Terlenka! VLESSING Taxi wat is Timmer's TARWEBROOD diepvrieskisten kerko shirts Fa. P. van Etten Wie spaart vaart 'n goede koers goed boek SINGER 2323 Schapenscheren. ELECTROHUIS 2525 VLESSING TERLENKA REINIGINGSDIENST een Singer Mij. NUTSSPAARBANK van zelfstrijkend Bel O fast Demonstraties Het kostuum van mijn hart. Standplaats haventerrein 't Horntje trampoline centrum in De Koog. Trampoline centrum De Koog HOOFD voor de HUISHOUDING vy Pinkster op z'n best Van Etten zorgt voor de rest. in vele prijsklassen. huishoudelijke hulp met vacantie een hooischuiver landbouwwagen een landbouwwagen Tennisclub „Deuce" Mevr. IJ. J. Idema, vertegenwoordiger Verse luilakbollen Banketbakkerij Carel Schulte Zo vaak wordt ons gevraagd Welnu neem dan eens de proef en probeer TIMMER'S TARWEBROOD. bezoekt u dan Visman's lunchroom Visman's Lunchroom De Cocksdorp De melkhandel De melkhandel kleine auto Fa. Agter, Den Burg Electrohuis, Den Burg C. Dros, Eierland S. Rentenaar, Oosterend van de Streekontwikkeling en Bedrijfsvereniging op woensdag 5 juni as. 'smiddags 13,30 uur verzorging van suikerbieten op het bedrijf van J. v. Benthum, Hoofdweg, Eierland. Op woensdag 12 juni nm 13,— uur Bewerking en transport van hooi op het bedrijf van KI. Eelman, Noordwijk. Het Noorden. De gezamenlijke besturen UITBREIDINGSPLANNEN Het hoofd van het gemeentebestuur van TEXEL maakt bekend, dat door de raad dier gemeente op 24 mei 1963 is besloten tot voorbereiding van een herziening, wijziging c.q. aanvulling van de na volgende voor het grondgebied der gemeente Texel geldende uitbreidingsplannen; a. „Uitbreidingsplan-in-hoofdzaken voor de ge meente Texel"; b. Uitbreidingsplannen-in-onderdelen: „Den Burg", „Oudeschild", „Oosterend", „Oost", „Zuid-Eierland", „Midden-Eierland", „De Waal" en „De Koog". Texel, 28 mei 1963. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, C. De Koning. BURGERZINLENING Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat per 1 juni 1963 coupon no. 23 van de 4°/o obligatielening 1951, uitsluitend ten kantore van de gemeente-ontvanger betaalbaar is gesteld. Tevens wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen, die de nrs. 14 tot en met 22 nog niet heb ben verzilverd, dit alsnog kunnen doen. Coupon no. 13 is per 1 juni 1963 verjaard. Texel, 31 mei 1963. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, C. De Koning. De secretaris, P. Beemsterboer. Wat is fijner en makkelijker, mooier en korrekter dan een kostuum dat dag in en dag uit perfect blijft, hoe lang je ook zit, reist of loopt. De Inspecteur der domeinen, Wilhelminalaan 4 te Alkmaar, tel. 02200-12790, zal op 7 juni 1963 vm II uur een openbare inschrijving houder voor het ver krijgen van een vergunning voor het innemen van een standplaats voor de verkoop van kleine etens waren op het haventerrein aan het Horntje op Texel gedurende het tijdvak van 15 juni tm 31 december 1963. Nadere inlichtingen, voorwaarden en omschrij ving van het te verlenen recht, verkrijgbaar bij de inspecteur voornoemd, ook tel. Zaterdagmorgen 10 uur opening van ons Dit is voor velen nog een onbe kende sport waarvan de jongelui kunnen genieten' Wij nodigen ieder tijdens de pinksterdagen uit tot een bezoek. Tot zaterdagochtend 12 uur krijgt ieder de gelegenheid om gratis te springen op een onzer matten Gevraagd voor spoedige indiensttreding in klein KINDERTEHUIS op Texel (16 kinderen) Leeftijd 24-30 jaar. Ti|dehjke aanstelling kan ook in overweging worden genomen. Sollicitaties onder no 391 bur. v. d. blad. Malse diepvrieskip 3,65 per kg Verse asperges en champignons Pracht tomaten tegen lage prijzen Heerlijke buitenlandse appelen als nooit tevoren Blikken perziken (liter) 1,25 Blikken sperciebonen 98 ct Blikken snijbonen le kwaliteit 99 ct Grote potten appelmoes (liter) 85 ct Sinaasappelen in alle gewenste soorten. Verder grote aanvoer van andijvie, spinazie, bloemkool, postelein, enz. Pracht sla 5 voor 1,00 Wij wensen U een prettige Pinkster Den Burg De Koog Kogerstraat Dorpsstraat Ook Uw bestellingen worden correct uitgevoerd. De directeur van gemeentewerken deelt mede dat, evenals vorige jaren, gedurende het zomerseizoen vrijdags een extra vuilnisophaaldienst zal worden ingelegd Gegadigden kunnen opgeven bij de chauf feur van de vuilniswagen, met wie tevens de kosten bij vooruitbetaling dienen te worden verrekend. Deze bedragen f4,— per emmer voor het hele sei zoen. De extra dienst begint op vrijdag 7 juni a.s. Texel, 29 mei 1963 de zaak van Texel. Bij aankoop van iedere ƒ2,50 krijgt U een geldbon van ƒ0,10 cadeau. Voor een LANGEVELD DE BOOU N.V. Gevraagd zo spoedig mogelijk tijdelijke Adres bureau van dit blad. Wij gaan van 3-15 juni Bakkerij „De Gouden Aar" Oesterstraat 27, Oosterend. TE KOOP voor tractor,z. g. a. n. voor tractor, tractie met steunwiel. voor paarden tractie. Smederij Fa.G de Wit Zn Den Hoorn, tel 212 De banen zijn geopend. ■fr Aanmelden van nieuwe leden bij Ds. H. van Bilderbeek, Kogerstraat 17a, tel. (02220) 2786. it Banen tevens te huur voor toeristen. if Sleutels bij Mevrouw Smidt, Warmoesstraat 29, Den Burg, tel. (02220) 2323. (voor leden èn toeristen). it Vriendelijk verzoek aan de bedrijven dit aan hun gasten door te geven. Het Bestuur De meest moderne naaimachine ter wereld. Blindzomen, knoopsgaten, knopen aanzetten. Reeds een volautomatische naaimachine voor f 535,00. Wij demonstreren op de eerst volgende lammerenmarkt. Koningstr. 21, Den Helder tel. 3636 Schoonoordsingel 41, Den Burg, telefoon 2593 BEPABATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en goedkoper! Mevr. A. C. A. Boer, Warmoesstr. 46, Den Burg bestellen (02220) bellen Toon Smidt /- Algem. Friesche Levensverzek. Mij. en da Groot Noordhollandsche v. 1845 zoeken voor de portefeuille, omvat tende Oudeschild, P.H. Polder en Den Hoorn, een actieve voor het beheren en het uitbreiden van deze portefeuille. Zeer aantrekkelijk als nevenfunktie. Gegadigden, die zich ook intensief met het sluiten van nieuwe verzekeringen willen be zighouden, kunnen hun brieven met volledige gegevens zenden aan de inspecteur M. SMIT, BEVERWIJK, Zeestraat 81, telefoon 02510- 4617 (alleen tussen 8.30 en 9.30 uur). zaterdagochtend vanaf 5 uur GEVRAAGD voor zo spoedig mogelijk mannelijke of vrouwelijke werkkracht of een echtpaar om 's avonds het schoolgebouw van de H.B.S. schoon le maken. Aanmelden bij de concierge van de school. Het wordt gebakken van een grof gemalen korrel die door het malingsproces alle in de tarwekorrel aanwezige voedingstoffen stevig vasthoudt. Daarom dit, houdt u van een goed gebakken donkergelint voedzaam tarwebrood Den Burg tel. 2420 De Koog Het is nog te koud, maar zorg dat U de spullen op orde heeft. Nieuwe apparaten en onderdelen steeds in voorraad. Telefood 2000 Sparen! Dat is: uw financiële lot stevig in eigen handen nemen. Wie spaart, kan zichzelf redden zonder van anderen afhankelijk te zijn. Wie spaart, stuurt met vaste hand op welvaarts-verbetering aan. Ook kleine bedragen lopen sneller op dan u denkt, als u maar geregeld spaart. Geregeld sparen is het geheim van succes. De Nutsspaarbank heeft geen ander doel dan u een veilige en rente-gevende spaargelegenheid te bieden, met moderne spaarbank-service. Zij dient het spaarders-belang zonder winstoogmerk voor zichzelf. Het is een Bondsspaarbank, kenbaar aan het „Bij-embleem". Bij de Bondsspaar banken sparen meer dan 3.9 miljoen Nederlanders met een gezamenlijk spaartegoed van bijna 4 miljard gulden. BINNENBURG 9, DEN BURG Als U in De Gocksdorp even gezellig wilt zitten waar U kunt gebruiken croquetten, belegde broodjes, div. soepen, warme worst, ijssorbet, verlof B-dranken, enz. Zondag le pinksterdag openen wij onze lunchroom U bent van harte welkom bij van Den Burg verzoekt U beleefd er rekening mee te willen houden, dat op de twee Pink sterdagen niet bezorgd wordt en de zaken gesloten zijn. Den Burg. Te koop Morris, in goede staat. Te bevragen C. Sleeuwen- hoek, De Koog 41, tel 285 Veor Uw groenten Q |*|f| g| en vlees reeds vanaf f695,00 Autobedrijf A. Kievit Voor een betere PERMANENT slaagt U zeker in Ooaterendt Kapper Bakker. Tel. 203 Trefzekere keus van dynamische mannen: Kerko-boordcn vallen correct Kerko-maatsysteem verze kert perfecte pasvorm -f Kerko-dessinsmoderne (smalle of brede) strepen en ruitjes Kcrko-shirts van Bel-O-fast poplin. Op alle manieren wassen en drogen. Zelfstrijkend!

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 8