CAMP \llesw4 NEELS NEELS Balmasqué van S.V.T. ONTWIKKELEN AFDRUKKEN Texel I - Schagen I Nutsspaarhank diadeem diadeem fa. Frans Zegel Kz. □an Fa. FRANS ZEGEL Kz. Lederen kleding Drukkerij Texelse Courant Verkoping 40 koopjes hout Het ideale corset voor iedere vrouw met de beste pasvorm. J. G. Dekker boekhouder- réceptionair juffrouw soep- en braad kippen kamer-serveer- meisjes, kamer-werk meisjes, keukenmeisje C. P. MOOJEN, Bloembollenkwekers een praatavond houden Onderl. Rundveeverz. «Texel» Algem. Ledenvergadering Zondag 24 februari FOTOHANDEL Langeveld De Rooy Ie soort fruit voor lage prijzen Zondagmiddag half 3 „Morgen zie ik je weer" Taxi Garage Reij 'n Cadeautje woonruimte Garage A. Kievit Tel. 58 uw lievelingswol! wol Straks met de schoonmaak een leuk lapje 'T KLEUTERHUIS „In de schaduw van de Guilliotine" Alleen zaterdag 9 en maandag 11 februari Vijf punten van belang C, HUISMAN ZOON HMESEZEIESSl ■nmminifTiTlTWBff Loontabellen 1957 Land- en Tuinbouw f 5.50 Boekhandel Parkstraat Bescherm u tegen weer en wind goede leren jas dames-, heren- en kinderlaarzen J. D. TROOST Zn. HET adres Complete meubilering Lange leren jassen Leren jekkers Leren vesten en renvesten Leren damesmantels Korte damesmanteltjes lm. leren damesmanteltjes herenpantalons en plusfours Z' Esthétique N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming met ingang van 10 februari a.s. te vervallen. Drukkerij Texelse Courant TEXELAARTJES 3 regels ƒ0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Radio herstellen? VONK opbellen I Telefoon 78 en 273 Oud-Deurwaarder Prins en wnd. Deurwaarder van Twuijver houden maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Veltbuys Den Helder, houdt Maandags van 10,3C tot 1 uur zitting In Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T B.,Den Burg, Tel. 85 P. C. Kaan, Ruygweg 101 Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thius bezoeken. Te k. gevr. een kinderwagen Smidt, Warmoesstr. 43—Te k. z.g.a.n. kippenhok voor 12 -15 kippen en een eikenh. hangklok. Adr. te bevr. bur. v. d. blad Te k. aangeb. 1 transportfiets. Hogerstr. 2 Te k. i.g.st.z. en geheel uitneembaar kippenhok, 4 bij 8. G J Hillen, Weverstr. 44 Ver!, 'n rode trekpen, gaande van 't Hooge n. Den Burg. Gaarne terug bij S Keyser, 't Hooge of Schildereinde 49 Te huur flinke bergruimte te Oudeschild. S. de Wijn, Den Burg Met vreugde en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Joke Bij het H. Doopsel ont ving zij de namen Joanna Catharina Maria A. M. Hoogenbosch-Hin C. J. Hoogenbosch René Texel, 5 Febr. 1957 Zd. Haffel B 80 Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Bert Wij noemen hem Bertje H Koning-Eelman J. Koning Oudeschild, Singel 346 Texel, 5 febr. 1957 Tijdelijk adres; Kraam inrichting Weverstraat 38, Den Burg Op zaterdag 2 maart a.s hopen Jacob C. Bakker en Anna C. J. Voeger in de parochiekerk van de H Joannes de Doper te Den Burg elkaar het H Sacrament van het huwe lijk toe te dienen. Daarna zal tot hun intentie een gezongen H. Mis worden opgedragen om Gods ze gen te vragen over hun huwelijk. „Amalia" P H polder H 12 „Emma" Den Hoorn H 81 Texel, 8 febr. 1957 Receptie op de trouwdag van 4,30-6 uur „Amalia" Toekomstig adres: P H. polder H 14, Oudeschild Hiermede geven wij U kennis, dat heden avond is overleden onze lieve man, vader en grootvader Albert Eelman echtgenoot van Vrouwtje Eelman in de ouderdom van 82 jaar. .Namens de familie V. Eelman-Eelman Den Burg, Kogerstr. 49 Texel, 5 februari 1957 De teraardebestelling zal plaats vinden heden middag 2 uur van het sterfhuis. Heden overleed mijn beste vriend Albert Eelman in de ouderdom van 82 jaar. Jb. Knol Kogerstraat 49 Den Burg, Texel Voor Familie-Drukwerk slechts één adres Voor de zeer vele blijken van belangstelling onder vonden bij het overlijden en de teraardebestelling van onze lieve moeder Antje Brouwer-Oor betuigen wij onze hartelijke dank. In het bijzonder Ds. van der Zwaag voor haar troostvolle woorden en buren, dragers en kleed- oplegsters voor de laatste eer de overledene bewezen Namens de familie M. v. d. Schans-Brouwer Oudeschild, 9 febr. 1957 Voor een betere PERMANENT slaagt U zeker in Oosterend! Kapper Bakker, Tel. 203 De direkteur van ge meentewerken zal maan dag 11 februari a s. tussen 10 en 11 uur vm bij de gemeenteschuur aan de Kogerweg verkopen Gediplomeerd corsettière Paskamer aanwezig Op verzoek komen wij bij U thuis passen. Alleenverkoop voor Texel Wekkers in div. prijzen Lancaster 7,50 lunghans vanaf 8,65 Smith 9,75 Wesfclox 12,50 Alle wekkers met I jaar garantie Bakker, Groeneplaats Gedpl. horloger Hotel De Lindeboom- Texel vraagt in vaste dienst. Vereistgoede algemene ontwikkeling, bekendheid met de moderne talen, administratieve ervaring en voor het seizoen voor telefoon en receptie. Dagelijks verkrijgbaar. Fa Plaatsman-Cornelissen Poeliers Tel. 195 Te koop een naaimachine f 12,50 een luidspreker 7,50 stofzuiger Fam nieuw 106,- Vlas, Oudeschild 371 Tel. 469 Hotel „Californië" vraagt voor het a s seizoen Alle Verzekeringen kunt U sluiten bij Den Burg, Telef. 278. Vraagt vrijblijvend offerte Ook voor financiering Volkswagenbusjes te huur voor kleine gezel schappen met en zonder chauffeur. Van Koningsbruggen Loodsgracht 22 Den Helder, tel. 2026 Dinsdag 12 febr. a s. zal de heer D. van Egmond, voorzitter van het H.BG. in hotel Texel, over Bloembollenkwekerij, handel en export. Houdt deze avond vrij. Aanvang 8 uur op donderdag 14 febr. a.s. in hotel De Zwaan nm 8 uur. 1. Opening, 2. Notulen 3. Mededelingen en Ingekomen stukken 4. Verslag van de financ commissie 5. Verkiezing bestuursleden, aftredend zijn S van Egmond en C Stoepker, laatstgen. herkiesbaar en een vacature. 6. Vaststelling premie 1957 7. Rondvraag en sluiting Namens het bestuur C. Stoepker, adm. Parkstraat Den Burg Met ingang van maandag 11 februari komen wij de weKelijkse markt bezoeken op Texel. Als openingsreclame bieden wij U aan 3 kg grote goudgele goudreinetten f 1,— Voor hand en moes 4 kg voor f 1,— Harde uien 3 kg voor 50 ct Ook in sinaasappelen scherp concurrerend. P. van Etten Zonen Fruithandel Schagen Tel. 231 De bussen voor de filmavond van het Koningin Wilhelminafonds rijden als volgt Vertrek Den Hoorn 19,15 pleintje Goënga De Koog 19,30 oude school De Cocksdorp 19,15 deze bus rijdt overM Eierland naar Z. Eierland Oosterend 19,— van het Kerkplein, een van de bussen haalt de bezoekers van Noorden en Oost op De Waal 19 30 bij de kerk Oudeschild 19,15 van de school Voor de film rijden de bussen vanaf Oosterend om 7,30 en vanaf Veldheim 7,45 uur via Zevenhuizen Oosferend Voor EierlandDen Burg, De Waal, Hoofdweg, Wa- geningseweg. Postweg, De Cocksdorp, Achterweg, Postweg, Walenburg, Den Burg. Vertrek 18,45 uur van Den Burg Hoge rentevergoe ding en gemakkelijke terugbetaling Kogerstraat 34 Den Burg Den Burg, Texel Telefoon 333 TE KOOP pas afgekalfde 2-jarige koe. T.B.C, en abortus vrij Rutten, Eendracht voor groot of klein? Dan moet U Immers bij J. P. STAM zijn I Aangeboden event, met pension voor 't seizoen Br. no 907 bur. v. d. blad Wie wil zijn woning op Texel 14 dagen of langer in juli RUILEN voor wo ning in Utrecht aan eenv. echtp. op gevord. leeftijd. Heeft gezellig huis op nette stand, druk verkeer, pracht uitzicht, 100 meter van aansluiting bus in alle richtingen, slaapgel. v. 3 of 4 pers. liever geen kleine kinderen. O. N. Kooijman, Spaarne- straat 41. Utrecht. DE HOOGSTE PRIJS voor al Uw GALANTHUS (sneeuwklokjes) biedt U F. J. IIALSEMA, Zuid-Haffel, telef. 528. Taxi, Trouwen, Buitenritten herstelt dak-, muur- en kelderlekkage afdoende Eenvoudig zelf. absoluut waterdicht aan te brengen op hout, asfalt, mastiek, dak- leer, lood, zink, ijzer, alum., asbest, lei, steen, cement en glas. Vraagt omschrijving oi proefbus van 5 kg. Goed voor 10 m' Prijs 112 50 Desgewenst geschiedt re paratie ook vanuit onze provinciale depots Vrij blijvend advies verstrekt. Een heerlijk soepele en gelijkmatige woldraad welke u-i-t- breit! sterk - kleurecht - soepel 400 textiel zaken staan er garant voor! diadeem jumperwol sokkenwol sportwol sojetwol babywol jaegerwol In vélevéle tintent heeft u geen tijd om te naaien Koopt daarom nu Wij hebben reeds een gedeelte van de nieuwste zomerstofjes binnen o a. Brab bont, Merita Gamy ruitjes, streepjes, raffia stof, ook voor wieg- bekleding, leuke slipjes en bloemetjes Over enkele weken pracht nylon stofjes bloemetjes, slipjes, orgama, poplin. A. M. D. Brügemann-Graaf Ciske de Rat 2500 toeschouwers zagen hem op Texel Maar nu: het costuumstuk geheel in franse sieer en stijl een grimmig spel uit de bloedige franse revolutie De valbijl bedreigt het leven van velen Wie tracht hen te redden Hierop geeft de toneelvereniging „St. Jan" u op zaterdagavond 16 februari 8 uur in de Schouwburg zaal „De Oranjeboom" het antwoord. Plaatsbewijzen vanaf heden aan de zaal verkrijgbaar a i 1,95. Geen plaatsbespreken. BAL NA Voor slechthorenden e.d. worden twee rijen vrijge houden. Inleidend artikel elders in dit blad We ontvingen de nieuwste modellen 1957. Ziet onze etalage te Oudeschild. O 1 grote fles sla-olie 1,45 0 250 gram Valencia pindas 0,58 9 250 gram gemengde koekjes 0,58 2 ons pindarotsjes 0,68 e 5C0 gram puikkokende grauwe erwlen 0,49 Telefoon 69, Weverstraat C. J. VISMAN, Tel. 232, De Cocksdorp GECOMBINEERDE voor de In voorraad bij met een Verder leveren wij u alle Bromfiets kleding, wanten kappen, enz. Ook zijn wij ruim gesorteerd in Den Hoorn. Tel. 213 voor al Uw MEUBELEN is nog steeds Grootste Speciaalzaak voor bestaande uit rund en veulen vanaf 135,— 155,— 165- 190, bruin en zwart, veulen en rund 119,- 129,75 enz bruir., zwart met rits of knoop 69,50 79,50 81,75 89,75 enz. bruin, groen, blauw, le kwaliteit 157,50 170,— 179,— met garantie mef knoop of ritssluiting blauw, rood, groen, grijs 89,50 zeer solide groen, rood, blauw, geel voor 59,50 alle maten voorradig Tevens een mooie collectie speciaal- kleding Voor AUTOMOBILISTEN Voor BROMFIETSERS Voor FIETSERS Voor SCOOTERBERIJDERS Voor VRACHTRIJDERS Voor SCHIPPERS enz. Bovendien een aparte collectie in Corduroy, blauw, grijs, bruin, groen, prima kwaliteiten en goedkoopste prijs Overtuigt U zelf en koopt bij Grootste speciaalzaak voor Den Helder en omstreken. Instituut voor Huid- en Voetverzorging Spoorstraat ill - Tel. 2919 - Den Helder MASSAGE - PEELING - EPIEEREN MANICURE - PEDICURE - HOOGTEZON Verwijderen van gezichtsharen, wratten, gerstekorrels en meeëters Behandeling volgens afspraak. In verband met de beëindiging van het zondags- rijverbod komt de extra zondagsbusdienst van 18,15 van Den Burg, via De Waal en Oosterend naar De Cocksdorp, De Directeur Hotel- en Pensionhouders Laat nu uw reclamedrukwerk in orde maken. Folders in elke gewenste uitvoering En vergeet ook niet uw brief papier te bestellen. Uw adres

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 3