ATDRUKKIN Morgen zangcon cours op Texel LUISTER GOED Electrohuis BAKKI -Het adres voor ONTWimttN Texel gaat verjaardag van Prins vieren. en FOTOHANDEL Langeveld De Roof EB WORDT WEER VOLOP GELEEND Gedurende ieder zomerseizoen wordt de politie overlast bezorgd door mensen, die komen vertellen, dat hun rijwiel ont vreemd is. Doorgaans wordt de betrokken fiets ergens in de duinen teruggevonden. Het gebeurt zelfs, dat fietsen van het erf worden meegenomen. De politie heeft druk werk met het nazenden van de rij wielen! Zorgt U er dus voor, dat Uw rij wiel op slot staat en in ieder geval niet gemakkelijk meegenomen kan worden. DAME VERLOOR MAANDSALARIS Een dame uit Den Haag verloor op Texel op 30 mei een tas met onder an dere haar maandsalaris. De volgende dag werd zij toen zij weer in Den Haag was opgebeld door een dame, ook woonachtig in Den Haag, met de mede deling, dat haar broer (dus de broer van de telefonerende dame) die tas had ge vonden. De vinder woont op het eiland, In haar enthousiasme vergat de gedu peerde dame echter het adres te vragen en tot dusverre is de vinder onvindbaar gebleven. De politie verzoekt dan ook om de nodige inlichtingen. GESLAAGD Onze vroegere plaatsgenoot, de heer H. A. de Mul, deed te Amsterdam met gunstig gevolg examen voor het Politie- diploma dubbel A. GESLAAGD Ina Bruin S. W.d., Wilhelminalaan, Den Burg en Aly Lap, Den Hoorn, deden maandag te Alkmaar met gunstig gevolg examen voor het Mulo-diploma A. Morgen dan de grote dag van het zang- concours, te organiseren door de Ring Noordholland van de Koninklijke Bond van Christelijke Zang- en Oratorium- verenigingen in Nederland. 15 overkantse koren en drie van het eiland zelf nemen aan dit concours deel. Het wordt gehou den in de Wezentuin te Den Burg, het centrum van Texel. De organisatie hoopt, dat velen dit zangersfestijn willen bij wonen. Om kwart over elf vindt in de Her vormde kerk de ontvangst van de koren plaats. Ds. Van Reijendam zal de wij- dingsdienst leiden. Besloten wordt met het gezamenlijk zingen van het Bonds lied onder leiding van de heer C. Bremer. De deelnemende Texelse koren zijn Da meskoor Den Burg, het Chr. Mannenkoor en „De Lofstem" van Oosterend. Wij wensen de zangeressen en zangers een zonnige concoursdag en hopen, dat velen een bezoek aan de Wezentuin zul len brengen, opdat dit feest ook finan- ciëel geslaagd mag worden genoemd. PADVINDERS GAAN VOETBALLEN Al weer zo'n sympathiek gebaar: leden van padvindersgroep „De Zwalkers" en van padvindersgroep „St. Jeroen" zijn voornemens om morgenavond, aanvang kwart voor acht een voetbalwedstrijd te spelen op het gemeentelijke sportterrein aan de Haffelderweg te Den Burg De drumband van de Margaretha Sin- clair-groep zal ter inleiding een tocht door Den Burg maken. Trekt in groten getale op naar het sportveld en neemt U een bijdrage mee. De entree is weliswaar geheel gratis, maar er zal in de pauze worden gecollecteerd ten bate van het „Fonds Uitbreiding Huize Irene". TELEVISIE BIJ DE BUREN? Nog lang niet iedereen is een televisie toestel rijk. Bij bijzondere uitzendingen trekt men dan ook naar plaatsen, waar men toch van een en ander getuige kan zijn. Nu vroeg iemand of het geen mooi effect zou kunnen opleveren door naast het televisietoestel een busje te plaatsen, waarin men, uit dank voor het aange naam verpozen, een bijdrage zou kunnen deponeren ten bate van het fonds „Uit breiding Huize Irene". Dit is juist de manier om via vele kleintjes tot een groot resultaat te komen! AGENDA VAN DE CULTURELE RAAD Woensdag 25 juni Den Hoorn, Sportveld, Voetbalwedstrijd Texel comb.-AOK „De Mok Donderdag 26 juni Den Burg, concours Kon. Chr. Bond van Zang- en Oratoriumverenigingen Den Burg, O. S. en O.-avond Den Burg, „De Zwaan", ledenvergadering K.A.V. (Kath. Arb. Vrouwenver.) Vrijdag 27 juni Oosterend, Toneeluitvoering t.b.v. de kleuterschool. Den Burg, Oranjeboom, Texelfilm. Zaterdag 28 juni Den Burg, Groeneplaats, Kinder- en Volksspelen. Den Burg, Wezentuin, 8 uur, Amateurs zetten hun beste beentje voor. Oosterend, Toneeluitvoering t.b.v. de kleuterschool. Zondag 29 juni De Koog, 14 uur, Puzzelrit MAB-club Texel. AANVULLENDE AGENDA Aanvullende agenda voor de vergade ring van de Raad der gemeente Texel, te houden op woensdag 25 juni 1958. Texel, 20 juni 1958. De burgemeester van Texel C. DE KONING. 21. Aankoop van grond nabij Den Burg van de heer A. Langeveld te Schagen. 22. Aankoop van grond te Den Burg van de heer P. C. Keijser, aldaar. 23. Aankoop van grond te Den Burg van de erven van de wed. P. List. 24. Aankoop van grond nabij De Cocks dorp van de heer P. de Graaf, aldaar. 25. Aangaan van een geldlening met de heer A. Langeveld te Schagen. 26 Aangaan van een geldlening met de heer P. C. Keijser Dzn. te Den Burg. 27. Aangaan van een geldlening met de heer P. de Graaf nabij De Cocksdorp. Ter gelegenheid van de verjaardag van Prins Bernhard zal de Vereniging voor Volksfeesten en Folklore zaterdag te Den Burg een groots feest organiseren. Groots? Ja, dat kan het worden als alle Texelaars en alle badgasten van de partij willen zijn, want vooral bij het vieren van feest geldt „Hoe meer zielen hoe meer vreugd!" De jeugd zal wel in groten getale van de partij zijn, maar de oude ren?? Komen we als er wedstrijden voor 18 tot 80 worden gehouden? De feest commissie rekent op U en wij zijn dat na al die ingezonden stukken!! toch ook wel enigermate verplicht. Om feest te kunnen vieren moet je dus vrij-af hebben. De feestcommissie hoopt, dat de werkgevers hun personeel zoveel moge lijk vrij willen geven. Wij weten dat een middenstander zijn personeel reeds vrij gegeven heeft en die dag zelf ook feest gaat vieren met het oranjelint op de borst. Volgt U dit mooie voorbeeld. Feest vieren uit dankbaarheid, dat ons land wordt geregeerd door de Oranjes! Zaterdag feest. Begonnen wordt met muziek van de toren. Wij vinden dit een prachtig idee. Want het is een traditie. Dit wordt door zeer velen gewaardeerd. Luistert U dus om acht uur naar deze muziek (en laat U het ANP maar eens ver weg waaien: deze dag hebben we aan de Texelse geneugten genoeg, dus alles op dit feest geconcentreerd, Texelaars!) Na de muziek verlaten de musici de toren om op de Groeneplaats de kop te nemen van een stoet van versierde fiet sen, autopeds, wagentjes met geiten, kin derwagens enz. enz. Laat-ie lang zijn! In kalm tempo zal vanaf half tien door het dorp worden gedefileerd. Laat Uw kroost ook meedoen. Alweer geldt: hoe meer zielen, hoe meer vreugd. 's Middags worden op de Groeneplaats wedstrijden gehouden voor kinderen en volwassenen. Kinderwagenrace, behen digheidswedstrijd voor motorrijders en wielrijders. Zoeken naar een naald in een hooiberg, hardlopen met hindernissen, zaklopen, autopedrace, blokjesrapen enz. Tot slot 's avonds in de Wezentuin een Amateursavond, opgeluisterd door drie radio- en televisie-artiesten.Ter afwisse ling het leuke spel „Trek aan de bel". Komt U ook daar weer in grote getale, want uit de opbrengst zullen de aan de kinderspelen verbonden onkosten worden bestreden. Feest, dusde vlaggen uit. Oranje, blanje, bleu! Leve Prins Bernhard, leve (ook) de feestcommissie. Viert dit feest éllen mee (al is het nu eens niet voor „Irene") en viert het met enthousiasme. Daar is alle reden toe" GAF PRESENTIEGELD VOOR „IRENE" Een raadslid heeft J 30,overgemaakt voor het Fonds „Uitbreiding Huize Irene". Die dertig pop zijn het honora rium voor het bijwonen van diverse raadsvergaderingen. Een prachtig gebaar, dat wij gaarne veelvuldig nagevolgd zouden willen zien. MISSIETENTOONSTELLIN G In de maand juli zal in Den Burg een missietentoonstelling worden gehouden. Aldus bericht het Noordhollands Dagblad. Hieraan is tevens een loterij verbonden ten dienste van de missie. De loten van deze loterij die op de tentoonstelling ten verkoop zullen worden aangeboden 50 cent per stuk, bieden de bezitter ervan de mogelijkheid tot het winnen van prachtige prijzen en geven hem tevens de voldoening het prachtige missiewerk een werk van naastenliefde van de eerste rang te hebben gesteund. Behalve de verschillende stands, welke op de ten toonstelling te bezichtigen zijn en betrek king hebben op het missiewerk in de on derscheiden missiegebieden, bestaat er ook de mogelijkheid een kans te wagen op de fancy-fair, die aan deze tentoon stelling is verbonden. KUNT U NOG KLIMMEN? Naar wij vernemen is het thans weer mogelijk om de toren van de Hervormde kerk van Den Hoorn te beklimmen. Van af de toren heeft men een uniek uitzicht over het zuidelijke deel van het eiland. De entree tot de toren bedraagt een kwartje, maar groepen genieten reductie. De toren kan worden beklommen van 10 - 11, 3 - 4 en 's avonds van 8-9 uur. Bovendien kan de kerk van 8 tot 6 uur worden bezichtigd, gratis entree, maar een bijdrage voor het restauratiefonds wordt uiteraard gaarne geaccepteerd! BROMFIETSERS OPGELET! Als U op Texel bent, dan bent U wel iswaar „over zee" maar toch nog altijd op Nederlands grondgebied, hetgeen zeg gen wil, dat U op ons eiland aan dezelfde wetten en verordeningen onderworpen bent, die ook op het vasteland gelden. Eén van die verordeningen is, dat toeris tische rijwielpaden niet bereden mogen worden door bromfietsen (waaronder alle rijwielen met hulpmotor gerekend worden) met ingeschakelde motor. U moogt dus wel met Uw brommer op de rijwielpaden komen, die door onze bos sen en duinen leiden, maar „brommen" hoort er dan niet bij. U zult, als elke ge wone fietser, moeten trappen. Wij menen goed te doen, dit onder de aandacht te brengen van de talrijke bromfietsers onder onze gasten. Een ge waarschuwd man telt voor twee. HALVE EEUW GELEDEN Texel, juni 1908: De Cocksdorp. Door de heer C Troost is in perceel 16 van de Staats duinen een vlucht van ongeveer 40 step- penhoenders gezien. Sedert een paar weken zijn in de pol der Eierland als landarbeiders werkzaam een aantal Belgen van Stekene, een plaats dicht bij Antwerpen. TEXELSE ZANGKOREN BEHAALDEN EERSTE PRIJS De leden van dameskoor Den Burg en het Koger gemengd koor „Advendo" denken met groot plezier terug aan het concours te Medemblik, dat daar zondag werd georganiseerd door de algemene Bond van Zangkoren in Noordholland, want beide Texelse koren hebben daar 'n uitstekend figuur geslagen en konden zodoende beide met een ruime eerste prijs naar het eiland terug keren. De stemming was tip top. Niet alleen op de heen- en (vooral) op de terugtocht, maar ook tijdens de uitvoering, wat uit de beoordeling der juryleden, de toon kunstenaars W. Zonderland, Groningen, en A. Krelage, Hilversum, duidelijk bleek: het dameskoor, dat in de eerste afdeling zong, verwierf b.v. voor klank gehalte een 10 bij het verplichte nummer voor nuancering en samenzang een 9 en voor opvatting resp. een 8 en een 9. Voor de andere onderdelen werd een 8 toege kend. Buitengewone prestaties dus. Advendo, pas drie seizoenen oud, heeft in Medemblik eveneens een prima beurt gemaakt, want in de derde afdeling werd bij het verplichte nummer voor zuiver heid, nuancering, samenzang en opvat ting een 9 toegekend. Voor de overige beoordelingen een 8. En dat terwijl zij voor het eerst op een concours versche nen! Ook een pluim verdiend dus. Hierbij moet tevens opgemerkt worden, dat Advendo lang niet volledig kon aantre den: het drukke seizoen had een derde deel van de leden nl. op het eiland vast gehouden. Een groot succes voor deze koren, een groot succes ook voor de enthousiaste dirigent, de heer J. Visser. Gaarne spreken wij de hoop uit, dat het dameskoor morgen op het concours van de Chr. Bond van Zangverenigingen eveneens aan de lauweren kan toekomen. Dat zij het kunnen is ons zondag duidelijk gedemonstreerd IJS-THEATER VAN MAXI EN ERNST BAIER IN DEN HELDER Van maandag 30 juni tot en met vrijdag 4 juli (dus niet zoals eerder vermeld zon dag 6 juli) geeft het wereldberoemde ijs- theater van Maxi en Ernst Baier voor stellingen in Den Helder. In verband hiermede laat TESO woensdag 2 juli a.s. een extra boot varen na de avondvoor stelling. Op het bekende Molenplein te Den Kelder zal een tent verrijzen met een diameter vanzeventig meter. Ook de Texelaars en hun toeristen kun nen straks een wonder schouwspel gade slaan van 85 danseressen en dansers. De lezers van „de Texelaar" ontvangen bij overlegging van de in de krant afge drukte bon een reductie van 1,25. Toen deze winter het wereldberoemde IJs-theater van Maxi en Ernst Baier in Amsterdam en Utrecht de wereldpre mière gaf van het nieuwe, prachtige ijs- ballet „De vier jaargetijden", liep het storm. De twee weken in de reusachtige jaarbeurshal in Utrecht en de bijna twee maanden in de immense Apollohal in Amsterdam bleken onvoldoende om de stroom van het geestdriftige publiek op te vangen. Maar van prolongatie was geen sprake: het ijsballet had lang te voren al contracten gemaakt in het buitenland en de Nederlandse toernee moest worden afgebroken. Sindsdien is die nieuwe show vertoond in Kopenhagen, Hamburg, Berlijn en Parijs. Het succes was over weldigend. Avond aan avond moesten de bordjes „uitverkocht", lang voor de aan vang, voor de gesloten loketten worden opgehangen. En geen wonder. Het theater van de Baiers geeft geen revue, geen variété, maar werkelijk ballet van de hoogste orde. Gedanst toneel, gedanste pantomi me, gedanste muziek, zo ge wilt. Maar dan op de schaats. En de kunstenaars en kunstenaressen, die dit waarlijk op de wereld unieke ballet brengen, zijn, be halve dansers, grootmeesters op de schaats. Velen van hen behaalden natio nale en internationale kampioenschap pen-kunstrijden en wie ze bezig ziet, heeft dikwijls moeite niet te vergeten, dat ze op smalle ijzers op een spiegelgladde ijsvloer staan.. Enkele jaren geleden kwam het IJs theater van Maxi en Ernst Baier voor het eerst naar Nederland. Vele liefhebbers, in stad en land, zullen zich de toen ge presenteerde balletten „Olympische reis" en „Circusliefde" herinneren. Zij stelden alles wat tot dan toe op dit gebied te zien was geweest in de schaduw. Even voordat het IJstheater in het be gin van de afgelopen winter in ons land zijn première bracht, passeerde ergens in een Duits stadje de negenmiljoenste be zoeker van het vorige programma. „De vier jaargetijden", het nieuwe ballet, waarvan de titel voor zichzelf spreekt, is behalve een kostelijke kunst zinnige en sportieve prestatie, waarin techniek en verfijnde zin de sfeer bepa len, een show, zoals die zelden werd ver toond. Ruim twee jaar lang werd ze door choreografen, dansmeesters en schaats- trainers voorbereid. Iedere ochtend en iedere middag trainden en repeteerden de artiesten, die toch 's avonds voor een tel kens weer zware taak stonden. De aankleding kostuums en décors - heeft de kapitale soms van ruim twee ton gekost en doet dan ook niet onder voor de meest geraffineerde „show business" van de theaters van Parijs, Londen en Broadway. Het wordt een sprookje van kleur en beweging. Een corps de ballet 36 girls, 12 boys, 20 solisten en verdere mede werkenden zullen Uw mond doen opengaan van bewondering. Op de 400 m2 ijsvloer zult U meisjes zien van het corps-de-ballet in een vro lijke tamboerijnendans, een van de tal loze kleurige taferelen in een show, die in plezerig tempo de toeschouwers nauwelijks tijd laat zich te verbazen op nog meer show. De Reductiebonnen zijn voor alle uit voeringen geldig en voorzien van alle prijzen! TEXELSE MARKT Aangevoerd maandag 23 juni 1958 1200 lammeren 4053; 3 pinken 400- 450; 35 biggen 4555; 10 nuchtere kal veren 4060. SPORTBERICHTEN Keijser Co. speelt niet tegen Roba- ver, doch tegen de gezamenlijke banken Robaver, Boerenleenbank en Midden- standsbank en niet op woensdag 2 juli doch woensdag 25 juni (vandaag dus). De wedstrijd Texels elftal-De Mok vindt plaats op donderdag 3 juli te De Koog. TENTOONSTELLING „WALVISSEN" In tegenwoordigheid van tal van auto riteiten en leerkrachten heeft de heer E. Noordijk, voorzitter van de Stichting „Texels Museum" maandagmiddag de tentoonstelling „Walvissen" geopend. Die wordt tot sept, in „De Vergulde Kik kert" gehouden. Gasten en Texelaars, gaat die tentoonstelling eens (rustig) be kijken, het is de moeite waard. U vindt er de skeletten van een tuimelaar, van de 9 meter lange dwergvinvis, die op de Vliehors aanspoelde en door de heer G de Haan, directeur van het Museum, vakkundig ontleed werd. Op de achter grond vindt U de vis op de muur afge beeld, in het stadium, waarin hij de zeeën doorklieft. Voorts een skelet van de spit- snuitdolfijn, de onderkaak van de potvis, die op de zandplaat bij De Mok aan spoelde. Dat wat het heden aangaat. Uit het verleden krijgen wij een interessant over zicht inzake de walvisvangst, die in de 18de eeuw haar hoogtepunt bereikte. U vindt er de voorwerpen, waarmede zo'n walvis toentertijd „geënterd" werd. Later maakte men harpoen-kanonnen, waarmee de snelle jagers van de Willem Barendsz ook zijn uitgerust. Maar vroeger trok men met handharpoenen de kolossale vissen (onverschrokken?) tegemoet. In een roei bootje nota bene. U ziet er een plaat waarop een walvis een roeiboot met be manning op de staart neemt en de lucht in slingert. Wat zullen er vele slachtof fers gevallen zijn in die jaren, want dui zenden personen waren bij de walvis vangst betrokken. Op een der muren lezen we „zonlicht, koolzuur en mineralen worden door mi croscopische plantjes omgezet in organi sche stoffen. Zij vormen het oervoedsel van alles wat in de zee leeft". Het bekijken waard is ook een aan plakbiljet voor de verkoop op 12 oktober 1767 te Amsterdam van „Walvisvangers- GEMEENTE KAN WEER GROND KOPEN Blijkens de aanvullende agenda voor hedenmiddag te houden raadsvergaderin| kan de gemeente Texel weer dive*^ percelen grond aankopen: van de heer Langeveld, vroeger woonachtig te Burg, thans te Schagen, percelen g_. gelegen aan en nabij de Slingerweg Den Burg. Het land ligt gedeeltelijk l._ nen het uitbreidingplan en is bestem voor sportterreinen en vergroting meentelijke inbreng ruilverkaveling, kocht kunnen worden: 9980 m2 weiland 0,50 per m2 4.990,schuur voor 1250, m2 weiland 0,35 per m2 3.195,50; 10.810 m2 weiland a 0,35 K m2 wordt 3.783,50; 2619 m2 weiland 0,35 per m2 wordt ƒ916,65; schuurtj voor 250,2420 m2 tuingrond a per m2 wordt 847,—. Totale som deze aankopen 15.232,65. De heer P. C. Keijser, Westerweg Den Burg, is bereid 0.15.55 ha. grond de gemeente te verkopen 1,per Deze grond ligt bij de Boogerd en is stemd voor bos- en wegaanleg. Total koopsom derhalve 1.555, diver* ?r A De grond t bin Gt word 913 word W 0,: Van de erven mevr. List-Boerhor kan 0.29.25 m2 grond worden aangekoci eveneens gelegen bij de Boogerd va 738,75. Ook dit terrein is voor bos- wegaanleg bestemd. De heer P. de Graaf, De Cocksdorp 65 is bereid enige percelen grond, gelegi aan de Duinweg bij De Cocksdorp te ve kopen. Deze grond wil de gemeente h stemmen voor bebouwing met kamp-e tenthuisjes. „Een gemeentelijk ber schept betere voorwaarden voor een dot matige verkaveling en inplanting van b terrein", aldus schrijven B. en W. in hi prae-advies aan de Raad. Het ligt nl. i het voornemen om de gronden te zijm tijd aan particuliere belangstellenden verkopen. Het gaat hier om vier percelen, bout land, weiland en duinterrein, resp. gro 5.46.90 ha., 1.51.60 ha., 1.80.80 ha. 1.20.70 ha. Totale koopsom 23.300, voor totaal ongeveer 10 ha. gereetscap". Verder is er een exposii van allerlei voorwerpen, die men uit b leinen enz. vervaardigde, zoals breinai den, corsetsteunen, zalflepeltjes, snuifd zen, brilmonturen. Om de windloze tijd te doden bracht de zeelieden op de grote potvistand allerlei inscripties aan. Ook dat kunt in „De Vergulde Kikkert" bekijken. texelaartjes jVer. Volksfeesten Tex. Folkloij Te k. 2 markiezen 2 m elektr. koffie breed en 1 molen. De Waal 46 Te k prima nieuwe aardap- pelen, Doré Dros, Volhar- ding Te k grijze kin derwagen, goed onderh billijke prijs Coilou, Was- serij - Te k 20 jonge hennen 4 mnd. oud Hylinen K. Kikkert, Eierland 75 Nog enige zakken consump tie aatdan per zak te k. Hin, De Mars Met grote bijdschap en en dank aan God geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Lia die bij het H. Doopsel de namen ontving Aleida Johanna Maria H H.B Oude- Weernink- jas j Oude-Weernink Dini Schildereinde 94, Den Burg Tijdelijk adres: St Lidwina ziekenhuis, Den Helder Zaterdag 28 juni a.s. 8 uur muziek van de toren 9 30 uur optocht n versierde fietsen, autopeds, wagentjes, enz vat de üroenep'aats Om 2 uur kinder- en volksspel op de Groeneplaats Als attractie, speld in de hoi berg zoeken en kinderwagenrace voor dames G 8 uur in de Wezentuin de eerste van de 3 amaten avonden waarvan de conference respectievelijk vi zorgd door de bekende radio en televisie-a'tiesti John Prins, Peter Picos, Rudy Carrel Verder treden op de Havenkamers, de Chr..matisi Eilanders, de Pioniers, de Kaairidders, Harry Keif Tom vd Wulp en vele anderen Als intermezzo het bekende radiospel Trek aan Bel Entree 0,75 Kinderen onder geleide 0,25. B lilt illlil llllll llllll En doe dat met een toestel uit de serie Phil Radio '58 leder toestel van deze serie waarbn weergaloze weergave, van de laagste tot de hoog toon van ieder instrument afzonderlijk En dan vormgeving Zo fraai afgewerkt en modern i uiterlijk kan alleen 'n Philips toestel zijn Komt maar eens kijken Dan verzorgen wij een demons! tie Zonder kosten, zonder verplichting Met grote blijdschap geven wij kennis van de gebooite van ons dochter tje en zusje Cornelia Catharina (Corien) I. v d Linde D. v.d. Linde Reuvers Wim Texel, De Cocksdorp 21 juni 1958 De Sluftervallei- De heer en mevrouw VLESS1NO- SNOEK geven met grote vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Edwin Jack Amsterdam, 19 juni 1958 Willem Pijperstraat 72 Tijdelijk C.1Z Jacob Obrechtstraat 92 Voor de zeer vele blijken van deelneming onder vonden bij het overlijden en de teraardebestelling, van onze lieve vader, be huwd- en grootvader Gerard van der Kooy zeggen wij hartelijk dar.k. In het bijzonder dokter Feikema, Ds. Soesan, de leden van de kerkeraad en de zusterkring, het plaatse lijk bestuur der Redding- maatschappij en verder allen voor de laatste eer aan de overledene bewezen De Cocksdorp Fam. Hapke-v. d. Kooy Tokio Fam v d Kooy-Buis Juni 1958 B 3 X 82 U Druktoetsbediening Klankkleurregeling Afm 20 x 33 x 17 cm f 228,- B 5 X 72 A Vier golfgebieden Klankkleurregeling Afm 35 x 53 x 21 cm f 298,- B 7 X 72 A „Bi Ampli" Vier golfgebieden Ongekende geluidskwaliteit. Afm. 41 x 66 x 27 cm f 498,- Parkstraat Den Burg

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 2