Cw znurbrand Bij uw CAMERA hoort een FLITSER! VERGADERING VAN DE RAAD (Vervolg van pagina 1) begrijpen, maar stelt toch voor de opge legde verhoging te aanvaarden, omdat dit noodzakelijk is om ons beroep op een verhoging van de algemene uitkering en voor de uitvoering van de rioolwerk zaamheden. Winkelsluiting Met twee stemmen tegen (de heren Smit en Van der Vis) worden de wijzi gingen in de winkelsluiting aanvaard. Burgemeester De Koning merkt op dat met de werknemers en werkgevers geen volledige overeenstemming is bereikt. De heer Smit heeft via de werknemers vernomen, dat zij met de veranderde openstelling van de winkelbedrijven niet akkoord kunnen gaan en stemt daarom tegen het nieuwe besluit. De heer Van der Vis ziet niet in waar om alle zaken op zondag geopend moeten zijn. Is het niet voldoende dat alleen de belangrijkste bedrijven, zoals bakker, slager etc., geopend zijn? De heer Wassenaar is van mening dat langere openstelling der winkels niet altijd voordelig is voor de zakenman. De vakantieganger heeft maar een bepaald bedrag te besteden en zal dit even goed in de morgen of middag doen als de zaak wel open is. Het was te voorzien dat ook de heer Van der Kooi hier iets over naar voren zou brengen. Als direct belanghebbende kon hij een helder inzicht in de materie geven. Textielhandel en schoenwinkel zullen niet open zijn op de zondag. Dat is ook geheel niet nodig. Er zijn in andere plaatsen in ons land winkels geopend van maandagmorgen tot zondagavond. Hier op Texel is geen enkele middenstander die daarnaar verlangt. Maar wel zien wij het belang van de service in voor de toe rist. Die mogt nu eenmaal terecht kun nen, ook in sommige zaken op zondag. Er is echter geen sprake van dat de zondag sluiting vervalt. Er is een verschuiving in de openingsuren gekomen: in het voor deel van het personeel. De heer Westdorp voert eveneens be zwaren aan tegen de zondagsarbeid. Ook de heer Hin wijst op de verbete ring van de zondagsarbeid. Voelt een gast zich niet als een kip, waarvan zoveel mogelijk geplukt moet worden, aldus de heer Wassenaar. Als wij Coöp. Boerenleenbank Ie Texel zaterdag 30 april en donderdag 5 mei GESLOTEN ae winkels zolang open hebben zal dat zeker worden gedacht. Daarbij komt ook de overtreding van de C.A.O., als er eens een grondige controle zou worden ge daan, was het ook af. De heer Van der Kooi prijst in deze het personeel dat in het seizoen oog heeft voor de belangen van de zaak Veel per soneel ziet er niet tegenop die uren te maken die nodig zijn. Burgemeester De Koning brengt deze nog naar voren: ,,Wij hebben deze kwestie zwaar genomen en zijn niet zo maar tot een besluit gekomen. Juist de openstelling op zondag is goed onder zocht en het bleek dat er ook van de zijde van de werknemer weinig bezwaar bestond. De wijziging in de winkelsluitingswet wordt daarna met twee stemmen tegen aangenomen. Centraal keurlokaal Nu men van de bouw van een openbaar slachthuis heeft afgezien, is het wel noodzakelijk een centrale keuringsplaats voor ingevoerd vlees, met daarin een koelgelegenheid, te gaan stichten. Deze centrale keuringsplaats met de koelin stallatie zal worden ondergebracht in de schuur naast de noodslachtplaats, zodat eventueel afgekeurd vlees direct ter ver werking kan worden gegeven. Nieuwe Pontweg De nieuwe pontweg naar de haven aan het Horntje zal een breedte krijgen van 7 meter, met daarnaast, aan weerszijden, een rijwielpad van 3 meter. Voor het grootste deel zal deze weg over de Hoofdweg door de Prins Hendrikpolder worden gelegd. Gezien de allure van deze nieuwe weg is het belang voor de land bouw en de P.H. Polder slechts betrekke lijk, zodat het onjuist zou zijn de aanleg en onderhoudskosten ten laste van het waterschap te laten komen. Het bestuur van het waterschap is bereid de gehele Hoofdweg in onderhoud en beheer aan de gemeente over te dra gen tegen betaling van ƒ425,door het waterschap aan de gemeente voor de tijd van twintig jaar. De raad ging akkoord met de overname van de 3211 meter lange weg. De aankoop van het pand van de heer Aakster werd eveneens zonder meer aan vaard, zo ook de verkoop van percelen grond aan de Plevierstraat te De Koog. Voor het volgende punt van de agenda verzocht de heer Van der Vis de zaal te mogen verlaten. Het betrof hier: Aan gaan van een transactie met de heer S. van der Vis, die inhield het verkopen van een woning en grond grenzende aan het pand van de heer Van der Vis. Het pand wordt thans bewoond door de rijks politie. Deze transactie is voor de ge meente alleszins gunstig, aldus wethou der Roeper, zodat wij hiertegen geen be zwaar hebben. Ook de raad stemde met het voorstel van B. en W. in. Aan mej. A. M. Bays werd eervol ont slag verleend als onderwijzeres aan de openbare lagere school te Oudeschild. Nieuw politiebureau Voor de som van 15.804,zal aan TEXELFILM DRAAIT Ontspanning voor de bewoners van Tuindorp De eerste reactie heeft de heer Reuvers ontvangen. De directie van de V.V.V, bereid om voor de bewoners van Tuin dorp, die met vakantie in de Slufter vallei verblijven, de Texelfilm te draaien, Wie vult dit programma nog wat aan? KANTOREN GESLOTEN Alle kantoren en diensten der ge meente Texel zullen op 30 april en 5 mei a.s. gesloten zijn. Het ophalen van vuilnis, dat op 5 mei zou plaats vinden, zal thans geschieden op 6 mei a.s. PROGRAMMA 4 EN 5 MEI DEN HOORN 4 mei herdenking met stille tocht naar de begraafplaats bij de Herv. kerk. Ver trek half 8 gelijk voorgaande jaren. 5 mei: 3.30 uur Muziek D.E.K. vanaf de toren 9.00 uur Interkerkelijke dankdienst in de Ned. Herv. kerk m.m.v. D.E.K. 10.00 uur Jeugdappèl, m.m.v. enkele le den van D.E.K. 10.30 uur In Ons Huis poppenkastvoor stelling voor jeugd tot en met 6 jaar, met tractatie; 10.30 uur Wedstrijden voor jongens en meisjes, die niet meer op de lagere school zijn, t.m. 15 jaar; 13.00 uur Vertrek van de wagens voor de historische bevrijdingsoptocht. Op stellen op de Westerweg nabij Den Hoorn; de route is als volgt: langs de Ned. Herv. kerk, Dorpsstraat, Jan Drij- verschool en houtrijke woningen, Dijk Hoornderweg, Amaliaweg, Middenweg P.H. Polder, langs de Schans op Oude schild af; 13.30 uur Kinderspelen; 19.30 uur Een spel voor jong en oud. Hierna gezellig bal in Loodmanswel varen. Natuurlijk steekt iedereen de vlag uit! AGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK Zaterdag 30 april Den Burg, Sportveld SVT, jeugdvoetbal in dienst van de poliobestrijding. De Cocksdorp, Wijkgebouw, bazar t.b.v, de Ned. Herv. kerk. Den Burg, N.H. kerk, concert te geven door het Kon. Texels Fanfare en het Dameskoor, m.m v. mevr. Beumkes, viool en de heren Broer en Kraaima, orgel. Oosterend, filmprogramma voor de jeugd rondgang fanfarekorps. Maandag 2 mei Den Hoorn, Dorpshuis Waldhoorn, 2 30 u. Installatie streekontwikkelingscommissie Den Burg, Casino, Meifeest P. v.d. A., Bestuurdersbond NW en VARA-afdelinj Den Burg, Landbouwhuishoudschool Ver. Oudleerlingen, Zr. Kreumer spreekt over „Zo begint het leven". Dinsdag 3 mei Den Burg, De Graaf, Ledenvergadering woningbouwvereniging Texel. Den Burg, Dorpshuis, Fotoclub De Kie kendief. Zaterdag 7 mei De Cocksdorp, Feestavond sportvereni ging De Cocksdorp. ae Staat der Nederlanden worden ver kocht een perceel grond, groot 1317 m2: liggende aan de Keesomlaan te Den Burg. De Staat heeft het voornemen op dit perceel een groepsbureau te bouwen met twee dienstwoningen. Rondvraag De Koger kerk wordt thans opgeschil derd, zo begint de heer Van der Vis, i: het mogelijk dat ook het opknappen van de toren ter hand wordt genomen? Zal worden nagegaan. De heer Westdorp brengt de modder poel in Oudeschild ter sprake. Het is nu nog steeds niet opgeruimd. Burgemeester: „Het kan nu niet meer, dit had zeker deze winter moeten ge beuren, en volgens mij ook gekund, maar de commissie heeft anders beslist. Begin mei zijn er practisch geen werklozen meer op ons eiland, die dit kunnen doen". De heer Westdorp wil tevens graag weten of er nog verandering in de wegen komt, de zgn. A en B wegen. Spreker ziet hier straks moeilijkheden van komen als de pont in gebruik komt. Er zullen dan wagens van de vastewal komen die voor A-wegen geschikt zijn, maar die hier niet terecht kunnen. Ook de Texelse ondernemers hebben hier mee te kam pen. Hier zijn geen A-wegen, dus zijn de eigen vervoersmiddelen gebaseerd op B- -vegen, maar straks zullen ook de Texelse vrachtrijders meer vervoeren naar de vaste wal. Wethouder Roeper zegt dat het niet mogelijk is Texel van A-wegen uit te sluiten maar ook niet uitsluitend van A-wegen te voorzien. Burgemeester: Wij zijn blij met deze vraag en zullen dit probleem nog eens nauwkeurig bezien. Mevrouw Vrijdag kwam nog even te rug op de aanbesteding pontweg. Burgemeester De Koning deelde mee dat Rijkswaterstaat te Haarlem en Hoorn hebben verzekerd dat de aanleg van de haven aan het Horntje, doorgang zal vinden. Ook het Waterloopkundig Laboratorium te Delft heeft de geprojec teerde Rijkshaven aan het Horntje goed gekeurd. Op 16 mei vindt de aanbesteding van de pontweg plaats. Om even vijf uur sluit de voorzitter de zitting. ln oen pair tellen gebint met Rennies. Afdoend en zonder weerga zijn Rennies en eigenlijk óók een wonder. Want hoe hevig dat overtollig maagzuur U 't leven zuur maakt en oplaait tot in de keel - met Rennies is 't in een paar tellen grondig geblust. Heus ge doet Uzelf te kort! U kunt niet zónder Ren nies. MUZIEKNIS OOSTEREND Vandaag kunnen de Oosterenders iemand aan de deur verwachten met de lijst voor de muzieknis. Het comité hoopt dat er flinke bedragen zullen worden getekend, want de laatste loodjes.De aannemer wil graag met de bouw begin nen, maar dan moet eerst de ping-ping in orde zijn. Wij twijfelen er niet aan het komt in orde! SCHAAKNIEUWS Vanaf heden geen clubavond meer. In september hopen we weer met nieuwe moed te beginnen. De competitie, welke niet geheel is uitgespeeld, is gewonnen door J. Hooijberg. In de gongwedstrijd, welke dinsdag j.l. is gespeeld, werd C. Joustra no. 1 en J. L. Veldhuis no. 2. JONG TALENT HEEFT HAAR KUNNEN GETOOND De conferencier sloeg de plank mis Donderdagavond heeft Jong Talent haar kunnen getoond in De Oranjeboom. Door samenwerking tussen N.V. Intrass en Muziekschool Kok was deze avond tot stand gekomen. Er is heel wat jong talent verschenen. Echter niet alleen jong, ook de op ons eiland bekende mevrouw Craanen heeft haar liederen gezongen. Het eerste nummer werd verzorgd door de jongste leerlingen van muziekschool Kok. Kinderen die vier a vijf weken les genoten hadden speelden pittige klan ken. Wat er allemaal is gezongen? Wat ver wacht U van een teenager, voorzien van petty-coat? Teenagers Melody! Nu die is gezongen deze avond. Ook nu weer had den Anneke en Wim Koorn veel succes, zo ook de zusjes Lagerveld. fta de pauze kwam de oudere groep van muziekschool Kok op de planken. Gezien de korte tijd van repeteren, heb ben we alle lof voor deze accordeonclub. Minder lof hebben we voor de mede werkende Joop van de Marei. Hij was deze avond beslist een derderangs confe rencier. Het was daarom niet te verwon deren dat enkele ouderen de zaal verlie ten tijdens zijn optreden. Het publiek, dat voor 80°/o uit jongeren bestond, hadden wij een ander programma toegedacht. Zijn optreden heeft aan het geheel geen goed gedaan. S.V. TEXEL Zondag speelt Texel tegen DTS (3de kl. KNVB) voor de beker. Of het een even spannende wedstrijd wordt als tegen HRC valt niet te voor spellen. Er zal stevig aan getrokken moe ten worden. DTS kennen we nog als een sterke tegenstander in de 4de klas; werd kampioen, promoveerde en heeft zich de 3de klas uitstekend kunnen hand haven. Het behoort tot de sterkste haar afdeling. Hedenmiddag welpentoernooi Programma: Groep 1: Texel a, Tex. Boys a, De Koog en Oosterend. Groep 2: Texel b, Tex. Boys b, ZDH en Cocksdorp. Terrein I: (resp. tijd, elftallen en scheidsrechter) 1.30 u. Texel b-Tex. Boys b, S. Bakker 1.55 u. Texel a-Oosterend, P. v. Sambeek 2.20 u. ZDH-Texel b, S. Bakker 2.45 u. Tex. Boys a-Oosterend, W. v. Zeijlen 3.10 u. Cocksdorp-Texel b, P. v. Sambeek 3.35 u. De Koog-Texel a, S. Bakker 4.00 u. Texel b-ZDH, P. v. Sambeek 4.25 u. De Koog-Oosterend, W. v. Zeijlen 4.50 u. Texel a-Tex. Boys a Terrein II: 1.30 u. De Koog-Tex. Boys a, W. v. Zeijlen 2.20 u. Tex. Boys b-Cocksdorp, W. v. Zeijlen 3.10 u. Tex. Boys b-ZDH, Fr. Schellinger Tot vanmiddag dus. BELANGSTELLING VOOR NIETS DOEN IS GROOT Voor de afd. Texel van „Humanitas" sprak dinsdagavond in het Dorpshuis te Den Burg mej. mr. H. van Amerongen, directrice van Humanitas. Het onderwerp „kinderbescherming" is niet van de laatste dagen. Reeds in 1868 kwam men op voor kinderstraffen. Voor een heel klein diefstalletje werd zelfs een kind veroordeeld tot 8 jaar tuchthuis. Mej. mr. van Amerongen gaf een dui delijke uiteenzetting over het werk van de kinderbescherming. Hoe dit alles ge worden is van Voogdijvereniging tot Voogdijraad, hoe de Gezinsvoogdij is ontstaan en hoe nu de Raad voor Kin derbescherming haar werk verricht. Na een theoretische en historische in leiding kwam spreekster tot de huidige omstandigheden. Het kind op Texel. Zij attendeerde op het werk van het Medisch Opvoedkundig Bureau dat in Den Helder is gevestigd en waar ook de Texelse ouders alle mogelijke inlichtin gen kunnen worden verschaft. Taak van de ouders Uit een vraaggesprek kwam naar vo- xen dat de taak van de ouders niet alleen is het kind van voedsel en kleding voor zien. Liefde voor het kind is van even groot belang. Ook hier werden praktijk voorbeelden aangehaald. Dat het toeris me op Texel ook invloed heeft op de opvoeding van het kind is voor iemand die zijn ogen gebruikt duidelijk zichtbaar. Het komt maar al te dikwijls voor dat Hnderen in het drukst van het seizoen de straat op gestuurd worden met een kwartje en soms nog meer. Ook hiertegen waarschuwde mej. Van Amerongen. Er moet, ondanks de drukte en de kleine woonruimte, toch steeds aandacht aan het kind worden besteed. Vooial nu wij leven in een tijd die gejaagd is; alles moet even snel gaan. De ouders moeten belangstelling bij de jongeren wakker maken voor goede ont spanning, normaal luisteren naar muziek enz. De belangstelling voor niets doen is groot genoeg. Ook de punten televisie, zakgeld en schoolsparen kwamen aan de orde. TEXELSE BOYS-NIEUWS De Boys-welpen nemen hedenmiddag deel aan het welpentoernooi, dat gehou den wordt op het Texel-veld. Welpen a en b zijn in verschillende groepen ingedeeld. Beide elftallen spelen de eerste wedstrijden om 1.30 uur. Zorg ervoor op tijd aanwezig te zijn, zodat deze organisatie vlot kan verlopen. Den ken de spelertjes om hun inleggeld van 0,25 mee te nemen. V.V.V.-TEXEL In verband met Koninginnedag komt de aanvraaglijst van deze week eerst maandag bij de leden. Normaal wordt deze lijst op zaterdag bezorgd, maar dit is deze keer niet mogelijk. Voorts zij medegedeeld, dat o.p don derdag 5 mei, bevrijdingsdag, de bureaus van de V.V.V. gesloten zijn. BEVRIJDINGSFEEST TE DE KOOG Zoals reeds eerder bericht is, zal De Koog op grootse wijze het Bevrijdings feest vieren. De O.V. zal een feesttent plaatsen op het parkeerterrein in de duinen. Hier zullen 500 personen een plaats kunnen vinden om de revue „Wij leven blij", geschreven door de heer K. W. Afman, te kunnen beluisteren, ter wijl de „Duinkanters" daar 's middags voor de jeugd een toneelstuk zal opvoe ren. Hieronder volgt het volledig pro gramma. 9.00-9.30 uur Interkerkelijke samenkomst in de Ned. Herv. kerk; 10.00 uur Vlaghijsen bii de o.l. school met zang van „Advendo" en kerkkoor. 10.30 uur Kinderoptocht met versierde fietsen e.d. 14.00 uur Kindervoorstelling in de feesttent: „Het wonderpaard van Mar- joleintje" wordt opgevoerd door de „Duinkanters". Tussen 17.00 en 18.00 uur Passeren van de historische optocht. 20.00 uur Revue „Wij leven blij" door K. W. Afman, op te voeren door de gezamenlijke Koger verenigingen. 1 (Een Philips flitslampje) kost een kwartje Langeveld De Roolj TREKKERSKERN BIJEEN Zaterdagavond (heden) om 7.30 uur weer bijeenkomst van de trekkerskern in de Jeugdherberg. LAATSTE AVOND In Hotel „De Hoop" werd woensdag avond de laatste vergadering gehouden van dit seizoen door de Plattelandsvrou wen afd. De Cocksdorp-Eierland. Een bijzonder goede avond. Coby Schreier bracht muziek en zang. Liedjes uit de tijd omstreeks 1920, o.a. van Manna de Wijs-Mouton, Dirk Witte en tijdgenoten. Heel gunstig besproken en goed gezon gen bij de gitaar. Na de pauze werden oude ballades gebracht in West-Fries costuum. Heel jammer was de geringe belang stelling, die er voor deze avond bestond. Voorzitster hoopte stellig op een her haling en dan voor een groter, maar ze ker niet dankbaarder publiek. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam Maandcollecte kerkvoogdij De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Met medewerking van het Koger kerk koor o.l.v. de heer J. Visser. Extra collecte voor de kerkvoogdij Den Hoorn 9.30 uur Ds. Wolfensberger Doopdienst De Koog 19.00 uur Ds. Waardenburg De Waal 10 uur Ds. Waardenburg Oosterend 10 uur Ds. Klijnsma Maandcollecte kerkeraadskas Oudeschild 11 uur Ds. Wolfensberger Maandcollecte kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Ds. De Lange Oosterend 10 en 3 uur Ds. Lecointre GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10.15 en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds. Van Bilderbeek Lentedienst De Koog 19.30 uur Ds. Van Bilderbeek TEXILAABTJES Te koop puikbeste aardap pelen. Geen blauw er in en geen afkokers, alles kruim. P. Beers, Den Burg, Telef. 613 - Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concurr. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn, Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 Kogers, laat uw gazon maaien door B. Eelman, Boodtlaan 10 Deurw Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting ir\ Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, in' asso, kosteloos advies in pachtzaken). Pasaagebureaa Velthuys Den Helder, houdt maan dags van 10.30 tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Australië, Ame rika. Canada enz. Te koop puikbeste aard appelen, 16 ct. per kg. M. H. Bakker, Schilder end 143 Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave V.T.B.. Den Burg, tel. 85 Verl sleutel van kattebak van Ford auto. Gaarne te rug D. Bakker, De Westen Wie heeft in „Panorama" z'n grij2e handschoenen laten liggen. Tegen adv. kosten kunnen ze worden afgehaald Te k. 2 beste kui kalveren. C. Comman deur, Marico, Den Burg Takken voor Meierblis help ik de hele dag laden in Indien bij] advertentie opdrachten niet duidelijk vermeld staat aan wie de reke ning moet worden ge zonden, kan plaatsing niet doorgaan Dit geldt vooral voor verenigingen en voor degenen die gelegen heidsadvertenties opge ven, waarin alleen een adres, maar geen naam wordt genoemd. Dir. Texelse Courant Tureluursweg. Na Visser 2de weg links. P. Kikkert tel. 375, De Koog Wie heeft Paul Smidlz'n nieuwe bal meegenomen uit de vijver? Graag terug garage v. d. Slikke Gevr vaste arbeider. Woning beschikb) Aangeb. 2-jarige frisse koe Keijser, „Korenschoof" Voor kwaliteitskleding: Modelkleermakerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel Te k. studie-orgeltje, v.d Veen, Molenlaan 1 G, De Cocksdorp Te k gevr. jongensfiets Mevr ideme, Schoonoordsingel 9, telef 393 Te huur aangeb. gestoffeerde kamer, stro mend water, telef Br. no 92 bur. Tex Crt. Wie heeft m'n blauwe Parker ballpoint gevonden? Tegen bel. gaarne terug aan J Witvliet, Oudeschild Te k 27 st. 2 I. en 15 St. 1 Va I. weckglazen.elektr strijk bout, snij bonen molen, scha- penemnier, ontromer en karn C Garritsen. Vianen tel 278 Te k 2 pinken M Write, Hoornderweg, tel. 539, Den Burg Te k pr meisjesiiets Duinweg 161, Cocksdorp Verl bruine fietstas, bel voor vinder J. Martens, Haffel- derweg 7 Te k jongens fiets Gazelle. De Graaf, Waalderstraat 32 Met vreugde en dankbaar dankbaarheid geven wij U kennis van do geboorte van onze zoon en broertje Bastiaan Lambertus BERTJE J. M v. d. Berg-de Rooij W. v. d Berg Jeanne, Jannie en Klaas P. v. Cuijckstraat 12 Den Burg. Texel 26 april I960 Daar boven juicht een groteschaarvan kind'ren voor Gods troon. Plotseling werd uit ons midden weggenomen ons geliefd kleinzoontje en neefje Willem Jan hij werd bijna 2 jaar W, Trap F. Trap-Dros A. Timmer-Trap A Timmer Czn R. v. d. Berg-Trap J J. v. d. Berg I Trap A. Trap- v Groningen neven en nichten Oosterend, 27 april 1960 Heden is nog vrij plot seling van ons wegge nomen, onze geliefde broeder, zwager en oom Adriaan Smidt, in de ouderdom van 65 jaar „De Kamp" Den Burg I. Boerhorst-Smidt D. Boerhorst Dzn Amsterdam B. v Westen Smidt G v. Westen Den Burg A Herkes-Smidt K, Smidt M M V. Smidt- von Kiedrowski en kinderen Rusthuis „St Jan", Den Burg, Texel, 26 april i960 De teraardebestelling heeft plaats gehad vrij dag 29 april I960 op de Algemene begraaf plaats te Den Burg. 3 mei hopen onze lieve ouders en grootouders W. v. Heerwaarden en M. v. Heerwaarden- de Porto hun 50 jarige echtvereni ging te herdenken Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Gasthuisstr. 9, Den Burg, Jb v. Heerwaarden L. v Heerwaarden- Gieles Th v Heerwaarden S. v. Heerv aarden W. v. Heerwaarden Australië H. v. Heerwaarden A v. Heerwaarden- Kees A. v. Heerwaarden- Puiman Den Burg A. v. Heerwaarden N v Heerwaarden- Koopman D. de Ridder- van Heerwaarden H de Ridder en kleinkinderen Plechtige H Mis uit dank baarheid om 9 uur in de parochiekerk St Joannes de Doper. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u te berichten dat geheel onverwachts is overle den onze Heerbroer, zwager en oom Cornells Joannes Graaf in de leeftijd van 49 jaar en in het 24e jaar van zijn priesterschap. Pietermaritzburg Z Afr. J C. Grnaf J. Graaf-Hin Den Burg: Th. M Graaf H G. Graaf- Moerkamp Rosmalen E G J. Graaf Den Helder E M. van Wei-Graaf L W van Wel Den Burg: T M Graaf .C Graaf Kauw G M Witte-Graaf M Witte en kinderen Den Burg, Texel, 25 april 1960 De plechtige Requiem mis en bijzeiting in het priestergraf heeft plaats gehad vrijdag 29 april i960 te Amsterdam.

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2