Klein OM MENTAAR Voor inrichting klaverjasdrive rPHILIP?ï schrikdraad paaltjes karpetten Heren,-dames-en kindersandalen Dr. W. F. I. v. Waveren Sr. maand mei afwezig Ch. W. v. Waveren Ir. aanwezig partijtje sneeuwklokken 9 voets polyester visbootje Slachtkippen M. S., de Zes DE HEER J. DE VRIES JR. 25 JAAR BIJ T.E.S.O. Maandag j.l. herdacht de heer J. de Vries, Oudeschild, het feit, dat hij 25 jaar voordien bij de N.V. TESO in dienst trad. De heer De Vries vervult momenteel de functie van walagent, In besloten kring werd de jubilaris 's morgens in zijn woning te Oudeschild gehuldigd door de President-Commis saris der N.V. TESO, de heer C. J. de Lugt. Bij die gelegenheid werd hem als blijk van waardering voor het vele, dat De Vries in de afgelopen jaren voor TESO heeft gedaan, een horloge over handigd. De personeelsleden deden hun collega een krantenbak toekomen. WAT DOET STIKSTOF? Met verwijzing naar de advertentie en het bericht in de Texelse Courant van dinsdag j.l. herinneren wij de vee houders uit de omgeving van Den Hoorn nog even aan de kleine excursie naar het stikstofproefveld bij de heer J. Bakker Jzn., De Hemmer. Hedenmiddag van twee tot drie uur is er gelegenheid dit proefveld te be kijken, waarbij enkele mensen van de landbouwvoorlichting voor het geven van toelichting aanwezig zijn. C. v. Gr. ANTWOORD VAN T.E.S.O. (Ingezonden) Mijne Heren, Het ingezonden stuk in uw courant van vrijdag 26 april van de heer Breed- water, Buitenveldertschelaan 189, Am sterdam (Z) geeft ons aanleiding tot de volgende opmerkingen: Wanneer men bepaalde klachten heeft over een onbeleefde of zelfs on heuse bejegening door één onzer per soneelsleden, dan is toch de aangewe zen weg zich bij de Directie te beklagen en de persoon in kwestie aan te wijzen. Het kan natuurlijk zijn, dat men propaganda wil maken of een bepaalde stemming wil kweken en daarom ge bruik maakt van een ingezonden stuk. We nemen echter aan dat dit laatste niet de bedoeling van de heer Breed- water is geweest, maar door dit genera liserend geschrijf wordt op ons perso neel, waarvan de grote meerderheid zich toch altijd correct gedraagt, een blaam geworpen, die het niet verdient. Dit ondanks het feit, dat het bedrag van sommige automobilisten ook veel te wensen overlaat. De veerdienst is vaak overbelast, waardoor zowel de automobilisten als de leden van ons personeel in een ge prikkelde stemming verkeren, die gauw aanleiding geeft tot scherpe reacties bij diegenen, die over te weinig zelfbeheer sing beschikken. Daarnaast moet men echter niet ver geten, dat nimmer een vergeefs beroep op het personeel wordt gedaan om door extra reizen, vaak laat in de avond en bij nacht het grote aanbod van auto's te verwerken. Wij hopen, dat met het in dienst stellen van de nieuwe veerboot ,,De Marsdiep", hetgeen door het niet tijdig gereedkomen van de aanleginrichtingen pas in de loop van het najaar 1963 zal plaatshebben, al de moeilijkheden en de klachten zullen worden opgeheven en dat de TESO dan de gebruikers van de veerdienst een volledige service kan bieden. Met vriendelijke dank voor de plaat sing, Hoogachtend, Raad van Commissarissen der N.V. T.E.S.O. JUBILEUM Buurvrouwis de melkboer er al weest Of moetie nou nag komme? Mens, hee is onderhand betrore De glaze zitte toch ónder de blomme!" Zo ging dat in wintertijd, Maar alle ijs en sneeuw ten spijt Wist Dirk Trap de Oosterenders te verbazen, Al konden ze „amper kieke deur de glaze" En met 't halt bevroren vocht Ondernam hij trouw de tocht Langs al die verkleumde vrouwen Daar moet je toch speciaal van houwen! Maar of 't nu januari is of mei Hij verkoopt 'r steeds maar grappen bij Kwinkslagen en een plagerij, Die 't hem verbetert, is een kei! En dat doet hij vandaag precies 20 jaar 't Is voor Trap een „trede" maar, Voor ons een reden ideaal Om hem te feliciteren namens allemaal Want hij is de meest getapte vent Van ons hele dorp Oosterend. ,JJummer 8" SCHAPENHOUDERS ATTENTIE Nu door het voorjaarsweer een snelle grasgroei kan worden verwacht, zullen de gevaren voor het optreden van „bloed" bij de lammeren weer toene men. Het is een algemeen bekend ver schijnsel dat deze plotselinge sterfte het meest gezien wordt bij snel groeien de lammeren in goede conditie. Deze van de hoeveelheid jong gras zeker snelle groei mag U bij het toenemen verwachten. Wanneer de dieren een maal gaan lijden aan deze ziekte is er als regel geen redding meer mogelijk. Wel kunt U door de lammeren tijdig door Uw dierenarts te laten enten, deze ziekte voorkomen. Wij adviseren alle bedrijven, die ieder jaar enkele gevallen van „bloed" bij lammeren hebben, met klem zo spoedig mogelijk hun lammeren te laten enten en in de komende winter de drachtige ooien te enten; men behoeft de lammeren dan niet te enten, omdat die een immuniteit van de moeder meekrijgen. Schapenhouders, let op Uw zaak! Gezondheidsdienst voor Dieren in Noordholland. BABYSITTERS Ha, dat is een blijde tijding Voor zeer vele Tesselaars, Dat men aanstonds hulp kan krijgen Van de club der rammelaars. Was 't tot nu toe één der ouders Die naar een partij kon gaan, Weldra gaan ze met elkander En zij denken niet meer aan Al de Antjes en de Jantjes En de Hansjes en de Fransjes, Stijntjes, Trijntjes, Wijntjes, Mijntjes, Liesjes, Siesjes, Driesjes, Miesjes, Fientjes, Sientjes, Mientjes, Stientjes, Keesjes, Ceesjes, Trees jes, Meesjes, Piet en Griet en Fiet en Diet, Want dat hoeven zij ook niet. Nu men haastig hulp kan halen Bij de babysitcentrale, Eventjes hen opgebeld En ze komen aangesneld. 'k Hoop oprecht dat de centrale Straks maar heel veel baby's krijgt, Maar óók hulp voor deze arbeid, Naar het aantal baby's stijgt. En ook hoop ik dat de ouders, (Want die kant zit er óók aan) Nu meteen niet elke avond Met elkaar de hort op gaan. Huib de Rijmelaar. HET MOET ME VAN HET HART (Ingezonden) Verleden week een dodenzang van de kunstkring in de „Texelaar". De cul turele evenementen trokken geen pu bliek en er moest geld bij. Het blijkt nu wel, dat er op Texel geen behoefte be staat aan dergelijke Culturele Uitvoe ringen, maar toch doorgaan voor een luttel aantal toeschouwers, waarvan velen ambtshalve. De schoolkinderen moeten er heen en betalen dan ook nog iets om de onkosten te drukken. Mijn voorstel: Laat de werkelijk kunstmin nende Texelaars met een subsidie van de Gemeente naar een cultureel evene ment gaan aan de overkant (wat ze trouwens zonder die subsidie ook wel doen). Het geld dat dan overblijft, geef dat aan de verenigingen op Texel, die zelf iets doen uit pure liefhebberij. Het Oranje-Comité, )rDe Wilt c.s.", moest weg en er moest een stichting cult, werk komen en dorpscommissies, aan Den Burg geloof ik 14 personen met een toegevoegd secretariaat en wat is het resultaat. Het eerste jaar gebeurde er wat, het tweede jaar een beetje en dit jaar op Koninginnedag helemaal niets. Gelukkig hield één vereniging zonder subsidie en misschien ook wel niet cultureel, de Texelse vlag hoop op Soestdijk. Bravo lui!! Zo is ook hier al weer het bewijs geleverd, dat er alleen iets tot stand kan komen, als allen er met liefde aan werken en dat het niet van bovenaf geregeld kan worden. Maar ja, zolang er mensen in de Raad zitten, die de opvatting huldigen: iemand, die iets exploiteert, behoeft geen vermakelijkheidsbelasting te beta len en verengingen die een groot deel van de jeugd een paar onvergetelijke jaren bezorgen, moeten dat wel, dan kunnen we rekenen, dat er hier op Texel nooit iets tot stand zal komen. Er zullen wel Texelaars het niet met me eens zijn, maar that 's all in the game, so long!! Een bestuurder van een vereniging die bestaat van de TOTO. de boten zijn mooi, het eiland is prachtig, de bewoners zijn goed en hartelijk, maar de personeelsleden van de TESO die op de boten varen de goede niet te na gesproken zijn geen heren". Deze kluif heeft Amsterdammer H. C. Breedwater via de kolom „Ingezon den" op het bord van het TESO-perso- neel gelegd. Wat kan men nu doen? Zij, die menen tot de groep te beho ren tot wie de Amsterdammer zich richt, kunnen de kluif geruisloos in het vuilnisvat doen verdwijnen met een zacht „Laat-ie bDan zou het 10 voor de heer Breedwater zijn, want wie zwijgt stemt toe. Maar het is de Amsterdamse criticus kennelijk niet begonnen om 'n geruis loos 10. Het TESO-personeel kan en heeft zelfs het volste recht daartoe de kluif in plastic verpakken, van kom- mentaar voorzien en aan de criticus terugzenden. De Amsterdammer heeft argumenten op tafel gelegd; men zal dus met tegenargumenten moeten ko men. Het TESO-personeel kan de kluif ook accepteren, van het bot ontdoen, en het „critische vlees" eten en verteren, daar mee erkennende dat de heer Breed- water's zachte verontwaardiging niet alle grond mist. Eén stelling is echter in deze onaan tastbaar: dat is dat TESO voor het eiland het toeristisch visitekaartje is. 'n Slordig visitekaartje laten we het zo maar stellen doet de aan komende gast met wrevel aan 't Horn- tje aan land stappen. Er zullen honderd Texelaars nodig zijn om de wrevel uit ontmoetingen met „goede en hartelijke" te wissen. 'n Opgewekt en hartelijk visitekaartje kan daarentegen leiden tot liefde op het eerste gezicht. Bij de Keukenhof krijg je een bloem in je knoopsgat. Op Schiphol geeft de glimlachende grondstewardess vertrou wen in de komende vlucht. Elders in Nederland heet een charmante hostess de gast welkom in de hem onbekende stad. Waarom ontvangt Texel zijn gasten niet in Den Helder met 'n gebaar? Met 'n versnapering voor de kinderen? Met wat charme, met wat vrouwelijk begrip? Het zou bij voorbaat de wrevel over wel eens onvermijdelijk ongerief op de boot verminderen. TWEEDE TEXELSE TANDARTS ARRIVEERT EERST IN FEBRUARI De heer Rijkaard gaat woning bouwen Elders in dit nummer vindt U een advertentie, waarin het huis, dat oor spronkelijk het bezit was van de heer A. Breet en ten behoeve van de tweede Texelse tandarts werd aangekocht, te koop wordt aangeboden. Wellicht zijn de lezers geneigd te denken dat het niet is gelukt een tandarts voor vesti ging op Texel te interesseren. Dit is ge lukkig wel het geval, maar deze func tionaris zal nog bijna een jaar op zich laten wachten. De heer Rijkaard die voornemens is, een praktijk op Texel te beginnen naast zijn functie van school- tandarts in dienst der Gemeente, be vindt zich momenteel als reserve-offi cier in militaire dienst. Eerst in februari 1964 zal hij zijn dienstplicht hebben vervuld. Pogingen worden van verschillende zijden ondernomen om de heer Rijk aard, die vrijgezel is en een bungalow op Texel wil laten bouwen, vrij te krij gen in de maand september. Bijzonder optimistisch over het slagen van deze pogingen liet de heer Michels van het Alg. Ziekenfonds Texel, zich niet uit. Het is voordien nl. nimmer gelukt een tandarts die zijn functie in het leger uitoefend voortijdig te laten ontslaan, omdat ook daar een groot gebrek aan deze functionarissen heerst. Het huis Schilderend 111 heeft de heer Rijkaard niet willen aanvaarden. Liever liet hij een huis naar eigen smaak ontwerpen en bouwen. Het ziet er naar uit dat dit huis gereed zal zijn vóór februari 1964. FEESTVIERING KONINGINNNEDAG OP HET VLIEGVELD (van onze correspondent) Zuid-Eierland De Eierlandse buurtvereniging heeft dinsdag op het Koninginnefeest voor de schooljeugd een filmprogramma georganiseerd. Om 10 uur werd gestart met een volle zaal. Er werden verschillende korte films gedraaid, over eskimo's, dieren etc., tot 12 uur. Tussen de films door werd verscheidene keren getracteerd. De middag was bestemd voor allerlei jeugdspelen, een behendigheidsrit voor bromfietsers en een kruiwagenrace voor iedereen. Na afloop van het feest wer den de prijzen uitgereikt. Kinderen van 6-7 jaar konden vlag getjes zetten. Winnaars werden: 1. Mar ja v.d. Star; 2. Peter den Braven; 3. Jacques Smit; 4. Janneke Zegers. Wasophangen voor kinderen van 8- 9 jaar: 1. Dinie Eelman; 2. Riekje Jansen; 3. Mattie v. Benthem; 4. Betty Hooij- schuur. Zaklopen voor jongens en meisjes van 10 en 11 jaar: 1. Vera Jaspers; 2. Carla Spigt; 3. Gientje van Benthem; 4. Nellie Smit. Hierbij werden nog extra prijzen uitge reikt aan: Nettie v. Beek, Riet Zegers, Nellie Dijkshoorn en Nelie Kalis. Ringsteken en behendigheidsrit voor jongens en meisjes, van 12-13 jaar: Jongens: 1. Rinus v.d. Star; 2. Klaas v.d. Star; 3. Hannie de Ridder; meisjes: 1. Jenny Leber; 2. Elly Blom; 3. Marijke Jannes. De uitslag van de behendigheidsrit voor bromfietsen werd: 1. Wim van Beek; 2. Jan van Bennekom; 3. Kees Kalis. De kruiwagenrace werd gewonnen door het koppel Tonny van Beek-Lena Wetsteen; 2. werden Kees Kalis-Lies Eelman; 3. J. Verseput-mevr. P. de Ridder-Duinker. De feestelijkheden op het Vliegveld werden 's avonds besloten met de strijd om de man en de vrouw. F1LMNIEUWS We moeten het in het komend week end met twee films doen. Vrijdagavond 8 uur en zondagmiddag 3 uur draait „Heldcncommando" een tamelijk rauwe oorlogsfilm, die in zijn genre achter goed genoemd kan worden. Zondag- en maandagavond 8 uur draait „Mister Vlubber", een kostelijke rolprent vol originele humor. Het gaat om „Mr. Vlubber", de vliegende school meester. Het is een bijzonder verstrooi de professor, die zelfs z'n eigen huwe lijksplechtigheid tot driemaal toe ver geet. Maar zijn uitvinding is dan ook de moeite waard. Hij ontdekt het „vlubber", vliegend rubber met „afsto tende energie"! U kunt dit zien in het City-Theater. IN VOLGEND NUMMER Tot onze spijt moeten enkele ver slagen, waaronder dat van het Konin ginnefeest te De Koog, wegens plaats gebrek blijven liggen tot het volgend nummer. S.V.C.-NIEUYVS Uitslagen: AGSV-SVC 3—1, Water- vogels-SVC 2 0—0; adsp. SVC-SVO 0—3; pupillen SVC-SVO 2—1. De pupillen namen de wedstrijd te gen SVO veel te licht op. Na een 10 achterstand werd het een zeer benauw de overwinning: 21. De adspiranten verloren de laatste wedstrijd met 30. SVC 1 speelde een ongeïnteresseerde wedstrijd tegen het sterke AGSV. Na een 20 ruststand werd de eindstand tenslotte 31. Programma: Hugo Boys-SVC 1; Hel der 4-SVC 2; pupillen: Texel a-SVC a. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 5 mei op om 5.05 uur en gaat onder om 20.10 uur; 8 mei op om 4.59 uur en onder om 20.14 uur. Maan: 8 mei V.M.; 16 mei L.K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 3 mei 4.09 en 16.39; 4 mei 5.24 en 17.53; 5 mei 6.29 en 18.49; 6 mei 7.18 en 19.34; 7 mei 7.56 en 20.13; 8 mei 8.29 en 20.45; 9 mei 8.59 en 21.14; 10 mei 9.27 en 21.42; 11 mei 9.52 en 22.09. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. VAN DE RIJKSLANDBOUW- VOORLICHTINGSDIENST VEEL SCHADE IN GRASLAND Een paar weken na het einde van de vorstperiode schreven we een berichtje, waaruit bleek, dat de nieuw ingezaaide kunstweiden goed door de winter wa ren gekomen. We hadden toen het oog op de nieuwe weiden, die in nazomer en vroege herfst van 1962 zijn ijige- zaaid. Tijdens de winterperiode vrees den wij n.l. dat er vooral in deze jonge weiden veel schade zou komen. Al heel spoedig na het invallen van de dooi bleek deze vrees ongegrond te zijn en het gunstige oordeel van dat moment kan gehandhaafd blijven. Deze weiden staan er n.l. op het moment over het algemeen zeer goed voor. Helaas geldt dit niet voor alle wei den. De laatste weken hebben we op verzoek van veehouders verschillende percelen bekeken en we moeten con cluderen, dat veel percelen grasland ernstige schade hebben opgelopen. Zo erg, dat voor heel wat percelen maar één goed advies kan worden gegeven, n.l.: Zet de frees of ploeg er in! Het ziet er n.l. naar uit, dat diverse perce len slechts een halve opbrengst zullen geven. De schade komt vooral voor in de percelen, die een paar jaar geleden zijn ingezaaid. Daar de schade vooral op de lager gelegen plaatsen van de percelen voorkomt, ligt de conclusie voor de hand, dat hier eerder aan waterschade dan aan vorstschade moet worden ge dacht. Daarbij valt het op, dat de .schade op gedraineerde percelen zonder greppels veel groter is dan op de per celen, die goed in de greppels liggen. We hebben de laatste weken daarom al diverse keren de opmerking ge maakt, dat bij het veelvuldig voorko men van een winter als we dit jaar hebben gehad greppels ver de voor keur verdienen boven een ontwatering via drains. Verder komt het ons op het moment voor, dat de schade op zandgrond gro ter is dan op zavel- en kleigrond, maar we houden er rekening mee, dat dit vooral een gevolg is van het feit, dat op zandgrond meer nieuwe weiden liggen. Het systeem van het scheuren en opnieuw inzaaien van grasland wordt n.l. vooral toegepast op zand grond. Hiervoor maakte ik de opmerking, dat voor veel percelen het advies zou moeten zijn: Fresen of ploegen! Toch menen wij, dat dit advies niet altijd op z'n plaats is. De veehouders staan n.l. voor de opgave om hun vee deze zomer aan de kost te houden en bovendien wintervoer te winnen. En in die om standigheden geldt dan ook, dat een half ei beter is dan een lege dop. Daar komt bij, dat op het moment het gun stige seizoen om grasland zwart te ma ken en daarvoor in de plaats een ge was te zaaien, dat ook de mogelijkheid geeft om een flinke hoeveelheid voeder te winnen verstreken is. Als we begin maart hetzelfde gezien hadden als we nu waarnemen, zouden we in veel ge vallen geadviseerd hebben het grasland te scheuren en eventueel Westerwolds raaigras te zaaien. Toch menen we, dat in enkele gevallen het scheuren van een gedeelte van het „beschadigde" gras land, gevolgd door het inzaaien van W.W. raaigras voordeel geeft. Voor een ander deel zal het goed zijn hiermee te wachten tot augustus om daarna di rect weer een mengsel voor blijvend grasland in te zaaien. Intussen staat het wel vast, dat het mede als gevolg van de uitgebreide ruilverkavelingswerkzaamheden een zeer moeilijke zomer wordt voor een groot aantal veehouders op ons eiland. C. v. Gr. STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Vrijdag 3 mei Oosterend, 20.00 uur, Jaarvergadering S.V.O. Oudeschild, 20.00 uur, 't Skiltje, Cabaretavond van de P.v.d.A. m.m.v het Goois Cabaret. Maandag 6 mei Den Burg, 20.00 uur, De Zwaan, Propaganda- avond P.v.d.A., spreker Prof. mr. Belinfante. Vrijdag 10 mei De Cocksdorp, bazar. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Eerw. heer Veldhuis Extra collecte „Brood voor het hart" De Cocksdorp 11 uur ds. Beerthuis Extra collecte „Brood voor liet hart" Den Hoorn 10 uur ds. Oskamp Extra collecte „Brood voor het hart" De Koog 10 uur ds. Waardenburg Extra collecte „Brood voor het hart" De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Extra collecte „Brood voor het hart" Oostcrend 9.30 uur ds. Beerthuis Extra collecte „Brood voor het hart" Oudeschild 19.30 uur ds. Beerthuis Extra collecte „Brood voor het hart" GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur en half acht ds. T. W. Penning, van Dirkshom Oosterend 10 en 3 uur ds. Ch. H. Swen Extra collecte „Brood voor het hart" GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Van Bilderbcek De Koog 19.30 uur ds. Van Bilderbcek Extra collecte „Brood voor het hart" TEXELAARTJES We hebben een heleboel Persilgeschenken in voor raad Gymver Oosterend p a |o Daalder, Vliestr. 15 Ger de Jong of Rentenaar tel. 227 Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Uw kleding veranderen en moderniseren. Prima service. Uw kleermaker Carol Schmidt, Boom kampstraat 8, Alkmaar. Tel. 13615. Elke week op Texel Te koop 10 kg. moes appelen voor ƒ2,50 bij: M. Huisman, De Veen B 15, Tel. 2203. Goed tehuis gezocht voor jonge hond,ca 5 maanden Heidewachtel. Te bevragen bij P C. Vlaming, Beatrix- laan 94, Den Burg. Te koop eikenh. dres soir en een rookfateuil Parkstraat 12, Den Burg Te koop prima aard appelen 15 ct p kg. J Verinue, Oedelem Gevraagd hulp in de huishouding Fr Schel-* linger, Heemskercksiraat8, Oudeschild. 1938 5 mei 1963 Dan hopen onze lieve ouders hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. J. Th. Boom N. Boom-de Graaf Te hunner intentie zal er om 10 u een H Mis wor den opgedragen in de H. Martinus kerk te Oude schild Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkind. De Ruyterstraat 125, Oudeschild. Gelegenheid tot feliciteren van 3 tot 4 30 uur in het Parochiehuis teOudeschild Klaas v. d. Werf en Ina de Haan geven U kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrij dag 10 mei v.m. om 1.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Mienterglop K 42 De Koog Groeneplaats 14, Den Burg Receptie op de trouwdag van 3-5 uur in het Witte Huis te De Koog. Toekomstig adres: Mienterglop K 42 De Koog Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Johanna Swartsenburg wed van Jb Dekker in de leeftijd van bijna 90 jaar. G Dekker T. Dekker- Hovenier M Briicher Dekker W. Brücher klein- en achter kleinkinderen Texel, 1 mei 1963 Warmoesstraat 44 Den Burg De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 4 mei nm 2 uur vanaf het sterfhuis op de algem. begraafplaats. Voor de vele blijken van belangstelling bij het heen gaan van mijn lieve man, onze vader en grootvader Jan Cornelis Roeper Pz, betuig ik u, ook namens mijn kinderen, mijn wel gemeende dank C M Roeper-Keijser Weverstr 96, Den Burg Texel, mei 1963 Bij ons vertrek naar Purmerend nemen wij bij deze afscheid van al onze Texelse vrienden en ken nissen. Fam Jac Hotting Burgemeester Kooimanweg löPurmerend en aanvulling van Bunga lows en zomerhuisjes Uw adres C. J. Visman De Cocksdorp. Hotel De Toekomst De Koog Heden (vrijdag) Deze avond oprichting club voor a s winter. LANGEVELD DE ROOU N.V. Te koop gevraagd en klok H. Stammes, p/a J G van Maldigem, hoeve lachtlust, Vianenweg, tel. 02225 254 Een partij gebruikt op Jaarbeurs vanaf f85,As maandag op de markt in groot assortiment bij Kees Nuijens gezondheidssandalcn, gym schoenen enz De nieuwste modellen vindt U bij C. J. Visman, De Cocksdorp. oogarts oogarts TE KOOP dubbele en enkele. Jac. Eelman Gzn Oesterstraat 4, Oosterend. Te koop aangeboden een met verhoogd drijfver- mogen, een stel riemen, een paraplu anker plus een in prima staat verkerende en betrouwbare 2'/2 pk. b b motor ,,Sea gull" 50 draaiuren prijs f 575,— Te bevragen bij T Buis, huize „de Strandloper" n/b De Cocksdorp. te koop gevr. Fa. Plaats man c&Cornelissen,tel 2218 VRIJE ZATERDAG Sla-, bloemkool-, rode- en savooie kooiplanten Uw adres

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2