200 goed boek Texel-junioren winoen eerste prijs Ontwikkelen en afdrukken PHILIPS houten 3 wiel autoped f 4,50 opslagruimte Wie wil ons helpen administratieve kracht M. A. J. Vonk Meisje gevraagd Cursus sopraan- en altblokfluit aardappelen afwezig Dokter Schalkwijk Voor f3,65 't Kaaswinkeltje M. A. J. Vonk KATTEN VERGIFTIGD Bij de politie is dezer dagen aangifte gedaan van vergiftigingsverschijnselen. Te Den Burg zijn enkele katten dood aangetroffen. Vermoedelijk werden deze dieren vergiftigd. Kattenhouders wordt aangeraden de dieren 's nachts binnen te houden. De politie heeft een onderzoek ingesteld. PLOEGSTOFFENSHOW 1960 Vorig jaar organiseerde Damesmode Moerbeek een ploegstoffenshow. Dames, die hun eigengemaakte modellen toonden, verschenen in de allernieuwste modellen. Ook dit jaar zal weer een dergelijke show worden gehouden. (Zie advertentie) Als de jury na de pauze gaat puzzelen wacht de bezoekers nog een extra ver rassing. Mannequins zullen de nieuwste zomermodellen tonen. Ook kinderkleding zal worden geshowd. We zijn benieuwd wie dit jaar ploegstoffenkoningin wordt. BOTSING TE OUDESCHILD Woensdagmiddag kwam de heer R. Visser met zijn brommer in aanraking met een auto. De auto kwam vanaf het Buurtje en de brommer vanaf de R.-K. Kerk. Auto en brommer werden bescha digd. De heer Visser is niet verzekerd De politie maakte proces verbaal op. Er staat op dit kruispunt wel een bord: „Let op", is een stopbord niet beter op z'n plaats? ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 24 april op om 5.25 uur en gaat onder om 19.52 uur; 27 april op om 5.19 en onder om 19.57 uur. Maan: 25 april N.M.; 4 mei E.K. Hoog water ter rede van Oudeschild 23 apr. 6.35 en 19.14; 24 apr. 7.31 en 20.02 25 apr. 8.19 en 20.39; 26 apr. 8.58 en 21.12 27 apr. 9.30 en 21.43; 28 apr. 10.00 en 22.12; 29 apr. 10.29 en 22.42; 30 apr. 10.57 en 23.14. Aan het strand ongeveer een uur eer der hoog water VERGADERING VAN DE RAAD IN DE GEMEENTE TEXEL De gemeenteraad zal in vergadering bijeenkomen op donderdag 28 april a.s. n.m. 2.30 uur. Hieronder enkele punten van de agenda: Tweede tandarts op Texel Het is algemeen bekend, dat de school- tandverzorging de laatste tijd op Texel niet meer van toepassing was. B. en W. schrijven aan de Raad: „Het is een uiter mate gelukkige omstandigheid, dat het testuur van het Algemeen Ziekenfonds Texel en ons college elkaar op dit punt hebben kunnen vinden om dat weder zijds de bereidheid werd aangetroffen een EIGEN schooltandverzorgingsdienst in het leven te roepen" Voorwaarde is echter, dat een tweede tandarts zich op Texel zal vestigen, die zich o.a. met de schooltandverzorging zal moeten belasten. Een oproep voor een dergelijke kracht is reeds geplaatst. Uiteraard speelt het woningprobleem een belangrijke rol. Lijfrente Voorts stellen B. en W. de raad voor het echtpaar J. v.d. Aakster een lijfrente te verstrekken, groot ƒ1265,per jaar. De gemeente Texel heeft overeenstem ming bereikt met de heer Aakster om trent aankoop van het pand op de Groe- neplaats. Deze aankoop is voor de ge meente van belang in verband met het uitbreidingsplan Den Burg. Grondverkoop De gemeente Texel zal aan de heer A. Bakker, De Koog, een perceel grond ver kopen aan de Plevierstraat te De Koog. Het perceel is 538 m2 groot en wordt verkocht voor 6456, De heer J. C. Boon, De Koog, wordt eveneens eigenaar van een perceel grond aan de Plevierstraat. Voor een bedrag van 5820,ontvangt hij 582 m2 grond 619 m2 grond aan de Plevierstraat te De Koog zal voor ƒ6190,verkocht wor den aan de heer J. Kiewiet. Op deze percelen zullen permanente stenen woningen moeten verschijnen. AGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK Zaterdag 23 april Den Burg, Oranjeboom, Rederijkers kamer UDI voert op „Gieren op een veilig nest". Dinsdag 26 april Den Burg, Dorpshuis, Humanitas, Mej. Mr. H. v. Amerongen spreekt over „Kin derbescherming". Den Burg, Casino", Ploegstoffenmode- show. Woensdag 27 april Den Burg, Texel, bridgedrive. Den Burg, De Zwaan, Jaarvergadering R.-K. ontwikkelingsclub. Den Burg, Landbouwhuishoudschool, mw. Vis-Leguit bespreekt het boek „Moulin Rouge" voor Plattelandsvrouwen. De Cocksdorp, De Hoop, Cobi Schreyer spreekt over „Volksliederen" voor de Plattelandsvrouwen. Donderdag 28 april Den Burg, Oranjeboom, N.V. Intrass or ganiseert Texelse amateursavond. Den Burg, De Zwaan, ledenbijeenkomst K.A.V. Vrijdag 29 april Den Burg, Viering 50-jang bestaan van de padvinderij De Cocksdorp, Wijkgebouw, bazar t.b.v. de Ned. Herv. kerk. Zaterdag 30 april Den Burg, Sportveld SVT, jeugdvoetbal in dienst van de poliobestrijding. De Cocksdorp, Wijkgebouw, bazar t.b.v. de Ned. Herv. kerk. Den Burg, N.H. kerk, concert te geven door het Kon. Texels Fanfare en het Dameskoor, m.m.v. mevr. Beumkes, viool, en de heren Broer en Kraaima, orgel. GEZONDE KNAAPJES VOOR GEDUPEERDE KAMERAADJES Jeugdvoetbal in dienst van de poliobestrijding, zaterdag 30 april Het is een bekend en ongetwijfeld ge lukkig verschijnsel, dat de mens in zijn volle spontaniteit onmiddellijk en in wel ke vorm ook tot hulpverlening bereid is, wanneer hij daarmee het leed van de gedupeerde medemens kan verzachten. Ons land neemt in dit opzicht stellig geen slechte plaats in. Onder auspiciën van „d'Oprechte Amateur", een culturele stichting onder leiding van Mr. Harm Smedes, die zich in ons land beijvert om het amateurisme in de kleinkunst op een hoger niveau te brengen, treden overal honderden amateurs op ten bate van de poliobestrijding en sedert kort heeft ook de sport, waarin de gezonde mens zich naar hartelust kan uitleven, dit prachtige voorbeeld gevolgd en nu reeds bewezen voor de zwakke en misdeelde, die tot een sportieve ontspanning nauwelijks meer in staat is, wat over te hebben. We ver heugen ons daarom, dat er onder de voetballers, die zich op het terrein van de menslievendheid nimmer afzijdig hiel den, een plan gerijpt is onder het motto „Gezonde knaapjes voor gedupeerde kameraadjes" de allerjongste spelertjes in de leeftijd van tien tot twaalf jaar, de zgn. „Welpen", in een groots opgezette landelijke aktie in te schakelen. Devies: „overal Welpen toernooien" Dit krachtig toe te juichen plan, om in iedere gemeente jaarlijks één of meer welpentoernooien te organiseren en de opbrengst af te dragen aan het Prinses Beatrix-Poliofonds verkeert momenteel in een vergevorderd stadium. Niet min der dan 24 gemeenten zijn reeds aan de voorbereiding bezig. Als vaste datum met een symbolische achtergrond stelde men de vijfde mei (Bevrijdingsdag) vast, waardoor ook de christelijke verenigingen zouden kunnen deelnemen. Voor de gemeenten, die om bepaalde redenen niet over de vijfde mei kunnen beschikken, koos men de dertig ste april (Koninginnedag) als uitwijk- datum. Dus ook weer een doordeweekse dag. In het landelijke ere-comité hebben zit ting genomen. Mr. J. Klaassenz, voorzit ter Prinses Beatrix-Poliofonds en Com missaris van H.M. de Koningin in de pro vincie Zuid-Holland, dr. A. C. van Swol, oprichter polioclub Amsterdam, J. J Eg- verts, vice-voorzitter van de KNVB en de burgemeesters van Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht Doordat het „Zakenleven" hier en daar prijsjes, versnaperingen en materi aal toezegde, hoopt men de kosten tot een minimum te beperken en zoveel mogelijk aan het Prinses Beatrix-Poliofonds te kunnen afdragen. Naast de entreegelden van de toe schouwers, die ongetwijfeld op 5 mei of eventueel 30 april in groten getale zul len opkomen om deze machtige manifes tatie niet te missen, is per deelnemend elftal en bijbehorende leider een in schrijfgeld vastgesteld, terwijl bovendien elke deelnemende welp zelf 0,25 uit eigen zak zal bijdragen. Hoewel het actie-comité als coördine rend lichaam de eerste toebereidselen treft en iedere club, die haar actie steunt, van advies wil dienen, ligt het in de be doeling, dat in iedere gemeente de be trokken clubs zelf deze toernooien uit schrijven. Reeds hebben in 24 gemeenten diverse clubs een toernooi georganiseerd. Het bestuur van S.V. „Texel" heeft gemeend, dat wij op Texel niet mogen achterblijven en heeft dan ook besloten om op 30 april (Koninginnedag) een wel- pentoernooi te organiseren. Om de kosten zo laag mogelijk te hou den, zullen dit jaar alleen de welpen elftallen van de Texelse voetbalvereni gingen worden uitgenodigd. S.V. TEXEL Ook voor zondag is voor ons district nog geen bekerwedstrijd vastgesteld. Onze aandacht dus maar op de inter landwedstrijd België-Nederland. We ge loven, dat onze nationale ploeg zich ge heel zal dienen te geven. Voor jeugdvoetbal zie kastje. MOTORVLET KWAM GEREED Deze week is een proefvaart gemaakt met een nieuwe motorvlet, gebouwd door de heer C. de Wijn, Oudeschild. Er zijn reeds verschillende van deze vletten vervaardigd op de Oudeschilder werf, maar volgens experts was dit exemplaar wel superieur. De vlet is uitgerust met een 14 pk. Zweedse motor en heeft een zeer grote wendbaarheid. De nieuwbouw zal in Utrecht een thuishaven krijgen. UITSLAG PAASPUZZEL Een stroom van goede oplossingen is binnengekomen. De drie gelukkige win naars zijn: lste prijs: E. Vlaming Jbzn., „Oostwijk" O 122, Oosterend; 2de prijs: mevr. Kip perman, Beatrixlaan 8, Den Burg; 3de prijs: W. Dros-v.d. Mark, Kogerweg K 63b, De Koog. De boekenbonnen werden inmiddels toegezonden. Hieronder de oplossing: Horizontaal: 1. cis; 3. vos; 4. on; 5. of; are; 7. adr 9. neer; 11. nto; 13. ene; 14. delta; 16. bak; 18. es; 19. il; 20. praag; 21. ontveinzen; 27. vaals; 28. al; 29. steken; 32. affuit; 35. bonaire; 37. liege; lsk; 40. orde; 41. eet; 42. protest; 46. rtc; 47. er; 48. lt; 49. oslo; 51. ongedaan; 53. ut; 54. toonder; 55. zus; 56. rete; 57. to; 59. hop, 62. mm; 65. stabiel; 68. strenge; 69. ra. Verticaal: 1. conferentie; 2. is; 3. voordeel; 6. aan; 8. straal; 10. realist; 12. aden; 15. estafette; 16. branie; 17. kaste; 20. paradijs; 21. ovale; 22. vlug; 23. nt; 24. zeist; 25. ek; 26. neb; 30. noot; 33. fier; 34. iep; 36. nr; 38. lorgnet; 39. kelder; 43. reno; 44. staren; 45. mot; 49. onze; 50. lus; 51. oo; 52. ed; 58. omber; Oosterend 10 uur Ds. Van Bilderbeek 60. oss; 61 ptt; 63. mina; 64. ale; 66. ar; Lentedienst 67. eg. Den Burg 19,30 uur Ds. Van Bilderbeek OLIELEIDING VAN OUDESCHILD NAAR DEN BURG Grondwerkers zijn gisteren begonnen met het leggen van een olieleiding vanaf de TEM naar de haven te Oudeschild. Achter de T.E.M. is een olietank ge bouwd, die ondergronds zal worden ge vuld. Men behoeft nu vanaf het schip in de haven niet meer over te pompen in een tankwagen. ZJXH.-NIEUWS De leden kunnen deze maand de vol geplakte Persilkaarten inleveren voor 'n geschenk bij de heer C. Kok, Den Hoorn 91. FILMAVOND TE DE WAAL Zaterdagavond 16 april j.l. vertoonde de heer G. K. C. van Tienhoven enige door hemzelf opgenomen films in het Dorpshuis „De Wielewaal" te De Waal. Prachtig waren de opnamen: we zagen de kluut, al fladderend als een gewonde vogel de mens misleiden omtrent de aan wezigheid van zijn nest. Veel opnamen waren gewijd aan het zwermen van de tienduizenden vogels (scholeksters sterns, kanoetstrandlopers) op de Schor ren. Een fantastisch schouwspel. De tweede film was opgenomen op vogeleilanden aan de Westkust van Schotland en Engeland. Jan van Gent, papagaaidujker, aalscholver en drieteen- meeuw komen daar in grote aantallen voor. Halsbrekende toeren moesten verricht worden voor opnamen van een adelaars nest in de Schotse Hooglanden. Het re sultaat beloonde echter alle moeite. De film werd besloten met de opnamen van een „vogelstation" in Zd.-Engeland, waar vogels uit alle windstreken bijeen waren voor herstel en bestudering van hun gewoonten. Vele soorten ganzen, de een nog mooier dan de ander, waren daar bijeen. Een leerzame avond. HANDBALTOERNOOI NILOC Tweede paasdag namen de handbal- sters van S.V. Texel met een junioren en adspirantenzevental, deel aan het handbaltoemooi van Niloc, Amsterdam. Onze dames moesten de strijd aanbin den tegen junioren die geregeld zeven handbal spelen. Dus een grote opgaaf. Om 11.30 uur werd begonnen tegen Slo- t.ervaart. Er ontwikkelde zich direct een felle strijd om de begeerde punten. Texel moest eerst even aan dit spel wennen, Spoedig nam Texel de leiding en wist oeze strijd met 42 te winnen. Om 1 uur werd aangetreden legen Niloc 3. Deze strijd was veel vinniger en sneller in techniek, maar we wisten ook deze in ons voordeel te beslissen 32. Om half 3 kwamen ze weer in het veld. Nu was de tegenstander AHC 2. Dit ging goed gelijk op. met de beide doelen in gevaar. Wij wisten het lang vol te houden, maar het ging niet zo goed meer als daarvoor. Het wilde niet meer lukken en we werden wat nerveus. Het plaatsen werd ook minder, doordat wij met 21 achterstonden. Wij verloren met 21. Toen moest Texel om half vijf de strijd aanbinden tegen Niloc 2, daar deze dames een wedstrijd gelijk hadden gespeeld Wij hadden één verliespunt meer; wilden wij de eerste prijs halen dan moest er dus gewonnen worden. In deze sportieve strijd wist Texel al binnen 8 minuten een 20 voorsprong te nemen. Nel moest nog een paar keer snel ïeageren om een doelpunt te voorkomen. Het ging haar prima af, na een paar jaar niet in doel te hebben gestaan. De vreug de was groot, daar wij wonnen met 21 en dus de eerste prijs behaalden. Bravo, dames, dat was nog eens handballen; en daar hebben wij weer veel van geleerd. De adspiranten wisten 3 punten uit wedstrijden te behalen. Immetje was weer geweldig op dreef. Meisjes volhou den en het volgende jaar op naar de prijs. De uitslagen waren: Niloc-Texel 60; Texel-Animo 22; AHC-Texel 04. BIJEENKOMST TREKKERSKERN Hedenavond 8 uur komen de Texelse irekkers weer bijeen. Na de drukte van de opening van „Panorama" zullen zij andere plannen ondernemen. TEXELSE BOYS-NIEUWS Boys adsp. b speelt vanmiddag thuis tegen De Koog a, aanvang 4.00 uur. Als De Koog deze wedstrijd wint, is dit elftal kampioen geworden. Jaarvergadering. Deze is vastgesteld cp maandag 9 mei a.s. Houd deze avond vrij, opdat U deze vergadering kunt be zoeken. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam De Cocksdorp 9.30 uur Ds. Soesan Den Hoorn 10 uur Ds. Wolfensberger Doopdienst De Koog 10 uur Ds. Waardenburg De Waal 19 30 uur Ds. Waardenburg Oosterend 10 uur Ds. Klijnsma Maandcollecte v.d. kerkvoogdij 19.30 uur Ds. Klijnsma, jeugddienst Maandcollecte v.d. kerkvoogdij Oudeschild 11 uur Ds. Soesan GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Ds. De Lange Oosterend 10 en 3 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10.15 en 15.30 uur Ds. D. K. Wielenga, Rotterdam DOOPSGEZINDE GEMEENTE Langeveld De Rooij Den Burg - Texel TEXELAABTJES Te koop puikbeste aardap pelen. Geen blauw er in en geen afkokers, alles kruim P. Beers Den Burg, Tel ef 613 Deurw Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel' (verkopingen, rechtza ken, in»' asso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt maan dags van 10.30 tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Australië, Ame rika. Canada enz. Te koop puikbeste aard appelen, 16 ct. per kg. M. H. Bakker, Schilder end 143 Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave V.T.B.. Den Burg, tel. 85 Wij passen en leveren af bij U thuis en komen elke week op Texel. Model- kleermakerij Carel Schmidt, Boomkampstr., tel. 3615, Alkmaar Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concurr. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn, Bassingracht 353, teL 3161, na 6 uur, tel. 1369 Kogers, laat uw gazon maaien door B. Eelman. Boodtlaan 10 P. C. Kaan, Ruyghweg 10 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken B.z.a. allround timmer man. Inlichtingen P. Eel man, Hoofdweg E 40 Texel Te koop dubbele slabonen zonder draad ƒ2,50 p. pond. R. Zuide- wind, Beatrixlaan 1, Den Burg Te koop aangeb. 2 kuikalveren en 1 kalf- koe. P. Plaatsman Szn., De Waal 46 Te koop i.g.st.z. motorrijwiel Puch 250 c.c. Adres bur. v.d blad Te koop plm. 21/* ton prima rode star, geen blauw. G. de Geest, Eier- land Te koop i.g.st.z, kinderwagen. Kogerstr. 82, tel. 195 Te koop broedeieren v. zw.-wit geloverde Holl. Hoen kip en zw. Wyandot kriel 35 cent p. st. Pool, Vogel- mient 24, De Koog Te koop fototoestel en gras machine. P. Plaatsman Szn., De Waal 46 Te koop kinderwagen, hoog model, in pr. st. J. J. Westdorp, De Cocksdorp Verloren 28 maart rechter zwarte glacé da meshandschoen, wit ge voerd, gemerkt NWD O 171. N. Wuis-Dros, tel. 350 Oosterend Te koop 2-jarige br. bles merrie, vier witte benen, Geld Joh. Kikkert, Molenstr. 75, Den Burg, tel. 467 Wie heeft Ingrid haar blauw met crème auto ped bij de kleuterschool vandaan meegenomen? J. Hennink, De Koog Te koop een roeiboot. M. Dijker, Nieuweschild O 48, tel. 375 Te koop klein partijtje hooi en voerstro. J. G. v. Malde- gem, „Jachtlust" Te koop kuikalf. P. J. Uit geest, „Flora" Te koop mooie crapauds, old finish. J. Bas, Gollards- stichting, Den Burg Te koop beste aardappe len, 15 ct. per kilo, geen afval. Van Egmond, Tien hoven 4 jonge ganzen te koop gevr. F. Visser, Schilderend 140, tel. 98 Geboren Erik A. Kegel—Meindertsm2 H. Kegel en broertje Paul Contes, 7 maart Zuid-Frankrijk Geboren Ampie en Andrie zoons van D. Meindertsma— Holtzhausen A. Meindertsma en broertje Pieter Swartwater 9 april Unie van Suid-Afrika In plaats van kaarten. Jaap Mosk en Gerrie Steunebrink hebben de eer u, mede namen s wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op woens dag 4 mei 1960 vm 12 uur te Leeuwarden. Weverstraat 56, Den Burg, Texel Boerhaavestraal 62, Leeuwarden. Henk van Heerwaarde en Nel Huisman hebben de eer U, mede namens wederzijdse ou ders, kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk, waarvan de voltrek king zal plaats hebben op woensdag 11 mei v.m. om 9 uur ten Raadhuize en om 9.30 uur in de Paro chiekerk van de H. Joan nes de Doper, waarna tot hun intentie een H. Mis wordt opgedragen. Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag van 4-6 uur Kogerstraat 55 Den Burg, Pontweg B 103 Den Burg, Kogerstraat 55 25—'30, 2-5—'60 Looft den Here en vergeet Zijn weldaden niet Zo God wil, herdenken op 2 mei onze geliefde ouders en grootouders C. A. Eelman M. Eelman-Vlciming de dag waarop zij 30 jaar geleden getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen S. Bremer—Eelman S Bremer G, Trap-Eelman W Trap T. Drijver—Eelman J. Drijver KI Eelman G. Timmer G. M. Eelman en kleinkinderen Zij die hen hiermede feli citeren willen worden gaarne die dag verwacht tussen 8 en 9 uur nm in 't geb v. Chr belangen te Oosterend Algemene kennisgeving Heden is vrij onver wachts van ons weg genomen onze lieve Vrouw, Moeder en Grootmoeder Aaltje Bonne, echtgenote van Adriaan Henkes, in de ouderdom van 72 jaar. Adr. Henkes D. Hutjes W. Hutjes-Barakë en kinderen Oudeschild, Texel, 20 april I960. De Ruyterstraat 85B. De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 23 april (heden) n.m. 2 uur op de Oude schilder begraafplaats. Voor de zeer vele blijken van deelneming bij het overliiden van onze lieve man, vader en grootvader Pieter Bakker Dz betuigen wij onze welge meende dank. Namens de familie C Bakker—Koorn Texel, april 1960 Kogerweg K 85, De Koog Voor de gelukwensen, welke ik bij mijn jubi leum mocht ontvangen, dank ik U allen hartelijk. L. Bakker Postkantoor De Koog. Hiermede betuigen wij U onze hartelijke dank voor de zeer vele blijken van medeleven en be langstelling bij het over lijden van mijn lieve man en pappa GUUS SLEGH. In. het bijzonder Ds. Klijnsma voor de woor den van troost tot ons gesproken, de dragers en kleedoplegsters voor de laatste eer aan de over ledene gebracht. C. Slegh-Blom Oudeschild, Texel, april 1960. Voor eeo LANGEVELD DE ROOU N.V. LANGEVELD DE ROOIJ N.V. Voor uw kleuter bij J. P. STAM Voor enkele maanden per 1 mei gegarandeerd droge guzochf voor normale in boedel. Offerte aan G. H. Fortgens De Koog. Tel. Den Burg 157 De Koog 392 in hel seizoen, alle dagen van 9 tot 2 uur. Pension De Zwaluw De Koog GEVRAAGD bij gebleken geschiktheid vaste betrekking. Leeftijd niet beneden 20 jaar. Fa De Graaf Schoorl Waalderstraat, Den Burg „HUMANITAS" afd. Texel Op dinsdag 26 april a.s. om 20 uur zal mej. Mr H. v Amerongen, directrice van Humanitas in de prov. Noordholl. in het Dorps huis aan de Burgwal een inleiding houden over kinderbescherming Ook niet leden-belangsiel- lenden zijn van harte wel kom. Het bestuur. voor winkel en/of huishou ding. Banketbakkerij Kikkert Weverstraat 12 Aanmelding voor kinderen vanaf 7 jaar voor 30 april J. VISSER Voor puik beste naar Maas' Groentenhandel Den Burg Oudeschild Maandagmiddag 26 april en dinsdag 27 april een pracht Edammer Weverstraat 104 KUNT O00< OP UW FlCTS VERTROUWEN! als het een merkfiets is van

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2