Bakkers IJierhandel Nog een hele week D Nutsspaarbank w< Garage A. Kievit Tel. 58 Speciale aanbieding alle soorten groenten en fruit Taxi Garage Reij 'n Cadeautje Tob niet Marktgroente- tassen Welke nette vrouw Dames, opgele Jaarvergadering IEPEN Halve prijzen BOELHUIS BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 1 tot en met 7 maart 1957 Geboren: Christina Maria, dv Jacobus J. Bakker en Cornelia L. M. Buisman; Jacobus Hendrikus, zv Johannes de Graaf en Petronella J. M. Jansen; Johan nes Matheas Jozephus, zv Cornelis M. Bakker en Anna P. Bakker; Johanna Everdina, dv Cornelis S. Bakker en Wil- helmina H. van Duin; Gijs, zv August J. Hillen en Tjitske Agter; Elizabeth, dv Abram de Ridder en Maria Verbrugge; Rudolf Josephus, zv Johannes T. Boom en Naantje de Graaf; Jozef Petrus Karei, zv Matthijs J. Witte en Gertrude M. Graaf; Emmy, dv Johan Rentenaar en Anna M. Limmen; Albert Willem, zv Willem A. Soesan en Ilse A. F. Meijer. Getrouwd: Melle J. van Sikkeleras en Renetta Keijser; Jakob C. Bakker en Anna C. J. Veeger; Jan de Jonge en Trijntje van der Bij. VERTROKKEN PERSONEN Cornelis R. Beukema, van Schilderend 44 naar Amsterdam, Vossiusstraat 56; Foppe Wiering, van Zwaanstraat 2 naar Norg, B II g; Pieter Spigt, van Schilder end 76 naar Australië; Reinier Spigt, van Schilderend 76 naar Australië; Myra K. Dros, van E 85 naar Utrecht, Springweg 24; Dirk A. Faber, van K 61a naar Am sterdam, Waalstraat 83 I; Roelof je Dijk stra, van Warmoesstraat 34 naar Rotter dam, Pr. Julianalaan 77; Hans G. Zijm, van K 76 naar Den Helder, Polderweg 22 WITTE KRUIS-REVUE „HET VIERDE WIEL" Voor de revue op 14 maart a.s. be staat reeds grote belangstelling. Zo U nog niet in het bezit bent van een kaart, voorziet U zich daar dan tijdig van om eventuele teleurstelling te voorkomen. In de pauze zal een verloting worden gehouden. Prijsjes hiervoor worden bij onderstaande adressen gaarne in ont vangst genomen, waar tevens nog kaar ten verkrijgbaar zijn: Den Burg: mevr. Bruin-O ver, Schil - dereind; mevr. Koolhaas-Gijzelaar, Ada van Hollandstr.; mevr. Laan-Kistema- ker, Koogerstaat. Oosterend: mevr. Roeper-v.d. Oord, Bosweg. Eierland: mevr. Stoepker-Vries, Hoofdweg; mevr. Meindertsma-Ybema, W ageningseweg. De Koog: mevr. Bakker-Zuidewind. Den Hoorn: mevr. Lap-Terpstra. Texelse Boys-nieuws Tex. Boys 1-Geel Zwart 1 11 is een spannende wedstrijd geworden. Na de rust waren de Boys overwegend in het offensief. De Boys speelden eerst tegen de wind op, en de eerste 10 minuten werd door Geel Zwart in een zeer snel tempo ge speeld. Tijdens deze temposlag wist de Boys-defensie echter stand te houden en geleidelijk aan de voorhoede aan het werk te zetten. Dit werd na een kwar tier met een mooi doelpunt door mid- voor Spigt beloond, die de keeper met een harde schuiver kansloos versloeg 10. Geel Zwart zette alles op alles om het windvoordeel te benutten, doch de Boys verdediging bleef paraat en hier door ging de rust met een 10 voor sprong in. Tijdens de 2de helft werd het spel forser en de prima leidende scheids rechter Visser, moest diverse malen de fluit hanteren. De Boys begonnen aan 'n zwaar offensief en de Geel Zwart verde diging raakte nogal eens in paniek. Bij een van de gevaarlijke uitvallen van Geel Zwart werd in het bewuste ge bied een overtreding gemaakt. De 1.- binnen van Geel Zwart schoot zeer be heerst in: 11. Hierna werd er fel om het begeerde winnende doelpunt ge streden. De Geel Zwart verdediging had vrouwe „Fortuna" zeker niet tegen zich. Met veel kunst en vliegwerk wisten zij echter hun doel voor een doorboring te vrijwaren, waardoor het laatste signaal voor dit elftal als een verlossing kwam. Boys 2 moest met een aantal invallers naar Flevo 2. In een spannende wed strijd, waarin de Boys iets in de meer derheid waren, verloren onze jongens met 21. De Adsp. moesten in Ooster end a met 51 hun meerdere erkennen. Zondag a.s. Tex. Boys 1-Duinranders 1. Boys 2 en 3 en de adsp. zijn vrij. PUBLIKATIE VAN DE CULTURELE RAAD Zaterdag 9 maart De Cocksdorp, ,,De Hoop", Vertoning missiefilm „De klokken van Nagasaki". Oosterend, „Wapen van Amsterdam", Uitvoering Fanfarekorps VIOS. Zondag 10 maart Den Burg, „Casino", vertoning missie film „De Klokken van Nagasaki". Maandag 11 maart Den Burg, „Casino", Sparavond m.m.v. het gezelschap „Rens van Dorth". Den Burg, „Texel", Viering 50-jarig ju bileum afd. Den Burg „De Macht van het Kleine" met film en zang. Den Burg, „De Graaf" postzegelruil beurs. Den Burg, „Lakeman", Dr. A. Vondeling spreekt over „De positie van de land bouw". Dinsdag 12 maart Den Burg, „Casino", Sparavond m.m.v. het gezelschap „Rens van Dorth". Den Burg, Landbouwschool, Praatavond ver. oudleerlingen landbouwschool. Den Burg, „De Lindeboom", vertoning films van de Stichting „Het theebureau voor Nederland". Oudeschild, „Eigen Gebouw", Jaarver gadering VARA-afd. Texel. Woensdag 13 maart Den Burg, Doopsgez. kerk, bijeenkomst Doopsgez. vredesgroep. Ds. G. Kater spreekt over „Gevolgen van een weer loze levenshouding", aanvang 8,15 uur. De Koog, Lubertischool, vergadering over Stichting kleuterschool. Donderdag 14 maart Den Burg, Oranjeboom, Plattelandsvrou wen voeren revue op t.b.v. het Witte Kruis. Vrijdag 15 maart Den Burg, aula Dr. J. P. Thijsseschool, Herhalingskursus voor bromfietsers. Zaterdag 16 maart Den Burg, Oranjeboom, Rederijkerska mer UDI voert op „Het kan verkeren". ZATERDAG GEEN SPREEKUUR Burgemeester De Koning houdt zater dag (heden) geen spreekuur. NIEUWS IN HET KORT De klokken van Nagasaki Hedenavond draait deze Japanse ge luidsfilm in „De Hoop" en morgen in „Casino", aanvang 8 uur, entree 1, Opbrengst voor de missies van Scheut. Om 3 uur een kinderprogramma (25 ct.) met „Twee dieven, het blinde negerjon getje en Aap in de brand". De niet afgehaalde prijzen van de verloting ten bate van de Waalder school vielen op de nummers: 736, 735, 490, 917, 883, 721, 612, 485, 176, 678, 780, 752, 360, 870, 591, 741, 691, 793, 630. Texels Bioscoop Theater komt dit weekend met „Begeerte en plicht", een wel zeer onderhoudende detective; „Hoe langer hoe gekker" heeft het dwaaste duo dat u ooit lachkrampen bezorgde als hoofdfiguren. De Cocksdorp heeft nu ook zijn dorps commissie; bijzonderheden volgen in de krant van woensdag. Sport: Texel 1 en 2 zijn vrij; Heden: ZDH a-Texel b; morgen, boot 11,30 uur: BKC a-Texel a en ZAP c-Texel c. Zijn we heden om drie uur present op het veld? S.V. De Koog: Alles is vrij. Leden of donateurs, die Nederland-België willen zien, gelieven zich vóór maandagavond op te geven aan de secretaris. S.V.C.: Half twee S.V.C. 1-Schoorl 1. We hebben de punten hard nodig, man nen. Heden: Oosterend b-SVC a, 4 uur. „Hier een bericht, al is het geen nieuws", aldus onze correspondent. Wij lazen: „Donderdagmiddag om vijf uur heeft de „Dageraad", juist uit Den Helder vertrokken, een blad van de schroef verloren. Oorzaak onbekend. De laatste dienst werd meteen waargeno men door de andere boten, terwijl „De onfortuinlijke Dageraad" gisterochtend naar Amsterdam vertrok. Uit de agenda van de gemeenteraad op 15 maart stippen wij aan: De heer W. Gilijamse, Epe, wordt voorgedragen als hoofd van de b.l.o.- school; de heer W. Albers, Bennebroek, als h.d.s. te De Waal; mej. A. M. Bruijn, Den Burg, als onderwijzeres aan de o.l.s. te Oudeschild. CONTRIBUTIE WITTE KRUIS Eén dezer dagen wordt U de kwitantie aangeboden over het eerste halfjaar 1957. In verband met de nog steeds stij gende onkosten, werd in de ledenverga dering van 25 oktober 1956 met algeme ne stemmen besloten, de minimum con tributie te verhogen met één gulden per jaar. Met ingang van 1 jan. 1957 bedraagt de minimum contributie voor het Lid maatschap van het Witte Kruis derhalve zes gulden per jaar, hetgeen neerkomt op een bedrag van nog geen twaalf cent per week. Wij maken er U nogmaals op attent dat voor meerderjarige inwonende kinderen (niet gehuwd) en voor kost gangers één gulden extra betaald dient te worden. Ook voor die leden, welke tot nog toe voor een verminderde contributie in aanmerking kwamen, kunnen wij helaas geen uitzondering meer maken. Ook deze leden dienen de volle min. contributie van zes gulden per jaar te betalen. Wil het Witte Kruis de aan haar toe vertrouwde taak naar behoren vervul len, dan moeten alle gezinnen, zonder uitzondering, lid zijn van deze kruis- afdeling. Alleen dan is het mogelijk met behulp van Rijks- en Gemeente-subsi- dies op de ingeslagen weg voort te gaan. Wij verzoeken U beleefd doch niette min dringend deze halfjaarlijkse contri butie te voldoen, zodra de kwitantie daarvoor wordt aangeboden. Het komt nog te vaak voor dat deze mensen terug gestuurd worden met de mededeling: het komt mij nu niet gelegen, komt U ce volgende week of daaromtrent nog maar eens terug. Tot nog toe neemt de vereniging de incassokosten der contri butie voor haar rekening Dit is alleen mogelijk wanneer over de gehele linie de contributie vlot betaald wordt. U kunt er mede voor zorgdragen, dat wij niet genoodzaakt zullen worden deze in cassokosten in rekening te brengen, zo als gebruikelijk bij het aanbieden van kwitanties. INGEKOMEN PERSONEN Francisca Besteman, van Amsterdam, PI. Middenlaan 33-35 naar Schilderweg 141 aCornelis J. Leijdekkers, van Aals meer, Begoniastraat 44 naar Warmoes- straat3; Reijer Barendrecht en gezin, van Rozenburg, Binnendijk 2 naar C 47; Petrus C. Hin, van N.O. polder naar S 39 PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Rhijn Maandcollecte kerkvoogdij 19,30 uur Herdenkingsdienst van het 50-jarig bestaan van de afd. „Macht v.h. Kleine", Spr. eerw. heer de Vries De Cocksdorp 10 uur Ds. Waardenburg Den Hoorn 10 uur Ds. De Klerk, Pred.- dir. „Meer en Bosch". Extra collecte voor „De Macht van het Kleine". De Koog 10 uur Ds. Soesan De Waal 10 uur Ds. Van Reijendam Oosterend 10 uur Eerw. heer De Vries van Heemstede Collecte voor „Meer en Bosch' Oudeschild 10,30 u. Eerw. heer Veldhuis GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Ds. Goedendorp Oosterend 10 en 3 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (onderh. art. 31, K.O.) Hoekstraat 38, Oosterend Oosterend 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds. van Sluijs De Koog 11,15 uur Ds. Van Sluijs Oosterend 19,30 uur Ds. Van Sluijs Oosterend geen Zondagsschool. De Waal 9 maart geen Jongensclub. Oudeschild 12 maart Zusterkring. Woensdag 13 maart Den Burg, 8,15 uur: Vredesgroep. Spr. Ds. Kater van Fra- neker, toegang voor iedereen. STRAATVERLICHTING DEN HOORN Deze week komt de nieuwe straatver lichting gereed. 15 MAART RAADSVERGADERING De agenda vermeldt diverse grond- transacties: de heer R. M. van West- rhenen, Bilthoven, is gegadigde voor 592 m2 grond aan de Minister Ruysweg te De Koog a 5.920,voor bouw woon huis; Ziekenfonds „Texel" is voorne mens aan de Secretaris Jonkerstraat, Den Burg een kantoor te bouwen en wil daartoe vobr 2400,300 m2 grond aankopen; het r.-k. kerkbestuur wil 678 m2 grond kopen aan de Beatrixlaan voor 5.424,voor bouw dubbele on derwij zers woning. De raad besloot al eerder 400 m2 grond voor 4.000,gelegen aan de Witte Kruisweg te Den Burg, te verkopen aan de heer P. Moerbeek, maar door gewij zigde omstandigheden heeft deze be richt daarvan af te zien. De drie bijzondere scholen verzochten een voorschot op de exploitatievergoe ding over 1957. Voor de r.-k. school be draagt dit 17.552,34 (338 leerlingen); voor de School met de Bijbel te Ooster end 7.651,02 (147 leerlingen) en voor de C.V.O.-school, Den Burg, 7.425,99 (143 leerlingen). Idem voorschot op de gemeentelijke vergoeding: r.-k. kleuterschool ƒ2.707,83 (80 kleuters); kleuterschool Den Hoorn 1.910,39 (26); Alg. Chr. kleuterschool Oosterend 1.758,94 (48); Chr. kleuter school Den Burg 1.283,55 (31); Nuts- kleuterschool 3.496,17 (93) en Kon. Wilhelminakleuterschool Oudeschild 1.660,72 (36). Voorts wordt voorgesteld het maxi mum van het door de gemeente aan de „Stichting Sociaal Toerisme Texel" te verstrekken crediet in rekening-courant te verhogen van 50.000,tot 125.000,(De stichting is er tot dus ver niet in geslaagd de vlottende schuld te consolideren in verband met de krap te op de kapitaalmarkt. GROENTE-OORLOG Geachte Redactie, Met genoegen constateerde ik uit de Texelaar van woensdag, dat men nog vrij is om de waarheid te mogen schrij ven. Maar naar aanleiding van Stede ling gaarne het volgende: Nu eindelijk de handen ineen gesla gen. Maar ik vraag U, hoe lang? Blijft die eensgezindheid in het a.s. seizoen ook of wordt het dan weer „Wie is het eerst aan De Koog!"? Ook schrijft U, dat Texel verwend is. Dan vraag ik mij af waarom koopt dit verwende publiek nu auto's vol fruit en groente van mindere kwaliteit? Maar het ergste vind ik, waar U schrijft, dat men de Burger niet kan be letten op de markt te kopen.(dat zou helemaal mooi zijn). En nu doet U het advies aan het Gemeentebestuur om geen ventvergunningen enz. uit te ge ven. Maar als de Ned. regering en an dere regeringen onderhandelen voor een vrije Europese markt, zou het dan niet hoog tijd worden, dat de handelsbeper kingen tussen Texel en de Vastewal eerst worden opgeheven? Of wilt U de Texelse gemeenschap zonder meer uitsluiten om goed fruit en prima groente voor een redelijke prijs te kopen en de Texelse groentehandel het monopolie geven en bovendien reductie op de vracht door TESO? Nu is het* Texelse huismoeders, „Koop voordelig, kook lekker en (tot allen) eet smakelijk"! Een afnemer. „DE NIEUWE VEEARTS" IN MIDDEN-EIERLAND Reeds vroeg begon jl. zaterdag de toeloop naar de openbare lagere school, waar bovengenoemd stuk ten bate van de schoolkas op het toneel werd ge bracht. Het onder de prima leiding van mevr. Meindertsma ingestudeerde stuk ver plaatste ons op het keurig verzorgde toneel naar de boerderij van boer Ver hoeve. Onmiddellijk werd het de talrijke bezoekers duidelijk, dat hun een mooie avond stond te wachten. Goede rolken- nis en een vlotte opeenvolging van actie. Het is geen stuk geworden, dat draaide om één of twee goede spelers. Iedereen gaf goed spel, hoewel niemand het ons kwalijk zal nemen als we als eerste de heer J. C. Moens noemen. Hij speelde zijn bijrol als een geboren acteur. Zelfs zonder een woord te zeggen, wist deze speler de zaal te boeien, hetgeen wel duidelijk de waarde van het gebaar en de mimiek bewijst. Ook het spel van mej. Dijt is 'n aparte vermelding waard. Als jongste dochter van boer Verhoeve gaf zij deze rol de vereiste vaart en actie. Volkomen buiten de boerderij- sfeer viel de veearts; deze titelrol werd vertolkt door de heer F. Geense, die dit milieu-contrast zeer juist wist te treffen. Met zijn verhalen over het leven in een grote stad wist hij de andere dochter van Verhoeve (mevr. Dros-Schuitema- ker) om zijn vinger te winden, totdat meester Mierema (de heer Bekker) hem met prima spel wist te ontmaskeren. Bij dit alles is ook aanwezig de buurjongen Bram Vermeer, door J. van Maldegem zeer knap uitgebeeld. Goed spel leverde ook de vrolijke postbode Jan (K. Roeper), die op onna volgbare wijze de dienstbode van Ver- hoeve (mevr. Dros-Daalder) het hof maakt enverovert. Dat alle spelers zo goed tot hun recht kwamen is niet in de laatste plaats te danken aan het spel van boer Verhoeve (A. de Wolf), zijn schoondochter (mevr. Pool-de Ridder) en zijn zoon (Chiel de Graaf). Hun rol was niet gemakkelijk; goed spelen en toch enigszins op de ach tergrond blijven. Zij zijn hier volkomen in geslaagd en hielden zo het stuk in evenwicht. Het daverend applaus aan het einde bewees hoe een ieder genoten had van dit stuk. De als sluitstuk gehouden ver loting gaf iedereen weer een kansje op de vele prijzen en velen keerden dan ook met het een of ander huiswaarts. Rest ons nog slechts één opmerking. Laat ons niet lang wachten op een vol gend stuk, Eierlanders! gaan we door met de feestreclame ter gelegenheid van de opening van onze nieuwe zaak in Den Burg. Wij geven geschenken bij alles wat u koopt, en wel bij 5,— een moderne Swan-zakdoek 10,— een Jorzo sneldroogdoek 25,— een mooie baddoek 50,— een charmeuze Hollandia onderjurk 100,— een zuiver wollen slaapkamerkleedje >9 1 oxtlelhuls TEXELAARTJES 3 regels ƒ0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Oud-Deurwaarder Prina en wnd. Deurwaarder van Twuijver houden maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 10,3C tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B.,Den Burg, Tel. 85 P. C. Kaan, Ruygweg 101 Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen Uthius bezoeken. Te k. een ladekast, bloembak met tegels, weerglas, 2 pers. veren schudbed m. kussens, wasbord, ontromer, boterpot- ten. P. Keijser, Westerweg 22 Biedt zich aan per 1 mei meisje voor alle middagen Nel Huisman, Kogerstr.55 Te k. gevr. een i.g.s.z. man doline. Aangeb. z.g.a.n. kin derwagen. Schildereind 141 Te k. beste koe eind maart kalven. J. Witte, „Agnes" Kogerweg Te k. ronde salontafel prima eikenhout 90 cm. W. J. Jouwersma, Koger- straat 19 Te k. hobbelpaard 2 stromatrassen, 2 fauteuils Singel 359, Oudeschild Te k. z.g.a.n. elektr. snelkoker inh 2 lt, Zevenhoven, Waal- derstraat 20 Met grote blijdschap ge ven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Albert Willem Wij noemen hem Bertie I. A. F. Soesan -Meyer W. A. Soesan Bea, Bep De Cocksdorp, Texel. 6 maart 1957 Soli Deo Gloria Op 18 maart a.s. hopen Johannes Daalder en Grietje Eelman de dag te herdenken waar op zij voor 25 jaar in de echt werden verbonden. Wij hopen dat God hen voor ons nog vele jaren mag sparen. Noorderbuurt, Texel familie Daalder familie Eelman receptie: 18mrt. ,savonds half acht tot 9 uur in Ge bouw voor Chr. Belangen. Texel, maart, 1957 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan allen die ons hebben bij gestaan bij 't motorongeluk I. Dooren Volkswagenbusjes te huur voor kleine gezel schappen met en zonder chauffeur. Van Koningsbruggen Loodsgracht 22 Den Helder, tel. 2026 Taxi, Trouwen, Buitenritten Wollen vesten en herenpullovers Dames schorten Sterke dames nylonkousen Enkalon 2 pers geborduurde lakens 180x240 slopen 2 pers. 3 dig binnenveringsmatras 15 jr. gar. 86, Tevens bieden wij aan tegen scherpe prijzen pril kwaliteit herencostuums en werkmanskleding Zuiver wollen Engelse schipperstruien 15 pet korti D. FRANK Wij hebben zaterdag in de hal van 9—5 uur en maandag op de markt Wij bieden u lof, spruitjes, bloemkool, sla en andijvie tegen overdonderende prij zen. Maandag geen tijd, dan zaterdag naar de groentehal in de Kantoorstraat. Groentehal - markt zelfde prijzen. Texels le markt- en halgroenteboer Th. J. RAVEN, Venhuizen—Texel Den Burg, Texel Telefoon 333 Te huur gevr. huisje of kamers met gebruik van keuken voor 4 personen van 15 Juli tot 10 aug 1957. Br. m. prijsopg Mollee, Julius- straat 44, Eindhoven voor groot of klein? Dan moet U immers bij J. P. STAM zijn I met Uw stompe messen Voor 35 ct gekarteld bij Grote a f1,75 bij J. P. Stam Weverstraat of weduwe, 65 jaar of ouder, met eigen woning, wil samenwonen met heer. Br. onder nr. 922 bur. v. d. blad Voor een betere PERMANENT slaagt U zeker in Oosterendl Kapper Bakker, Tel. 203 Voor Familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant Maandag 15 april orgai seert de ver. van oudlee L B.H.H.S. een avond over make-up en huid voetverzorging. Entree leden 0.75, nif leden f 1, Aanmelding voor 13 mai TE KOOP 700 pootbakjes zeer geschikt voor aar appelkiembakjes, ook If gedeelten. G. Renooy, Veen, tel. 203. V.A.R.A afd. Texel op dinsdag 12 maart'saj 8 uur in het Eigen Gebou' te Oudeschild AgendaJaarverslag sei en penningm., besprekia omroeprapport bestuur! verkiezing, feestavond. Distr.bestuurder B. F. Mai zal aanwezig zijn. VARA leden wij rekenen op U Het Bestuur Bod gevraagd opl2iepe staande op .Ora et Labor; Bargen n.b. De Waal. Verkoop op stam. Do< koper te rooien. Omtrr manshoogie gem. 100 cr Bruikbare stammen dee 3, deels 4 m lang. Schr biedingen te richte aan A L Bakker, Komlaa 21, Bergen-N.H. Aanwijzing ter plaatse do< bewoner M. Roeper. Maandag op de markt Zwitserse kwal. horloge o.a Pontiac, Pierce, Ori Zentra, Lepina, enz. Oo in goud met 30 tot 50 p( korting op winkelprijzen DE KLOKKENDOKTE1 Emmie is weer aanwezi met de nieuwste collier! oorknoppen, ringen enz. e Hans is er met knopei elastiek, kammen enz. alle voor spotpr^zen Hoge rentevergoe ding en gemakkelijke terugbetaling Kogerstraat 34 Den Burg op donderdag 14 maart a. des morgens half elf precie ten verzoeke van de hee M Keijser bij diens land bouwschuura.d. Polderwej te De Waal van 8 enterlingen benevens landbouwinven taris w.o zelfbinder, zaai machine, wiedmachine m toebeh. en schoffels, schaar wendploeg (Rui Sack) 2 1 seh. wendploegei eggen, aardappelsorteer machine, landbouwwager op luchtbanden m. hekken schrikdraadheining, diverse gereedschappen, enz. S. Prins, oud-deurwaarder A. v. Twuijver, wnd. deurwaarder

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 2