Setter-Set Zijn vrienden van StJan'' droegen Juul Timnier naar laatste rustplaats Gevraagd meisje flinkewerkkracht plaatsing niet doorgaan Dit geldt vooral voor verenigingen en voor degenen die gelegen heidsadvertenties opge ven, waarin alleen een adres, maar geen naam wordt genoemd. praatavond prismakijker Woonruimte De kenner en de weter zegt Roest's vlees is beter. C. Roeper Czn. pootaardappelen VRIJDAG 10 APRIL ALGEMENE VERGADERING N.V. TESO De algemene vergadering van aandeel houders der N.V. Texels Eigen Stoom boot Onderneming is bepaald op vrijdag 10 april a.s. BEWAART U HET VOOR GYMVERENIGING OOSTEREND? De schoonmaak staat voor de deur. Met die jaarlijkse actie ruimen wij tevens allerlei artikelen op. Wilt U het oude papier bewaren voor de Oosterender gymnastiekvereniging? Een seintje aan W. Witte, Lies Bremer, J. Daalder of Rentenaar is voldoende om het overtol lige papier te laten verdwijnen. In de schoonmaaktijd zal ook wel meer Persil aan anders aangewend worden. Weet U, dat de gym ook tuk is op de persil-em- mertjes en dat Uw kinderen voor een vol geplakte kaart beloond worden? Over de jeugd gesproken: zijn die van U al lid? Hoe meer leden, hoe meer toestellen er aangeschaft kunnen worden. Genoemde personen geven U gaarne alle gewenste inlichtingen omtrent repetitie etc. Ook oudere dorpsgenoten zijn harte lijk welkom. OUDERAVOND JAN DRIJVER-SCHOOL Op de Ouderavond van de „Jan Drij ver-school", Den Hoorn, kon worden me degedeeld, dat de twee uitvoeringen door de jeugd het prachtige batig saldo van 450,hebben opgeleverd. Bestuur. De heer L. Goënga werd her kozen, terwijl de heer I. Bruijn, niet herkiesbaar, door mevr. A. Boon-Haaker werd opgevolgd. Na de pauze, waarin de aanwezigen 'n kopje koffie met koek werd aangeboden, volgde een gedachtenwisseling inzake de mogelijkheid bijdragen aan te trekken ten bate van de schoolkas. Een voorstel tot het houden van een verloting werd aangenomen. Hierna gaf de voorzitter, de heer W. H. Bakker, het woord aan de heer C. P. Laan, die een inleiding hield over mo dern landbouwonderwijs. Spreker illu streerde zijn voordracht met een viertal films over de landbouw- en landbouw- huishoudscholen, welke eveneens zeer in de smaak vielen. Het was al weer over twaalven toen de voorzitter deze zeer geanimeerde ouder avond sloot. dat zijn pas nylons GESLAAGD WEEKEND VAN DE KATHOLIEKE JONGEREN Het weekend, dat de Texelse katho lieke jongeren 7 en 8 maart hebben ge houden is een groot succes geworden. Ruim tweehonderd jongeren hebben er aan deelgenomen, waaronder enkelen van de overkant. Zaterdagavond werden we sterk ge confronteerd met de grote noden, die er heersen in Noord-Afrika. De heer J. Glissenaar gaf met woord en beeld een boeiend relaas van zijn tocht door Tune sië, Libyë en Egypte. Volgens zijn zeggen wordt er hard gewerkt aan de verbete ring van de sociale toestanden en het meer in cultuur brengen van grote stuk ken land, die nog één woestenij zijn. Bij dit alles is het van het allergrootste be lang. dat de bewoners daar wordt voor gedaan, hoe zij hun land moeten bebou wen. De technisch ingestelde westerling moet vooral als mens met de eigen be woners samênleven en samen met hen ontginning en verbetering aanpakken. Veel is reeds tot stand gebracht, maar er moet nog ontzettend veel gebeuren, om deze landen enigszins op het peil te brengen, waarop de westerse mens leeft en werkt. Zondagmorgen echter viel het hoogte punt van het weekend. Nagenoeg allen waren tegenwoordig in de H. Mis, die werd opgedragen voor de binnengekomen intenties Na de H. Mis was er een ge zamenlijk ontbijt in Casino, dat voor dit doel keurig was ingericht. Het was een feestelijk gezicht meer dan tweehonderd jongeren gezamenlijk aan het ontbijt te zien. Om even over elf betrad Dick Hessing het podium om de aanwezigen een uur lang mee te voeren langs verschillende noodgebieden in de wereld. Door zijn enthousiast en practisch spreken zagen we de nood van de wereld als het ware voor ogen. Ziekte en ellende in Afrika, Zuid-Amerika, India, ja ook in Rome enz. De zaal was doodstil en luisterde ge spannen. Wat is het antwoord van ons jongeren, zo vroeg hij zich af? Of treft het ons niet, hebben wij er niet mee te maken? Ja, luidde het antwoord, het gaat ons wel degelijk aan. Ook wij zijn ver antwoordelijk voor hen daar in die nood gebieden. Ook zij zijn door God gescha pen voor het geluk en wij moeten hen helpen, dat geluk te kunnen gereiken. Daarom ook hebben de K.A.J, en L.T.J. concrete plannen uitgewerkt om er op uit te trekken naar die gebieden. Tientallen jongens en meisjes hebben zich spontaan voor twee jaar opgegeven, om ergens waar het hard nodig is te gaan werken: scholen en huizen bouwen, technisch onderricht geven, een proefboerderij stichten enz. Zij doen dit als medemens van de kleurlingen, zij doen dit uit sym pathie en medeleven met hun nood. De oproep van Dick Hessing om zoveel mogelijk dit werk te steunen vond aller instemming. Het weekend werd gesloten door K. Hin, die de wens uitsprak, dat er meer dere weekenden zouden volgen. Allen waren het daar roerend mee eens Door dit weekend is de aandacht van onze jongeren in ieder geval weer meer verscherpt op problemen, die wereld-wijd iiggen. BOUWVERGUNNINGEN De heer A. Vlaming, C 87 D, bouw zo merwoning aan de Vuurtorenweg; de heer J. van der Vliet, B 156, bouw van twee kamphuisjes; de heer C. J. de Lugt, Den Burg, Wilhelminalaan 2, uitbreiding woonruimte hoeve „Maurick"; de heer H. Bas, B 107, bouw van een varkensloods; de heer W. van der Vis, Peperstraat 29, Oosterend, veranderen woonhuis; mevr. C. Boon-Verberg, C 87a, bouw van een dubbel kamphuisje; de heer J. C Dros, C 42, veranderen gevel van een pand; de heer P. W. Daalder, bouw toiletge bouwtje op kampeerterrein; de heer J. van Leeuwen, Oudeschild 109, verbete ren woning, de heer W. Bakker, Vogel- mient 27, De Koog, bouw van een kamp huisje op het kampeerterrein van de heer D. van der Werf; de heer N. J. Witte, Den Burg, Schilderend 121, bouw van opfok- hok; de heer D. Kuiper, O 27, uitbreiding bergruimte; de heer W Koning, S 22a, uitbreiding kippenhok; de heer W. Visser, E 36, bouw van een kippenhok. S.V. TEXEL Uitslagen van zondag: 4e kl. A.: Texel-Zwaagdijk 32; Scha- gen-BKC 0—3, LSVV-JVC 1—2, Helder- Limmen 11, De Zouaven-Meervogels 3—1. Afd. N.H.: Texel 2 trof het weer niet. De wedstrijd tegen W Waard 2 werd af gelast. Adsp.' Texel-ZDH 20. Handbal: Texel-Dnon 53. Texel-Zwaagdijk was meer spannend dan fraai. De partijen waren aan elkaar gewaagd. Wel liet Texel zo nu en dan behoorlijk spel zien, maar over het alge meen bleef ze onder de maat. Verschil lende kansen werden in deze wedstrijd gemist, zowel door T. als door Zwaagdijk. Z. werkte hard en bleef dit tot het einde volhouden. Bij Texel vonden we de kant- halfs niet sterk, vooral hun plaatsen liet te wensen over. In de voorhoede waren we te vaak in één lijn, hetgeen de ver dediging vergemakkelijkt. Met schieten waren Texel en Zwaagdijk niet gelukkig. De beide doelverdedigers hebben een prima wedstrijd gespeeld. De scheidsrechter was van bijzonder goed gehalte, zijn optreden was correct. Het geeft vertrouwen onder een derge lijke goede leiding te spelen. Het begin leek goed; een eerste T- aanval die werd afgeslagen, maar meteen gaat Z. over links er vandoor en het is 01. De dekking was hier niet in orde. Enige T.-aanvallen lopen door naast schieten op niets uit. Bovendien was de Z.-keeper van het goede soort en hij stond de T.-aanval danig in de weg. De bal bleef bij T-aanvallen nog wat te lang in het middenveld hangen met als gevolg buitenspel. Texel wordt wel gevaarlijker en Ruud deelt mooie pasjes uit. Na 15 min. gaan Ruud en Max samen door de verdediging, waaruit Max gelijk maakt. Z. wordt gevaarlijker, eenmaal redt Harry door een gevaarlijke corner weg te koppen. Een mooie kans krijgt Ruud, rnaar hij kogelt over het doel. Als Z. aan valt, loopt Ab met de bal in doelrichting, Bertus loopt uit, maar Ab speelt niet terug. Hij schiet gelukkig naast. Bob en Harry hebben het ook niet gemakkelijk. Weer probeerde Ruud een hard schot. Juist naast. Z. komt zeer gevaarlijk op zetten, maar Bertus is precies op tijd uit n doel en kan zo de situatie redden. Henk is er op rechts niet best in, vandaag wat uit vorm. Weer moet Bertus redden. Een vrije schop op ons doel is bij hem veilig. Uit een mooie kans knalt Z. over de lat en meteen volgt weer een knal, maar ook nu te hoog. Dan heeft Z. pech als Bob te zacht terugspeelt en Bertus de bal niet kan bereiken. Het schot rolt pre cies langs de paal. Rust. De 2de helft begint met een schot van Cees. Een vrije schop wordt voor het doel gemist. Hans geeft mooi vanaf de vleugel, maar Ruud kon er niet bij. Texel ontsnapt aan een doorboring na een mislukt samenspel tussen Dick en Harry. Uit een corner kopt Henk ons keurig naar 21. Enkele vrije schoppen wegens hands tegen de keeper werden afgesla gen. Bij een goede aanval schuift Cees de bal naar Ruud en het is 31. Uit een slecht afgeslagen corner redt Bertus fan tastisch en spoedig loopt Z. in tot 32 en komt er steeds meer spanning in. Bij T. gingen ze er beter tegenaan, waardoor ze ook sterker werden, maar de Z.-aan- vallen blijven tot het laatst gevaarlijk. Max kopt nog naast en Cees z'n schot wordt gehouden. Ruud kogelt hard in, z'n schot springt op een der spelers af. Met een laatste Z.-aanval besloten met een corner werd einde gefloten. Texel is weer een sport hoger geklom men en staat nu op de 3de plaats, door dat Helder 1 en LSW 2 punten lieten vallen. Ook Meervogels verloor, wat de spanning bovenaan alleen maar bevor dert. De stand is nu: Meervogels 15 23; Helder 14 20; Texel 15 19; LSW 16 19; BKC 15 18; De Zouaven 14 15; Schagen 15 13; JVC 15 11; Vios 15 10; Zwaagdijk 15 10; VZV 15 9; Lim- men 16 9. De adspiranten wonnen nu voor de 3de maal achtereen. Goed gedaan, jon gens. Handbal: De dames zijn nu een lange rustperiode weer begonnen en goed: met 53 werd van Drion gewonnen. A.s. zondag: BKC-Texel; Kaagvogels 2- Texel 2; Jun. Texel-ZAP b; Adsp.: Tex. Boys-Texel. Groot nieuws voor onze welpen. Met twee elftallen komen de Bever wijk-welpen een weekend bij ons logeren en spelen en wel tijdens de pinksterda gen. Ze komen dan van vrijdag tot maan dag. Voor een prettig programma wordt gezorgd. Zorgen jullie er voor dat je lo gees kunt plaatsen?! Allemaal een vriend je mee en het is voor elkaar. Vraag maar aan je ouders en laat het even weten aan de heer Van Zeijlen. Begin juni gaan juliie dan op tegen bezoek, dat kan weer gezellig worden. Vanaf het bestuur een dringend beroep op de ouders om mee te helpen onze gas ten onder te brengen. U zult'er plezier aan beleven. Donderdagochtend is Juul Timmei naar zijn laatste rustplaats gebracht. Zijn toneelvrienden van Sint Jan" droegen de baar, waarop een krans van de ver eniging lag, welke zo'n bijzondere plaats in het hart van Juul had ingenomen. Na de Gezongen Uitvaartdienst in de kerk van de H. Joannes de Dooper te Den Burg werd het stoffelijk overschot begraven op de r.-k. begraafplaats. OUDE BOMEN VERDWENEN De Binnenburg is zijn oude iepen kwijt. Intussen is er jong hout voor in de plaats gekomen, alsmede een breed trottoir. BOUW 32 BUNGALOWS BEGONNEN De fa. gebr. Bruin, Den Burg, is begon nen met de bouw van 32 bungalows in opdracht van de Stichting Vakantie-ver blijven, Amsterdam. In totaal zullen op het terrein, gelegen ten noorden van de Turkse Tent", Everstekoog, 70 van der gelijke bungalows worden gebouwd. Op het aangrenzende kampeerterrein zal 'n toiletgebouw worden geplaatst. BOOTDIENSTREGELING T.E.S.O. geldig tot en met 30 mei 1959 Werkdagen: Van Texel: 5.20 7.40 10.30 12.55 15.30 18.00 van Den Helder: 6.30 9.15 11.40 14.20 16.40 19.35 Zon- en alg. erkende chr. feestdagen: van Texel: 7.30 10.30 16.00 18.25 van Den Helder: 9.20 11.30 17.15 19.35 OOK TE DE KOOG OOGSTTE „HET MASKER" VEEL SUCCES Zaterdagavond heeft „Het Masker" op uitnodiging van de Sportvereniging De Koog, het bekende toneelstuk „De mar telgang van kromme Lindert" in de zaal van hotel „De Toekomst" opgevoerd. De voorzitter, de heer W. Visser, kon een flink bezette zaal een hartelijk wel kom toeroepen. Evenals te Den Burg werd bijzonder goed gespeeld en met aandacht werd alles gevolgd. Een hartelijk applaus beloonde het gezelschap. In zijn dankwoord zei de ^oorzitter, dat S.V.K. meende, in plaats van de spelers bloemen aan te bieden, dat er nu een gerede aanleiding bestond hiervan af te wijken, omdat er een jong getrouwd paar in hun midden was. Door dit paar het echtpaar Heerschap-Verstegen een ca deau aan te bieden, bestaande uit een schemerlamp, meende de S.V. hiermede „Het Masker" in z'n geheel te huldigen en gezien de reactie was dit inderdaad het geval. De verloting heeft de kas der vereni ging weer wat versterkt. Een zeer gezellig bal besloot deze mooie avond. DAMCLUB TEXEL Zaterdagavond heeft het eerste tiental getoond, dat het slechts door onvolledig heid zo'n geringe rol bij de promotie wedstrijden heeft kunnen spelen. Wij ontvingen D.C.G., dat met twee overwin ningen op Beverwijk en A. de Heer de sterkste van het viertal promotie-candi- daten leek. Van deze schijn is weinig overgebleven na de overtuigende nederlaag, die ze van Texel 1 te slikken kregen. Er blijft ons niets anders over dan vol gend jaar opnieuw te proberen bij de promotiewedstrijden aanwezig te zijn Texel 1-DCG 1: C. Dijker-J, Huismans 20 S. v. Heerwaarden-J. Fakkeldy 02 C. Meedendorp-P. Westra 11 C. v. Heerwaarden-J. C. Overwater 11 J. Hooijberg-J. G. Overwater W. A. v. Zeijlen-H. Westra Jo Schoo-J. Handeman J. v. Heerwaarden-G. Brouwer J. Vinke-J. Jansen A. Vinke-J. Heytel 0—2 1—1 2—0 2—0 2—0 2—0 13—7 A.: C. Dijker-J. Vinke W. A. v. Zeijlen-S. v. Heerwaarden 02 C. v. Heerwaarden- S. v. Heerwaarden Jzn. Jac. v. Heerwaarden-A. Vinke S. Ros-J. Hooijberg B.: Jo Schoo-Jn. Stam C v.d. Werf-A. v.d. Slikke C.: J. de Jager-Jb. Koorn P. v. Sambeek-F. v. Sambeek P. v. Sambeek-C. Vinke 2—0 1—1 2—0 0—2 1—1 0—2 0—2 2—0 0—2 S.V.O.-NIEUWS Onze adspiranten behaalden zaterdag een grote overwinning op de SVC-adsp. Piet Brouwer was met 5 doelpunten top scorer. Piet Kooyman maakte het halve dozijn vol. Oosterend 1 speelde zondag op het SVC-veld een thuiswedstrijd tegen Pet ten. Deze ploeg was vorige week al kam pioen geworden in onze afdeling. Petten speelde vooral voor rust een knappe partij voetbal, waar O. niet veel tegen over kon stellen. P. had dan ook met 30 afstand genomen. Na de rust kwam O. er goed in. Beide partijen kwamen nu aan bod. O. liep in tot 31, waarna P. ook weer een doel punt maakte: 41. O. kreeg er nu zin in: een goed aangegeven bal van achter zette Piet goed voor en Driekus kopte keurig in. Na een misverstand in de O.- achterhoede scoorde Petten op vrij geluk kige wijze hun 5de doelpunt. Nog gaf O. zich niet gewonnen en slaagde door G. de achterstand te verkleinen: 53. Dit werd tevens de eindstand. Het was een sportieve strijd. Aan SVC onze hartelijke dank voor 't spontaan beschikbaar stellen van hun terrein. Oosterend 1 gaat volgende week uit naar DWOW, terwijl Oosterend 2 op be zoek gaat bij De Koog 2. De adsp. spelen tegen Tex. Boys b in Den Burg. Bij goed weer komen we zaterdag allen weer op het noodveld om de nodige werkzaamheden op te knappen. J.l. za terdag waren er maar 3 man en dit is toch te kort voor onze vereniging. Laten we afspreken, dat we deze zaterdag allen present zijn, zodat niet 3 man voor alle werkzaamheden hoeven op te draaien, want die hebben ook hun eigen werk. TEX. BOYS-NIEUWS In deze wedstrijd toonde Duinranders zich steeds de meerdere van de gasthe ren: hun samenspel en ploegverband wa ren beter verzorgd. Vooral het plaatsen liet bij de Boys veel te wensen over, waardoor hun aanval telkens onderschept kon worden. Na een goed half uur spelen kwam de eerste goal, toen de D.-midvoor van drie meter afstand vuurde. Tijdens de 2de helft kon Duinranders, nu met de wind mee, zijn aanvallen re gelmatig opbouwen. Uit een indirecte vrije schop binnen Jiet strafschopgebied, bracht D. de stand op 20. Binnen en kele minuten volgde een 3de goal, door dat de Boys-keeper de bal niet goed on eer controle kon krijgen. Vergeefs probeerde de actieve Boys- voorhoede de hechte verdediging te doorbreken en het 4de doelpunt werd wederom op de andere speelhelft gefa briceerd toen de linksbuiten zijn solo race met een keurig beheerst schot be kroonde. Het fraaiste doelpunt verwekte de midvoor van Duinranders door de bal van 30 meter afstand precies onder de lat in het net te vuren. Ons tweede moest uit tegen ZAP 4 de strijd met 10 man aanbinden. In een spannende wedstrijd werden de punten broederlijk gedeeld: 2—2. Het 3de elftal speelde thuis tegen Zee macht 2. Voor de rust wisten de Boys een 42 voorsprong te behalen, welke kort na de hervatting werd vergroot tot 52. Hierna kwam Zeemacht zeer gevaarlijk opzetten. Kort voor het einde maakt Zeemacht er 56 van. Adsp. b speelde thuis tegen De Koog a. In de laatste 10 min. zag De Koog kans om 3 maal te scoren: 30. Ook de welpen speelden tegen De Koog-welpen In een aardige wedstrijd werd de eindstand 42 voor de Boys. Goed gedaan, jongens. Zondag a.s.: Tex. Boys 1-KSV 1; Krei- leroord 1-Tex. Boys 2. Zaterdag a.s.: Texelse Boys a-Texel a, 3 uur; Tex. Boys b-Oosterend a, 4.15 uur. Terreindienst: Jn. Boogaard, P. Hopman. Training. Bij deze herinneren wij de leden nog eens aan de training op don derdagavond 7.30 uur in het gymnastiek lokaal. Bij de laatste wedstrijden is toch wel gebleken, dat wij nog te weinig uit houdingsvermogen hebben. Komt allen, dit bevordert de teamgeest. Zend vroegtijdig Uw advertentie* in. TEXELAARTJES Bloembollen, dahlia's, plan ten, rozen, heesters Vraagt gratis in kleuren geïllustreer de catalogus no. 211. Kweke rij P. Bakker N.V., Hillegom Ook geschenkpakketten bloembollen naar het buiten land. Agenten gevraagd voor het gehele land. Interessante bijverdienste. Te koop puike, lekkere aard appelen P. Beers, Molenstr. 30, Den Burg Dood vee? Bel op J Zwan, De Koog, telefoon 312 Te k. motorfiets 125 c.c 8 stoelen en fluitketel. A. Bak ker, Wittekruislaanl3 Te k. aangeb. goede kinderwa gen en reiswieg en meisjes jurk plm. 12 J Hooijberg, Wilhelminalaan 112— Ford Anglia in pr. st. tegen elk aannemelijk bod. Seringen laan 20. Den Helder Te k. vers afgekalfde vaars. C. Garritsen, Vianen, Eierland Wie heeft met de reciteer- wedstrijd verkeerde donkcr- bl. monticoat meegenomen, Gaarne spoedig terug. A. Huizinga, Schilderend 61, Den Burg Verl. bruin le ren poitemonnaie met2sleu teltjes als inhoud. K. Zoete lief, Schilderweg B 47 Te k. straalkacheltje, schrijfbu reau, portemanteau, Pfaf naai machine en harmoniummu- ziek. M. Kikkert, Gollards Rustoord Gevonden in bioscoop dameshorloge, te gen adv.kosten terug. Smale 't Noorden O 154 Oudpa pier en Persilemmertjes kunt u altijd kwijt bij de Gym. van Oosterend. Bel 227 en we halen het even Te k. 40 8-weekse jonge hennen W.L. Jn de Ridder, E 60 B Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon Arco Peter J. Bakker A. Bakker-Vonk Landsmeer, 1 maart 1959 Van Beekstraat 71 Met vreugde en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje Sietske Roelofje G Bakker R. Bakker-De Boer Groeneplaats 6, Den Burg Texel, 9 maart 1959 Hiermede betuigen we on ze hartelijke dank voorde vele blijken van belang stelling bij ons 25-jarig huwelijk ondervonden A de Ridder E de Ridder-Visser Boodtlaan 30, De Koog Voor de vele belangstelling bij ons 50 jarig huwelijk ondervonden zeggen wij onze hartelijke dank. Fain. J. Schiatsenberg Slufterweg E 133 g, Eierland Aan allen die blijk heb ben gegeven van hun be langstelling tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze innig geliefde vrouw, moeder en groot moeder TRI)NT|E TLJ1NDER-VOS betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank Uit aller naam K Tuinder Havenstraat 75, Oudeschild voor winkel en huishouding Kikkert, De Cocksdorp 29 Zuivelfabriek Eendracht vraagt voor de kaasmakerij Aanmelding voor 14 maart aan het kantoor Indien bij advertentie opdrachten niet duidelijk vermeld staat aan wie de reke ning moet worden ge zonden, kan Dir. Texelse Courant Vereniging Oudleerlln- gen Landbouwschool op vrijdag 13 maart 8 uur in de landbouwschool. Spreker Andie Hin Wie leende omstreeks juli augustus een met zwarte tas van mij Gaarne retour Nauta, Weverstraat gezocht voor half jaar in de omgeving van Den Burg op korte termijn voor gezin van 3 personen. C. A. de Vilder, p/a Wed. de Graaf Hollewal 7, Den Burg VERLOREN damesportemonnale in De Oranjeboom, maandag op de markt inh. f 1,50. Graag terug Netty Zuidewind, Kerkeplaats, telefoon 464 Deze week 500 gram gehakt met zakje heerlijke kruiden f 1,90 Het adres voor eggen slepen schijfeggen cultivateren is loonbedrijf Waalenburgerdijk W 78 De Waal, telefoon 552 Aangeboden Eigenheimer en Noorderling Keijser „De Korenschoof" Telefoon 268

Texelsche Courant | 1959 | | pagina 2