Krii'g en gemeenteambtenaren ander onderdak W Ontwikkelen afdrukken I vo Toneelgroep »HET MASKER« »DE GROTE STILTE» Uitnodiging t DE WAAL BAADT IN EEN ZEE VAN LICHT Of de forumavond er het zijne toe heeft bijgedragen is niet bekend (dat zal wellicht blijken, als ook Den Burg een dergelijke avond heeft gehad!), maar in ieder geval is het een feit, dat vele nieu we lantaarnpalen him heldere licht avonds uitstralen over De Waal. Heren van de T.E.M.: hartelijk dank. Polderweg, Bomendijk, Schilderweg getje en Dorpsstraat kan men nu 's avonds belopen zonder kans op natte voeten. Er zijn zelfs inwoners, die over wegen schemerlampen e.d. af te schaffen, daar er genoeg licht van buiten komt! Er is echter een categorie, die al dat licht niet zo prettig vindt! Vooral die lantaarns op de Bomendijk. De intimiteit gaat daar voor hen nu enigszins ver loren Misschien bestaat alsnog de mogelijk heid, dat de TEM aldaar gordijntjes over de lampen aanbrengt, opdat zij desge wenst gesloten kunnen worden? „ACHTER DE WOLKEN SCHIJNT TOCH DE ZON" Zaterdagavond a.s. zal de Waalder to neelvereniging „Het Amateurtje" de uitgestelde opvoering verzorgen van het blijspel „Achter de wolken schijnt toch de zon". De uitvoering vindt plaats dorpshuis „De Wielewaal". TWEE GESLAAGDE UITVOERINGEN VAN DE S.O.O.S. Vrijdag en zaterdag j.l. heerste er op de schoolzolder van de o.l. school te Ooster end een gezellige sfeer. Mevr. Daalder-Barhorst opende de avond met allen hartelijk welkom te heten. Opgemerkt werd dat de aanwezige stoelen door de S.O.O.S. waren aange kocht. Er is dus een begin om de school zolder van stoelen te voorzien. Allereerst brengt het Dameszangkoor, onder leiding van de heer T. Witte Czn twee zangnummers. Als eerste een aardig ritmisch lied „Veedrijver" van Ferdinand Huber, het tweede: „Goenacht" ,van Naegele. Beide liederen worden met ge voel gezongen. En dan is het woord aan de tonelisten in de hoofdschotel van deze avond het blijspel „Rapaille over de vloer" in 3 be drijven door Joop Spit. Als het doek open gaat maken wij kennis met Simon van Tongeren (L. van Kooten) een weduwnaar, een huisdespoot met een behoorlijk opvliegend karakter, die meent dat hij grote opvoedkundige gaven bezit, en tante Mathilde (mevr. C. Ellen-Mosk), een kalme vrouw, maar die desondanks over doeltreffende wapens beschikt. Het blijkt dat Simon, om zijn opvoedkunde te kunnen ontplooien van de reclassering een ontslagen gevangene in zijn huis neemt om voor een heropvoe ding te zorgen. Zoonlief Han (A. Brans Dzn.) is de leider van de revolutie, die in het gezin zal plaats vinden, want hij ont werpt een plan om zijn vader eens een goede les te geven. Hiervoor heeft hij zijn studievriend Freek Spruitenburg (Th. v.d. Snoek) overgehaald dit spel mede te spe len en hij doet dan ook zijn intree als ontslagen gevangene op grandioze en dubbelzinnige wijze tot groot ongenoegen van de dochter des huizes Josje( mevr. J. Daalder-Brouwer), het oogappeltje van pa, die altijd haar zin krijgt. Ook met het dienstmeisje, Marietje (mej. C. Schraag) komen bij de intrede van Freek, alias Max Donk, de gevangenisboef, moeilijk heden. Maar Han lost deze moeilijkheden op, bijgestaan door tante Mathilde. Al heel spoedig heeft Freek met vader Simon een weddenschap aangegaan, waarbij vader Simon een week niet zal roken en houdt hij zich niet aan de af spraak dan moet Freek één dag met doch ter Josje uit. Maar deze is door het ra zende heen, dat door vader zo'n boef in huis is gehaald en dreigt dat zij zich zal vergooien. In deze gespannen toestand eindigt het eerste bedrijf. In het tweede bedrijf neemt deze span ning nog meer toe als Josje Freek, alias Max, ten onrechte beschuldigd van dief stal en Freek Josje een gevoelige afram meling geeft, dan zijn de gemoederen uitermate verhit. Vader Simon vergeet in zijn drift zijn Weddenschap en tante Mathilde komt achter het complot van Han en Freek en doet eraan mee. En als dan blijkt dat Josje ongelijk bekend, is vader Simon helemaal niet meer te ge nieten. In het derde bedrijf komt dan de climax. De gehele familie wil weten wat er voor een weddenschap tussen vader en Freek is gesloten. Freek zwijgt en vader Simon raakt er van over zijn toeren, want hij wil de weddenschap niet na komen. Immers het is toch absurd zijn dochter één dag uit te laten gaan met een ont slagen tuchthuisboef. Wat het bedrog be treft, tante en Freek willen er een eind aan maken, maar Han belet dit voorlopig nog en als Freek aan tante bekent dat hij van Josje is gaan houden en het haar zelf wil vertellen, gaat tante nog akkoord. En dan gaat vader Simon bakzeil halen, want op een slinkse manier dwingt hij Josje om met Freek uit te gaan om dan zodoende zijn afspraak na te komen. Als Josje deze onverklaarbare reden door grondt, zeer tot ongenoegen van vader natuurlijk, stelt zij Freek voor een dilem ma en Freek onthult dan zijn ware iden titeit en tevens zijn liefde voor haar, die dan wederkerig blijkt te zijn. Een aardig en leuk slot van een blijspel met vele lachsalvo's. Er was 'n goede rol- kennis en er werd met vaart en charme gespeeld; dit was bij de lachsalvo's wel eens funest, want er gingen vele woorden verloren. Het batig saldo van deze avonden is bestemd voor aankoop van een geluids projector voor de o.l. school. Tot slot dankte mevr. J. Daalder- Barhorst spelers, zangkoor en medewer kers voor de genoeglijke avond, in het bijzonder de heer Vos voor zijn décor- schilderwerk. ST. JANSBIJEENKOMST Bij vergissing is vermeld, dat 12 maart de bijeenkomst zou plaats vinden. Deze wordt echter in april gehouden. 'T WORDT LENTE De voorjaarsdampen stijgen uit de qiond De groeikracht is als 't ware losgebarsten. Hoog zingt een leeuwerik het lied der Lente Het „leven" in Moeder Aarde woelt en wringt zich naar het licht; Zoekt warmte van 't nog bleke zonnelicht. M. Dros-Eelman OOK TEXELAARS GROETEN JUBILERENDE VORSTIN Met de boot van 7.40 uur vertrokken maandagmorgen burgemeester C. de Koning, mevr. J. Zwan-Plessius, de heer J. Visman en de jongeheer J. M. Koning om namens Texel de jubilerende vorstin te huldigen. De heer Visman was voorzien van een schild met gemeentewapen en mevrouw Zwan was draagster van de sjerp. De heer Visman vertelde ons, dat het een onvergetelijke dag is geworden, en de jongste deelnemer zal zeker een inte ressant opstel kunnen maken voor de rijks H.B.S. Niet minder dan 32.000 tulpen werden voor het Huis ten Bosch uitgelegd in de vorm van een kroon en duizenden aan wezigen hebben eendrachtig uitgeroepen: „Wij vertrouwen". Met de laatste boot arriveerde het ge zelschap weer op het eiland en burge meester De Koning heeft de Texelse af gevaardigden in de betreffende dorpen afgeleverd. Boerenleenbank aan de Vismarkt tijdelijk Raadhuis? Dit jaar zal de nieuwe Boerenleenbank aan de Groeneplaats in gebruik worden genomen door Kassier Graaf en zijn steeds groter wordende staf. De bouw vordert en de steigers voor het nieuwe pand zijn al weer enkele dagen v d wenen. Het bankgebouw aan de Vismarkt zal dan eigendom zijn van het Bestuur van de Gemeenschappelijk 1 Polders. Van niet officiële zijde vernemen wij, dat het gebouw voorlopig betrokken zal worden door ambtenaren van het raad huis. De toestand van het oude raadhuis is thans zo dat langere huisvesting van ambtenaren onverantwoord wordt ge acht. De heer S. Keijser, Dijkgraag van de Gemeenschappelijke Polders kon ons de berichten niet bevestigen, omdat over de beslissing nog moet worden vergaderd. OUD PAPIER Zaterdag was er geen rollend mate riaal vrij. De verkenners zijn dus met wagentjes Den Burg in geweest. Mis schien zijn er vergeten. A.s. zaterdag zijn ze weer paraat. Het loopt nog steeds aardig, helpt U de jongens en het gaat nog beter. Er zijn zoveel dingen die voor ons veel waarde hebben en het zijn voor U „staans in de weg". Maakt U maar goed schoon schip. Mocht U het meteen kwijt willen, geeft U dan even een seintje aan Schilderend 66 en de verkenners komen het dan de zelfde dag even halen. De St. Jans-verkennes STREEKONTWIKKELING TEXEL VOORLICHTINGSBIJEENKOMST IN HOTEL „DE HOOP" Op de voorlichtingsavond, die gehou den wordt op 13 maart a.s. des avonds acht uur hoopt de heer C. Zuidewind iets te vertellen over het belang van een goede structuur van de grond en de maat regelen, die genomen kunnen worden om een goede structuur te bevorderen en te behouden. Een zeer belangrijk onderwerp! Wij menen wel te mogen zeggen, dat „struc tuur" geen studeerkamerbegrip meer is, maar een werkelijkheid, waar iedere landbouwer mee rekent. Het is dus zeker de moeite waard hier samen over te gaan praten. De heer Zijdewind hoopt verder enkele actuele dingen naar voren te brengen, die betrekking hebben op de verbouw van aardappelen. Iedereen is hartelijk welkom. Zie ad vertentie van zaterdag a.s. C. v. Gr. Afdeling Huishoudelijke Voorlichting Deze woensdagmiddag is de „Stroop pot" van de fam. Bousma weer te bezich tigen van half drie tot half vijf. Dames uit Den Hoorn en omgeving, er zijn nog enkele kaarten voor de ex cursie naar de Huishoudbeurs op dinsdag 21 maart aan te vragen bij mevr. A. Bak ker-Bakker, Alexanderhoeve. Aan de excursie naar het Bouw centrum te Rotterdam namen 79 perso nen deel. De dag werd algemeen ge slaagd gevonden. DIENSTREGELING TJï.S.O. Op werkdagen: Van Texel: 5.20 7.40 10.30 13 00 15.30 18.00 Van Den Helder: 6.30 9.15 11.40 14.20 16.40 19.35 Op zon- en alg. erk. chr. feestdagen: Van Texel: 7.40 11.00 16.00 18.25 VanDenHelder: 9.15 12.10 17.15 19.35 FILMNTEUWS: Zaterdagavond en zondagmiddag: REVOLVERDUEL Geen man kon tegen Will Sarbre op maar nu had hij er vijf tegenover zich. Het is weer spanning en actie in een aan trekkelijk Western-avontuur. Kon hij zijn vroegere vrienden verraden en daardoor zijn eigen verleden blootgeven? Het was hem niet mogelijk nog langer te leven als een paria, maar zijn verleden bleek onuitwisbaar. Zondagavond: „MEISJES OP BESTELLING" Handel in blanke slavinnen. Voor de gewone mens van alle dag ligt dit begrip zo ver buiten zijn gezichtkring, dat hij vaak denkt dat er slechts over een ver schijnsel uit vroeger eeuwen wordt ge sproken. Het is misschien wel goed, dat door middel van de film aan de gewone mens wordt getoond wat er zich soms in zijn naaste omgeving afspeelt, zonder dat hij daar iets van merkt. Hoe deze meisjes met open ogen hun ongeluk tegemoet gaan, zonder dat dit aanvankelijk beseffen, wordt in deze film gesteld. Welk een ontzettend leed daarvan meestal het blijvend gevolg is, wordt ten dele aan de fantasie van de toeschouwer overgelaten. Deze film heeft een happy-end. We hebben daar geen' bezwaar tegen, het verhaal is op zichzelf reeds cru genoeg. Maar in de praktijk hebben deze gevallen meestal geen happy-en<5'. Nederlands nieuws O.a.; Micro-korfbal in Amsterdam Rohda behaalt landstitel; Lente in de Winter, Spel van mist en zon; Receptie op Paleis Soestdijk, Prinses Marijke 14 jaar; Amsterdams Stedelijk Museum 65 jaar, Jubileumtentoonstelling „de Pio nier"; Zaken van gewicht in Tegelen, na tionale kampioenschappen gewichtheffen. Wereldnieuws Kongo: Verklaringen en demonstraties in de UNO en in vele wereldsteden; De Portugese passagiers van de „Santa Maria" komen in Lissabon aan; De schil der Bernard Buffet benadeeld; De totale zonsverduistering; Een nieuwe Franse herenmode; Rugby-wedstrijd Frankrijk- Zuid-Afrika 00. S.V. TEXEL Uitslagen van zondag: 4e kl. A KNVB BKC-Succes 7—0; Vios-Hollandia T. 2—0, RKAFC-Helder 02; Schagen-Watervo gels 2—0; Texel-VZV 3—0. Afd. N.H.: Texel 2-Flevo 2 afgelast. Adsp. ZDH-Texel 1—2; Texel b-Ooster- end b 120. Texel-VZV is een nuttige 30 over winning geworden. Het gehalte stond niet zo hoog als tegen BKC. VZV startte met grote plannen, ging direct tot de aanval en Texel was duidelijk verrast. Spoedig echter liep het bij Texel ook op volle toeren en werd'Texel gevaarlijker. Over links kreeg Ruud de bal toege speeld, maar de keeper stopte de bal. Ook een hard schot van Kees werd ge houden. Dan is VZV ten aanval maar er werd hoog over geschoten. Opnieuw volgt een V-aanval; de linksbuiten passeert Rennie en plaatst een goede voorzet, die van dichtbij werd gemist. Hans, die steeds beter meekomt, lost een schot, dat precies naast gaat. Dan krijgt Kees de bal, om speelt de spil, een schot volgt dat af springt en de goed meegekomen Piet geeft het laatste tikje; 1—0 na 15 min. spelen. Ruud breekt door, maar loopt te lang. gaf toen door naar Hans, wiens schot tot corner werd verwerkt. Over het algemeen speelt Texel te veel over links. Een goede kans wordt Texel ontnomen door de scheidsrechter, die trouwens meermalen mis was met zijn beslissingen wegens vermeend buitenspel. Dan volgt een gevaarlijke V.-aanval. Bertus was uitgelopen, maar grijpt mis. Harry was echter op de doellijn en redt de situatie. Een vrije schop, door Bob ge nomen naar Ruud. Deze plaats de bal naar Hans, die zuiver in de hoek schiet: 2—0. Zo van de aftrap 2e helft volgt een felle T.-aanval, welke Hans met een hard schot precies over de hoek besluit. De bal was door de keeper aangeraakt, maar de corner leverde niets op. Na 24 min. spe len plaatste Ruud door naar Hans, die op het doel afstormde en met een prachtig hard schot ons op 3—0 bracht. De wed strijd werd wat rommelig, maar gescoord werd er niet meer. Adspiranten: Texel a kwam nog maar net met de hakken over de sloot in haar uitwedstrijd tegen ZDH 12. Texel b- Oosterend b 120. Daar valt weinig over te vermelden. Het ging tè gemakkelijk. A.s. zondag: Texel-Succes; Kaagvogels 2-Texel 2. Adsp.: Texel-Oosterend; Oosterend b-Texel c; Tex. Boys b-Texel b S.V.O.-NIEUWS Zaterdag j.l. speelde SVO b uit tegen Texel b en verloor met 120, voor de zoveelste maal weer met een onvolledig elftal. Deze keer was het P. W. Roeper, die niet aanwezig was. Voorts heeft de jeugdleider ernstige klachten óver de be paald grote monden van enkele spelers. Adspiranten a ontving SVC a en wist de punten thuis te houden: 51, een be paald lauwe wedstrijd met weinig goed spel. Zondagmiddag speelde Oosterend met een gewijzigd elftal tegen adsp. a, dat versterking had gekregen van drie senio renspelers, een pittige wedstrijd en een goede oefening voor ons allemaal. Her haaldelijk bleek dat deze jonge spelers sneller waren en vooral vlugger gestart. Ruststand 31 voor het jonge elftal, eindstand 32. Programma; Oosterend 1 gaat uit naar Succes 4, boot 11.00 uur; Adsp. a uit naar Texel a, aanvang 16.15 uur, vertrek Oos terend 15.15 uur. Dit wordt een wedstrijd waarin alles van jullie verwacht wordt, jongens. Adspiranten b thuis tegen Texel c, aanvang 16.15 uur. Welpen thuis tegen Texel-welpen, aanvang 15.00 uur. BESTUUR V.V.V.-AFDELING DE KOOG AFGETREDEN Tijdens een bestuursvergadering van de aideling De Koog van de V.V.V. heb ben de leden van het bestuur er het bijl tje bij neer gegooid. Uitgezonderd de heer Zwan. Waarom de leden zijn afge treden wenst men niet te zeggen. De bestuursleden zullen de belangen blijven behartigen totdat een ledenver gadering is gehouden. Het bestuur be staat uit de heren P. van Tatenhoven, P. Eelman, N. van Schoonhoven, B. Visser, M. Mantje, H. Wuis en J. Feikema. Het is niet uitgesloten dat enkelen van de aftredende leden opnieuw in het bestuur zitting zullen nemen. KLAVERJASCLUB „DE DOORMARS" Stand na de 9de competitieavond: 1. Kleve-Dekker 62.282 31 2. Groen-de Brok 57.434 22 3. Echtpaar Vlas 56.666 19 4. Westdonp-Koning 56.370 17 5. Grootjen-Dekker 56.179 21 6. Blom-Kalverboer 56.131 22 7. S. en D. Hemelrijk 55.918 19 8. Koning-Backer 55.894 23 9. Vos-Eelman 55.764 14 10. mevr. Hemelrijk-Vlas 55.702 29 11. Echtpaar Vermeulen 55.592 23 12. Van Sijp-Dootjes 55.109 15 13. Joop Westdorp-P. Schagen 54.438 24 14. J. P. Burger-J. v. Sikkeleras 54.272 23 15. De Jong-de Ruyter 54.271 18 16. E. Westdorp-A. Kuiper 54.152 24 17. mevr. Krijnen-J. Barhorst 53.688 15 18. Echtpaar Vendel 52.884 15 19. J. v. Sikkeleras-J. Kuiper 52.739 15 20. Bekkers-Maas 51.338 18 21. oHep-Swaerts 50.939 10 22. Stolk-v.d. Meer 50.891 15 23. S. Kuiper-A. Schagen 50.831 14 BRIDGEN Uitslag comp.-wedstrijd van 1 maart: A.: 1. Bakker-Huizinga 2. Bakker-Raven 3. mevr. Kooijman-Venema 4. Gebr. van Sambeek 5. Brücher-Gieze 6. v. Heerwaarden-de Vries 7. Bruin-Mant je 8. Stolk-Verstegen 9. dames Hattuma-van Heerwaarden 42.59% (18) 10. Echtpaar Gilijamse B.: 1 Echtpaar v.d. Heerik 2. Dam-Dros 3. Bakker-Kuiper 4. Luyckx-Wessels 5. Kellner-van Lenten 6. Bos-Ran 7. Echtpaar Beemsterboer 8. mevr. Keijser-Blom 9. Roeper-v.d. Werf 61.57% 9) 58.33% 3) 54.62% 2) 52.31% (15) 50.46% (11) 49.53% (13) 49.07% 1) 45.37% (14) 36.11% (17) 63.89% 6) 61.81% 5) 59.03% (10) 53.47% 4) 52.08% 8) 46.53% (12) 40.97% (19) 39.58% (16) 32.64% (20) S.V. DE KOOG Uitslagen afgelopen weekend: Boys a-De Koog a 23; Succes Koog 1 36. De adspiranten wonnen de returnP strijd tegen Tex. Boys a met 32. ijl rust had De Koog een 2—0 achten, opgelopen, maar na de rust slaagdl erin deze om te zetten in een 32c? winning. De Koog 1 was op bezoek bij Suoh en wist de punten, na een lauwe strijd mee te nemen naar Texel. Na 3! 20 min. schoot Joop Zandstra De naar een 10 voorsprong, die in de» minuut verloren ging toen de aë hoede bleef staan bij een vermeendW tenspel. Nog voor de rust nam De opnieuw de leiding door Leo Daalde! een voorzet van Tjeerd inkopte. rust had De Koog een licht ovens;; maar een doelpunt kwam aan de at kant. Een blunder van doelman Dar betekende de gelijkmaker. Lang djl dit niet, want Tjeerd schoot vanaf;ï?,e buitenplaats de bal via de keeper k a net. Direct hierna profiteerde Tjeerdff1 een misverstand in de S.-achterhoecf®" het was 42. Een fout van Adri Ee. ,onL bracht Succes op 43, maar De lm nam nu geen risico. Klaas Veldman goed door en met een prima schot hij voor 53. Leo Daalder maakte' halve dozijn vol met een keihard sehl de uiterste hoek. Z.D.H.-NIEUWS K Volgende drive woensdag 15 maart. Voor familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant TEXELAARTJES 3 regels ƒ0,80; elke regel méér ƒ0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. ƒ0,20 meer. Moesappelen, 7 kg. voor ƒ1,Huisman, De Veen, telef. 2203 Voor behang naar koeper Tel. 2264 Zolderopruimingen, lompen, metalen en oud ijzer. J. Jongedijk, Schil derend 60, tel. 2777 Onze maatkleding bevor dert Uw zelfvertrouwen. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel Voor al uw vervoer Van Boven's Transport en Taxi-Onderneming. Bestel voor uw bagage een kleine vrachtauto. Billijk tarief. Oudeschild 53, tel. (02220) 2721. Stuur gerust uw Persil- emmertjes los, p.o g. wat u wenst plus porto. Gym- ver. O'end pa.Jn Daalder Vliestr. of Rentenaar Te koop klein partijtje citroenbonen en groene erwten voor consumptie en voor de zaai. Ant Bar horst, Gerritsland Te koop beste koe, 4-5 j. oud op kalven staande. P. Ver- hoeve, Eierland E 41 - Te huur stukje tuingrond gelegen aan de Schilder- weg. P. Keijser, Graven straat 20 - Wil degene die mijn zwart glacé hand schoen 17 febr. in de Waal- derstraat opzocht deze te rug brengen bij Toolens? Te koop bruine bonen 70 ct per kilo Jn. de Rid der, E 60b tel. 264 Billijk te koopzaaimachine Keijser, Ruitersplaats. Te koop 2-p. eikenhouten ledikant met spiraalmatras vloerkleed en spiegel. J. de Beurs, Binnenburg 4 Het eerste moest de strijd aanbl* tegen Sint Boys uit Sint MaartenJ eerste deel van de wedstrijd ging sn- met een hoog tempo. Na een kwd kwamen wij aan de leiding. Sint I raakte uit het evenwicht en als we# hadden doorgewerkt, dan had deze f strijd een ander verloop gekregen. L bij een aanval van S. gaf de midvoortgng grote afstand een hard schot, en lp" kon de bal uit het net halen: 11. I Na de rust begon het hoge tempok elftal parten te spelen en bleef Sint s nummer 1. Na 20 min. brachten zijl stand op 12. Ons elftal sleepte zichj het einde en S. heeft verdiend gewoq Het 2de ging onvolledig naar Den J der (Reier liet verstek gaan), en een goede partij. 7 min. voor het i wist ons tweede de stand op 22 te bL .h gen, maar het is Helder toch gelukt rSt een 32-overwinning het veld te jflSl laten. De adspiranten moesten een 2l«jnnl derlaag incasseren van het sterke Te. 1 A.s. zondag is het eerste vrij. HetjÊlse krijgt Zeemacht 3 op bezoek. De e|W spelen thuis tegen De Koog. Ook de tijns pen komen zaterdag voor het eerst krengt veld; niemand blijft weg! !?e'r BÉda. J. F. W. Entrop en J. C. Roeper hebben hel genoegen u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op vrijdag 17 maart 1961 om 10 uur ten gemeentehuize te Den Burg, Texel De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden in de Doopsgez. kerk te Den Burg om 10,30 uur door de weieerw, heer Ds H. van Bilderbeek. Schiedam Anth. Muysstraat 50 Den Burg, Warmoesstr 81 Texel, 1 maart 1961 Receptie Warmoesstraat van 14,30—16 uur. Aad Eelman R- en Jozien Schaget hebben de eer u, f Ton namens wederzijdse otii iR.l kennis te geven van;s voorgenomen huwtaom waarvan de voltrekkinjuur plaatsvinden op dondefl in 16 maart 1961 nm2,3cSjjSt: ten gemeentehuize te {ja en Met grote blijdschap ge ven wij kennis van de ge boorte van onze zoon Reinier Jacob Robby L. Kooiman—Heinis P. Kooiman Schoonoordsingel 3 Den Burg, 6 maart '61 Tijdelijk adres: Lidwinaziekenhuis Den Helder Hiermede betuigen wij onze oprechte dank voor de belangstelling en het medeleven ons betoond tijdens de ziekte en het overlijden van onze lieve moeder, behuwd- en groot moeker Marretje Bakker—Veeger In het hijzonder aan zuster Fortgens voor haar onver moeide hulp aan de over ledene tijdens haar ziekte bewezen. Namens de kinderen en kleinkinderen Burg, Texel Keesomlaan 7, Den Bj Loodssingel 23, Oudescoenei Receptie op de trou« van 4—6 uur Keesomlt^ ka Toekomstig adres tw Keesomlaan 7, Den Bi zilv Hartelijk dank aan; vrienden en oude bel' den die bij mijn peul nering en afscheid vatk: schoolleven, blijk van hun belangstéliki Het is hartverwarmendjfl SI de Texelaars ons, 20|il na ons vertrek nog il[oop uit het oog en het Ke,." verloren hebben Fam. C. M. Pion; Wageningen, 1 maarljü Langeveld De Re J1 Echtj ■Jj 12 brengt op zaterdag 18 maart a s. in „De Oranjeboom" toneelspel in drie bedrijven door A Terence Ratligan. Kaarten vanaf heden bij de bekende adresset'-' (liefst NIET telefonisch bestellen) Plaatsbespreken op zondag 12 maart om 11,3Cf uur in De Oranjeboom. Loten 12 uur precies. Dok Mevrouw, Het is ons een groot genoegen u uit te nodigenjj het bijwonen van een gezellige avond, waar u( afwisselend programma zal worden aangebodenf sketches, films en van demonstraties met proeve' Deze avond wordt aangeboden doorCentrakruide^F 9 A. VAN HEERWAARDEN en de Huisvrouwenvoorlichtingsdienst Meis op woensdag 15 maart in zaal Casino, Zwaanst net Aanvang 7,30 uur Kaarten gratis verkrijgbaar in de winkel of's avo( Bne' aan de zaal Beau

Texelsche Courant | 1961 | | pagina 2