DUNSELMAN Heerlijke oliebollen van Schulte's Bakkerij FA. NEELS, DEN HELDER G.N. Steil-Sport, Den Helder Kapsalon Ursem HOUDT HOND IN HET OOG Van de zijde der politie verzoekt men ons belanghebbenden er weer eens aan te herinneren, dat men zijn hond niet zon der toezicht mag laten loslopen. In ver band met de ontwikkeling in de wolvee- wereld wordt op de naleving der politie verordening vooral de laatste tijd scherp gelet. UITSLAG ETALAGEWEDSTRIJD De beste etalages naar het oordeel der jury (mevr. F. F. Kikkert-v.d. Ploeg en de heren H. Tielemans en J. C. Quint) waren: Groep A („eigen" etalages): 1. 't Boekhuis; 2. fa. P. Moerbeek; 3. D. van Sambeek-Schrama; 4. Joh. Witte; 5. fa. v.h. R. Bakker. Groep B (beroeps-etalages): 1. fa. Vlessing, modezaak; 2. fa. J. M. Moerbeek, damesmodezaak; 3. Bakker's Ijzerhandel; 4. M. A. J. Vonk. In de Texelse Courant van zaterdag a.s. zullen de publieksprijzen worden bekend gemaakt en zal de jury nog een nadere toelichting geven. EEN 2DE PRIJS VOETBAL-TOTO De heer C. Tuinder Czn., Wilhelmina- laan, Den Burg, had 13 uitslagen goed en behoort dus tot de plm. 30 tweede prijs winnaars, die samen 52.000,mogen verdelen. Kees zou dus een 1500, krijgen. T.E.M.-MOTOR DRAAIT WEER Na de exploisie in de nieuwe motor van de T.E.M. is men dag en nacht ook gedurende de beide kerstdagen full speed bezig geweest met het demonteren en monteren van onderdelen. Het resul taat was, dat reeds zondag jl. de motor weer in gebruik kon worden genomen. Om de veiligheid zo hoog mogelijk op te voeren is een aantal extra veiligheids kleppen aangebracht. Z.D.H.-NIEUWS Ons eerste start zondag thuis tegen Oudesluis, half twee. Ons 2de gaat naar WGW 4. Het bestuur wenst alle leden en dona teurs een voorspoedig 1959. Moge het een succesvol jaar worden en 'de trouw aan de vereniging blijken! TEX. BOYS-NIEUWS Zondag a.s. speelt Boys 1 thuis tegen Oudesluis 1. Dit is een zware opgaaf, Boys. Laten we trachten het nieuwe jaar met een overwinning te beginnen. Aan vang van de wedstrijd 1,30 uur. Boys 2 is vrij Boys 3 gaat op bezoek bij Watervogels 4. Vertrek om 10 uur vanaf bushalte postkantoor. Voor de adspiran- ten is geen programma vastgesteld. Terreindienst: J. van Heerwaarden en A. Barhorst. Nu het nieuwe jaar weer voor de deur staat, wenst het bestuur alle leden een zalig en voorspoedig 1959. HEDEN VUURWERK TE KOOP! De laatste jaren kunnen de jongelui hun voorraad vuurwerk, bestemd om op de Jaarwisseling af te schieten, niet eer der inslaan dan op de laatste dag van het jaar. Dit is van hogerhand bepaald en het was een wijs besluit, omdat velen al da gen te voren hun proefraketten pro beerden. In Den Helder mag je zelfs geen vuur werk ten verkoop aanbieden wat tot ge volg had, dat verscheidene jongens uit Den Helder naar Texel overstaken met de volgende boot met een voorraad gillende keukenmeiden etc. stadwaarts te keren. HERVORMDE GEMEENTE DE KOOG In verband met de nieuwjaarsviering is er vrijdag 2 jan. 8 uur Jonge Zuster- kring. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Oudejaarsavond Den Burg 8 uur Ds. Van Reijendam Oude jaarscollecte v.d. Synode De Cocksdorp 7.30 uur Ds. Soesan Oudejaarsavondcollecte Den Hoorn 8 uur Ds. Wolfensberger De Koog 7 uur Ds. Waardenburg Oudejaarscollecte voor N.H. Kerk De Waal 8.30 uur Ds. Waardenburg Oudejaarscollecte voor N.H. Kerk Oosterend 7.30 uur Ds. Klijnsma Extra collecte voor de kerkvoogdij Oudeschild 9 uur Ds. Klijnsma Oudejaarscollecte GEREFORMEERDE KERK Den Burg 7.30 uur Ds. De Lange Oosterend 7.30 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorphuis Burgwal Den Burg 7 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 7.30 uur Ds. Van Bilderbeek Oosterend 7.30 uur Ds. Van der Zwaag Nieuwjaarsdag HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam Na afloop koffiedrinken De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Den Hoorn 10 uur Ds. Wolfensberger Na afloop gelegenheid om elkaar begroeten in „Ons Huis" De Koog 10.30 uur Nieuwjaarsbegroeting in het Jeugdhuis. De Waal 11.30 uur Nieuwjaarsbegroeting in de Doopsgez. consistorie. Oosterend 10 uur Ds. Klijnsma Korte nieuwjaarsdienst. Collecte voor het Fonds noodlijdende Kerken Personen. Oudeschild 11 uur Nieuwjaarsbegroeting GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur Ds. De Lange Oosterend 10 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 15 uur Dienst. Aan al mijn cliënten en vrienden een voorspoedig 959. Petroleumhandel G. van Bijsterveld Waalderstraat 19. C. Moens M. Moens-Schaatsenberg en Kinderen G.N. Aan al onze Texelse familie en vrienden de beste wensen voor het nieuwe jaar. K, v.d. Kooi J. v.d. Kooi-Buis J. Rijkelijkhuizen N. Rijkelijkhuizen-Boon en kinderen Tokio, Japan Zendt vroegtijdig Uw advertenties in texelaartjes 3 regeh 0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Verloren 1 paar rubber laar zen van Dijkmanshuizen naar Oudeschild Gaarne terug bij M. J. Bos, Dijkmanshuizen - Gevr. voor vast flinke jongen genegen te mciken. H. Bas, „Witte Engel" - Verl. korte regenjas gaande van Grietjes hoeve naar Oosterend. Tegen bel terug te bez. bij Gebr. Trap, Nieuwstr. 12, Oosterend Fam. Dros „Volharding" Gelukkig nieuwjaar Fam. Meindertsma Gelukkig nieuwjaar Taxibedrijf De Boer-van Boven G.N. Familie, bekenden een nieuwjaar. J. C. Bakker A. Bakker-Maas Oudeschild 190 Aan onze cliënten, fa milie en vrienden een voorspoedig 1959. Modelslagerij A. N Roest De Koog vrienden en gelukkig Zuivelhandel De Koog Voorspoedig 1959. J. P. en Personeel Fam. Bakker „Instuif" wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Rijwielhandel „De Germaan" wenst alle begunstigers, vrienden en bekenden een voorspoedig 1959. Wij wensen familie, vrienden en bekenden en voorspoedig 1959. J. Verhoeve, Kogerweg K 67, De Koog P. Burger Vrachtdienst Oosterend wenst vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. Aan onze cliënten, fa milie en vrienden een voorspoedig 1959. D. Bonne, Taxibedrijf, De Koog. Wij wensen familie, vrienden en bekenden 'n gelukkig nieuwjaar. Fam. W Verhagen De Koog K 47. Gelukkig nieuwjaar ge wenst aan familie, vrien den en bekenden. R. J Daalder, De Koog. Hotel-Café-Restaurant „Het Witte Huis" wenst U een gelukkig en voorspoedig 1959. Wij wensen vrienden en cliënten een voor spoedig 1959. Kapper H. Wiegers De Koog. Fam. A. J. Verhoeve wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig en gezegend nieuwjaar. ,,'t Centrum", De Koog. G.N. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Wed. Eelman Fam. G. Eelman Zuid-Eierland. Familie, vrienden en cliënten een voorspoedig 1959 toegewenst door Fam. G. Bakker Veehandelaar De Koog Fam. A. J. Winter Vogelmient 26, De Koog wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. R. Kiewiet De Koog K 55 wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. P. Bugel, De Koog wenst familie, cliënten, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Hallo1 Hier is de schillenboer van De Koog. Gelukkig nieuwjaar. Wed. Van der Wal De Koog G.N. Fam. P. Bakker Kogerweg K 85 G.N. Een voorspoedig 1959. Fam. A. Bonne en L. Daalder De Koog K 56. Familie, vrienden en cliënten een voorspoedig 1959 toegewenst door KI. Kikkert, Rijwiel- en bromfiets- handel De Koog. Hotel „De Toekomst" Aan familie, vrienden en begunstigers en ge lukkig 1959. Fam. M. Bonne „De Merel", De Koog. Sportvereniging De Koog wenst alle leden en dona teurs een voorspoedig 1959. Wij wensen ieder gelukkig nieuwjaar. Bakkerij „De Hoop" Wij wensen U een voor spoedig en zalig nieuw jaar. Witte's Bazar Wij wensen al onze cliëntèle een zalig en voorspoedig nieuwjaar. D. v. Sambeek-Schrama J. A. Eelman en Zonen Autotransport Keesomlaan 7, Den Burg Gelukkig nieuwjaar Aan al onze familie en relaties een zalig nieuw jaar. Bloemisterij Hin Banketbakkerij Kikkert wenst vrienden en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar. Van Boven's Transporten Oudeschild G.N S. J. van Leeuwen A. van Leeuwen-Boon Z.E. 118, „Zandvliet" G. N. M. Z.N. C. Kager Kager-Smit Het bestuur der K.A.V. wenst al haar leden een Zalig nieuwjaar. Wij wensen U eei voorspoedig 1959. Fam. H. Craanen g Aan onze geachte cliën tèle, vrienden en familie onze beste wensen voor het nieuwe jaar. Brood- en Banketbakkerij Jac. Bakker Azn. Fam. en vrienden een gelukkig nieuwjaar. P. Hoogerheide S. Hoogerheide— Muskee Onze beste wensen ver gezellen U bij de intrede van 1959. C. H. Roeper Lzn. M. Roeper-Garritsen van der Sluijs wenst vrienden en kennis sen een voorspoedig 1959 Wij wensen U een ge lukkig en voorspoedig 1959. M. Moojen M. Moojen-Wetsteen Sigarenmag. „Centrum" Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenst van Jan Bremer a.b. Tjinegara Z.A. J. van Lente en familie Queenspark, Australië G.N. Familie, vrienden bekenden wens ik gelukkig nieuwjaar. L. Wetsteen Gollardsstichting, Den Burg. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. M. Eelman-Verhoeve A. Eelman te Van Lenten's Autotransportbedrij f Eierland G.N. J. v.d. Vliet N. v.d. Vliet-Wuis .Dennenrust" B 156 G.N, Een gelukkig nieuwjaar toegewenst. P. Boon T. Boon-Wilner Wij wensen familie en bekenden een zalig nieuwjaar. Fam. S. Witte Driehuizen Café-Restaurant Strandpaviljoen Paal 9' wenst U veel natuur- en strandgenot in 1959. G. Coevert x.N. A Lagerveld en echtgenote Het bestuur en leden van de R.K.V.V. „Tex Boys" wensen begunsti gers en sportliefhebbers een zalig nieuwjaar. Fam. Haarsma Molenstraat 42 Z.N. J. J. Schaatsenberg Eendrachtpolder wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. P. Mantje jr. Hceve Rembrandt G.N. In 't nieuwe jaar, Hoe spelen we het klaar zonder urinoir Verboden iedere hoek, Dan als vroeger weer in de broek' De waterpoloclub 1959 J. Zijm J. Zijm-van Leeuwen Gelukkig nieuwjaar G.N. R. Zijm M. Zijm-Garritsen Wij wensen U eer voorspoedig 1959 P. L. Stechweij en echtgenote Wij wensen U een voor spoedig 1959. Schoenmakerij H. Post T Huisman T. Huisman-Kuyper wensen familie, vrienden en kennissen een gelukkig 1959 toe. Fa. J. P. Stam G.N C Roeper E. Roeper-van Leersum wensen alle Texelaars een gezegend en voorspoedig 1959 C. de Graaf M. de Graaf-Kager Kreil, N.O. Polder. Z.N. P. Dros Bzn. A. Dros-Roeper Eierland. G.N. M. Knol De Koog Gelukkig nieuwjaar Een gelukkig en voor spoedig nieuwjaar voor iedere Texelaar. Fam. Hoogesteger Canada C. van Rossum J. J. van Rossum- Bruijnzeel Gelukkig nieuwjaar Fa. Wed. G. v d. Vis en Zoon Weverstraat 72 G.N Allen een gelukkig 1959 W. J. Boon C. P Boon-Dros Aan onze geachte cliëntèle, vrienden en fa milie onze beste wensen voor het nieuwe jaar. P. S. Kuyper Zoon Oosterend - Den Burg Het buffet van de TESO-boten wenst direc tie, commissarissen, cliën tèle en personeel een voorspoedig 1959. G.N. S. Heerschap en echtgenote Aan onze geachte cliëntèle, vrienden en fa milie onze beste wensen voor het nieuwe jaar. Fam. Lips Melkhandel S H Wuis N Wuis-Dros 't Noorden G.N. Bodedienst en Brandstofhandel Westdorp G.N. Joh. A Bakker C. Bakker-Slot Den Hoorn Z.N. M. Heerschap Eierland G.N. J. Bugel H. Bugel-van Halen G.N. Fam. Kuip Rozenburg Z.N. Aan allen een voor spoedig 1959. Fam. D. Visser Hogerstraat. Joop Langeveld wenst vrienden en be gunstigers een voorspoe dig 1959. Aan onze geachte cliën ïle, vrienden en familie nze beste wensen voor et nieuwe jaar. Fam. Mosk, Vishandel en een Familie N. Vermeulen Oudeschild wenst familie, vrienden en kennissen een voor spoedig 1959. De Texelse Bestuurdersbond wenst alle leden veel strijdlust toe in 1959. V.A.R.A. afd. Texel wenst alle leden en toe komstige leden een voor spoedig 1959. Wij wensen aan familie vrienden en bekenden een zalig en voorspoedig nieuwjaar G. Witte De Nes, Oosterend. Fam. Mosk, Oosterend, wenst vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. Zalig en gelukkig nieuwjaar toegewenst aan familie, vrienden en be kenden. Fam. Witte, t Hoffie, Oosterend. R g n J C. Rab G. Rab—Dros C. Garritsen C. Garritsen—v. d. Werf n A. Eelman M. Eelman-Kok A. P. C. Koopman J. Koopman—Boon g n Wij wensen u allen een voorspoedig 1959 Fam. B. F. Paagman Mach. smederij Eierland A. Slegh M. Slegh—Dekker Fam. U. Bousma „De Strooppot" C. van der Werf, exploi tant van café-restaurant De Slufter, wenst ieder mens veel zon en levens geluk, vrede en voorspoed op de drempel van het pas ontsproten jaar L Goënga wenst vrien den, kennissen en begun stigers een gelukkig 1959 Fa. Plaatsman-Cornelisse P f g n Fam. Roeper Akenbuurt P f Jb. Keijser Smederij, De Waal Aan familie, vrienden en begunstigers een voorspoe dig en gelukkig 1959 Plaatsman Szn. Bakkerij, De Waal Goënga's Slagerij wenst cliënten, vrienden en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar K Kikkert A. P. Kikkert-Kuyper Eierland E 75 g n Familie Kikkert-Kos De Cocksdorp 93 g n S. Wuis Az. Julianastraat Oosterend R n Fam. A. M. van Boven Oudeschild wenst u allen een gelukkig nieuwjaar C. de Waard de Waard—Reuses Fam. C. Koorn, de Dennen gelukkig nieuwjaar Wij wensen onze familie vrienden en klanten een gelukkig nieuwjaar M. Koopman, De Koog Langs deze weg willen wij alle familieleden en kennissen een zalig 1959 toewensen C A Witte J M Witte—Preuzler 't Noorden O 138 De Smulpot wenst ieder een prettige avond en een gelukkig nieuwjaar Aan fam vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar W C Daalder A Daaluer—Zutphen Fenny W. Maas Groenten- en Fruithandel Den Burg familie, cliëntèle en bekenden Zalig nieuwjaar Wij wensen, vrienden en bekenden een voorspoedig 1959 Manufacturen P. Bosma P Kok B Kok-Stark Lidwinaziekenhuis Molenstraat 31 Fam J 1 Zegel Schilderend 114 Wij wenseh u een voc spoedig 195$ W. Verseput en echtgenoot De Cocksdorp C 28 Kapper A Smit De Cocksdorp 6 Voorspoedig 1959 Wij wensen familie en vrienden een gelukkig nieuwjaar J. A. Barhorst A. Barhorst-Dijker Smederij Rentenaar wenst allen een voorspoedig 1959 Fam. G. Eelman Wed. A. Eelman-de Braven N. Gomes Burgwal 23, Den Burg P f Cliënten, familie, vrienden en kennissen een gelukkig 1959 J. Lok B Lok-Roeper Centrale Coöperatie L.T B. Afdeling Texel R n G. Geense T. E. Geense Krijnen voorspoedig nieuwjaar Bakkerij D. de Ruiter n Oudeschild A. Wuis T. Wuis Roeper 't Noorden, Texel g n Dros' rijwiel- bromfiets en motorhandel Eierland wenst vrienden en begun stigers een gelukkig nieuw jaar lk wens u, wat u mij wenst Max Rijk M Witte D. Witte—Eelman n De Cocksdorp 22 J Grisnigt B7, Den Burg wij wensen cliëntcle, vrien den en bekenden een voorspoeding 1959 toe Bob Waldus, aan boord van het m.s. Askania op weg naar China, wenst familie, vrienden en be kenden een gezegend 1959 Eeu gelukkig nieuwjaar gewenst aan familie, vrien den en bekenden. D Buys B. Buys-Waldus De Cocksdorp Fam. C Bakker Dzn. Mennnohoeve, De Waal P f Rijwielhandel Troost igelukkig nieuwjaar Een zalig nieuwjaar wenst Kees Witte aan alle familie, vrienden en bekenden van uit Kenmare, Victoria, Australia Gelukkig nieuwjaar Smederij De Wit Den Hoorn 9 pf B Gieze* Aannemersbedrijf Heden overleed zacht en kalm tot onze diepe droefheid mijn innig geliefde man, onze vader, behuwd- en grootvader Dirk Cornelis Vos, in de leeftijd van ruim 78 jaar. Namens de familie: T. Vos-Boon 's-Gravenhage: D. Vos M. C. Vos- Buissant des Amorie De Koog, Texel: N. Peeters-Vos W. J. A. J. Peeters en kleinkinderen De Koog, Texel, 29 december 1958. De begrafenis zal plaats vinden heden, woensdag 31 december 1958 om 2 uur te De Waal. MANUFACTUREN MAGAZIJN Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar. J. Koopman H. Koopman-Visser Salonwagen H 10103, Blauwepad, Zaandam. Fa. C. Huisman en personeel st allen een voor- Vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuw jaar toegewenst. A. N. Plaatsman en Huisgenoten ,,'t IJsbeertje" wenst U allen veel goeds. Sigarenmagazijn en Assurantiekantoor W. Vlas G.N. S. Visser J. Visser-Dernison Zalig nieuwjaar p.f. Alex Koning Fam. P. J. Witte 's-Hertogenbosch Z.N. FA. E. W. VET VAKKLEDINGHUIS DEN HELDER G.N. Rietveld Dameskapsalon Sluisdijkstr. 141 - tel. 2337 G.N. p.f. Stoffen, Den Helder Koningstraat 44 - 46 G. J. Witte J. Witte-Blom De Cocksdorp C Zijm W. Zijm-Witte Sir Robert Peel Wij wensen u e spoedig 1959 G. Dros W. Dros-v. De Koog d. Mark Aannemersbedrijf Goedkoop en De Vries wenst personeel en relaties een gelukkig nieuwjaar Fa. A. Bakker Azn g n Oudeschild Loonwerkersbedrijf Gebr. Kunst S.V. De Koog wenst alle leden, donateurs en ver dere begunstigers een voorspoedig 1959 Wij wensen allen een voorspoedig 1959 Fa van der Meer— Langeveld KEIZERSTRAAT 24 - TEL. 2213 DEH Cafe-Restaurant „Lands-End" Wenst u allen veel geluk in 1959 wenst u voorspoedig nieuwjaar Koningstraat wenst u een voorspoedig 1959

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 2