Volledig geslaagde modeshow van firma J. M. Moerbeek pakhuisknecht De Vrouw zwaaide de scepter in „Casino" Breng eens een gezelschap dames en heren bijeen en laat het woord mode vallen. Prompt spitsen de dames de oren, raken vol vuur, en de heren doen er goed aan zich in een hoekje te ver zamelen voor een gesprek over meer manlijke onderwerpen. Zij kunnen im mers weten dat van dat moment de conversatie geen andere kansen meer krijgt. Een merkwaardige zaak, die mode, Want waarom is het zwakke ge slacht er feitelijk zo op gebrand er charmant, keurig, pikant, snoezig en beeldig bij te lopen? Wij kunnen maar twee (zij het loodzware) argumenten aanvoeren: a. om vriendinnen de ogen uit te steken en b. om de man te be hagen. Een vrouwelijk psycholoog, en vooral een ongetrouwd exemplaar, zal v/el legio andere oorzaken kunnen aan wijzen, maar wij geloven daar toch niet in. De firma J. M. Moerbeek (dat ene weet U.ook niet. Haar traditionele modeshows zijn er om dat te bewijzen. Jongstleden vrijdag mochten wij er (in het tjok- en tjokvolle Casino) getuige van zijn. Schone overvloed Zes beroepsmannequins waren er voor van de overkant gehaald. Ze ver tegenwoordigden de meest courante maten maai hadden allen één voor dat vak onmisbare eigenschap gemeen: charme. Daar hield het niet meer op. Twee Texelse meiskes waren ook van de partij, te weten Trix Sok en Lida van Wijk, die het „kleine werk" moch ten showen, en ze deden dat bijzonder leuk. En U mag het geloven of niet, ook twee mannen hadden zich temidden van al dat supervrouwelijke gewaagd; dat waren de dressman Wim, een man die de stralende lach op het gezicht ge bakken zat en de uit louter elastiek bestaande Robert van der Kooi. Zij bei den showden de mannen- en (oudere-) jongenskleding. Mogen we daar dan eerst een paar opmerkingen over ma ken? De beide dapperen lieten veel sportiefs zien. Suède vesten, sportjacks en -overhemden, in of over de broek te dragen. Noteert U maar dat de lichte regenjassen weer „in" geraken. Vroe ger droegen we ze wat graag! Lekker smoezelig mochten ze worden, zelfs voelden we ons niet helemaal happy als ze net weer uit de stomerij terug waren. Ze komen weer. En dan de costuums van de Stijlgroep Groningen! Confectie die o zo gemak kelijk met maatwerk zou kunnen wor den verward. Confectie tot in de per fectie, dat was het. Belangrijkste kleur? Bruin! Dat is heus geen wet, die kleur, en U mag gerust iets grijs of blauws kopen, dit voorjaar. Maar bruin is toch een echt manlijke kleur, vinden wij, en er zijn verrassend veel tinten in. TEXELSE MARKT Aangevoerd op maandag 8 april 1963; 5 vette koeien 750,- ƒ800,2 koeien 750,ƒ900,21 nuchtere kalveren 25,- 65,2 schapen ƒ100,ƒ105,2 zoggen 10, EERSTE LAMMEREN AANGEVOERD Hoewel de eerste lammerenmarkt nog ver in het verschiet ligt, zijn maan dag j.l. toch enkele lammeren aan de man gebracht. Het waren twee zoggen van de heer C. Koning, Oost, die elk voor ƒ10,werden verkocht. REIZENDE BIBLIOTHEEK DE KOOG A.s. donderdag is de Reizende Biblio theek voor de laatste maal open. Willen de lezers die nog boeken in hun bezit hebben, ze die dag inleveren. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 10 april a.s. worden de moeders van Oudeschild en Den Burg verwacht van 13.00 - 16.30 uur. VRIJDAG RHEUMABUREAU Goede Vrijdag, 12 april, wordt het rheumabureau gehouden van 12.30 - 16.00 uur. S.V.C.-NIEUWS Uitslagen: Oudesluis 1-SVC 1 14; SVC 2-Schagen 3 1—1; adsp. SVC a- Texel b 20; pupillen SVC a-Texel a 0—0. Door de harde, schuin over het veld staande wind, was het voor de pupillen uiterst moeilijk voetballen. Er werd dan ook niet gescoord. De adspranten zijn op de goede weg. Zij wisten met 20 van Texel b te winnen. Piet gaf de openingstreffer. Keurig gedaan, jongens. SVC 1 moest naar het sterke Oude sluis, waar thuis met 60 van werd verloren. Toen na ongeveer 15 min. Oudesluis 10 scoorde, zag het er even droevig uit, maar Nico wist uit een voorzet van Ton, via de voeten van de O.-keeper te scoren. Direct daarna was het weer raak. Uit een corner miste Aris, maar Nico, die achter hem stond, wist de bal in het doel te plaatsen: 21. Na de rust wist S. nog twee keer (weer door Nico) te scoren, terwijl Oudesluis aan de andere kant geen kans zag Jan P., die in een fantastische vorm stak, te passeren. Het werd dus 4—1. SVC 2 kreeg het hoog op de ranglijst staande Schagen 3 op bezoek. Het werd na veel spanning een knap behaald ge lijk spel: 11. Goed zo, jongens. Programma: zaterdag SVC 1-KSV, 3.30 uur; Maandag 2de paasdag: KSV- SVC; SVC 2-ZAP 5. Meer dan 200 modellen! Wat de mannequins allemaal hebben laten zien? U moet echt niet van ons verwachten dat wij dat ook maar bij benadering kunnen opsommen. De heer Sok vertelde aan het eind van de avond dat wij meer dan 200 modellen hadden gezien, en we geloven hem op z'n woord. En dat was dan nog maar een betrekkelijk bescheiden greep uit de in de Parkstraat aanwezige voorraad! Een indrukwekkend aantal fraaie pakjes, ook in Trevira. De prijzen wa ren werkelijk acceptabel. De kleur mosterd is zeer modern. We zagen bikini's om van te watertanden, en ook andere strandmode. De kleine meisjes toonden alleraardigste tuinbroeken en overgooiers, de volwassen mannequins toonden de snoezigste blouses, vaak met strikje of dasje. En dat alles in ver schillende maten, kleuren en prijzen. Is het wonder dat de firma Moerbeek onder de overkantse (zomer)gasten zelfs vaste klanten heeft, die hun complete garderobe in Den Burg komen kopen? Inwendige mens In de pauze werd weer duidelijk dat de organiserende firma begrip had voor het fit, dat ook dames van mode alléén niet kunnen leven. Het rijkelijk geïl lustreerde kopje koffie werd dankbaar geaccepteerd. Aan het eind van de show klonk har telijk applaus van de meer dan 350 aanwezige dames voor het gebodene. Koning mode had weer bewezen niets van zijn macht te hebben ingboet! ACHT TEXELAARS NEMEN DEEL AAN PAX CHRISTI VOETTOCHT Van 18 - 21 april Aan de Pax Christi voettocht naar Den Bosch, die van 18 - 21 april a.s. zal worden gehouden, zullen 8 Texelaars deelnemen. Het zijn Marga Boom, Trees Kuip, Rob Boom, Jan Visser, Cor Ran, Kees van Vooren, Theo Zijm en Herman Neijens. Het groepje staat onder leiding van kapelaan Y. C. Tuyn. Het achttal zal uit een der 10 plaatsjes in de om geving van 's-Hertogenbosch starten en de 35-40 km. te voet afleggen. Zondag de 21e zal het evenement in de Vee- markthallen eindigen, waar kardinaal Alfrink een Pontificale Hoogmis zal opdragen. 10 JAAR OOSTERENDER GYMVERENIGING (van onze correspondent) Oosterend Al is de officiële datum al vier maanden gepasseerd, toch zal het feit, dat de Oosterender gymvereni ging 10 jaar bestaat, niet ongemerkt voorbijgaan, ofschoon men dit feit op een bescheiden wijze gaat vieren. Met groot enthousiasme heeft men op 10 september 1952 in een openbare vergadering, op initiatief van de voet balvereniging S.V.O., besloten een af deling gymnastiek op te richten. Het toenmalig hoofd van de o.l. school, de heer Westerdijk, had hier een groot aandeel in en vatte de taak als voor zitter van een voorlopig bestuur zeer ijverig op. Op 1 oktober 1952 volgde de eerste officiële bestuursvergadering. Het bestuur, als volgt samengesteld: de heer Westerdijk, voorzitter, mevr. Tromp-van Bekkum, secretaresse, mevr. Plaatsman-Hooijberg, penningmeeste- resse, en de heer Meijwaard, bestuurs lid, begon de moeilijke taak vol enthou siasme en moed met het samenstellen van de onontbeerlijke reglementen, het vaststellen der contributie, oefen avonden enz. Voorwaar geen gemakke lijke taak. Maar 3 november 1952 is het zover. Enigszins officieel wordt de eerste oefenavond geopend als begin van een ontelbare reeks oefenavonden, die zijn gevolgd en beslist nog zullen volgen. De Gymvereniging heeft, ook nadat zij zich geheel losmaakte van de voet balvereniging, laten zien dat zij volko men zelfstandig kon voortbestaan. Er is steeds een zeer actief bestuur geweest, dat met onverminderde ijver alles in het werk stelde de gymnastiekvereni ging in ieder opzicht actueel te houden. Men moet niet denken, dat dit steeds van een leien dakje is gegaan. Ook hier heeft men tegenslagen moeten overwin nen. Van gemeentewege is het gym lokaal sober geïnstalleerd en al vrij spoedig moest de gymvereniging erva ren, dat, wanneer zij wilde blijven be staan, er nieuwe attributen moesten komen. Er is aan gewerkt, en voetje voor voetje heeft men bereikt, dat er in de afgelopen jaren verschillende toestellen zijn aangeschaft, waarmede een behoorlijk bedrag gemoeid is. Dat wijst men momenteel door de opdracht voor d? bouw van een trampoline. Dit is een prachtig resultaat, vooral als men bedenkt, dat er gewerkt moet worden in een lokaal dat in feite is afgekeurd. Werd voorheen door het onderwijzend personeel van de beide Oosterender scholen gymnastiekles gegeven, dit is, door de slechte toestand van het lokaal, al jaren van de baan. Ondanks de vele verzoeken aan de overheid gedaan, is er niets gebeurd en dit is een betreurens waardig feit. De gymvereniging van Oosterend, die in deze 10 jaar heeft bewezen dat zij leeft en groeit, verdient de volle aan dacht, waarbij de lokaliteit een eerste vereiste is. Nog even aangetipt moet worden, dat men ook bij het lager onderwijs de lichaamsoefening een zeer noodzakelijk onderdeel van de lesgeving vindt. Niettemin, de gymvereniging gaat onverdroten voort met haar opbouwen de werk. Welke Texelaar kent niet de actie oud papier? De Persilemmertjes enz. Maar, de zo onontbeerlijke finan ciën komen er! Niets is voor het huidige bestuur te veel en vele avonduren zijn ten dienste van de gymvereniging ge bruikt. Al verschillende jaren heeft men, door gebrek aan een lokaliteit in Oos terend, geen gymuitvoering kunnen be wonderen, maar om te laten zien dat de gymvereniging actief bleef, werden in de zomermaanden openluchtdemonstra ties gehouden, die steeds een goede be langstelling kregen. Nu bij de herdenking van het 10- jarig bestaan, zal men weer van een originele bonte gymavond kunnen ge nieten en wordt hard geoefend, want de tijd dringt dat men zowel de sportlief hebber als de belangstellende in het Gebouw voor Chr. Belangen kan ver welkomen. Het ligt in de bedoeling dat dit feestelijk gebeuren op 27 april a.s. zal plaats vinden. Het bestuur heeft gemeend om op deze dag een middag voorstelling voor de jeugdige bezoeker? te arrangeren en de avond speciaal voor de ouderen te houden. Het huidige bestuur, bestaande uit de heer b. de^Jong, voorzitter, mevr. J. Daalder-Barhorèt, SêCïelaresse, mevr. N. Rentenaar, penningmeesteresse, mevr. R. Koorn en mej. M. Bakker, be stuursleden, heeft bij dit 10-jarig be staan vanaf deze plaats ook alle hulde op een sportieve manier te dragen, omdat zij reeds jaren met elkaar deze vereniging in de volle belangstelling houden. Bij de sobere herdenking van het 10-jarig bestaan op 27 april a.s. zal dan ook, bij het succes van deze avond, een woord van dank aan dit huidige zeer actieve bestuur beslist op zijn plaats zijn. PAARD BEZWIJKT Mej. S Lap, Den Hoorn, reed met haar paard zondagmiddag in de nabij heid van de Fonteinsnol in De Dennen. Het dier moet plotseling een aanval van hartkramp of iets van dien aard heb ben gekregen, want het maakte plotse ling een geweldige sprong, belandde in de greppel en zeeg dood ineen. Het paard was bezit van de heer A. Lap en was ongeveer 11 jaar oud. Mej. Lap was ongedeerd. KAMPIOENSCHAPPEN BILJARTEN Uitslag driebandentoernooi (Resp. gespeeld, verloren, punten, beurten, hoogste serie, gemiddelde): P. de Graaf 6 6 - 150 267 6 0,562 J. de Wit 6 4 2 144 371 6 0,391 H. Spigt 6 3 3 115 288 4 0,399 J. Daalder 6 3 3 128 387 6 0,331 G. Smit 6 3 3 120 448 5 0,268 H. Prins 6 1 5 120 415 3 0,289 C. de Graaf 6 1 5 115 429 5 0,268 Eindstand eerste klasse H. Grootjen 7 5 2 1307 137 62 9,54 P. de Graaf 7 4 3 1207 143 42 8,44 J. Dekker 6 3 3 1146 119 51 9,63 J. Brouwer 6 1 5 796 131 39 6.08 PUPILLENCOMPETITIE Eindelijk is er weer eens een volledig programma gespeeld. De uitslagen zijn: SVC-Texel a 00; SVO-Tex. Boys b 3—0; ZDH-Texel c 1—0. In verband met het pupillentoernooi van S.V. Texel geen programma. TEXELSE BOYS-NIEUWS Boys 1 heeft in de wedstrijd tegen eilandgenoot ZDH beide punten binnen gehaald. Voor de rust, welke met blanke stand inging, was het, wat kijkspel be treft, een aantrekkelijke wedstrijd met snel op- en neergaand spel en veel strijdlust aan beide kanten. ZDH speel de met de straffe wind in de rug, maar de Boys achterhoede met spil Zeven hoven als groot struikelblok, gaf weinig kansen weg. Aan de andere kant wist de Boys-voorhoede, goed gesteund door de halfspelers, zich betere kansen te scheppen, welke evenwel niet benut werden. Een verkeerde kopbal van de ZDH-spil belandde bijna in z'n eigen doel. C. Maas juichte al, maar vergat daarbij, de van de lat terugspringende bal even in het doel te deponeren. Direct na rust oefenden de Boys een zware druk uit op het doel van ZDH. Na ongeveer 10 minuten gaf H. van Sambeek een hard schot op doel, dat de ZDH-doelman wel goed stopte, maar daarbij de bal niet onder controle kon krijgen. A. Boogaard was er als de kippen bij om dat kansje te benut ten: 10. ZDH wist tot 7 minuten voor tijd de stand zo te houden en ook door enkele snelle uitvallen het doel van de Boys in gevaar te brengen. Toen maakte H. van Sambeek aan alle onzekerheid een einde door een prima genomen hoek schop ineens in doel te plaatsen: 20. In dezelfde minuut werkte A. Boo gaard een snelle aanval goed af en bracht daardoor de eindstand op 30. Het was een fair gespeelde derby, die de scheidsrechter weinig moeilijkheden opleverde. De wedstrijd WGW 3-Tex. Boys 2 le verde een 4—2 overwinning op voor WGW. In negen wedstrijden ongeslagen en nu achter elkaar 2 wedstrijden ver liezen tegen de naaste concurrenten, da's niet zo best. De moed echter nog niet opgegeven, er zit nog een kansje in. Trainen en nog eens trainen, dat geldt ook voor Boys 1. Deze week niet vrijdag, maar dinsdag, dus vanavond. Boys a gaf z'n ongeslagen record niet prijs en speelde 11 gelijk tegen ZDH. Boys b moest met 71 z'n meerdere erkennen in Oosterend. S.V. TEXEL Uitslagen van zondag: Texel-VIOS 11; WGW 4-Texel 3; Texel a-Schagen a 2—0; De Koog-Texel c 2—1; SVC- Texel b 20. Texel-Vios. In een uiterst spannende strijd heeft Texel een gelijk spel weten te bewerken. Vios is de koploper en kanshebber in deze afdeling. De harde koude wind maakte het de spelers uiterst lastig. Bovendien misten we Hans op links. Arie en Maarten hebben zich uitstekend geweerd en zullen in de toekomst wel veel kunnen gaan beteke nen. Voor de rust wogen de partijen goed tegen elkaar op en werd er be paald goed gespeeld met VTOS toch wel iets beter. Wel werd er bij Texel veel aandacht op de verdediging gelegd, waardoor de voorhoede nog al eens incompleet opereerde. Een groot aantal hoekschoppen werd geforceerd. Na ca. een half uur werd een corner afgesla gen, maar de bal bleef in de buurt van het V.-doel en kwam bij Max die profi- teerd met een mooi strak schot in de benedenhoek; 10. Ondanks ernstige pogingen bleef het tot de rust hierbij. Onze verdediging deed het prima en ook Bertus was in grote vorm en redde een paar maal verdienstelijk, eenmaal bij eeL gevaarlijke kopbal en ook een paar lastige schoten. Kees en Ruud plaatsten nog goede schoten welke wer den gehouden. In de tweede helft kwam VIOS ge ducht opzetten, maar door het onver moeid verdedigen werden heel weinig kansen weggegeven. Nu moest Texel menig corner toestaan, maar ook deze leverden niets op. Reeds na 10 min. in de tweede helft werd de bal uit een inworp over alles heen naar de vrij staande rechtsbuiten van V. gespeeld, die met een harde schuiver doeltrof: 11. Met enorme werklust verdedigden onze jongens, gaven weinig kansen weg. Wel moest Bertus in hachelijke positie redden, maar het zat goed. Een enkele doorbraak onzerzijds werd resoluut af geslagen en als het gevaarlijk werd ontzagen de V.-verdedigers de onzen niet met een aantal vrije schoppen als gevolg. Onder grote spanning met een laatste Texel-poging om de leiding te herne men floot scheidsrechter Dubbeld deze door hem prima geleide wedstrijd. We hebben weer een puntje bemach tigd en dat op deze sterkste tegenstan der, dus een prima succes. Op tweede paasdag gaat Texel 1 naar LSW Zorg er voor dat dit ook in orde komt. Texel a speelde een pittige strijd te gen Schagen a en wist het tot 20 te brengen, ondanks de veel grotere jon gens. Klaas zorgde voor beide doel punten. Nu DTS nog proberen te overwinnen. Vrijdag komt Beverwijk weer met 4 jeugdelftallen bij onze jeugd op bezoek en wordt een leuk paastoernooi gehou den, waarvoor we gaarne uw belang stelling vragen. Komt U eens kijken naar het enthousiasme van deze jeug dige sportlieden en helpt mede het weer tot een feest te maken. De training wordt deze week op vrij dagavond gehouden. Dit opdat allen naar de wedstrijd Feijenoord-Benefica kunnen kijken. Alles op de gewone tijd. De pupillen komen allen op de ge wone tijd op woensdagmiddag. Alle maal, er worden proef wedstrijden ge speeld om daarna de elftallen voor het jeugdtoernooi te kunnen samenstellen. Aan allen prettige paasdagen toege wenst. De toto. De toto komt deze week met 2 formulieren, no. 22 en 29. Door meer dere kansen kunnen we U deelnemen sterk aanbevelen. Er is een extra prijs van ƒ50.000,beschikbaar. Formulie ren bij hotel „De Graaf". S.V. DE KOOG Het eerste ontving HRC. De revan cheplannen hadden succes. Immers, er werd uit verloren met 32 en nu moest het goed gemaakt worden. En fin, de uitslag 50 voor De Koog zegt voldoende. De achterhoede zat herme tisch dicht, waardoor HRC geen doel punten kon maken. De voorhoede van De Koog deed het best en wist zich menig doelpunt te scheppen. Met de rust keek HRC al tegen een 40 ach terstand aan. Na de rust wist De Koog nog eenmaal te scoren. Het tweede trok naar de ongeslagen koploper en moest met^ere de vlag strijken. Het werd 4—^2 'voor Callants- oog. Jammer, dat Calfantsoog wat al te fel heeft gestreden, zodat enkelen van ons wat kneusjes opliepen De adspiranten ontvingen Texel c. Opkomst 9 man. Foei wegblijvers! Na drie maanden rust en dan nog niet pre sent! In een aardige wedstrijd wisten ze de punten toch nog thuis te houden. Er zijn dan ook bergen werk verzet. Textel c wist dan ook eerst de leiding te nemen, Na de rust een nóg sterker Texel c maar onze achterhoede wist stand te houden tot ineens De Koog er beter in kwam, en Kees er 11 van maakte. Later 21 door Nico. Prima gedaan, jongens. Hopelijk zijn we de volgende keer weer volledig! PROTESTANTSE KERKDIENSTEN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Woensdag 10 april 1963 De Koog 19.30 uur ds. Van Bilderbeek H. Avondmaal Donderdag 11 april 1963 Den Hoom 19.30 uur ds. Van Bilderbeek H. Avondmaal Goede Vrijdag, 12 april 1963 HERVORMDE GEMEENTEN Den. Burg 10 uur ds. Froentjes 19.30 uur ds. Froentjes, H. Avondmaal Den Hoom 10 uur ds. Oskamp 19.30 uur ds. Oskamp, H. Avondmaal De Koog 19 30 uur ds. Waardenburg H. Avondmaal De Waal 10 uur ds. Waardenburg, H. Avondmaal Oostcrend 10 uur ds. Beerthuis H. Avondmaal Oudeschild 19.30 uur ds. Beerthuis H. Avondmaal DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 19.30 uur ds. Van Bilderbeek H. Avondmaal TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Voor prima consumptie aardappelen is Uw adres P. Beers, Molenstraat 30, telefoon 2913 Instituut Belz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 bij de Molenstraat. Gelaatsverzorging, mani cure, pedicure, lichaams massage. Modernste in richting ter plaatse. Voor de paasdagen: jonge haantjes, panklaar thuis Bestellingen vóór zaterdag 1 uur. W. Vee- ger, Westermient B 142 a, telefoon 2793 Te koop een ledikant 2 pers met spiraal. Loods- singel 28, Oudeschild. H A Witte, Kogerweg K 45 heeft te koop dahlia's in 30 soorten. Te koop 4 stoelen en 2 armstoelen Haven 20 a, Oudeschild. Gevraagd voor 1 middag per week, een werkster. Coöp Zuivelfabriek Een dracht Te koop 2 soggen. Vis ser, Kerkeplaats, tel 2835 Oudeschild Wij hebben nog wat stoofappels. A Zielman, De Laagte Te koop korte leren da mesjas, groen, maat 40 f50,en spinnewiel, oud- hollands. Adres te bevra gen bureau Tex Crt. Met grote vreugde geven wij U kennis van de ge boorte van onze dochter Yvonne I. Wassenaar-Rosema W. Wassenaar Texel, 6 april 1963 Pelikaanweg, De Koog TijdelijkSchildereinde 101 „Flevo" Met grote blijdschap en dankbaarheid aan God geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Cornells Aris Dirk (Kees Aris) G. Trap-Eelman W Trap Rietje, Martha, Sjanme Peprrslraat38A, Oosterend Texel, 5 april 1963 Tijd. adres: St. Lidwina- ziekenhuis, Den Helder Verloofd Thies Kooy en Dory Bakker Vancouver, Canada Buurtje 14, Oudeschild 14 4 63 Jan Laan en Ada Boogaard geven U, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 19april 1963 's nam. 2 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Het huwelijk zal worden ingezegend door de Wel eerwaarde heer Ds. H van Bilderbeek 's namiddags 3 uur in de Kleine Ver maning te De Koog Kogerstraat 21, Den Burg Kaapstraat 5, De Koog Receptie 's namiddags van 4,30 tot 6 uur in het „Witte Huis" te De Koog. Toekomstig adres Buurtje 3, Oudeschiid, Texel. Getrouwd Pieter Cornells Bakker Luitzoon Oud 60 jaar met Trijn Heneweer Oud 48 jaar Kogerveld K20, De Koog Texel. Enige kennisgeving. Door een noodlottig ongeval is op zondag 7 april 1963 van ons heengegaan, onze innig geliefde zoon en broeder Franklin in de jeugdige leeftijd van 22 jaar Zijn diepbedroefde ouders, broers en zusters Fam. F. v d. Kooi Binnenburg 15, Den Burg Geen bezoek. Rouwdienst op nader te bepalen datum Algemene kennisgeving. Door de ramp die ons ge- trolfen heeft, kan de recep tie op de 2e paasdag geen doorgang vinden. Fam F. v. d. Kooi Binnenburg 15, Den Burg, Texel. Voor de vele blijken van medeleven en deelneming ons betoond bij de ziekte overlijden en teraardebe stelling van onze geliefde broeder en zwager PIETER BAS betuigen wij onze harte lijke dank. Fam. Bas en Fam. de Waard Oosterend, Texel, april 1963 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de betoonde belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn geliefde echtge noot TEUNIS VAN DER VLIET Uit aller naam B. v. d. Vliet-Knol Gevraagd Fa. A. Langeveld Pzn

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2