Vernieuwd orgel in de Geref. kerk te Oosterend in gebruik genomen grasmachine UITSLAG AANBESTEDING RUILVERKAVELINGS WERKZAAMHEDEN Vrijdag j.l. werd door de N.V. Gront- mij. in opdracht van de Plaatselijke Commissie voor Ruilverkaveling een aanbesteding gehouden van werkzaam heden voor het inrichten van de kavels. Het betreft de volgende gebieden. Het gedeelte van de Hemmer tussen de Hemmerweg en de Hoornderweg, dat nog niet is verkaveld. Verder alle grond tussen de Westerweg, Jan Aye- weg, Rommelpotsweg en het dorp Den Hoorn. Vervolgens zijn in bedoeld be- steknog opgenomen de polder De Kuil en de Naai. In totaal plm. 500 ha. De uitslag was als volgt: Fa. de Vries v.d. Wiel, Hilversum, ƒ1.053.000,—; fa. H. W. ten Pas, En schede, ƒ1.087.000,fa. J. G. Zomer, Den Helder, ƒ1.098.000,—; N.V. Kerk- driel, te Kerkdriel, ƒ1.149.000,fa. Gebr. Wijnands, Werkendam, ƒ1.215.000,fa. D. de Rooy, Badhoeve dorp, ƒ1.262.000,fa. R. Wierdsma, Winkel, ƒ1.303.000,—. De gunning is aangehouden. C. v. Gr. BROMFIETS BOTST OP AUTO Zaterdagavond omstreeks half negen deed zich op de hoek Zwaanstraat- Warmoesstraat in Den Burg een onge luk voor, waarbij een bromfiets en een Mercedes personenwagen waren be trokken. De heer T. v.d. Wulp naderde op zijn bromfiets het kruispunt vanuit de Warmoesstraat. Vanuit de Graven straat kwam de personenwagen, die werd bestuurd door de heer Dros uit Schiedam. Nabij het kruispunt stond echter een andere auto geparkeerd, zo dat de personenwagen de linkerzijde van de weg moest berijden, juist voor deze het kruispunt wilde passeren. De wagen wist op tijd te remmen, maar de bromfietser reageerde net iets te laat, zodat deze met een flinke klap op de wagen reed. Beide voertuigen liepen schade op, vooral de bromfiets was ernstig ontzet. De heer T. v.d. Wulp liep verwondingen op aan gezicht en ledematen. HET IS WEER TIJD om uw grondig te laten nazien en slijpen. Bakkers Ijzerhandel N.V. Telefoon 2767 CENTRAAL BESTUUR VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL KWAM BIJEEN Den Burg Het „Centraal bestuur" van de „Stichting cultureel werk Texel" kwam 5 maart j.l. in het dorps huis aan de Burgwal bijeen. De buurtcommissie Zuid-Eierland be noemde in plaats von de heer O. Kik kert mevr. Langeveld-Keijser in het „Centraal bestuur". Het „Centraal jeugdoverleg Texel" vaardigde mevr. Albers-Zonneveld af naar de stichting cultureel werk Texel in plaats van de terugtredende ds. Waardenburg. Mevr. G. Laan-Kistemaker werd door de vergadering in plaats van de heer ds. Waardenburg in de subsidiecommissie benoemd. Ingekomen was een aanbieding van de Nederlandse Volksdansvereniging om in het seizoen 1963 met een groep van 35 jongens en meisjes van 14 - 20 jaar op Texel demonstraties te komen geven. De vergadering besloot de jeugd- en recreatieconsulent, de heer J. M. de Vries, te machtigen deze toernee voor de dansgroep voor te bereiden. Hierna kwam de viering van het 550-jarig stadsrecht in 1964 aan de orde. Het Centraal bestuur besloot zijn in stemming met een organisatieschema te betuigen. Binnenkort zal het organisa tiecomité voor deze viering ingesteld worden. Zo ook zullen een pers- en pro- pagandacommissie, een financiële werk groep en een „creatieve werkgroep" ge vormd worden, terwijl voorts aan de vorming van verschillende secties wordt gewerkt. De jaarrekening van de stichting over het boekjaar 1962 werd ongewij zigd vastgesteld. Vervolgens werd besloten een com missie ter bestudering van de ontwikke ling van het bibliotheekwezen in te stellen, bestaande uit de heren: R. W. Koolhaas, kapelaan Y. C. Tuyn, H. Veldhuis, A. Welboren en mevr. E. van Wolferen. Betrokkenen hebben hun be noeming intussen aanvaard. De com missie zal o.m. moeten nagaan in hoe verre de stichting van een leeszaal mogelijk is. De Texelse deelnemers aan de we reldjamboree, verkenners van de „St. Jeroengroep", kregen een subsidie van 10% in de kosten van uitzending naar Griekenland. De afd. Texel van de NATU kreeg een subsidie ad. ƒ500,toegezegd i.v.m. de organisatie van de zomerbij eenkomst van de afd. Noordholland van de NATU op 25 en 26 mei a.s. In verband met het 12%-jarig jubi leum werd aan de padvindersgroep „De Zwalkers" een jubileumsubsidie ad ƒ100,toegewezen. Voor de „hobby-show" op 22 en 23 maart as., te De Koog werd gesugge reerd een prijs ter beschikking te stel len. De vergadering machtigde de voorzitter dit hader met het dagelijks bestuur te regelen. GEBREK AAN PLAATSRUIMTE Wederom door plaatsruimtegebrek genoopt, moeten wij enkele verslagen tot ons volgende nummer laten liggen. Onder grote belangstelling is zater dagavond j.l. het geheel vernieuwde en gerestaureerde orgel van de Geref. Kerk te Oosterend in gebruik genomen. Hoewel we spreken van vernieuwd en gerestaureerd, mogen we met even goed recht zeggen: geheel nieuw. Er zijn 6 nieuwe stemmen aan het orgel toege voegd, terwijl er van de bestaande stemmen nog slechts 4V2 vertegenwoor digd zijn. Nieuw zijn de klavieren, nieuw de (elektrische) windvoorziening en ook nieuw is de (elektro-pneuma- tische) traktuur. Het lijkt ons toe, dat door de bouwer, de fa. Fontein Gaal uit Amsterdam, in ruime mate is voldaan aan de opdracht: het bouwen van een orgel, in eerste in stantie geschikt om de gemeentezang te begeleiden. Waar tegenwoordig de tendens in de orgelbouw weer in de richting van het klassieke en barokke orgel gaat, blijken ook deze bouwers niet achter te willen blijven. Het oude orgel, dat in 1906 door de fa. Proper uit Kampen gebouwd werd, was echter niet bepaald barok van klank. Opvallend is echter hoe knap de bouwers de bestaande stemmen nog naar de nieuwe hebben weten „toe te buigen". Het resultaat is een orgel, dat een gesloten stemmeneenheid heeft, zo dat het ook in het volle werk een ac ceptabele klank laat horen. Echter, met het eerste werk dat de organist van zaterdagavond de heer Verschoor uit Santpoort liet horen, bleek, hoe ver de klank van dit orgel nog van het barok-ideaal afstaat: het Preludium in E van J. S. Bach, kwam onvoldoende uit de verf en werd daar door een weing interessante belevenis. De rest van het concertante deel van de avond was gewijd aan orgelliteratuur van later datum: bewerkingen over geestelijke liederen van Jan Zwart, van Jacob Bijster en van Cor Kee. Het re sultaat van deze laat-romantische tot gematigd-moderne was op dit orgel evident: het hele stemmengamma werd uitnemend gedemonstreerd. Het spel van de heer Verschoor was goed en we genoten in het bijzonder van de bewer kingen over „Merck toch, hoe sterk" van Cor Kee. Een afwisselend stuk mu- WINKELDIEVEGGE BETRAPT Een winkelende Texelse juffrouw heeft zich bij herhaling schuldig ge maakt aan diefstallen m zelfbedienings zaken in Den Burg. Dat bleek zaterdag middag toen men haar op heterdaad be trapte. In haar tas bleken bovendien de onbetaalde artikelen te zitten, die zij bij de vorige winkel had gehaald. PUPILLENCOMPETITIE - Eindelijk hopen we dan weer te gaan draaien. Laten we hopen, dat jullie weer met je prettige enthousiasme zult deelnemen. Het programma luidt: SVC-SVO; Texel c-Tex. Boys b; Tex. Boys a-Texel a, alle wedstrijden aan vang 2.15 uur. De strijd om de kop is bijzonder spannend: SVC Texel a SVO Tex. Boys a Texel b ZDH Texel c Tex. Boys b 7 9 9 9 10 1 29— 0 40— 1 16—11 12—17 8—15 1—32 6—18 2—21 Zendt U de uitslagen spoedig in? DAMCLUB TEXEL C. Dijker-P. Bakelaar 20 S. v. Heerwaarden-J. Hooijberg 11 C. Meedendorp-S. v. Heerwaarden 20 S. v. Heerwaarden-C. Dijker 11 C Meedendorp-Jac. v. Heerwaarden 1—1 S. Ros-C. Vinke 2—0 P. Kooiman-A. v.d. Slikke 02 D. v.d. Werf-J. A. v.d. Slikke 0—2 C. P. Burger-Jn. Stam 20 G. Dros-C. v.d. Werf 20 Bovenkarspel-Texel: J. de Boer-C. Dijker 11 P. Singer-J. Hooijberg 11 J. Oud-P. Bakelaar 02 J. Groot-S. Ros 02 Th. Klein-C. v. Heerwaarden 11 C. Faber-J. Vinke 02 D. Hoek-J. A. v.d. Slikke 02 P. Kaagman-Jac. v. Heerwaarden 11 P. Koedoder-C. Vinke 02 P. v. Ammers-Jb. Koorn 02 4—16 Deze week werden enkele partijen in gehaald. Dit bracht C. Dijker weer op de bovenste plaats, waarvan hij door enkele remises was verdreven door de niet-spelende S. v. Heerwaarden. C. Meedendorp bezet met 69.53% nu de tweede plaats. Met een honderdste verschil volgt J. Hooijberg S. v. Heer- waarden, die nu no. drie staat (66.67%). Met een score ruim boven de vijftig procent vormen P. Bakelaar, W. A. v. Zeijlen, S. Ros, J. A. v.d. Slikke, J. Vinke en H. Bruining dan de volgende groep. Vijftig procent of iets minder noteren Jo Schoo, C. en Jac. van Heer- waarden en C. Vinke. De overwinning op Bovenkarspel is wel zeer ruim uitgevallen. Jb. Koorn opende de score gevolgd door S. Ros. Dit gaf moed en C. J. Vinke en J. A. v.d. Slikke konden de voorsprong op voeren, aleer de remisepartijen van C. en Jac. van Heerwaarden een feit wer den. De winst was toen veilig en was het geen ramp dat J. Hooijberg deze liet glippen. P. Bakelaar kreeg ten slotte nog een punt cadeau. ziek, met humor en tintelende registra ties voorgedragen. We willen intussen niet voorbijgaan aan de eigenlijke functie van het in strument, het begeleiden van de ge meentezang. Welnu, dat bleek in sa menwerking met de gemeente best te lukken. Kennelijk gewend om te zingen, heeft de gemeente er gevoel voor, om mét het orgel te zingen en niet „er achter aan". Zodat het instrument in derdaad aan z'n functie van begeleiden toekomt en niet de gemeente op sleep touw hoeft te nemen (En, Oosterender gemeente, wanneer U van nu af óók het tempo van de zang nog wat opvoert, zal het resultaat helemaal „klinkend" zijn). Natuurlijk werden er woorden ge sproken: van dank door de praeses, ds. Scholten en door de voorzitter van de orgelcommissie, de heer Van Taten- hove. Dank aan de bouwers voor het klinkend resultaat, dank aan de ge meente voor de noodzakelijke gelden en voor de wijze, waarop deze bij elkaar gebracht werden. En dank aan de orga nist, de heer Bakker, die hopelijk nog vele jaren dit nieuwe orgel mag be spelen. En tenslotte kon de gemeente, samen met het nieuwe orgel, haar dank uiten in het bekende koraal: „Dankt, dankt nu allen God!" De fa. Fontein Gaal, die ongetwijfeld met genoegen dit stuk werk zal hebben afgeleverd, is overigens nog niet ge reed op ons eiland. Op woensdag 27 maart a.s. hoopt zij in de Geref. Kerk te Den Burg het nieuwe orgel, dat daar door haar wordt gebouwd, over te dragen. Ook hier zal de organist, de heer Verschoor, zijn medewerking ver lenen. jdr. TEXELSE MARKT Aangevoerd maandag 18 maart 1963: 13 schapen ƒ100,ƒ140,21 nuch tere kalveren 30,- ƒ70,1 koe ƒ700,—. WEINIG SPECTACULAIRE LEDENVERGADERING VAN DE VVV AFD. DE COCKSDORP-EIERLAND (van onze correspondent) De Oocksdorp Donderdag 14 maart j.l. is in Café Nota een buitengewone algemene ledenvergadering gehouden. De heer J. J. Westdorp, vertegenwoor diger van het hoofdbestuur van de V.V.V. Texel, lichtte in het kort voor afgaande aan deze vergadering toe. In de algemene ledenvergadering van de afdeling V.V.V. De Cocksdorp-Eier- land, gehouden op 10 december 1962, werd aan de leden medegedeeld dat het bestuur zich genoodzaakt zag wegens gebrek aan animo, het ontbreken van geldmiddelen en onvoldoende medewer king van de plaatselijke bevolking voor het seizoen 1963 geen feestelijke evene menten meer te organiseren. Deze gang van zaken werd door de leden ten zeerste betreurd en er werd dan ook een commissie, bestaande uit mevr. Kalf en de heren C. Visman en C. Zuidema benoemd, welke zou trachten middels een huis-aan-huis-collecte het benodigde geld bijeen te brengen, zo dat de gebruikelijke evenementen toch doorgang zouden kunnen hebben. De werkzaamheden van de commissie bleven niet zonder succes, want in to taal werd een bedrag van rond ƒ400, opgehaald. Intussen waren echter over de be steding van het geld misverstanden ge rezen tussen het bestuur en de com missie. Uiteindelijk besliste de vergade ring na veel nodeloos heen-en-weer ge praat: le de gelden worden in eerste instan tie besteed aan festiviteiten; 2e het beheer van deze gelden berust bij het afdelingsbestuur; 3e het afdelingsbestuur voert zo moge lijk de festiviteiten uit en kan zich daartoe laten bijstaan door een aan tal niet bestuursleden; 4e het afdelingsbestuur legt op de na jaarsvergadering van de afdeling rekening en verantwoording af. Vermeld kan nog worden dat de he ren G. Bakker en M. Reuvers tijdens de rondvraag verklaarden nog een groot aantal aanvragen voor een ieder ter in zage hebben liggen. „HET THEEHUIS" WERD VERKOCHT De Cocksdorp Naar wij vernemen is „Het Theehuis" te De Cocksdorp ver kocht aan de heer P. Rijnen uit Am sterdam. „GEEN WOORDEN MAAR DADEN" KLONK OP S.V.C.-GYMUITVOERING (van onze correspondent) De Cocksdorp Zaterdagavond 16 maart j.l. hebben de leden van S.V.C. afd. gymnastiek, in de grote zaal van het bungalowkamp „De Sluftervallei" hun gymnastische kundigheden voor het voetlicht gebracht. De gym werd afgewisseld door enige schetsjes en zang. Vooral de zang met gitaar van Thijs Jan Reuvers, Wim v.d. Linden en Gienus Hingsma deed het goed. Het was jammer, dat de weinig ge schikte zaal zeer veel afbreuk deed aan het gebrachte, waarmee weer eens werd bewezen dat een doelmatig ingericht dorpshuis voor De Cocksdorp geen over bodige luxe zou zijn. JAARVERGADERING KONINKLIJK TEXELS FANFAREKORPS Met gunstiger bezetting druk seizoen tegemoet Uit het jaarverslag, dat door de secre taris van het Koninklijk Texels Fan farecorps werd voorgelezen op de jaar vergadering die donderdagavond werd gehouden in hotel „De Zwaan", bleek dat de gebrekkige bezetting, waarmee het korps vorig jaar nog te kampen had, intussen is verholpen. Het aantal bla zers werd uitgebreid, zodat men de di verse evenementen, waar het korps acte de presence heeft gegeven, aankon. Zo werd medewerking verleend bij de feesten op 30 april. De drumband trad bij die gelegenheid afzonderlijk in De Waal op. Op 4 mei werd modewerking gegeven aan de dodenherdenking, ter wijl het korps verder actief was bij de viering van Palmpasen, avondvier daagse, Sint Nicolaasintocht en de ge bruikelijke rondgangen door de dorpen. De eerste prijs werd behaald op het concours te Hippolytushoef. In de erc- wedstrijd werd daar een derde prys be haald. Een financieel verlies leverden de winteruitvoeringen op, door een be zoek dat beneden de verwachting bleef. Tengevolge van de winter moest de uit voering in Oudeschild worden afgelast. In november werd meegewerkt aan een geslaagd kerkconcert. Het oog moest ook wat hebben. Daar om werden de uniformen gecompleteerd mot petten en schouderversiering en kreeg de drumband capes en laarsjes. Het instrumentarium onderging een aanzienlijke uitbreiding. Aangeschaft werden een es-bas, trombone en bugel. Met een nadelig saldo van bijna ƒ4000,heeft men de boeken van 1962 moeten afsluiten. Aan donateursgelden komt per jaar ƒ1407,binnen, aan contributies ƒ921,Aan giften kon vorig jaar ƒ671,worden geïncasseerd en aan subsidies 397, Druk programma Op de vergadering heeft men zich be raden over de komende evenementen, Op 30 maart zal het korps medewerking verlenen aan de viering van het I2V2- jarig ambtsjubileum van de burgemees ter. Koninginnedag zal worden ingeluid met muziek van de toren, terwijl avonds een taptoe zal worden gehouden in Den Burg. Na de dodenherdenking op 3 mei zal op 23 mei worden deelge nomen aan het concours te Berkhout op Hemelvaartsdag. De drumband zal bij die gelegenheid aan de marswedstrijd deelnemen. Op 1 juni zal de in de We- zentuin een concert worden gehouden, waar naast enkele lichtere werken, ook de concoursstukken ten gehore zul len worden gebracht. Ten bate van het Anjerfonds zal op 29 juni een rondgang worden gehouden. Op 5 augustus staat een taptoe ter gelegenheid van de ver jaardag van H.K.H. Prinses Irene op het programma. In die periode zullen ook de traditionele rondgangen door de dorpen worden gemaakt. Op 16 augus tus zal medewerking worden gegeven aan „Oosterend wéér present" in samen werking met „Excelsior". Tenslotte zal in december het Kerst kerkconcert wor den gegeven, voordat het verenigings jaar zal worden afgesloten met de jaar lijkse uitvoeringen op 24 en 25 januari Boercnkapel Een speciale activiteit van het korps zal bestaan uit het wekelijks op woens dag optreden om medewerking te geve^ aan de folkloristische feesten. Daarvoor zal het korps ƒ60,per avond kunnen incasseren. Gedurende de vergadering werd ook een instrumentencommissie benoemd, Haar taak zal zijn te waken over de goede staat van de kostbare instrumen ten van het. korps. Aangesteld werden de heren KI. Smidt, A. Smidt en U. D Bousma. Omdat de rondvraag geen bijzonder heden ter tafel bracht, sloot voorzitter P. J. Koorn de vergadering, waarbij hij woorden van dank sprak tot de heer C Rijf, die zich het afgelopen jaar bijzon der heeft ingespannen om de prestaties van de korpsleden op zo hoog mogelijk peil te brengen. Z.D.H.-NIEUWS Door afgelasting van de Bond, ging ZDH-Dirkshorn niet door. Voor a.s. zondag is het programma ZDH 1-Oude sluis; ZAP 4-ZDH 2. Voor de adspiranten en welpen is nog niets vastgesteld. Woensdagavond 8 uur trainen. De veldloop van zondag is de spelers goed bekomen. Leden en donateurs, die een prijsje willen bijdragen voor de verloting op de feestavonden van donderdag en zater dag a.s., worden verzocht dit bij een der bestuursleden af te geven. S.V. DE KOOG Onverwachts kregen we toch nog een oefenpartij voor elkaar. Oosterend was n.l. bereid naar De Koog te komen Er werd van beide kanten enthousiast ge speeld, al stelde Oosterend wel wat te leur. De uitslag is van minder belang, maar als oefening had het zeer zeker zijn nut, tevens als voorbereiding voor de competitie. Zondag gaat het eerste naar BKC Thuis werd van hen gewonnen! Doe je best en probeer de puntjes mee te ne men. Deze week wordt er woensdag ge traind. In verband met de klaverjas- drive op donderdag konden verschillen de spelers niet ter training verschijnen. Laten we allemaal weer eens komen trainen. Het is tenslotte voor ieder bedoeld! Geprobeerd wordt het tweede zondag te laten voetballen. S.O.O.S. BRACHT: HET BOZE OOG VAN MAROKANE" (van onze correspondent) Oosterend Onder deze titel hebben enkele dames en heren van de S.O.O.S. vrijdagavond j.l. met groot succes en een overvolle zaal deze klucht opge voerd. De heer Weldingh (L. van Koo- ten), financieel in goede doen, verza melt antiquiteiten, waaronder zijn laat ste aanwinst: een beeldje, voorstellende de Schone Marokane met het boze oog. Het boze oog kan invloed krijgen op de bezitter van het beeldje. Het is Wen- dingh's eigen schuld dat hij in dit stuk het kind van de rekening wordt. Hij heeft de omgang van zijn dochter (mej. M. Bakker) met Dikkie Huberts (de heer Th. Dijt) verboden, wat aanleiding wordt tot het smeden van een complot, want dochterlief wil haar zin krijgen. Het beeldje Marokane wordt erbij be trokken. De volle medewerking wordt verkregen van moeder Weldingh (mevr. C. Ellen-Mosk) die, op voorwaarde dat het beeldje verdwijnt, het huis verlaat. Dikkie Huberts biedt zich aan als huisknecht en wordt in dienst genomen. De verwikkelingen moeten de Wel- dinghs overdonderen. De dochter, die is geslaagd voor haar examen, zegt dat ze is gezakt. Ook haar vriendin wordt in het complot opgenomen. Zij komt als haremvrouw (mevr. J. Daalder-Brou wer) namens haar Sheik het beeldje opeisen. Moeilijker nog wordt het als een bediende van Dickies vader ver schijnt. Het is Jansen (de heer B. H. Roest) die allereerst Mientje (mevr. M. Koorn) het hof makend de heer Wel dingh een cadeau aanbiedt voor het komende huwelijk van zijn dochter. Hij laat zich ontvallen, dat het in het ge heim in Engeland zal plaats hebben. Dan is er Gart. de tuinman (de heer T. Vos) die ook al moeilijkheden veroor zaakt. Dat brengt Weldingh tot het uiterste. Het beeldje Marokane gaat de deur uit, zodat zijn vrouw terug kan komen en het bedrog blijkt. Weldingh haalt bakzeil en geeft zich gewonnen. Uiteindelijk krijgt hij zelfs zijn Maro kane terug! In grote lijnen luidt zo het verhaal van deze komische geschiedenis. Uit de herhaaldelijke lachsalvo's viel wel op te maken dat de spelers succes boekten. Het spel was bijzonder goed. De rolkennis was goed, zodat de taak van de souffleuse (mevr. Timmer- Blooker) niet zwaar was. Voor de regis seur, de heer Wieringa, is het een pret tige wetenschap, een beroep te kunnen doen op een aantal uitstekende spelers. Hoewel de omstandigheden op de schoolzolder zeker niet ideaal te noe men zijn, had men toch een goed stukje décor op het toneel weten te creëren. Ook met de verlichting en de grimage was het in orde. In de pauze werd door de heer J. v.d. Hoek gezorgd voor gezellige gra- mofoonmuziek. De heer Wieringa, die na de loterij de avond besloot, dankte speciaal nog enkele der medewerkenden o.a. de vertolker van Jansen, die slechts twee repetities heeft kunnen meemaken. Weer een succes dus van de toneel groep van de S.O.O.S., die haar kas heeft verstevigd met de baten van deze avond. S.V. TEXEL Ook deze zondag konden we nog niet starten. De terreinen waren nog te drassig door de vele regen. Als a.s. zondag het KNVB-program- ma wordt opgeschoven speelt Texel 1 uit tegen ZAP. Gaat het volgens het vastgestelde programma, dan is Texel 1 vrij. Wel begint de afd. N.H. te draaien, tenminste als we niet te veel regen krijgen. Texel 2 speelt dan thuis tegen Watervogels 3; Texel 3 is vrij. Adsp. Texel a-WGW a; Texel c-Tex. Boys. Bericht voor de toto-deelnemers: Op 24 maart speelt toto no. 20. Dit formulier heeft U in het bezit. Wanneer het is zoekgeraakt, bij Hotel De Graaf zijn nog blanco exemplaren verkrijg baar. Op 30 maart speelt toto no. 28; op 7 april speelt toto 21. Daarna hopen we normaal te draaien. De registratiekaarten voor het nieu we seizoen worden binnenkort weer uitgereikt. Als U nu gaat deelnemen, kunt U dat reeds op Uw nieuwe kaart doen. Speelt allen mee met SVT. Training. Woensdag hopen we op het veld te trainen, waarvoor de tijden reeds bekend zijn. Om 4 uur komen de pupillen weer. S.V.C.-NIEUWS Na een wel zeer lange rustperiode ziet het er nu toch werkelijk naar uit, dat er a.s. zondag weer gevoetbald zal worden. Het programma ziet er als volgt uit: SVC 1-Petten thuis; Vesdo-SVC 2 uit. Eventuele veranderingen zullen wor den bekend gemaakt. Luister allemaal goed naar de radio voor evt. afgelas tingen. Nu allemaal het beste beentje voor! Toto. Er is weer een vrij vette prijs onder de actieve toto-spelers gevallen. De winnaar is een van de actiefste spelers uit de vereniging en we zien dus, dat er heus wel kansen in zitten. Zoiets moet toch wel een stimulans zijn voor de andere spelers. En natuur lijk zijn nieuwe spelers altijd welkom. Deze kunnen zich altijd opgeven bij de heer J Eelman, Rio Grande. S.V.O.-NIEUWS Het prograjnma voor a.s. zondag luidt: SVO 1-Petten 2, ZAP 6-SVO 2, 2 uur. Adspiranten: SVC a-SVO a, 3 uur. Welpen: SVC-SVO, 2.15 uur. Kom allen op tijd.

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2