goed boek Boekenweek 1960 Leger des Heils Twee jongens Woensdags is het gehakt dag 500 gram f 1,50. 55 jaar getrouwd Diepvries een net meisje Dr. D. R. Ubbens geen spreekuur. pakhuisknecht Tandarts ten Hooi afwezig wei- of bouwland V.V.V. Texel Gym.ver. Texel Reciteerwedstrijden 'T BOEKHUIS Jaarlijkse Nationale inzameling Slagerij Hogerstraat D. Visser GESLAAGD PANTOMIMESPEL De zaal van Casino was maandagavond maar matig bezet. Maar het optreden van de Nederlandse Pantomime Stichting o.l.v. Jan Bronk was lang niet matig. Prachtig was het duel tussen twee mede minnaars, de romantiek herleefde. De heer Bronk gaf eerst een kleine toe lichting en demonstratie over panto mime. Het spel, dat, vooral door jeugd verenigingen, nog zo weinig wordt be oef end. Tijdens deze demonstratie toonde hij de dierentemmer en al de kronkelin gen die de man maakt. Na de pauze zagen wij de jongeman, die voor de spiegel afscheid neemt van zijn vrijgezellenleven. Al gaat zijn weg niet over rozen, toch zien wij heb uit eindelijk het huwelijksbootje instappen. Jan Bronk en zijn collega's hebben de aanwezigen een bijzonder programma ge bracht. HET MEISJE MARION Donderdag 31 maart vertonen wij onze laatste film van dit seizoen: „Het meisje Marion", een prachtig verhaal over kin deren en paarden. Bij uitstek geschikt voor de jeugd, maar u zelf bent ook van harte welkom om 8 uur in de kerk aan de Elemert. Jongens en meisjes komen jullie kijken? Mogen Uw kinderen naar deze film, ouders, het zal ze goed doen, En komt u dan zelf mee? Wij sluiten onze serie met: Het meisje Marion. AGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Woensdag 30 maart Den Burg, Texel, bridge-drive. Den Burg, aula J. P. Thijsseschool, cur susavond Veilig Verkeer. Donderdag 31 maart Den Burg, De Zwaan, P. Smit spreekt over „Kernreactor Petten" voor R.-K. ontwikkelingsclub. Den Burg, „Texel", 8 uur kadervergade ring van het C.N.V. Vrijdag 1 april De Koog, De Toekomst, toneelavond Lubertischool. Zaterdag 2 april Eierland, vliegveld, tussenlanding wed strijd voor sportvliegers (bij slecht weer 9 april a.s.) De Koog, De Toekomst, toneelavond Lubertischool NATIONALE FEESTDAG 1960 De hoofdafdeling Sociale Zaken van het Landbouwschap adviseert zowel alle individuele werkgevers als alle combina ties van werkgevers in de agrarische sec tor op de a.s. nationale feestdag (donder dag 5 mei 1960), voor zover het werk zulks toelaat, aan de in hun dienst zijnde arbeiders vrijaf te geven, met behoud van loon, en deze vrije dag niet in min dering te brengen op de vakantie van de arbeiders. Mocht "het bovenstaande voor arbei- ders-veeverzorgers niet geheel doenlijk zijn, dan verwacht de hoofdafdeling, dat in onderling overleg tussen de desbetref fende arbeiders een regeling wordt ge troffen om het noodzakelijk werk te ver richten. Wat de Koninginnedag (zaterdag 30 april) betreft, zij nog opgemerkt, dat de ze dag in de C.A.O.'s als snipperdag is aangewezen, met dien verstande, dat in dien de bedrijfsomstandigheden het ver lof op deze dag naar het oordeel van de werkgever niet toelaten, de arbeider aanspraak heeft op het nemen van een vrije dag op een latere datum UITSLAG ZONNESTRAALLOTERIJ De trekking van de 22e Zonnestraal- loterij heeft vorige week plaatsgevonden. Op Texel zijn prijsjes gevallen op lot no 245.122 en 398.185. Voor degenen, die zich nader willen overtuigen, liggen de trek- kingslijsten bij de lotenverkopers ter inzage. Zonnestraalcomité Texel. „Een plaatje hoef je van ons niet te maken hoor; iedere Texelaar kent Piet Kok en z'n vrouw. We hebben over heel Texel ons werk gehad" Dat waren de woorden die de bruid (80 jaar) gebruikte, toen wij even op de koffie kwamen in haar woning in de Molenstraat. „Ja, we wonen hier nou zes jaar. Heel m'n leven ben ik boer geweest en als je de uren moest werken die ik er op heb zitten, dan staat je nog wat te wachten". Dat was de bruidegom (78 jaar). Als je verre reizen doet, kun je veel vertellen, maar als je de acht kruisjes passeert kan je dat even goed. Het is een veelbewogen leven geweest van het echtpaar Kok-Stark. 55 jaar ge trouwd is dan ook geen peuleschilletje. De man moest vroeger om half drie te schapenmelken en moeder de vrouw kreeg daarna de taak om boter te fabri ceren. Toch was dat niet de enige taak van de vrouw. „Ik heb heel wat kinder tjes op de wereld geholpen. Die en die en over heel Texel. Ze zeggen wel eens, hoe ken je die allemaal, maar dat U toch te begrijpen, ik heb ze zelf ge haald". De man werkte vroeger niet alleen, ook de vrouw had een zware taak. Waar het echtpaar Kok gewoond heeft? Dat is niet op enkele regels te vermelden. Spang, 't Noorden, de Dennen, Vrede- stein, de Westen, vele jaren in Gerrits- land en ten slotte in de Molenstraat. De heer Kok is een „Stienepikker" van geboorte en mevrouw Kok is onder de duinen geboren. Een foto van haar ouder lijk huis werd ons getoond. Nu is dat niet alleen een ouderlijk huis maar ook een oud huis. „Ja, het is jammergenoeg een paar jaar te vroeg gesloopt. Anders was het een „oudheid" geweest" „We hebben ons „porsie" werk wel gehad". De bruidegom is een trouwe klant van de soos. Een kaartje leggen doet hij daar graag. Zijn vrouw vindt de reis er naar toe te koud, in het begin kwam zij er eveneens. De laatste jaren is zij door ziekte een beetje hokvast geworden. Wij wensen het echtpaar Kok morgen •en prettige dag. POSTZEGELNIEUWS A.s. maandag 4 april houden we alweer onze voorlaatste ruilbeurs van dit sei zoen. Op deze avond zijn de zegels van Suriname beschikbaar, waarvoor door belanghebbenden op de vorige ruilbeurs is gestort. Daar binnenkort weer een serie van Suriname verschijnt, worden die leden, die vorige keer ƒ3,hebben gestort, verzocht op de komende ruil- avond 2,te betalen. Nieuwe series van de Ned. Antillen zijn nog niet ver schenen. Reeds thans wordt medege deeld, dat de slotavond op 16 mei zal zijn en dat dan wederom een tweetal verlo tingen wordt gehouden met zeer fraaie prijzen. FILMWEEKEND KATHOLIEKE JONGEREN Evenals vorig jaar organiseerde de K.A.J. een weekend voor alle Katholieke jongeren. Het werd een groot succes. Film was deze keer het onderwerp van gesprek. Voor deze gelegenheid waren de heren v.d. Ham en Pols, bieden film criticus, naar Texel gekomen. Het was de heer v.d. Ham, die ingeleid door de heer Kees Hin op zaterdag j.l. een lezing hield over film. De heer v.d. Ham, die ^elf cineast is, deed dit op briljante wijze. Duidelijk werd uiteengezet hoe de film als kunstuiting is gegroeid. Hij verdui delijkte zijn betoog met het draaien van verschillende filmfragmenten uit goede en ook om te laten zien hoe het niet moet uit slechte films. Dat „slecht" wil zeggen: Niet filmisch gemonteerd Het is zeer belangrijk, dat de jeugd een eigen juist oordeel over een film weet le vellen en zelf, zonder beïnvloed te worden door de reclame, weet vast te stellen of een film werkelijk aan de eisen voldoet, welke haar tot een kunstwerk verheffen. De heer v.d. Ham noemde de maatstaven waarmee, naar zijn oordeel, films moeten worden beoordeeld. Bij de moderne films is ook het geluid belang rijk. Een film mag nooit een op celluloid vastgelegd toneelstuk zijn. Het geluid hoeft niet altijd met het beeld samen te gaan. Geluid en beeld kunnen samen werken zonder aan elkaar gekoppeld te zijn. Het grote publiek wordt door de reclame de mening opgedrongen, dat de filmsterren de film maken. Niets in min der waar De regisseur maakt de film. De sterren zijn voornamelijk belangrijk als aantrekkingsmiddel. Eigenlijk is het jammer dat de filmindustrie, gelijk ande re bedrijfsvormen, zoveel mogelijk geld moet trachten te verdienen. Men komt hierdoor tegemoet aan de sensatielust en de zucht naar allerlei pikanterieën. Voor de leek, die werkelijk een goede film wil zien is het vaak moeilijk die films er uit te pikken. Toch hebben wij, het publiek dus, invloed op het peil der tegenwoor dige films. Wanneer we alleen maar de goede bezoeken, dan komen er alleen maar goede in de bioscopen. Als nood- middel gaat men vaak de titels van films veranderen om meer publiek te trekken. B.v. de film „Les Tricheurs" die hier on langs draaide. In het Nederlands heet die film „Zondaars in spijkerbroeken" en dat is natuurlijk heel wat aantrekkelijker. Tot slot van de avond draaide de heer v.d. Ham een van z'n eigen films „De stoute schoenen" een filmpje over de belevenissen van een student, die door 'n auto-ongeluk blind wordt, een documen taire. Het was een „stomme" film. On danks het ontbreken van geluid, was het een meesterlijk geheel. Aan het eind klonk dan ook een welgemeend applaus. De volgende dag trokken allen om ne gen uur gezamenlijk naar de H. Mis. Daarna een ontbijt in Casino. Hierna werd door de heren v.d. Ham, Pols, Peetoom en kapelaan Suidgeest een forum gevormd, waarop de jongelui hun vragen en problemen op filmgebied kon den afvuren. Er werden intelligente vragen gesteld op het gebied van keu ring, techniek etc. Na afloop waren de jongelui meer dan tevreden en 's avonds trokken allen naar de bioscoop om daar de film „Porte des Lilas" te zien van René Clair. Deze film werd speciaal op verzoek van KAJ gedraaid. Na de discussie van van die dag was iedereen in staat de zeer hoge artistieke waarde van dit filmwerk te proeven. Morgenmiddag, donderdag, heropenen wij een beetje officieel het gerestau reerde gedeelte van het bureau Park straat. Dat gaat om vier uur in de mid dag gebeuren. Een ieder, die even een kijkje wil komen nemen is van harte welkom. Minder officieel, maar niet minder be langrijk is de wederopenstelling van het bureau De Koog van de V.V.V.-Texel. Met andere woorden: mevrouw Dekker gaat dus haar post weer betrekken, daar bij ingang half mei waarschijnlijk ge assisteerd door mej. Gulmans. De opening van De Koog wil nog niet zeggen, dat het bureau nu al van 's mor gens vroeg tot 's avonds laat open staat. De aanwezigheid van de informatrice zal voorlopig nog afhangen van de toeloop van zoekers, en de aankomsttijden van ae boot. Vanzelfsprekend wordt de ver koop van trein- en bootkaartjes ook weer in het werk betrokken. Tot slot van deze rubriek het geheugen steuntje: Denk om gegevens voor de BEZETTINGSLIJST Liefst schriftelijk aan het bu reau Parkstraat. V.V.V.-Texel. MATTHXUS passion in de KOGER KERK Donderdag 14 april zou in de Ned. Herv. kerk te De Koog de Matthaus Passion uitgevoerd worden op grammo foonplaten. Op deze avond is er echter een stereofonische uitzending van dit machtige werk van Bach vanuit de grote kerk te Naarden. In plaats van op gram mofoonplaten zal men het nu op boven genoemde manier in de kerk kunnen beluisteren, wat zeer zeker wel mooier zal zijn. Men ziet weliswaar de uitvoerenden niet, maar men waant zich in de kerk te Naarden. Het werk zal ten gehore worden ge bracht door het gemengde koor der Ne derlandse Bachvereniging, het jongens koor van de Vredeschool in Amsterdam en het Residentie orkest, onder leiding van de dirigent Dr. v.d. Horst. Solisten 2ullen o.m. zijn Erna Spoorenberg, Tom Brand, Arjan Blanken, Laurens Bogtman en als instrumentale solisten o.m. Her man Krebbers en Theo Olof, viool, Kees Otten, fluit en Meindert Boekei, orgel. Het kerkje leent zich voor dergelijke uitzendingen uitstekend en wij hopen, dat de initiatiefnemers een volle kerk zullen kunnen begroeten. De uitzending begint om half zeven De kerk zal vanaf kwart over zes open zijn De toegang is gratis. (Zie de advertentie in de krant van woensdag 13 april a.s.) UITVOERING S.O.O.S. OOSTEREND Zaterdag a.s. zal er op de gerestau reerde zolder van de o.l. school in Oos terend een uitvoering gegeven worden Het S.O.O.S.-bestuur heeft „De Duinkan- ters bereid gevonden om het stuk „Bal lade op de boerderij" voor het voetlicht te brengen. De zolder zal dus na zijn restauratie nu voor het eerst gebruikt worden. Men verwacht dus een goede opkomst, want men ziet op iedere plaats het gehele to neel. Men wil graag, zo berichtte men ons, om 8 uur precies beginnen. SHELLAVOND VOOR ONTWIKKELING OOSTEREND Maandagavond was er in de o.l. school ondanks het minder goede weer toch nog een goede belangstelling. Als de heer Visman de aanwezigen welkom heeft ge heten en in het bijzonder de heer Mets van de Shell Filmcentrale, krijgt deze al spoedig gelegenheid om de te vertonen films in te leiden. De aanwezigen krijgen een klein overzicht in de Paleontologie en worden enige duizenden jaren terug geplaatst om een klein inzicht te krijgen 'hoe olie ontstaat. Hoe men tewerk gaat om de plaats van olieboring te bepalen aan de hand van seismografische metin gen, waardoor men de aardlagen volledig op papier kan zetten. Heeft men de plaats bepaald, dan neemt de boring een aanvang, welke een zeer kostbare ge schiedenis blijkt te zijn, want deze kost per meter ƒ600,hetgeen een aardig kapitaaltje wordt als men zo'n 1000 me ter boren gaat. Uit het naar boven gebrachte gesteente is men in staat vrij nauwkeurig de ouderdom te bepalen. Beide eerste filmen sluiten geheel aan bij de inleiding, welke de heer Mets heeft gegeven. De derde film laat de opbouw zien van een eiland in de zee, welke op gebouwd wordt onder tropische hitte. De vierde film geeft het transport van de Shell producten over de gehele wereld te zien, waaruit duidelijk de geweldige or ganisatie, hieraan verbonden, blijkt. Tot slot volgde een documentaire van het Vliegfeest op Ypenburg, waarbij vele vliegtuigen de revue passeerden, waarbij het slot werd gebracht door massaal parachutespringen. De opnamen waren dikwijls van ongekende schoonheid; men kon zien dat kosten noch moeiten gespaard waren om een unieke film te verkrijgen, de Shell waardig. De heer Visman dankte de aanwezigen dan ook voor de belangstelling, maar in het bijzonder de heer Mets en de Shell voor deze zeer mooie avond. Hij herinnerde nog even aan de laatste avond van dit seizoen op 8 april a.s. VERZILVERING VAKANTIEBONNEN PASEN 1960 Het bestuur van het Vakantiefonds voor de Landbouw deelt mede, dat van vrijdag, 8 april tot en met zaterdag 16 april 1960 wederom gelegenheid zal be staan tot het doen verzilveren van va kantiebonnen van het boekjaar 1959- 1960. (kenbaar aan de opdruk „Geldig tot en met 30 april 1960") en wel tot een bedrag van ten hoogste 50,in totaal. De chequebonnen, die door het Vakan tiefonds voor de Landbouw zijn uitge reikt aan arbeiders, die wegens herha lingsoefeningen in militaire dienst zijn geweest, kunnen terzeifdertijd worden ingeleverd. Deze chequebonnen zullen alleen dan worden verzilverd, indien men zich op voldoende wijze kan legitimeren. Worden de chequebonnen ten behoeve van i(een) ander(en) aangeboden, dan zal een machtiging moeten worden overge legd, waaruit blijkt, dat men bevoegd is de chequebonnen te laten verzilveren. De bonnen zullen bij aanbieding ter stond worden verzilverd; er vindt dus geen voorinlevering van bonnen plaats. Het aanbieden van bonnen kan uitslui tend geschieden bij een plaatselijk pen ningmeester van één der navolgende bonden Algemene Nederlandse Agrarische Be- drijfsbond; Nederlandse Christelijke Landarbeidersbond en Nederlandse Ka tholieke Landarbeidersbond „St. Deus- dedit". Bonnen, welke niet in de hiervoor be stemde opplakboekjes van het Vakantie- fonds voor de Landbouw zijn geplakt, kunnen niet worden aangenomen. Be doelde boekjes zijn eveneens bij de plaatselijke penningmeesters van boven genoemde bonden verkrijgbaar. E. BREEUWER WINNAAR DRIEBANDEN BILJARTEN De heer E. Breeuwer is kampioen bil jarten driebanden geworden. Hieronder de volledige uitslag: (resp. gespeeld, gewonnen, verloren, pun ten, beurten, hoogste serie en gemiddelde) E. Breeuwer 7 6 1 166 276 5 0,601 P. de Graaf 7 5 2 158 270 5 0,585 C. Room 7 4 3 146 294 6 0,497 H. Grootjen 7 4 3 161 382 5 0,421 J. Brouwer 7 3 4 135 321 4 0,421 P. Zegers 7 2 5 146 374 4 0,390 J. de Wit 7 2 5 130 381 4 0,341 H. Timmerman 7 2 5 130 402 4 0,323 DE LAATSTE LOODJES VAN DE STALVOEDERING Op bedrijven met voedertekorten is het oppassen Nu zeer veel koeien afgekalfd hebben en het weer de tijd is van de hoge pro- dukties, komt voor verschillende boeren, die veel van de droogte van 1959 te lijden hadden, nog een laatste moeilijke en dure periode, alvorens de koeien de weide in kunnen. Op dergelijke bedrijven vergt het dit jaar veel moeite en kosten om deze koeien op produktie te krijgen en te houden. De rantsoenen zijn immers zeer ongewoon vergeleken met andere jaren: een beetje hooi, stro, wat hakvruchten en eventueel aardappelvezels of pulp en voor de rest zeer veel krachtvoer in de vorm van mengsels en graanmeel (tot 10 kg en meer per koe per dag). De voe dingsstoornissen zijn dientengevolge ook zeer talrijk. In het algemeen is het stel len van de diagnose hier gemakkelijker dan het geven van maatregelen die tot verbetering leiden, zo sprak de heer ir. M. P. de Jong van het Rijksveeteeltcon- sulentschap van Drente onlangs voor de radio. TEXELAABTJES 3 regels 0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Poekh.) en onder nr. 0,20 meer. Te koop puikbeste aardap pelen. Geen blauw er in en geen afkokers, alles kruim. P. Beers. Den Burg, Telef. 613 - - Dood vee? J. Zwan, De Koog, telefoon 312 Wegens omstandigheden te k. g. onderh motor 250 cc. Adres bur. Tex Crt Te k. gevr. 1 kalkoenhaan of te k. aangeb. 3 kalkoen- hennen. J v. d. Star, 't Noorden, Tel. 0317 Te k. 1 pers. houten ledikant m. spiraal. Adres Schoon oordsingel 37 Te koop goed onderh zw. piano. Adres: Schilderend 81 Te k. zg.a.n kinderwagen Hogerstr. 16, Den Burg B z a. een schoonmaakster Mevr. Moens-Schaatseberg Eierland C 45 b Er biedt zich aan een net persoon om te venten of bezorgen in bezit van rijbewijs. Br. o no 82 bur v. d blad Te k gevr. 1 of 2 zoggen S. Keijser, Molenstr. 79— B.z.a. net meisje voor sei zoenwerk 15 jaar, van 12 juni tot 5 sept. Aly Een hoorn. O'schild, 't Buurtje 5 Te koop z g.a n licht eikenh. dressoir, Bosweg 26 O'end Te k consumptie aardappels zonder blauwen en puikbest. J. de Waard, Hollandseweg C 56a Te k. elektr. fornuis merk AEG 3 platen -f oven tegen elk aannemelijk bod. Gevr. 1 paar gebr. rolschaatsen met rubberwielen. M J. Reuvers De Cocksdorp, tel. 214 Te k aangeboden spiraal matras, in prima staat. 90 cm breed, Keijser, Koren schoof Geboren Eric Jan zoon van J. Kortenhoeven F. A Kortenhoeven- Andrè Nicky Tucson Arizona, 22 mrt'60 4508 E Bellevue Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Annie Bij het H doopsel ontving ze de namer. Anna Elisabeth Alida C. M. Witte- Bastiaans J. Witte Catharina De Koog W 65 „Voorzorg" 27-3-'60 Hiermede geven wij kennis dat te Bloemen- daal is overleden onze beste oom Pieter Duinker in de ouderdom van 82 jaar. A. Bakker Az. C. Bakker -Duinker Oudeschild, maart 1960 De teraardebestelling heeft 25 maart te Haar lem plaats gehad. Juist op deze bedrijven is het nood zaak, dat de eiwit-zetmeelwaarde-ver- houding in de rantsoenen zo goed moge lijk aan de normen beantwoordt. Wegen en berekenen van de rantsoenen is der halve een eerste vereiste. Op verschillen de bedrijven is de hooivoorraad nog maar heel klein of praktisch uitgeput; wil men echter goed producerende en gezonde koeien houden dan is toch een hoeveelheid van ongeveer 4 a 5 kg. hooi in het rantsoen zeer wenselijk (de prijzen van het hooi zijn iets gedaald). Dit is ook van belang in verband met de overgang naar de weide, want de verandering van rantsoenen zonder hooi en/of kuilgras op het weidegras is wel erg groot. Worden voederbieten of aardappelen gevoerd, dan is het raadzaam, ze goed schoon te maken. Verstrek geen rotte produkten want juist hierdoor ontstaan veel voedingsstoornissen. Daarnaast is het geven van een extra portie mineralen juist nu heel belangrijk vooral als een gedeelte van het krachtvoer uit eigen graanmeel bestaat. Voor deze zwaar getroffen bedrijven (ook wel voor de andere) is het verder noodzakelijk om de „dure" weken zoveel mogelijk te bekorten. Daarom moet er nu stikstof gestrooid worden. Als het weer wat meewerkt kunnen de koeien dan vroeg van het goedkopere gras pro fiteren. Wees dit jaar heel voorzichtig bij de overgang van de stal naar de wei de, want door de ongewone situatie ver keren de koeien in een andere toestand en bovendien is het gevaar voor kop- ziekte nu waarschijnlijk groter. Het jongvee kan al vlug naar buiten, vooral als ze 's nachts een beschutte plaats kunnen vinden. Laat deze dieren echter niet alle percelen tegelijk afgra zen, maar stel een beperkte oppervlakte ter beschikking, anders komen de koeien toch nog laat in de weide. Loempia's heerlijk 45 Schelvis per pak 155 Kabeljauw 150 A. v.d. Sllkke, De Spar Met leedwezen delen wij u mede, dat nog onverwacht overleden is, onze oud-verpleegde mevr. T. A. Hoogerheide Bremer in de ouderdom van 76 jaar. Huize „Irene" De Directie Den Burg, 28 maart'60 De begrafenis zal plaats hebben donderdag 31 maart a s. op de be graafplaats te Oude schild. Vertrek Huize Irene te 2 uur. Gevraagd voor de maan den juni, juli en augustus Aanmelden bij mevr. Rijk- sen, Pension Het Centrum Kerkstraat 4, Oosterend, Telefoon 392 Voor een LANGEVELD DE ROOU N.V. neus-, keel- en oorarts donderdag 31 maart GEVRAAGD Fa Langeveld Pzn. Den Burg TE KOOP kinderwagen z.gan merk v. Werve. Engels model Tel. 332 De Koog. Is a.s. donderdag (morgenmiddag) gevraagd voor pootmachine J. Grisnigt, De Hal B7 Gevraagd 1 ha Brieven onder no 81 aan bureau Texelse Courant Morgen (donderdag) wordt om 16.00 uur ons geres taureerde bureau in de Parkstraat heropend. Een ieder is van harte welkom om te zien hoe een geblakerde winkel werd omgetoverd tot een prettige behuizing. A.s. donderdag 31 maart ledenvergadering in hotel De Graaf. Aanvang 8 uur. Het Bestuur. Verhuisd S. Kikkert van Hoekstr. 32 naar Jac. Kz. Roeperhoeve (v.h. Listeplaats) O 31 Oosterend Door bijzondere omstandigheden worden de traditionele voor scholioren dit jaar niet gehouden in hotel Texel, maar in CASINO op vrijdagavond 1 april aanvang half acht, zaal open 7 uur Er zijn nog kaarten verkrijgbaar Toegang jeugd 35 ct volwassenen 50 ct De zaak met de boekenkelder, lel. 482, Den Burg (Stichter W. Booth) donderdag 31 maart ten behoeve van de geestelijke en sociale arbeid. Geef gul en velen zullen u dankbaar zijn. Fijne gekrulde saucijsjes 1,60 p. 500 gram Slavinken 35 ct. per stuk

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2