Fa. KI. Boon tf l VAKANTI Nieuw gemaal in P.H. Polder kan 80 m3 per min. verwerken Het Bolshoi Ballet Dinsdagmorgen 11,20 uur overgedragen Vau wind tot electro Grillige bodem Schuur vanDe Oorsprong" ging in vlammen op gesloten. Slagerij D. Visser Vakantie kapper v. d. Aakster een flink meisje Voor al Uw Lijstwerk Klaverjasdrive Dokter van Loon Jan Agter Nutsbibliotheel met vakantie Wij bieden u zijn wij geslote H. C. Prins Esso automaatolie C. J. Visman min min mui i Smedenbedrijven geslotei T exels BioscoopTheater Telefoon 27 Met een hoge fluittoon, gevolgd door een monotoon gezoem, het deed denken aan het opstijgen van een vliegende schotel in een fictie-film, is het nieuwe stoom gemaal in de Prins Hendrik Polder dinsdagmorgen precies om 20 min. over elf in gebruik gesteld. Tevoren was het door het Technisch Bureau van de Unie van Waterschapsbon den te Haarlem, bij monde van ir. T. D. Schermerhorn overgedragen aan de Plaatselijke Commissie Ruilverkaveling Texel, die het op haar beurt overdroeg aan de besturen van de waterschappen Prins Hendrik Polder en Polder Hoornder Nieuwland en de Kuil. Het was alsof de weergoden plezier hadden in dit nieuwe gemaal, want de nacht tevoren was er gemiddeld maar eventjes 20 m.m. regen gevallen op de Johan nes Hoeve mat men zelfs 26 m.m. zodat het gemaal direct zijn nieuwe taak kon beginnen. De landbouwers van deze polders zijn danig in hun schik met dit nieuwe ge maal, want hun moderne landbouw methode stelt zeer hoge eisen aan de ontwatering van hun cultuurterreinen. Willen zij tot goede resultaten komen, dan dient het verschil in hoogte van het grondwater zo gering mogelijk gehouden te worden en dat is in ons landje, waarop Pluvius vaak met fanatieke ijver zijn veelal langdurige regenbuien neerplenst, niet altijd een gemakkelijke opgave. Dit nieuwe gemaal zal uitzonderlijke omstandigheden daargelaten zijn taak stellig aankunnen. Het heeft met zijn twee pompen een capaciteit van liefst 30.000 liter per minuut. Een pomp kan 20.000 liter en de andere 60.000 liter voor zijn rekening nemen. In de vorige eeuw gaf hier een fraaie windmolen het landschap een echt Hol lands aanzien. Met zijn wentelende wie ken kon hij het grondwater van de Prins Hendrikpolder lange tijd tot ieders te vredenheid binnen de perken houden. Maar 40 jaar geleden voorzag men de mo len van een diesel-motor, zodat men niet langer afhankelijk was van de wispeltu righeden der wind. Later heeft men er een hulpmotor bijgezet, maar ook dit bleek op de duur niet voldoende. Dit nieuwe gemaal is een van de zeven die nodig zijn voor de ontwatering van Texel. Een van de zeven, want het is in de praktijk onuitvoerbaar om de bema ling van geheel Texel met één groot ge maal te regelen. Dat zou enorm veel gaan kosten, want Texel heeft een zeer grillige bodemgesteldheid. DE TEXELSE SPORTFOKKERS Zaterdagmiddag hield bovengenoemde vereniging in de garage van ,,'t Fruithuis Wetsteen" haar jaarlijkse jongdieren- keuring met als keurmeester de heer O. Vermeulen uit Bunnink. 82 dieren plus twee nesten werden er voor gebracht van wie er 7 met het predikaat ZZG naar huis gingen. In de A-klas met dieren, geboren in jan febr. en maart, werd geen hoger predi kaat toegekend dan ZG daar te veel dieren door de warmte van de laatste week in de verharing zijn* geraakt. De beste dieren waren van P. v.d Molen met Bonte .Franse Hangoor en Gele van Bour- gondië. De B.-klas begon direct met 2x ZZG in de konijngrijze Reuzen van mevr. Bar- horst, Den Burg. De Franse Hangoren met ZZG van P. v.d. Molen. Daarna een pracht klas Witte Weners. In rammen 1. C A. Witsiers, tevens beste dier B.-klas en uiteindelijk ook kampioen van de Vereniging, 2. de heer H. Rikkenberg ook met ZZG en tevens beste dier jeugdlid. In de voedsters weer twee ZZG's van mevr. Barhorst, Den Burg. Havanna, mej. D Barhorst eerste met ZG. Rexen H. Moojen met ZG en de Hollanders van mevr. Barhorst, Oudeschild, met lx ZZG. De keuring werd besloten met een col lectie nesten en dat bracht H. Moojen nog ZG met een nestje bruine Rexen De beste van de B.-klasse waren C. A. Witsiers met Witte Wener en mevr. Bar horst, Den Burg met konijngrijze Vlaam se Reus en mevr. Barhorst, Oudeschild, met haar bruine Hollander. Dit drietal vormde tevens het beste van de keuring. Hartelijk gefeliciteerd, fokkers, met dit mooie resultaat. Een woord van dank aan de fam. Geus voor de tafels en stoelen, fam. Wetsteen voor gebruik van garage, de keurmees ter voor zijn vlotte keuring en aan alle verdere helpers en schenkers van een ereprijsje. J. B. CONCOURS-IIIPPIQUE Op zaterdag 20 september hoopt men op Texel een concours-hippique te orga niseren. Bijzonderheden omtrent het pro gramma vindt U in onze advertentie pagina en zoals ge ziet belooft het een zeer goed programma te worden. Ten minste, als er zich vóór of op maandag 15 september voldoende deelnemers op geven in hotel „De Lindeboom", anders zal er dit jaar geen concours worden ge houden, hetgeen zeer te betreuren zou zijn. AUTOTOCHT BEJAARDEN DEN BURG De Ouden van Dagen van Den Burg zullen zondag 21 september, dank zij de activiteiten van de Vereniging voor Volksfeesten en Texelse Folklore een prettige autotocht kunnen maken. Zij zullen dan de nieuwe ruilverkavelings wegen te zien krijgen en op hun reisje o.a. de Slufter-Vallei en Oosterend aandoen. De bejaarden van 65 jaar en ouder kun nen zich voor deze tocht op diverse adres sen, vermeld in de adv, zowel persoonlijk als telefonisch opgeven. TEXELSE MARKT Aangevoerd maandag 8 september 1958. 31 rammen 90200; 109 lammeren 35 55; 25 schapen 5070; 24 biggen 5060; 2 kalveren 5080; 5 koeien 6001100. In De Koog bijv. zijn er plaatsen, die zo hoog liqgen, dat men er het weqstro- men van het water met stuwen moet voorkomen. In Hoornder Nieuwland daarentegen bevinden zich landerijen, waar het qrondwater 2.20 m. beneden N.A.P. moet worden qehouden. Maar o, qrilliqe bodem van Texel vlak daarnaast ligt een gebied, dat een peil van 1.20 beneden N.A.P. vergt.' Het spreekt vanzelf, dat dit alles zeer hoge eisen stelt aan de bekwaamheden van de technici, die de ontwaterinq van Texel verzorgen. Bij de overdracht van dit nieuwe ge maal, waarover wij in ons volgende num mer een meer uitgebreid verslag zullen geven, bleek ten volle, dat men over de prestaties van deze technici uitermate tevreden was. DE RONDE VAN DEN BURG Kees Boersen, die ook de Ronde van De Waal heeft gewonnen, zegevierde zondagmiddag in de Ronde van Den Burg, georganiseerd door de Vereniging voor Volksfeesten en Texelse Folklore. Kees behaalde 52 van de 75 punten. Hij verwierf de wisselbeker van Pontiac, een beker van de Feestcommissie, 5,van de IJsbeer, een verzilverde asbak van de Smulpot en een fietsband van de fa. Gebr. M. en A. J. Vonk. 2de werd Koos van Selm (41 punten), die een verzilverde asbak van de Feest commissie kreeg, een lamp van Bram Bakelaar en een waardebon van 10, van de heer Adr. van der Slikke (tegen over het Postkantoor). 3de werd Gerrit Terwindt, Oudeschild, met 37 punten: medaille Feestcommissie en een over hemd van de fa. Moerbeek („Dit ene weet U. 4. Jan Witte, „Agnes", de ster van de strijd, die bij een uitlooppo ging 2,5 minuut voorsprong wist te ne men, daarbij 45 km. per uur reed. Maar de stunt slaagde jammergenoeg niet hele maal: solo-rijden is uiterst vermoeiend. (Ook te De Waal heeft Jan kilometers al leen gezwoegd red Jan behaalde 30 punten. De Slijterij J. de Wit beloonde hem gul evenals De Smulpot; 5de werd Kees Vlaming van Oostwijk, die een me daille en een worst van fa Ran in de wacht sleepte. Deze wedstrijd had een gemiddelde van 30 km. per uur, wat, gezien de fikse wind een goede prestatie mag heten. De juniorenwedstrijd gaf de volgende uitslag: 1. Jac. Betsema, Oost, alle 20 punten. De afstand bedroeg daar 4 ronden. Wissel beker Feestcommissie, 5,van de Ijs beer, band van Vonk, bon van Smulpot; 2 Piet Roeper: 16 punten, medaille, over hemd en bon Smulpot; 3. Adrie de Boer, medaille, boekenbon van Langeveld De Rooij; 4. Peter Witte, ook medaille en worst van fa. Van Eijk; 5. Sieb Keijser, Oudeschild, die vorig jaar kampioen werd, maar nu geen gelegenheid had ge had tot trainen: medaille met premie fa. A. Kievit. De 6-jarige Dries Veldkamp, de jongste renner, verwierf na de volbrachte tocht op zijn miniatuurracefiets, een stalen veulentje zou je dat kunnen noemen, 'n bekertje van de Smulpot. S.V. TEXEL Zo zal dan a.s. zondag voor Texel 1 en 2 de competitie aanvangen. We weten niet hoe of het zal gaan, te weinig is er gespeeld De keus is niet bijster groot. We zullen met goede moed en doorzettingsvermogen de strijd dienen aan te pakken en door te zetten. Texel 1 gaat naar VZV en het zal een harde noot worden, maar gelijk ook een gelegenheid om de sterkte in onze afd. te peilen. Texel 2 begint tegen HRC 6. We zien hier met belangstelling de strijd tege moet. Hier is heel geen voorbereiding aan vooraf gegaan. Dus kunnen we hier geen voorstelling van maken. Belangrijk is dat niemand zonder be richt wegblijft. Want niets is zo deprime rend als je kameraden in de steek laten. Vorig seizoen is dit nogal eens voorgeko men; dit mag niet meer gebeuren. Trouw aan je club en je elftal, een goede vriendschappelijke geest onder ling, dan zal het met de onmisbare wil wel gelukken. HALVE EEUW GELEDEN Adv. in de Texelaar van 23 aug. 1908: De schoolkinderen te Oudeschild, die deelgenomen hebben aan het reisje naar Amsterdam, danken de edele gevers en den Raad van Beheer van TESO, waar door het mogelijk was zulk een heerlijk uitstapje te doen. Adv.: Waarschuwing. De avond- of nachtjager wordt in zijn eigen belang ge waarschuwd op het land in de Grie, Mar- tje en Jan Petten, in den Buitendijk, zijn zondig bedrijf niet meer uit te oefenen, daar anders de minder aangename ge volgen niet uitblijven. M. D. Witte. HERV. GEMEENTE OOSTEREND Vanavond 8 uur Zusterkring in de kerkekamer. GESLAAGD De heer C. Schenk te Den Burg slaagde 6 september te Utrecht voor het diploma vakbekwaamheid „Behangersbedrijf". KLAVERJASCLUB OUDESCHILD Uitslag van de op 5 september gehou den drive, waaraan door 36 koppels werd deelgenomen: 1. Jn. Anker-P. Schagen 6913 pnt. 2. Echtpaar Koomen 6868 pnt. 3. mevr. Visser-mevr. Vondel 6709 pnt. 4. Jn. Blom-M. Koning 6627 pnt. 5. Jac. Gielis-W. Gielis 6583 pnt. 6. J. Goudswaard-Alb. Kuyper 6548 pnt. 7. Echtpaar Krijnen 6494 pnt Vrijdag 12 september wordt er op veler verzoek nogmaals een drive ge houden. NIEUWE TELEFOONAANSLUITINGEN Den Burg, no. 420, Fa. J. H. Slaman en Zonen, Smed. bedr. enz. Dorpsstraat 80, Oudeschild. De Cocksdorp: no. 295, H. Feikema, arts, Dorpsstraat 31. NUTSBIBLIOTHEEK De Nutsbibliotheek is thans gevestigd in een der lokalen van het Dorpshuis. Er zijn weer veel nieuwe boeken aan de collectie toegevoegd. Ook is er weer een depót van de Reizende bibliotheek. Vrijdag a.s. begint de uitlening (zie adv.) Maandagochtend werd de brandweer gealarmeerd voor een ernstige brand op hoeve „De Oorsprong", eigenaar de heer R. Dijkshoorn. Het vuur, ontstaan door hooibroei, greep zo snel om zich heen, dat niets van de inventaris of de oogst kon worden gered en toen de brandweer verscheen was blussen dan ook uitge sloten, temeer doordat het water moest worden aangevoerd over een afstand van wel 400-500 meter De schuur, die 22 bij 16 meter was, werd in 1955 gebouwd door de firma Daalder, aannemersbedrijf De Cocksdorp. De schade bedraagt zeker zo'n 70.000 maar gelukkig zijn schuur, inventaris en oogst verzekerd. Toen de familie Dijkshoorn ontdekte, dat het hooi een gevaarlijk hoge tempe ratuur had bereikt werd onmiddellijk om assistentie van de brandweer gevraagd. Jammer, dat door het opbellen van het nummer 316 (Hoofdbrandmeester P. G. Spigt) enige vertraging ontstond in het leggen van contact met de brandweer: overdag dienst n.l. nr. 21 Raadhuis, Den Burg, te worden gebeld. De brandweer moest zich beperken tot het nat houden van een in de nabijheid staande loods. Het woonhuis zelf liep geen gevaar, doordat dit op zeker vijftig meter van de brandende schuur stond. De familie Dijkshoorn woont sinds april 1957 op Texel. Een hard gelag als men zo plotseling een groot deel van zijn bezit, al is dit dan verzekerd, verloren ziet gaan. De dochters, die tijdens hun vakantietijd hadden meegezwoegd om de oogst maar tijdig binnen te kunnen krij gen, stonden dan ook met tranen in de ogen naar de allesverterende vlammen te kijken. ..Wij hebben er zo hard voor moe ien werken" zeiden ze. Wij dachten bij oeze brand aan de opmerking van onze landbouwredacteur, de heer C. van Gro ningen, dat de boer voor zoveel risico's staat. Hij doelde daarbij op het weer. Datzelire weer kan uiteindelijk ook de oorzaak van brand zijn, zoals in het onderhavige geval, want dit jaar wordt Texel toch keer op keer opgeschrikt we gens het ontstaan van ernstige hooibroei. TEX. BOYS-NIEUWS Woensdag j.l. was de Hasper Sport- Verein bij ons op bezoek met 3 elftallen. Tijdens deze wedstrijden hebben onze jongens veel kunnen leren van deze sportvrienden. Om 17.15 uur traden de welpen in het veld. De Boys-welpen kwa men er niet aan te pas. Het samenspel, plaatsen enz. was bij de bezoekers prima verzorgd. Deze wisten de stand op te voeren tot 120. Hierna kwamen de ad- spiranten-eiftallen tegenover elkaar in het veld. In het begin was het een gelijk- opgaande strijd, doch langzamerhand kwam er een overwicht van de Hasper jeugd. De eindstand werd hier 60. Om 7 00 traden de junioren in het veld. Hier hebben wij kunnen genieten van het prima spel van de Duitse jongens. Met keurig opgezette aanvallen bezorgden zij onze achterhoede handen vol werk. De Boys-voorhoede was over het algemeen te licht, zodoende kon de verdediging van de bezoekers steeds ingrijpen. Hier werd de eindstand 50 voor de Hasper Sport Verein. Na de wedstrijden werd er door beide verenigingen een wimpeltje overhandigd ter herinnering aan deze internationale wedstrijden, welke in gezonde en sportie ve geest werden gespeeld. De adspiranten zijn zaterdag bij Oos terend op bezoek geweest om deel te ne men aan de adspirantenwedstrijd. Eerst moesten zij tegen Texel spelen. Deze spannende wedstrijd eindigde in gelijkspel n.l 22. Dus moest door het nemen van penalty's de beslissing komen. Texel was hierin de meerdere n.l. 43. Als kleinste verliezer moesten de Boys toen tegen ZDH spelen, welke wedstrijd onze jongens met 20 wisten te winnen. Hierdoor plaatsten zij zich in de finale, zo ook Oosterend. Deze finale is een royale overwinning voor de Boys geworden. Zij wisten Oos terend n.l. met 80 weer naar de kleed kamers te zenden. Hierdoor hebben zij beslag weten te leggen op de beker. Onze hartelijke gelukwensen, Boys. Zondag a.s begint de competitie weer te draaien. Het programma is dan als volgt: Tex. Boys 1-Zeemacht 1, 1,30 uur; JVC 2-Tex. Boys 2, 2.00 uur; Zeemacht 2- Tex. Boys 3, 2.00 uur. Terreindienst: A. Boogaard, Jn. Boogaard BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend, dat zij overwegen om met toepassing van artikel 20 van de Wederopbouwwet vergunning te verle nen aan de heer C. Keijzer, wonende te Den Burg, Beatrixlaan 10, tot het bou wen van een bergplaats met garage ach ter zijn woning. Eventuele bezwaren hiertegen dienen schriftelijk en uiterlijk op 17 september 1958 ter gemeente-secretarie te worden ingediend. Texel, 8 september 1958. Burgemeester en wethouders voornoemd, De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris, P. Beemsterboer VOLKSFEEST DEN HOORN De organisatoren van het Volksfeest te Den Hoorn delen ons mede, dat de leef tijd voor het ringsteken met paard en wagen natuurlijk vanaf 16 jaar is. Verder is de Hinderniswedstrijd voor jongens en meisjes van 14 - 16 jaar verzet van don derdagmorgen 11 sept. naar woensdag middag 10 sept. na de kinderspelen. DANSLES TE DE WAAL Ook deze winter zal er in het Waalder Dorpshuis „De Wielewaal" wederom ge legenheid zijn om dansles te nemen. De gezellige lessen worden weer gegeven door de heer H. Craanen. Het Dorpshuisbestuur nodigt iedereen uit zich reeds op te geven, met het oog op een eventuele organisatie van een be ginnerscursus en een cursus voor gevor derden. Gaarne dus opgeven voor 17 september bij meester Albers, de heer P. Bakelaar of mevr. E. Koopman. Het ligt in de be doeling met de lessen te beginnen op dinsdag 14 oktober. Z.D.H.-NIEUWS Zondag begint voor het eerste w de comp. en wel tegen Oudesluis uit Afgelopen zondag speelde ons eerst* vriendschappelijke wedstrijd tegen Sl Beide elftallen hadden enkele invalli Wij wonnen met 60; voor de rust goals en 3 na de rust. Vermoedelijk komt er ook een twe elftal in de competitie. GEEN BEDDEN MEER OPMAKEN Een fabrikant te Frankfort heeft demonstreerd, dat er nu lakens van „p Ion" bestaan, die het mogelijk maken, bed opgemaakt te houden, zonder dag alles weer te moeten loshalen, zijn precies even groot als de matras sluiten er als een zak omheen. Het el tische „perlon'-weefsel trekt het la) automatisch weer strak, wanneer ment staat. Er zijn geen rubbersteuntjes op hoeken bij nodig. Kan gemakkelijk snel gewassen worden en is in enlc uren weer droog, kant en klaar, zonö strijken; mot- en krimpvrij. Ideaal v« hotels, pensions, kamphuizen voor onj huwden en moeders met grote gezinn Daar „perion" poreus is, kunnen gj moeilijkheden optreden zoals huida; doeningen; dit is bewezen door een jan lange praktijk met lakens van deze sj tetische stof. SOCIALE WERKPLAATS TEXEL Er is al zo het een en ander geschrei over de te stichten Gemeentelijke Soci Werkplaats Texel. In de begroting IS vinden wij een financiëel overzicht, wa; uit blijkt, dat het totaal van de lonen arbeiders op 40.500,wordt geraar De totale uitgaven zijn geraamd 58.900,de inkomsten op 53.900, Voor Familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant TEXELAARTJES 3 regels 0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Te k. 600 kg gele crocussen Beste partij. A. Bakker, Wit te Kruislaan 13 Te k. 1 paar bruine jongensmolieres m 39 en I paar meisjemo- lieres m. 32. Adr. Warmoes- str. 22 Verl. Vrijdagmor gen j.l.'n grijze vulpen, merk Ero. Gaande van O'schild n. Den Burg. Vermeulen, Oude schild 160 - Te koop g. o. tweelingwandelwagentje. P. Kuip, Kamerweg 17, De Koog Te k. fijne handappels St. Grieve. 7 pond voor f 1,- P. v. d. Slikke, Westerweg Te k. gevr. i.gst.z. kinderle- dikantje, L. Visser, Wage- ningse weg C 45 K Óns zwart-witte poesje is wegge lopen, bij wie is het komen aanlopen? Graag bericht aan Jos, Petra of Pimo, War- moesstr. 24. Telef. 364 Te k. een schuur 3,5 x 5,5 meter. Geschikt voor zomer woning en dak voor schuur 6,5 x 7,5m. o.a. geschikt voor kapberg. Kippenhok 3x3m. en enkele kozijnen. Te bevr. M. Boon, Cocksdorp C66 Te k. puikbeste aardappelen. J. Boon, Kogerweg 20 Heden overleed zacht en kalm, na een gedul dig gedragen lijden, in haar Heer en Hei land, onze lieve zorg zame vrouw,moeder, be huwd- en grootmoeder Jannetje Eelman geb. Duinker in de ouderdom van ruim 72 jaar. „Ik blijf den Heer ver wachten" J. C Eelman KI. Eelman C. J. Eelman- Geerts T. Eelman C J. Eelman- Mechielsen en kleinkinderen 6 september 1958 De Goede Verwachting' 't Noorden O 178 Oosterend, Texel De begrafenis heeft plaats gehad te Ooster end op dinsdag 9 sep tember 1958 Hiermede geven wij kennis van het over lijden van onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Dieuwertje Eelman geb. Peper weduwe van Pieter Eelman |bzn in de ouderdom van 83 jaar Fam. Peper Fam. Eelman Gollardsstichting, Den Burg, Texel, 8 sept. '58 De teraardebestelling zal plaats vinden op donderdag 11 september a.s. 's namiddags 1,45 uur vanaf het rusthuis Wegens schooltandheelkunde vervalt het spreekuur op vrijdagmorgen A TEN HOOL Van 14 t.m.,20 september zijn wij wegens vakantie Hogerstraat 16, Den Burg Van 15 tm. 20 sept. gesloten Gevraagd voor de morgen uren van 8 tot 12 uur 3 dagen per week Mevr. Remmers Wilhelminalaan 19 LANGEVELD DE ROOIJ n.v. Vrijdag 12 september om 8.15 uur in het Eigen gebouw te O'schild afwezig donderdag t.m. zaterdag Apotheek gewoon geopend Technisch bureau verplaatst naar een derl kalen van het Dorpsht (ingang achterzijde) Uitlening elke vrijd van 15 30 tot 17 uui en van 18 30 tot 20 Fa van der Meer- Langeveld gaat van 15 t m 22 se ter gelegenheid van Hoornder feest een pril overall voor 14,50 Blauw of manchesl sporlvesten extra lage pi Den Hoorn Telef. 2 Dames-, heren- en kinderondergoed bekende merk Jansen l Tilanus Feestelijke aanbieding I Fa. Klaas Boon zi Den Hoorn, Telefoon 1 Van 14 tot 22 se) wegens vakantie. Dameskapsalon Parkstraat 38 Kapper A. Smit van zaterdagmiddagl t/m vrijdag 19 sepl Stookt in uw oliekacf* uitsluitend Bijvulling der vaten schiedt door ons ieder 14 dagen. De Cocksdorp, telef. 23 Wegens excursie zijn de meeste op zaterdag, 13 september Smedenbond Afd. Texel dinsdag ló september een extra voorstelling van Rank Film Distributors vervaardigden deze film tijdens het briljante optre den in Londen van Het Bolshoi Ballet. Een unieke gebeurtenis die reeds duizenden in vervoering heeft gebracht. Een schitterende combinatie van ta lenten met de grootste ster van aller.: ULANOVAI TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN.

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 2