„Alle perken te buiten Omnibus Breimachines A. M. de Jong f 3,95 st ree korawi kkel mg jong paarden- en veulenvlees eaDgeveld De Rooij n.v. Knittax de koning der Breimachines Naaimachinehandel JAC. BRUIJN, Weggooien Boekbinderij Sociale Werkplaats NIEUW RIJWIELPAD WORDT AANGELEGD Maandag is het Staatsbosbeheer begon nen met de aanleg van een nieuw rijwiel pad van De Koog langs de Ruigedijk naar De Waal. Het belooft een aantrekkelijk geheel te worden, dat zeker in een be hoefte zal voorzien. VOOR HET JEUGD RODE KRUIS Hebben wij reeds in een vorig nummer vermeld, dat actieve kinderen geld bij een brachten voor het Jeugd Rode Kruis. Ook nu ontvingen wij weer een opgave. Het zijn nu Geertje Kiewiet, Alie Kie- wiet, Geertje Zuidewind en Cora de Vries, die met hun kijkdoos ƒ13,50 bijeen hebben gebracht. Mevrouw A. Tiessen-Spaans heeft het bedrag overge maakt aan het Jeugd Rode Kruis. TEXELSE MARKT Aangevoerd maandag 17 oktober 1960: 15 koeien 650900; 4 nuchtere kalveren 5095; 1 ram plm. 140,5 lammeren 100145; 2 schapen 95100; 6 graskal veren 250380. „VERGULDE KIKKERT" UIT HET VERLEDEN HERBERGT FANCY-FAIR UIT HET HEDEN Vanaf morgen zal er weer gezelligheid zijn in het oude gebouw, dat nog steeds de naam „Vergulde Kikkert" draagt. De R.-K. Contactraad organiseert er een klinkende fancy-fair. We mogen U aanraden er te voet heen te gaan, want gelukkige mensen gaan dan per rijwiel naar huis. Het kan ook zijn per autostep, maar in ieder geval zijn er schitterende prijzen. Het zou te ver voeren om al de attracties te gaan noemen. We kunnen slechts zeggen: Dat moet U meemaken! (Zie ook de advertentie in dit nummer). NIEUWE TELEFOONAANSLUITINGEN Den Burg: no. 2304, C. D. Bakker, „Pronkjewail", Gerritsland B 166 b; no. 2067, R. Berkenbosch, Kogerstraat 71; no. 2928, C. Boekei Czn., De Ruyterstr. 98, Oudeschild; no. 2855, E. J. Broekema, Kand. notaris, Wilhelminalaan 61; no. 2372, G. H. Fortgens, Wilhelminalaan 112; no. 2091, mevr. D. Vlaming-de Vries, Elemert. De Cocksdorp: no. 226, Boothuis Kon. N. en Z.H. Redding Mij. Den Hoorn: no. 245, J. Duinker, 45; no. 241, J. Kikkert M. J.zn., P. H. Polder H 32b; no. 243, W. J. Kikkert, 177; no. 225, D. R. Mansholt, Boerderij Ceres, P.H. Polder; no. 242, B. Timmerman, de Spar, 106; no. 244, G. Witvliet, 157. De Koog: no. 272, P. C. Bakker, Koger- veld K 20; no. 283, Gebr. Bruin, Bouw- bedr. Californiëweg; no. 270, J W. Dek ker, Vogelmient 28; no. 277, C. G. Drevel, Strijbosstraat 2; no. 280 Helderse Cou rant, Vogelmient 37; no. 205, P. Savel- kouls, „De Zonnebloem", Ruijslaan 7; no. 285, C P. Sleeuwenhoek, Pension „Sunny Home", Dorpsstraat 41; no 373, E Stoer, Hfd. der school, Brink 27; no. 276, A. M. Tollenaar, Pijpersdijk. Oosterend: no. 284, A. Vonk, Mulder- straat 11. DE STREEKONTWIKKELING IN ACTIE Vrij regelmatig verschijnen er onder het hoofd „Streekontwikkeling" medede lingen over diverse onderwerpen zoals diepploegen, beweiding, enz. Ook is er al iets geschreven over de streekontwikke ling zelf en is de commissie aan U voor gesteld. Het blijkt dat velen zich afvra gen wat doet nu de streekontwikkelings- commissie? Het „menu" van de commissie Het doel van streekontwikkeling komt kort gezegd hierop neer dat zij streeft naar een intensievere voorlichting. Een ieder, die dit wenst kan om advies vragen. Misschien denkt U: „Ja, maar ik heb niets te vragen en mijn bedrijfsvoe ring is zodanig dat er geen hogere winst uitgehaald kan worden". Inderdaad is het zo dat er heel wat bedrijven op ons eiland voorkomen waar een prima be drijfsvoering plaats vindt. Wij moeten echter niet het spreek woord vergeten: „Een mens is nooit te oud om te leren". Vooral in een tijd waar uitvindingen in steeds sneller tempo plaats vinden, zijn er soms veel onbeken de mogelijkheden. En nu is naast het werk dat al op Texel wordt uitgevoerd de streekontwikkeling er bij gekomen. Zij wil de mogelijkheden laten zien die er vandaag zijn. In dit alles trachten zij praktisch te blijven en U moet heus niet denken dat er grote en wilde plannen op stapel staan. Mag ik eens een greep doen uit het werkprogramma? Wij zullen starten met 2 demonstratie- bedrijven. Dit zijn bedrijven waar spe ciale aandacht zal worden geschonken aan het grasland, dus de bemesting ver pleging, enz. Behalve de veebezetting en de conser vering heeft bovendien de arbeidsproduc tiviteit de aandacht. U ziet het al, de hele bedrijfsvoering wordt onder de loupe ge nomen. In de nabije toekomst zullen deze be drijven als excursieobject dienen. De commissie heeft verder besloten om op een achttal percelen, verspreid over het gehele eiland, het resultaat van inzaai van goed graszaad, goede verpleging en juiste bemesting te laten zien. Wij gaan aan bet schatten In nauwe samenwerking met de Ver eniging voor Bedrijfsvoorlichting is een veevoederkern opgericht. In dit verband zal er eind november een kleine tentoon stelling georganiseerd worden. Hier kunt U het verschil tussen goede en slechte ruw voedermiddelen zien, terwijl een des kundige een lezing zal houden over de veevoeding. Tijdens deze tentoonstelling kunt U deelnemen aan een wedstrijd in het schatten van hoeveelheden voer enz., AUTO'S BOTSEN OP DE POSTWEG Zaterdagmiddag omstreeks 4 uur reden twee personenwagens, één afkomstig uit Noordwijk, de ander uit Amsterdam, over de Postweg. Beide gingen richting De Cocksdorp. De voorste wagen was de weg aan het zoeken, die afslaat naar de Slufter. Toen de bestuurder deze had gevonden en linksaf wilde slaan, had de achterste wagen het plan te passeren. Een flinke zet in de linkerzij bracht de voorste wagen in de sloot aan de rechter kant van de weg. Dokter Renout, die het zag gebeuren, verleende eerste hulp. De bestuurder had een hoofdwond en een bejaarde dame klaagde over pijn aan haar benen. Wachtmeester Tromp heeft proces ver baal opgemaakt. De materiële schade was aanzienlijk. MOTORRIJDER RIJDT TEGEN SCHRIKPLANK Maandagmorgen om 6 uur reed de heer B. op zijn motor van De Cocksdorp naar Den Burg. Vermoedelijk werd hij bij een gevaarlijk punt nabij de Ruigedijk, ver blind door een mede-weggebruiker. Hij vloog met zijn motor tegen een schrik- plank aan, die als men van De Cocksdorp komt, rechts van de Postweg staat. De berijder kwam zes meter verder in de sloot terecht. Zijn motorrijwiel was to taal ontzet. Lichamelijk kwam de heer B. er goed onder vandaan. Ook hier heeft de politie verbaal opgemaakt. BAZAR TE MIDDEN -EIERLAND In de „oude" o.l. school te Midden- Eierland wordt vrijdag en zaterdag een bazar gehouden. Er zijn talrijke attrac ties, die bezoek en deelname dubbel en dwars waard zijn. waar bij wijze van attractie enige aar dige prijsjes aan verbonden zijn. Er is echter nog meer Ongetwijfeld zullen de akkerbouwers zich afgevraagd hebben: „Wat doet men op het gebied van de akkerbouw, of hebben ze daar geen plannen voor?" De plannen zijn er wel maa; de commissie kan niet alles tegelijk. Wel zullen er dit najaar enige cursus sen worden georganiseerd o.a. waar le zingen worden gegeven over problemen rondom de bedrijfsvoering. We hopen U binnenkort meerdere ge gevens te verstrekken over plannen waar de commissie mee rond loopt. Komt Sinterklaas op Texel? In veel gebieden is men de mening toegedaan, dat bij een streekontwikke ling met geld gestrooid wordt. Dit is echter niet het doel van de op zet. Wij herhalen nogmaals dat ons doel is, te trachten door gezamenlijke aanpak de problemen betreffende de bedrijfs voering op te lossen. Dat zal dan kunnen resulteren in hogere bedrijfsuitkomsten en dat is uiteindelijk veel belangrijker dan subsidies. ,F. Brouwer. FEUILLETON door HANOL SPOOR. 16. Thuis zou er waarschijnlijk warme koffie zijn. Zijn pensionhoudster was als een moeder voor hem en zorgde steeds, ook bij nachtdienst, dat hij zich te allen tijde van warme koffie kon voorzien. Hij zou alle zaken maar even op zijn beloop laten en zich wat gaan opknappen. De ramen van het gemeentehuis waren nog verlicht. Behalve boven in de burge meesterkamer, brandde nu ook nog licht in de raadszaal. Zou het onderzoek nog in volle gang zijn? Polten kon zich dat moeilijk voor stellen, Zijn collega was wel heel serieus, maar de eventueel nagelaten sporen, zouden toch niet zoveel tijd vergen. Polten ging naar de overzijde van de straat en poogde zover mogelijk in de kamer en de zaal te kijken. De lege schilderijlijsten en het mishandelde derde schilderij waren net even zichtbaar en hingen nog precies eender tegen de wand. Nergens was een teken van leven te be speuren. De burgemeester zat ook niet aan zijn bureau, want dat zou hij van hier uit gemakkelijk kunnen constateren. Had hij misschien vergeten de lichten uit te doen? Dat was anders niets voor burgemeester Zwiersma, die juist altijd zo punctueel was. Polten keek een tijdje naar de ver lichte ramen. Niets bewoog en geen ge luid drong naar buiten door. Het maakte hem toch wantrouwend. Het beste was om de zaak maar even te onderzoeken. Het besef dat hij, bij het aantreffen van de burgemeester, al dadelijk zijn ont dekking van deze avond zou moeten ver tellen, deed hem zijn pas een weinig in houden. Aarzelend besteeg hij de trap, wikkend en wegend, of hij nu al rapport moest uitbrengen, of dat hij dat pas mor gen zou doen. Tegen beter weten in hoopte Polten nog steeds dat de tijd uitkomst zou brengen. Met een strak gezicht deed Pol ten de buitendeur open en sloot hem met langzame gebaren weer achter zich. Hij klopte op de deur van de burgemeesters kamer. Geen gehoor. Voorzichtig draaide hij aan de deurknop. Misschien was de burgemeester wel in slaap gevallen? De deur zwaaide open. Nietseen lege kamer. Nog steeds met gedwongen bedaarde bewegingen sloot Polten weer de deur en liep met afgemeten passen naar de raad zaal. „Beslist zo verstrooid naar huis gegaan, dat hij de lichten heeft laten branden", mompelde hij en haalde ondanks zichzelf verlicht adem. Polten deed een stap in de zaal en keek oudergewoonte even rond. Dan voelde hij zich op slag verstijven. Was hij nu gek geworden en zag hij deze nacht door lopend visioenen, of lag daar werkelijk een lichaam op de grond uitgestrekt? Grote genade, het was burgemeester Zwiersma. Polten kwam haastig dichter bij. Met een oogopslag zag hij dat de burgemeester was neergeslagen. Het ach terhoofd toonde een wond, geronnen bloed kleefde aan de haren. Polten bukte zich over de burgemeester heen en be tastte zijn lichaam. Gelukkig, hij leefde nog. Hij snelde naar de telefoon en belde de dokter. Daarna draaide hij met koortsachtige haast een ander nummer. Op opgewonden toon vroeg hij aan de verbaasde rechercheur, waarmee hij ver binding kreeg, om assistentie. „Ons dorp is één gangsterhol gewor den", brulde hij met onherkenbare stem. HOOFDSTUK VII. Stad contra platteland Hilko, nog steeds niet bekomen van de verwondering over het feit dat hij Linda Wevels zo volkomen veroverd had, dacht dat het paradijs zich voor hem opende, toen zij zich zo zonder tegenstand in zijn armen liet glijden. Dicht trok hij haar tegen zich aan. Door haar dunne kleding werd hij haar warme huid gewaar en het maakte hem dronken van verwachting. Tientallen liefkozende woordjes kwamen hem in gedachten en fluisterend sprak hij ze uit, zijn mond dicht hij haar kleine goed ge vormde oortjes. Wat was ze verrukkelijk mooi in dat zachte schemerlicht. Met het uitdraaien van de grote lampen scheen ook haar koelheid verdwenen te zijn. Wat was ze wonderlijk en vol verrassingen. Heel wat anders dan de zoete en altijd gelijkmatige liefheid van Ineke. Hoe had hij daar te vreden mee kunnen zijn? Wanneer hij bij Ineke wat opgewonden raakte, dan gleden haar koele handen over zijn ge zicht en keek hem met haar klare ogen rustig en open aan. Maar Linda gaf hem een heerlijk sen- satiegevoel, dat hij op het ogenblik voor alles in de wereld niet zou willen missen. Hij voelde zich de held van een groot avontuur. Een meisje dat bewonderd werd door alle mannen, waar ze mee in aanraking kwam, lag als een lammetje in zijn armen. Warm waren haar lippen en opwindend haar strelende gebaren. Deze opwinding was heel iets anders, dan wat hij in de vooravond had ondervonden, toen hij zich had laten verleiden om te veel geestrijk vocht te drinken. Toen was het meer een kwajongensachtige baldadig heid geweest en hij had zich als een idioot aangesteld. Maar dit.... dit was werkelijkheiddit was echt. Nu was hij heus de hoofdpersoon. Hilko kwam in een overwinningsroes. Zijn greep om Linda werd vaster en onbeheerst kustte hij haar. Plotseling sprong Linda overeind. Met een paar haastige passen was ze bij de schakelaar en met een klik baadde de kamer weer in een zee van licht. Hilko was verlamd van schrik blijven zitten. Even dacht hij dat de familie Wevels was thuisgekomen en dat Linda daarvan was opgeschrokken. Hij keek naar Linda en zijn verbazing werd bijna komisch. In plaats van schrik, of een zekere emotie op haar gelaat te zien, was dit daarentegen vertrokken van haat. Wat bezielde haar ineens? Die totaal onverwachte wending werkte zo ontnuchterd op hem, dat hij zich in een seconde in een heel andere wereld verplaatst voelde. Zijn ontredde ring veranderde in schaamte. Hoe had hij zich vergeten. Maar Linda had ook alle aanleiding tot, die houding gegeven. Zijn zelfvertrouwen kreeg weer de over hand. Daar stond ze nu als een beeld der wrake. Eerst daagde ze hem uit en dan vertoonde zij zich als de belaagde on schuld. Hij kreeg aandrang om haar mid den in dat berekende gezicht te slaan. Hij begreep dat ze daarstraks gevoelens had getoond, die er helemaal niet waren. Ze had een clown van hem gemaakt. Waarschijnlijk had ze zich kostelijk ver maakt. Hij was er deze avond voor de tweede keer ingevlogen. Voor hen was hij het plattelandsjongetje, goed genoeg om zich er mee te vermaken, en dom genoeg om er een hoop pret mee te schoppen. Hij, Hilko Voorhout, die hier in het dor^ een eerste plaats innam. Hij, die in de ogen van Ineke een held was, hij was deze avond de speelpop van de stads jeugd geweest. En later weer van deze hysterische heks. Met open ogen en met alle verstand dat hij dacht te bezitten, was hij er ingevlogen. Daar stond ze nu met flikkerende ogen, alsof ze hem met haar blikken wilde ver nietigen. Nu mocht hij zeker weer raden of dit spel was of realiteit. Nu wilde zij zich als het onschuldige meisje voordoen en hij was de boeman. Terwijl zij woordloos hun krachten maten, zocht Hilko naar een bevredigen de oplossing om zijn figuur nog enigszins te redden. (Wordt vervolgd) S.V.O.-NIEUWS Willen de leden er aan denken, dat er alweer vier maanden van dit voetbaljaar verstreken zijn. Dit met het oog op de te betalen contributie. Straks schrik je weer van het totaalbedrag. Beter is het om eventjes bij de penningmeester aan te wippen en uw contributie te voldoen. Voor de adspiranten en welpen zorgt zo veel mogelijk Wim Bakker; wat niet wil zeggen, dat je bij de penningmeester niet mag betalen. Denken we er allemaal eventjes aan! Oosterend gaat a.s. zondag op bezoek bij Watervogels. Let wel, dit is hetzelfde elftal, dat afgelopen zondag tegen De Koog had moeten spelen. Zij, die dus de vorige week al een berichtkaart gehad hebben, krijgen dit deze week niet. Afbe- richten voor of op donderdagavond (tel. 206 Oosterend). S.V. TEXEL VZV-Vios 0—1; BKC-RKAFC 4—1; Suc- ces-Schagen 101; Hollandia T.-Water- vogels 12; Texel-Helder 16. Helder heeft een royale zege op Texel geboekt. Met dikke cijfers namen ze de punten in beslag, doordat er bij Texel in de verdediging steken vielen. Reeds na 8 min. profiteerde H. van een misser van onz spil, hetgeen juist voldoende werd om de sfeer bij Texel te deprimeren. Er werden dekkingsfouten gemaakt, zodat H. goed in haar spel kon komen. Niek speelde een prima wedstrijd, onderbrak vele malen en gaf door naar de voor hoede, waar het niet altijd klopte en de bal te veel via Ruud, die extra bewaakt werd, en meestal in zijn solo-acties vast liep. De leiding kon ons maar matig be koren. Aanvankelijk was H. sterker. Een vrije schop op ons doel werd naast geschoten. De eerste T.-aanval ging over rechts, waar Gerie iets te scherp voorgaf en meteen is Helder weg. Bob werd gepas seerd, schot ging naast. Na 8 min. een nieuwe H.-aanval; Bob mist waaruit H. de leiding nam: 01. T. pakt direkt flink aan. Ruud maakt zich vrij, maar zijn schot wordt met moeite naast gewerkt. De doelschoppen van Bertus werden tel kens een prooi van de H.-verdedigers, Een enkele goede tegenaanval levert een doelpunt van Gerie op, maar wordt we gens buitenspel geannuleerd. Na 20 min. werd het 02 yit een verrassend schot, waarop Bertus niet reageerde. Uit een vrije schop op het H.-doel plaatste Niek naar Ruud; deze naar dt linksbuiten, die veel te laat startte. Maai H. maakt no. 3 omdat Bertus te vroeg was uitgelopen, na 35 min. Maar dan dachten we Gerie te zien scoren, zijn schot sprong af op een H-speler. Texel komt nu meer opzetten; Gerie zette goed voor, maar de aanval werd afgeslagen. Hans was niet actief en vertoonde weinig strijdlust. H. trok ten aanval en maakte in buitenspelpositie no. 4. Met deze stand kwam de rust. De 2de helft pakte Texel belangrijk beter aan. Een vrije schop wegens hands werd naast geschoten. Even later trof Geries harde schot de paal. Na 15 min. plaatste Abe prachtig door naar Cees Groen, die ineens inschoot en het mooiste doelpunt van deze middag maakte: 41, Helder kwam weer terug en nam het spel weer in handen. De linksbuiten ging langs de lijn, passeerde Rennie, kwam naar binnen en kon ongehinderd in schieten. Texel kreeg nog een kans, maar er werd tegen de keeper geschoten. Het werd zelfs 16 nadat Harry en Bob werden omspeeld en Bertus verzuimde uit zijn doel te komen. Thijs, die aanval lend mooi werk deed, loste een prachtig schot. Ruud schoot de zoveelste vrije schop over. Zo had Helder verdiend gewonnen, om dat ze knap voetbal speelde, waartegen Texel vandaag geen antwoord gereed had. Elke keer hopen we dat het enthou siasme en tempo als tegen Hollandia T. regel zou worden, maar dan zal het an ders dienen te gaan. De vooruitzichten zijn niet zo heel best, maar hopelijk is er een opstelling te vinden, die weer moge lijkheden biedt. A.s. zondag: VZV-Texel; Texel 2-W.- Waard 2. Adspiranten zaterdagmiddag: De Koog a-Texel a; Texel b-Oosterend b. TEXELAARTJES Wij leveren alleen de zuivere wollen stoffen, zonder bijmenging van kunstvezels. Kwaliteiten om te zoenen. Model kleermakerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel Te koop Belgische herder, Warmoesstr. 32, Den Burg Te k. gevr. spekkuip.P. Koorn, De Westen H 115 Tel. 2451 Geef Uw op dracht voor levering van bloembollen steeds in han den van 'n vertrouwd adres Van Strien's bloembollen- handel en kwekerij, Wilh. laan 94, Tel. (02220) 2904 Te k. jonge kippen en jonge hanen. P. Keyser, Gravenstr. 20, Den Burg Te k. prima cons, aard appelen. A. Lap, Tel. 238 Den Hoorn Gevr. een gebruikte huishoudkachel. Adr. te bevr. bur. TexCrt Tek.a.g.b.3hl plantgoed (umbellatum) oranje var.J. C. Koopman, Den Hoorn 47 Te koop goed onderh. kinderwagen en box. P. J. Schagen, Wijde Steeg 4, Oudeschild Te k. brom fiets RAP, in prima staat, billijke prijs Zd Haffel B67 Telef. 2927 Rectificatie Berini motor f 25,- met fiets f 40,- Eelman, Schilderend 101, Flevo Beste winteraardappelen te koop, vrij van ziek. |ac Bakker, Mienterglop, De Koog K 23a Met dankbaarheid geven wij u kennis van de ge boorte van een welgescha pen dochtertje Margreetje Jeannette H. Bas G. Bas—Ploeger „Witte Engel" Texel 17 oktober 1960 Tijdelijk adres: Lidwina- ziekenhuis, Den Helder. Cor de Wolf en Rie van Velzen hebben de eer, U mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben op vrij dag 28 oktober a.s. des nm 2 uur ten gemeentehuize te Breskens. Huwelijksinzegening om 3 uur in de Evang. Luth. kerk te Groede door de weleerw. heer Ds. J. Happee uit Stadskanaal. Receptie van 6,3C tot 7,30 uur in het jeugdgebouw „De Uitkomst" Breskens. De Waal 12, Texel Breskens, Boulevard 78 Oktober 1960. Voorlopigtoekomstig adres Dorpsstraat 86, Breskens JOH. C. v. d. WERVE en H. DI|KER houden hun receptie op de trouwdag 21 okt. te Eier- land C 2 Met grote blijdschap ge ven wij u kennis van de geboorte van ons dochter tje Klasina Johannetta (Ineke) D. Uitgeest—Koopman K. Uitgeest Kogerstraat 78, Den Burg Texel, 16 oktober 1960 Op maandag 24 okt. hopen onze lieve ouders J. Huisman en M. Huisman—Witte hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat God hun nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen joke en Jos Nel en Henk Kees Jan Tiny Jeannet Japie Ankie Gerard Gel. tot feliciteren van 4- 6 uur Kogerstraat 55, Den Burg. Heden overleed plot seling mijn innig ge liefde man, onze zorg zame vaderen behuwd- vader Jan Lap Oud-Gezagvoerder Koninklijke Rotter- damsche Lloyd in de ouderdom van 80 jaar. Rotterdam A. M. E. Lap— Thijssen Geldrop N. P. A. E. Prinsen- Lap G. L. Prinsen Rotterdam, 16okt. 1960 Schiedamsedijk 52d De bijzetting in het familiegraf heeft woens dag 19 oktober te Was senaar plaats. Hiermede betuigen wij onze dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons 12'/2 jarig huwelijk ondervonden. J. H. v. Boven N. v. Boven v. d. Wulp Jantje en Geertje Willem v. Beijerenstraat 5 Den Burg, Texel Deze week Lappen 1,80 p 500 gram Baklap 2,20 Rosbief 2,20 Om te braden een heerlijk pakje gesmolten rundvet a 40 ct per 500 gram. Slagerij Hogerstraat D. VISSER Nu een Voorhanden bij Nu ook leverbaar met ingebouwde naal denwisselaar. Vraagt demonstratie bij Stenenplaats, Den Burg kunt U altijd nog. Ai uw boeken en tijdschrif ten weer als nieuw terug. Burgwal 20, telefoon 2159

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2