NU FOLDER Texel is gereed om de Wadden conferentie te ontvangen Texels Voorland wwwww pracht wollen dekens, truien en vesten voor halve prijzen Kees Nuyes, Schagen boerderijtje CURSUS MACHINAAL MELKEN De cursus machinaal melken, welke vorig jaar een groot succes was, wordt bij voldoende deelname ook dit jaar weer gehouden. Er zijn echter nog enige deel nemers nodig om de cursus doorgang te laten vinden. Meldt U spoedig aan of vraag inlichtingen bij de assistent Vét. Hyg. Dienst, telefoon 02220 - 2182 (labo ratorium) of 02220 - 2523 (huis). TEXELSE STUURMAN NIET VERMIST Dacht men eerst dat er zeven beman ningsleden aan boord waren van de vergane kustvaarder „Friso", nu is an ders gebleken. Op de lijst van vermisten kwam ook de naam voor van de Texelse stuurman P. J. van Sweden Deze zeeman had echter een reis eerder afgemonsterd en was juist met de „Merwestad" uit Delfzijl vertrokken. De artikelen in de kranten heeft hij niet kunnen lezen, maar deze zullen voor hem worden be waard. Zo bericht ,,Het Vrije Volk". „Het Parool" geeft een andere lezing: Een interview met de enige overlevende. Deze man beweert dat ook Van Sweden is omgekomen. Over dit verschil hebben wij even sluiswachter J. H. Dik te Delfzijl gebeld. „Van Sweden leeft, want ik heb zelf met hem gesproken op de dag dat de „Friso" is vergaan. STREEKONTWIKKELING „TEXEL" Afdeling Huishoudelijke Voorlichting Vrijdagavond 4 november begint in De Cocksdorp de klusjescursus voor de plattelandsvrouwen afdeling Eierland-De Cocksdorp. Over de tijd en plaats van samenkomst volgt nader bericht. Het programma om vat ongeveer: het repareren van kleine huishoudelijke aritkelen, het opknappen en vernieuwen van muur en vloerbedek king, witten, verven, schoonmaken van metalen en onderhoud en ontvlekken van hout. Op initiatief van de deelnemsters kunnen ook andere huishoudelijke onder werpen behandeld worden. De cursus duurt 6 lessen. Lesgeld be draagt ƒ3,50 totaal, met gebruik van materialen. Ook in Oudeschild kan, bij voldoende deelname, zo'n cursus begonnen worden. De cursus begint dan vrijdagmiddag 9 november om half drie tot vijf uur. Dit bericht is vrij plotseling doorgekomen. Wilt U meedoen, dames uit Oude schild? Geef U dan direct op bij mevrouw Schellinger, Heemskerkstraat, Oudeschild of bij Huishoudelijke Voorlichting, Ko- gerstraat 40 te Den Burg, tel. 2461. Loop even bij Uw buurvrouw aan en vraag of die ook meegaat. Zo met elkaar wordt het zeker gezellig. CURSUS VEILIG VERKEER TE DE WAAL Maandagavond, 31 oktober a.s. zal er op De Waal wederom een cursus „Veilig Verkeer" aanvangen. De cursus wordt gehouden in de Redmer IJska-school. Zij, die reeds enige jaren geleden een dergelijke cursus meemaakten, weten, dat die avonden niet alleen gezellig, maar, wat belangrijker is, ook instructief zijn. Gezien het grote aantal onglukken dat er langs de weg gebeurt, heeft een cursus op dit gebied zeer zeker zijn grote waar de. Nog steeds zijn er velen, die op het gebied van verkeersborden, voorrangs- regels enz. niet volkomen thuis zijn. Het gevolg hiervan kan zijn (en is dit helaas ook meermalen!) dat we niet alleen schade berokkenen aan onszelf, maar wat erger is: aan een ander! We kunnen dit gevaar verminderen door van tijd tot tijd ons weer eens te verdiepen in de verkeersregels. Thans komt hiervoor de gelegenheid. Laat, als het enigszins kan, deze gelegen heid niet voorbij gaan! De kosten van deze cursus (7 lesavon- den) bedragen slechts ƒ5, Speciaal zal aandacht worden geschon ken aan de bromfietsen, wat echter niet wegneemt, dat adjudant Gulmans ook vele andere problemen aan de orde zal stellen. De cursus is uiteraard ook toegankelijk voor hen, die nog geen lid van de Ver eniging voor Veilig Verkeer zijn. Het ligt in de bedoeling in januari en februari 1961 een cursus te organiseren in Eierland. Hoewel men nooit kan voorspellen of een feestavond goed dan wel slecht zal uitvallen, hebben wij toch goede hoop dat Texel de gasten uit Vlieland, Terschel ling, Ameland, Schiermonnikoog en over kant een prettige avond zal kunnen be reiden op de slotdag van de Wadden conferentie, op woensdag 9 november. Of een feestavond slaagt is afhankelijk van vele factoren. Maar als de medewer king die wij tot op heden mochten ont vangen maatgevend is voor'het slagen, dan moet de avond een succes worden. Want de medewerking van allerlei in stanties, middenstanders en particulieren is groot. In Den Burg hebben wij voor zover de tijd dat toeliet een aantal midden standers bezocht voor het verstrekken van prijzen voor de verloting. Nergens hebben wij „neen" ontmoet. Integendeel. Wij hebben nog niet alle zaken kunnen bezoeken, en ook buiten Den Burg zijn wij nog niet geweest. Wie voor een goede ontvangst van de gasten op Texel nog een aantrekkelijke prijs wil afstaan, is van harte welkom op de V.V.V. te Den Burg. Wegens inventarisatie is ons Q-V bureau Parkstraat 2 op dinsdag W 1 november a.s. de gehele dag gesloten. V.V.V.-Texel. Nog een goede week verwijderd van de opening van de Waddenconferentie-1960, kan geschreven worden dat de organi satie is afgerond en dat Texel paraat is om de gasten te ontvangen. Zoals zich thans laat aanzien kan gere kend worden op ongeveer tweehonderd deelnemers (de dames meegerekend), en dat is een record-aantal. Het is opmerkelijk dat de interesse voor de Waddenconferentie ieder jaar groter wordt, ook van de zijde van de officiële instanties. Dit is begrijpelijk, daar de Waddeneilanden als vakantie oord nog immer aan populariteit winnen, hetgeen problemen schept die ook op de ministeries, overheidsinstanties, spoorwe gen etc. etc. doorwerken. De Waddenfederatie, het organiserende instituut voor de conferentie, bestaat nu vier jaar; en het bewijs is geleverd dat de federatie levensvatbaar is en in een behoefte voorziet. Welk is het doel van de Waddenfede ratie; hoe werkt ze? Vóór alles stelt de federatie zich ten doel het vreemdelingenverkeer op de aangesloten eilanden Texel, Vlieland, Terschelling, Ameland en Schiermonnik oog te bevorderen. Dit doel tracht men te bereiken door het voeren van gemeen schappelijke propaganda (een resultaat daarvan is de kleurrijke Waddenfolder in vier talen); door het bevorderen van het behoud van het dorps- en landschaps- schoon; door het samenwerken met an dere toeristische organisaties, met over- heids- en andere lichamen; door alle an dere wettige middelen die daartoe ten dienste staan. In de toeristische organisatie is Texel een onderdeel van de V.V.V.-federatie Noord-Holland Benoorden Het Noorzee kanaal, die in Alkmaar zetelt. In deze federatie heeft ons eiland een werkzaam aandeel, en is ook in het bestuur ver tegenwoordigd. Maar uit een oogpunt van toeristisch belang heeft Texel uiteraard veel meer gemeen met de overige Wad deneilanden, die organisatorisch zijn on dergebracht bij de Provinciale V.V.V.- Friesland. Zonder de organisatie geweld aan te doen zijn de Waddeneilanden gekomen tot een federatieve bundeling van vijf, die organisatorisch wél erkend, maar wei nig belangrijk is, maar daarentegen als toeristische belangenbehartiging grote waarde heeft. Zo heeft de Waddenfederatie een be stuur, dat regelmatig in Leeuwarden ver gadert. Maar de grote manifestatie van de Waddenfederatie is de jaarlijks weer kerende Waddenconferentie, die gezien moet worden als een vast ontmoetings punt van allen, die op een of andere wijze bij het waddentoerisme betrokken zijn. Aan de vooravond van iedere Wadden conferentie komen betrokkenen bijeen, verdeeld in secties. Die secties zijn: Gemeentebeleid Horeca Kamperen Politie/Justitie Middenstand Verkeer en Vervoer Bij deze secties sluiten zich aan verte genwoordigers van ministeries, staatsbos beheer, rijks- en provinciale waterstaat, planologische diensten, kamers van koop handel etc. Op deze wijze wordt in de secties een deskundig forum verkregen, dat geheel zelfstandig oordeelt over problemen het toerisme betreffende, en zo mogelijk een oplossing voor die problemen geeft. Het oordeel van de secties wordt vervat in conclusies, welke ter hand van het be stuur van de Waddenfederatie worden gesteld, opdat gepoogd wordt in gesigna leerde misstanden e.d. verbetering te brengen. Dit is in kort bestek de organisatie Z.D.H.-NIEUWS Dit weekend: ZDH 1-Helder 4, aan vang half 2; ZDH a-Tex. Boys a, 3 uur. Volgende week; ZDH 1-SRC 2. ZDH 2 vrij. SPORTNIEUWS S.V.C. De adsp. spelen aan De Koog tegen De Koog a. Het eerste gaat morgen bij Hel der 5 op bezoek. Willen we blijven mee tellen, dan dient gewonnen te worden, jongens. Aanvang 2 uur op het b-terrein. Scheidsrechter is de heer J. Gijswijt. Het 2de ontvangt om half twee Helder 7. Op tijd aanwezig! TEXELSE BOYS-NIEUWS 'Zondag a.s. gaat Boys 1 op bezoek bij Koedijk 1. Als we in de kopgroep willen blijven, dienen we beter aan te pakken als zondag j.l. Vertrek om 10.30 uur van af Postkantoor. De junioren spelen zondag om 1.30 uur thuis tegen JVC-junioren. Tracht het zelfde tempo te spelen als voorgaande wedstrijden. Een comb.-elftal van Boys 2 speelt, in dien het terrein dit toelaat, zondag om 12.00 uur thuis tegen een comb.-elftal van Texel. In verband met de wedstrijd van de junioren, duurt deze wedstrijd 2x 30 min. Kom op tijd, jongens. Boys a gaat vanmiddag op bezoek bij ZDH a; vertrek om 2.15 uur vanaf „De Zwaan" per fiets; het b-elftal speelt thuis tegen Texel c, aanvang 3.00 uur. Probeer Boys om tot het einde toe vol te houden. Dinsdag 1 nov. a.s. zal ons kleedlokaal ingezegend worden. Deze plechtigheid is om 2.00 uur. Vanzelfsprekend zijn alle leden hierbij aanwezig. Het is de bedoe ling om daarna een veteranenelftal te laten spelen, doch dit is afhankelijk van de toestand van het veld. Zie hiervoor in het kastje. van de Waddenfederatie. Dit jaar komen de gedelegeerden voor de derde keer op Texel bijeen. Het zal hen aan problemen niet ontbreken. Wij hopen dat de gasten zich gedurende de drie dagen van de conferentie op het „gouden boltje" thuis zullen voelen en dat Texel een goede gastheer zal zijn. Het Bureau van de Waddenfederatie, dat bij de V.V.V.-Texel is ondergebracht (de secretaris van de V.V.V.-Texel is te vens secretaris van de Waddenfederatie, en de directeur van de V.V.V.-Texel is mede voorzitter van de werkcommissie van de Waddenfederatie) heeft stapels papieren verwerkt om alles in geleide banen te krijgen. De organisatie is nu ge reed, en Texel kan de congressisten ont vangen. Een der programmabladen voor radio en TV heeft een prijsvraag uitgeschreven en men kan niet minder dan een prachtig TV- toestel winnen. Daar is men meestal wel voor te porren en we kunnen ons in denken, dat ook nu weer honder den naar de pen gegrepen, en naar de nieuwe abonnee gezocht, hebben. Maar nu de opgaaf. In genoemd blad was een „harlekijn" uit een kennelijk zwart werelddeel afgedrukt. Moest men raden hoe de naam was van deze schoneMoest men de rietjes van het rokje tel len Moest men de pluimen op het hoofd kleurenMoest men de sieraden aan het lichaam tellen Mis! Het was net als op het stem bureau één hokje zwart maken, en men had vastgesteld waar de figuur vandaan kwam: een bewoner van Oosterijk een bewoner van Afrika een bewoner van TEXEL Wij hopen in stilte dat het een Texelse wordt FILMNIEUWS: Zondag- en maandagavond: Deze keer een fantastische thriller „SABOTEUR" Een der spannendste films, die Alfred Hitchock ooit maakte. Het verhaal van een opgejaagd, onschuldig mens, die in de opwindendste situaties kwam. In een vliegtuigfabriek breekt brand uit. Een der arbeiders krijgt een snel- blusser in de hand gedrukt. Het blijkt echter dat dit apparaat benzine bevat, en de man, die dit apparaat hanteert komt om. Het is een wilde jacht die daarna volgt. Het slot is dat de werke lijke dader het met de dood bekoopt en een andere verdachte zijn geliefde in de armen sluit. Zondagmiddag: De eerste grote Nederlandse jeugdfilm: „DRIE JONGENS EN EEN HOND" Het verhaal van een hond en een wees jongen, die wonen in het Limburgse heu vellandschap. De Duitse herder is Jantje's grootste vriend. Groot is dan ook het ver driet als Nero de hond is verdwenen. Zijn grootvader doet alles om het dier terug te krijgen. Drie jongens leveren een he vige strijd voor het verdwenen dier en weten uiteindelijk Jantje weer gelukkig te maken. Nederlandsnieuws Auto's uit grootvader's tijd, prestatierit Utrecht-Zand voort; Cinestud 1960, prijs uitreiking in Amsterdam Rugbyinterland in Breukelen, Nederland-West-Duitsland B 641; Prinses Irene opent Expo-hal in Hilversum; Dag van bezinning op het verkeer, toespraak van H.M. de Koningin KLAVERJASCLUB „DE DOORMARS" Stand na de 4de competitieavond: 1dames Sikkeleras-Doggei 26.358 13 2. Grootjes-Dekker 26.073 9 3. Joop Westdorp-P. Schagen 25.984 11 4. mevr. Krijnen-Barhorst 25.379 13 5. J. D. Koning-D. Backer 25.344 10 5. Kleve-Dekker 25.344 7 6. Blom-Kalverboer 25.307 7 7. Echtpaar Vlas 25.291 9 8. G. v.d. Meer-Stolk 25.102 12 9. J. v. Sikkeleras-J. Kuiper 25.050 11 10. D. Westdorp-J. Koning 24.580 10 11. De Brok-Groen 24.575 7 12. J. Anker 24.570 7 3 3. Dootjes-van Sijp 24.188 7 14. Vos-Eelman 24.139 6 15. S. Hemelrijk-D. Hemelrijk 24.003 6 16. mevr. Hemelrijk-K. Vlas 23.964 10 3 7. J. P. Burger-J. v. Sikkeleras 23.420 6 18. De Jong-B. de Jong 23.323 2 19. Hoep-Swaerts 23.036 6 20. Echtpaar Vondel 22.925 3 21. S. Kuiper-A. Schagen 22.837 6 22. Echtpaar Vermeulen 22.558 5 23. Bekkers-Maas 22.506 7 24. A. Kuiper-E. Westdorp 21.686 5 KLAVERJASCLUB „DE GRAAF" De stand na 16 partijen: 1. S. vd.. Hoort-P. v.d. Molen 26.525 6 2. Echtpaar Bruin 26.261 7 3. mej. T. Bagge-A. J. Huisman 25.115 10 4. Tj. Huisman-C. v.d. Slikke 24.900 7 5. A. Witte-G. Geurts 24.542 8 6. C. C. Barhorst-J. Prins 24.230 5 7. J. v. Heerwaarden-J. Borgman 23.812 4 8. P. Hartog-H. Stobbe 22.479 12 9. dames Kooij-Kiewiet 22.006 8 10. D. Zuidemind-A. Kiewiet 21.799 1 11. J. v. Dorp-D. Raven 21.796 4 ZONDAGSDIENST DOKTOREN Den Burg: DOKTER VAN LOON (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) Oosterend en De Cocksdorp: DOKTER SIEBINGA (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) Dierenartsen: H. DE BOER, tel. 2527 (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) „MOK-AVOND" IN DE ORANJEBOOM. De cabaretavonden, die het A.O.K. De Mok op Texel nu en dan organiseert, ge noten tot nu toe geen onverdeeld gun stige belangstelling van het „gewone" publiek. Weliswaar zijn de avonden niet in de eerste plaats bestemd voor de Texe laars, maar de leiding van het amfibisch oefenkamp stelde toch altijd duidelijk prijs op een prettig contact met de bevol king van ons eiland. Donderdagavond was er dan weer zo'n Mokavond, en de zaal van „De Oranje boom" had nog heel wat mensen kunnen bergen. Deze keer hadden de wegblijvers dan toch echt ongelijk, zoals dat heet. Wij werden vergast op een uitstekend programma met zang en acrobatiek. De muziek was in de zeer vakkundige han den van de „Jolly Jox band" onder lei ding van H. Smit. Zangeres Tiny de Klerk mag zich vergelijken met de beste Nederlandse zangeressen van het popu laire lied! De acrobatiek van de drie Grodini's was adembenemend. Het groep je is veel gevraagd door de TV, en dat is geen wonder. Het nog heel jonge meisje van de groep toonde een verbluffende lichaambeheersing. Bij verschillende nummers bleek het toneel te klein: zij werden in de zaal, vlak voor het podium uitgevoerd. Er was nóg een drietal acrobaten, het River trio. Te veel van het goede? Aller minst! Ook zij bleken zonder meer tot de topklasse te behoren. Een viertal danse resjes, dat wat op het toneel rondsprong, zullen we maar als bladvulling beschou wen, en ook het zangeresje Anja Goudee wes een beetje vreemde eend in de bijt. Conferencier en zanger Joop v.d. Marei liet het deze keer bij slechts een enkele „marinebak". Summa summarum: een leuke avond. Wij vermoeden dat de organisatoren, zo voortgaande, bij een volgende gelegen heid tegen weinig lege stoelen behoeven aan te kijken. ONDER DE POMP Onbekende gulle gevers hèwe oltied mien volle sympathie! Ja, nou weer die geste van de Winke liersvereniging uut de Burg onder het motto „Doe wél en sie niet om" maar graag wél in de kolom. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 2 november a.s. worden de moeders van Den Burg en Oudeschild verwacht van 13 tot 16.30 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Waardenburg 12 uur Zondagsschool. De Cocksdorp 10 uur ds. Beerthuis Maandcollecte kerkvoogdij Den Hoorn 10 uur ds. Wolfensberger De Koog 11 uur ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 9.30 uur ds. Soesan 19.30 uur ds. Beerthuis, Jeugddienst Oudeschild 11 uur ds. Soesan GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. De Lange Oosterend 10 uur en 3 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10.00 en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur da. Reinhold- Scheuermann is het tijd om Uw nieuwe op stapel te zetten wij willen U daarbij graag behulpzaam zijn I DRUKKERIJ LANGEVEL0 DE R00Y Telefoon (02220) 2058 TEXELAARTJES P. C. Kaan, Ruyghweg 10 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Deurw. Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concurr. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn., Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt maan dags van 10.30 tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Australië, Ame rika, Canada enz. Wij verzorgen, veran deren en moderniseren Uw bestaande kleding en bieden U de grootst mo gelijke service. Wij heb ben stoffen om te zoenen. Modelkleermakerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 tel. 3615, Alkmaar. Elke week op Texel Voerbieten te k. W. Bul der, Eierland 38 a, telef. (02225) 236 Te k. gevr. moderne poppenwagen Binnenburg 13 Te k. gevr. i.gstz. piano. Br. onder nr 149bur.Tex. Crt. Te k. leren damesjas m. 44 en accordeon 120 bassen. G. C. Bakker, 't Noorden, tel. (02223) 254 - Te k. een stierkalf bij A. Schouten, Wageningse- weg, Eierland Te k. jonge kippen 4,5 maand a f 4,75 P. Keijser, Graven straat 20 Te k. enige kribben, voerbakken, ijze ren kruiwagen op lucht, schakelklok, schrikdraad apparaat enz. P. Keijser, Gravenstr. 20, Den Burg B.za. meisje 16 jaar, adres Den Hoorn 157 Wil U nog tamme konijnen op ruimen. Geef bericht aan Max Rijk, Loodssingel 30, Oudeschild Te k. een haardkachel Schilderend 109, tel. 2429 Te k foed lopende Berini op olex frame. In pr. St. P. Bakker, Peperstraat 14, Oosterend Te k. gevr blokfluit. M. Reuvers, Sluftervallei, tel. (02222) 216 Te koop 2,5 hl. Umbelatum plantgoed, te bevr. M. Rijk, Weststr. 16 Den Burg Te k. prima onderhouden kinderwagen tel. (02228) 398 Huis houdster gevr. P. Lap, Den Hoorn 135 a Marion heeft een broer tje gekregen die bij het H. doopsel de namen Eric Peter heeft ontvangen. C. F. A. Zijm-v. Rooij S. J Zijm 16 oktober 1960 „Eldorado" Texas South Old Australia Wij willen U laten delen in de vreugde bij de ge boorte van ons derde kindje Monique Ze ontving bij hel H. doop sel de namen Monica Cecilia Maria Fam. F A. M. Rein- hard-Ditters Ivonne en Paultje Den Burg26okt. I960 Beatrixlaan 100 3 november is het de dag dat onze geliefde ouders en grootouders P. Th. Witte en A. Witte-Schoen- maker hun 5C-jarige echtvereni ging hopen te herdenken. Dat zij nog vele mooie ja ren in goede gezondheid mogen beleven is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren van 3 30 uur t.m. 5 uur in Hotel de Graaf. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 12'/2 jarig huwelijksfeest onder vonden betuigen wij onze oprechte dank. B. Kiewiet G. Kiewiet v.d. Wulp Cor, Geertje en Ali Evert Slaman en Guurtje vau Swinderen geven u kennis van hun huwelijk, het sacrament hopen zij elkaar toe te dienen op donderdag 17 november om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg. Daarna zal tot hun intentie de huwelijks mis worden opgedragen. Oudeschild, Het Buurtje Den Burg, Hollewal 17. Receptie op de trouwdag van 15—16 uur in het pa rochiehuis, De Ruijter- straat 127 te Oudeschild. Toekomstig adres De Ruij- terstraat 27, Oudeschild Voor de vele blijken van belangstelling bij ons hu welijk ondervonden betui gen wij onze hartelijke dank. B. Vlaming A Vlaming—v. Dijk Voor de zeer vele blijken van belangstelling bij ons 45-jarig huwelijksfeest on dervonden betuigen wij on ze hartelijke dank. S. Wilner M. Wilner-Duinker Den Hoorn, oktober 1960 Hiermede betuig ik mijn innige dank voor de liefde volle ontvangst van mijn man Johan Adriaan van Rijsselberghe op Texel en de zorgzame wijze waarop allen, zijn jachtvrienden, Oranjever. De Koog, de TESO, Rijks politie en vele andere vrien den, meegewerkt hebben hem naar zijn laatste rust plaats op het eiland wat hij zo lief had, te geleiden, L. J. van Rijsselberge- Verboom Maandag op de markt Damesvesten f 14,95 damestruien f 12,95 kindertruien f 7,95 herentruien f 14,95 overhemden f 6,95 100 o/° wollen deken f 37,50 1-persoons f 29,75 Weest niet geschrokken, de boot is nog niet vertrokken. Te koop gevraagd tussen De Koog en en Hoorn, klein woonhuis met enige grond of enige grond waarop ge bouwd mag worden. Brieven onder nc 146 bur. van dit blad

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2