhu 9-10-11 augui voor werkkr Schoenmaker Gebr. Hoogerhe is van 13 tm GESLOTEN wegens vakan' Schoenliandel Weve* blijft geopend VERLOTING BRIDGECLUB Nog niet afgehaald zijn de prijzen, ge vallen op de no.'s: 739 (hoofdprijs), 826, 325, 309, 262, 150, 133 en 98. De prijzen kunnen worden afgehaald op Witte- kruisweg 7, Den Burg. GESLAAGD Onze vroegere eilandgenote, mej. M. Kuiter, thans woonachtig te Amstelveen, deed te Amsterdam met gunstig gevolg eindexamen van de vakcursus boek handel. DE HEER P. VIJN MET PENSIOEN De heer P. Vijn, die destijds geruime tijd directeur van de voormalige Texelse zeevaartschool is geweest, gaat binnen kort met pensioen. De heer Vijn is thans nog directeur van de „De Ruyterschool" te Vlissingen. STRANDFEESTEN DE COCKSDORP EN DEN HOORN De V.V.V. deelt ons mede, dat het strandfeest van De Cocksdorp heden zal worden gehouden, dat van Den Hoorn morgen. WADDENRUITERS DONDERDAG' IN DE COCKSDORP De demonstratie van de Waddenrui- ters, die hedenavond zou worden gege ven in De Cocksdorp, is in verband met het vuurwerk in Den Burg uitgesteld tot morgenavond. DE TEXELFILM De V.V.V. verzoekt ons mede te delen, dat van de Texelfilm met ingang van deze week de tweede voorstelling komt te vervallen. Voortaan iedere vrijdag avond dus één voorstelling. HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild: 8 aug. 9.45 en 22.35, 9 aug. 10.25 en 23,15; 10 aug. 11.10 en 23.50; 11 aug. 11.50 en Aan het strand ongeveer een uur eer der hoog water. BOTSING OP OVERSTEEKPLAATS Op de oversteekplaats bij Oudeschild is het eerste slachtoffer gevallen. De 15-jarige weirijdster M. B. werd door 'n motorrijder aangereden, toen zij de weg wilde oversteken. Zij liep enige lichte verwondingen op. De motorrijder kreeg geen letsel, maar de motor werd licht en de fiets vrij ern stig beschadigd. SNELVERKEER ONVERANTWOORD Even buiten Oudeschild heeft de Ge meente Texel een drietal borden ge plaatst met als opschriften: „Weest wel kom op ons eiland, maar bedenkt, dat onze wegen niet berekend zijn op snel verkeer". Dit wordt op het laatste bord aanschouwelijk getoond. Het is een aardige gedachte geweest de automobilisten op deze manier te wijzen op het gevaar van te hard rijden en het is te hopen, dat de bezoekers re kening met de vriendelijke wenk houden. De plaats van de borden lijkt ogen schijnlijk goed gekozen, want de auto rijders moeten n.l. langzamer rijden in verband met de oversteekplaats. Maar bij nader inzien vragen wij ons af of dit inderdaad wel zo is. Als de aandacht door de borden wordt getrokken zal men minder op het verkeer letten en dat is hier met de drukke en min of meer ge vaarlijke oversteekplaats voor wielrij ders en bromfietsen beslist niet gewenst. Mogelijk dat er t.z.t. een betere plaats voor de borden gevonden kan worden. In Oost, dat rüstige Oost mogen wij wel zeggen, begint een zekere spanning te ontstaan, spanning rond het grote sportgebeuren, dat wij hebben aange kondigd als de Ronde van Oost. Het wordt voor Oost een gloednieuw festijn en ook daardoor kunt U de spanning begrijpen. Onzin, drie eeuwen geleden - of hoe lang Oost ook moge bestaan - hebben ze er stellig bij het „bouwplan" voor Oost geen rekening mee gehouden, dat „we" nog eens vehikels zouden gaan berijden, die uit een paar wielen en een frame zouden bestaan, maar het toeval wil, dat juist het aldaar kant en klaar liggende parcours zo uitermate goed geschikt is voor een wielerwedstrijd, waarbij je óók het publiek het zijne wenst te geven. Ja, het zullen zaterdag niet alleen de dertig, veertig rijders zijn, die er hun vreugde aan de sport gaan beleven - tenzij ze al in de eerste de beste bocht tot nechvogels van de dag uitgeroepen moeten worden nee, het gaat er im mers om, dat wij allemaal kunnen ge nieten van deze wedstrijd en juist daar om kan het niet anders of dit wordt een wielerfeest na afloop waarvan de orga nisatie zal zeggen „Jongens, dat we niet éérder op het idee zijn gekomen!" Inmiddels hebben zich reeds 20 ren ners laten inschrijven bij de bekende adressen: de heren A. Kalis en KI. Bur ger, tel. 262. 20 Renners is uiteraard nog geen enorm aantal en daarom worden ook de andere Texelse renners aange moedigd tot deelname. Er worden door de organisatie prijzen uitgeloofd van 15,—, ƒ10,—, ƒ7,50, f5—, ƒ4,— en 2,50, terwijl daarboven de triomfator een wisselbeker wacht, alsmede - maar dat hebben wij tot dusverre nog slechts bij geruchte vernomen - een ferme zoen van het mooiste meisje van Oost, dat voor deze gelegenheid - al weer bij ge ruchte, lezers - in oud-Texelse kleder dracht getooid zal zijn. Die wisselbeker zal worden aangebo den namens de bevolking van Oost. Daarenboven zullen diverse premies worden uitgeloofd. Nogmaals een klein verzoekje: wie van de sportliefhebbers willen een premie beschikbaar stellen? Het uitloven van premies verhoogt de spanning van deze Ronde. Wat tenslotte de deelnemers aan de wedstrijd voor tourfietsen aangaat, zij kunnen fraaie medailles winnen. Jon gens, meldt je aan! Dit wielerfeest zal worden opgeluis terd met vrolijke muziek. Allerlei omstandigheden hebben een tijdig gereedkomen van de geprefabri ceerde barakkenschool, waarin de Texelse H.B.S. de eerste jaren zal wor den gevestigd, tegengewerkt. Omstreeks half oktober a.s. hoopt men de deuren te kunnen openen. Uit de aard van de zaak kan niet tot zolang worden gewacht met het beginnen van de cur sus. Deze zal normaal starten, en wel op dinsdag 4 september a.s. in de aula van de o.l. school in Den Burg. Drie klassen De aula zal in drie ruimten worden verdeeld; zoals bekend wordt begonnen met twee eerste- en een tweede klasse. Er zal op de eerste cursusdag een her haald toelatingsexamen afgenomen wor den voor die leerlingen, die door om standigheden de eerste keer niet aan het examen konden deelnemen. De grootte van de klassen is nog niet precies be kend, doordat verschillende ouders nog weifelen met de aanmelding van hun dochter of zoon. BOUWVERGUNNINGEN De heer M. Bakker, Gravenstraat 2, Den Burg, verbouwing van het perceel Weverstr. 13 i(Arbeidsbureau) tot woon- en winkelhuis; de heer B. H. Hoogen- bosch, Westermient, bouw van een kip penhok; de heer G. Dekker, Oudeschild 117, verandering voorgevel woonhuis. ENGELSE LANDBOUWSCHOOL OP TEXEL Maandag 6 augustus bezocht de East Riding School of Agri culture Texel. De groep bestond uit 10 meisjes en 12 jon gens, die onder leiding stonden van de onderdirecteur en zijn vrouw. Er werd een bezoek gebracht aan de schapenbedrijven van S. Keijser, Hoge- berg, en Joh. Roeper te Oosterend. Ver der ging de reis naar het Texels museum en De Slufter. Met zeer aangename herinneringen en een tot weerziens verlieten ze ons eiland. „IIET" HEKJE WEER GEKRAAKT Het op de hoek Stenenplaats-Hoger- straat staande hekje voor het pand van mevr. de wed. Hin moet het nogal eens ontgelden, doordat auto's er de bocht te kort nemen of plotseling voor andere weggebruikers moeten uitwijken. Het kan ook nog op een andere ma nier: een toerist, die zijn wagentje op de Stenenplaats netjes achter de parkeer- streep had geplaatst, zou zijn voertuig even later daar ter plaatse keren (wat o.i. op dat punt volstrekt niet mag). De achteruitrijdende auto ramde „het" hekje behoorlijk. De chauffeur wist terstond een minnelijke schikking met de eigena resse van het pand te treffen: met de blik van een geroutineerd taxateur schatte de gevolgen op een riks en be taalde prompt. En de gedupeerde heeft maar weer eens voor de zoveelste maal berust. PACHTREGISTRATIE VOOR DE RUILVERKAVELING Wij herinneren de pachters in de Ruil verkaveling Texel aan de publicatie van enkele weken geleden betreffende de verplichting tot het laten registreren van pachtcontracten of het laten vastleggen van de pacht door middel van een for mulier, dat bij o.g. is te verkrijgen. De uiterste datum hiervoor is gesteld op 12 augustus a.s. Ten behoeve van de pachters in de omgeving van Oosterend hoopt o.g. vrij dag 10 augustus 's avonds acht uur in Café Dijt zitting te houden voor het bovenvermelde doel. Laat men zoveel mogelijk van deze gelegenheid gebruik maken. C. VAN GRONINGEN OVERDREVEN BERICHTEN In vele bladen in West-Duitsland is dezer dagen een bericht gepubliceerd, waarin, op gezag van de Dienst voor de Volksgezondheid in het gebied Noord- rijnland-Westfalen, de ouders dringend ontraden wordt, met hun kinderen naar Nederland te reizen in verband met de kinderverlammingsepidemie. Als gevolg hiervan komen bij de V.V.V. „Texel" thans dagelijks verzoeken om inlichtin gen binnen van de zijde van Duitse gas ten, die voor de komende weken hier be sproken hebben. Ook hebben verschil lende hotels en pensions reeds afzeggin gen ontvangen op grond van de genoem de publicaties. De directeur der V.V.V. heeft zich naar aanleiding hiervan in verbinding gesteld met de A.N.V.V. en verzocht, te willen bewerkstelligen dat de betreffen de berichten in zoverre gerectificeerd worden, dat daarin tot uitdrukking komt, dat met name in de provincie Noord- Holland en op de Waddeneilanden geen kinderverlamming voorkomt. Wij vernemen nog, dat door andere badplaatsen - waar eveneens regelmatig afzeggingen binnenkomen - soortgelijke stappen zijn gedaan. OOSTEREND WON DE HST-BEKER Aan de door het Amsterdamse H.S.T. georganiseerde wedstrijden op het ter rein van S.V.O. namen deel: SVC, ZDH, HST en SVO. De eerste wedstrijd ZDH- HST, eindigde in een gelijkspel: 00. Na strafschoppen won HST. SVC-SVO werd door O. met 30 ge wonnen. De adspirantenwedstrijd Oos- terend-ZDH werd door de slechte weers omstandigheden afgelast. De verliezers- ronde ,werd een gelijk spel 22, maar werd na strafschoppen door ZDH ge wonnen. De finale, welke met stormweer werd gespeeld, werd een overwinning voor Oosterend: 40. Zo kwam SVO voor een jaar in het bezit van de mooie HST-wis- selbeker. De weersomstandigheden in aanmerking genomen werd er goed ge speeld, toch zullen we maar hopen dat het weer volgend jaar beter is. S V. Oosterend dankt allen, die hebben meegewerkt om deze wedstrijden te doen slagen. Vooral hen, die buiten de sport staan, maar toch een paar jongens een weekeinde te logeren gehad hebben, hartelijk dank! HOORNDERS ATTENTIE!! ZATERDAGAVOND VERGADERING Op de voorpagina van dit blad staat abusievelijk vermeld, dat de vergadering voor het feestprogramma van de volks feesten zou worden gehouden op vrijdag avond 10 augustus. Dit moet echter zijn zaterdagavond 11 augustus in de oude school. WAAROM WORDT UW ZOON GEEN DRUKKER? (Ingezonden) Ja, dat is een vraag die zeker al me nigmaal is gesteld. Duizenden en dui zenden jongelui toch kunnen zich in het drukkersvak een positie scheppen, die veelal in andere vakken, hoe aanlokke lijk ook voorgesteld, nimmer te bereiken is. Menig vak, dat door jongens wordt gekozen, zoals electriciën, bankwerker, chauffeur e.d. biedt niet die zekerheid en is lang niet zo beschermd als het drukkersvak. En dan de mogelijkheden in dit vak! Als leerjongen, ja dan zelfs is het niet eenzijdig. Van de aanvang af leert men allerlei, het vak betreffende. Als con tractleerling volgt men één dag per week een cursus, waarvan de kosten meestal door de werkgever worden betaald, mede ook omdat deze dan na een paar jaar een goede werkkracht heeft en dat is hem wel wat waard. Eentonig werk? Niet in het minst! Elke regel die men zet is weer wat anders. Elk drukwerkje dat men maakt geeft gelegenheid zich uit te leven in eigen idee! Elke dag wat anders! Is er mooier vak denkbaar? Het verbaast mij dan ook, dat er in Uw krant nog steeds een adv. voor moet komen van „leerjongen gevraagd"! Ouders, laat Uw jongen een vak leren, waaraan hij wat heeft; een vak, waarin hij zich, mits met wat goede wil, kan opwerken tot een „mens" in de maat schappij. Het vak dat Uw zoon kiest is door de wet en de bond in alle delen beschermd en geeft hem zekerheid voor de oude dag! Een (gepensioneerde) oude rot. DE DERDE RONDE VAN ZUIDEMA De gasten in De Cocksdorp en omge ving rekenen zo langzamerhand de eer ste week in augustus al op dit wieler- festijn. Ieder jaar trekt dit evenement meer mensen naar 't durp. Dit is geen wonder, want het parcours leent zich bijzonder goed voor dit werk, daarbij komt dat de organisatie prima is en het publiek leeft de hele wedstrijd van het begin tot het eind mee. De Cocksdorper van jong tot oud geven alle mogelijke medewerking. Door omstandigheden was een van de „jeugdige" verplegers ver hinderd, maar spontaan stelde de 86- jarige heer De Bloois zich beschikbaar en zo was de brokkenwagen weer volle dig bemand. Reeds voor de aanvang kwamen er spontaan van „oude gasten" enige sprintpremies binnen. Precies om 7 uur loste Kees Zuidema het startschot voor de 3-ronden-strijd voor jongens van 16 en 17 jaar. Onder deze jongens .bevonden zich enige jon gens met aanleg. Er werd ook hier ge reden in 2 klassen, t.w. met en zonder versnelling. Een jongere generatie van de rennersfamilie De Boer bleek zijn afkomst niet te verloochenen, want ook hij wist hier de eerste prijs weg te halen. Na een vlotte strijd werd de uitslag: Zonder versnelling: 1. Adri de Boer en met versnelling: 1. George Jimmink. De organisatoren hadden de dames- race laten vervallen en als compensatie was de grote wedstrijd uitgebreid van 10 tot 15 ronden. De langere afstand komt de wedstrijd wel ten goede en de honderden belangstellenden leefden in tens mee. Ook de strijdlustigste renner, die een ronde gelapt was, maar toch dapper volhield, mocht zich in de volle sympathie van het publiek verheugen. Een korte oproep per microfoon en de premies voor deze jongeman kwamen met stukjes en beetjes vlot binnen en zo kon deze jongeman een premie van 14.50 overhandigd worden. Hoe meer de strijd vorderde, hoe gro ter de spanning werd, want het werd al spoedig duidelijk, dat de oude cracks als Garritsen en De Boer van goede huize zouden moeten komen om hun reputatie te handhaven, want jongeren als Theo Re'i en Frans van Tongelen bleken met veel élan te rijden. Terwijl de wedstrijd vorderde, werd er ook hard gewerkt om de loten van de Ouden van Dagen kwijt te raken. Enige jongeren brachten in Oud-Tessels kos tuum honderden loten onder de toe schouwers en Meester Zwart had zich weer achter de microfoon opgesteld om een en ander te stimuleren en om vanaf de tribune de politie het werk te verge makkelijken. 't Is dan ook voor de poli tie geen moeilijke taak geworden, dank zij ieders medewerking. Ook de E.H.B.O. behoefde gelukkig niet aan het werk. De uitslag was: Zonder versnelling: 1. J. Zuidewind. Met versnelling: 1. Th. Reij, 2. L. Gar ritsen. VEILIG VERKEER Vraag: Hoe wordt een inhaalverbod aange duid, wat is de strekking van dit bord? Antwoord: Het inhaalverbod wordt aangeduid middels een verkeersbord van de vol gende omschrijving: rond wit bord met rode rand, in het midden waarvan naast elkaar twee auto's staan afgebeeld, de linker in rode kleur, de rechter in zwarte kleur. De strekking van dit bord is: Het verbod tot inhalen van meer dan twee-wielige motorrijtuigen onderling. Let wel: toegestaan is: dat een auto een paard en wagen inhaalt, dat een motor een auto inhaalt, dat een motor een motor inhaald, dat een motor een driewielige autoscooter inhaalt. Verboden is: dat een auto een auto inhaalt, dat een motor met zijspan een auto inhaalt, dat een zijspancombinatie een auto-scooter op drie wielen inhaalt enz. Al verschijnen er 's maandags nog zo'n paar honderd lammeren op de Groe- neplaats, de eigenlijke lammerenmark- ten maken de meeste toeristen toch niet mee, want die lopen van half mei tot eind juni. De belangstelling voor de markten is ook van de zijde der toeris ten steeds zeer groot en deze belangstel ling wordt wellicht nog gestimuleerd door de aanwezigheid van allerhande kramen. De mensen uit de grote steden zullen het er als een gezellige drukte beschou wen, maar wij van het eiland zeggen „verschrikkelijk druk", 't Is net hoe je gewend bent, niet waar! Dat onze toe risten de markt niet willen missen kun nen wij iedere maandag opnieuw erva ren, want óók als het op zo'n marktdag eens bijzonder mooi weer is stromen de badgasten naar Texels hoofddorp. De duinen en het strand, de bossen en de vogels schijnt men lang niet zo interes sant te vinden. Het is merkwaardig, maar een feit. De markten - wij herhalen het - heb ben thans echter hun grote aanvoeren voor een klein aantal hokken met adspi- rant woldragers verwisseld. Op de eerste zes z.g. grote markten werden in totaal 11.035 lammeren aangevoerd. De tradi tie getrouw was de tweede markt met 2600 dieren de grootste, daarop volgde de derde met 2330 exemplaren. Op de eerste twee markten werden de beste prijzen gemaakt (gemiddeld resp. 91 en 90 gulden). Op de zesde moesten onze wolveehouders met een middelmarkt van 75 gulden genoegen nemen. AGENDA CULTURELE RAAD Woensdag 8 augustus Den Burg, Ver. voor Volksfeesten en Tex. .Folklore, Vuurwerk. De Cocksdorp Strandfeest. Donderdag 9 augustus Den Burg, Oranjeboom, Toneelver. Klein Toneel voert op „Een huis vol herrie". Den Hoorn: Strandfeest. De Cocksdorp, Demonstratie „Wadden- ruiters". Vrijdag 10 augustus Den Burg, Oranjeboom, 20 en 21,30 uur Texelfilm. Den Burg, Oranjeboom, 2,30 uur Kinder circus „Ali Baba" door De Spar. Zaterdag 11 augustus Den Burg, lampionoptocht m.m.v. het Kon. Texels Fanfarekorps. De Cocksdorp, volksspelen. Oost, Ronde van Oost. Wij hebben uitgerekend, dat totaal voor 942.275,aan laj op de Groeneplaats is omgezet naast had je nog de verkoop uit h terwijl ook na de zes grote mark over de duizend dieren naar dt kant verkocht zijn, zodat de boeren voor meer dan een milji den is uitgekeerd. Wij gaan hiei van een gemiddelde van 85 guli lam. Bo me Spi Ch Jar Ma Ma Lu 1 r a 5 De directeur van de Veteridfc: giënische Dienst „Texel" verzoi opname van het volgende: Het zal een ieder bekend zi krachtens een besluit van de van L., V. en V. de varkensmai het gehele land geschorst zijn; Y den van verkopingen, keuringen toonstellingen van varkens, alsm op soortgelijke wijze bijeen brenj varkens, is in het gehele rijk ve Dit geldt voorlopig tot en augustus, uitgezonderd het verv< slachtvarkens met een gewicht v minste 70 kg; de vervoerder va varkens moet op eerste vorderi een bevoegd opsporingsambtenaj nen aantonen, dat dit vervoer streeks van het bedrijf naar de plaats geschiedt. Met ingang van 20 augustus vervoer van vee in auto's met kende bordje „veevervoer" slech toegestaan indien de vervoerder bezit is van een bewijs, waaruit dat zijn wagen en de daarbij bel voorwerpen minstens eenmaal pt zijn gereinigd en ontsmet, welk smetting dient te geschieden onde telijk toezicht. Als bewijs van ontsmetting zal een boekje, verstrekt door of de directeur van de Veeartsenijj Dienst en waarin degene, die to. de ontsmetting houdt, de datu ontsmetting vermeldt, gevolgd di handtekening, welke geplaatst mo den door het stempel van de di wiens opdracht hij handelt. Het ligt in de bedoeling na 20 a eenmaal per week op een nader stellen dag, deze ontsmetting \i hiervoor op Texel in aanmerking de veeauto's te doen geschieden terrein van de Centrale Noodsladi aan de Hallerweg te Den Burg. Nadere mededelingen volgen nc 1 TEXELAABTJES Radio herstellen? VONK opbellen I Telefoon 78 en 273 U kunt voordelig terecht op zaterdag in onze groentenhal in de Kantoorstraat geopend van 9 tot 17 uur. De markt- groentenboer Te koop gevraagd kinder wagen Br. onder no 816 bur. van dit blad Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Atty Bij het H Doopsel ontving zij de namen Agatha Theodora Maria C. M. Zevenhoven- Kuip P Zevenhoven 7 augustus 1956 Waaiderstraat 20 Den Burg, Texel Enige kennisgeving Met dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje dat bij het H. Doopsel de namen ontving Maria Anna Wij noemen haar Marian J. E. A. Kager-Witte H. J. Kager en kinderen Schildereind 37, Den Burg 7 aug. 1956 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon die bij het H. Doopsel de namen ont ving Cornelis Hendricus Wij noemen hem Corrie E. Zoetelief-Witte H. Zoetelief „De Arend" Texel 5 aug. 1956 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Jacob M. Vertelman S. Vertelman- Schaatsenberg en kinderen Wilhelminalaan 25 Den Burg, Texel 5 aug.'56 Voor de grole belang stelling betoond bij gele genheid van ons 25-jarig huwelijksfeest onze harte lijke dank. G. Schraag E. E. Schraag de Grave „Zonnelust" Oosterend Aris Vlaming en Maartje Sofia Hoi hebben de eer u kennis te geven van hun voorgeno men huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats heb ben op donderdag 23 augustus 1956. Kerkelijke inzegening nm 3 uur in de Ned. Herv kerk te Oosterend door de Wel- eerw. heer Ds. C. H. van Rhijn. Koekoekstr. 20, Den Helder Kerkplein 8, Oosterend Toekomstig adres IJselstraat 5, Den Helder Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor uw blijken van belangstel ling bij ons huwelijk on dervonden. Drijver T. Drijver-Eelman Bosweg 26, Oosterend oogarts Voor direct gevraagd Tractor-chauffeur S. J. Witte, Wilhelminalaan 3a, tel 15 gevraagd Ook 's avonds. JAC. BAKKER, Schuur Emmalaan Gevraagd een monteur of hulpmonteur en een leerjongen J. Schoo Centr. verwarming Schoonoordweg Formulieren ook verkrijgbaar bij Zo nodig helpen wij met invullen Gevraagd weidegelegen! voor schape: A. P. Dalr Tel. 460, Oudi voor juffrouw b Wilhelminalat TE KOOP DROS Smi peSPtCIAALZA MARTIEN BAK TE KOOP compleet met rese 500 ltr, schakelkas z.g.a.n Te bevr. Enklaar, St straat 5, Den Held 3312, of dinsdag derdag van 10,30— Badhuis, Den Burg jonge vrouw, biedt zich aan per van maandags tot vt Br. no 815 bur. v.d.

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 2