„In de schaduw van de guillotine" Onder de Pomp Onze zaak TEXTIELHUIS ZEGEL Uit ons geschiedenisboekje herinneren wij ons (ook nog) het zinnetje, dat de situatie van ons land en volk in 1672 zo treffend schetste: „Het volk was rede loos, de regering radeloos en het land reddeloos". In die dagen was het in Frankrijk nog allemaal koek en ei, ofschoon de ver waande, ver boven zijn financiële midde len levende Zonnekoning reeds de woor den „na ons de zondvloed" in de historie had gemetseld. Die zondvloed kwam en hoe! Talloze Fransen eindigden hun le ven op het schavot, waar het laatste woord aan de Valbijl was. Velen trachtten naar Engeland te ont komen, doch weinigen slaagden daarin. Men moest al heel listig zijn wilde men aan de gendarmes kunnen ontglippen. De opgekropte woede om het geleden on recht barstte los en ebde uit in de schone leuze „Vrijheid, Gelijkheid en Broeder schap". Dat herinneren wij ons allemaal nog heel goed dank zij onze meester, die zulk een bijzondere voorliefde voor geschiede nis aan de dag legde. Wel, de laatste tijd werd ons wederom een stukje Franse revolutie voorgeschoteld: het was name lijk de toneelvereniging „Sint Jan", die het aangedurfd had om het stuk „In de schaduw van de guillotine" voor het voetlicht te brengen. Een hele durf, mo gen wij wel zeggen, want dit stuk kon alleen maar indruk maken, zo men erin zou slagen de gewenste sfeer te schep pen. De sfeer moest het doen, zoals een stuk over het lief en leed van de boer de sfeer van stal en stro moet ademen. „Sint Jan" nu is er bijzonder in ge slaagd ons uit het leven van 1957 met zijn bromfietsen en atoomexperimenten weg te voeren naar de tijd, waarin het Franse volk zich, zij het op bloedige en dikwijls onbezonnen wijze, van zijn juk trachtte te ontdoen. Een woord van hulde aan de spelers, een woord van hulde aan de regisseur, kapelaan Stam, want deze opvoering was tot in de kleinste details voortreffelijk verzorgd. Een woord van waardering ook aan het adres van de grimeur, de heer A. Groothuizen, die tevens de costuums le verde, terwijl de heer Th. Groothuizen het toneel van de moderne Oranjeboom in een Franse hotelkamer anno 1792 had herschapen: fel-rood pluche onder flik kerend kaarslicht. Wij woonden de tweede opvoering bij, die gegeven werd ter gelegenheid van de feestavond van de K.A.B., welks voor zitter, de heer P. Smit, een welkomst woord sprak en na de opvoering alle loontrekkers, die nog ongeorganiseerd waren, opwekte, zich bij de K.A.B. aan te sluiten. Het is Uw plicht, denkt U daar nog eens ernstig over na, zei hij. Nadat kapelaan Stam het stuk met en kele woorden had ingeleid, werden de lichten in de zaal gedoofd en kwam uit twee luidsprekers de Marseillaise de zaal beheersen. De muziek werd afgezwakt en daar opende zich het doek, waarachter een luxueus ingerichte kamer van hotel „Lion d'Or". Er bewoog zich een met pruik getooide man in die kamer, hij deed schichtig, als was hij zo juist op de vlucht geslagen en had hij hier een toe vlucht willen vinden. In werkelijkheid was de man daar als een gevangene in eigen huis. Het, was de Vicomte De la Montagne (de heer Jac. van der Aakster), oom van de charmante comtesse Meli- sande de Boncourt (mevr. C. J. Rijk- Koster), De Vicomte beraamt een plan om naar Engeland te vluchten, louter om aan de dood door de valbijl te ontkomen. Wij kregen de indruk, dat de Vicomte reddeloos verloren was en inderdaad zou hij als slachtoffer van de revolutie ge vallen zijn, als zijn pad niet was door kruist door Armand de Roi, een ban kierszoon (de heer H. Schrama), die van zich doet spreken als De Zwarte Adelaar en even vermetel blijkt te zijn als de ons bekende Rode Pimpernel. Hij speelt het namelijk klaar om de Vicomte en de Comtesse te redden uit ENSEMBLE BENNY VREDEN KOMT WEER NAAR TEXEL Woensdag 6 maart zal het bekende ensemble Benny Vreden onder auspiciën van de V.P.R.O. in „De Oranjeboom" op treden. Dit gezelschap heeft zich met de vorige programma's „Post voor U" en „Televisioenen" opgewerkt tot een van de beste cabaret-gezelschappen van ons land. Het geheel nieuwe programma dat dit seizoen gebracht wordt is niet alleen van tekst geheel Nederlands, ook het onder werp is zo Nederlands als het maar zijn kan. „Seizoenopruiming", zoals het pro gramma heet, behandelt het wel en wee van de vier seizoenen in Nederland. Is het programma geheel nieuw, de medewerkenden zijn zo langzamerhand goede bekenden voor ons geworden. Kitty Knappert, die steeds weer opvalt door haar veelzijdigheid, doordat zij alle facetten van het vak heeft meegemaakt bij ballet, toneel, operette, radio en tele visie. Zij is thans voor het derde jaar aan dit gezelschap verbonden. Piet Ekel, die zich langzamerhand ontwikkelt tot een van onze beste karakterspelers, die daarnaast beschikt over een ongelooflijk imitatietalent en bovendien gezegend is met een grote dosis humor. Hij is van de oprichting af aan het gezelschap ver bonden. Een nieuw gezicht is Mieke Kemmers. Zij is jong en kan nog niet bogen op een roemrijk verleden, maar zij bezit de vele eigenschappen die men moet hebben om zich een eigen plaats te veroveren in een viermans cabaretgezel schap. De man die dit alles in goede ba nen leidt is Benny Vreden. Hij arran geert, regisseert, componeert, acteert en doet nog duizend andere dingen. Het resultaat hiervan is te zien in „Seizoenopruiming", dat een bijzonder vlot programma is geworden met veel lach, prettige melodieën en nog veel kleurige costumes. Geen opruiming van restanten, zoals de titel misschien zou doen vermoeden, maar maatwerk van de allerbeste kwaliteit. ae handen van de valse, eerzuchtige Blanchar, (de heer C. Witte Dzn., Gra venstraat), die chef van de Republikeinse politie is. Blanchar is, ondanks zijn wreed karakter nog in staat een tikkeltje warmte op te brengen voor de mooie vrouw en deze zwakke plek wordt hem juist noodlottig: hij schenkt veel te veel aandacht aan de bewoners van die ka mer in hotel Lion d'Or en daar weet De Zwarte Adelaar goed van te profiteren. Die slaat zijn slag steeds als er zonder te veel risico „dam" gehaald kan worden, maakte zich dan ook nergens met de Franse, revolutionaire slag van af, zoals wel het geval was met vele opstandigen. Het uit de weg ruimen van de hond Blanchar was hem, de Zwarte Adelaar, dan ook een kolfje naar de hand, maar de eer viel geheel onverwachts en onder de grootste spanning van het stuk, ten deel aan de huishoudster Toti (mevr. N. Keesom-Logman). Voorts maken wij ken nis met het kameniertje Bea (mej. D. Witte, Schilderend), de bediende Jean (de heer J. Timmer), die zijn Judaspen ningen niet in de zak kon laten glijden, maar zijn verraad (uit eigen zak) met de dood moest betalen. Voorts verschenen nu en dan zwaar bewapende gendarmes ten tonele, ter on dersteuning van de Franse revolutionaire sfeer enniet te vergeten de muzikale omlijsting, verzorgd door de firma M. Bakker. Wie dinsdagavond - de derde en laatste opvoering - dit stuk gaat zien, mag met hoog gespannen verwachtingen de Groe- neplaats oversteken (De Zwaanstraat is wegens rioleringswerkzaaheden ge stoord), want „Sint Jan" heeft bewezen ook dit stuk, dat hoge eisen stelt, aan te kunnen. Alle grotere rollen werden su bliem gespeeld. „Melisande" toch was inderdaad het onschuldige slachtoffer, dat de wanhoop voortdurend nabij was. Fel was haar minachting jegens Blan char, die haar het hof maakte. Onmach tig en reeds verslagen als zij geen uit komst meent te zien, maar met nieuwe moed geladen als De Zwarte Adelaar het heft in handen neemt. Knap spel vooral ook van de Vicomte, een adellijk per sonage, met de fijne trekken van hen, die zich verdienstelijk hadden weten te ma ken in de ogen van de Zonnekoning. Hoe beheerst en zelfverzekerd stapte, ja drib belde hij over het toneel, een figuur uit het sprookje van duizend-en-één-nacht. Bijzonder goed op dreef was De Zwarte Adelaar, vooral als de bankierszoon of in de rol van een waardeloos fatje, wiens spel aanleiding tot open doekjes gaf. Wij durven te zeggen, dat De Zwarte Ade laar hier de rol van zijn leven speelde. Zijn geaffecteerde maniertjes: hoog stem metje, huppelpasjes, zijn clownerie, het was een spel in hét spel. De figuur van Jean sloot daar prachtig bij aan: ook al zo'n rare sinjeur, ook een figuur, waar de lachlust zich ten volle op kon uitleven. Blanchar mogen wij eveneens een goede recensie geven: echt de van niets tot iets opgeklommen, ja opgeschoten man, die in feite (dus) geen knip voor z'n neus waard was. Het hart van de Comtesse was hem in elk geval stukken dierbaarder dan het recht, waarnaar het volk zo hartstochtelijk verlangde. Toti en Bea hadden ook een goede op vatting van hun taak en tenslotte dan de gendarmes (de heren B. Staring, K. Vin- ke en W. Visser), die stuk voor stuk re liëf gaven aan de leuze, waaronder het volk zich verhief. Na de opvoering bleven velen nog een poosje bijeen om een dansje te maken op de tonen van de bekende Ritmische Eilanders. WIJZIGING POLITIEVERORDENING Burgemeester en wethouders der ge meente Texel brengen ter openbare ken nis, dat de door de gemeenteraad op 1 februari 1957 vastgestelde verordening tot zeven en twintigste wijziging van de Algemene Politieverordening voor de ge meente Texel ter gemeente-secretarie gedurende drie maanden, te rekenen vanaf heden, voor een ieder ter lezing is neergelegd. De verordening, welke 22 februari 1957 in werking treedt, is in druk alge meen verkrijgbaar gesteld tegen betaling der kosten, zijnde 0,30 per exemplaar. Texel, 21 februari 1957. Burgemeester en Wethouders voornoemd De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris, P. Beemsterboer S.V.C.-nieuws Het eerste ontvangt zondag Zeemacht 1 Vorige keer hebben we kans gezien hun een gelijk spel af te dwingen, laten we nu proberen de punten thuis te hou den, aanvang 1,30 uur. Het tweede gaat naar Tex. Boys 3 op bezoek. Probeer ook nu weer een goed resultaat te bereiken, aanvang 2,30 uur. Vertrek 1,45 uur. De adsp. gaan heden middag naar Tex. Boys a, aanvang 4 uur, vertrek 3,15 uur vanaf Barends. Daar ZDH kampioen van haar afdeling is geworden, wensen wij haar veel geluk. UITVOERING KOGER ZANGVERENIGING „Böse Menschen haben keine Lieder", welnu wanneer deze uitspraak waar is, en wij geloven, dat zij er inderdaad niet om liegt, dan moeten er op Texel wel heel weinig van deze boze lieden wonen, getuige het grote aantal zangverenigin gen, muziekkorpsen en noem maar op, welke ons eiland rijk is. De jongste telg in dit gezelschap van muzikale clubs, de zangvereniging van De Koog, hoopt op zaterdag 2 maart voor de eerste maal in haar nog zo korte be staan in het voetlicht der publieke be langstelling te treden. Het programma vermeldt een keur van liederen, waarvan wij noemen: Morgen- klanken en Rozen uit het Zuiden, beide van walsenkoning Strauss. Behalve de zang, zal ook de kleinkunst - in de vorm van een blijspelletje - ten tonele worden gevoerd. Wij twijfelen er niet aan of dit debuut zal vele liefhebbers van koorzang doen popelen om kennis te maken. ERNSTIG MOTORONGELUK De 28-jarige heer D. Keijser H. Jzn., veterinair student, kwam woensdag bij Utrecht met zijn motor zo ernstig te val len, dat hij met ernstige verwondingen in een ziekenhuis moest worden opgeno men. VERBETERING ACCOMODATIE Z.D.H. Ter gelegenheid van het kampioen schap van de Hoornder voetbalvereniging hebben supporters het plan opgevat om een geldinzameling te houden, ter ver betering van de accomodatie van de kleedkamers. De commissie bestaande uit de heren Jac. Kiljan, K. Beumkes, Jn. du Porto, G. Kikkert en Jac. Boon Klzn., hoopt op aller medewerking. FILMAVONDEN TE DEN HOORN Dinsdag en woensdag werd in Loods- mans Welvaren een film gedraaid „Ver boden Spel". Deze mooie film viel zeer in de smaak. Deze avonden gingen uit van het schoolverbond. Beide avonden was er bal na. VERVROEGDE EINDSLUITING DER POSTINRICHTINGEN TE DEN BURG EN DE KOOG Ingaande 4 maart wordt de openstel ling van de PTT-inrichtingen te De Burg en De Koog gewijzigd en wel als volgt: Den Burg: 8.00—12,30, 14.00—16.00, 17.0018.30 uur; (zaterdags voor de post 8.00—13.00 uur). De avondopenstelling van het kantoor De Koog wordt verschoven naar 17.30 18,30 uur. De avondopenstelling van De Koog blijft tijdens het zomerseizoen van 1 juni t m. 15 september evenwel ongewijzigd nl. van 18.0020.00 uur (op zaterdag voor de Telegraaf en Telefoon 18.00 19.00 uur). DE NUTSSPAARBANK IN JANUARI Ingelegd 69.043,98; terugbetaald 67.986,41; meer in dan terug 1.057,57. Kapitaal spaarders 963.186,74. Nieuwe boekjes 15; afbetaalde boekjes 2; totaal in omloop 629 boekjes. Aantal posten van inleg 131; van te rugbetaling 112. Totaal bijgeschreven rente over 1956 20.593,80. BRANDT DE BERMEN TIJDIG AF, OPDAT DE VOGELS GESPAARD BLIJVEN Het was een goede gedachte van het A.N.P. om het hier volgende bericht op de telex te plaatsen. Wij nemen het in zijn geheel over, omdat dit ook voor Texel, ja in het bijzonder voor ons eiland dat beroemd werd om zijn vogels, van het grootste belang is. Eerder hebben wij een dergelijk be richt nooit geplaatst, doordat wij het be treffende gevaar voor onze vogelstand nooit hadden ontwaard, maar nu wij daarmee worden geconfronteerd, slaat ons de schrik toch wel om het hart en wij vragen ons af hoevele vogels door het afbranden van tuinwallen en bermen niet jaarlijks in de vlammen omkomen. Dit kan gelukkig worden vermeden. Het A.N.P. schreef: Het is in vele delen van het land ge bruikelijk, ter bestrijding van onkruid, in het voorjaar houtwallen en bermen af te branden. Vaak gebeurt dit pas op een tijdstip, waarop in en boven het on kruid reeds nesten van zangvogels aan wezig zijn. De eieren of jongen in deze nesten gaan dan verloren. Het betreft hier vrijwel steeds vogels, die zich voeden met voor de aangren zende akkers of weiden schadelijke in secten. Daarom meent de commissie sa menwerking vogelbescherming, waarin zijn vertegenwoordigd de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Vogels, de Bond van Friese Vogelbeschermings- wachten en vrijwel alle regionale en lo kale vogelbeschermingsorganisaties, met klem een beroep te mogen doen op de Nederlandse land- en tuinbouwers om het afbranden van bermen en houtwal len, zo dit al nodig blijkt te zijn, te ver richten op een zodanig tijdstip, dat geen broedsel van vogels verloren gaat. In het algemeen zal het afbranden daarom vóór half maart dienen te geschieden. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam Extra collecte hulp aan vluchtelingen 19,30 uur Ds. Van Reijendam Ond.: „Leidt ons niet in verzoeking" De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Maandcollecte Den Hoorn 10 uur Ds. Van Rhijn Extra collecte restauratiefonds De Koog 10 uur Ds. Waardenburg De Waal 19,30 uur Ds. Waardenburg Oosterend 10 uur Eerw. heer Veldhuis Maandcollecte v.d. kerkvoogdij 19,30 uur Ds. Klijnsma. Jeugddienst. Maandcollecte v.d. kerkvoogdij Van 19,15-19,30 uur samenzang. Na de jeugddienst contactavond in de pastorie. Oudeschild 10,30 uur Ds. Klijnsma Maandcollecte voor de kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Ds. Goedendorp Oosterend 10 en 3 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (onderh. art. 31, K.O.) Hoekstraat 38, Oosterend Oosterend 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds. Van Sluijs De Waal 11,15 uur Ds. Van Sluijs» Oosterend 10 uur Ds. Van der Zwaag Woensdag 27 februari: Ledenvergadering Den Burg, 8 uur. Woensdag 27 februari: Zusterkring Ou deschild, 8 uur. HERV. GEMEENTE DEN HOORN BROMMERTOCHT De deelnemers aan de brommertocht worden zondagmorgen 11,30 uur ver wacht aan de pastorie. WAALDERWEG AFGESLOTEN Dinsdag en woensdag zal de Waalder- weg wegens het aanbrengen van een bredere duiker tussen Den Burg en de Ruitersplaats afgesloten zijn. Het verkeer naar Oosterend kan ge bruik maken van de route Kadijksweg- Langwaalderweg en naar De Waal zou men ook via de Meiertboomsbosweg kun nen rijden. Ook kan men voor De Waal de route Kadijksweg-Marsweg nemen. PLUIMVEEHOUDERS BIJEEN Woensdag hield de heer Vergaay een causerie voor de pluimveehouders, ver slag volgt. Donderdag vergadert de P.T.V. „Texel", zie adv. Die neuwe knecht van de melkboer denkt zeker, dat hij bier in tapt. Hoe zo? Nou, alles skuum man, moet je de huusvrouwe hore, as dat skuum is weg trokken. Weerom hebbe ze 't dak van het keetje wegnome? Nou, de man het nou toch metien een pracht van een uutkiekpost krege. Deer zei je wat: met voorbedachte rade had-ie 't geval natuurlijk al zo hoog en droog laten neerzette. FILMAVOND IN DE WAAL Woensdag 27 febr. zal voor de Ont wikkelingsclub De Waal een interessante iilmavond verzorgd worden door de heer J. C. Bruin van Den Burg. KAMER VAN KOOPHANDEL CRITISEERT DIENSTREGELING HARLINGEN-TERSCHELLING- VLIELAND Aan de burgemeester van Terschelling bracht de Kamer van Koophandel in Friesland desgevraagd advies uit over de concept-zomerdienstregeling voor de verbinding Harlingen-Terschelling/Vlie- land, waarbij de Kamer als haar mening te kennen gaf, dat deze nieuwe dienst regeling een verslechtering betekent en niet beantwoordt aan de eisen, welke het toenemend toeristenverkeer naar deze eilanden stelt. Texelse Boys-nieuws Boys 1 is zondag vrij, terwijl de wed strijd van Boys 2 werd uitgesteld. Boys 3 speelt zondag thuis tegen Cocksdorp 2, aanvang 2,30 uur. De adsp. spelen vanmiddag om 4 uur thuis tegen Cocksdorp a. S.V. Texel Zondag speelt in 4a: BKC-JVC; VZV- Succes; Texel-Grashoppers; RKAFC- Watervogels; WGW-DTS. Afd. Nh.: Wieringerwaard 2-Texel 2; adsp.: Texel a-Flevo a. Hedenmiddag: Texel c-Vesdo b, aan vang 3 uur; Texel b-Oosterend a, aan vang 4,15 uur. We hopen, dat Texel 1 er in zal slagen de punten thuis te houden, daarvoor je geheel „inzetten" Texel 1! Texel 2 doe je best, je kunt nooit weten. Texel a begint na een zeer lange rustperiode, maar we vertrouwen dat je het beste zult geven. Ook b en c dienen aan te pakken. En dan gaan we zondagavond allen naar het Balmasqué, het feest van SVT. We verwachten weer een groot aantal deelnemers, zodat het extra gezellig kan zijn. Tot zondagavond dus in Hotel Texel. in Den Burg gaat verhuizen van de Groene- plaats naar Binnenburg 1. Daardoor zijn we genoodzaakt, in Den Burg TE SLUITEN van maandagmiddag 25 februari tot en met vrijdag I maart. Het spijt ons, onze klanten hierdoor ongemak te moeten bezorgen, maar wij doen dit in het volle vertrouwen, U op 2 maart weer te kun nen ontvangen in een meer moderne, ruimere zaak. Den Burg Oudeschild N G O E W De M N.M. O E werprad D kunstmest strooiers, E passend op elk type trekker, trechterinh. 250, 325 en 400 kg geschikt voor alle soorten meststoffen, werkbreedte tot 10 m met grote regelmaat geen wielsporen meer en eenvoudige konstruktie, is zeer gemakkelijk manoeuvreerbaar. De machine voor-de moderne boer. K De Coöperatie O heeft hem O voor 1 PU S R N K R TEXELAARTJES 3 regels ƒ0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Bcekh.) en onder nr. 0,20 meer. Oud-Deurwaarder Prins en wnd. Deurwaarder van Twuijver houden maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Velthuys Den Heider, houdt Maandags van 10.3C tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V T.B., Den Burg, Tel. 85 P. C. Kaan, Ruygweg 101 Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thius bezoeken. Verl. zw. glacé handschoen van Den Hoorn no 11 naar no 2. G. de Leeuw, Den Hoorn 2 Te k jongensrijw. Ift 7-9, prima staat. J. Boekei Wilh.laan Den Burg Wie heeft woensdagavond half 6 verkeerde fiets bij Bakker's Ijzerhandel meegenomen. A. Haarsma, Ruigedijk E 101 Eierland Verl. br. motor kap. K. Kalf, Oost 77 Te k. z.gan. jongenspak lft 14 j 45 gld Adres bur. v.d. blad Te k damesrijwiel z g.a.n spotprijs A. Huizinga, War- moesstr. 55 Te k. nieuwe H.M W. brommer. Tel. 556 Te k. kippenhok uitneem- baar en varkenshokje. Te bevr. P. Bakker, Kogerweg B 185 - ln plaats van kaarten Jan de Jonge en Trijnie v.d. Bij hebben de eer U, namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op donderdag 7 maart as. te 10 uur op het Gemeentehuis te Den Burg. Kerkelijke inzegening in de doopsgezinde kerk te Den Hoorn om K 45 uur door de Weleerwaarde heer Ds van Rhijn, Neder lands Hervormd predikant aldaar. Grole Kerkstraat 90 Hoogeveen, Den Hoorn 43, Texel Texel 21 Februari, 1957 Toekomsiig adresBrem straat 61, Den Helder. 1912 1957 Vrijdag I maart hopen onze geliefde ouders en grootouders M. Bakker A. Bakker-Knol A. Knol G. Knol-Bakker hun 45 jarige echtvereni ging le gedenken. Dat zij nog vele jaren ge lukkig tezamen mogen zijn is de wens van hun dank bare kinderen en klein kinderen. Gelegenheid tot teliciteren 'sav. na 8 uur Eierland, maart 1957 ■WWVwv-— Enige en algemene kennisgeving Heden overleed plot seling onze lieve man, vader, broer, zwager en oom Hendrik Mooy op de leeftijd van 63 jr. Uit aller naam J Mooy-Baurijs Den Helder, 20 febr. '57 Sluisdijkstraat 57 De overledene is opge baard in een der rouw kamers Middenweg 130 bezoek vrijdag 22 febr. van 19-20 uur. De crematie heeft heden plaats gehad. Bij het ernstige ongeval ons jl zaterdag overkomen betuigen wij onze oprechte dank, in het bijzonder aan dokter en mevr. Feikema en onze buren tam Bakker en verder aan allen die blijk van medeleven heb ben betoond Fam. Witte, Driehuizen Voor de zeer vele blijken van deelneming ondervon den bij het overlijden en de teraardebestelling van onze lieve vrouw, moeder groot- en overgrootmoeder M, Duinker—Blom zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens de fam. K. Duinker Oudeschild 384

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 2