goed boe Texelaar werd door mgr Huibers tot priester gewijd Boekhand Parkstra HUIZE „IRENE'' KRIJGT ER EEN VLEUGEL BIJ Gedeputeerde Staten hebben thans hun I goedkeuring gehecht aan het raadsbe sluit, waarbij Huize „Irene", Den Burg, met een vleugel met verdieping zal wor den uitgebreid, terwijl het bestaande ge bouw zal worden gemoderniseerd. Bin- I nenkort zal de aanbesteding van dit I werk worden gehouden. De nieuwe vleu gel zal plaats bieden aan 26 personen. Thans telt Huize „Irene" 25 bewoners. I Zoals bekend werd reeds jarenlang reik halzend uitgezien naar uitbreiding of nieuwbouw, hetgeen hard nodig is, want j er is sedert lang van verscheidene ur gente gevallen sprake. HET RODE KRUIS TELT IN NEDERLAND MEER DAN EEN HALF MILJOEN LEDEN, I die zijn idealen met een jaarlijkse con tributie steunen, maar boven deze i komsten is jaarlijks nog een zeer aan- I zienlijk bedrag nodig voor de vele I humanitaire taken die het RODE KRUIS op zich genomen heeft. Die te verschaffen is de zorg van TIEN MILJOEN NEDERLANDERS waaronder ook U. I Kan het Rode Kruis op Uw gift rekenen? Vriendelijk lachende parochianen, teestelijk wapperende vlaggen, bruidjes in smetteloze jurkjes, het was een feestelijk entree voor de Eerwaarde Heer A. Timmer. Links pastoor Persoon, in het midden de heer H. J. Timmer, vader van priester Timmer. Zaterdag j.l. beleefde Texel het kleur rijke schouwspel van het inhalen van een pasgewijde priester. Het was de Weleer waarde Heer Ad Timmer, die 's morgens in de kathedraal van Sint Bavo te Haar lem uit de handen van de Bisschop van Haarlem de priesterwijding mocht ont vangen. Vele parochianen van Den Burg waren daar met de familie getuige van deze indrukwekkende plechtigheid. Reeds lang stond zaterdagmiddag op het Schilderend in Den Burg een kleur rijke stoet van kinderen van de verschil lende parochiële jeugdbewegingen te wachten in de frisse wind, om de jonge priester een feestelijke ontvangst te be reiden in de parochie. Op de haven te Oudeschüd stond het Comité van ont vangst ongeduldig uit te zien naar de door omstandigheden verlate boot. Maar rond 6 uur kon eindelijk agent Ottens van de rijkspolitie op zijn motor Den Burg gaan verwittigen, dat de boot aan was. Na een hartelijke begroeting aan de haven door de Z.E. Heer Pastoor Persoon en het comité, reed de Neomist met zijn familie naar Den Burg, waar de kleur rijke en vlagrijke stoet zich bij de nade ring van de auto's in beweging zette, voorafgegaan door de Gidsen-drumband. Via Weverstraat. Hogerstraat en Gast huisstraat door het feestelijk vlaggend Den Burg, werd de jonge priester eerst naar de ouderlijke woning in de West straat gebracht, waar hij eerst zijn moe der ging begroeten, die door omstandig heden niet mee naar Haarlem had ge kund. Daarna begaf men zich naar de JEt.-K. Kerk, waar de Pastoor der parochie in een korte welkomstdienst de Weleerw. Heer Timmer namens de Parochie wel kom heette. Zondagmorgen om 10.30 uur droeg de Neomist in de feestelijk versier de kerk zijn eerste plechtige heilige Mis op temidden van zijn familie en talrijke parochianen. Tot grote vreugde van allen kon ook moeder Timmer hierbij tegen woordig zijn. Assistentie bij deze plech tigheid werd verleend door Aalmoeze nier Kolonel Timmer en Rector C. Vink. 's Middags om 2 uur verzamelde men zich nogmaals rond de neomist en zijn familie in het Casino, waar hem door Pastoor Persoon namens de gehele paro chie een groots geschenk overhandigd werd in de vorm van een ameublement. Onder de aanwezigen merkten wij o.a. op de Zeereerw. Heer Pastoor Gussenho- ven, oud-pastoor van Den Burg, en bur gemeester De Koning van Texel. Vele anderen maakten ook van de gelegen heid gebruik om namens diverse vereni gingen of persoonlijk de jonge Priester geluk te wensen. Om 4 uur celebreerde de neomist een plechtig danklof, om God nogmaals te danken voor zijn uitverkie zing tot het priesterschap. AFGESLOTEN RIJWEG Ingevolge artikel 6. 2e lid, van het Wegenverkeersreglement doen wij U hierbij mededeling van ons voornemen om met ingang van maandag, 25 mei, tot ongeveer 6 juni 1959 af te sluiten voor alle verkeer, met uitzondering van wiel rijders en voetgangers, het gedeelte van de Waalderweg in de gemeente Texel, gelegen tussen de aansluiting met de Wittekruislaan en de Meyerboomsbos- weg zulks ter uitvoering van bochtaf snijdingen in het kader van de ruilver kaveling. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, C. H. Roeper, l.-b. De secretaris. P. Beemsterboer REISVERENIGING DEN HOORN SR. WAS TWEE DAGEN OP STAP Ook de andere reisvereniging van Den Hoorn heeft haar jaarlijkse trip achter de rug. Het was voor de 26ste maal, dat de oudere vereniging op reis ging. Ook dit jaar is deze weer bijzonder goed ge slaagd. Het weer werkte uitstekend mee. Woensdagmorgen werd met de eerste boot ons eiland verlaten. Via de Velser tunnel ging het op Leiden af, waar even werd opgestoken en het museum werd bezichtigd. In Gouda werd een kerk be zocht. die voorzien was met 60 voorstel lingen in glas en lood ramen In het hartje van Brabant ligt Kaats heuvel, waar de sprookjestuin de Efte- ling met een bezoek vereeid werd. Daar was het zeer interessant. Kippen, die aan de lopende band eieren leggen, een nach tegaal die gaat zingen terwijl de bloemen opengaan. En zo ging het via Den Bosch op Nij megen af, waar overnacht werd. De volgende morgen werd in Dieren de Gazelle-fabriek bezocht. Daarna volg de een lang traject, nl. 4 uur achteréén in de bus, einddoel Friesland. De aarde werkfabriek in Makkum werd bezichtigd. En zo stuurde chauffeur Maat de auto bus via de Afsluitdijk op Den Helder af na heel wat kilometers te hebben afge legd. Hij kreeg een pluim voor de prima wijze, waarop hij het gezelschap had rondgetoerd. De leiders, de heren J. Duinker en A. Slegh kunnen terugzien op een goed ge organiseerde reis. HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild: 27 mei 11.55 en 23.59; 28 mei 12.33 en 29 mei 0.35 en 13.14*, 30 mei 1.23 en 14.11 Aan het strand ongeveer een uur eer der hoog water. OPENING KLEUTERSCHOOL „DE ROBBEDOES" (Vervolg van pagina 1) overtreft onze stoutste verwachtingen en het verheugt mij als voorzitter dan ook zeer, dat ik er aan heb mogen medewer ken. Namens de gehele bevolking van Oosterend dan ook onze hartelijke dank. Onze hoogste dank gaat uit naar God, die dit alles mogelijk heeft gemaakt. Moge Hij onze school tot zegen willen stellen voor ons dorp en de leidsters be kwamen tot het mooie werk tot heil van de kleuters van Oosterend!" Hierna werd een woord van dank uit gesproken door mej. H. Vos, de hoofd leidster, waarna de voorzitter ter herin nering een souvenir, een asbakje met een afbeelding van de nieuwe school, aan bood aan burgemeester De Koning, de inspectrice, de wethouders Roeper en Hin, en aan ds. Kok. Hierna mocht Frits Eelman, Harke- buurt, naar voren komen om een ca deautje in ontvangst te nemen, omdat de door hem ingezonden naam „De Rob bedoes" gekozen was. Ds. Kok, het woord verkrijgend, dank te allereerst voor de ontvangen uitnodi ging, welke hij zeer gaarne aanvaard had, ondanks de lange reis van Nieuw Amsterdam (Drente), „een reis met hin dernissen". Oosterend heeft nog altijd een ruime plaats in mijn hart, vooral ook door zijn kleuterschool aan welks wieg ik heb mogen staan. Het verleden overziend, vertelde ds. Kok, dat een vroeger plan voorzag in de mogelijkheid om het kleuterschooltje eventueel tot woning te bestemmen voor het geval de school geen bestaansmogelijkheden zou ondervinden. „Hadden we toen al maar doorgezet, want in 1935 hadden wij kun nen bouwen voor 2.500,Het lukte niet en ook waren er moeilijkheden in zake de door ons zo zeer gewenste brede basis ten opzichte van het schoolbestuur. Tenslotte belandden we dan op de ker- kekamer van de Hervormde kerk, wat zo zijn bezwaren met zich bracht, want als er voor de avond van de schooldag een of andere vergadering op het rooster stond, moest het gehele meubilair ver sjouwd worden en wij hadden toen geen kleine tafeltjes en stoeltjes, maar zeer lange tafels op schragen en zeer lange en ook zware banken. Dat gesjouw was een haast dagelijks weerkerend evene ment. Ik heb in de mogelijkheid geloofd van een school voor allen. Niet in de vorm van neutraliteit, maar op positief chris telijke grondslag, omdat naar mijn vaste overtuiging het Evangelie van universele betekenis is voor het leven van alle mensen. Dat dit kan is nu bewezen, want anders had Oosterend thans twee kleu terscholen moeten hebben De volgende spreekster was mej Scheepmaker, hoofdleidster te De Koog, die alle hoofdleidsters van het eiland opriep een team te vormen met het doel eikaars ervaringen uit te wisselen enz, cm het onderwijs op een steeds hoger plan te kunnen brengen. De heer J. Vermeulen dankte voor de prettige samenwerking met architect Van der Struys. „Inderdaad heeft dit werk mijn voorliefde en ik zou U willen adviseren, als U weer laat bouwen, houdt U het dan weer bij hout!" Hierna begaf men zich naar de school om het gebouw te bezichtigen, waarna men nog even in het gebouw bijeen kwam om een kopje koffie te drinken. Nog lang zal over deze grootse dag worden gesproken. Moge Oosterend een lange reeks van jaren haar jeugd met plezier naar „De Robbedoes" willen stu ren en moge die jeugd altijd met plezier aan die periode van haar leven terug kunnen denken! SUCCESVOLLE KLEUTERSCHOOLBAZAR De bazar voor de Kleuterschool te Oosterend heeft aan zijn verwachtingen voldaan: drie dagen lang heeft er in de nieuwe werkplaats van fa. C. Bremer en Zn., welke in 21 dagen door de fa. Jb Drijver en Zn. werd opgebouwd, een ge zellige sfeer geheerst. Op velerlei manie- en heeft men zich kunnen vermaken en wilde men even uitblazen dan was de thee- en koffietent hiervoor de gezochte plaats, ook voor een hartige hap. De tweede avond vond de trekking plaats van de grote verloting. De eerste prijs een reis op de Rijn a 110,viel up lot nr. 2400. De poppenwoonark op nr. 2651; elektr. koffiemolen op lot nr. 2271. Verder vielen prijzen op de navolgende nummers'. 1197, 2530, 859, 2964, 344, 2790 1787, 2243, 2264, 241, 315, 2064, 2374,' 1862, 2668 1928. Annelies Kalf, die 460 loten verkocht, werd beloond met een armbandhorloge, terwijl Willy Beuving er 350 verkocht en ook een beloning verkreeg in de vorm van een portemonnee met garnituur. Zaterdagavond werden alle verdere ver lotingen enz. bekend gemaakt: serviesje 598 groen; pop 609 rood; beer 88 groen; klokje 274 oranje; boekenrek 355 oranje; kaas 143 oranje; kinderwieg 80 wit; kanarie 358 blauw. Het tijdstip waarop de Kleuterschool overgedragen werd aan het bestuur was 2 uur 53 min. 18 sec. Mevr. G. Trap-Eelman raadde 2 uur 51 min. en verwierf de fruitschaal. De garage viel op het lot nr. 262 blauw Gerrie de Jong verkreeg bij loting de taart voor het raden wie hem had ge bakken. Het gewicht van het bestuur was 525 pond 1 ons. Hier was G. Timmer favoriet in het schatten, want met één ons verschil verkreeg hij een aardig klokje. De prijzen kunnen tot en met zaterdag worden afgehaald, daarna vervallen ze aan de kleuterschool. Niet alleen de medewerkers, maar ook anderen zijn natuurlijk benieuwd naar de opbrengst van deze bazar, welke na genoeg geheel door de Oosterender be volking bijeen gebracht is. Er werd dan ook ijverig geteld door bestuur en mede werkers om deze uitslag te verkrijgen. Het bedrag werd tot slot van deze mooie "-daagse bazar bekend gemaakt en dit was groot 2725,Een mooi bedrag, waarvoor het kleuterschoolbestuur zeer dankbaar is. Vandaar dat het bestuur iangs deze weg, een ieder, die heeft me degewerkt om deze bazar te doen slagen, hartelijk dank zegt voor de spontane en prettige medewerking, waarbij fa. Drij ver niet vergeten mag worden, omdat zij het in zeer korte tijd mogelijk heeft ge maakt, dat deze bazar in een nieuwe en prachtige ruimte kon worden gevierd. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Hedenavond om 8 uur Zusterkring te Den Burg. LAMMERENMARKT VOOR RADIO Als U vrijdag a.s. om 12.20 uur afstemt op Hilversum 2 hoort U in een regerings uitzending een reportage van een bezoek aan de Texelse lammerenmarkt. De di verse gesprekken en geluiden zijn maan dag tijdens de grote tweede markt opge nomen. We kunnen dan verscheidene be kende Texelaars beluisteren: voor de microfoon spraken namelijk burgemees ter C. de Koning en de heren E. Noordijk, S. Brandsma, Wieringa, S. Keijser Jacz., en J. C. Quint. Bovendien is de huldiging van Piet van der Krocht nog eens in scène gezet, terwijl een aantal toeristen is geïnterviewd: een Amerikaan, een Fransman en een Duitser. Deze korte reportage wordt gebracht om de beteke nis van Texel als schapeneiland te on derstrepen en tevens kan en passant worden gewezen op het succesvolle re- ultaat van de onder de veeartsenij kun dige dienst gevoerde actie tot bestrijding van het rotkreupel. Dat ook een toeris tisch sausje kan worden aangebracht is mede een succesje van de directeur der V.V.V. „Texel". Z.D.H.-NIEUWS Het tweede elftal speelde zondag zijn laatste wedstrijd en wel tegen Helder 6; er werd met 21 verloren. De adsp. hebben de laatste drie wedstrijden alle gewonnen, resp. 64 Cocksdorp; 20 Boys a en 60 Boys b. Een comb, van ons speelde vorige week tegen een elftal van de M.O.K. In een aardige wedstrijd werd met 32 ge wonnen. Morgenavond weer ZDH-de MOK. Dit kan weer een aardige partij worden, aanvang 7 uur. ALWEER: 100 JAAR GELEDEN Bevolking en konijnenstand achteruit in 1859 Het is alweer een jaar geleden, dat ik U iets mocht vertellen over de toestand op het eiland Texel zo omtrent het jaar 1858 en daarvóór. Thans heb ik wat gegevens verzameld, welke alle betrekking hebben op het jaar 1859, thans dus precies een eeuw ge leden. Ik neem aan, dat alle Texelaars het wel leuk vinden om die toestanden eens te vergelijken met die van nu. Daar gaan we dan en beginnen met de bevolking die ten opzichte van het jaar 1858 was teruggelopen en wel met 49 personen, zodat de totale bevolking in 1859 be droeg 6092 personen. De oorzaak van de achteruitgang hebben we aanvankelijk gezocht in een mogelijke economische crisis op Texel, maar dat zal U uit de olgende regels nog wel blijken dat was het geval geenszins. Texel was zelfs min of meer welvarend, gezien het aan tal stemgerechtigden en hoofdelijk aan- geslagenen. We dachten, dat er misschien velen geëmigreerd zouden zijn, want dat kwam in het midden der vorige eeuw ook nogal eens voor. Maar ook dat was niet het geval. De twee enigen, die het buiten onze landsgrenzen zochten (n.l. Noord-Amerika), waren Maarten den Bleijker, een boer van 60 jaar, doopsge zind, gehuwd en vader van 2 kinderen, en Demmen den Bleijker, een arbeider an 29 jaar, eveneens gehuwd en vader van 1 kind. In hoeverre deze Den Bleij- kers familie van elkaar waren is ons niet gebleken. De boer was minvermogend en de arbeider zelfs onvermogend, zodat er voor beiden wel reden was hun geluk el ders te zoeken. Er werden natuurlijk ook in 1859 weet heel wat kindertjes geboren, waarbij dt meisjes met 20 in de meerderheid warec (94 jongens tegen 114 meisjes). Achi werden er levensloos ter wereld ge bracht en 5 waren z.g. „onechte" kinder tjes. Het merendeel der 48 gesloten hu welijken vond plaats tussen jongelieden, dus tussen nog nimmer getrouwden Maar er was één jongeman, die een we duwe tot vrouw koos en er waren zelf 7 jongemeisjes, die een weduwnaai trouwden. Slechts 3 weduwnaars trouw den een lotgenote. Op de ongeveer 6100 inwoners warei er 340 stemgerechtigd en deze mochtei de raadsleden kiezen. Er was in die tij< nog geen verschijningsplicht, zoals te genwoordig, zodat het aan de beleefdheit der stemgerechtigden werd overgelatei om al of niet te komen. Welnu, dat lie in die jaren nogal te wensen en liej zelfs met het jaar terug. Aan de alge mene verkiezingen van 1859 nam bijv in de steden slechts.24% der kiezer deel. Wat dat betreft stak de houdinj van het platteland gunstig af, want daai nam toch altijd nog iets meer dan de helf deel, zodat het gemiddelde der provinci Noordholland 35%% bedroeg. Welnu, die Texelse kiezers werden op geroepen om 4 raadsleden te kiezen van de 340 kiezers namen 111 de moeit* om te komen stemmen! Dus slechts ééi derde, maar de raadsleden kwamen desnióttemin tóch. C. Kikkert Jzn. hat bedankt als raadslid en werd door di kiezers vervangen door C. Dijt Szn., ter wijl in plaats van de overleden Schraag C. Rey gekozen werd. De gemeenteraad kon dus weer aan arbeid en stelde dat jaar een verordenin vast op de verdeling der gemeente wijken en op de nummering der gebou wen, waardoor we dus verrijkt werde met de bekende nummering van B, enz. met een huisnummer er achte: Maar het was al een hele vooruitgang. Overigens zorgde de gemeenteraad ei voor, dat de begroting sloot, een gelui* dat we tegenwoordig bij hogere tot 1 gere overheidsinstanties wel eens ander horen! De totale ontvangsten der g meente bedroegen over 1859 21.799,9 en de totale uitgaven net een klein j 800,minder. Dat zat dus goed! Minder gunstig was het gesteld met d gezondheidstoestand der bevolking. D; was althans het beeld over de gehel provincie. Er waren het hele jaar doo eigenlijk veel zieken geweest met iets gunstiger periode in juni en begi juli. Het heersend ziektekarakter in he noorden van de provincie, waaronde dus ook Texel viel, was volgens de doK toren van die tijd „catarrhal-rheum; tisch". Voornamelijk leed men aan de z. tussenpozende koortsen en wat daar n precies onder verstaan werd, heb ik no niet onderzocht, maar het moet lasti zijn geweest. De rode haan liet zich ook in 18! weer eens zien op 4 boerderijen en ketei die gelukkig alle verzekerd waren. U vindt het misschien ook wel aardi om te weten, dat juist 100 jaar gelede te De Waal de oude kerk voor afbraa verkocht werd en wel voor in tota; 850,dat de bouw van een nieuw kerk werd aanbesteed voor 8000, voor die som ook werd aangenomei Rijk, provincie en synode der N.H. Ker droegen elk voor 1000,in de koste bij, terwijl de burgerlijke gemeente bouw van de toren op zich nam. SLOB. (Wordt vervolgd). S.V. TEXEL Vrijdag was voor onze adspiranten een I belangrijke dag. De laatste kompetitie- wedstrijd tegen Tex. Boys a stond op het programma en men had 1 punt nodig om kampioen te worden. Het werd tenslotte een verdiende 42 overwinning, waar mede het kampioenschap dus een feit was. Hier blijkt weer eens dat een voet- I bal raar kan rollen. De Boys hadden de gehele kompetitie volkomen verdiend bovenaan gestaan; wij verloren twee maal en speelden een keer met pijn ge lijk, maar de laatste weken verspeelden onze konkurrenten zoveel punten dat wij er het beste voor kwamen te staan. Aanvankelijk werd er erg zenuwachtig I heen en weer getrapt, veel gemist en vuurpijlen afgestoken. Zelfs leverden twee van deze vuurpijlen aan iedere kant een doelpunt op, eerst belandde een als voorzet bedoelde boogbal van de T.- rechtshalf over de doelman in het Boysnet en zijn kollega aan de andere kant beoordeelde een hoge trap uit het middenveld volkomen verkeerd (11. Kort voor de rust namen de Boys door slap ingrijpen van ons linker verdedi- gingsblok de leiding, toen de linksbuiten I de voorzet van rechts beheerst inschoot. In de tweede helft was T. sterker, ook al een gevolg van het windvoordeel, maar aanvankelijk zag het er niet naar I uit dat er in de stand verandering zou komen. Onverwachts gebeurde dit. Eerst kopte Wim Koorn een prachtige trekbal van Henk Stiggelbout hoog opspringende in het Boys-net en in dezelfde minuut I glipte Hans Geus door de verbouwereer de Boys-verdediging en schoot beheerst I langs de doelverdediger. Wim Koorn maakte er nog 42 van, waarmede de zaak wel bekeken was. Ook van deze plaats voor alle jongens I nog onze gelukwensen. De welpen hebben vanmiddag de laat ste gelegenheid om zich op te geven voor de trip naar Beverwijk. Beide elftallen 1 worden om vier uur op het terrein ver wacht. „Formosa", Koningstr. Den Helder, koffie per kop 0,35 Groene en nieuwe ha ring per 30, 50 en 115 st. A. Pronk, Parkweg 36, Vlaardingen Dood vee? Bel drie één-twee. J. Zwan, De Koog, tel. drie-één-twee. Te k. puike consump.- aardappelen, 12 ct. per kg afgehaald. Brakestein Te koop schuurtje 3V2 x 4Vtm.. uitneem- baar, met vloer van be tonblokken, moet weg, na zes uur. A. Schut, Zd. Haffel B 76 Te k. pri ma motor. Norton, na 6 uur. J. Brouwer, Bea- trixlaan 90 Te koop Solex en trouwjapon, m. 44. J. Timmer, Bargen W 47 Te koop klamp mest en een schoftstuk voor paard M. Bakker, De Waal 38 Te koop prima consumptie-aard appelen. J. A. Witte, Bloemwijk Te koop prima consumptie-aard- appelen. P. Kooiman, Molenbuurt In plaats van kaarten Jan van der Sterre en Rie Olsman hebben het genoegen, mede namens wederzijd se ouders, kennis te ge ven van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op dinsdag 16 juni a.s. om 14.00 uur ten Stadhuize te Wageningen Kerkelijke inzegening door de Weleerw. Heer Ds. B. Dufour in de Doopsgezinde kerk te Wageningen om 14.30 uur Texel, Oudeschild S 20 Wageningen, Harnjes- weg 43. Receptie op de trouwdag van 16.30 - 18.00 uur in „Ons Huis", Harnjesweg te Wageningen. Toekomstig adres: Krammerstraat 35. Den Helder. Heden overleed zacht en kalm onze beste Zwager en Oom, de heer Johan Pieter Kuiper, in de ouderdom van 87 jaar. Familie Kuiper. Texel, 22 mei 1959, De Waal. De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag j.l. om 2 uur te De Waal. Heden lieve overleed onze Moeder en Grootmoeder Klaaske Palma weduwe van J. Hoekstra, in de ouderdom van bijna 81 jaar. Uit aller naam: Den Haag: W. J. Hoekstra M. Hoekstra- Keijser Den Burg: S. Langeveld J. A. Langeveld- Hoekstra Hans Erna Frits Marion Ineke Texel, 22 mei 1959. Den Burg, Stenenplaats 2. De begrafenis heeft plaats gehad op dins dag 26 mei n.m. 2 uur op de Algemene Be graafplaats te Den Burg. Bij deze betuigen onze oprechte dank vo< de grote belangstellin bij ons 40-jarig huwelij ondervonden. T. Bakker-Veeger J. M. Bakker „De Atlas", Texel, mei 1959. Bij deze zeggen mede namens onze kii deren, hartelijk dan voor de vele blijken va belangstelling bij ons 4( jarig huwelijk ondervoi den. S. H. Wuis N. Wuis-Dros 't Noorden O 171a, Texel, mei 1959. Hartelijk dank allen, die op 19 mei blij van hun belangstellii gaven. Fam. Jac. Zege Eierland, mei 1959 Wij betuigen U onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling die wij bij ons 25-jarig huwelijk onder vonden. Fam. Witte, „Welbedacht", mei 1959. Hiermede betuigen onze oprechte dank allen, die belangstellii getoond hebben bij on 40-jarige echtverenigin Ant. Barhorst J. Barhorst-Witte Gerritsland B 171, Den Burg, Texel. Bij deze zeggen ook namens wederzijd ouders, onze hartelijl dank voor de vele blijk' van belangstelling ons huwelijk ondervo den. B W. Wiering- Slijkhi F. Wiering Midden Enkweg 6, Apeldoorn. Voor een

Texelsche Courant | 1959 | | pagina 2