KOKEN ZONDER ZORGEN op „SHELL BUTAGAS"! B de juiste maat voor u goed boek Textielhuis Zegel Vlasverbouwers! „SHELL" DNBP „SHELL" MCPA Staat ter dekking Ontwikkelen en afdrukken Kinder sandaaltjes pootaardappelen 't BOEKHUIS 500 gr. voor 1.50 Dokter van Loon vrouwelijke hulp literaire pockets Teenagers Bal v. Bommel schoenen Fort schoenen en sandalen Paal 9 doorlopend geopend J. A. Staal afwezig Zaterdag U.D.I. Steunschoenen Gravenstraat 6, A Bakelaar. Taxi Taxi nodig Schrijfkassa's Langeveld en de Rooij Fabrieksaardappelen van fabrieksaardappelen Coöp. Aankoopver. Texel G.A. Boeken die uw aandacht verdienen Langeveld De Rooij, Den Burg SHELL Fa. A. BAKKER Az., Oudeschild. Roet, stof of as Dat ls er niet meer bij I U kookt schoner, u kookt sneller op het zuinige „SHELL BUTAGAS" I Regelbaarheid van de vlam. Direct J warmte, geen verspilling. Met één fles doet u w-e-k-e-n SHELL BUTAGAS Il'- SZT .A AHT.I kS Te koop puikbeste aardap pelen. Geen blauw er in en geen afkokers, alles kruim. P. Beers, Den Burg, Telef. 613 Gevraagd hulp in de huish. voor hele of halve dagen. F. Barhorst, Gerritsland B 171a Te k. een z.g a.n kinderw. Te k. gevr. gareel grote maat. A. Wuis, Het Noorden 166 Te k. fiets stuurstoeltje m. scherm f 10 Gevr kinderfiets. G Geense W. v. Beierenstr, 17 Te k beste cons, aardappelen Noordelingen 13 c. p. kg A. v. Lenten, P. H. Polder Te koop kleine partij A Record poolgoed. C. Kuip Rozenburg De heer en mevrouw Blankevoort—Schermer geven met blijdschap en dankbaarheid kennis van de geboorte van hun zoon Ronald Nicolaas Ronni Den Burg, Boogcrd 16 Texel, 16 april 1960 Met grote blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze zoon en broertje Hendricus Johannes Wij noemen hem HENK C. Kikkert-Looyestein J Kikkert Jacob De Koog, 18 april 1960 Vogelmient 36 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Hendrik Wij noemen hem Henk A. v. Wilsum-Hoekstra D v. Wilsum Hannie Truus Ada v Hollandstraat 15 Den Burg, Texel 18 april I960 Inplaats van kaarten C. P. v. d. Werve en J. Th. Benen hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op vrijdag 29 april v.m. om 10.30 uur ten Raadhuize en om 11 uur in de Parochiekerk van de H Joannes de Doper. Receptie op de trouwdag van 4-6 uur in de Wad denparel Eierland, Hoofdweg C 2 Den Burg, Kogerstraat 65 26 april hopen onze geliefde ouders en grootouders A. Commandeur en M. G. Commandeur- Bakker hun 50-jarige echtvereni ging te vieren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinde ren. Oudeschild: M. A. Bakker- Commandeur J. D. Bakker Den Burg: C. J. Commandeur M. J. Commandeur-Hin Den Hoorn: J. A. Commandeur C. M. Commandeur- Verberne W. G. Commandeur G. C. Commandeur- de Blanken A. M. Hin- Commandeur S. P. Hin Spang: A. A Verberne- Commandeur J. Verberne Den Hoorn: Th J. Commandeur M. Commandeur- Verberne Rinnegum: A. M. Kaptein- Commandeur N. H. Kaptein Spanbroek: E. J. Koopman- Commandeur J. J. Koopman Haarlem: Eerw. Zuster Felicitas en kleinkinderen Plechtige H. Mis uit dankbaarheid om 9.30 u. in de Parochiekerk St. Joannes de Doper. Receptie 15.30 - 16.30 u. in Rusthuis St. Jan. V. oor een LANGEVELD DE ROOU N.V. 17 april overleed in Huize Irene onze beste tante Neeltje Visser- Krijnen in de ouderdom van 91 jaar. G. Geus—Krijnen Emmalaan 3, Den Burg, Texel De teraardebestelling zal plaats vinden he denmiddag om 2 uur vanaf huize Irene. Op Paasmorgen is van ons heengegaan na een noodlottig ongeval op Goede Vrijdag onze lieve Jan in de leeftijd van bijna 5 jaar. Zijn diepbedroefde ouders, broers en zusjes Earn. F. Buijsman Texel, 17 april 1960 Hollewal 20 De Engelenmis heeft plaats hedenmorgen kwart voor acht in de Parochiekerk van de H Joannes de Doper waar na de begrafenis op het r.k. kerkhof alhier. Met deze betuigen wij onze oprechte dank voor de vele blijken van deel neming ons betoond bij het overlijden van onze geliefde vader en groot vader H. Zijm Pz Vooral willen wij bedan ken diegenen die het laat ste jaar zoveel voor hem hebben gedaan Namens de familie P. J Zijm Hz Den Hoorn, Texel april I960 Allen die belangstelling getoond hebben op 11 april 1960 betuigen wij hiermede namens de fami lie onze hartelijke dank D. de Ruijter W. de Ruijter—Marre Oudeschild de Groninger hengst „Ursinus" S.Gr.T. 804 Guste merries reductie volgens boudsregeling Dekuur svp afspreken Tel. 368, Oosterend Kostgeld f 1per dag K. du Porto, „'t Hooge", Molenbuurt Langeveld De Rooij Den Burg - Texel vanaf 3,95 Mantjes Schoenhandel Voor familie-drukwerk Drukkerij Texel te Courant Te koop restant Libertas A 28/35 voorgekiemd. N. J. de Wit, Hoeve Breda Telefoon 202, Eierland Wegens omstandigheden kunnen wij aanbieden 1 Optimus Cyclostyle machine f 150,00 1 Olympia schrijfmachine met brede wagen f475,00 Zeer weinig gebruikt en in staat van nieuw Binnenburg 3, Den Burg - Texel Woensdags gehaktdag Neem proef met onze heerlijke paarden baklap 2,20 500 gr. lappen 1,90 mager lap 2,10 Slagerij Hogerstraat 0. Visser vrijdag en zaterdag afwezig 'Apotheek geopend Voor het schoonhouden van ons kantoor zoeken wij een Alg. Ziekenfonds Texel Uit de serie per deeltje f 2,50 William Shakespeare De koopman van Venetie Albert Cames, De vreemdeling F. Bordewijk, Veuve Vesuvius Bert Schierbeek, De gestalte der stem Lueebert, Val voor vliegengod Dylon Thomas/Hugo Claus Onder het melkwoud Remco Campert, Bij hoog cn bij laag S Vestdijk, De Fantasia Harry Mulisch, Tanchelijn Voorhanden bij Langeveld De Rooij Den Burg op zaterdag 23 april in het Dorpshuis te Oudeschild Toegang van 14 - 18 jaar Entree f 0,75 Aanvang 8 u. voor de fijnproevers Mantjes Schoenhandel zijn veel sterker Mantjes Schoenhandel Cafe Restaurant is G. Coevert neuroloog van 21 april tot 8 mei Nog enkele kaarten verkrijgbaar ook in modetinten Mantjes Schoenhandel Fiets zonder inspanning de lente tegemoet op een nieuwe RS -fietsen fantastische fietsen Voor al uw rijwielreparaties is uw adres U belt, wij komen R. Kooiman, Den Burg Telefoon 630 Bel dan Den Burg 58 Autobedrijf A. Kievit N.A.K. Noordholland Aangifte voor de veldkeuring zitdagen 19 april, 25 april en 2 mei in hotel Texel Zend vroegtijdig Uw advertenties inl Gaarne ontvangen wij aanbiedingen voor levering Onverkoopbare partijen consumptie-aardappelen of restanten voeraardappelen en eventueel afgekeurd pootgoed, alles kan geleverd worden. Bijbels dagboek Ds G Lugtigheid e.a. gebonden schoven 5,90 B. Aalbers, Geloofsblijheid 5,90 A K Straatsma, Hij sprak en ik hoorde 7,90 Berkhouwer, Itterson e.a Levensvragen 7,90 Falletin, Een jaar vol blijdschap 5,90 Dr C. Gilhuis ea, Dagfinale 5,90 H. A Wiersinga, Heden zo gij Zijn stem hoort 1,50 Voorhanden bij Een uitstekend middel tegen zwaluwtong (windsel) is Vindt u echter andere onkruiden, gebruik dan „SHELL" bestrijdingsmiddelen voor een puike oogst 1 Vraag Inlichtingen aan de wederverkoper! of bij Shell Nederland Verkoopmaatschappij N.V. afd. Landbouwchemicaliên Postbus 69 - 's-Gravenhage - tel. 18.34.00 Bovenstaande SHELL-stoffen steeds verkrijgbaar bij Gedistingeerd „klassiek" geworden model beha met rondgestikte cups. Verstel bare achtersluiting en ste vig soepel elastiek in rug- en voorpand. Verkrijgbaar in 5 cupgrootten per maat In prachtige sanfor poplin 4£$ Idemmet voor- gevormde cups f.75 In nylon 5S5 Een zeer degelijke gaine van stevige rayon tule-ekróek voor de wat zwaardere figuren. Het fraai satijnen voor pand rekt niet en geeft daardoor perfecte figuurcorrectit. De trcksluiting is onzichtbaar in het voorpand aange bracht. Deze gaine is aan de binnenzijde afgewerkt mat heerlijk zachte pluche en veloutineband. Het achterpand is in dc lengto rekbaar en zodanig ont worpen, dat de gaine een perfecte „zit" heeft waardoor opkruipen onmogelijk is. Deze veelgevraagde gaine geeft een modieuze luxe tegen zeer aanvaardbare prye. kort model ZL5* lang model (boven de taille) 2&7S Verkrijgbaar In drie heupwl/dlen per tatKtnmU^ Warm water In 'n handomdraai Een-, twee- of drie-pits, u kiest maar I Vraag Inlichtingen aan de depothouder „SHELL BUTAGAS" voor modern comfort HooddepSthouderBakker's Ijzerhandel Voor OosterendS. Rentenaar Voor Oudeschild J. Witvliet Azn.

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 3