goed boek GEEN GRIJS HAAR Textielhuis Zegel net meisje Prima BABY WEEGSCHALEN te huur bij N. WONDER, MONUMENTEN Financieringen een pony, 5 jaar passende werkkring U huurt bij Zegel Uitbetaling vakantiegeld 1813 1963 Oosterend weer Present" KORT NIEUWS: -fr Vanzelfsprekend wordt het dorp Oosterend gedurende de feesten van midden augustus geheel versierd. Reeds zijn voor de verschillende straten en pleinen „straatpresiden- ten" aangezocht, die met de ver siering van hun .rayon" worden be last, maar natuurlijk rekenen op de hulp van de buurt. -fa Aan de costuums wordt hard ge werkt. Wel verzoeken de organisa toren ieder dringend de knippatro nen, direct na het gebruik omgaand terug te brengen bij mevr. Van Dijk- de Visser in de Peperstraat. Bij ma- nufacturenhandel Kuyper ligt nog een aantal hoofddeksels op de eige naars te wachten ■fr De eerstvolgende repetities voor alle schutters, overlopers en Fransen zijn vastgesteld op zaterdagavond 13 en 27 juli. Bij slecht weer wordt ge oefend in „het gebouw". ■fa Er is een o.i. zeer deskundige jury uitgenodigd, om te beslissen welk vaartuig bij de vlootshow de ere- wimpel van „Oosterend weer pre sent" 1963 krijgt toegewezen. Vanuit de reddingboot „Prins Hendrik" uit Den Helder zullen de verschillende schepen worden beoordeeld. De jury bestaat uit de heren H. Th. de Booy, directeur van Kon. N.Z.H.R.M.; Ir. J. G. de Wit, inspecteur der visse rijen; en J. Brommersma, oud gezagvoerder ter Koopvaardij. ■fc Tijdens de vlootshow zal een des kundige Texelse commentator „op treden" voor de microfoon van Radio Holland, welke instelling nu ook weer voor de zeer uitgebreide ge luidsinstallatie op de terreinen zal zorgen. •fr Voor de reddingbootdemonstratie „in de broek" hebben zich reeds eer. aantal moedige meisjes gemeld! Ze zullen zoals bekend met het wipper toestel van een schip worden ge haald. Misschien kunnen er nog en kele meedoen. Belangstellenden die nen goed te kunnen zwemmen. Op gave bij het secretariaat. VOGELWONDER Vlieland Ritmeester Terpstra vond dezer dagen op de Vliehors een twee dagen oude levende scholekster met vier poten. Het diep liep normaal op twee en de andere twee bengelden zo'n beetje achteraan. De heer D. Buitenhuis heeft het inmiddels gestorven vogeltje opgestuurd naar het laboratorium van het Zoölogisch Museum te Amsterdam, alwaar het dier anatomisch zal worden onderzocht. (Aldus de Harlinger Crt.) GIFTEN WITTE KRUIS De Cocksdorp: v. S. 2,50; vd. W. 2,50; Den Burg: W. 2,50; B. 3,—; R. 2,50; Den Hoorn2,50. VERGADERING WITTE KRUIS Morgenavond om half negen zal in hotel „De Lindeboom-Texel" het Witte Kruis Texel haar algemene ledenver gadering houden. O.a. zullen de bouw plannen voor een uitbreiding van het consultatiebureau worden besproken en zal een bestuurslid worden gekozen in verband met het vertrek van dokter Schalkwijk. HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild: 9 juli 10.09 en 22 21; 10 juli 10.53 en 23.01; 11 juli 11.34 en 23.38; 12 juli 12.10 en 13 juli 0.14 en 12.45. Laagwater valt gemiddeld 6 uur 15 min. na hoogwater. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoogwater. TEXELSE MARKT Op de maandag gehouden lammeren- markt werden 250 lammeren aange voerd, die voor prijzen, variërend van 65,ƒ90,van de hand gingen. De handel was vlot. Verder werden aangevoerd: 13 gras kalveren en pinken ƒ300,- ƒ450, 2 koeien ƒ700,- ƒ800,8 schapen 60,ƒ110,12 nuchtere kalveren ƒ.80,ƒ140,—. ULO-EXAMENS Te Alkmaar deden de volgende per sonen met goed gevolg examen voor het diploma MULO A: Annie v.d. Vis, Lies Visser, Marijke Vlaming, Marius Witte, Hans van Zeij- len en Marie Zijm. Tot op heden zijn 7 candidaten gezakt KINDERZEEP IN PLASTIC RACE-AUTO Een fabrikant in Amerika kenne lijk een huisvader met kinderen geze gend heeft iets verzonnen om jonge moeders te helpen hun kinderen op vredelievende manier naar het bad te lokken: een plastic zeepdoos in de vorm van een race-auto, compleet met wielen, die ook „op de vaste wal" als speelgoed gebruikt kan worden. Men is van plan een hele serie voertuigen te fabriceren. Dezelfde firma heeft reeds eerder met succes een vloeibare zeep gelan ceerd in flaconnetjes, die de vorm heb ben van tekenfilmfiguren. (DLA). AANRIJDING Vrijdagmiddag is de heer J. S. Dros uit Oudeschild met ziin auto op de auto van notaris J. R. van Wijland ge botst. Het ongelukje gebeurde in de Emmalaan. De heer Van Wijland stop te, hetgeen door de heer Dros niet tij dig werd bemerkt. Flinke materiële schade ontstond toen de heer Dros te gen de achterkant van de auto van de notaris botste. De politie maakte proces verbaal op. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN tot en met 2 juli 1963 Gevonden te Den Burg: groene hondenhals band met penning 40354; hercnpolshorloge m. grijslederen bandje, merk Kienzle; bruinlederen hondehalsband met hondsdolheidsinentings- penning 38797; donkerblauwe kinderportejnon- nee met ƒ4,24; bruine pet; blauw kinderjasje met ritssluiting; passer; zitstok; medaille aan lintje van avondvierdaagse; zwarte lederen he renportemonnee met ruim 20,br. plastic portemonnee met ritssluiting, inh. ƒ0,20; beige lederen portemonnee met knipsluiting, inh. 0,35; zonnebril; paar nieuwe bruinlederen herenhandschoenen, bovengedeelte gehaakt; bedelarmband met 11 zilveren bedeltjes; bl. kinderspijkerbrock; bruine kinderportemon nee (portefeuillemodel), waarin 2 foto's; witte linnen handschoen; gele vetspuit; bruine por temonnee met knip zonder inh.; wollen rood- grijs-groen gestreept jongenstruitje; medaille van de WV-Tcxcl-Duinkanters; medaille van de avondvierdaagse; herenpolshorloge mérk Anker, met wit rekbandje; bruinleedrcn heren- portemonnee met 3 bankbiljetten van 25, 3 rijksdaalders, 3 gulden en biljet van 10 DM. Verloren te Den Burg. opzctzonnebril; don kerzijden hoofddoek (meerdere kleuren, bruin hoofdkleur); grijswollcn damesvest; zwart boerepetje; bruingrijs colbertjtsje met notitie boekje in zak; bruine damesportemonnee, inh. ƒ3,zwarte damesportemonnee met ƒ5,en fictsslcutel; damespolshorloge met goud-zwart lederen bandje; donkerblauwe badtas zonder inh.: wieldop Taunus-12 M; bruinachtige kin derportemonnee met ƒ0,50; blauw kinderregen- jack (3 jaar); herenportemonnee met ƒ9,50 en 2 babyfoto's; „Agfa Clack"-fototocstel in mid delbruin tasje; bruine herenportemonnee met buitenlandse munten en postzegels; zwarte lederen damesportemonnee met koperen beu gel, waarin ƒ1,50; jongenspolshorloge .merk Prisma met donkerblauw nylon bandje; wiel dop van Ford-Taunus 12M; groene plastic da mesportemonnee met foto's, haarspeldjes en sleutel met medaille van „Open het Dorp" groene jongenstrui met rits; herenpolshorloge merk „Lip" met blauw-grijsledcren band, bin nenkant band geeft naam eigenaar weer; schuifmaat, gemerkt A.P. 19 met lederen hoes; bruinlederen damesportemonnee met ƒ10, en foto's; zwarte damesportemonnec met knip, waarin ƒ40,rood nylon boodschappennetje zonder inh.; beigekleurige racefielshercn- handschoen, zonder vingers; damespolshorloge zilverkleurig met zilverkleurig rekbandje; witte zijden sjaal met blauwe figuren; edelsteen uit ring; dameszonnebril, merk Polaroid; gr kinderfiets met zwarte bagagedrager; grijze plastic regencape (pongo voor overstuur van fiets); Gevonden te De Koog: paar invalidekruk- ken; vishengel; Volkswagensleuteltje; klein doublé damespolshorloge merk Candino met rood bandje; damesbril; scooterbril; Junghans hcrenzakhorloge zonder ketting; zwarte por temonnee met ƒ5,gebloemde bikini (zon der juffrouw); hercnpolshorloge merk Rego. Verloren te De Koog: Prisma polshorloge met schakelarmband; blauw nylon truitje voor kind van 2 jaar; lichtpaarse kinderbril; bruine portemonnee met ongeveer ƒ130.belich- tingsmeter „Seconie"; geelfilter; oranje meisjes- badpak, herenportemonnec met 50,h 60.herenportemonnec met ƒ1,zwarte nappa portemonnee met DM 70 en ongeveer 35,groene deken en blauwe pullover; étui met o.a- rijbewijs BE en ƒ7, Gevonden te Oosterend. nylon jack met blauw en rode voering. Verloren te Oosterend: meerkleurig badpak en badhanddoek; donkerrode Helenca zwem broek. geblokte handdoek; blauwe kinder blazer. Het bureau is voor het aangeven van ge vonden cn/of verloren voorwerpen geopend op werkdagen van 16.00 tot 18.00 uur. PAPAVER het leuke ribgoed voor meisjes met echte kant garnering. Hemdjes maten 40-75 1.20 - 2.20 broekjes maten 0-4 1.50 - 2.20 TEXELSE FAMILIENAMEN De Doopsgezinden (vervolg) Roeper Ook deze naam komt al heel lang op Texel voor. In 1644 bestond er al een Cornells Ariesz Roeper. Hij woojide in de Hogerstraat en had vier zoons. Er is dus een goede kans, dat hij de stam vader van het hele geslacht is, maar tussen hem en de latere Roeper's ont breken nog een paar schakels. In de 18de eeuw kwam de naam al veelvul dig voor. Er waren toen allerlei takken, die zich echter maar moeilijk tot een stamboom laten formeren. De meeste zijn echter uitgestorven, zodat alle Roeper's uit de vorige eeuw tot twee takken zijn te herleiden. Verreweg de meeste afstammelingen heeft het echt paar Jan Pietersz Roeper (geb. 1761) en Naantje Pieters Blaauw; hun vier getrouwde zoons zorgden voor een flinke uitbreiding van de familie. Deze Jan Pietersz was een zoon van Pieter Jacobsz Roeper uit het (Burger) Nieuw- land, de stamvader moet dus een Jacob Roeper zijn, die omstreeks 1690 werd geboren. Over de beroepen in deze tak zijn we gauw uitgepraat: sommigen noemden zich boer, anderen veehouder of landbouwer, maar het kwam toch altijd op hetzelfde neer. De tweede tak van belang wordt ge vormd door het nageslacht van Corne lls Cornelisz Roeper geb. 1747 en zijn vrouw Jantje Hendriks Boon. Deze Cornelis was misschien een zoon van Comelis Jacobsz Roeper uit De Waal; ook dan komen we dus uit bij een Jacob Roeper, die omstreeks 1690 is geboren, maar dat hoeft nog niet de zelfde te zijn als de stamvader van de andere tak. De afstammelingen van Cornelis bezaten blijkbaar minder land. Hier vinden we dan ook een grotere variatie in de beroepen: be halve een enkele boer, wat landarbei ders. een zeeman die o.a. op Suriname voer (en heelhuids terugkwam), een slager, een veeschutter en ten slotte een bode van een begrafenisfonds. De meer wisselvallige werkkring had na tuurlijk ook een grotere geografische bewegelijkheid ten gevolge. Oudere Texelaars zullen zich o.a. Jan Teunisz Roeper „De Scheer" (geb. 1840) en zijn zoon Teunis, de onderwijzer, nog wel herinneren. Voor de herkomst van de naam kun nen we misschien bij het beroep dorps omroeper aanknopen. Er was in het begin van de 18de eeuw in ieder geval een Pieter Willemsz Roeper of de Roeper, die betaald werd voor 't roe pen. De naam kan dus op Texel zijn ontstaan; elders in Holland leefde ech ter al vroeger een geslacht Roeper. Koom Het zal sommigen misschien verba zen, dat wij het geslacht Koorn in z'n geheel bij de doopsgezinde families in delen. Toch is het enige, dat alle thans op Texel levende Koorn's gemeen heb ben, de afstamming van doopsgezinde stamvaders. Het is echter de vraag, of wij hier met één geslacht te doen heb ben De naam kwam vroeger al zo veel voor, dat het niet zeker is of de diverse stammen dezelfde oorsprong hebben. Er zit dus niets anders op, dan alle takken afzonderlijk te beschrijven. A. Om te beginnen was er een Dirk Koorn, die omstreeks 1670 moet zijn geboren. Hij bezat land in de buurt van De Waal en had twe£ zoons, Jacob en Nan. Het nageslacht van Jacob hield zich de volgende generaties bij het boe renbedrijf, met uitzondering van zijn kleinzoon Jacob '(gehuwd met Antje Klaas Trap), die schipper was. Tot deze tak. waarvan ook thans nog veel af stammelingen in leven zijn, behoorde o.a. bakker D. P. Koorn (geb. 1880). De afstammelingen van Nan zeiden de landbouw al spoedig vaarwel. Nan's kleinzoon Nanning Dirksz Koorn (geb. 1767), die gehuwd was met Gerbrig Klaasd. Vlaming uit Den Burg, was kaagschipper, evenals zijn zoon Meijert. Deze was getrouwd met een Langeveld, uit welke familie de in. deze tak voor komende naam Arnoud afkomstig is. B. Over een tweede stam, eveneens af komstig uit de buurt van De Waal zal ik kort zijn, omdat deze de vorige eeuw bezig was uit te sterven. Er waren toen nog een paar boerenfamilies in de buurt van Bargen over. Zij waren alle doops gezind en gaan terug op een echtpaar Cornelis Pietersz Koorn en Mart je Jans Bakker, gehuwd in 1781. Verband met de vorige tak (A) is niet uitgesloten. C. Een derde stam begint met Arjen Maartensz Koorn (geb. 1670). Van zijn kinderen werden zij, die naar de kant van de moeder waren vernoemd, ingeschreven in het gereformeerde doopboek van Den Burg, een aanwij zing, dat zijn vrouw van gereformeer de huize was. Deze familie bezat in de 18de eeuw een boerderij bij de Hoge Berg. Een kleinzoon, Hendrik Jacobsz (geb. 1742), gehuwd met Dieuwertje Pieters Zijm (van een oude protestantse familie Zijm uit de omgeving van De Waal), had twee zoons, Pieter en Arie, van wie ook in de vorige eeuw nog afstammelingen op Texel woonden. D. Verreweg de meeste thans levende Koorn's stammen echter af van Jacob Maartensz Koorn en zijn vrouw Antje Jacobs Groot. Deze werd in 1764 in De JONGEMAN BETRAPT BIJ DIEFSTAL Gistermorgen werd een ULO-scholier op heterdaad betrapt toen hij zich op de markt meester raakte van enkele ringen, die lagen uitgestald in de Hel- derse sieraden- en tassenkraam. De eigenaresse, mevr. M. Buhren, zag hoe de jongen een drietal kleinoden weg- greep en ze in z'n zak stopte. Toen ze hem een ogenblik later aanhield, wei gerde hij het gestolene te tonen. Toen met politie werd gedreigd, gaf hij de ringen echter terug. Toen bleek dat de jonge dief ook bij een andere, soort gelijke kraam zijn slag had geslagen. Waal (geref.) gedoopt, zijn vader, Maar ten Florisz Koorn, was mennoniet. De zeldzame voornaam Floris maakt het mogelijk, nog een paar generaties ver der terug te vinden, tot een Maarten Ariesz Koorn uit Waalenburg, die 1650 moet zijn geboren. De bovenge noemde Jacob Maartensz Koorn had twee zoons, Maarten (geb. 1791), ge huwd met Manjtje Cornelisd. Lange, en Cornelis (geb. 1796), gehuwd met Comelisje Iwes Bopn. Beiden hadden een groot nageslacht. Voornamen noch woonplaatsen geven aanknopingspun ten om de beide takken uit elkaar te houden; namen als Maarten, Jacob, Cornelis, Pieter en Hendrik kwamen zowel onder de afstammelingen van Maarten als onder die van Cornelis voor. Omdat er nog al veel landarbei ders bij waren, werd er vaak verhuisd. Al valt het geslacht Koorn in ten minste vier stammen uiteen, er zijn toch aanwijzingen, dat deze niet hele maal los van elkaar staan. In de eerste plaats de oorspronkelijke doopsgezinde herkomst. Verder valt het op, dat alle sporen naar de omgeving van De Waal voeren. De stammen C en D komen uit op stamvaders met bijna identieke namen: Aarjen Maartens en Maarten Ariesz. Nauwe verwantschap van deze twee ligt voor de hand. In de oudste bronnen over de Texelse bevolking komt de naam ook al voor. Onder De Koog en in de Everstekoog woonden toen enkele gezinnen In (he)t Coorn, die later gewoon Coorn werden genoemd. Nu staat het vast, dat een omstreeks 1700 vrij uitgebreide, maar later uitge storven katholieke familie Koorn, die ik terwille van de eenvoud tot dusverre buiten beschouwing heb gelaten, van deze In 't Coorn's afstamt. Ook blijkt uit de katholieke doopboeken, dat een deel van dezelfde familie doopsgezind was. Het kan dus best zijn, dat alle Texelse Koorn's van deze In 't Coorn's afkomstig zijn. Als mogelijke stamvader van allen komt dan in aanmerking een zekere Gerrit Pietersz in het Coorn (geb. 1580), die onder De Koog woon de. In de schrijfwijze was men vroeger geheel vrij, vandaar, dat de spelling Cooren of Koren ook wel voorkwam. Met ingang van de Burgerlijke Stand (1811) was het echter altijd Koorn. Volledigheidshalve moet ik nog ver melden, dat er in de 17de en 18de eeuw ook al een familie Koorn in Den Hoorn woonde. Verder komt de naam veel voor (ook vroeger al) op Wieringen. El-i ders in Noord-Holland treffen we ge lijksoortige namen aan. Zo was er een bekende rechtsgeleerde Jacob Gerritsz Cooren, ca. 1570 geboren in Alkmaar, die het nog tot lid van de Hoge Raad bracht. S.V. TEXEL Het pupillentoernooi om de D.D.- wisselbeker is weer achter de rug. Het leek er zaterdag veel op dat ook deze keer alles zou worden afgelast, maar gelukkig bleef het weer goed. Het moet voor de voetbalminnaar een genoegen zijn deze jeugd in al z'n spon taniteit te zien strijden en sportief ook deze dag voor allen tot een genoegen te zien worden. De financiële bijdrage van spelertjes en bezoekers was bestemd voor het poliofonds en zo speelden alle jongens voor hun gehandicapten kameraadjes. De wisselbeker, die reeds twee maal door S.V. Texel was gewonnen, ging nu naar Beverwijk, die ook inderdaad het beste heeft gespeeld. Texel a won de 2de prijs, zilveren medaille. In afd. B ging de le prijs naar Be verwijk b en de 2de naar Oosterend. Alle elftallen hebben 5 wedstrijden gespeeld. De eindstanden waren: Afd. A. Beverwijk 10 pnt.; Texel 7 pnt.; Tex. Boys 6 pnt.; Watervogels 4 pnt.; Succes 2 pnt.; SVC 1 pnt. Afd. B: Beverwijk 10 pnt.; SVO 6 pnt.; Texel b 5 pnt.; Watervogels b 4 pnt.; Tex. Boys b 3 pnt.; ZDH 3 pnt. De uitslagen: Afd. A: SVC a-Texel a 0—3; Bever wijk a-Watervogels 30; Texel a- Succes a 10; Beverwijk a-SVC 60; Watervogels a-Succes a 10; Tex. Boys a-Beverwijk a 01; Tex. Boys a-SVC 30; Watervogels a-Texeï a 00; Suc ces a-Tex. Boys a 03; Watervogels a- SVC 11; Texel a-Beverwijk a 02; SVC a-Succes a 01; Tex. Boys a- Watervogels a 20; Beverwijk a- Suc ces a 50; Texel a-Tex. Boys a 20. Afd. B: SVO-ZDH 3—0; Beverwijk b- Texel b 30, ZDH a-Watervogels b 0—0; SVO a-Texel b 0--0; ZDH - Beverwijk b 07; Watervogels b-Tex. Boys b 00; Beverwijk b-SVO 20; Tex. Boys b-Texel b 01; Watervogels b-SVO a 00; Tex. Boys b-Beverwijk 03; Texel b-ZDH 00; Watervogels b-Beverwijk 06; Tex. Boys b-SVO 0I; Watervogels b-Texel 00; Tex. Boys b-ZDH 0—0. Na afloop werden de prijzen uitge reikt en werd dank gebracht aan de scheidsrechters, jeugdleiders,, aan alle deelnemertjes en ook aan de jeugd commissie van S.V. Texel, die deze dag had georganiseerd. Naar we vernemen is er een Vetera- nentoernooi in voorbereiding. Laten we hopen, dat dit slagen mag. LANGEVELD DE ROOU N.V. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke regel méér 0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Nu aardbeien eten. Er zijn er volop op „de Veen" Denk ook om Uw diep vries M. Huisman, tel. 2203 Instituut Belz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 bij de Molenstraat. Gelaatsverzorging, mani cure, pedicure, lichaams- massage. Modernste in richting ter plaatse. Voor behang naar Roeper Tel. 2264 - Jonge kippen te koop J Boersen, 't NoordenO!64 Te koop prima Doré. Kok, Gerritsland. Wie heeft twee rood bonte poesjes voor mij Marija Kok, Gerritsland 2 katjes, dol op Felix, zoeken goed tehuis Koger- weg K63b, De Koog. Slaehtkippen te koop gevraagd A N Plaatsman poelier n b Texla, tel 2139 Met grote vreugde en dankbaarheid aan God ge ven wij kennis van de geb< ortevanonsdoi htertje en zusje Gerrie Die bij het H. Doopsel de namen ontving van GERARDA LEONARDA JOHANNA M. J. Festen-Roelofs G Festen Henny 4 juli 1963 Tijd. adres Lidwina-ziekenhuis, Kamer 106, Den Helder Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Piet bij het H. Doopsel ont ving hij de namen PETRUS GERARDUS Th. Kiljan-Smit G. Kiljan Diek 7, Den Hoorn, Texel, 6 juli 1963 Met grote vreugde en dankbaarheid aan God, geven wij U kennis van de geboorte van onze dochier Theodora Helena We noemen haar DORY C Broekman-Kuiper L N. Broekman Salonwagen p/a Hoeve „Zeeland", Eierland, Texel, 5 juli 1963 Voor de vele blijken van belangstelling op onze trouwdag danken U let en Kees Moojen Ran Amsterdam, Maasstr.932 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dark aan flllen voor de zeer grote belangstelling betoond bij de ziekte en het overlijden van onze zorgzame vrouw en moeder G. M KOK-PAAGMAN. P. Kok Arie Den Burg, Texel, juli 1963 Per 1 oktober vragen wij een voor lichte kantoorwerk zaamheden en ev. helpen in de baby en kleuterzaak Schriftelijke sollicitaties aan het KLEUTERHUIS, Binnenburg 3 Schilderend. STOEL'S STEENHOUWERIJ UmK OUDORP 29-ALKMAAR Agenten De CocksdorpC. BOS Hollandseweg C57 Eierland B. GIEZE, E 117a Den Hoorn G. BAKELAAR. Herenstraat 73 De Koog: P. EELMAN Brink 6 LANGEVELD DE BOOU N.V. op allerhande gebied voor auto's, alle vaartuigen en alle landbouwwerktuigen tegen een lage renteklasse. En verder alle verzekerin gen op allerhande gebied, ook hypotheken Voor inlichtingen P. J. Mozes, de Ruijterstr. 134, Oudeschild, tel. 2104. TE KOOP vierwielig wagentje, tuig en rijzadel, alles als nieuw ook afzonderlijk W. Spaans, Brouwerstraat 34, Den Helder. Net persoon 35 jaar, gehuwd zoekt een hem b v. radio, TV of op admi nistratief gebied Ook ge negen ander werk te doen. Br. nr 502 bur. v d. blad een beter rijwiel Tandem Solex of sneibrommer Den Burg, telefoon 2150 op Zaterdag 13 juli as. van 2 tot 5 uur bij M. Bakker, Kogerstraat 81 Bestuur A N B. Met crème MARCHAL borstelt u zelf uw grijze haren weg Ookdenagroei van gespoeld of geverfd haar Vraag gratis folder bij drog. van der Slikke.

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2