Jw lei I in -Ha Vanavond nvan Teenager-bal'^ Hulp gevraagti DENKT U ER OM. Wij willen slechts één regel schrijven: Denkt U om de vogels! CHAUFFEURS OPGELET! In verband met de reeds in werking getreden herziene rijtijdenwet en het nieuwe rijtijdenbesluit met beschikking, wordt ons van de zijde van de rijkspolitie op Texel de aandacht hierop gevestigd. Binnenkort zal met de controle op de naleving van de bepalingen van het rij tijdenbesluit een aanvang worden geno men. Als toelichting moge dienen da iedere werkboekje-bezitter van de oude wet de nieuwe werkmap met werkboekje reeds in gebruik moet hebben. Thans dienen ook alle andere vracht- autobestuurders met een laadvermogen van boven de 400 kg., een werkmap met boekje aan te schaffen en te gebruiken, benevens de bijrijders van deze vracht auto's, ook al treden deze niet op als chauffeurs, dus zij die behulpzaam zijn met het laden en lossen van deze vracht auto's. De bemanningsleden van autobussen, dus chauffeurs en bijrijders, waaronder ook vallen de conducteurs c.q. conduc trice, moeten in het bezit van de werk map zijn. Taxi-huurauto-chauffeurs vallen ook onder de bepalingen van de rijtijdenwet en besluit. Voor zover de ondernemers van be drijven inlichtingen behoeven, kunnen deze worden verkregen op het groeps- bureau te Den Burg of bij de plaatselijke rayoncommandant. ZONDAG INSTUIF IN „DE WALDHOORN" Morgenavond kunnen de jongeren van Den Hoorn en Omgeving weer instuiven Vanaf half acht staan de deuren van „De Waldhoorn" open. DRIE KINDEREN IN EEN KOLK Ook de Texelse kinderen genieten op het ijs. Maar dat niet alle ijs betrouwbaar is werd donderdagmiddag duidelijk. Op een kolk nabij de Hogeberg speel den de kinderen van de familie Veld- wisch. Maar het ijs was niet zo best als men dacht. De oudste (12 jaar) zakte er door. Een jonger zusje en broertje ver dwenen ook in het koude water. Later heeft de 10-jarige Fred Veldwisch zijn zusjes en broertje op het droge weten te krijgen. Dit is een waarschuwing voor alle ouders. Kolken blijven gevaarlijk, want een dag voor dat de kinderen in de diepte verdwenen, hadden ze er ock op gespeeld. SLAGERSKNECHT VALT IN HELDERSE IIAVEN Een inwoner van Den Helder, de 24- jarige Piet Kossen, knecht van slager Ran kwam woensdagmorgen te laat bij de boot en vond de deur reeds gesloten. Hij wilde toch nog een poging wagen aan boord te komen door achterop te sprin gen. Dit mislukte echter en hij viel in het ijskoude water zonder door iemand te worden opgemerkt. Toen de boot vertrokken was, wist hij de aandacht van walbaas De Jong te trekken die de drenkeling een touw toe wierp maar geen kans zag hem op het droge te trekken. Dit lukte eerst nadat De Jong hulp had gehaald bij de Marine. De drenkeling had toen ruim 10 min. in het ijskoude water gelegen. Nadat hij door Marinemensen van droge kleren was voorzien, is hij ter observatie naar het ziekenhuis gegaan. Hopenlijk ondervindt hij geen nadelige gevolgen van dit onvrijwillige bad. FILMNTEUWS: Zondagmiddag: „TEENAGERS MELODY" Geef ze de ruimte in deze prent: In de hoofdrollen Conny Froboes, Rudolf en Peter Vogel. Teenager Melody. eigen lijk zijn deze woorden reeds een begrip geworden. Ieder jongmens heeft ze in het eigen woordenboek staan. Het zijn de ritmische opzwepende klanken van de 45-toerenplaatjes, die men overal kan horen. Deze film vertelt een vrolijke episode uit het leven van Conny en Peter. Wij willen alleen dit zeggen: Zie en hoor zelf! Zondag- en maandagavond: „MEIN KAMPF" In deze film de opkomsi en ondergang van Adolf Hitler. Ruim vijftien jaar is het geleden dat in het door de Russen omsingelde Berlijn Adolf Hitler in een bunker zelfmoord pleegde. Het Duizendjarig Rijk was niet meer. De man die in 1933 beloofd had. Duitsland te zullen redden, had Duitsland te gronde gericht. Miljoenen mensen had hij in zijn ondergang meegesleept. De film „Mein Kampf" Opkomst en on dergang van Adolf Hitler kan men aanduiden als een historische documen taire van unieke waarde. In jarenlange, moeizame verzamelarbeid is het authen tieke filmmateriaal bijeengebracht waar uit het beeld van Hitiers leven opge bouwd wordt. Wij ondergaan een stuk Europese geschiedenis. De jeugd van de in Wenen levende verschoppeling de verwarring in Duitsland na de eerste wereldoorlog de groei van SA en SS de overdracht van de macht aan Hit- Ier door de seniele Von Hindenburg de vestiging van het Derde Rijk met knuppel en folterkamer en tenslotte na Duitslands ineenstorting, de bevrij ding van de gevangnen der concentratie kampen dat alles wordt vertoond in beelden, schokkend door hun zakelijk heid, onderstreept door een sober com mentaar. Deze film laat zien welke ram pen te wachten zijn wanneer de chauvi nistische volkeren hun lot in handen leg gen van een tyran. Hoe is het gebeurd? Hoe was het mogelijk? De film „Mein Kampf" geeft hierop het antwoord, waarvan elke Nederlander kennis moet nemen! GESLAAGD De heer K. C. Geus, deed met gunstig gevolg examen voor 2e stuurman G.H.H diploma 2A en Radarwaarnemer. TEXEL-AMER1KA Twee jongens op Texel, Daan Welboren en Wiebe Ruiter, hebben een persoonlijke brief van President Kennedy gekregen. Daan had hem een felicitatiebrief ge stuurd en Wiebe een door hemzelf gete kend portret. „Ik hoop", zo schreef Kennedy de jongens o.m., „dat mijn werk gedurende de komende vier jaren ook jullie vertrouwen niet zal beschamen. (Uit de Volkskrant van 25 jan. 1961). WEINIG BELANGSTELLING VOOR V.V.V.-VERGADERING TE DEN HOORN Op de laatste gehouden afdelingsver gadering van V.V.V, afd. Den Hoorn werd besloten spoedig weer bijeen te ko men voor het punt; „Propaganda". Dinsdag j.l. zijn enkele leden bijeen geweest in hotel „Loodsmanswelvaren". De directeur, de heer G H. Fortgens. was eveneens aanwezig. De huidige propaganda-commissie had gemeend haar werk te moeten over dragen aan nieuwe leden. Dit was niet zo gemakkelijk, daar de belangstelling zo was, dat er geen nieuwe commissie kon worden benoemd. Besloten werd toch nog door te gaan met de propaganda en enkele adverten ties te plaatsen. De propaganda-kas is nog gunstig en de heer Wilner is bereid de correspondentie te blijven voeren. Op de komende jaarvergadering zal dit punt weer onder de loep worden genomen. De heer Slegh wees als voorzitter de leden even op de bezettingslijst. Het doorgeven van Uw bezetting is zeer ge wenst. VERDUISTERING De legende wil, dat in kleine plattelandsgemeenten in de raads vergaderingen de lantaarnpaal 'n voornaam onderwerp van gesprek pleegt uit te maken. Wij weten wel beter. Overigens zijn wij er van over tuigd dat diezelfde lantaarns een zéér belangrijke functie hebben. Niet in Den Burg, zeggen aldaar de winkeliers, maar de TEM wil dat maar nauwelijks geloven. Die TEM zit natuurlijk niet stil, maar de straten in het centrum van Den Burg, laat die maar lekker voort modderen. Er zijn immers genoeg winkeletalages die licht uitstra len. Goed, zeggen nu de winke liers, wij betalen óók mee aan de straatverlichtingsbelasting, maar niettemin worden juist onze stra ten zeer onvoldoende verlicht. Ge looft U het niet? Wij zullen het bewijzen. En zo zullen, vernemen wij, met ingang van zaterdag avond na winkelsluiting, de etalagelichten worden gedoofd, waarschijnlijk voor 4 a 5 avonden. De winkeliers hopen daarmee aan te tonen dat zij het zijn die in verschillende straten voor de openbare verlichting moeten zor gen, al vele jaren lang. Dat klopt niet, zeggen ze. Als het vanavond werkelijk donker is hebben ze gelijk! S.V. TEXEL Hier is nieuws voor de welpen! Door de Texelse voetbalverenigingen is besloten ook voor de welpen een onder linge competitie te gaan spelen. Dat moet jullie vreugde geven jongens. Maar denk er om: trouw deelnemen. Niemand blijve zonder bericht weg. Aan de competitie kunnen deelnemen jongens van 9, 10, 11 en 12 jaar. Die 12- jarigen, die reeds in de adspirantencomp. deelnemen, blijven bij de adspiranten en spelen niet bij de welpen. De welpen gaan samen met de adsp. uit en dus volgens het adsp.-programma als vermeld in off mededelingen van de afd. Noordholland. Er moet steeds een leider aanwezig zijn. De programma's worden in de Texelse Courant van woens dag bekend gemaakt. De uitslagen worden uiterlijk maandags le post, schriftelijk ingeleverd bij de heer D. Dapper, Schilderend 63, Den Burg, die dan aan de hand daarvan uitslagen en nieuw programma zal vermelden. Als alle clubs zich stipt aan deze regels houden, zullen we op een prettige wijze aan het genoegen van de jeugd kunnen samenwerken. Alles deze competitie betreffende dus aan dit gegeven adres behandelen. Veel succes toegewenst. De deelnemers zijn: Tex. Boys, Oos terend, De Cocksdorp, De Koog, Den Hoorn en S.V. Texel. SCHAAKNIEUWS F. Drevel-C. Schulte 01 P. Bakelaar-J. Hoogerheide 10 A. Keizer-C. Schulte 10 C. Joustra-A. Terpstra 10 J. Hooijberg-F. Drevel 1 —0 DAMCLUB EIJERLAND Uitslagen van 23 januari j.l.: W. Z. Stolk-W. de Bloois 2—0 Jn. Blom-G. ten Brug 02 R. Hooijberg-A. van Hoorn 20 P. de Bloois-J. Bruining 20 P. J. Stolk-Jn. v. Loo 02 W. Z. Stolk leverde een goede presta tie door van Wim de Bloois te winnen. Jn. Blom kreeg geen kans tegen de ge routineerde ten Brug. Zoals gebruikelijk schoot A. v. Hoorn in het eindspel weer tekort om een punt van de partij tegen R. Hooijberg over te houden. NOG EVEN. en de schoonmaak is weer in volle gang. De St. Jeroen-verkenners maken schoonschip voor U, want U weet het toch ook: oud papier, karton, kranten en tijdschriften, papieren zakken enz. kun nen ze heel goed gebruiken. Nog even en er is weer een vracht bij elkaar. De Verkenners zeggen U hartelijk dank voor iedere hoeveelheid. Wilt U er gauw af? Dan even een be richtje, Schilderend 66. VOORLICHTINGSAVOND Dinsdag 24 januari werd door de fa. Keijser Co., in samenwerking met de N.V. Agro Chemie te Arnhem, een avond over plantenziektenbestrijding, georgani seerd in het Vliegveldrestaurant. Eerst werden door de landbouwkun dige van de N.V. Agro Chemie, de heer Rijster, verschillende ziekten van de landbouwgewassen behandeld o.a. het op treden van de vroege akkertrips in ver schillende gewassen en de mogelijkheden voor bestrijden. Verder werd behandeld het optreden van vergelingsziekte in bie ten en bladrol en Yvirus in aardappelen, waarbij bleek, dat verpleging en cul- tuurzorgen van het grootste belang zijn en bij de selectie het toepassen van meta-iso-systox bespuitingen voordeel kan geven. In de pauze werden verschillende vra gen gesteld over het behandelde en over de giftigheid van de bestrijdingsmidde len, die door de spreker naar aller genoe gen werden beantwoord. Na de pauze werd de prachtige kleu renfilm „De mens zaait" vertoond, waar het ontwikkelingswerk voor het samen stellen van nieuwe bestrijdingsmiddelen bij de Farbenfabrieken-Bayer in beeld gebracht en het toepassen van de ver schillende middelen in allerlei cultures in de gehele wereld. Al met al een prachtige avond, waar mee de fa. Keijser Co. alle eer heeft ingelegd. BELANGRIJKE OUDERAVOND O.L. SCIIOOL OOSTEREND Er bestond donderdag j.l. voor de be langrijke ouderavond van de o.l. school te Oosterend maar een matige belang stelling. Meester Vos opende deze ouderavond met enkele verontschuldigingen. Hij be treurt 't dat, voor de belangrijke beslis sing die men wil nemen, nl. het aan schaffen van een geluidsprojector, er een matige belangstelling voor deze ouder avond blijkt te zijn. Hij haakt even in op de schoolmelk en propageert een algehele deelname. Hierop volgen notulen en jaarverslag van de secretaresse, mevr. Timmer- Blooker, en het financiële verslag van de penningmeester, de heer Schraag, die blijkens zijn gegevens dit jaar een batig saldo van ƒ191,69 kon boeken. Aanslui tend hierop wordt door de heer Schraag nog even gewezen op het Ouderfonds en het Bleekneusjesfonds, twee onontbeer lijke zaken, welke gezien de belangrijk heid even in herinnering moeten worden gebracht. Na de pauze brengt het hoofd der school, de heer Van der Snoek een be langrijk punt ter sprake: „Geluidspro jector". Uitvoerig worden de aanwezige ouders voorgelicht in de belangrijkheid om een dergelijk apparaat te bezitten. Alleen het grote bezwaar: „financiering", is in feite de grote drempel waar men over heen moet stappen. Er wordt aan schouwelijk gedemonstreerd met het oude apparaat, een stomme film, en met de nieuwe Ambro geluidsprojector, kos ten ƒ1925,De aanwezige ouders zijn het er eenparig over eens, dat dit voor de lesgeving en voor de school noodzakelijk is, maar hoe komt men aan het benodigde geld voor deze aanschaf. Meester van der Snoek heeft in deze al gerekend op een aflossing over 3Vï jaar, waarbij met een kindertal van 90 gerekend wordt op een bijdrage per week van ƒ0,10 per kind en inkomsten van 12 filmvoorstellingen per jaar. Tevens wordt ook nog even aan dacht geschonken aan eventuele rente loze voorschotten door ouders en/of even tuele belangstellenden. De heer Eelman ziet bezwaren in dat bewuste dubbeltje. Ook meerdere aanwe zigen zien voor grote gezinnen hier een bezwaar, maar de heer Eelman oppert het voorstel kwitanties uit te schrijven k 10,als renteloos voorschot met jaar lijkse loting voor aflossing. Bij de rondvraag vraagt de heer Eel man enige opheldering betreffende de schoolmelk, waarin meester Van der Snoek en meester Vos een bevredigend antwoord geven. Ook de geluidsprojector komt weer ter sprake. Het algemeen voorstel voor aan schaffing wordt zonder meer goedge keurd. Hoe zal men echter de nodige financiën vergaren. De heer A. Kalis heeft een actie voor deze koop om aan het benodigde bedrag te komen. Onder het motto „Operatie Snoek" wil hij een actie ontketenen en verwacht per 1 september het bedrag van ƒ2000,hiermede te bereiken. Na enige discussie wordt de heer Kalis verzocht hieraan te werken en als z.g.n. formateur een commissie te vormen. De grootste vraag blijft: wat gebeurt er als deze door de heer Kalis gelanceerde actie niet of ten dele slaagt, terwijl de geluidsprojector is aangekocht. Hierover volgt een zeer uitvoerige gedachtenwis- seling, waarin men tot slot prefereert om ondanks de door de heer Kalis gelan ceerde actie, ook de reeds eerder ge noemde renteloze voorschotten van ƒ10,te propageren. Is er dan op 1 sept. geld aanwezig, dan zullen deze voorschot ten vroegtijdig afgelost worden. Het zijn dus renteloze voorschotten, welke bij goede kans van slagen bij de actie „Ope ratie Snoek" met een l/i jaar of anders met uiterlijk 3V* jaar afgelost worden. Men blijkt het hiermede eens te zijn. Dit is ook het laatste en de nieuwe dag is al vrij dicht genaderd als meester Van der Snoek officieel deze ouderavond met een dankwoord besluit. HEDENAVOND. Vanavond kunnen toneelliefhebbers naar De Oranjeboom. De Vereniging van Oudleerlingen voert op: „Om de Kara's hoeve". Een toneelspel in drie bedrijven door Ben Heuer Kaarten zijn verkrijg baar bij de heer Laan, Kogerstraat 21, en 'savonds aan de zaal. Er is bal na. BALDADIGE JEUGD Het is een paar maal voorgekomen dat jeugd uit Den Burg na een uitvoering ongewenste activiteiten hebben ont plooid. Er zijn enkele lantaarns (die toch al zo schaars zijn) vernield. De politie is met een onderzoek bezig en de betref fende ouders zullen hiervoor weer moeten ookken. HOND GEDOOD Een hond in Oosterend was dezer dagen achter de schapen aan. Diverse schapen werden danig opgejaagd en de eigenaar was zeer ontstemd. De hond werd gedood (niet door de politie) en er werd aan gifte gedaan. De politie heeft (proces verbaal opgemaakt. „DE GELAARSDE KAT" (van onze correspondent) Den Hoorn Het was op het toneel van het dorpshuis „De Waldhoorn" vrij dag- en zaterdagavond een hele bedrij vigheid, want in totaal 29 leerlingen van de Jan Drijverschool voerden met groot succes 't sprookje „De gelaarsde kat" op. Een ieder leefde intens mee met het bekende sprookje waarin de gelaarsde kat (Souw Duinker), nadat de Notaris Brilleman (Kees Bakker) het testament had voorgelezen voor de 3 broers: Willem (Dick Drijver), Martin (Maitien Comman deur) en Peter (Arie de Hoog), werd toe gewezen aan Peter. Samen trokken zij de wereld in. Peter als de Markies van Cara- bas. Hans, de gelaarsde kat, trekt het bos in om een konijntje te vangen. Hij weet dat de Koning (Arie Zijm) ziek is en zegt dat een gebraden konijn hem beter zal maken. Zo bezorgt Hans de Koning een konijn. Tot grote vreugde van de prinses Elvira (Engeltje Lap), de Hofmaarschalk (Jos Timmer) en Jan, een lakei (Piet Witte) voelt de koning zich na de maal tijd weer helemaal beter. Hans vertelt van zijn meester de mar kies en nodigt hen uit op het kasteel. Voor dit allemaal voor elkaar was, moest Hans nog veel doen om zijn meester aan andere kleding te helpen en een voor naam aanzien te geven. Op het kasteel woonde nl. een tovenaar (Hans Lap). De gelaarsde kat bracht een bezoek aan het kasteel en vroeg of de tovenaar zich in een dier wilde omtoveren en plotseling was hij een leeuw (Jaap Duinker), maar toen hij zich in een muis veranderde, was hij voor de kat. De Markies trouwt met de Prinses en leefde nog lang en gelukkig. Ook voor boer Krelis (Jack Schilling), die onder dwang van de gelaarsde kat aan de koning moest verklaren, dat alle land wat hij bezat van de markies was, ging de zon schijnen, want hij kreeg van de koning toestemming om met Antje, een boerin (Iet.Goenga) te trouwen. Cock van Heerwaarden was de knecht van de tovenaar. Verder waren er nog vele figuranten. Er is prima gespeeld en het onder wijzend personeel kan terugzien op ge slaagde avonden met een goede verloting voor de kas. De heer M. de Hoog verdient een pluim voor het vele en kundige werk, wat hij verricht heeft. OVERDENKING: „HET GEKAAPTE SCHIP" /ilh Het is met die „Santa Maria" toch u maar net zoals je het je voorstelt. Et is het rasechte, ouderwetse zeerovenjBSC als je dan weer andere, nadere berich leest, is het heldhaftige vrijheidsstrijd,. een ogenblik kunnen de gevoelens (L een mens van heilige verontwaardig. en strijdlustigheid voor deugd en rc !I:lho omslaan in medelijden en bewondei voor de dapperheid en moed van klein groepje vrijheidstrijders. Wat ei bij die Portugese oceaanstomer werkel is, wachten we maar af. Maar in verband hiermee moet toch wel eens denken aan de betrek^ g, lijkheid van wat mensen van de z?r denken. Het gaat er maar om, hoeveë er vanaf weten en wat ze er zichian denken. ornt Dat is nu ook zo typisch ten aanz van geloof en Christendom, l Tegenover Christus en het geloof Zei Hem kan men zomaar hevig antipath" staan, zodat de dingen van het Chris® dom zich aan een mens voordoen zwak oudewijvengedoe of schijnheiliglgigj of als een poging om mensen klein houden en misschien wel dom. Maar e soms maar even voor nodig om een I een hele andere, zelfs tegengestelde 1_ er op te geven, waarbij in plaats f~ antipathie het gevoel van bewondeifflpi en dankbaarheid tot liefde voor n Christus uitgroeit. Dat is afhankelijk i j de goede voorlichting, maar ook vanl c goede of kwade wil van eens mens. g Op het schip van Uw leven wil |aa< Almachtige Vader der liefde, die onsl p Jezus verschenen is, de besturing voor#; b eigen bestwil overnemen en de Boze v.; jagen, zodat U tenslotte de haven vrijheid zult bereiken. Geef de Jezus inderdaad het roer, want dan uw schip evenals het schip der onder de Kruisvlag een behouden va hebben. Waa. UITGESTELD De vergadering van de Oranjeven ging te De Koog, die jl. donderdag j worden gehouden,is tot nader bericht gesteld. De vorst was oorzaak, dat spreker niet naar het eiland duif komen. PROTESTANTSE KERKDIENSTEJ dres HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 9.30 uur ds. Beerthuis Den Hoorn 10 uur ds. Wolfensberger" De Koog 19.00 uur ds. Waardenburg De Waal 10 uur ds. Waardenburg f|.j Oosterend 10 uur ds. Soesan M" Extra collecte kerkvoogdij 19.30 uur ds. Beerthuis, jeugddienst u Oudeschild 11 uur ds. Beerthuis Bevestiging van mevr. Schagen-Kor tot diaken. GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. De Lange Oosterend 10 en 3 uur ds Scholten Voor f amilie-d rukwerk Drukkerij Texelse Courant TEXELAARTJES Te keep z g a n. werk schoenen m 45 A Schou ten, Wageningseweg E 137 Eierland Verloren grijze regenbroek R. P. Keijser, De Waal 68 Te koop Philips hoogtezon, groot model. L. Rijk, Eierland tel. 276 Te koop gevr I paar schaatsen in goede staat. P de Porto, Schil derend 141 Te koop 1 pr. schaatsen, 1 pr voet balschoenen m 44, 1 blok fluit A. de Vries, Noord kaap, Oudeschild Puikbeste aardappelen II ct. per kg. M. H. Bak ker, Schilderend 143, Den Burg, Tel. 2313 Moesappelen, 7 kg. voor ƒ1,Huisman, De Veen, telef. 2203 Ook indien U zelf een coupon stof bij ons in be werking geeft, valt het resultaat U mee. Voor delige maakloon prijzen. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel Deurw. Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concurr. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn., Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt maan- GEREF. KERK (Vrijgemaakt) idkri Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur ds. D. K. Wielenga van RotterdIJ I DOOPSGEZINDE GEMEENTE r3Vei Den Burg 10.15 uur da. G. A. Reinholr ,,Menno-herdenking" DI Deze dag geen zondagsschool te Den B: Woensdag 1 februari Zusterkring, zamenlijk met de Hervormden. a JOrlii Enige kennisgeving' c'° Heden is na een gedu',0m_ dig gedragen lijden vi" ons heengegaan, om' dags van 10 30 tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Australië, Ame rika, Canada enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag "met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 P. C. Kaan, Ruyghweg 10 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Anna Marie (Mary) F. van Exel-Dootjes M van Exel Eierland E 50, Texel, 26 januari 1961 Heden overleed in zie- keninrichting van Zr. Nobel te Den Helder, mijn zorgzame geliefde zuster Tedje Dijker in de ouderdom van ruim 66 jaar Haar diepbedroefde broer C. DIIKER Huize Irene 27 januari 1961 De begrafenis zal plaats vinden a s. maandag 30 januari om 3.30 uur op de begraafplaats te Ou deschild De overledene sla»t opgebaard in huize St jan Gelegenheid tot bezoek van 3 - 5 u. n m. innig geliefde man, vr ko der, zoon, broer, zwffl^ ger en oom |pn Hendrik Roelf, Schaatsenberg^j; Echtgenoot van Pauline Sattler In de ouderdom vr'On 48 jaar De Ruijterstraat 46, Oudeschild ieve Texel, 26 januari l94reau Namens de famill Pauline Schaatsenberff, SatljBi. Piet en Alfred De begrafenis zal plaa^ve?' vinden maandag 30jar en nm 2 uur vanaf lit sterfhuis op de Oudi schilder begraafplaats tf mdei in de Wielewaal. e®an| voor de huishouding 3 ochtenden per weeC Jan Dirksz.oord Centraal verwarm* zaal *4^ Komt u aan Den BurjT Heerlijke gefillreerdi koffie 35 ct dj$L Koffie met slagroom 4VMH Slagroomwafels 35 c Z^ 't IJsbeertje CafetaA. v T.o

Texelsche Courant | 1961 | | pagina 2