9 rocn /wa in het hart-, I m ten 1 Toneelgroep „Het Masker" bracht het spel „Narcose" nar Witte Kruis-revue Het vierde wieV 99 Oprichting Kleuterschool De Koog Pluimveehouders kampen met lage prijzen r> WOENSDAG 6 MAART 1957 71e JAARGANG No. 7126 TEXELSEWCOURANT Uitgave N.V. .-h- Langeveld de Rooij Boekhandel - Drukkerij Bibliotheek Den Burg - Texel - Postbus 11 - Tel. 11 Verschijnt woensdags en zaterdags- Bank: R'damse Bank, Coöp. Boerenl. Bank- Postgiro 652. - Abonn- pr- 2,25 p. kwart. 20 ct incasso. Adv- 10 ct p. mm "knfe- Jberts eepot el""i en cont RAS. - 58 mark evro t h vijk< )ie :teeg S W( uit ils s :e r d. r h rbet ïS U2 het :e 2 ienk arm men ts n jn ai ng, ne t< iet. lach n h« en roor< aan uit [k h >t t ei vas d chu( ;er och e m t Het programma voor de uitvoering van de toneelgroep „Het Masker" ver toonde op het titelblad de tekening van een spuit, die de geneesheer in de huid van zijn patient pleegt te prikken. Ook al hebben wij geen flauw idee van de substantie, die zo'n spuit bevatten kan, toch hebben wij in zo'n geval liever de groenteboer aan de deur dan de aescu- laap-in-functie. Voor ons bestwil moe ten wij de confrontatie met het venijnige instrumentje echter voor lief nemen en dikwijls is er zelfs geen andere keus, zo wij (b.v.) het einde van een groenten- oorlog zouden willen meemaken. Maar zo'n spuitje kan ook averechts werken: wanneer het gevuld is met een goedje, dat ons lichaam dodelijk ondermijnt in- plaats van de gewenste vooruitgang te bevorderen. In de practijk zal zulks zelden of nooit voorkomen, maar een toneelschrij ver kan het als een bruikbaar gegeven aanwenden, zoals in het stuk dat als „Narcose" voor het voetlicht verscheen voor een uitstekend bezette „Oranje boom". Het toneel stelde de smaakvol ingerichte salon voor van het huis van dokter Flinter (de heer H. C. Prins), die in zijn tweede vrouw Eveline (mevr. J. Beumkes-Breen) nu niet bepaald het geluk heeft gevonden, want ze gedraagt zich als een vrij abnormaal wezen. Al spoedig ontdekken wij de reden van haar uitzonderlijk gedrag: morfine. Ze is er aan verslaafd. De vrouwelijke col lega Netty (mej. Bonte) en de doktoren- collega's Martenburg (de heer A. Penne- kamp) en Renswoud (de heer B. Heer schap) komen er als huisvrienden al gauw achter waar de schoen wringt. Voor dokter Martenburg bestond er trouwens geen raadsel, want die ver strekte het slachtoffer de morfine. Nu zou dit alles nog geen wereldschokken de gevolgen hebben gehad als mevr. Flinter de betrekkelijk eenvoudige ope ratie had overleefd, maar er komt aan het licht, dat de spuit morfine bevatte. Dan gaat de zaak zich toespitsen en con centreren op de vraag wie de dader is. De spanning stijgt als inspecteur Postu- ma (de heer G. Witvliet), geassisteerd door rechercheur Jos de Vogel (de heer Jac. Schotanus) ten tonele verschijnt en diverse verdachten geducht aan de tand voelt. Verreweg het kleinste deel van de toeschouwers kwam op het idee (of raadde daar natuurlijk maar naar), dat mevr. de Meester (mevr. R. Breet-Fidde- laar) de spuiten had verwisseld en me nigeen zal stellig dokter Martenburg of zelfs dokter Renswoud hebben ver dacht. Lang bleef men in spanning en nadat reeds twee bedrijven waren gepasseerd was het nog lang niet uitgemaakt wie de schuldige wel kon zijn. Tijdens de pauze kon men als bezoeker meedoen aan de prijsvraag, die de dader zou blij ken te zijn. Er kon een machtige taart worden gewonnen. Deze viel ten deel aan mevr. Huisman-Witte, Kogerstraat. Zij had geconcludeerd, dat mevr. de Meester wel eens de spuiten verwisseld kon hebben. Dat klopte precies. De drijfveer? Wel, mevr. de Meester, hoofd van de huishouding, wilde mevr. Flinter uit de weg ruimen om haar zoon uit de handen van een gevaarlijk individu te redden, 't Komt snel uit en de daderes wordt achter slot en grendel gezet, terwijl dokter Flinter een royale vakantie gaat nemen om weer op verhaal te komen. Hij gaat overigens niet alleen op stap: zijn vrouwelijke collega zal hem verge zellen, weinig piëteitvol overigens, want diezelfde collega had hem reeds haar liefde betuigd. Zo kreeg dit toneelspel toch nog een happy end. De voorzitter, de heer M. Moojen, had in zijn openingswoord opgemerkt, dat het moeilijk valt om tegenwoordig een goed stuk te vinden. Wel, wij me nen dat „Het Masker" met „Narcose" uitstekend is geslaagd. Van begin tot het eind werd de toeschouwer geboeid en dubbel groot was stellig de aandacht, waar hier een detectieve-story behan deld werd, waarbij de toeschouwer zich allengs meer en meer verdiepen ging in de vraag wie toch wel de dood van mevrouw Flinter op zijn geweten kon hebben. Het spel was over het algemeen van prima gehalte en wij zouden zeker heel wat achten en negens kunnen gaan uit delen. Voor diverse scènes zelfs een tien-met-een-grif. De heer H. C. Prins was echt de ver tegenwoordiger van de aristocratie, een type dat ook in uitgebreid gezelschap wist te domineren. Een man bovendien, die zich sterk toonde bij alle tegenspoed, welke zijn reeds lange levensweg had gekruist. Op knappe wijze schetste hij ons de figuur van door het noodlot be proefde dokter. Mevrouw J. Beumkes- Breen, nieuwe kracht van deze toneel groep, deed heel goed werk als Eveline. Het was haast niet te geloven dat zij voor het eerst als actrice op het eiland stond. Mej. Bonte voldeed zeer als de vrouwelijke collega. Ook de heren Pen- nekamp en Heerschap kunnen met te vredenheid terugzien op hetgeen zij presteerden. Aanvankelijk gooide de heer Heerschap de zinnen er wat al te vlug uit, maar later herstelde hij zich prima. De heer Pennekamp vertokte zijn rol subliem, de rol van de man, die van moord verdacht werd en zeer zwak stond, waar zo veel tegen hem pleitte. Mevrouw Breet deed zeer goed werk als mevrouw De Meester en zij wist heel goed aannemelijk te maken waarom zij tot haar daad was gekomen. De heer Witvliet speelde op een wijze alsof de rol precies voor hem gegoten was. Zijn vlot spel, zijn uitstekende rol- kennis ook, zal velen gefrappeerd heb ben. Corry Pothmann (als dienstmeisje) en de heer J. Schotanus hadden eveneens ten goede opvatting van hun taak. Het geheel stond weer onder leiding van de heer P. Stechwey, terwijl het kapwerk verzorgd was door de fa Ger ritsen uit Amsterdam. Er viel véél te verzorgen deze avond en dat was mis schien de oorzaak, dat wij „de schei ding" van dokter Martenburg wel eens leuker hebben zien zitten. De toneelaankleding was weer tot in de puntjes, evenals het bal met muziek van „The Musical Ramblers". TEXELSE MAIiKT Aangevoerd maandag 4 maart 1957 5 koeien 700800; 5 schrammen 5570; 26 biggen 4555; 6 schapen 100125; 40 nuchtere kalveren 4070. ZEE GAF VLIELAND VOOR 3600,— TERUG 3600,was de opbrengst van de de zer dagen gehouden verkoping op Vlie land, van strandvonderijgoederen, be staande uit props, kolders, battings en een vlet. Er werden behoorlijke prijzen betaald. Vlielandse timmerlieden kochten nogal wat battings; het meeste rondhout werd door houthandelaren uit Harlingen ge kocht. Het vletje, dat beschadigd was, bracht 77,op. BEDRIJFSRESULTATEN VAN DE GARNALENVISSERIJ Uit het zojuist verschenen rapport no. 257 van de afdeling Visserij van het Landbouw-Economsich Instituut „Onder zoek naar de bedrijfsresultaten van de garnalenvisserij in 1954 en 1955" blijkt, dat de Nederlandse garnalenvisserij de laatste jaren goede resultaten heeft kun nen bereiken. De totale opbrengst steeg van drie miljoen gulden in 1950 tot ruim zes miljoen gulden in 1955. De voornaam ste centra van de garnalenvisserij zijn de Zeeuwse en Zuidhollandse zeegaten, de Waddenzee en de Dollard. Bijna tweederde van de aanvoer van consumptiegarnalen is voor export be stemd. De totale waarde van de uitvoer bedroeg dan ook ongeveer evenveel als de waarde van de aanvoer, nl. ruim zes miljoen gulden. België en Frankrijk zijn onze voornaamste afnemers. De eenwor ding van de Belgische en de Nederlandse markt in het kader van de Benelux-ver- dragen en de liberalisering van de invoer in Frankrijk hebben voor de garnalen visserij gunstige economische gevolgen. Het rapport geeft een overzicht van de bedrijfsresultaten voor de voornaamste centra, onderverdeeld naar scheepstype, afhankelijk van het motorvermogen Hieruit blijkt, dat met de grootste vaar tuigen in Zeeland het beste resultaat werd bereikt. Ook de vissers van Oud dorp en Harlingen bereikten goede re sultaten. Daarentegen waren voor de vissers van Stellendam de uitkomsten te leurstellend. De Zeeuwse aanvoer bestaat hoofdza kelijk uit grote garnalen, welke ongepeld worden uitgevoerd. In de andere centra bestaat de aanvoer voornamelijk uit kleinere garnalen, welke in huisindustrie worden gepeld en in binnen- en buiten land worden verkocht. De prijzen hangen af van de te maken vangsten en van de afzetmogelijkheden, met. name in het buitenland. In 1955 brachten de ongepeld te exporteren gar nalen ruim een gulden per kg op. De prijs van de kleinere garnalen bedroeg 50 tot 80 ct. per kg. Het rapport is verkrijgbaar door over schrijving van een bedrag ad. 1,50 op postrekening no. 41.22.35, ten name van het Landbouw-Economisch Instituut te 's-Gravenhage, met vermelding van: Verzoeke toezending van rapport no. 257, beknopte uitgave. Zoals wij allen weten is de auto van onze onmisbare wijkverpleegsters nog niet geheel betaald. De Bond van Plat telandsvrouwen heeft nu het idee opge vat om op donderdag 14 maart a.s. in „De Oranjeboom" een revue op te voe ren, waarvan de baten geheel ten goede komen aan het Witte Kruis, voorname lijk bestemd voor het z.g. vierde wiel van de auto. De entreeprijs is laag, zodat een ieder in de gelegenheid gesteld wordt deze revue te bezoeken, om zo doende mee te werken aan het verwe zenlijken van dit doel. Aan deze revue wordt medewerking verleend door het dameskoor o.l.v. de heer J. Visser. In het geheel werken 50 dames mee. U kunt genieten van vrolijke sketsjes, muziek, zang en dans. Alles wordt in het werk gesteld om deze avond zo ge zellig mogelijk te doen verlopen. Kaarten a 1,voor leden zowel als niet-leden, zijn verkrijgbaar bij onder staande adressen: Den Burg: mevr. Bruin-O ver, Schil - dereind; mevr. Koolhaas-Gijzelaar, Ada van Hollandstr.; mevr. Laan-Kistema- ker, Koogerstaat. Oosterend: mevr. Roeper-v.d. Oord, Bosweg. Eierland: mevr. Stoepker-Vries, Hoofdweg; mevr. Meindertsma-Ybema, W ageningseweg. De Koog: mevr. Bakker-Zuidewind. Den Hoorn: mevr. Lap-Terpstra. Teneinde te komen tot de definitieve oprichting van een Kleuterschool te De Koog, wordt ieder, die belangstelling hiervoor heeft, ten zeerste aangeraden de Stichtingsvergadering bij te wonen op woensdag 13 maart a.s. in de „Luberti- school", aanvang 8 uur. Op deze vergadering zal de heer T. v.d. Heerik, chef afd. Onderwijs, uiteen zetten, welke weg bewandeld moet worden om de zo gewenste Kleuter school staande de vergadering te stich ten. Voor De Koog is dit zeer belangrijk, temeer daar de uitbreiding van het dorp vergroting van het aantal kleuters, dat onderwijs van node heeft, met zich brengt. Het Voorlopig Bestuur, dat reeds door vele activiteiten getoond heeft hart voor de zaak te hebben, rekent op een goede opkomst opdat eindelijk een lang be geerde wens in vervulling kan gaan. GROOT RUNDEREXPORT Vanochtend zullen 50-60 runderen, hoofdzakelijk vaarzen via de Coöp. Vee- afzetvereniging „Texel" per Dokter Wa- gemaker, daartoe speciaal gecharterd, naar de overkant worden getranspor teerd als eerste etappe op de verre ex- portreis naar Italië. Nog nooit is zulk een groot aantal runderen gelijktijdig voor export verzonden. S.V.C.-nieuws Het eerste ontvangt a.s. zondag Schoorl thuis, aanvang 1,30 uur. De adsp. krijgen zaterdagmiddag Oosterend b op bezoek, aanvang 4 uur. YYAALDER TONEELCLUB De naam van de Waalder Toneelver eniging luidt ,,'t Amateurtje". Er waren vele inzendingen ontvangen en van zeer uiteenlopende aard. Moge ,,'t Amateur tje" een lang leven beschoren zijn. ÏIERV. GEMEENTE DEN BURG Zondag 17 maart Doopdienst. Aan gifte a.s. donderdag 's avonds 8 uur in ae consistoriekamer. DIENSTREGELING T.E.S.O. Werkdagen: Van Texel: 5.20 7.40 10.30 12.55 15.30 18.10 Van Den Helder: 6.30 9.25 11.40 14.20 16.45 19.35 Op zon- en alg. erk. chr. feestdagen: Van Texel: 7.45 11.30 16.00 18.20 Van Den Helder: 10.30 12.45 17.20 19.35 PUBLIKATIE VAN DE CULTURELE RAAD Woensdag 6 maart Den Burg, „Oranjeboom", bindingsavond VPRO met gezelschap Benny Vreden. De Cocksdorp, Zaal Nota, Vergadering over formatie dorpscommissie. Vrijdag 8 maart Den Burg, Geref. Kerk, Wereldvrouwen gebedsdag. Spreeksters mevr. Goeden- dorp en mevr. Van Sluijs. Zaterdag 9 maart Oosterend, „Wapen van Amsterdam", Uitvoering Fanfarekorps VIOS. De Cocksdorp, „De Hoop", Vertoning missiefilm „De klokken van Nagasaki". Aan de veiling van de P.T.V. „Texel" zijn vorig jaar 5.458.887 eieren aange voerd. Dit is een record en ook het to taal bedrag dat aan de pluimveehouders werd uitgekeerd is tot een recordhoogte gestegen: 711.675,46. De gemiddelde prijs per honderd eieren bedroeg 13.06. Al hebben wij het over records, dit wil toch niet zeggen, dat de kippen vorig jaar ook de beste uitkomsten gaven, want in 1956 bedroeg het rendement per kip 9,61, terwijl dit in 1945 18,25 bedroeg. 1954 gaf het laagste rendement van na de oorlog nl. 9,43. De eierprijs na de oorlog lag in 1952 het hoogst: toen kreeg je 15,09 voor de honderd eieren en in 1947 lag die het laagst: 11,90; In 1955 bedroeg die 13,22. Deze cijfers noteerden wij tijdens de donderdag in „De Lindeboom-Texel" gehouden ledenvergadering, die een be hoorlijk bezoek ten deel viel. In zijn openingswoord merkte de voorzitter, de heer J. Keijser Dzn., op dat de kippen in ons land bij duizenden worden opgeruimd, zodat de prijs voor de kippen wel goed zakken zal, maar daarnaast is het opruimen van zoveel kippen van belang voor de eierprijs, die veel te laag is geworden. „Ik hou toch nog wat over", zo verklaarde ons een pluimveehouder, maar dit leek ons een soort galgenhumor toe, want een expert heeft onlangs immers verklaard, dat de bedrijven een moeilijk jaar tegemoet gaan. Op deze vergadering werd tijdens de rondvraag opgemerkt, dat Barneveld's laatste notering was.8,25 per hon derd eieren. Geen wonder, als het inter nationaal vastzit nu Nederland zelf 26 miljoen kippen telt, terwijl 15 miljoen meer dan voldoende zou zijn. 11 miljoen hoenders zijn dus onder deze omstan digheden gedoemd tot een vroegtijdige aood, want inkrimping der bedrijven is noodzakelijk. De vooruitzichten zijn voorlopig in ieder geval nog somber, „Maar", zo zei iemand, „gaat het met de varkens dan wél goed? Neem verder de prijs van de goudreinetten Nadat de secretaris, de heer J. Stam mes, de notulen had voorgelezen, volgde het Jaarverslag, uitgebracht door de directeur, de heer P. Sluysman. (Zie pagina 4) De vereniging boekte een brutowinst van 6.494,49. De bedrijfsonkosten be droegen 10.075,27; aan arbeidslonen werd uitbetaald 10.559,09. De bruto winst van de verhandelde eieren met in begrip der winstuitkering VECE en eierveiling Alkmaar bedroeg 25.964,22. Bestuur. De voorzitter, de heer J. Keijser Dzn., werd met 29 van de 38 stemmen herkozen; de heer J. Bakker Czn. werd met 32 stemmen als bestuurs lid herkozen. De heer J. Kuip werd be noemd tot lid van de Commissie van Be heer als opvolger van de heer G. P. Koorn, niet herkiesbaar. De heer Keijser maakt dit jaar 25 jaar deel uit van het bestuur: van 1932 tot 1942 was hij secretaris en vanaf 1942 voorzitter. Een jubileum, dat zeker het vermelden waard is. Maar evenzeer is het vermeldenswaard, dat de heer W. van Heerwaarden, Gasthuisstraat, na 30 jaar bij de P.T.V. werkzaam te zijn ge weest, eerst als vrachtrijder, later als eierselecteur etc., afscheid heeft geno men wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. In het jaarver slag wordt met grote waardering gespro ken over de wijze waarop de heer Van Heerwaarden de belangen van de P.T.V. heeft behartigd. Bij zijn afscheid werd de heer Van Heerwaarden verrast met een ruststoel. 1 De heer Van Heerwaarden dankte be stuur en personeel voor hun blijken van sympathie bij het beëindigen van zijn werk. Hierna volgde sluiting. I Stram en KheumaUsch? Doe dan toch eens een bloedzuiverende knor. j Met Kruschen Salts. Al tientallen jaren was Kruschen over de hele wereld redder in de nood, in 1 duizenden gevallen van Rheumatische Pijn. Dat komt omdat 't principe waar op Kruschen werkt, de oorzaak van de kwaal aantast en verdrijft. Rheumatische Pijnen vinden veelal hun 1 oorzaak in de vertraagde werking van de bloedzuiverende organen. Juist die komen door Kruschens zes minerale zouten weer op gang. 't Bloed gaat weer sneller stromen en wordt gezuiverd van alles wat nu de pijn verwekt. Probeer 't eens met Kruschen! ft Voor de mooiste keuze in mantels naar SPOORSTRAAT H.Of.K ^AKENNIEUWS: TEXTIELHUIS ZEGEL Vrijdag hebben wij een kijkje geno men in de nieuwe zaak van Textielhuis Zegel, die zaterdag 2 maart aan de Binnenburg no. 1, het voormalige pand van de fa. Verberne, in gebruik is ge nomen. Een kijkje in én een kijkje vóór de zaak, want de heer Slijderinck, werk zaam bij Textielhuis Zegel, heeft zijn etaleurstalent bij de inrichting van de etalages op geslaagde wijze mogen de monstreren. Het ene venster toont ons een greep uit de grote, uitgebreide voorraad aan herenconfectie en achter de andere ruit zien wij textiel, die in het bijzonder de dames in verrukking zal brengen. Etalages zijn eigenlijk het visitekaartje van de onderneming, zij vormen de trekpleister, zij ondersteu nen de reklame in de Texelaar (om een vruchtbaar medium te noemen!). De eta leur heeft de etalages met lichte flanel bekleed. Ook de etalages van het pand aan de Groeneplaats (het voormalige café Den Burg, waar de fa. Zegel sinds 1938 haar zaak heeft gedreven) verdienen onze bijzondere aandacht met hun keur van dameslingerie en dito stoffen, waaruit straks weer die luchtige, vrolijke lente japonnetjes geschapen zullen worden. En toen de ruime winkel in. De fa milie Verberne heeft daar een reeks van jaren prettig gewerkt en Textielhuis Zegel en haar staf zal zich daar ook spoedig thuis voelen, want de sfeer is die van een zaak-waar-men-prettig- winkelt. Textielhuis, dus textiel in de uitge breidste zin des woords: van de stoere K.L.M. werkkleding tot de charmantste damespullover. Eerst zijn we een trapje afgedaald en stonden toen in een ruimte, die uitstekend geschikt bleek te zijn voor de afdeling herenconfectie. De costuums hingen er in lange rijen op de aan staande kopers te wachten, costuums in de modernste tinten en dessins. Ook de collectie herenjassen, autocoats enz. mocht er zijn. „Wij zijn blij, dat wij ook aan dit onderdeel nu de volle aandacht kunnen schenken", zei de heer Zegel. Om een pak op kleur te controleren, moest men voorheen de straat op, maar tegenwoordig hebben ze daar speciaal licht voor. In dit geval dus textiellicht. Ook weer een vorm van service, niet waar. En Textielhuis Zegel annonceert juist: „Een nieuwe zaak met de oude service!" Bij een nieuw pak hoort een nieuw overhemd; wel als U voor de speciale overhemdenkast staat, zal het U duize len: een enorme keus, in diverse crea ties en prijsklassen. Voorts noteerden wij: een keurcollec- tie overgordijnstoffen en vitrages, in een aparte afdeling ondergebracht; japon- stoffen, een uitgebreide sortering wollen breigarens, herenhoeden, sokken enz. enz. Wij kunnen het zo samenvatten: uitbreiding van de voorraad over de ge hele linie, waarbij de artikelen thans overzichtelijk zijn geëtaleerd en het „zien is kopen" doet nog altijd opgeld. De winkel lijkt nóg weer ruimer ge worden. Dit is stellig te danken aan de moderne kleuren waarmede de schilders hebben gewerkt en aan de nieuwe vloer bedekking van colivynil, verzorgd door Woninginrichting Zegel, Oudeschild - Den Burg. Tussen haakjes: Woningin richting Zegel gaat zich vestigen in de zaak aan de Groeneplaats. Tot de velen, die hun gelukwensen kwamen aanbieden behoorde uiteraard cok de familie Verberne. Wijlen de heer J. P. Verberne begon de zaak in de Mo lenstraat en wel in 1876. Zoon en doch ter zetten de zaak voort en vorig jaar was het juist 80 jaar geleden, dat deze werd opgericht en dit jaar was het 45 jaar geleden, dat de heer P. Verberne in de textiel ging. Pratend over het heden, komt men allicht tot herinneringen. Wij noteerden dan dat wijlen de heer Frans Zegel in 1902 niet alleen „hoofd van de echtver eniging" werd, maar tevens met de al gehele leiding van een textielbedrijf werd belast. Dat ging eenvoudig, want het was een eenmanszaakje: hij kocht een arm vol textiel en trok daarmee de boer op. De handelsgeest erfde hij van zijn vader, de heer Kasse Zegel, die een goed renderend kruidenierszaakje had. De jon<*e Frans moest als scholier al een wijkje verzorgen: gistballetjes rond brengen, want velen bakten in die dagen zelf brood. Grootvader Kasse Zegel trok er met zijn kruidenierswaren op uit en keerde met een partij eieren terug. Die verkocht hij te Den Helder en kwam vandaar weer met textiel naar Texel. In die dagen verplaatste de handelsman zich veel minder snel en minder ge makkelijk dan de moderne middenstan der: je moest je koopwaar immers aan een halsjuk rondsjouwen. Een harde tijd dunkt ons. Gelukkig maar dat men niet beter wist! De eerste textielzaak heette „De kleine winst", maar de mensen voegden daar gekscherend aan toe „Met de grote verdienste". Wij mogen echter aannemen, dat de concurrentie wel voor ae nodige prijscorrectie gezorgd zal heb ben. In ieder geval komt de actieve werker een goede beloning toe. De gebroeders Zegel hebben sinds de schoolbanken hun beste krachten aan de zaak gewijd. De heer K. Zegel voelde zich meer aangetrokken tot de sector woninginrichting en sinds kort is het be drijf in twee afdelingen gesplitst: wo ninginrichting en textiel. Gaarne besluiten wij met de wens, dat Textielhuis Zegel haar uitgebreide klan tenkring tot in lengte van jaren tot volle tevredenheid zal kunnen bedienen.

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 1