Het nieuwe seizoen zet door onze gecombineerde inkoop zeer voordelig in. N.V. PH.VLESSINGZi"»?.., JOHANNES Wij bieden u een voorjaarscollectie in Dames- en Kinderkleding tegen ongekend lage prijzen en enorme keuze. De beroemde Dolly Day japonnen vanaf 29,75 Alleen bij ons verkrijgbaar. Blouses vanaf f 5,90 Terlenka rokken vanaf f 29,90 Rokken (Struktuur) vanaf f 21,75 fa. KI. Boon 4 Zn. Hart veroveren de jurken! Creosootpalen Sch rijfmachines Langeveld De Rooij N.V. Ontwikkelen en afdrukken V Maatschappij voor levens- en volksverzekering Incasserend-agent nette huishoudster Tabaksteelt op Texel Voor VERHUISD NET MEISJE 5 daagse reizen W. Maas NV Ph. Vlessing Uw juiste adres C. J. Visman W. Maas Moderne gordijnstoffen Te koop weer kunnen verlagen. Firma Frans Zegel Kz. Gratis Hollandia ondergoed Textielhuis Zegel Dinsdag 3e Paasdag met volop verse groenten en fruit. Fa GEBR. VAN ETTEN Doe hier uw voordeel mee prima closetpapier per rol 0,15 OUDESCHILD •TEL;4I9 DEN BURG*TEL:566 Lindegroen met zwart of rose met royal voor een 100% katoenen mo delletje uit de serie DOLLY DAY. haru veroverende jurken 1 f29.75 In de maten 38-44 Wij hebben een groot aantal Dolly Day* japonnen voor U ia voorraad. Fris als de lentewind Is de jonge vrouw in dit 100% katoenen japonnetje in een van de nieuwste wallpaper dessins. Een model uit de bekende serie DOLLY DAY hartver- overende Jurken 1 In grijs, linde, rose of bleu met rose, f34,75, maten 38-44. Wij nodigen U uit onze gehele collectie Dolly Day-japonnea te komen passen. Torpedo Facit Hermes Telefoon 11 Den Burg Foto Langeveld en De Rooij Den Burg Parkstraat TEXELAARTJES 3 regels 0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Deurw. Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 10,3C tot 1 uur zitting In Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz, Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B.,L)en Burg, Tel.85 Te k. grote part. board, sloop hout en diversen.Tegen con currerende prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn. Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur tel' 1369 - Bloembollen, dahlia's, plan ten, rozen, heesters Vraagt gratis in kleuren geïllustreer de catalogus no. 211. Kweke rij P. Bakker N.V., Hillegom Ook geschenkpakketten bloembollen naar het buiten land. Agenten gevraagd voor het gehele land. Interessante bijverdienste. Dood vee Bel op J. Zwan, De Koog, telefoon 312 Hebt u boeken of tijdschrif ten in te binden Breng ze naar de Sociale Werkplaats Burgwal 20 (v/h. Nieuwstr.) Den Burg. Prima werk en zeer lage prijzen Ontvangt u Luxemburg zwak? Laat door ons een goede antenne aanleggen en u ont vangt alle zenders met gemak. M. en A. J. Vonk Weg met die losse snoertjes langs de wand. Laat door ons enkele stopconttkten aan leggen en u weert koitslui ting en brand M en A. J. Vonk De hoogste prijs ontvangt u voor oud ijzer, metalen, lom pen. A. v.d. Vis, Wilhelmi- nalaan 12, telefoon 256 Biedt zich aan net meisje Bea Schaatsenberg, De Oran jeboom Voor inruilwaarde te k. van Berkels snij machien tje. zeergeschikt voor pension e.d. Swarthof, Weversir. Goede bijverdienste aangeb. met het verspreiden van drukwerk op hoge provisie basis. Brieven met vermelding van beschikbare tijd onder no 10179 aan Advertentie bureau Benjamin. Bergweg 351, Rotterdam Ter over name gevr 2 paar rijlaarzen mt 38-40, Witte Kruisgebouw Te k. konijnenhok in pr. staat D. Haker, Schilderweg 23, Oudeschild Te koop woonhuis Warmoesstraat 68 Leeg te aanvaarden, te bevr. Warmoesstr. 63, Den Burg Voerbieten te k. P. Ver hoeve, Eierland Te k. aangeb, piano. Adres te bevr. bur. Tex. Crt. Meisje gevr. voor 1 dag per week. Adres te bevr. bur. Tex. Crt. Uit voorraad leverbaar een prachtige collectie voorjaars bloembollen voor tuinbeplan- ting o.a. 5 soort' n gladiolen 7 soorten dahlia's, 4 soorten begonias, 2 soorten anemonen freesias gemengd e a. van alle soorten org. kleurplaten aanwezig. Dinsdag a.s. op de markt. Als reklame-aanbie- ding 25 gladiolen 5 soorten voor f 1, 25 Oxalis Depper cadeau. Van Strien's bloem- bollenhandel Wilhelminalaan 94 Te k. 2 schudbedden kapok, 3 wasstellen en 3 p. schoentjes, lft. 3 jaar. W. Grisnich, Kogerstraat 54 Wie heeft er mijn fiets uit de Zwaanstraat meegenomen. J. Vinke, Weverstiaat 60 Verl. gaande van Bargen naar Oosterenderweg, een pols horloge. K. Eelman. hoeve Bargen, De Waal Te k. jongensfiets f 15. J. D. Koning Oudeschild 371 d - Te k. kleine radio, prima stofzuiger en emaille wasmachine. Na 6 uur. L. Dijker, Oudeschild 181 - Enige kennisgeving voor Texel Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van onze zoon en broertje Rudolf J. Dros-Koning B. Dros en kinderen Kadijksweg, Den Burg, Texel, 24 maart 1959. Attentie voor deze bijzondere herenschoenen SWIFT VITO VOETVORM: 1. geeft uw voeten een natuurlijk rustbed; 2. heeft de natuurlijke vorm van de voet; 3. voorkomt het doorzakken van de voeten; 4. is vormvast en houdt dus zijn oorspronkelijke model; 5. is warmtegeleidend, waardoor de voeten op normale temperatuur blijven. Voorkomt dus brandende voeten. Deze schoenen garanderen U blijvend goede voeten. Komt U ze eens passen, ze zijn in voorraad in zwarte en bruine zachte mastcalfs. De prijs valt ook nog mee, slechts 29,75. Mantje's Schoenhandel voor betere schoenen Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van Anneke A Remelink-Valk J. G. Remelink Dick Irene Beatrixlaan 102, Den Burg Texel, 26 maart 1959 Enige en Algemene kennisgeving Mede namens wederzijdse ouders hebben wij de eer U mee te delen dat D.V op vrijdag 3 april as in het huwelijk hopen te treden Jacoba Bremer en Sijbrand Dros ten raadhuize Den Burg oiu 12 uur en d o v zal om 13 uur hun huwelijk kerkelijk worden bevestigd door de weleerw heer ds Scholten in de Geref. Kerk te Oos terend. Oosterend Nw Oostwijk O 122a Weststraat 21 Toek adres: Weststr. 21 Oosterend Dik Haker en Geri de Waard hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking zal plaats vin den op vrijdag 17 april 1959, n.m. 2 uur ten Ge meentehuize te Den Burg, Texel. Kerkelijke inzegening door de Weleerwaarde heer Ds. W. M. van Reijendam, in de Ned. Herv. kerk te Den Burg, om 2.30 uur n.m. Schilderweg 23, Oudeschild, Texel Cronjéstraat 4, Warffum Gr. Gelegenheid tot felici teren op de trouwdag in Hotel „Lakeman" te Den Burg van 4.30 - 6 uur n.m. Gelegenheid tot felicite ren te Warffum: zondag 5 april, Cronjéstraat 4, van 2.30 - 4 uur. Toekomstig adres: Kerk straat 2, Oosterend, Texel Algemene kennisgeving voor Texel M. Hummel en C. W. Daalder hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 17 april 1959 om 15 uur ten gemeentehuize te Den Burg. De Koog K 57 Oost 104 Texel, maart 1959. Gelegenheid tot felici teren te Oost van 17-18 uur. Toekomstig adres: Eierland E 123, Texel. Voor familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant zoekt voor het eiland Texel een Brieven onder no. 1244 bureau van dit blad. C. M A. Relj en H. J. W. Slaats geven hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op woens dag 22 april a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg, Texel Den Burg, Texel, Weststraat 6, Helmond, Warandelaan 4, maart 1959. Dagadres: Hotel ,,De Lin- deboom-Texel". Gelegenheid tot felicite ren van 3.30 tot 5 uur. Toekomstig adres: le Haagstr. 87, Helmond Heden werd plotse ling uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame man en vader J. Boon Jz. in de ouderdom van 56 jaar. Ps. 23 onberijmd H. Boon Former Aly Dudy Rozendijk H 94b 26 maart 1959 De rouwdienst zal ge houden worden in de Ned Herv kerk te Den Hoorn maandag 2e Paas dag nm 2 uur waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Het personeel van Staatsbosbeheer geefl met leedwezen kennis van het overlijden van hun zeer gewaardeerde collega de heer J. Boon, Moge hij ruste in vrede Personeel Boswachterij „Texel". 26 maart 1959 Mede namens weder zijdse ouders, zeggen wij U allen heel hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden. Bert Heerschap Elly Heerschap- Verstegen Voor Uw deelneming ons betoond bij het verlies van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom ANTON SWAERTS betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder aan ds Waardenburg, dragers en kleedoplegsters Uit aller naam A J Swaerts, Buurtje 226, Oudeschild GEVRAAGD: J. Witte, Hollewal !4 Den Burg, Texel Op uitnodiging van het tabakscentrum te Leersum zal Ir L F. J. M van der Ven, rijkstuinbouwconsu lent te Wageningen woensdag I april een causerie houden over de labakstcelt- mogelijkheden op Texel in in het gebouw voor Chr. Belangen te Oosterend. Aanvang 8 uur Gazelle Locomotief en Gruno rijwielen ook in populaire prijzen Zegel, Den Burg, tel.150 K. Zoetelief, Schilderweg B 145 naar no 80 De Waal, telef 396 Nuchtere kalveren worden dinsdag as. 31 maart opgehaald en ont vangen aan de Vismarkt tot 12 uur. GEVRAAGD Cordejong, O'end.lel 283 Net zelfstandig meisje gevraagd niet beneden 18 jaar voor huishouding en seizoenbe diening Vismarkt 4 Caté De Karseboom Naar Valkenburg, Duitsland en 2 aug. - 6 aug 23 aug. 27 aug. 30 aug 3 sept f 75,— p.pie klas hotel Vraagt ons reisprogramm Reisbureau 't Zand, Telefoon 326 Voor de Paasdagen bloemkool verse spinazie andijvie sla jonge worteltjes schorseneren witlof Tevens grote sortering VITA diepvriesgroenten. Zeer voordelig met inle vering van Uw waarde bon. Groentenhandel Dozo Wala beha valt bljzondor in do smaak. Van cfTcn sanfor poplin. Vooreen vlocicnd-ron- dc bustclijn'. Perfect steunend door verstevigde ondercups. Practisch 'Haak-in' schouder band In A - B - C cup 4 55 Lang model 7.50 P.S. Win een 14-daagse Rivièra vakantie voor 2 personen! Uw Welo/Wslette zaak weet er alles van I voor: witkalk waterverf plastic waterverf plastic witkalk plastic muurverf plastic grondverf plastic lakverf olieverf plamuur verfkwasten en witkwasten De Cocksdorp. Voor de Paasdagen grote sortering beste sinaasappelen, vol sap, appelen bananen noten tomaten grapefruit FRUITHANDEL Nergens vindt U ze voor deliger. Zie de etalage Den Hoorn - Telef. 258 I radio merk Erres f75,00 t kinderstoel f5,00 D. Blom, Singel 357, Oudeschild Door aankoop van een grote partij hebben we onze prijzen Prima kwaliteit en mooi van dikte Zendt Uw advertenties vroegtijdig in dan alleen kunnen wij er de nodige zorg aan besteden. Onderstaande nummers van de Hol- landia-folder, welke U deze week hebt ontvangen, zijn uitgeloot voor gratis Hollandia ondergoed 148 petti-coat Paradisia 2137 garnituur Kersenbloesem opera 534 nylon damesslip, kleur naar keuze De prijzen kunnen in onze zaken worden afgehaald. Bewaart U de Hollandia-folder nog even, volgende week worden weer een aantal nummers uitgeloot. zijn we om 8 uur weer present Kom even kijken op onze standplaats voor de Boerenleenbank de prijzen zijn uiterst scherp Schagen tel. 775 Alleen deze week 4 rol voor 0.54 faFRANS ZEGELS

Texelsche Courant | 1959 | | pagina 7