JOLLY-JOY nn_ f t. ,/*j Halve eeuw geleden VERHUISD Moederdag Fa C. Witte BREUKLIJDERS MOEDERDAG Firma C. WITTE in „De Bijenkorf JAPONNEN BEVRIJDINGSFEEST 1957 In ons blad van zaterdag j.l. stond boven een uitvoerig artikel Bevrijdings feest 1957". Wel, indrukwekkend is deze feestelijkheid niet geworden: er kon geen feestdag van gemaakt worden, maar een avondprogramma. Zoals U uit de berichten heeft kunnen vernemen was het feest aanvankelijk uitgebreider gedacht, maar de oorspron kelijke datum - zondag j.l. - heeft men laten schieten en het feest naar de 6de mei verschoven. Toch ging de 5de mei lang niet onopgemerkt voorbij: zeer vele ingezetenen van Den Burg hadden b.v. het rood-wit-blauw uitgestoken. Het Centraal Jeugdoverleg Texel, dat voor de 5de mei een uitvoeriger pro gramma had opgesteld, besloot voor de 6de mei toch nog een klein programma samen te stellen. Dit begon om 7 uur met een rondgang door Den Burg, waaraan verschillende jeugdgroepen deelnamen. De band van de groep Margaretha Sin clair ging met slaande trom en vreugdig trompetgeschal voorop. De stoet vond zijn einde voor „Casino", waar het volgende programma-onderdeel zou wor den uitgevoerd. Liever had men in het Park willen samenkomen, temeer omdat er zo'n grote belangstelling voor dit pro gramma bestond, maar wegens het wel zeer ongunstige weer - veed wind en nu en dan een buitje - moest van een open luchtsamenkomst uiteraard worden af gezien. Aan het avondprogramma hebben me degewerkt: de „Havenkanters" onder leiding van de heer Jurr. Beumkes, ka pelaan Stam met zijn sprekende pop en er werd een verkennersfilm gedraaid. Zeer vele, merendeels jeugdige eiland genoten, soms helemaal van andere dor pen naar Den Burg gekomen, konden geen plaatsje bemachtigen en daarom werd besloten dit programma de vol gende dag - gisteravond - te herhalen. Onder de gegeven omstandigheden kon de organisatie geen grootscheeps feest op touw zetten, maar wij hopen, dat haar dit volgend jaar wel zal mogen gelukken. BROMFIETSEXAMEN VEILIG VERKEER Nader wordt medegedeeld, dat het bromfietsexamen op donderdag 9 mei a.s. des avonds 8 uur zal worden gehouden op de volgende plaatsen: Den Burg, aula Dr. J. P. Thijsseschool; Oudeschild, o.l. school; Oosterend, Wapen van Amsterdam; Den Hoorn, Loodsmans Welvaren; De Waal, Dorpshuis; De Cocksdorp, café S. Nota; De Koog, café C. Bonne. Deelnemers aan het examen worden verzocht potlood of pen mee te nemen. Vereniging voor Veilig Verkeer, afd. Texel. BOU W VERGUNNINGEN Stichting Zomerhuisjes Centrale Bank te Utrecht, bouw van een kamphuisje nabij De Koog. WATERRAL IN DE GEUL Naar wij vernemen broedt in het na tuurreservaat De Geul thans een water ral, hetgeen sinds jaren in dit terrein niet het geval is geweest. Ook broeden daar enige paren lepelaars. In de Muy broeden wel ruim honderd paren en daar vindt men ook reeds jongen. VERBREDING ENTREE DE KOOG De te smalle toegangsweg tot De Koog wordt momenteel belangrijk verbreed. Het betreft hier het weggedeelte ter hoogte van hotel „Lyda". BEVRIJDINGSFEESTEN TE DE KOOG Voor de bevrijdingsfeesten te De Koog bestond grote belangstelling Zondagmid dag was „De Toekomst" geheel met kin deren gevuld en maandagavond was er evenmin een plaats over toen „De Duin- kanters" er optraden. Het kinderpro gramma werd verzorgd door kapelaan Stam en de heer N. van Schoonhoven. NEGEER DIE BORDJES NIET! Het Staatsbosbeheer bezit diverse vo gelreservaten. Opdat de vogels daar rus tig kunnen broeden zijn die reservaten onder bewaking gesteld, terwijl bordjes het terrein markeren. Toch zijn er velen, die die bordjes negeren. In korte tijd moesten tientallen personen op de bon worden gezet. DIENSTREGELING T.E.S.O. Werkdagen: Van Texel: 5.20 7.40 10.30 12.55 15.30 18.10 Van Den Helder: 6.30 9.25 11.40 14.20 16.45 19.35 Op zon- en alg. erk. chr. feestdagen: Van Texel: 7.45 11.30 16.00 18.20 Van Den Helder: 10.30 12.45 17.20 19.35 Diverse percelen land dragen merk waardige namen. Zo lezen wij ter gele genheid van een aangekondigde verhu ring aan Den Hoorn voor de Herv. kerk de volgende namen: De Gasthuisput, het Honderdje, St. Annalaan, Lage Oude Hoorn, het Kerkeland over den Ouden- weg, Hooge Oude Hoorn, de Outerskoog, het Kerkeland, de Grote Geest, de Geest, het Tonneke, Rammenland, de Hoogjes, Teunis List en Varkenskoog. Voor de wed. W. Koppen en kinderen werden verhuurd: Huiskoog, Lange Akker, Hoge Zaaiker, Lage Zaaiker, Lage Huiskoog, Spijk- dorpskoog, Trijnjansdijkstal, Kampje, Verbenue, Surefan, Kaapsveld, Sandkoog en Waardke; voor de heer Aris Ellen, „De Geest" en voor de heer K. Duinker „Pieter Rijsland". (Alles gelegen in pol der Oosterend. HINDERWET Ter inzage legging verzoek om vergunning Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat ter secretarie dier gemeente ter inzage ligt een van de vereiste bijlagen voor zien verzoek om vergunning ingevolge de hinderwet, van Esso Nederland N.V. te 's-Gravenhage tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een ondergrondse benzine-bewaar- plaats met aftapinrichting, in het perceel plaatselijke gemerkt Weststraat 45, Oos terend, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie B, nr. 1899. Voor een ieder bestaat gelegenheid schriftelijk bezwaren in te brengen bij het gemeentebestuur tot uiterlijk 14 mei 1957. Voorts heeft ieder de gelegenheid in persoon of bij gemachtigde mondeling bezwaren in te brengen in een openbare zitting ten gemeentehuize op maandag 20 mei 1957 te 11.00 uur. Zij, die niet in persoon of bij gemach tigde op bovenbedoelde zitting zijn ver schenen, zijn niet gerechtigd tot beroep. Degenen echter, die tijdig schriftelijk bezwaren hebben ingebracht en niet op de zitting zyn verschenen, zijn wel tot beroep gerechtigd, indien zjj niet woon achtig zijn in deze gemeente. Texel, 4 mei 1957. De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris, P. Beemsterboer TESO-PERSONEEL OP STAP Hedenochtend is een deel van het TESO-personeel in gezelschap van hun dames naar het vasteland vertrokken voor een tweedaagse trip met als cen trum Rotterdam, waar ook overnacht wordt. Volgende week dinsdag en woensdag volgt het tweede team met een zelfde programma. In totaal nemen ruim hon derd personen aan deze jaarlijkse uit stapjes deel. BEVRIJDINGSFEEST TE OUDESCHILD In verband met het feit, dat de viering van de bevrijding te Den Burg niet op 5 mei werd gehouden, hadden de Haven kanters gelegenheid om op die datum te Oudeschild te spelen. Hoewel dit feit pas zaterdag bekend gemaakt werd, was het Eigen Gebouw geheel bezet met jeugdige, maar ook veel oudere belang stellenden. De heer Jur. Beumkes, voorz. van de Havenkanters, sprak een hartelijk woord van welkom. Hij dankt,e ook het bestuur van het Eigen Gebouw voor het gratis beschikbaar stellen van de zaal, wat ten zeerste op prijs werd gesteld. Het programma stond in het teken van de jeugd. Begonnen werd met „Wij leven vrij" en „Vlaggelied", gevolgd door o.a. Sari Marijs etc., in totaal 12 nummers. Met het Wilhelmus werd dit zeer gewaardeerde programma besloten. De Havenkanters hebben met deze spontane geste een zeer goede beurt ge maakt. van Gravenstraat naar Weverstr. 13 Weverstraat 13 heeft nog geen telefoonaansluiting. M. BAKKER De zaak is nog in de Gra/enstraat tel 153 S.V. Texel Het was een goede gedachte om Texel c en SVCa (beiden in hun afd. kampioen) tegen elkaar te laten spelen. De idee om elkaar te huldigen leek ons heel sympathiek, evenals de geste om de aangeboden bloemen bij het mo nument te leggen. We zijn van mening, dat dergelijke gebeurtenissen het we derzijds medeleven en de vriendschap in de sport slechts kan bevorderen. Zoals te verwachten was kon Texel c het tegen de veel grotere collega's van SVCa niet bolwerken. T. was technisch beter, maar de tegenstand was te groot. De vele S.-aanvallen werden tot de rust met grote inspanning afgeslagen, al dient opgemerkt, dat menige mooie kans ongebruikt werd gelaten. Voor de rust wist T. nog een aantal goede tegenaan vallen op te zetten en werd de S.-verde- diging soms doorbroken, maar verder kwam het niet. Spoedig in de 2e helft wist S. de lei ding te nemen en er zelfs 20 van te maken, waarna T. het nog een paar maal sterk probeerde, maar het bleef 02. Dank aan scheidsrechter Niek Ran. Na de bloemlegging werden de kam pioenen op de foto gezet en nog voor ze vertrokken konden ze de proef bekijken. Onze redactie had er met succes spoed achter gezet. Vervolgens werd gespeeld een Texel- junioren-comb. tegen SVC, waarin T. beslist beter speelde, vooral in de voor hoede zagen we goede combinaties, maar het afwerken was bepaald zwak. Ide kon het vanmiddag niet voor elkaar krijgen. Hans, Cees en Max lieten dikwijs heel goede en tactische staaltjes zien, waar tegen de S.-verdediging het wel uiterst moeilijk had, vooral ook door het hoge tempo. Bij Texel verving Peter onze keeper en hij heeft het prima gedaan; aanvankelijk wat aarzelend, waar Ab hem vanaf hielp door soms gewaagd te rug te spelen, wist hij z'n doel mooi schoon te houden. Even voor de rust had Max succes en hielp Texel aan de leiding. Spoedig in de 2e helft zag Hans z'n kans en het was raak. Het spelpeil ver slapte dermate, dat onze achterhoede het nog een poosje druk kreeg. Tenslotte kreeg Hans in vrije positie de bal toege speeld en gaf de goed spelende keeper Stolk geen kans: 30. Een fikse hagel bui 4 min. voor het einde maakte een einde aan deze vriendschappelijk ge speelde wedstrijd, waarbij wederom de sterkste ploeg had gewonnen. De training is als volgt vastgesteld en nu onder leiding van de heer G. Witvliet: donderdag 6,30 uur adspiranten, 7,30 uur adspiranten a en junioren. Denk aan de adspirantendag en aan de juniorendag. Zorg dat je een plaatsje be machtigt. D. D. OVERPEINZINGEN OP DE 4DE MEI Een eilandgenoot schrijft ons: Staande op de „De Dageraad" her dachten de aanwezige passagiers de ge vallenen uit de laatste wereldstrijd. Met het gezicht naar Texel gekeerd, terwijl de boot nog verderdreef zonder het gestamp van de machines, is het te begrijpen, dat mijn gedachten in de eer ste plaats uitgingen naar allen, die om gekomen zijn bij de z.g. Russenoorlog op ons eiland. Veel is er toen verwoest, ve len kwamen om in hun strijd om de vrijheid. De verwachte hulp bleef inder tijd uit, waardoor de toenmalige over machtige vijand zijn handen vrij had om de opstand meedogenloos de kop in te drukken. Dat zij dat deden, weten we helaas maar al te goed. Het was immers het enige middel om de macht in handen te houden. Denken we aan de afschuwelijke de portatie van onze joodse en niet-joodse landgenoten, die nimmer terugkeerden.. gaan onze gedachten naar de velen, die omkwamen in concentratiekampen, mensen die hun leven dienstbaar maak ten aan de ondergrondse strijd tegen de vijand. We gedenken ook de burgers, die om kwamen bij de verschrikkelijke bombar dementen. Dapper streden onze militairen ter zee, te land en in de lucht tegen hen, die op bevel van een krankzinnige hun strijd voerden. Verraad maakte de strijd vaak veel zwaarder; persoonlijke moed getuigt hier veel van. Allen herdachten wij op dat moment, ook onze geallieerde vrienden. Zij brach ten de vrijheid, een vrijheid, die de over levenden in ons land goed voelden na de „hongerwinter". Eten was er niet meer, alles was geroofd door onze vijand. We trachtten in leven te blijven op rau we suikerbieten, tulpenbollen en wat al niet meer. Nooit zal ik vergeten, hoe laagvliegende bommenwerpers voedsel uitwierpen. We waren gek van vreugde. Het was een mooi moment: we voelden het einde van een vijfjarige, mensont erende onderdrukking naderen. In slechts twee minuten kan men veel, heel veel herdenken. V.V.V. KANTOOR DEN BURG GEMODERNISEERD „Wordt 't wat?" zo vroegen onlangs de vaklieden ons, toen wij het V.V.V.- kantoor te Den Burg binnenkwamen en onder de indruk raakten van de grote activiteit, door timmerlieden, schilders en elektriciëns aan de dag gelegd. Ja, het leek wel wat te zullen worden en nu die chaos van losliggende planken, balancerende schilders achter de rug is, mogen wij ons petje (ijsmuts) wel even lichten, want zij hebben de VW hier aan een keurig, modern kantoor gehol pen. Het lijkt ineens veel lichter, mis schien ook door de moderne kleuren èn coor de nóg bredere rij hagelwitte tan den, die de trotse informatrices bloot- lachten. Een kantoor waar je prettig kunt werken en waar je de toeristen uit alle landen ter wereld waardig kunt ontvangen. Het lijkt er op, ja het is af, dit visitekaartje van onze V.V.V. Mogen er vele tevreden gasten de nodige inlich tingen worden verstrekt bij een klimaat, dat iedere toerist bij het voorbereiden van zijn plannen reeds als onmisbaar be schouwd heeft: veel zon, weinig wind en alleen 's nachts een buitje teneinde de natuur zijn eeuwige jeugd te laten be houden. FILMNIEUWS: „RIGOLETTO, DE GEBOCHELDE" De film „Rigoletto, de gebochelde", is gemaakt tegen de achtergrond van Ver di's muziek. Niet de muziek is hier de hoofdzaak, doch het drama, dat zich ontwikkelt uit de narrenstreken van Rigoletto en door de vervloeking van de Graaf van Monterone naar de climax gedreven wordt. Rigoletto staat steeds in het middel punt van het gebeuren, waarin de ande ren hun rol spelen om de nar in het ongeluk te drijven. Verdi heeft Rigoletto gezien als een groteske figuur, die, door zijn mismaakt heid en de gunst van zijn meester be schermd, anderen kon bespotten en met zijn scherpe tong hekelen. Deze man maakte misbruik van zijn positie, om zijn haat te voeden en anderen in hun beste gevoelens te treffen, terwijl hij er niet bij stilstond, dat hij ook hun haat en wraak opriep. In „Rigoletto" is een menselijke fout scherp getekend: het berokkenen van leed, omdat men bang is, zélf getroffen te worden en men aldus de aandacht van eigen trefbaarheid wil afwenden. Een boeiende film over een drama, dat de mensen altijd heeft aangegrepen door zijn fascinerende tendenzen. INSPECTEUR CALLAGHAN EN DE GEHEIME CODE Een door zijn collega's al drie jaar doodgewaande atoomgeleerde met de veelzeggende naam Pontecollo werkt al die tijd voor de vijand en heeft al bijna de kobaltbom te pakken. Het verzenden van de geheimen naar de spionnen gaat met behulp van een muziekcode, die als oude wals op het bandje van een taperecorder wordt mee gevoerd. Naar deze band wordt ijverig gezocht door Slim Callaghan, een van Peter Cheyney's helden, die een erkend expert is in het oplossen van spionage- en amou reuze problemen. Het verhaal is verder pikant gekruid met parodistische vechtpartijen, zowel in grote veldslapen als in matches a deux. Zoals U al begrijpt, een film die de liefhebbers beslist niet mogen missen. Nederlands nieuws O.a.. enorme pakhuisbrand in Amster dam; Rugbywedstrijd Den Haag-Berlijn; Nationale zeilwedstrijden op Loosdrecht- se plassen; 100 jaar lichamelijke opvoe ding in ons land. Wereldnieuws O.a.: De staking in Frankrijk; Russisch- Roemeense overeenkomst gesloten; Ma noeuvres van de arbeidersmilitie in Oost-Berlijn; Top-functionarissen van oe Nato bijeen; Het is Pasen geweest. TEXELAARTJES Te k. gevr. nette houten W.C' J J. Zegel, Oudeschild 161 Te k. weckketel plus 35 weck flessen f 12,50, 1 hangklok (ei- ken) f 15,- 1 meisjesshirt (groen zwart) f3,50, 1 paar meisjes schoenen m. 36,5 f4,-. Adres te bevr. bur. v. d. bi. Te k. nieuwe gele zomermantel met hoedje. De Wijn, de Helling Oudeschild Te k, elektr. strijkbout f5,-Schilderend 111 Te k. z.g.a.n. Ruton stofzui ger. W. Trap Dzn, Oosterend Aangeb. 25 jonge kippen, 8 weken oud. Daalder, Noorder- buurt Goed tehuis gezocht voor jonge hond. C. A. Witte Zd Haffel B85 Te k. 2 pers. kapok schudbed f22,50,1 luid spreker, draadomroep f 15,-, I mat 3.75x1.20 f8,-, Singel 370 Oudeschild Wij betuigen onze oprechte waarderende hartelijke dank aan allen voor het medeleven, hulp en bijstand tijdens de brand op hoeve „Antwerpen" Familie Haarsma Ruigedijk 101 Klaas Stoepker en Emke Rauwerda Rd. hebben de eer kennis te geven van hun voorgeno men huwelijk waarvan de voltrekking zal plaatsvin den op vrijdag 10 mei 1057 in de Christian Reformed Church tejarvis RR 1 Ingle- wood Ontario Canada In plaats van kaarten. Guus Slegh en Tonny Blom geven U kennis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op dinsdag 14 mei 1957, des namiddags 2 uur te Den Bnrg. Den Hoorn 11 Oudeschild 357 Texel 1 mei 1957 Gelegenheid tot feliciteren op zondag 12 mei, 8 uur n m. te Den Hoorn 11 Toekomstig adres: Singel 356, Oudeschild Inplaats van kaarten Ed. van Beek en Trudy Verberg hebben de eer u kennis te geven van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats heb ben oo vrijdag 24 mei a s v.m. 9 uur op het gemeen tehuis te Den Burg. Het kerkelijke huwelijk zal gesloten worden in de pa rochiekerk van de H. Jo hannes de Doper vm.9.30 uur. Polderweg 49, Den Helder Parkstr. 2, Den Burg Texel 2 mei 1957 Gelegenheid tot feliciteren van n m 8-9 30 uur in het fanfaregebouw, Wittekruis- laan te Den Burg. Voorlopig adresParkstr. 2, Den Burg, Texel Op vrijdag 10 mei hopen onze geliefde ouders D. Witte en A. H. Witte-Gomes hun 25-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Molenstraat 67, Den Burg Vrijdag 10 mei a.s. is het dertig jaar geleden dat mijn lieve opa en oma Jo. Boogaard M. C. Boogaard- Smit in het huwelijk zijn getre den en zondag 12 mei ho pen wij dit feest te vieren Hun liefh. kleinzoon Hans „Trentgeest" Oosterend Texel Op 11 mei a.s. hopen onze geliefde ouders F. Witte en A. Witte-Veeger hun 25-jarige echtvereni ging te herdenken. Uit dankbaarheid zal die dag om 9 uur een gezongen H Mis worden opgedragen Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankb. kinderen Annie en Bep Jopie en Jan (Canada) Martien en Nel Jaap, Wim Gerard, Emmie Frans, Bert Theo, Elsje Nel, Marja Burger-Nieuwland B 178 Hiermede vervullen wij de plicht, u kennis te geven dat heden, na voorzien te zijn van de H H. Sacramenten der stervenden, is overleden onze lieve vader, be huwd-, groot- en over grootvader Gerrit Bakker Cz. weduwnaar van Maartje Vlaming in de ouderdom .van bijna 87 jaar Namens de familie J. C- Bakker Texel, 4 mei 1957 Oudeschild 227 De gezongen uitvaart dienst vindt heden om 9 uur plaats in de paro chiekerk van de H. Mar- tinus te Oudeschild waarna begrafenis op't r.k. kerkhof aldaar. Heden overleed na 'n langdurig geduldig ge dragen lijden, in het St. Lidwinaziekenhuis te Den Helder onze lieve broeder, behuwdbroe- der en oom Anthonie Eelman in de ouderdom van 59 jaar. Fam. Eelman Oudeschild 209, Texel 3 mei 1957 De teraardebestelling heeft plaats gehad op maandag 6 mei te Oos terend, Texel Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na voorzien te zijn van de laatste H H. Sacra menten zacht en kalm is overleden onze vrouw moeder, behuwd- en grootmoeder Jannetje Bakker echtgenote van C. van Heerwaarde in de ouderdom van bijna 75 jaar. Uit aller naam C. v. Heerwaarde Zuidhaffel B 81 Den Burg, Texel 5 mei 1957 De gezongen uitvaart en begrafenis is donder dag 9 mei om half 9 Heden overleed zacht en kalm onze lieve vrouw, moeder, behuwd en grootmoeder Deeltje Kikkert- Bramer echtgenote van M. Kikkert in de ouderdom van 83 jaar Den Burg, Texel 4 mei 1957 Kogerstraat 41 Den Burg M. Kikkert Eierland G de Wolf-Kikkert A. de Wolf Driehuis F. Koorn-Kikkert K Koorn en kleinkinderen De teraardebestelling heeft plaats gehad op dinsdag 7 mei j.l. In plaats van kaarten Piet Drijver en Aly v.d. By hebben de eer U, mede namens wederzijdse ou ders, kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk, waarvan de voltrek king zal plaats vinden op donderdag 23 mei a.s. te 14.30 uur op het Gemeen tehuis te Den Burg. Kerkelijke inzegening in de Doopsgezinde kerk te Den Hoorn om 15,15 uur door de weleerwaarde heer Ds. C. H. van Rhijn, Nederlands Hervormd predikant Happy Days, Den Hoorn, Den Hoorn 43, Texel, 7 mei 1957. Toekomstig adres: A. Y. Kuiperstraat 7 I, Den Helder. Receptie op de trouwdag 8 uur in Happy Days. J. HONDEMA en M. HONDEMA-Dekker zeggen, mede namens wederzijdse ouders, allen hartelijk dank voor de belangstelling bij hun hu welijk ondervonden. Den Burg, Texel, mei '57 Tandarts TEN HOOL is a.s. zaterdag afwezig Wij zijn ruim gesorteerd in luxe en huishoudelijke cadeaux. Zie onze etalages! Den Burg Oosterend Tel. 79 Tel. 296 BROOKS Breukverband neemt al Uw breukbe- zwaren direct weg. Vraag gratis inlichtingen A. VAN DER SLIKKE T.o. Postkantoor Geef met BOLDOOTS zepen en eaux de Cologne Den Burg - Oosterend Tel. 79 Tel. 296 DOOR INRUIL kunnen wij te koop aan bieden een PEUGEOT 203 met schuifdak, gerevi deerde motor, mecha nisch en uiterlijk in pri ma staat. PRIJS 3000,— RENAULT 4 Decapotable 1955 Slechts 12000 km. gelopen en in prima staat. Voor zien van lederen kleding, radio, extra kachel, spot light en vele andere accessoires. Kleur: groen- metallic. PRIJS 4000,— LOUWE'S Automobielbedrijf Badhuisstraat 35-37, Tel 2823, Huisduinen. Steedt vindt U de LAATSTE MODESNUFJES De Bijenkorf toont U de modieus jeugdig kledende collectie Aller charmantste creaties van be roemde ontwerpers, in de nieuwste modestoffen uit binnen- en buiten land. U zult verrast zijn hoe elegant jeug dig deze fraaie japonnen U kleden. Modieuse modellen met wijde en extra wijde rokken, of met de ver laagde taillelijn, èn de nieuwste halslijn a la Parisiènne. De prijzen lachen U toe, maten 36 tot 46 34,75 - 29,75 - 24,75 Komt de Bijenkorf bezoeken, U zult gemakkelijk een keuze maken uit deze fraaie Jolly Joy japonnen. Het is maar een weetdat de Bijenkorf U beter kleedt. SPOORSTRAAT HOEK KONINGSTRAAT DEN HELDER

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 2