?V Het Koninklijk Texels Fanfare bestaat 7 september 70 jaar Bioscoop draait zondag weer „Koome zoo door veler medewerking eene Vereeniging tot stand, welke gewis meermalen eene opgewekte stemming zal bezorgen, en besta door eendracht en samenwerking tal van jaren' Zo schrijft „De Tesselaar" van 10 sep tember 1891. Bijna zeventig jaar geleden. In die zelfde krant wordt gemeld dat de opgerichte muziekvereniging goede belangstelling geniet en dat het bestuur is gevormd door de heren M. Stam, Pres., A. de Rooij, Secr., R. Moojen, Penn., G. J. O. D. Dikkers en S. Keijser Jzn. Bijna zeventig jaar (7 sept. 1961) ver zorgt het Texels Fanfarecorps de muzi kale klanken bij feestelijkheden in Den Burg en enkele buitendorpen. Zij ziet het als haar plicht om eenmaal per jaar do nateurs en andere belangstellenden een winteruitvoering aan te bieden. Vrijdag en zaterdag hebben dan ook vele genoten van goede muziek en „opgewekte stem ming". De voorzitter, de heer P. J. Koom, sprak in zijn openingswoord de wens uit dat de aanwezigen zouden genieten. Het applaus na ieder nummer was ze ker het bewijs dat het gebodene in de smaak is gevallen. Het eerste nummer werd gezamenlijk uitgevoerd met de drumband van het Koninklijk Texels Fanfarecorps. De mu zikanten op het toneel en de keurig ge- uniformeerde bandleden voor het doek. De voorzitter had in zijn openingswoord opgemerkt dat deze mars, Semper Fidelis, geen twintig minuten duurde, kennelijk was hij bang dat het publiek het lawaai niet kon waarderen. Dit viel mee. Met groter genoegen hebben wij echter het tweede nummer beluisterd, L' Ita- liene A Alger, ouverture. Bewondering hadden wij voor de jonge klarinettist. Couperin-Suite. Suite in vijf delen: a. Andante; b. Chiaro; c. Alia Rondeau; d. Gavotte; e. Gajetto; was het derde nummer van het muziekprogramma. Dit nummer zal straks op het concours wor den gespeeld als vrij nummer. Oklahoma, een selectie uit de musical show van Rodges Hammerstein, ging goed van start. Een geheel nieuw num mer op het programma was Black and White, een jazz-fantasie. De voorzitter bracht dit nummer in zijn openingswoord Teneinde tot een beslissing te kunnen komen of de V.V.V.-Texel zich al of niet moet inspannen tot het verkrijgen van uniforme borden op Texel (Provinciale Waterstaat heeft 1 mei 1961 als uiterste termijn gesteld) is het noodzakelijk langs deze weg nogmaals de mening van de le den te vragen. Een daartoe belegde vergadering had kortgeleden zó weinig succes, dat het niet mogelijk was tot zaken te komen. Wil de V.V.V. deze zaak regelen, zo danig dat de borden voldoende weer stand bieden tegen weersinvloeden en vernielzucht, dan moet gerekend worden op een bijdrage van ƒ80,per bord. In de betrokken vergadering was er tegen dit bedrag geen groot verzet. Na derhand hebben ons echter stemmen be reikt, dat dit bedrag wél als te hoog werd gezien, hetgeen ons bevestigd werd door een zeer geïnteresseerd V.V.V.-lid, tevens bestuurslid. Ons oriënterend op het voorgaande achten wij de basis van werken dermate wankel, dat wij die leden die geen be zwaren hebben tegen het bedrag ver zoeken ons hiervan schriftelijk mededeling te doen. Aan de hand van het aantal adhaesie- betuigingen zal worden geoordeeld of er vergeefse moeite is gedaan, danwcl dat er voldoende belangstelling is om het plan tot uniforme borden alsnog een begin van uitvoering te geven. Om vragen te voorkomen zij meege deeld, dat het de bedoeling is voor het seizoen-1961 de z.g. „aanvraaglijst" (waarop V.V.V.-leden zich konden abon neren) te doen vervallen. Uit ervaring is gebleken dat deze lijst zeei* vele nadelen heeft, en bovendien in handen komt van personen die geen lid van de V.V.V. zijn. Ter vervanging van de „aanvraaglijst" is thans reeds een begin gemaakt met het bijsluiten van een bezetttingslijst in de krant, welke bezettingslijst in de loop van de komende maanden zal worden vervangen door niet-bezettingslijsten. Bovendien zullen er zoals vorig jaar spe ciale niet-bezettingslijsten worden uitge geven voor het vóórseizoen, en nader hand voor het na-seizoen. Hiermee krijgt de toekomstige gast een veel betere in formatie, en bovendien wordt bereikt dat de V.V.V.-service uitsluitend leden ten goede komt. Texelaars met kinderen tussen de 15 en 21 jaar, die genegen zijn onderdak te verlenen aan Amerikaanse jongeren, die komende zomer weer in het kader van de American Field Service in Nederland zijn, worden verzocht zich te melden bij: A.N.V.V., Hoofd Binnenlandse Dienst, Parkstraat 38, Den Haag. Aan meldingen gaarne vóór februari. V.V.V.-Texel. naar voren en was van mening dat de genodigden die vrijdagavond naar „De Oranjeboom" waren gekomen minder van dit nummer zouden genieten dan het meer jeugdige publiek van zaterdag avond. Wij zijn het daar beslist niet mee eens. Nog een paar van deze nummers heren en U heeft een uitstekend (gewild) programma voor het zomerseizoen. De muzikanten zullen zich wel moeten oefenen in deze muziek. Wij kunnen ons moeilijk voorstellen, dat de heer Jac. Schrama, die wij niet anders kennen dan bedolven onder zijn grote „toeter" het echte swing-ritme weet te vinden. Maar wie weet brengt de oude garde van het fanfare al is die garde niet zö groot meer) straks speciale jazz-nummers ten gehore. Met de mars „4e Divisie" in combinatie met de drumband werd het programma beëindigd. Wij zagen diverse nieuwe en vooral jonge gezichten op het toneel, maar de kwaliteit van het korps is er zeker niet minder door. Wij wensen de directeur, de beer C. Rijf, succes met de voorbereiding voor het a.s. concours Na het muzikale gedeelte werd een blijspel verzorgd door leden van de rede rijkerskamer UDI. „De Trekpleister" viel zeer in de smaak. Enkele nieuwe leden van de rederijkers zagen wij deze avond voor het eerst op de planken. Ongetwij feld zullen wij ze terugzien, want het waren goede krachten. Naar wij vernemen mag erop gerekend worden dat aanstaande zondag, 29 januari, te beginnen met een middagvoorstelling om 16.00 uur, de bioscoopvoorstellin gen in „De Oranjeboom" weer doorgang zullen vinden. Betrokken exploitanten, mej. R. Pen en de heer E. Breeuwer, zijn in prettig overleg tot een draai- schema gekomen dat in het alge meen voorziet in voorstellingen op zondag en maandag in het winter seizoen, en op maandag en dins dag in het zomerseizoen, Door uitvoeringen kunnen in dit schema wijzigingen komen, doch hiervan zal ruime tijd vooraf ken nis worden gegeven. Beide exploitanten hebben de hoop uitgesproken, dat de bouw vergunning voor een geheel nieu we bioscoop in Den Burg onder de huidige omstandigheden thans snel zal worden vrijgegeven, op dat eindelijk kan worden voorzien in een situatie, die ten zeerste dringt. BRIDGEN Uitslag 8e competitiewedstrijd: A.: 1. Kellner-van Lenten 65.28% 2. Gebr. van Sambeek 53.70% 3. mevr. Kooijman-Veenema 52.78% 4Vt. dames Hattuma-v. Heerwaarden 50.46% 4Va. Echtpaar Beemsterboer 50.46% 6V2. mevr. Keijser-Blom 49.07% 6V2. Dam-Dros 49.07% 8. Bakker-Huizinga 44.44% 9. v. Heerwaarden-de Vries 43.98% 10. Echtpaar Giljamse 40.74% B.: 1. Brücher-Gieze 65.28% 2. Mantje-Bruin 59.72% 3. Bakker-Raven 52.78% 4V2. Echtpaar v.d. Heerik 52.08% 4Vï. Luyckx-Wessels 52.08% 6. Bakker-Huizinga 50.00% 7. Stolk-Verstegen 46.53% 8. Bos-Ran 36.11% 9. Roeper-v.d. Werf 35.42% Stand volgens gemiddelde percentage: 1. Mantje-Bruin 56.89 2. mevr. Kooijman-Veenema 54.72 3V2. Van Heerwaarden-de Vries 52.14 3Vs. Kellner-van Lenten 52.14 5. Bakker-Raven 52.49 6. Echtpaar v.d. Heerik 51.92 7. Dam-Dros 51.87 8. Luyckx-Wessels 51.59 9. Bos-Ran 51.40 10. Bakker-Huizinga 50.78 11. Echtpaar Jouwersma 50.53 12. Brücher-Gieze 50.26 13. Stolk-Verstegen 49.34 14. Bakker-Kuiper 49.32 15. mevr. Keijser-Blom 48.60 16. Echtpaar Gilijamse 47.18 17. Gebr. van Sambeek 46.84 18. Echtpaar Beemsterboer 46.58 19. dames Hattuma-v. Heerwaarden 46.06 20. Roeper-v.d. Werf 43.22 Volgende drive woensdag 1 februari. TEXELS JEUGD GAAT WEER MUSICEREN De jaarlijkse uitvoering van de heer Jn. Visser en zijn talrijke muzikanten is weer aanstaande. Donderdag 2 februari zullen ze aantreden in „De Oranjeboom" De muziekleraar heeft een uitgebreid programma klaargemaakt voor Blokfluit, gitaar, accordeon en piano. Er zal ook een ritmische dans worden uitgevoerd en de heren Van der Wulp en Dijkstra zullen met trompet en drum medewerking ver lenen. Na de pauze wordt een klein toneel stukje verzorgd door de heer en mevrouw Heerschap-Verstegen. De kaartverkoop is reeds aan de gang. Zie ook de advertentie in het volgend nummer. ALGEMENE VERGADERING BEDRIJFSVERENIGING Zoals reeds eerder werd medegedeeld, wordt deze vergadering morgen gehou den. De vergadering begint om half elf. Na afhandeling van enkele normale agendapunten zal een inleiding worden gehouden door de heer J. J. Kruizenga te Alkmaar. In zijn inleiding zullen een aantal actuele vraagstukken op het ge bied van de mechanisatie aan de orde komen. De heer Kruizinga zal o.m. ook nog stilstaan bij de vraag of het op bepaalde bedrijven verantwoord is om van een paard(en) over te gaan op een tractor. Er wordt nog wel eens gedacht, dat bij de mensen van de landbouwvoorlichting een sterke voorkeur voor het gebruik van een tractor bestaat. Dit is zeker niet zonder meer het geval. Andere punten, die door de heer Krui zenga aan de orde zullen worden gesteld zijn de kunstmeststrooiers, landbouwwa- gen-mestverspreiders, slootreinigers en de spitmachine. Indien er vragen leven over andere werktuigen zal de inleider graag bereid zijn hierop in te gaan. Door de assistenten zal het een en an der over het bedrijfseconomisch onder zoek op Texel, de veevoederkern en an dere werkzaamheden van de vereniging worden verteld. In de middagpauze wordt aan de aan wezigen erwtensoep en een broodje aan geboden. C. v. Gr. „DE GELAARSDE KAT" Het verslag van de toneelavonden van de Jan Drijverschool te Den Hoorn volgt a.s. zaterdag. ZWERVER IN PARIJS Den Hoorn Vrijdag wacht U een prachtige .avond. Dan komt Henri van Leeuwen een ontwikkelingsavond ver zorgen in het dorpshuis „De Waldhoorn". De heer Van Leeuwen leefde als clochard in Parijs, waar hij deel uit maakte van het leger der uitgestoten paria's, die leven aan de zelfkant van de maatschappij, slapen onder de bruggen langs de Seine, in de hallen of in bouche van de Metro. Het onderwerp is „Zwer ver Parijs". JAARVERGADERING BOND VAN PLATTELANDVROUWEN AFD. TEXEL Bovengenoemde afdeling van de Plat telandsvrouwen hield 19 januari j.l. haar jaarvergadering in de Landbouwhuis- houdschool. In de gehouden bestuursverkiezing werd mevr. J. v.d. Vlies-Koopman her kozen als voorzitster. Uit het jaarverslag hoorden we o.a. dat het afgelopen jaar begonnen is met het uitgeven van een eenvoudig eigen mede delingenblaadje, dat 3 a 4 maal per jaar zal verschijnen. Nieuw was ook het „thee uurtje", door het bestuur ingesteld ter kennismaking met de nieuwe leden en leden onderling. De afd. telt momenteel 200 leden. De heer Beets uit Amsterdam, propa gandist der Vereniging Nederlands Fabri kaat, verzorgde verder de avond met een praatje en een plaatje over verschillende Nederlandse fabrieken en producten, met aan het eind een gratis verloting van en kele der getoonde artikelen. De verkoop van cake, een actie op touw gezet om geld bijeen te brengen voor het a.s. bezoek uit Zeeuws-Vlaanderen, bracht ruim 50, op. GYMNASTIEK DEN IIOORN De oudere damesgymnastiek is niet morgenavond, maar hedenavond om uur in „De Waldhoorn". ONTWIKKELINGSCLUB OOSTEREND LEGT WEER BESLAG OP HENRY VAN LEEUWEN (van onze correspondent) Zaterdag beleeft Ontwikkelingsclub Oosterend weer een van zijn hoogte punten, want voor de derde maal zal Henry van Leeuwen een causerie houden over zijn zwerversbestaan. Reeds eerder heeft hij gesproken over de verdwenen meisjes van Parijs en over zijn zwervers bestaan te Parijs. Nu zal hij praten over Marseille, alwaar hij als clochard in ste gen en sloppen is doorgedrongen om zo doende een blik te werpen op een leven van slechtheid en verguizing. Het is geen geheim om te zeggen, dat deze voordrachtskunstenaar de hoorder boeit met zijn belevenissen in een wereld, die wij niet kennen. Een wereld, waar misdaad, drank, verdovende middelen, enfin alles wat God heeft verboden, hoogtij viert. Velen, die Henry van Leeuwen reeds hoorden, zullen ook nu weer de gelegenheid benutten om van deze avond gebruik te maken, waarvan, gezien de verschillende onderwerpen, de toegang boven 16 jaar is gesteld. (Zie adv. a.s. zaterdag). ONDER DE POMP Sów André 't fóórjaar öl in 't hóófd hèèwwe? Wót don? Nou hee is puur an 't paare. Mit wie dón? Nou mit Mary. FILMNIEUWS: Zondagmiddag: „TEENAGER MELODY" Een film voor alle leeftijden. Zondag- en maandagavond 8 uur: „MEIN KAMPF" Toegang 18 jaar. VROLIJKE KLANKEN IN HET DORPSHUIS ,,'T SKILTJE" Morgenavond zullen de heren muzi kanten van het Koninklijk Texels Fan farecorps hun vrolijke klanken laten ho ren in het Dorpshuis te Oudeschild. Dit is de eerste keer dat er een derge lijke uitvoering in het dorpshuis wordt gehouden en wij willen de liefhebbers er op wijzen, dat er nog enkele kaarten ver krijgbaar zijn. UIT DE RAADSAGENDA In de komende vergadering van de raad zal een voorstel worden gedaan en kele percelen grond te verkopen: Fa. Jan de Wit zal eigenaar worden van een perceel grond op het industrieterrein te Den Burg, groot 2000 m2 voor een bedrag van ƒ13.500, De heer J. C. Dros, Eierland, heeft het plan ook op het industrieterrein te bou wen. Hij verkrijgt een perceel, groot 840 m2 voor de prijs van 5670, Prof. mr. H. Schuttevaer, Voorburg, zal in de omgeving van het bungalow complex te De Koog, een zomerhuisje bouwen. Hij verkrijgt 485 m2 grond voor 7275,—. Deze drie transacties zullen plaats vin den na goedkeuring der raadsleden. Voorts stellen B. en W. de raad voor te besluiten tot wijziging van de heffing van het rioolgeld in de gemeente. Die wijziging houdt in dat met ingang van 1 januari 1961 het bedrag van ƒ15,ver anderd in ƒ18, V.V.V. DE COCKSDORP-EIERLAND De afdeling De Cocksdonp van de V.V.V.-Texel vergaderde vrijdag onder voorzitterschap van de heer J. van Heer waarden in café Nota. Na de gebruikelijke voorlezing van no tulen en jaarverslag, en na een aantal mededelingen, verklaarde de heer West dorp, namens het bestuur der afdeling, dat de afdeling voortaan zal heten „De Cocksdorp-Eierland" en dat men, in over leg met het dagelijks bestuur van de V.V.V.-Texel, had besloten het V.V.V. werk te gaan activeren, vooral met het doel meer leden te winnen en het toe risme in de kop van Texel nog meer te stimuleren. De vergadering ging akkoord met uit breiding van het afdelingsbestuur met twee vertegenwoordigers uit Eierland, waartoe werden verkozen de heren J. van Bennekom en C. Oosterhof. Secretaris-penningmeester, de heer G. Bakker Jzn. werd herkozen; in de vacu- ture P. Kikkert werd de heer G. Troost door de vergadering aangewezen. In de vergadering werd mededeling ge daan van de benoeming van mevrouw De Kind-Buis tot informatrice. Tevens werd afscheid genomen van de scheidende informatrice, mevrouw R. Kikkert-Kos, die van het bestuur een schemerlamp kreeg aangeboden en van de directie een tweetal boeken. Zowel voorzitter Van Heerwaarden als directeur Fortgens prezen het werk van mevr. Kikkert, welke woorden van waar dering met een hartelijk applaus door de vergadering werden onderstreept. Op vragen gesteld in de rondvraag deed de heer Westdorp een beroep op de exploitanten de gemeentelijke gastensta- tistiek zeer nauwkeurig in te vullen; voorts werd meegedeeld dat strandbewa- king gezien moet worden als een ge meentelijke taak, die echter door gebrek aan financiën op grote moeilijkheden stuit en werd tenslotte verklaard dat Texel nog ruime mogelijkheden heeft voor uitbreiding van beddencapaciteit, /.ij het uiteraard geen onbeperkte moge lijkheden. De directeur der V.V.V.-Texel, de heer G. H. .Fortgens, heeft tijdens deze ver gadering op zijn bekende wijze gesproken over: „Wat doet nu eigenlijk zo'n V.V.V.". Naar deze inleiding werd met veel be langstelling geluisterd. Rond elf uur sloot de voorzitter deze vergadering, die door ongeveer zeventig leden en belangstellenden werd bezocht. DE BIOSCOOP IS DICHT Waar moet de jeugd nu zondags heen. De Bioscoop is dicht. Dat is voor velen toch een strop, Men schatte 't niet te licht. Er was van alles veel te zien, Journaal en 't grote stuk! En was 't mooie sportrevue, Een ieder was er op tuk. Waarheen nu 's middags met de tijd En 's avonds wederom? Ze zuchten dan ook, kwam toch maar De bioscoop terug! Doch dit duurt nog wel even hoor Eer de nieuwe, kant en klaar, Weer allerlei programma's draait. Ja jongens, reken maar. Nou dan maar naar het Eikenbos, Waar Aris' hertjes zijn. Daar is het wat gezellig hoor En ieder vindt 't er fijn. De rust, die er alomme is. Die doet U heus geen kwaad En daaom trek er ook eens heen Dat is mijn goede raad. Misschien komt er dan mettertijd Een tent met koek en ijs En de natuur U daar gehoon, Brengt U niet van de wijs. U leert er veel van Texels schoon, Van vogels allerlei, En ook van dieren die U kent. Van alles is er bij. Zo schreef een Texelaar j.l. zondag: WINKELIERSVERENIGING DEN BURG BIJEEN Maandagavond zijn de leden van dtfc Winkeliersvereniging Den Burg bijeeK geweest. Besloten werd in het vroegSl voorjaar een winkeliersbeurs te gaarm houden. Vermoedelijk zullen de stands iro< twee zalen worden ondergebracht. Er werden twee nieuwe bestuurslede^ gekozen; de heer Joh. van der Mees. (voorzitter) en de heer O. J. Agter. D A 1000,— VOOR DE GEMEENTE TEXEIh B. en W. stellen de raad voor een le^ gaat van ƒ1000,te aanvaarden vai5 wijlen mevrouw A. Bakker-Keijser. Dit bedrag is vrij aan successie en de bepa-t ling van het testament luidt: „Een bedrag van duizend gulden, ondeE de uitdrukkelijke last om zolang de na ttït melden graven bestaan voor het schoonS houden van het familiegraf Bakker-KeijS ser en het graf van A. B. Bakker en TE Mantje te zullen zorgdragen". C Z.D.H.-NIEUWS Weer geen voetbal het afgelopen week_ id. Zondag a.s.: SRC 2-ZDH 1; ZDH 2^ el< end. Helder 6, half 2. Scheidsrechter P. A Zegers; ZDH a-Oosterend a, 3 uur. jer De training was beter bezocht, maa^i het kan nog veel beter. Donderdagavond J om 9 uur present! Ij' |s 1 r- r VERGADERING VAN DE RAAD UI £ai£ Vergadering van de raad der gemeentir Texel op dinsdag 31 januari 1961, des n 1 middags 2.30 uur ten gemeentehuize. Texel, 23 januari 1961. -j De burgemeester van Texel, C. DE KONING. Bi I. Notulen. Y* 2 Ingekomen stukken en mededelingei JJ 3. Benoeming van een onderwijzeres aa - 1 de openbare lagere school te Oudeschili fn Voorgedragen wordt mej. A. Boogaard t J10 De Koog. 4. Benoeming van de leden der commissi tot wering van schoolverzuim in verban met periodieke aftreding per 1 maart '6; w< 5. Beschikbaarstelling van het bedrag pe leerling voor het gewoon lager en uitgc breid lager onderwijs, ingevolge artik» 55bis der Lager Onderwijswet 1920 voo het jaar 1961. 6. Beschikbaarstelling van het bedrag pt leerling voor het buitengewoon lage 17 onderwijs 1949 voor het jaar 1961. 7. Verlening van voorschotten op de ei -Wi ploitatievergoeding aan de bijzonder11 e lagere scholen voor het jaar 1961. W 8. Herziening van het besluit waarb Re voorschotten op de exploitatievergoedin D werden verleend aan de bijzondere klei'5*' terscholen voor het jaar 1960. ko 9. Verlening van voorschotten op de ei P° ploitatievergoeding aan de bijzondei35 Kleuterscholen voor het jaar 1961. Ar 10. Herziening van het besluit waarb een voorschot op de toe te kennen huurJ11* vergoeding aan de Christelijke kleute ve school te Den Burg voor het jaar 19(,bri werd verleend. |no II. Verlening van een voorschot op de te kennen huurvergoeding aan de Ch: telijke kleuterschool te Den Burg v< het jaar 1961. 12. Verlening van een voorschot op de te kennen eigendomsvergoeding aan Rooms-Katholieke kleuterschool te Burg voor het jaar 1961. 13. Besluit tot instandhouding van openbare lagere school te Midden-Ei< land. 14. Verlening van een extra exploital vergoeding in verband met de 5-jaarlijl afrekening aan de bijzondere lag< scholen in deze gemeente. 15. Aanvaarding van een legaat ƒ1000,van wijlen mevrouw A. Bakke Keijser. 16. Aangaan van een vaste geldlening ƒ326.000,— met de N.V. Bank voor K derlandse Gemeenten te 's-Gravenhag« 17. Voorlopige vaststelling van de rei ning van de dienst gemeentewerken ov 1 1959. 18. Goedkeuring van de rekening van Ml Sociale Dienst in de gemeente Texel ov Te 1959. 19. Voorlopige vaststelling van de f meenterekening over 1959. 20. Goedkeuring van de rekening van 1 Algemeen Weeshuis over 1959. 21. Goedkeuring van de begroting vanl afd. Texel van de Noordhollandse Vere: ging „Het Witte Kruis" voor 1961. bet 22. Wijziging van de gemeentebegrotï. nar voor 1960. te 23. Wijziging van de gemeentebegroti nor voor 1961. de 24. Besluit tot invoering van een stra vin belasting. a s. 25. Besluit tot afschaffing van de stra Ren ka J Rri sei 2 ka ge= Ad Te rer mc hui vai 1 ba; nis verlichtingsbelasting. Te: 26. Besluit tot afschaffing van de bral Ker verzekeringsbelasting. 27. Besluit tot verhoging van het rii geld. 28. Intrekking en hernieuwde vastsl ling van de dertigste verordening tot ziging van de Algemene Politieveroi ning voor de gemeente Texel. 29. Verlenging van de termijn van bei ning van enige onbewoonbaar verkla; woningen. 30. Vaststelling van een besluit ex. 36, 4e lid, der woningwet, inzake de v< bereiding van de herziening en aam ling van diverse uitbreidingsplannen. 31. Aanbieding van de derde wijzi| van het uitbreidingsplan in hoofdzaki 32. Verkoop van een perceel indust terrein te Den Burg aan de firma de Wit, aldaar. 33. Verkoop van een perceel indusl terrein te Den Burg aan de heer Jj Dros te Eierland. 34. Verkoop van een perceeltje bou- rein te De Koog aan Prof. Mr. H. Schi vaer te Voorburg. de Wo uur te I „M; De Te> Ree in Toe „M

Texelsche Courant | 1961 | | pagina 2