Jonge Duitsers beroofden gastheer van kostbare wapencollectie Daders in Keulen aangehouden FILM-NIEUWS Damhekken Bollenzoekers en pellers Drie twintigjarige, in leren vesten geklede Duitsers, Martin Paul, Dieter Kielgus en Richard Gentzkow, die voor enkele weken logeerden in% het pen sion „De Brem" van de heer J. F. Rommel te De Koog, hebben zich achtereen volgens schuldig gemaakt aan diefstal, stroperij en wapensmokkel. Dit werd mogelijk, doordat zij zich in het bezit stelden van een kostbare verzameling an tieke en moderne wapens van hun gastheer. Zij laadden de buit in hun auto en vertrokken richting Duitsland. Door een gelukkig toeval werd de diefstal vrijwel onmiddellijk na hun vertrek ontdekt, zodat de eigenaar zeer tijdig de politie kon waarschuwen. Zo werd het mogelijk dat door een uitnemend samenspel van politic, douane, Interpol en de Duitse Kriminalpolizei de da ders reeds werden gevat toen zij 's middags hun buit in Keulen trachtten af te leveren bij een kennis. De diefstal werd ontdekt door het zoontje van de heer Rommel, de 12- jarige Hans. Kort na het vertrek van de Duitsers had hij enige boeken nodig, die op een klein vlierinkje boven de zolder van het gebouw waren neerge legd. De boeken bleken te zijn ver dwenen en de jongen miste ook de wapencollectie van zijn vader. Slechts het papier, waarin de verschillende delen verpakt waren geweest, lag er nog. De jongen waarschuwde zijn va der, die onmiddellijk de Duitsers ver dacht, aangezien zij alleen met de aan wezigheid van de wapens op de hoogte waren en gedurende de tijd dat zij in het pension logeerden, hadden ge slapen op de zolder onder het vlie rinkje. Het overgrote deel van de col lectie is afkomstig van wijlen de heer A. Rommel, vader van de pensionhou der. Als hobby verzamelde deze oude en moderne wapens. De collectie bestond uit krissen, Japanse en Chinese zwaar den, waaronder een z.g. Samoerai- zwaard, verschillende dolken, oude dubbellooDs pistolen en voorts enkele verdragende geweren van moderne Amerikaanse en Duitse herkomst. Aan de wapens, waaronder zich ook twee jachtgeweren bevonden van het kal. 12 en 16, was een voorraad munitie toe gevoegd. Omdat het nauwe vlierinkje voor een volwassen persoon zeer moei lijk te bereiken is, waande de heer Rommel de keurig ingepakte en gecon serveerde collectie veilig. Achteraf is gebleken, dat de Duitse jongens reeds kort na hun aankomst in het pension de wapens ontdekten en er naderhand zelfs gebruik van maakten tijdens nachtelijke strooptochten in de omge ving van De Koog. Dit feit kon worden bevestigd door enkele meisjes uit De Koog, die de jongens bij die gelegen heid gezelschap hadden gehouden De Duitsers hadden hen verteld, dat zij de geweren hadden gevonden! Vast staat, dat menig konijn werd ge schoten. Steeds werden de gebruikte wapens weer op de oude plaats neer gelegd tot j.l. maandagochtend toen zij het gehele vlierinkje leeghaalden en te gelijk beslag legden op een aantal boe ken en zelfs een tropenmtrusting. Het geheel werd in snel tempo ongemerkt in hun Volkswagen-cabriolet geladen. Daarop deelde het drietal hun gastheer mee, direct te willen vertrekken, hoe wel zij aanvankelijk tot 20 juli zouden blijven. Ze betaalden hun pensionprijs en reden naar de haven. Dat hun ver trek bijzonder gehaast plaatsvond, blijkt wel uit het feit, dat ze per ver gissing de huissleutel van het pension meenamen en zich de tijd niet gunden om te ontbijten. Met de boot van 10.30 uur vertrokken ze naar Den Helder en bereikten zeer korte tijd nadien de Duitse grens. Grens gepasseerd De heer Rommel koesterde na de ontdekking van de diefstal de hoop, dat de blauwe Volkswagen cabriolet met de Duitsers wellicht enige tijd bij de boot moest wachten alvorens te kun nen worden vervoerd. Daarom begaf hij zich onmiddellijk naar 't Horntje. De Duitsers waren niet op de haven. Omdat het TESO-personeel zich niet herinnerde een blauwe Volkswagen ca briolet te hebben vervoerd zocht de heer Rommel met zijn auto in snel tempo het eiland af, in de hoop de Duitsers ergens te zullen aantreffen. Dit zoeken leverde uiteraard niets op. Daarop werd de plaatselijke politie ge waarschuwd. Zelf waarschuwde de heer Rommel de grensposten Elten, Emmerich, Zevenaar en Venlo. De douane zegde direct toe ook op alle andere grensposten naar de Volkswa gen te zullen uitkijken. Bijzonder veel profijt bij de naspeu ringen naar de dieven werd getrokken door de zeer exacte gegeven die de heer Rommel kon verstrekken over de Duitsers. Niet alleen de namen en de signalementen konden worden opgege ven, maar ook de woonplaats, het nummer van de Volkswagen en de ken merken der paspoorten. Deze gegevens konden aan de hand van de gastensta- tistiek worden verstrekt. Op het moment echter dat de douane naar de blauwe cabriolet met het num mer DU 267 ging uitkijken, was deze reeds de grens gepasseerd. Bij het routineonderzoek door de douane was mets van de in de auto verborgen wa pens ontdekt! Wegen onder controle De douane waarschuwde onmiddellijk de Westduitse politie, die in het gehele Duitse gebied tussen Düsseldorf en de Nederlandse grens alle wegen onder controle stelde. Tevens werd de Inter pol ingeschakeld en werden over 't ge hele Westduitse gebied de signalemen ten van de dieven en hun auto ver spreid. Eén der patrouillewagens van de Kriminalpolizei, die bij het speur werk was ingezet, ontdekte omstreeks 5 uur 's middags de bedoelde Volks wagen in een der straten van de stad Keulen. Op dat moment waren de drie Duitsers bezig hun buit in het huis van een kennis te brengen. Het drietal werd gearresteerd en de wapenvoorraad werd in beslag genomen. Of de heer Rommel alle wapens weer in zijn bezit zal krijgen, is echter zeer de vraag. Gebleken is, dat alleen de antieke onbruikbare wapens waren geregistreerd. Zoals bekend i: het verboden niet-geregistreerde wa pens in bezit te hebben, zodat verwacht mag worden dat deze door de politie in beslag zullen worden genomen. T.E.S.O. GAAT PENDELEN Belanghebbenden worden er op ge wezen dat TESO, teneinde de ver wachte drukte te verwerken, zich vanaf heden gedurende het weekeind niet aan de dienstregeling zal houden, maar af en aan zal varen. Op deze wijze kunnen per dag minstens 100 auto's meer worden overgezet. GETUIGSCHRIFT behaald Aan de Vakschool voor Meisjes te Den Helder behaalde mej. E. M. Brasser te Oosterend het getuigschrift van de 2-jarige primaire opleiding. BOUWVERGUNNINGEN Burgemeester en wethouders ver leenden aan de navolgende personen, ondernemingen en instellingen de daar bij omschreven bouwvergunningen: De heer F. Buis te De Cocksdorp, voor de verandering van een toilet; de heer W Grisnigt te Den Burg voor de bouw van een garage aan de Haller- weg; de heer D. Eelman te Oosterend, voor de bouw van een magazijn aan de Koetebuurt; de fa. Z. Graaf te Den Burg voor de bouw van een schilders werkplaats op het Wezenland (Indus trieterrein); de heer C. Wonder te De Koog voor de uitbreiding van zijn hotel; de heer W. A. van Zeijlen te Den Burg voor de bouw van een kantoortje aan de Emmalaan. CONCOURS-HIPPIQUE BELOOFT GROOT FEEST TE WORDEN Morgen organiseert de Vereniging voor Vrienden van het Paard op de speelweide aan de Emmalaan de jaar lijkse paardendag met concours- hippique. Hoewel de deelname van de paardenliefhebbers bij enkele program maonderdelen iets minder is dan de vorige jaren, mag niettemin op een succesvol evenement worden gerekend Door middel van de Paardesportcourant die in groten getale is verspreid onder Texelaars en vreemdelingen, heeft ieder zich van het evenement op de hoogte kunnen stellen. Het is te hopen, dat het weer zich goed zal houden. KLERCQ OOK UW TOPFORM-DEALER f 325.- Hoe stelt zich de ideale fauteuil voor? Natuurlijk, comfortabel, maar verder strak of vloeiend van lijn? Klassiek of modern? Hoe dan ook, tiw ideale fauteuil staat In één van de meer dan 100 toon- kamers bij Klercq's Woninginrichting. Kom vrijblijvend eens kijken bij Klercql OEN HELDER SPOORSTRAAT 30 KONINGSTRAAT 43-45 AUTOMOBILIST RIJDT MEISJE AAN Gistermorgen vond op de Wilhelmi- nalaan te Den Burg een aanrijding plaats. Omstreeks 8.30 uur stak de 12- jarige Marian Hoogerheide spelender wijs de rijweg over. Dit gebeurde zo onverwachts, dat de heer A. P. Zegers uit Zuid-Eierland, die met zijn auto uit de richting van de Waalderstraat kwam, niet tijdig wist te remmen. Bij de aanrijding werd het meisje aan het hoofd gewond en had op andere plaat sen kneuzingen opgelopen. In verband met de mogelijkheid van een lichte her senschudding werd zij door dokter Elias naar bed verwezen. De auto van de heer Zegers vertoonde een lichte be schadiging. U.L.O.-EXAMENS Gedurende de afgelopen week deden de volgende personen te Alkmaar met gunstig gevolg examen voor het MULO- diploma A: Gerda Kooiman, Piet Rump, Adrie Schoo, Kees Vermeulen, Wil Duinker, Wietske Dogger, Henny Huizinga, Nelly de Gorter, Krijn Hopman en Dick Bousma. Hiermede zijn de ULO- examens 1963 definitief achter de rug. Bij de laatste groep kon aan vier can- didaten het diploma niet worden uit gereikt. „EXCELSIOR" BEHAALDE PRIJZEN TIJDENS CONCOURS Vorige week heeft de Chr. Muziek vereniging „Excelsior" van Oosterend te Surhuisterveen (Fr.) deelgenomen aan een concours dat was georganiseerd door de Oude Bond van Chr. Harmonie- en Fanfarecorpsen in Friesland. De drumband zowel als de muziek kwamen uit in de eerste afdeling. Met 32 punten werd een eerste prijs behaald. Met de gezamenlijke marswedstrijd werd een tweede prijs behaald ('56V2 pnt.) en bij de concertwedstrijd werd met 117 punten een derde prijs gewonnen. Vooral de marswedstrijd was uitzon derlijk zwaar, zodat gezegd kan worden dat de drumband een goede prestatie heeft geleverd. Tamboer-maïtre P. Daalder Szn. had van tevoren gezegd, dat hij tot het Oosterender feest zijn baard zou laten staan, indien de band een eerste prijs zou behalen. Die belofte zal hij nu na komen, zodat hij de zege van de drum band straks zichtbaar meedraagt! „KONINGIN WILIIELMINA" EEN MIDDAG UIT DE VAART Het schip de „Koningin Wilhelmina" is maandagmiddag j.l. wegens een de- fekt uit de vaart geweest De storing ontstond toen een kabel in de schroef verward raakte. Men heeft het ongemak betrekkelijk snel v/eten te verhelpen. HET TIJDSTIP VAN HET ROOIEN VAN POOTGOED Mededeling van het Rijkslandbouw- consulentschap te Schagen:^ De datum waarop de pootaardappelcn gerooid, doodgespoten of loofgetrokken moeten zijn, is dit jaar vrij laat. Hier door zou de neiging kunnen bestaan om het gras ook lang te laten doorgroeien. Dit houdt echter het gevaar in, dat het te grof kan groeien, vooral nu van en kele rassen het aantal nieuwe knollen (tel) niet meevalt. Dit jaar hebben de meeste aardappel- gewassen de neiging sterk in het loof te groeien. De ontwikkeling van de knol len laat in zulke gewassen soms te wensen over. Tegen laat rooien in deze gewassen is geen bezwaar, mist men natuurlijk ook de aardappelziekte goed onder de knie heeft. Enkele aardappelrassen, die de nei ging hebben een grover sortering te ge ven, mits er voldoende knollen per plant aanwezig zijn, hoeven dit jaar niet vroeg gerooid te worden. Het laten doorgroeien tot de officiële datum kan dan in de meeste gevallen financiëel voordeel geven, Alleen in die gevallen, waar nog een vroege virus aantasting gevaar kan opleveren, is het gewenst de aardappelen vroeg te rooien. In die gevallen waar we echter te ma ken hebben met een vroeg gewas, dat weinig tel (jonge knollen per plant) heeft, is het van groot belang het gewas regelmatig te controleren op het niet te grof groeien van de jonge knollen. Hier kan dus, soms ver vóór de offi ciële rooidatum het gewas dood ge maakt moeten worden. C. Zijdewind. ZON, MAAN EN HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild. 19 juli 6 11 en 19.50; 20 juli 7.15 en 20 52; 21 juli 9.10 en 21.45; 22 juli 10.00 en 21.31; 23 juli 10.39 cn 23.09; 24 juli 11.13 en 23.40; 25 juli 11.42 cn 26 juli 0.06 en 12.03; 27 juli 0.30 en 12.25. Laagwater valt gemiddeld 6 uur 15 min. na hoogwater. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoogwater. VISSERIJ-NIEUWS Tongvisserij In april namen in het district Noord 180 schepen deel aan de tongvisserij. Gevist werd bij de Bruine Bank, Tea Kettle Hole, Westhole, Diepe Gat, Silverpit, St. boeien en Pit-boei. Garnalen In de Waddenzee werd de garnalen visserij door 95 vaartuigen uitgeoefend. Alikruiken De alikruiken, geraapt langs de Texelse kust en de Afsluitdijk, brachten een prijs op van ƒ0,27 tot ƒ0,30 per kg. Wulken De visserij op wulken werd door een tweetal vaartuigen uit Texel tot het eind van de maand april in de Texel- stroom voortgezet. Er werden vangsten gemaakt van 300 tot 600 kg. De prijs van de wulken varieerde van ƒ0,60 tot ƒ0,70 per kg. (Een en ander ontleenden wij aan het jongste nummer van Vis serij Nieuws). Vrijdag- en dinsdagavond 8 uur kunt U in het City-theater de film „Honderd mannen en een meisje" zien. De story draait om Sabine, de aardige dochter van Viktor Lorenz, die vroeger een be kend concertmeester was, maar thans moeizaam wat geld verdient. Sabine draagt haar deel bij door iets te ver dienen als tankhulpje. Tegelijk tracht zij echter een orkest te formeren voor haar vader. Dit lukt als zij in contact komt met de manager Herzog. Zelfs lukt het om de bekende violist Yehudi Menuhin erbij te betrekken, die door zijn bekendheid het orkest een grote naam bezorgt. Alle leeftijden. De gigantische strijd tegen de Romei nen van de Carthaagse veldheer Hanni bal, die na de 2e Punische oorlog de Pyreneeën en de Alpen overtrok, een strijd die culmineerde in de legendari sche veldslag bij Cannae, vormt het hoogtepunt in de film „Hannibal", die zaterdagavond te 8.00 uur in het C^ty- theater draait. Het is een kleurenfilm in supercinemascope en dat belooft veel. Het is een onvervalste spektakelfilm, waarin de strijd tussen Carthago en Rome de achtergrond vormt van een romance tussen Hannibal en de romein- se patriciërsdochter Silvia. Het einde is minder gelukkig. Silvia vlucht als zij merkt dat Hannibal reeds een vrouw en een zoontje heeft. In Rome wordt zij wegens landverraad ter dood ver oordeeld. De film is desondanks het zien waard. Vooral de opnamen van het le ger van Hannibal waarin olifanten als „tanks" dienst doen, getuigen van een bijzonder groots opgezette productie. Toegang boven veertien jaar. Zondag- en maandagavond 8 uur draait de geestige Duitse film „Het zwarte schaap", waarin Heinz Rühmann de hoofdrol speelt als pastoor Brown. Pastoor Brown leest vaker een detec tiveroman dan z'n brevier en zijn be langstelling voor de mysterieuze mis daad uit zich doordat hij op eigen initia tief de toedracht rond een gepleegde moord uitzoekt. Bij die gelegenheid weet hij de man die door de politie voor de dader werd gehouden, van de galg te redden. Zijn bisschop is het met zijn handelwijze niet eens, want pastoor Brown verschijnt op de voorpagina's van alle kranten. Brown wordt over geplaatst naar een andere parochie, maar nauwelijks is hij daar aangeko men of weer weet hij een mysterieuze moord tot klaarheid te brengen. Weer wordt hij in de kranten genoemd en nu wordt „het zwarte schaap" naar een afgelegen eilandje overgeplaatst. Zonder twijfel is „Het zwarte sqhaap" een film van goed gehalte, toegankelijk voor personen ouder dan veertien jaar „INSTUIF DEN HOORN" ORGANISEERT WANDELTOCHT Op zondag 28 juli a.s. zal de Instuif te Den Hoorn als slot van het afgelopen seizoen een puzzelwandeltocht organi seren. De tocht is uitgezet over een lengte van 20 kilometer. Om twee uur 's middags wordt gestart bij het dorps huis „De Waldhoorn". Tevens kunnen daar de deelnemers worden ingeschre ven en in het bezit worden gesteld van het benódigde formulier. Het inschrijf geld bedraagt ƒ1,Na afloop van de tocht wordt aan de deelnemers die een formulier met afgetekende controle posten tonen, een medaille uitgereikt en een kleine verrassing. Aan deze tocht kan door ieder worden deelgenomen 4 UITSLAG KLAVERJASDRIVES Uitslag van de klaverjasdrives ge houden in ,,'t Skiltie" te Oudeschild: 8 juli: 1. J. Hoep-Z. W Stolk 7105 pnt 2. D. en S. Hemelnjk 6730 pnt. 3. Mevr. Hemelrijk-J Anker 6681 pnt. 4. H. van Sijp-A. Dootjes 6638 pnt. 5. P. Dam-D de Ruyter 6565 pnt. 15 juli: 1 Echtpaar Kalverboer 7863 pnt. 2 .D. Backer-J D. Koning 7085 pnt. 3. K. de Jong-D. de Ruyter 7070 pnt. 4. Echtpaar Joh. Bruin 6959 pnt. 5. A. J. Huisman-Mej. Bagge 6825 pnt. 6. Groot jen Sr.-A de Ruyter 6800 pnt De volgende drive is maandag 22 juli in het dorpshuis te Den Burg. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. E B. Rijnders 19 30 uur dr. J. J. Buskcs, jeugddienst Dc Coeksdorp 10 uur ds. Socsan Den Hoorn 9.00 cn 10 30 uur ds. Oskamp De Koog 9.00 uur ds. Waardenburg 10.30 uur ds. Kalkman 10.30 u. Kinderkerk in dc tent naast de kerk 20.00 uur ds. Soesan, jeugddienst Na de jeugddienst in de tent bespreking van de preek. 21.15 uur ds. Zühlke, Duitse dienst De Waal 10.30 uur ds. Waardenburg Oostcrend 9 30 uur ds Beerthuis Oudeschild 11.00 uur ds. Beerthuis De doopdienst wordt gehouden zondag 28 juli. GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 19.30 uur ds. K. Bokma Oosterend 10 en 19 30 uur ds. Van Leeuwen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10.00 cn 15.30 uur ds. C. Stam van Groningen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 en 3 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.30 uur da. J. Oosters-Londo De Koog 19.30 uur da. J. Oosters-Londo Den Hoorn 10 uur Dienst TEXELAARTJES Te k. gevraagd metalen ontsmettmgsbak groot 4 of 6 manden. C Huisman, Kogerst'aat 55. Den Burg, telefoon 2251 Volkswagen !955tekoop Tel. 2994, Oudeschild Volop rode bessen. A Zielman, De Laagte, tel 2552 Schoolmeisje 15 jaar wil in haar vakantie halve dagen werken Liefst om geving Oosterend Adres bureau van dit blad. Te koop nieuwe aard appelen üoré. G J Veeger, Westermien! B 143 Te koop prima Doré's B. Halsema, Gerritsland, telefoon 2675 Te koop nieuwe aard appelen. Bas, Westerweg B 139 Wij hebben weer nieuwe aardappelen 20 ct.C Terp stra, Schilderend 25 Tc koop Simca Aronde moet weg. Te bevragen Camping P. Maas, Kamer straat 7, De Koog, Texel Te koop goed onderh. brommer Berini. Herenstr. 5, Den Hoorn. Vergeten tijdens sport dag HBS. blauw-grijze trui. Wil de vinder bericht sturen aan JeMe Westdorp De Cocksdorp, tel 263 Hartelijk dank aan allen, die door het geven van oud papier mijn reis naar Griekenland mogelijk maakten Verkenner René Rijk TE KOOP zwarte Zim merman piano in z g st. A. Bakker, Binnenburg23, Den Burg. Gevraagd bollenrapers en pellers (sters) Schrama en de Jong, Kogerstr. 47, achterom, aanmelding na 6 uur. Prima hooi te koop op ruiters, jac. Zijm, Eierland, telefoon 02225-250 Nu aardbeien eten. Er zijn er volop op „de Veen" Denk ook om Üw diep vries De eerste rode bessen zijn er ook weer M Huis man, tel 2203 Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Rijwielen te huur. S Keijzer, Oosterend. Deurw. Prins houdt maandag van 10 - 12.30 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies In pachtzaken). Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, teL 2285 Onze maatkleding een klasse apart. Uw kleer maker Carel Schmidt, Boomkampstraat 8, tel. 13615, Alkmaar. Elke week op Texel Donderdag 25 juli hopen onze lieve ouders en grootouders G. Bobeldijk A Bobeldijk- Wilbrink de dag te herdenken, dat ze 45 jaar geleden in de huwelijkboot stapten. Dat ze nog lang moge dobberen is de wens van hun kin deren en kleinkinderen. Den Burg, Kogerstraat 38 Texel Algemene kennisgeving Met diepe droefheid geven wij Ukennis.dat door een noodlottig on geval in het St Lidwina- ziekenhuisteDen Helder is overleden, na voor zien te zijn van de ge nademiddelen der H Kerk. onze zorgzame man en vader, behuwd- en grootvader Wilhelmus Theodorus van Sambeek echtgenoot van Hedwig Cichosz, in de leeftijd van 56 jaar. Den Burg H. van Sambeek- Cichosz Frans Australië |aap en Mary Den Burg Kitty en Hans Herman Wim Marijke en kleinkind Den Burg, Schilderend 1 Texel, 17 juli 1963 De H Mis van requiem zal aan God worden opgedragen zaterdag 20 juli, v m. 10 uur in de parochie kerk van de H. Joannes de Doper waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof te Den Burg. Met leedwezen geven wij kennis dat door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan, onze trouwe medewerker Wilhelmus Theodo us van Sambeek Zijn nagedachtenis zal bij ons in ere blijven Directie en Personeel Fa A. Langeveld Pzn Op 16 juli overleed zacht en kalm onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Albert Kiewiet wedn. van Aaltje Knol in de leeftijd van bijna 91 jaar Fam. Kiewiet De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 19 juli op de begraafplaats te Den Burg, des middags 2 uur. St jan, Den Burg Voor de zeer vele bewij zen van medeleven en deel neming, ons betoond na het plotseling overlijden van onze lieve man en vader MARINUS BROUWER betuigen wij onze hartelijke dank W. Brouwer v d. Welj Tea Oosterend, Nieuwstraat 5 Voor Uw bewijs van deelneming welke wij mochten ontvangen bij het plotseling overlijden van onze lieve moeder, behuwd en grootmoeder ANNA MAAS, betuigen wij U onze op rechte dank. Fam. Smit Texel, juli 1963 4 meter lang f20,00 3 65 m. lang f 19,00 3 35 m lang f 18,00 A. van der Vis en Zoon, Wilhelminalaan, tel. 2356 gevraagd. Hollewal 32

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2