rollade fruitmand goedkope aanbieding kaasraden Haal 't bij J.P. VOOR DE KERSTDAGEN vaste knecht D. van Peursem geen spreekuur gesloten De kenner en de weter zegt Roest vlees is beter Verloren lezing met film door J. P. Strijbos V.V.V.-Texel 'nzit-slaapkamer OPVEGEN VAN STRAATVUIL De directeur van gemeentewerken deelt mede, dat het opvegen van straat- vuil in plaats van zaterdag 24 en 31 december op vrijdagmiddag 23 en 30 december zal geschieden. Texel, 20 december 1960. ANGSTIGE UREN Zondagmiddag ongeveer 2 uur waren Annie en Jan de Vries van de Hoofdweg E 44 op stap gedaan. Nadat, zij een vrien dinnetje niet thuis troffen, maakten zij het plan om een duin- en strandwande ling te maken en hadden hun fiets bij de „Noordbatterij" neergezet om te voet verder te gaan. Om zeven uur 's avonds waren ze ech ter nog niet terug en dat maakte de ouders ongerust. De hulp van de politie werd ingeroepen en ook verschillende buurtbewoners, vuurtorenwachters en vele anderen hebben de gehele omtrek afgezocht. Aanvankelijk dacht men dat de elf- en twaalfjarige door de vloed waren overvallen, omdat verschillende mensen de kinderen op het strand had den gezien. Maar 's nachts om één uur werden zij door de heer Jb. Reuvers in een duinpan gevonden. Groot was het geluk van de vader, die ook aan het zoeken was. De kinderen zijn door de mist het spoor kwijt geraakt en ten einde raad maar in een duinpan gekropen. Stijf en verkleumd werden zij naar huis gebracht. Gelukkig hebben zij geen ern stige nadelen ondervonden. Ook de mannen van de brandweer heb ben urenlang gezocht. De politie had reeds overwogen om militaire hulp te vragen, gelukkig was dit niet meer nodig. EEN LANDHUIS VOOR Uü Ja, wie wil dat niet, een landhuis, waarin alle wensdromen vervuld zijn. Of een gewone woning, die toch ook aan alle eisen voldoet. Een van die twee (of mis schien wel beide), kunt U winnen! Het Groene Kruis, een zusje van ons Texelse Witte Kruis, heeft een landelijke loterij op touw gezet, waarin de hoofd prijs een waarde heeft van 25.000, belasting vrij. Vooral dat laatste wil wal zeggen. De heer P. Beemsterboer heeft voor Texel een aantal loten ontvangen, die hij graag met hulp van anderen aan de man brengt. Natuurlijk zijn er Texelaars die zich willen melden als lotenverkoper! Het adres van de heer Beemsterboer is Keesomlaan 16, telefoon 2275. De prijs der loten is ƒ1,Over de activiteit van het Witte Kruis behoeven wij niets te schrijven, een ieder weet dat deze vereniging werkt voor ons allen Laten wij dan eenmaal wat doen voor deze belangrijke vereniging. VERGADERING IJSCLUB OUDESCHILD Ondanks het feit dat een paar schaat sen beschikbaar was gesteld door het be stuur om te verloten onder de bezoekers, was het bezoek daardoor niet gestimu leerd. Er waren buiten het bestuur slechts 8 leden aanwezig. Na het openingswoord van de voorzit ter, de heer P. Bremer werden de notu len gelezen en het jaarverslag, waarop geen op- of aanmerkingen waren. Uit het financieel verslag bleek dat begonnen was met een kassaldo van ƒ415,43, ge plaatste aandeeltjes een gift ƒ410, contributie ƒ213,75. Totaal ƒ1.044,18 Uitgaven: Aankoop ijsbaan ƒ1000,di verse kleine uitgaven ƒ74,91. Totaal ƒ1074,91. Er is dus een kastekort van 30,73. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende bestuursleden P. Bremer, Jb Schraag en W. Vlas allen herkozen. De contributie, die ƒ1,25 per jaar be droeg, werd verhoogd tot ƒ1,50, wanneer deze vóór 1 januari 1961 wordt betaald, daarna wordt de contributie ƒ3,Het is dus zaak de kwitantie bij eerste aan bieding te betalen. De 0,25 contributie verhoging zal uitsluitend worden be stemd voor aflossing van de aandeeltjes. De entree voor niet-leden zal ƒ0,50 be dragen. Wanneer er ijs komt, zal de ijstent door het bestuur worden geplaatst en daarna verhuurd. Zodra er gelegenheid voor is zullen wilgen worden geplant om het terrein zo luw mogelijk te maken. En verder hoopt het bestuur op een paar weken winter, opdat de schaats liefhebbers eens behoorlijk van de baan gebruik kunnen maken. Bij de rondvraag werd nog gevraagd om ook eens een wedstrijd in schoon- rijden te houden. Het bestuur zal de mo gelijkheid eens onderzoeken. De schaatsen werden gewonnen door de heer J. Bruin Azn., die ze echter weer aan de IJsclub schonk. Deze royale geste werd door het bestuur in dank aanvaard. GESLAAGD KERSTSPEL Maandagavond werd in de „Kleine Vermaning" te De Koog een interkerke^ lijke dienst gehouden, waarin door een groep lekespelers het Kerstspel „Donkere Kerstmis" van L. E. Thomas werd opge voerd. Vol aandacht volgden de talrijke aan wezigen dit prachtige stuk We worden hierin geconfronteerd met vluchtelingen, die achtervolgd worden en schuilplaats vinden in een grot. Niets bezitten zij meer dan de kleren die zij aan hebben. Ze leven in een voortdurende angst voor ontdekking, wetende dat deze hun leven zal kosten. Uit hun gesprek blijkt hoe de een moedeloos, de ander opstandig is. terwijl een derde de anderen tracht moed in te spreken. Dan vinden ook een vier tal kleine kinderen de weg naar de grot, Deze zeggen de ouderen dat het de Hei lige Kerstnacht is en zij spelen het spel letje dat in deze grot het Kerstkindje ligt. Door de woorden van deze kleinen komen de opgejaagde mensen tot rust en knielen voor „Het Kind" Tenslotte zingen zij vol eerbied het „Stille nacht". Ontroerend was het spel van de spelers en diep onder de indruk verlieten allen het vriendelijke kerkje. MAAK GEEN VERGEEFSE REIS Belanghebbenden maken we er op at tent, dat het Arbeidsbureau de komende zaterdagen gesloten is. Om precies te zijn zaterdag 24 en zaterdag 31 december. Laten de arbeiders, die regelmatig zater dags het bureau bezoeken hier even om denken. VAN CANADA TOT MEXICO Voor een volle zaal in het Waalder Dorpshuis hield de heer Jan P. Strijbos jl. maandagavond een voordracht met film over zijn jongste reis dwars door Noord-Amerika. Deze reis werd gemaakt op uitnodiging van een vroegere schoolvriend, die reeds dertig jaar in de States woont. Met de „Arkadia" werd de Atlantische Oceaan overgestoken. Vanuit Montreal werd de grote reis van vier maanden per auto en caravan gemaakt. Prachtig waren de opnamen van de steeds sneller en wilder wordende Niagara river, welke uiteindelijk de 60 m. hoge Niagara- watervallen veroorzaakt. Vandaar ging de reis naar de oostkust, waar verschil lende vogeleilanden in de Chincoteague Bay werden bezocht. In de States komen vele vogelsoorten voor, die hier onbekend zijn. Een mooie opname zagen we van de z.g. „Black Skimmer", een vogel, die al scherend over het water een voor trekt, en zo met zijn grote ondersnavel voedsel uit het water haalt. Washington werd bezocht; de hoofd stad van de V.S. Een stad zonder fa brieken, slechts één schooi steen (die van de gasfabriek) verheft zich eenzaam te midden van de woningen der vele amb tenaren ten hemel. Via de gróte Blue Ridge Parkway (een weg verboden voor vrachtauto's) ging het naar New Orleans aan de Golf van Mexico. Daar zagen we op Avery-Island een grote kolonie van verschillende soor ten reigers. Verder zuidwaarts ging het, Mexico in, een land dat hemelsbreed verschilt van de States. De Indianen leven op de grens van ellende en armoede. Het land doet Spaans aan, vele Spaanse bouwwerken. Het landschap is woestijnachtig, er zijn vele wilde dadelpalmen en meerdere prachtige cactussoorten. Langs de kust van de Pacific ging het weer noordwaarts, naar de beroemde Grand Canyon, een machtig en impone rend natuurwonder. Grappig was het bezoek aan het zee wateraquarium Marineland", alwaar we dressuur zagen van tuimelaars, dolfijnen en zeeleeuwen. In Long Beach zien we ook de 3 tot 4000 jaar oude Sequoia bo men, die ongeveer 100 meter hoog wor den. In het grote natuurreservaat Yellowstone Park blijken de zwarte be ren rustig de afvalbakken van de campings na te snuffelen, of er iets eet baars inzit. Toch zijn deze dieren niet ongevaarlijk, gezien de waarschuwing: A black bear is not a rabbit!" Aardig waren ook de z.g. grondeekhoorntjes, diertjes die zo mak zijn, dat ze uit de hand eten. Hun schichtige bewegingen zorgen voor een leuk effect. Zo hebben de aanwezigen kunnen ge nieten van een prachtige film. Wie als nog in de gelegenheid is deze leerzame avond van Jan P. Strijbos bij te wonen, mag deze kans niet voorbij laten gaan! VOORLICHTINGSMIDDAG TE OOSTEREND Op woensdag 28 december des na middags 13.30 uur wordt ;n het Gebouw voor Chr. Belangen te Oosterend een voorlichtingsmiddag gehouden, die voor alle veehouders uit Oosterend en omge ving van belang is. De heer Jac. Zwemmer houdt dan een praatje" over goede voederwinning. In het bijzonder zal worden gewezen op de grote financiële voordelen, die goed ruw- voeder bij het samenstellen van een goed voederrantsoen geeft. Indien gebruik kan worden gemaakt van goed hooi en kuil- gras scheelt dit zo maar een paar kwar tjes per koe per dag in vergelijking met een rantsoen, waarin slecht hooi en kuil- gras wordt gebruikt. Wat goed hooi en kuilgras is wordt U aanschouwelijk voor gesteld. Een bijzondere attractie is ook hier weer de wedstrijd in het schatten van hoeveelheden ruwvoeder. Evenals in Den Hoorn worden ook hier waardevolle prijzen beschikbaar gesteld door de Streekontwikkeling „Texel". Zie voor nadere bijzonderheden de ad vertentie in het nummer van zaterdag a.s. C. v. Gr. VOORLICHTINGSAVOND DEN HOORN Schapen of koeien? Enige tijd geleden hoorde ik, dat de opmerking was gemaakt, dat aan alles te merken was dat C. v. Gr. „een hekel" aan schapen had. Hij deed immers al z'n best om de schapen van Texel weg te krijgen. Zonder nadere toelichting is deze op merking beslist onjuist. Het is zeker niet zo, dat o.g. de schapen van Texel wegkijkt, maar de taak van een land- bouwvoorlichter is in de eerste plaats die voorlichting aan de landbouwers te ge ven, die kan leiden tot de beste financiële resultaten. En dit kan op een moment wel eens betekenen, dat hij het advies moet geven om schapen te vervangen door iets anders. In de dertiger jaren was dit „andere" het scheuren van grasland, nu kan het wat anders zijn. Het is zeker ook niet zo, dat het voor o.g. onomstotelijk vast staat, dat op alle Texelse bedrijven de schapen hun plaats moeten gaan inruimen voor rundvee. Wel meent de landbouwvoorlichting, dat het aanbeveling verdient dit vraagstuk eens nader te gaan bekijken. Dit is o.a ook gebeurd op de cursus Bedrijfsbeheer Het lijkt ons echter nodig deze kwestie veel intensiever te bekijken. Daarom wordt woensdag 28 december a.s. des avonds 8 uur in Loodsmans Welvaren te Den Hoorn een voorlichtingsavond ge houden, waar we de vraag: „Schapen of koeien?" nog eens willen bekijken met de Hoornder boeren. Als U meent, dat we deze kwestie verkeerd bekijken, kom dan met Uw opbouwende kritiek. Zie ook de advertentie in 't nummer van zaterdag. C. v. Gr. VOOR KENNISGEVING AANGENOMEN Tijdens de laatste raadsvergadering is een schrijven aan de orde geweest af komstig van de Oranjevereniging De Koog. Het was een verzoek om een gymlokaal te De Koog. Talrijke bewoners van De Koog hadden dit schrijven onder tekend. Burgemeester De Koning stelde voor dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. Een dergelijk plan is in De Koog niet te verwezenlijken. En daarmee was de hoop van de Kogers vervlogen. SPORTNIEUWS S.V.C. SVC heeft t.b.v. de Ouwe Sunderklaas- viering een verloting gehouden. Hieron der de uitslag: 814 blauw; 71 groen; 409 rood; 465 rood; 162 rood; 932 groen; 93 gioen; 142 groen; 184 groen; 125 groen; 675 groen; 511 groen; 235 blauw; 579 groen en 200 blauw Alle -prijzen kunnen afgehaald worden bij bakkerij D. Buis, De Cocksdorp. S.V. DE KOOG Uitslagen afgelopen weekend: De Koog a-ZDH a 70; Oosterend 1-De Koog 1 40, De Koog 2-Cocksdorp 2 15. Alleen de adspiranten konden het tot een overwinning brengen. Zij behaalden een 70 overwinning op ZDH. Het eerste kreeg een nederlaag te slikken van al oude tegenstander Oosterend. Het werd 40. Het tweede okn het tegen Cocks dorp 2 niet bolwerken. Met de rust was de stand nog 11, maar na de rust kon de achterhoede het tegen de snelle Cocks- dorper voorhoede niet redden. Viermaal moest de Koger keeper vissen. Denken de leden en toto-donateurs er nog even om, dat de clubavond vanavond wordt gehouden? Z.D.H.-NIEUWS Het was zondag een goede dag voor onze vereniging, want zowel het eerste als het tweede elftal wonnen. Het eerste had het erg gemakkelijk tegen Oudesluis 2. Het werd een 80 overwinning, maar het spel is erg pover. Ons 2de ging naar Den Helder en bond de strijd aan tegen HRC. De rust kwam met 00, maar in de tweede helft gaf Cees ons de leiding, maar Racing kwam weer op gelijke voet. Vlak voor het einde zorgde aanvoerder Jaap met een mooi doelpunt voor de zege. De adsp. verloren met 70 van De Koog. Dat had niet zo groot behoeven te zijn. S.V.O.-NIEUWS Zaterdagmiddag speelde adsp. b thuis tegen Boys b, een wedstrijd met de helft invallers. Jongens, laat dit een waarschu wing zijn, deze 73 nederlaag. Want dit was niet nodig geweest! Als je eerst al op het veld aanwezig bent met je spullen om dan weer naar huis terug te gaan, omdat het te koud is. Zo wordt je wel een voetballer. En als het nodig is dat de jeugleider je van huis komt halen, is dat al erg genoeg, dan hoef je het nog niet misselijker te maken door in een schuur of stal weg te kruipen. Nog éénmaal zo'n grapje, dan wordt het b-elftal onherroe pelijk teruggetrokken. Dan moeten de goeden maar onder de kwaden lijden. Toon je een Hollandse jongen en kom op tijd. Als je dat niet kunt, waarschuw dan tijdig Beuving. Adsp. a werd afgelast wegens onbe speelbaar terrein bij Tex. Boys a. Zondagmiddag ontving Oosterend De Koog 1. Een aardige wedstrijd in de mis tige kou en een mooie overwinning: 40. 2e Kerstdag gaat Oosterend naar Wa tervogels 3, boot 11.00 uur. Dit geldt voor hetzelfde elftal als wat afgelopen zondag gespeeld heeft. Zorg er voor op tijd aan wezig te zijn. Bij verhindering voor of op donderdagavond afbericht aan efltal- commissie, telef. 206, Oosterend. TEXELSE BOYS-NIEUWS De wedstrijd van Boys 1 werd, op ver zoek van Zeemacht uitgesteld. Boys 2 speelde thuis tegen Helder 4 en verloor deze wedstrijd met 71. Deze stand was tegen de verhouding in. De junioren waren op bezoek bij Vesdo-junioren en kwamen met een da verende overwinning thuis, nl. 80. Daar deze spelers regelmatig komen te trainen, blijkt hieruit toch zeker de onmisbaar heid van deze training. Verschillende senioren kunnen hieraan een voorbeeld nemen. Op naar het gymnastieklokaal van de H.B.S. De adsp. b waren op bezoek bij Oos terend b en ook de Boys kwamen hier met een 73 overwinning naar huis. Donderdag a.s. is er geen training, in verband met werkzaamheden in het gymnastieklokaal. S.V. TEXEL Uitslagen van zondag: 4e kl. A KNVB: Succes-Hollandia T 11; BKC-Helder 1—0; VZV-Watervogels 4—2; Vios-LSW 3—3; Schagen-RKAFC 1—3. Afd. NH: Texel 2-Kaagvogels 2 3—1 Adsp.: Texel-De Cocksdorp 80; Texel c- Texel b 06. Texel 2 heeft haar eerste gewonnen wedstrijd beleefd in deze comp. Vooral de le helft werd er dikwijls heel goed gespeeld. Texel speelde in hoofdzakelijk jonge opstelling. Teun was als spil prima, overigens kunnen we op een pittige wed strijd terug zien. Zullen, na dit eerste schaap, meerdere volgen? De adspiranten wonnen van De Cocks dorp op regelmatige wijze. Ze waren met z'n tienen. Kerrie heeft z'n nieuwe schoe nen geprobeerd en er kwamen minstens 3 doelpunten uit.. Doordat De Cocksdorp sterk bleef verdedigen was het doelge bied steeds sterk bezet, wat het profi teren van kansen bemoeilijkte. Ondanks dat werd het 80. Goed gedaan. Texel c-Texel b werd een grote over winning voor b. We hadden graag de c'tjes zien tegenscoren, dat hadden ze ze ker verdiend. Onze secretaris heeft voor een prach tige kerstverrassing gezorgd. Hij heeft nl Beverwijk bereid gevonden hier een vriendschappelijke wedstrijd te komen spelen. Een prachtige oefening en een versteviging der vriendschapsbanden, die door uitwisseling adsp. en welpen zijn ontstaan. Aan belangstelling zal het, als 't weer meewerkt, stellig niet ontbreken. VOOR DE DERDE MAAL Den Hoorn Aan Den Hoorn is het goed toto'en. Voor de derde maal vlak achter elkaar is er een prijs gevallen. Nu deelt de heer J. Bakker Jzn. mee in de tweede prijs met 13 goed geraden uit slagen. De derde prijs gaat ditmaal naai de tweede, doordat niemand er 15 goed geraden heeft. AGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Woensdag 21 december Den Burg,, Hotel Texel, kerstbridgedrive De Cocksdorp, De Hoop, Adventsavond Plattelandsvrouwen. De Cocksdorp, Ned. Herv. Kerk, Ad ventsavond. Oost, Dorpshuis, Kerstfeestviering. Donderdag 22 december Den Burg, Texel, Adventsavond Platte landsvrouwen m.m.v. dameskoor o.l.v. Jn. Visser. Den Burg, Dorpshuis, Fotoclub „De Kiekendief". De Cocksdorp, De Hoop, Adventsavond voor bejaarden. Oudeschild, bejaardenkerstfeest. Den Burg, Rijks HBS, optreden poppen theater Jan Nelissen: „Dokter .Faustus". De Koog, Het Witte Huis, J. P. Strijbos spreekt over Oranjevereniging. Vrijdag 23 december Den Burg, Landbouwschool, Advents avond Ver. oudleerlingen. Oudeschild, Kerstavond bejaardensoos, dia-vertoning mevr. Tiessen^Spaans. GEVONDEN EN VERLOREN tot en met 14 december 1960 Gevonden te Den Burg: paar witte ka toenen handschoenen; wit plastic snoer van omstreeks 2,50 mtr. lang en met aan een zijde een stekker; kentekenplaat PS 53-07; jongenspadvindersriem; paar lede ren motorwanten; bruine motorwant; schroevendraaier; doos met verschillende spellen (St. Nicolaascadeau?); lederen dameshandschoen met gehaakte boven kant; sleutel; regenbroek; bedelarmband met wapentjes; muntbiljet van ƒ2,50; zijden halsdoek met bloemmotief; groene want met gekleurd band, blauwe wollen gebreide want met witte en paar rode figuren. Verloren te Den Burg: bril in étui; twee losse sleutels (1 met inkeping bo veneind); paar „Nappa" zwarte dames handschoenen; grijze portemonnee met ongeveer 25,Marokkaans lederen portefeuille inh. foto's en ongeveer ƒ5, bruine jongenspet met oorkleppen; zijden sjaal met opdruk en souvenirsmotieven; bankbiljet vna ƒ10,—; reservewiel met band; groene wollen meisjeshoofddoek; wit meisjessjaaltje met als opdruk blau we en rode poesjes; rechter rubberlaars; paar lederen motorwanten; paar licht bruine lederen herenhandschoenen; grijs bruine sjaal; paraplu, zachtgeel gekleurd met ruiten van zachtrose en zachtgroen. Gevonden te Oosterend: regenbroek; bruine portemonnee; rechter grijze glacé dameshandschoen. Het bureau der rijkspolitie te Den Burg is hiervoor geopend op werkdagen van 16.00 tot 18.00 uur. TEXELAARTJES 3 regels ƒ0,80; elke regel méér ƒ0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. ƒ0,20 meer. Voor al uw vervoer Van Boven's Transport en Taxi-Onderneming. Bestel voor uw bagage een kleine vrachtauto. Billijk tarief. Oudeschild 53. tel. (02220) 2721. Moesappelen, 7 kg. voor ƒ1,Huisman, De Veen, telef. 2203 Voor de kerstdagen ook nu weer malse kippen en haan tjes Bestel tijdig, bezorging over geheel Texel. Voor delige prijzen W. Veeger, Westermient, Telef. 2793 Den Burg Wij maken van Uw winterjas een moderne autocoat, tot Uw volle te vredenheid. Modelkleer makerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alk maar, tel. 3615. Elke week op Texel Te k tegen ellT aanneme lijk bod 1 -achtdelig of 2 vierdelig konijnenhok C. Visman, de Ruijterstr. 7 Oudeschild - 40 pak nat stro te k. G. Hin, De Mars telefoon 2484 Na een werkzaam leven in liefdevolle zorg is ons ontvallen onze dierbare Oma, Mevrouw C. E. Brouwer-Geus, oud 92 jaar. Midwoud, 19 dec. I960: A. van Dienst M. M. van Dienst- Keijzer José en Else Heden overleed tot mijn diepe droefheid, voorzien van de gena demiddelen der H. Kerk, na een geduldig gedragen lijden, mijn lieve, zorgzame man Hendrik van Hcerwaarden, echtgenoot van Dirkje Geertruida Schoenmaker in de ouderdom van 71 jaar. Uit aller naam: D. G. v. Heerwaarden- Schoenmaker Texel, 19 december '60 Schilderweg 45, nabij Den Burg. De plechtige gezon gen H. Mis van Re quiem zal aan God worden opgedragen op donderdag 22 decem ber v.m. 9.30 uur in de Parochiekerk van de H. Joannes de Doper, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof alhier. Hiermede betuigen wij onze dank, ook namens wederzijdse ouders, voor Uw blijken van belang stelling bij ons huwelijk ondervonden. Dik Westdorp Martha Westdorp-Slegh Oudeschild, Texel, De Ruyterstraat 65 a. Aan allen, die blijk hebben gegeven van hun belangstelling tijdens de ziekte en het overlijden van onze geliefde Oom PIETER VAN DER VIS betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Uit aller naam: Jac. van Dijk. Den Burg, Texel, Schilderend 53, december 1960. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van deel neming ontvangen bij het overlijden van onze doch ter en zuster RIE VAN TWUYVER Uit aller naam: W. van Twuyver Jac. van Heemskerck- straat 18, Den Helder. Voor de feestdagen wijnen alle soorten, cakes, tulbanden, enz. Alleen kwaliteit vindt (J bij J.P. Als attractie in de winkel om het juiste of dichtst bijzijnde gewicht. Mooie prijzen. Fijne sinaasappelen, Prima mandarijnen (zonder pit) Extra mooie Cox Orange Pippin, Extra mooie Golden De licious, Verse ananas, Tomaten, Alle soorten noten. SPECIALE REKLAME: 3 flessen rode bessensap voor ƒ1, Fa Wed.G. v.d.Vis &Zn Hierbij geven wij kennis van het over lijden van onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Cornelia Elisabeth Geus, Weduwe van IJ. Brouwer in de leeftijd van 92 jaar. Overveen: K. Vader-Brouwer Den Burg, Texel: J. Witvliet Amsterdam: B. Zsom A. Zsom-Derksen Overveen: C. IJ. W. Vader M. T. Vader- Verbeek Texel, 19 december '60 Kogerstraat 70, Den Burg. De teraardebestel ling zal plaats vinden donderdag 22 decem ber 's middags 2 uur op de Algemene Be graafplaats te Den Burg. Met grote vreugde en dank aan God geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Jos Bij het H. Doopsel ont ving hij de namen Johannes Cornelis M. S. Witte M. Witte-Witte Thea „Leiden" E 59, Texel, 17 december 1960. geeft een prachtigeglans door eenvoudig te bor stelen Maakt het haar niet vet Drog. Van der Slikke Gevraagd per 1 maart Aan allen die hebben mee gewerkt bij het terugvinden van onze kinderen, betui gen we onze welgemeende danx. Fam S de Vries, Hoofweg E44, Eierland psychiater 27 - 31 december Algemeen Ziekenfonds „Texel" Het kantoor is op zaterdag 24 december I960 en za terdag 31 december 1960 Voor de feestdagen speciale rek'atne Uitgebreide sorte ring voor de boter ham Extra voordelig M van Exel, „Lou Christy" Eierland WIELDOP TAUNUS (grijs) Gaarne terug aan M H. Eelman, Schilderend 32 Oranjevereniging De Koog over Amerika en Mexico op donderdag 22 december in „Het Witte Hu.s* Aanvang 8 uur Toegang voor leden 75 ct Het bureau Parkstraat 2 te Den Burg is gesloten van vrijdag 23 december 17 uur tot dinsdag 27 de cember 9 uur. Gevraagd voor leidster van de Nutskleuterschool met gebruik van keuken of een pension te Den Burg Opgaven bij J. Tjoelker, Boogerd 12 Als kerstgeschenk een of schaal. Uw adres Fa.Wed.G.v.d.Vis&Zn Weverstraat 72

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2