Sigma diepvrieskisten TEXEL groot Openluchtbal City Theater SOLEX GEEN GRIJS HAAR Naaimachines meisje Woensdag gehaktdag Passageboeking Schrijfmachines Langeveld en de Rooij n.v. prima eigenheimers oude munten en oud bankpapier Bollenrapers en -pellers(sters) Mannelijke adm. kracht aardappelen Radiomonteur f 375,- 399,- R.K. meisje of jonge vrouw Gazelle FOTOHANDEL Langeveld De Rooy J. G. DEKKER f 1,60 D. C. VISSER, Hogerstraat 16 Honderd mannen en een meisje Meneer de gravin is niet thuis Voor koel- en vriesmeubels GEBR. SCH00RL Langeveld De Rooij R£iL€£!G monoknop Fa Gebr. Schoorl, Waalderstr. 30-35 Adm. kr. gevraagd -jSSSr Fa. Agter, Den Burg Electrohuis, Den Burg C. Dros, Eierland S. Rentenaar, Oosterend 9? Wijs er uw gasten op! Langeveld De Rooij, Parkstraat, Den Burg naar het buitenland P. KW ANTES Necchi, Husqvarna, Elna, Kayser. Handnaaimachine in prachtige koffer f 198,- Naaimachinehandel Jac. Bruyn, Stenenplaats Sportvereniging Cocksdorp woensdag en zaterdag a.s. M. en A. J. VONK DROS' Bromfietshandel BRIDGEN Bij de drive van j.l. dinsdag in het Strandhotel „Prinses Juliana" waren onze gasten nu eens in de meerderheid. Zij konden echter niet verhinderen, dat Texelaars met de eerste prijzen naar huis gingen. De uitslag was als volgt: 1. Dam-Dros 88 pnt. 2. Blom-Bruin 85 pnt. 3. dames Bolk-v.d. Vegt 81 pnt 4. Echtpaar Sluis 73 pnt. 5. Echtpaar Enuma 71 pnt. 6. Stoffer-Riiniger 70 pnt. 7. Echtpaar v.d. Veen 66 pnt. 8 dames Bodegraven-Schotman 61 pnt. 9 Van Lenten-Wessels 63 pnt. Bridgende vakantiegangers en Texe laars kunnen vanavond hun hart weer ophalen in hotel „De Lindeboom-Texel" te Den Burg. Aanvang 20.15 uur. ELEKTRONISCHE „POCKET-GIDS" VOOR LONDEN Diegenen onder de vakantiegangers, die Londen bezoeken en zijn vele monu menten wensen te bezichtigen, behoe ven zich geen zorgen meer te maken dat zij in de „hustle and bustle" van deze wereldstad de gids niet kunnen ver staan. Dank zij de vindingrijkheid van een elektrotechnisch ingenieur is het nu mogelijk om bij de hotelportier een elektronische „pocket-gids" te huren. Dit apparaat heeft de afmeting van een transistor-radio en is uitgerust met een koptelefoon. In het tasje, dat u oved uw schouder kunt hangen, zit bovendien een kaartje waarop de 50 belangrijkste beziens waardigheden met nummertjes zijn aangegeven. Door het knopje met het corresponderende nummertje in te drukken de koptelefoon op te zetten, kunt u ongestoord luisteren. Er is keuze tussen Engelse, Franse en Duitse gid sen. Onvermoeibaar als zij zijn, kunt u van hen gebruik maken van 9 uur 's morgens tot 6 uur 's avonds. (DIA). GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN tot en met 15 juli 1963 Gevonden te Den Burg: oude bruine porte monnee zonder inhoud; zwarte portemonnee met drukknop, waarin ƒ2,40; blauw jongens jack met capuchon; rood-witte autoped; blauw kinderhaarbandje; stermedaille V.V.V. Duïn- kanters; zandschepje; grote knoop van dames mantel met grijze stof overtrokken, plastic voetbal; zakmes met bruin houten heft; blauw wollen meisjesvest; kinderportemonneetje met ƒ0,36 en namaaklipstick; balletschoentjes; platte sigarenaansteker; plastic portemonnee met ƒ1,38 en schaartje; dameszonnebril met wit en blauw plastic montuur in rode étui. Verloren te Den Burg: groene jongenstrui (ongeveer 10 jaar); voordeurmat; zijbord van een vrachtauto; paar witte nylon dameshand schoenen; kinderbrilletje met blauw-grijs mon tuur en rechthoekige glazen; blauwe kinder fiets met rood zadel; armband met bedeltjes; grijswollen kindervcst; gouden ring met safier; hond (boxer); wijnrode jongenspullover met grijze strepen; fototoestel „Digna Camera"; damesportemonnee met foto's en ƒ0,50; bank biljet van ƒ100,—; halsketting (goud) met sterrenbeeld; zwarte damesportemonnce met knip. waarin ruim ƒ1,meisjesbril met blauw-grijs montuur; fototoestel „Gevaert" in bruin lederen tas; lichtblauw kinderregenjasje met capuchon; olijfgroene 1-persoons tent (Amerikaans); „Lamv"-vulpen; bril met koker; gouden kettingarmband met 4 gouden munten; Succes-zakagenda 1963 met een zijvak, waarin rijbewijs en werkboekje; vaccinatiebewijs. Gevonden te Dc Cocksdorp: stalen arm bandhorloge. Verloren te De Cocksdorp; oprolbare stalen meetband van 20 meter lang. Het bureau is voor het aangeven van ge vonden en/of verloren voorwerpen geopend op werkdagen van 16.00 tot 18.00 uur. Te Dc Koog van 19.00 tot 20.00 uur. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (met eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Instituut Belz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 bij de Molenstraat. Gelaatsverzorging, mani cure, pedicure, lichaams massage. Modernste in richting ter plaatse. Wie heeft mijn zilveren bedelarmbandje gevonden? Janny Vlaming, Oranjesir. 9, Oosterend Te koop aantal jonge konijnen. „Beatrix" De Koog. Te koop 2 crapauds, 4 stoelen, dressoir, salon tafel en tafel i p sl. Heems- kerekstr. 22, Oudeschrld tel 2616 van 2—6 uur. Lucifersmerken gevraagd J. Dijker, Warmoesstr. 58. Te koop aangeb. partijtje jonge Hy-line hennen 9 vv D. Wms, 't Noorden, tel. 02223-339 Te koop goed onderh. kinderwagen D. Visser, Hogerstraat 16 Puikbesfe aardappelen. 15 ct per kg. C. Keijser, Stenenplaats Nu volop zwarte en rode bessen. Gevr. bessenpluk- kers(sters). M Huisman, De Veen tel. 2203 Te koop beste Doré's 20 ct per kg F. Huisman, Ongeren Wie heeft Ria's fiets meegenomnn, merk Rivel Tegen beloning terug te brengen bij P. Beers, Mo lenstraat 30 Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje Zeger Willem We noemen hem Wim L Stolk-v Leeuwen G. Stolk Heemskerckstraat 1 Oudeschild, Texei, 19 juli 1963 Tijdelijk adres: Houtmanstr. 3, Oudeschild Met vreugde en dank baarheid aan God geven wij u kennis van de ge boorte van ons dochtertje en zusje EUy Bij het H. Doopsel ontving zij de namen Cornelia Josephina A. C Rutten- Veeger M. J. Rutten Edo, Cor en Erica Eendracht, Texel, 21 juli 1963 Aan allen die, tijdens ziekte en overlijden van onze dierbare zuster, be huwdzuster en tante Neeltje Veeger belangstelling hebben be toond onze hartelijke dank. In het bijzonder de Eerw. Zusters van Huize Sint Jan voor de maandenlange liefdevolle verpleging en verzorging. Familie Veeger Texel, 20 juli 1963. Hiermede beluiger wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling en meeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, behuwd-, groot en overgrootmoeder C. Harte-Trap. Vooral aan zuster Fortgens voor de steeds weer onver moeide en liefdevolle ver pleging. Aan dragers en kleedafneemsters voor de laatste eer aan de over ledene bewezen. Fam Harte en Kuiper TE KOOP Meindertsma, Eierland Te koop gevraagd voor verzameling Aanbieding bij P Arensman, Emmalaan 19 gevraagd Schrama, Ada v. Holland- straat 24 De Jong, Kogerstraat 47 achterom. Aanmelden na 6 uur gevraagd max. leeftijd plm 25 jaar. Eventueel binnenkort woning beschikbaar. Bakker's Ijzerhandel N V. Heden weer volop nieuwe Doré's en ziekvrij. Worden over geheel Texel thuisbezorgd P Beers, Molenstraat 30, Den Burg. telefoon 2913 gevraagd. Electrohuis, telefoon 2000 Wie rekent verzekert zich bij de Onderlinge Brandverzekering van de Holl Mij v Land bouw Alle verzekeringen, ook voor niet-agrariers Agent: Assurantiekantoor Oer Dros Bz., De Koog, telefoon351 Elke maandag zitting in hotel Texel Fantastisch Rijwielhandel ZEGEL telefoon 2150 GEVRAAGD: voor assistentie in de huishouding (25 35 jaar) zelfstandige positie, gerieflijk huis en prettige sfeer. Per 1 sept Pastoor P. Th Brinkman, Molenlaan 4, de Cocksdorp tel 02226-266 Creme Marchal is water vast maar u kunt het met shampo weer uitwassen, daardoor geen nagroei Vraag folder bij drog van der Slikke. sport- toer-, en Kinderrijwielen Ruime sortering Nog steeds de beste. Rijwielhandel ZEGEL tel. 2150 Onlangs was Piet Vijfdagenweek Het hele weekeinde van streek Op zaterdag stond er zowaar Geen monteur meer voor hem klaar En dan, wie had het kunnen denken Hij kon op zondag zelfs niet tarken. Een goede raad hier beste Piet Wat gij niet wilt dat u geschiedt Verlang dat ook van and'ren niet. RijBroHa Vereniging van rijwiel- en bromfietshandelaren Parkstraat Den Burg Dorpsstraat De Koog In één dag gereed. Voor kantoorwerk gevraagd. Electrohuis, telefoon 2000 Telefonisch aangesloten D. Slegh, Naalrand 13, Den Hoorn onder nr. 02226-333 CORSET Aiwetoml»ch- 9*f w.t«m.ch«pp.tl|k 500 gram prima gehakt met zakje kruiden Topslager Telefoon 2027 Dinsdag 8 uur Sabine Sinjen, Dieter Borsche, Paul Hörbiger, Klaus Dahlen in een vrolijke muziekfilm TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN. woensdag 8 uur brengen wij nogmaals Met Peter Alexander en Vivi Bach Een kostelijke amusementsfilm TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN naar Texels enige erkende koeltechnikers Op uw camera past een FLITSER Feestje thuis? Maak er flitsfoto's van. Eerste stappen van baby? Maak er flitsfoto's van Heus, ook op UW camera past een flitser Alle flitsmateriaal te kust en te keur bij in de Parkstraat TOTAAL AUTOMATISCH WASSEN MET DE witte was minder vuile witte was no-lron nylon-perlon kleurechte bonte was vitrages minder vuile bonte was extra weken wol stijven niet kleurechte bonte was 12 verschillende wasmogelijkheden met één knop! Wateropname voor de hoofd was geheel automatisch; 1 kg droge was plm. 8,5 ltr. 2 kg droge was plm. 10 ltr. 3 kg droge was plm. 12 ltr. 4 kg droge was plm. 15 ltr. zodat u ook één enkel kledingstuk voordelig kunt wassen 5 maal spoelen, waarvan de eerste maal warm, de 2e maal lauw 3 maal centrifugeren, snel ler en droger. Volledige service door Miele, en er is geen betere. Telefoon 2550 Den Burg Wegens huwelijk en dienstplicht komt per 1 aug en per I okt. een plaats vrij op ons kantoor. Sol.', aan Centr Coöp. LTB Texel Voor Uw groenten en vlees reeds vanaf f695,00 ZOJUIST VERSCHENEN: een fotoboek door Cees van der Meulen f 4,95 Een waardevol souvenir I Verkrijgbaar met Nederlandse en/of Duitse tekst Uitgave en verkoop U wenst te worden ingelicht? Zonder enige kosten uwerzijds verstrekken wij gaarne alle benodigde gegevens. Passage en Assurantiën Andijk telefoon 02289-342 bij het café De Molen Entree 1,50 p. p. Aanvang 20,30 uur Kaptetn Denkt u eens in, u rijdt op een gewone fiets. U weet niet, dat u stuurt, u weet wél dat u trapt. Maar trap nu eens nietkijk, zó rijdt u op de fiets-O-matic. Op een fiets die van fetsen in niets verschilt, behalve dat u zonder trappen zonder inspanning overal naar toe rijdt. Is dat een wonder?Neen, het is al 5 jaar werkelijkheid roor steeds meer fietsers. 399.- (zonder jasbeschermer) de-fiets-die-vanzelf-gaat een Mobylette-product, waarvan er elk jaar 600.000 berijders bijkomen I Onderstaande fiets-O-matic dealers laten u graag een gratis proefrit maken Kogerstraat, telefoon 2078 Hogerstraat, telefoon 2574 Eierland telefoon 233 De Cocksdorp telefoon 227

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 3