Hij is voor de bakker $&n®pirin q. q. q. FLITSER! PHILIPS tij 'ij S'f - C. F. W. v.d. Weijd; Zaandam A W. Slort R Slort-v. Petege^ en kleinkinderen Amsterdam 17 febr P. de Hoochstr. 86h>:I L BEZOEK AAN WESTFRIESE FLORA TE BOVENKARSPEL Op uitnodiging van de H.B.G. te Lisse hebben wij donderdag een bezoek ge bracht aan de Westfriese Flora te Boven karspel. Wat we daar aan bloemenpracht ge zien hebben in met geen pen te beschrij ven. Vierduizend vierkante meter vol met bloemen. Deze bloemenschat heeft een waarde van ƒ160.000,De kwekers uit de Streek tonen hun kwaliteitsprodukten Vandaag en morgen kan men deze grote expositie nog bewonderen wat wij dan ook elke Texelaar kunnen aanraden Naast de bloemenpracht is er de veeten toonstelling, machinepark voor de land bouw, en ook de huisvrouw kan genieten van veel nieuwe snufjes. Dr. Ir. J. Sneep spreekt van een ver heugende ontwikkeling van de bollen teelt, waar de tulp de boventoon blijft voeren. Bovenkarspel is 'n gemoedelijk plaats je in de Streek. De bewoners hebben deze v/eek vrij en iedereen toont je graag het product dat door hen met zoveel liefde wordt gekweekt. Bij een der kwekers werden wij uitge nodigd voor een „bakkie". Deze kweker vertelde ons dat er veel Texelse bollen- boeren de boot hebben (of gaan) missen Ze moeten daar bij jullie veel meer tul pen gaan kweken. Wij geven deze les gaarne door. De vertegenwoordiger van de H.B.G. de heer C. Koorn, toonde ons even een paar nieuwe soorten. O.a. de tulp Presi dent Kennedy, ook zijn vrouw was ver noemd en stond gemoedelijk naast Bing Crosby. De namen die aan de tulpen worden gegeven, lopen zeer uiteen. Vele Queens, maar ook „De Sancta Maria' treft men aan. De hyacinthen, die zijn ondergebracht, hadden veel bewondering. De voornaamste tulpensoorten deze werden in bloei gebracht door 98 kwe kers en door 11 afdelingen van „Bloem bollencultuur" zijn Darwin, Darwin Hybriden, Triumph, Parkiet, Mendel enkele vroege en late en dubbele vroege en late Kaufmania, Fosteriana's en diverse Tulipa's, ook wel rotstulpen ge naamd. In de bloementuin werden boven dien geplaatst trompetnarcissen, trosnar- cissen, Biccolors en rotstuinnarcissen Anemone Blanda, Iris Reticulata, Scilla's, Eranthus, Muscaris en krokussen in ver schillende'rassen. Bij de bollen zijn er die een waarde van ongeveer tien gulden vertegenwoordigen. De 28ste Flora mag zeker nu reeds ge slaagd worden genoemd. BEJAARDENSOOS DEN BURG HIELD EEN KIENMIDDAG De op woensdag 22 februari gehouden kienmiddag had en bijzonder gezellig verloop. Na een welkomswoord van de voorzitster, mevr. Van Bilderbeek en een korte humoristische vertelling, begon de eigenlijke kienpartij, die de spanning er tot het eind toe in hield, gezien het grote aantal prijzen, dat beschikbaar was ge steld. Als over vijven het spel is beëindigd, dankt de heer Van Enst namens alle leden het bestuur voor de voortreffelijke wijze waarop deze middag is georgani seerd, en de heer Stiggelbout, die een vrije middag opofferde om leiding te geven bij het kienspel. Tevens past een woord van dank aan de milde gever (geefster), die onbekend wenste te blijven en het geld beschikbaar stelde, waarvoor vrijwel alle prijzen kon den worden gekocht. blust snel opkomende griep WAT ZIJN DE OORZAKEN VAN SPEENBETRAPPEN? Wij vernemen de laatste tijd zeer veel klachten over het speenbetrappen bij melkkoeien. Je krijgt de indruk, dat het met dit kwaad steeds erger wordt. Dat het een „kwaad" is zal iedere veehouder wel hartgrondig met ons eens zijn. Omtrent de oorzaken zijn er verschil lende meningen. Er is een tijd geweest, dat men meende, dat door het aanbren gen van een „tuigje" over de bijklauwtjes het kwaad bezworen werd of in ieder ge val sterk teruggedrongen zou worden. Helaas blijkt dit niet het geval te zijn. Ook op stallen, waar de dieren met dit „tuigje" zijn uitgerust komen herhaalde lijk gevallen van speenbetrappen voor. In onze artikelen over de loopstal noemden we als een voordeel, dat speen betrappen hier niet voorkomt. Mogelijk is dit te sterk uitgedrukt, maar wel kan worden gezegd, dat het op het bedrijf van de heer Rutten tot nu toe niet is voor gekomen. Toch menen we te mogen zeg gen, dat ook op dit bedrijf diverse melk koeien aanwezig zijn, waar het risico van speenbetrappen op een normale stal groot zou zijn. De loopstal biedt in dit opzicht dus zeker voordelen. Intussen 2ijn we er wel van overtuigd, dat zeer veel bedrijven in ieder geval voorlopig en mogelijk wel altijd met een normale stal zullen blijven doorgaan. Het is dus zeker de moeite waard naar mid delen te zoeken, die het risico van speen betrappen wegnemen of sterk verminde ren. Wij zouden het zeer op prijs stellen ervaringen op dit gebied te vernemen. Wij denken hierbij speciaal aan het vol gende: Bestaat er een verband tussen bijv. de lengte en de breedte van de stand en het voorkomen van speenbetrappen? Heeft het invloed of er royaal dan wel krap met stro wordt gewerkt? Hoe is het in de stallen, waarop rubbermatten zijn ge legd? Is er nog een verschil merkbaar tussen de stallen met en zonder voer- gang? We kunnen ons voorstellen, dat er nog meer factoren zijn, die invloed hebben. We stellen het zeer op prijs zo veel mogelijk ervaringen te vernemen. We kunnen daarmede mogelijk Uw colléga- veehouders van dienst zijn. C. v. Gr. Ik wou dat ik in 't Witte Huis was. Neeheus niet bij John Kennedy Want zó een hele hoge ome Heb ik nog niet als kennesie. Nee, ik bedoel De Koog, m'n lezer, Want dat het daar straks goed zal zijn Dat kan ik nu alreeds voorspellen. Ik, rijmelaartje Huib Fenijn. De puik van Texels vrije bakkers, De amateurs dus, zogezeid, Die hebben daar hun bakproducten In het Witte Huis tentoongespreid. Geloof maar dat er dezer dagen Geklutst, geklopt is en gekneed, En dat er menig, menig uurtje. Aan al die baksels is besteed. Gaat dus eens kijken, dames, heren, Wat er voor heerlijks is gewrocht, Mij dunkt, voor veertig centen entree Is nimmer nog een mens bekocht. Ge wordt er zeker zoet gehouden En men kan er óók van op aan, Dat men er zoete broodjes bakt, hoor! Daar wordt beslist voor ingestaan. Dat Texel ze heel bruin kan bakken Wordt men daar heden ook gewaar, En niemand van de medewerkers Kan men verslijten voor half gaar. Ik wens de dames en de heren Die meedoen aan deez zoete strijd, Zeer veel succes met al hun baksels En daarbij veel gezelligheid. Huib de Rijmelaar. POLITIENIEUWS In Spang stond donderdag een Volks wagen van het Ministerie van Financiën geparkeerd, rechts van de weg. Een trek ker met aanhangwagen \'an de fa. Bar- horst wilde passeren, maar de aanhanger raakte de V.W. Er ontstond lichte mate riële schade. Te Den Helder zijn van dinsdag op woensdag twee heren ter ontnuchtering opgesloten in het bureau van de politie. De Texelaar M. de W. werd in de voor avond gewond in de Zuidstraat aange troffen en de S. B., die in „kennelijke staat" 's nachts op de fiets door een der straten van Den Helder reed. HANDELSREGISTER Onder wijzigingen lezen wij: Kleinhandelaren: Fa. Gebr. van Etten, Schagen, Markt 17. Fil. Texel, Den Burg, Kogerstraat 11. Kleinh. in aardappelen, groenten enz. Zaak over aan fa. P. v. Etten. Z.D.H. VERGADERDE Den Hoorn Dinsdagavond hield Sportvereniging Z.D.H. haar jaarverga dering in „Loodsmanswelvaren". In zijn openingswoord kon de voor zitter vele herenleden welkom heten, waaronder ook het ere-lid, de heer J. Beumkes. Van de gymafdeling waren slechts enkele dames aanwezig. De voorzitter noemde het afgelopen jaar een goed jaar voor de vereniging. De voetbalafdeling en de gym doen het prima. De gym heeft een zeer groot aan tal leden, maar de grootste moeilijkheid vormt nog de aanschaf van de attributen. Het le en 2e elftal doen het goed. Het eerste staat op de 2de plaats achter Sint Boys en zondag 5 maart komt Sint Boys op bezoek. Het tweede staat bovenaan. De vereniging beschikt over een actieve jeugdcommissie. Bij de bestuursverkiezing werd de stemming voor het damesbestuur ver schoven naar een gymavond daar te wei nig dames aanwezig waren. De dames mevr. M. Westdorp-Slegh en mej. A. Bakker zijn niet herkiesbaar. De andere stemming was gauw beke ken: het aftredende bestuurslid, de heer F. Zwanenburg werd herkozen. De heer Vlugt Sr. deed zijn intrede in de elftalcommissie, in de plaats van de heer H. Arnout, die zich niet beschikbaar stelde. De elftalcommissieleden J. Huis man en H Slechtenhorst werden her kozen. De contributie van de voetbalafdeling zal vanaf heden per kwartaal door mid del van een kwitantie worden geïnd. De heren A. Slegh jr., I. Kok en C. Slechtenhorst kregen een compliment voor de medewerking bij de toto, die prima draait. Sportvereniging „De Zwaluw" bestaat 1 juni 30 jaar. Het ligt in de bedoeling half april een jubileumavond te organi seren, waarbij ook de gym zal optreden. De rondvraag leverde niet veel op en de voorzitter kon tegen elf uur de ver gadering sluiten. S.V. TEXEL Programma voor zondag: 4e kl. A KNVB: Texel-BKC; Succes-VZV; LSW-RKAFC, Helder-Schagen; Watervogels-Vios. Texel 2 is vrij. Adsp.: Texel-Oosterend; Texel c-Texel b. Dat wordt voor Texel weer een sterke tegenstander, die er tevens op belust zal zijn revanche te nemen op de thuis ver loren wedstrijd. Meestal zijn de ontmoe tingen met BKC spannend, zodat ook nu een flinke belangstelling verwacht mag worden. Als we de stand nagaan, moet Texel meer punten verzamelen. Deze is nu: Helder 11—18; LSVV 11—16; BKC 11— 15; Vios 11—13; RKAFC 11—12; Water vogels 11—10; VZV 12—9; Texel 12—8, Schagen 127; Hollandia 116, waaruit we kunnen afleiden dat er nog hoogst ernst gemaakt moet worden. Als we met dezelfde geest en wil bezield zijn als vorige zondag, hebben we een redelijke kans. Spelers bereid je goed voor op deze wedstrijd. De adspiranten zullen vanmiddag tegen Oosterend, mede gegadigde voor de bo venste plaats, extra goed moeten spelen. Denk er om, niemand blijve weg. C en b spelen een voorwedstrijd. Z.D.H.-NIEUWS Het eerste gaat morgen bij Tex. Boys 2 op bezoek, aanvang half 3. Het tweede krijgt bezoek van Watervogels 4, waar van zij in Den Helder hun enige neder laag opliepen. De adsp. gaan hedenmid dag naar De Cocksdorp. MEJ. ZWAAN, OFFICIER DER RIJKSPOLITIE, SPREEKT TE OOSTEREND Maandagavond heeft mej. Zwaan, op uitnodiging van de Ontwikkelingsclub Oosterend, in „Het Centrum" gesproken over haar werk als Officier bij de kin derpolitie. In een kort overzicht vertelde mej Zwaan over het ontstaan van de kinder politie. In 1905 werd met dit werk be gonnen en de volgende jaren is het werk steeds gegroeid en men kampt nu met een tekort aan werkkrachten. In 1911 volgen te Rotterdam de eerste aanstellingen van vrouwelijke agenten. Zeer uitvoerig toegelicht volgt hierop de ontzetting of ontheffing uit de ouder lijke macht en de tegenwoordig ook in Nederland mogelijke adoptie. Een tekort aan gezelligheid, aan verzorging, ruzie in het gezin etc. is bij kinderen zeer vaak terug te vinden. Ook baldadigheid is zeer veel een expansie van het kind, omdat het zich niet uit kan leven. Spreekster ziet voor deze de rommelzolder, de speel kamer en de speelterreinen een goede oplossing. Na de pauze beantwoordde spreekster verscheidene vragen betreffende het reeds besprokene en vervolgt dan met de zedenpolitie. Hier wordt steeds gezocht naar de achtergrond, waarvan vele malen blijkt, dat het bij het kind een soort ontdekken is. Er zijn dan ook vele aanleidingen hierin om tot een delict te geraken. De grootste hulp hiertegen is de voorlichting Tot slot dankte de heer Visman mej. Zwaan voor haar interessante lezing over het werk van de Kinderpolitie en riep de aanwezigen een tot ziens toe op 11 maart a.s. S.V. DE KOOG Programma dit weekend: Hedenmiddag: De Kooga-Tex. Boys a 3.45 uur; Zondag: Flevo 2-De Koog 1, 2.00 uur, boot 11.00 uur; De Koog 2- Helder 6, 1.30 uur. Als er nog leden en donateurs zijn, die iets te missen hebben voor de verloting met de uitvoering, laten die dan even een seintje geven. De prijzen worden dan afgehaald. N.C.L.B. AFD. OOSTEREND VIERDE OP WAARDIGE WIJZE 40-JARIG BESTAAN Woensdagavond j.l. heerste er in het Gebouw voor Chr. Belangen een echte jubileumstemming en het huidige bestuur en leden mogen met grote voldoening terugzien op deze plezierige herdenkings avond. Na een gezamenlijk zingen van het bondslied volgde schriftlezing en gebed, waarin de voorzitter, de heer P. Riemens, voorging. Vervolgens heet hij allen har telijk welkom, in het bijzonder Hoofd bestuurder P. Minnaard en de oud-leden oprichters A. Vonk, D. Medema Sr., Fr. van Houten, Jn. v.d. Slikke en het nog steeds actieve lid W. v.d. Slikke. De secretaris, de heer L. v. d. Zee, brengt over deze 40 jaar een overzicht. 1921 gestart met 60 leden; van jaar op jaar passeert iedere voorzitter en pen ningmeester de revue. Het wel en wee van een organisatie, die wil vechten voor Chr. sociale belangen tot op de dag van heden, terwijl dit overzicht sluit met de noodkreet dat tegenwoordig de vergade ringen zo slecht bezocht worden. Namens het hoofdbestuur brengt de heer Minnaard de felicitaties over en moge God u de kracht, lust en liefde ge ven voor het werk van de N.C.L.B. Waar blijft de tijd vraagt spreker zich af, als ik denk aan die tijd der één-kamer-wo ningen, die bedsteden met kinderen bovenin, de lonen van ƒ3,per week. .Waar blijft die tijd", roept spreker uit, toen men ging beseffen dat het niet kon en er verandering in moest komen. Waar is die tijd, dat een lid ƒ0,10 contributie moest betalen, hetgeen een groot offer betekende". Uit die tijd is de N.C.L.B. geboren en sprak men van de rooie, om dat men sociale gerechtigheid vroeg. Aan dit alles is ook het werk Gods niet vreemd. Hiermede hebben wij dit mogen bereiken. Ook de jeugd roepen wij toe dat nog niet alles bereikt is. Wij zullen moeten blijven strijden om te behouden wat er is bereikt. Het gaat alles ter ere Gods. Hoe zullen beslissingen vallen als het gaat om zondagsarbeid en sociale gerechtig heid. Steunt uw bestuur, uw hoofdbe stuur. Kom, bid en werk mee ten zege van ons N.C.L.B.-werk. Voorzitter Riemens dankte vriend Minnaard voor zijn gloedvolle woorden. Vervolgens werden ook felicitaties aan geboden en Gods zegen voor de toekomst gewenst door vertegenwoordigers van de Chr. Besturenbond en de afd. Eierland. Voorzitter P. Riemens en het lid C. Slik zijn beiden 25 jaar onafgebroken lid geweest en worden in het goud gezet. Met een toepasselijk woord spelde vriend Minnaard beiden het speldje op en reikte een oorkonde uit. Hij verzoekt de aan wezigen beide jubilarissen met een zegebede toe te zingen. Mede namens vriend Slik dankte de voorzitter voor deze stoffelijke en geeste lijke belangstelling hun betoond. Diverse leden hebben hierna de vro lijke noot van deze avond verzorgd. Het omvangrijke programma heeft reeds ver de nieuwe dag gebracht als voorzitter Riemens deze avond sluit met de wens, dat niet alleen deze feestavond, maar ook de andere bondsavond een grote belangstelling zal mogen onder vinden. Als na het zingen van Ps. 115 vriend Minnaard met gebed eindigt, mogen de heren bestuursleden P. Riemens, M. van Houten, L. v.d. Zee, P. Kuiper Jzn, A. Sytsma en L. Huisman op een waardige en goed geslaagde jubileumavond terug- INSTUIF TE DE KOOG GAAT WEER OPEN! Daar op de forumavond van zondag j.l is gebleken dat er toch wel belangstelling bestaat voor de Instuif, gaan we morgen avond weer beginnen met een gezellige avond. Het nieuwe, op de forumavond geko zen bestuur, bestaande uit Alie Kiewiet, Marianne Bonne, Adri Eelman en Jan Veldman, zal zorgen voor de muziek, het gereed maken van de zaal en naar we hopen voor nieuwe ideeën. WEIDEAFRASTERING MET SCHRIK DRAAD TOENEMEND POPULAIR De toenemende populariteit van schrik- draadapparatuur voor het afrasteren van weiden is voor Philips aanleiding ge weest wederom een nieuwe uitgave in het licht te geven van het informatieve boekje „Het ABC van schrikdraad". Het boekje, waarvan de inhoud mede steunt op waardevolle raadgevingen van de zijde van de Rijkslandbouwvoorlich- tingsdienst, staat belanghebbenden kos teloos ter beschikking. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Beerthuis De Cocksdorp 9.30 uur ds. Soesan Den Hoorn 10 uur ds. Wolfensberger De Koog 19.00 uur ds. Waardenburg Extra collecte voor „Effatha" De Waal 10 uur ds. Waardenburg Na de dienst verkiezing van een ouderling. Oosterend 10 uur ds. Froentjes Extra collecte kerkvoogdij 11.15 uur Jeugddienst in de Doops gezinde kerk. Oudeschild 11.00 uur ds. Soesan Maandcollecte kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. De Lange Oosterend 10 en 3 uur ds. Scholten GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10.00 en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Van Bilderbeek De Waal 11.15 uur ds. Van Bilderbeek De Koog 10 uur ds. Reinhold Oosterend 11.15 uur Jeugddienst, m.m.v. een band van jongeren voor jongeren! OVERDENKING Het lijkt natuurlijk raar om in krant, die tenslotte gevuld moet wor| met letters, woorden en zinnen, zom een stuk leeg te laten. Ik zou het zo willen doen, dat deze hele overdenk „woordloos" zou zijn. Er wordt al zoj geschreven. Allemaal woorden. Maai die woorden verzinkt hét Woord in I niet. Helemaal niets opschrijven en f lezers dat witte stuk dan een kwar" lang laten lezen. Of een uur lang. uur lang stilte! In de hoop dat wij in stilte dan niet van droefheid in slnZ€ vallen! (Lucas 22 45). Want in B j leegte van ons woord en in de stilte, le(j dan ontstaat, beluisteren wij het Üji(je van deze schepping. Je hoort danfor geschrei van een kind om brood; je h.^an het roepen om gerechtigheid! Wij y v staan zelfs het geschreeuw van het,.,, de aarde gestorte bloed van broeders, ,en opschreeuwt tegen de hemel. We horerire< eigen aanklacht in ons hart, dat spre*ne van de onrust, ja zelfs van de schuld?- wij als mensen tegenover onze God h1 v ben. Een collectieve schuld van de ïi;Cui sen aan hun Schepper. Deze kennis nu N de stilte zo moeilijk te verdragen, i '-1 praten liever, we doen graag. Drul JP bezigheden, verstrooiing! Maar toch is die stilte en leegte n<x~"~ Juist m deze lijdensweken, de st Ol weken. Wij mogen ook wel eens „vaster in woorden en daden. Stil zijn voor Cfilei Bij het dagelijks zoeken in het nieiBn van de kranteen stuk wit. Dgfe wordt mijn stem ingevuld. Die roept, schreeuwt en op Christus! ho H. v. S.V.O.-NIEUWS n B" ok ude ank an Hedenmiddag wordt de fundering stort voor de nieuwe kleedkamer. E jT kunnen we zeer zeker enige mensen." gebruiken. Neem een overall mee enias' het kan nog een paar schoppen. Als'en met voldoende mensen even samenv— ken, behoeft dit karweitje heus niel [_a lang te duren. Denken we hier allengs even om. m OOr elai DIENSTREGELING T.E.S.O. nj Op werkdagen: n Van Texel: 5.20 7.40 10.30 11? 15.30 18.00 r VanDenHelder: 6 30 9.15 11.40 ltV! 16.40 19.35 Op zon- en alg. erk. ehr. feestdaget Van Texel: 7.40 11.00 16.00 II r VanDenHelder: 9.15 12.10 17.15 II u Bij uw CAMERA hoort een LANGEVELD DE ROOU N.V. TEXELAARTJES 3 regels ƒ0,80; elke regel méér ƒ0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. ƒ0,20 meer. Wij hebben een grote sortering zacht- en hard board, tegclboard, massa- nieten enz. enz. tegen concurrerende prijzen. Franco thuis. A. v.d. Vis Zoon, Wilhelminalaan 17, tel. 2356 Moesappelen, 7 kg. voor ƒ1,Huisman, De Veen, telef. 2203 Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Zolderopruimingen. lompen, metalen en oud ijzer. J. Jongedijk, Schil derend 60, tel. 2777 Puikbeste aardappelen te koop. Jac. Bakker Mien- terglop K 23a Informeert eens naar ons bij Uw buren of vrienden en U weet wat U reeds jarenlang gemist heeft. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt maan dags van 10.30 tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Australië, Ame rika, Canada enz. Grote sortering hout, schroten, latten, ge schaafde en geploegde ribben, asbestplaten, ge galvaniseerde en licht- platen. Franco thuis. Con currerende prijzen. A. v.d. Vis Zonen, Wilhel minalaan 17, tel. 2356 Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 Deurw. Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concurr. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn., Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 P. C. Kaan, Ruyghweg 10 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Te koop een klamp mest bij J. N. Witte, Gerrits land Gevraagd r k huishoudster Gebr. Bakker Spang W 28 De Waal, tel 02223-327 - Te k. bij inschrijving huis met schuur. De Ruij- terst. 4, Oudeschild Vrij te aanvaarden. Gunning voorbehouden —Te koop kinderwagen en wandel wagen Warmoesstraat 62, Den Burg Tek igst.z. meisjesfiets J. van Dijk, Schilderend 53, Den Burg Te koop enig huisraad Adres bur. Tex. Crt. Te k. i g st.z. Sparta motor 200 c c. met duo, zeer billijke prijs. J J Witte, Warmoesstraat 51 Te k. puikbeste aardappelen 13 ct. p kg. Van Egmond, Tienhoven Met grote blijdschap ven wij kennis van geboorte van onze z» en broertje IW Jakob G. Tjepkema— PekelhaiÉs 11 S. Tjepkema Rietje, Klaas P.H. polder, Texel ana 21 februari 1961 een I BARKER'S IJZERHANDEL Heden is na een kor stondig lijden van oi weggenomen, mijn lier v" vrouw en onze lier. V moeder, behuwd- f grootmoeder insd Helena v.d. Hoe°l'jl echtgenote van r c Nan D. Vermeulen1 Dit in de ouderdom van; jaar. eem jn De diepbedroefde fz N. D. Vermeulen'. A. Duizendstra- Vermeul'^ z'l A. Duizendstra "Is D Vermeulen lias G. Vermeulen— r De Ha c J. Vermeulen .1 en verloot"" M Vermeulen We B Vermeulen-Pcgem L. Vermeulen en kleinkinderen Dörv Oudeschild, Texel, 21 febr. 1961 De Ruyterstraat 101 De begrafenis hef, plaats gehad vrijdagSjma| febr. op de Oudesch* der begraafplaats C f Door misverstand eer heden geplaatst. Heden nam God tij Zich mijn lieve me' on onze zorgzame vad ®r en grootvader fa Willem Slort vi in de leeftijd van 62 jacl I; Amsterdam A. Slort-Kersten Utrecht H W. Vink-Slort D. Vink Aalst E. F. v. d. Weijde| er r 3

Texelsche Courant | 1961 | | pagina 2