\a ^IVloerbeek laatste ronde! Schenk Geur en Fleur M.S.Langeveld Zn Dameszaak Parkstraat 4 1001 nuttige Sint Nicolaascadeaus Telefoon 86 Herenzaak Parkstraat 8 Heren Solex laarzen Tot 35 gld. WINKELIERSVERENIGING DEN BURG Doe mee en win een TV Vandaag start van de Volgende week komt de „t v" er uit „Achter de Horizor Het mooiste BAKKER - GROENEPLAATS Dames Vachtlaarzen Mantje's Schoenhandel Naaidozen scheerdozen J. P. Stam HOUDT U VAN BAKKEN? Mantje's Schoenhandel Televisie Grundig Elektrohuis Bakker Nordlicht 35 ton BISON voerbieten grote voorraad groenten en fruit Voor zoete sinaasappelen De practische drukasbak bij J. P. Stam Voor knutselaars en modelbouwers 't BOEKHUIS enz. enz. Bakker's Ijzerhandel tot een onvergetelijke dag geef gramofoonplaten St Nicolaas artikelen Rijwielhandel A. KIEVIT Wat ze ook wensen, 't zij groot of 't zij klein Zoek toch niet langer Bij Geus moet U zijn. Ideën voor Sinterklaas Propaganda filmavond De Onvoltooide Opdrac IJzersterk en bestand tegen ko Maandag, SNEEKES, Text STOP! riep Sinterklaas 't Boekhuis - De zaak met de Boekenkelder Drogisterij en Parfumerie - A. v.d. Slikke t.o. postkantoor TEXELAARTJES Voederbieten te koop. H. J. v. d. Geest, P.H. polder Te koop kinderstoel. Wes- terweg 10 Te k. 5 ton voerbleten. Frans Barhorst, Gerritsland Te k. kinder wagen, tevens wandelwagen en bedje, f65. Oudesohild 127 Te k. herenfiets f 5, auto ped f 12, schudbed f 10. Waalderstraat 11 Te koop pr. pendule f22,50, opklap- bed f 22.50, autoped f 10. Oudeschild 181 - Stal tijd, klauwbeschermers tijd. Zadel makerij Waalderstraat Prima stoofperen 25 ct p.p. 5 p. voor f 1. Kogerstr. 54 - Te koop best werkpaard. J. M. Bakker, Atlas Te k. z.g.a.n. voetbalschoenen m 39 Molenstraat 59 Te koop 2-pers. ledikant met schudbed tafel en naaimachinetafel. Wed. Ossen, Kogerstr. 48 Te koop Partij konijnen. C. Winter, Hallerweg 1 Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze dochter en zusje Eveline Marie T. Breen-v.d. Knaap E. Breen Paula „Lagerhuis", Oudeschild, Texel. 21 november 1957. Tijdelijk adres: Weverstr. 38, Den Burg Met vreugde en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Dick. Bij het H. Doopsel ont ving hij de namen Theodorus Joannes L. J. v.d. Geest Th. J. v.d. Geest- Schraag Henk Den Burg, Texel. 22 november 1957, W. v. Beierenstraat 1. Heden overleed tot onze grote droefheid in Ziekenhuis Parkzicht te Den Helder, onze geliefde man, vader, behuwd- en groot vader Cornells Vlaming Mzn echtgenoot van C. P Roeper in de ouderdom van 69 jaar Den Burg: C. P. Vlaming- Roeper P. C. Vlaming T. Vlaming- Wijbenga De Koog: J. T. Minnes- Vlaming KI. Minnes Amsterdam: C. G. de Wit- Vlaming W. de Wit De Koog: J. Vlaming M. G. Vlaming van der Beek en Kleinkinderen Den Burg, Texel, 21 november 1957, Kogerweg 7. De teraardebestel ling zal plaats hebben op maandag 25 no vember 1957, n.m. 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Den Burg. Met vreugde en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Margaret. Bij het H. Doopsel ont ving zij de namen Margaretha Maria J. M. C. Vermuë- Oostveen J. Vermuë Texel, 20 november 1957, P.H. Polcter H 34 Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Marjoke, die bij het H. Doopsel de namen ontving Martha Johanna Duvera Maria T. Zijm-Boogaard S. Zijm Hans „Trentgeest", Oostereiyl, Texel, 22 november 1957. Heden overleed, zeer onverwacht, in het St. Elisabeth Ziekenhuis te Alkmaar, onze lieve zorgzame moeder, be huwd- en grootmoe der, mevrouw Dorathea Grimijser, geb. Former, in de leeftijd van 64 jaar. „Al den weg leidt mij mijn Heiland". Uit aller naam, W. J. Grimijser De begrafenis heeft hedenmiddag om 14 u. op de Algemene Be graafplaats Huisdui nen te Den Helder plaats. Heden overleed, zacht en kalm, voor zien van de Heilige Sacramenten der ster venden, onze innig geliefde Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgi ootmoeder Maria Cornelia Smeele, Weduwe van Cornelis Johannes Adrianus v. Rooijen in de gezegende ouderdom van 88 jaar. Namens de familie, A. V. J. v. Rooijen (Pastoor) Nieuwkoop, 20 november 1957, R.K. Pastorie, Dorpsstraat 35. De Uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 25 november om 10 uur in de Paro chiekerk van O.L. Vr. Hemelvaart te Nieuw koop, waarna de be grafenis op het R.K. Kerkhof aldaar. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vrouw, moeder-, behuwdmoeder, doch ter, zuster en tante Cornelia Jacoba Mantje geb. Mantje in de ouderdom van 52 jaar. Familie Mantje Hoeve „Rembrandt", Dij kmanshuizen, Texel, 20 nov. 1957. De teraardebestelling vindt plaats heden, zaterdag 23 november om 2 uur te De Waal. wat U kunt geven is één van onze prach tige Japanse Prisma- kijkers. Het mooie lichtsterke model 7 x 35 reeds voor 96,met prachtige lederen tas. Voor een ieder de juiste kijker bij Gedipl. Opticien leder en suède, diverse modekleuren en warm gevoerd. Op gemengd Texels bedrijf (vnl. veeteelt) is plaats voor flinke zelfst. werkkracht per I maart of eerder. Goede woning met tuin beschikbaar. Brieven ond. no 1036 bur. Texelse Courant. voor moeder en zus voor vader en zoon Huishoudscharen, borduur en nagelschaartje vint U te kust en te keur bij Wij hebben een ruime keuze in: Wonderpannen Cakeblikken Springvormen Boterkoekvormen Tulbandvormen Pud dingtrommels Zandtaartvormen Speculaasplanken Brikouitstekers Borstplaatvormen Garneerspuiten Maatbekers FAFRANS GROENEPLAATS Telefoon 566 Zwart en Bruin. Vacht, teddy en vriesvoering, de beste in uit voorraad ORUnDI Verlaagde prijzen Prima service door gediplomeerde krachten de beste rijwiellamp f 18,50 Zegel, Den Burg, Telefoon 150 TE KOOP A Dros Bzn, De Volharding, Eierland GEVRAAGD nette huishoudster J. KAGER Jzn 't Noorden O 169 Groentehal Kantoorstr. Den Burg noteert a.s. zaterdag een tegen scherp concurrerende prijzen Voor prima winterfruit belt U 260 Den Burg, het wordt overal thuisbezord. Als reclame zaterdag volop bananen f 1,10 p. kg. Luxe vogelkooien verkrijgbaar met of zonder kanarie bij W, Geus, Weverstraat 5, 6,7, 8 of 10 voor I gld. en geen kleine maar flinke sinaasappelen. Te koop gevraagd drachtige stamboek vaarzen Kalftijd Jan. Febr. J. Wiers- ma Sweins, Opgave G J. Veeger, Westermient BI43 Telefoon 131 vanaf f 1,95 Toilettassen vanaf f 1,25 Schoolpaketten vanaf f 0,90 Kindertelefoons met tele visie vanaf f 1,50 Bouwdozen vanaf f 0,50 13 schriften voor f 1 Enkele van de honderden speciale prijsjes die U vindt per stuk verkopen wij onze kwaliteits Zwitserse win kelhorloges waarbij -Anker -Pontiac - Zentra -Enta- KKK - Oris enz. Beneden de winkelprijs! Hier 't bewijs. Jongens horloges met metalen rek- band v a. f 9,50 Dameshorloges v. af f 12,5o waterdichte horl. f24,— 17 steens, schokproof, waterdicht, antiinagnetisch. Let op, hoe bestaat't v. af f30,- Gouden dames Anker hor loges van f 125 voor f65,- Alles met volledige schrif telijk garantie. Ook kunnen wij leveren het kleinste horloge dat evenals Jung- hans van Duifsfabrikaat is. DE KLOKKE NDGKTER in ca 10 jaar elke Maandag op de markt Let goed op de verkeers vragen; er werden tot nu toe onbegrijpelijk veel foute antwoorden ingezonden. 1STE PRIJS: iD. Hin, Dijksmanshuizen S 39 100,(Attent, Beheerst, Correct) 2DE PRIJS: H. Veldhuis, Wilhelminalaan 22, Den Burg 50, 3de prijs tot en met 7de prijs, elk 10,3. H. Veldhuis, Wilhelminalaan 22; 4. Jac. de Boer, Waalderstraat 31; 5. J. Timmer, Ada van Hollandstraat 3; 6. Joh. D. Bakker, Weverstraat 104; 7. J. Otten, Julianastraat. Deelnemende winkeliers in Den Burg zijn kenbaar aan hun T.V.-actiekaart. De winnaars kunnen de prijs afhalen bij de Rotterdamsche Bank. Voor Texel hebben wij de alleenverkoop van de unieke „Reveil Plastic Modelbouwdozen". Schitterend afgewerkte modellen van vele vliegtuigtypen, zeilschepen, auto's enz. Kom eens kijken bij „De zaak met de boekenkelder" Binnenburg 3. Sint Nicolaas is weer in zicht! Welkome geschenken voor kampeerders zijn elk jaar weer: Slaapzakken Luchtbedden Kooktoestellen Kampeerpannen Komt U daarvoor eens kijken bij Telefoon 67 Maak Deze prachtige KLEURENFILM moet U niet mil Vrijdagavond a.s., 8 uur, in De Oranjeboom. Gratis entree De heer Pasman zal een kort woord spreken landelijk voorzitter van de Youth for Christ Keuze uit meer dan 3000 nummers Electrohuis Bakker Kinderfietsen Autopeds Zaklantaarns Lampen Jasbeschermers KM tellers Tassen Wanten Handwarmers Potdichtbinnenband Reparatiedoosjes enzovoorts Weverstr. 55 Tel. 348 Voor vele gezellige winteravonden: Borduur- lakens en -kleedjes in verschillende prijzen Ook in sierkleedjes een ruime sortering. Een cadeau, waarvoor men de gever iedere dag dankbaar is: een warme, wollen shawl Voor dames, heren en kinderen in tal vai vlotte en modieuze dessins en kleuren. Ooi sportieve scooter-shawls. Gemakkelijk en charmant: een peignoir. Geef huiselijke gezelligheid: Oud-hollandsJ doeken, dressoir- en schoorsteenlopers, kloos tertafel-lopers, sierkussens. Weelde in nylon: onderjurken in vele prijzen Ook in charmeuse-onderjurken een grott sortering met rijke garnering. Een leuk en vrolijk cadeau: baddoek en washandje in geschenkverpakking. Goede ideeën voor Vader-cadeaux: een paar handschoenen, een das, een doos zakdoeken, een paar sokken of ankiets, een overhemd, een vest, pullover of sportieve trui. Voor Moeder heeft Sint een warme pyama (flanel of satin-feutre), een modieuze dames blouse, een vest, een doos fijne zakdoekjes, een paar handschoenen, een pantalon of een leuk schort. ZOEK HET BIJ BpOBlBa l-'V'A' op woensdag 27 novembar a des avonds 8 uur in de Gereformee kerk te Den Burg Voor sigaren groot of klein, Moet U in een speciaalzaak zijn. Als U een mooi cadeau wilt maken, koop dan in de onderstaande zaken. W. Vlas, Parkstraat fa Plaatsman, Binnenburg M Moojen, Stenenplaats C. Mets, Weverstraat C. Timmer, Oosterend zware manchester jongensbroeken, alle kleuren v af f 10,95 Grote sortering mantel en japonnel toen hij in zijn auto door de Binnenburg reed. „Bij 't Boekhuis, daar ga ik mijn inkopen doen!" De goede Sint wist wat hij deed, want hij kon daar een keuze doen uit DE PRACHTIGE VOORRAAD KINDERBOEKEN Honderden titels, teveel om op te noemen. DE RUIME SORTERING ROMANS. Hij kon daar kiezen uit de collectie Kleurboeken, Leg puzzels, of uit de stapels Knutselmappen voor de jeugd. Hij zag dozen luxe post, bridge-dozen, speelkaarten in luxe verpakking, foto-albums, schoolétuis. Alles schreef hij in z'n boek met een Lamy vulpenhouder, waarvan 't Boekhuis de alleenverkoop heeft. Hij kocht Luxor ballpoints met de beroemde Schneider vullingen en Luxor vulpenhouders die ook alleen in 't Boekhuis worden verkocht. VOOR DE KLEINTJES kocht hij spelletjes en prentenboeken, schetsboeken en doosjes kleurpotloden. Ook vergat hij niet een stapeltje Scrabble spelen te kopen, want dat is een goed geschenk voor het hele gezin. U slaagt beter - U koopt prettiger bij Binnenburg 3 - Telefoon 482. Uw bijzondere aandacht vragen wij voor onze serie MODERNE TOILETTASSEN vanaf f2,10

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 6