r c Herri® op de Hoge Veluws FILM-NIEUWS BRIEF UIT NIEUW-ZEELAND Van een abonnee uit Nieuw-Zeeland ontvingen wij het volgende schrijven: 79 Waerenga Rd, te Kauwhata, 20 juli 1963. Geachte Redactie, U zult wel verwonderd naar de af zender kijken, maar ik vind, dat ik U toch even schrijven moet. Wij zijn n.l. gisteravond, de 19e, naar de bioscoop geweest en zagen op het wereldnieuws „Holland". Het eerste stukje konden wij niet thuisbrengen, maar toch kregen wij 'n heel klein stukje van het défilé te zien, wat ge houden werd t.g.v. H. Majesteits ver jaardag. We zagen het Koninklijk gezin op het bordes van het paleis Soestdijk en daar zagen wij tot onze dat we dat hier heel kunnen zien". De mensen zullen wel gedacht hebben „What a silly woman", want ze konden mij natuurlijk niet verstaan. Maar ja, U begrijpt 't bloed kruipt waar het niet grote blijdschap de heer L. Sok de tre den van het bordes opklimmen met een lam in z'n armen. Ik riep „kijk Jac, daar heb je Luit Sok, is het niet prachtig, gaan kan. Nog mooier zou het geweest zijn als Luit even z'n hoge hoed voor ons afge nomen had. Ik vind als je zo in den vreemde elkaar terugziet en zo onver wachts, dan had dat niet meer als van zelfsprekend geweest. (En dan hadden we vast gevraagd, nu hij zo dicht in de buurt was, of hij even mee ging om 'n „koppie"). Dat is maar gekheid. Maar 't is fantastisch als je zomaar een be kende op het filmdoek ziet. Van de boerenwagens hebben wij niets gezien. Maar dat hadden wij net twee dagen tevoren in de Texelaar gezien en ook hebben wij het verslag gelezen. Het was erg mooi. We worden nog steeds van het wel en wee van Texel op de hoogte gehou den, via de Tesselaar, die we nog altijd trouw van thuis toegestuurd krijgen. Wij maken het uitstekend en verheu gen ons erg op de komst van Moeder Huisman, die ons in december komt be zoeken. Wij hopen dat ze een prachtige tijd zal hebben en zullen haar eens laten zien en voelen wat een echte zomer is, want die schijnt in Holland uit de mode te zijn. Geachte Redactie, ik eindig hierbij met de hartelijke groeten voor alle Tesselaars en in het bijzonder voor alle Hoornders, ook namens Jac. en de kinderen, Corrie Huisman-de Groen OUDESCHILD GAF GOED VOORBEELD Voor zover ons bekend was de Herv. gemeente Oudeschild de eerste kerke lijke gemeente van Texel, waar spon taan gecollecteerd werd voor de slacht offers van de aardbeving in Joegoslavië. Hoewel niemand van tevoren op deze kerkcollecte gerekend had, was de op brengst toch nog 57,50. Het aantal kerkgangers was 35. Om iedereen in de gelegenheid te stellen zijn steentje bij te dragen voor deze hulpverlening, zal a.s. zondag tijdens de Hervormde kerk dienst in Oudeschild nogmaals voor hetzelfde doel gecollecteerd worden. We hopen, dat de andere gemeenten spontaan dit voorbeeld zullen volgen. Geeft allen mild! J. G. B. NAAR OPMEER Van het bestuur van de Vergniging voor Vrienden van het Paard vernamen wij, dat de „excursie" naar de centrale keuringen te Opmeer doorgang zal vinden. A,s. maandag 5 augustus wordt met de boot van 8 uur vertrokken. Er is nog plaats voor enkele personen. Zij dienen zich echter op te geven en wel bij mevr. B. Keesom-Karsten, tel. (02220) 2729. U verneemt dan tevens of er nog plaats is in de bus. BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 25 tot en met 31 juli 1963 Geboren: Robin Cornells Jurriaan, zv. Corrie Timmer en Theodora Catharina Blooker. Ondertrouwd: Johannes Thimotheus de Porto en Marina Verberg; Arend Witvliet en Jannie Faber Overleden: Johanna Waterholt, oud 90 jaar, wv. R. Schut. S.V. TEXEL De competitie komt in het zicht. Dat betekent, dat onze leden zich moeten klaar maken om beslagen aan te tre den. Neem dan goede nota van het trainingsschema, dat in verband met nog lopende vakanties als volgt is vast gesteld, aanvang 7 augustus a.s.; half zes: pupillen 11 en 12 jaar; half zeven: adspiranten 13, 14 en 15 jr.; half acht: junioren en senioren van 16 jaar en ouder. Naar we vernemen zijn Grasshoppers en Watervogels in onze afdeling inge deeld. De overige zijn oude bekenden TENTOONSTELLING HANDWERK EN HOBBYCLUB OUDESCHILD Zoals gewoonlijk gaat de Handwerk en Hobbyclub weer haar werk van het afgelopen jaar tentoonstellen. We kun nen merken dat de club reeds 3 jaar bestaat en dat de meisjes een behoor lijke vooruitgang hebben geboekt wat hun naaldwerk betreft. Het breien en haken gaat ook veel beter en er is erg mooi babygoed bij. Maakten we verle den jaar bekend, dat we met houtsnij werk zouden beginnen, nu kunt U daar de eerste schuchtere pogingen van zien. Het is nog niet veel, maar wat er is dat is aardig gesneden en be hoorlijk afgewerkt. Er zitten heel wat uurtjes werk in. We houden er dit jaar een verloting bij, waarbij wij de mensen zouden wil len aanraden beslist loten te kopen. Er zijn zulke mooie prijzen! Vooral de eerste prijs is de moeite waard: een linnen ontbijtlaken met 6 vingerdoekjes geheel in Perzisch ajour bewerkt. Daar hebben Hanny en Elly maanden werk aan gehad. De beide wandkleden door Lies bewerkt zijn juweeltjes en haar tafelkleed, geheel in doorstopwerk. Ria's werk is geweldig en met afwerken kregen wij van haar een enorme hulp. Komt U allen kijken? We doen zoals ieder jaar. Voor koffie of limonade drinken is gelegenheid, wanneer men moe is van het kijken. Voor de kinderen is er natuurlijk weer de grabbelton. De tentoonstelling wordt gehouden 8 en 9 augustus 's namiddags van 4-10 uur ten huize van mevr. Janssen, De Ruyterstraat 103, Oudeschild. (Zie ook adv.) Nu nog even een oproep voor de meisjes, die hun werk nog met hebben ingeleverd. Zouden jullie dat zo vlug mogelijk willen doen? Liefst kant en klaar, zodat het voor ons geen nacht werk gaat worden om het af te werken Wij weten dat de bollenpellerij ons parten speelt, maar toch rekenen we beide dagen op jullie hulp. Wie kan zich 's middags of 's avonds vrijmaken? Graag zo-vlug moge lijk bericht, zodat ieder clublid zijn taak toegewezen krijgt Mevr. D. Janssen. Vrijdag- en maandagavond 8 uur draait in City-theater de vrolijke film „Eén pyjama voor twee". Het verhaal speelt in de Amerikaanse reclamewereld en de concurrentie tussen twee reclame bedrijven is onderwerp van de story Dat het onwaarschijnlijke verhaal toch zeker de moeite van het bezien waard is garanderen reeds de namen van de hoofdrolspelers: Rock Hudson, Doris Day en Tony Randall. Toegang boven veertien jaar. Ook de film „Adieu, lebewohl, good bye", die de bioscoopbezoekers zater dag- en woensdagavond kunnen zien is een rolprent vol ontspanning. Het is bovendien een muziekfilm, waarin liefst dertien bekende tophits ten gehore worden gebracht. De mollige Tilli Adler is de coach van een meisjesband, die met een eigen autobus op toernee is, ditmaal op weg naar Napels. Onderweg lift een charmante jongeman mee, die in gezelschap is van jongetje. Het jon getje is het zoontje van een speelgoed fabrikant en is van huis weggelopen uit verveling Het jongetje Carlo ver oorzaakt een lange reeks moeilijkhe den, omdat men in Italië denkt dat hij gekidnapt is. Een dol verhaal dus, dat eindigt"met een bijzonder goede afloop. Alle leeftijden. Weer eens een goede onvervalste circusfilm in de vorm van „Trapeze", die zondag- en dinsdagavond om 8 uur draait. Een jong Amerikaans acrobaat (Tony Curtis) komt naar Parijs om daar te gaan samenwerken met Mike Ribble (Burt Lancaster). Zij beiden zijn n.l. in staat de driedubbele salto te maken Samen vormen ze het spectaculaire nummer, waarmee circusdirecteur Bou- glione (Thama Gomez) zeer verheugd is. Er komt echter een vrouw in het spel Het is Lola (Gina Lolobrigida) die ook een rol gaat spelen in het trapeze nummer. Achtereenvolgens gaan beide acrobaten echter van de charmante vrouw houden, wat tot de nodige span nende complikaties leidt. Toegang alle leeftijden. VIJF TEXELAARS ONDERSCHEIDEN MET NIEUW-GUINEA- IIERINNERINGSKRUIS Woensdagavond heeft burgemeester C. De Koning in het Polderhuis te Den Burg het Nieuw-Guinea herinnerings- kruis uitgereikt aan vijf Texelaars, die een deel van hun militaire diensttijd in Nieuw-Guinea hebben doorgebracht. De plechtigheid vond plaats in tegen woordigheid van de kapitein J. N. B. Donkersloot, vertegenwoordiger van de Minister van Defensie en enkele fami lieleden. Burgemeester De Koning zei het een aangename opdracht te vinden de her- inneringskruisen te mogen uitreiken aan enkelen van hen die hun taak heb ben vervuld in het voormalige Neder lands Nieuw-Guinea. Velen van hen zullen het zeker niet prettig hebben gevonden, dat zij naar dit verre rijks deel werden uitgezonden, maar meer nog was het voor de ouders een beproe ving. De uitzending naar Nieuw-Guinea geschiedde als uitvloeisel van een door de regering genomen besluit en juist het feit, dat dit met goedkeuring van de volksvertegenwoordiging gebeurde, maakte deze stap voor henzelf en de achterblijvers aanvaardbaar. Niettemin feliciteerde de burgemeester de aan wezige ouders met de behouden terug keer van hun zoons. Hjj veronderstelde dat de Nederlandse militairen zich in Nieuw-Guinea voorbeeldig hebben ge dragen tijdens de uitvoering van hun taak In zijn functie van bestuursamb tenaar in het voormalige Ned. Indië had hij zelf kunnen zien hoe de Neder landse militair zich ook daar menselijk gedroeg. Overigens verschillen de om standigheden zoals Nieuw-Guinea die biedt, sterk van Indonesië. De volgende Texelaars kregen de versierselen opgespeld: Jan Jac. Brom- mersma te De Koog, die te Hollandia deel uitmaakte van het 17e Infanterie- bataljon Chassé; Siep Kcijser te Den Burg, van het 6e Infanteriebataljon te Sorong; Nico Brouwer te Den Burg, van het korps Mariniers te Hollandia; Jan Boon te De Cocksdorp, van de Kon. Luchtmacht op Biak, en Harry de Graaf te Den Burg eveneens van de Kon. Luchtmacht op Biak. BEJAARDE DAME BREEKT BEEN Woensdagmiddag om 4 50 uur vond in de Hogerstraat te Den Burg een ver keersongeval plaats. Het ongeluk ge beurde toen de 63-jarige weduwe Henkes, wonende in de Waalderstraat te Den Burg, met haar fiets in de Ho gerstraat reed. Ter hoogte van de win kel van de fa. Moerbeek moest zij plotseling krachtig remmen voor het pardoes overstekende 6-jarige zoontje van de heer P. Oosterhaven te De Koog De dame verloor haar evenwicht en kwam zo ongelukkig oo de straat te recht. dat zij haar linkerbeen brak. Ook had zij een hoofdwond opgelopen. Dokter Van Loon heeft de patiënt naar het ziekenhuis te Den Helder laten vervoeren. PLANTENKWEEKWEDSTRIJD In Oosterend is een wedstrijd gaande, die vrij geruisloos verloopt, maar niet temin vol spanning zit Een groot aan tal schoolkinderen heeft enige tijd ge leden 3 jonge planten ontvangen en straks zullen ze tentoongesteld worden in de feesttent. Een jury zal dan gaan uitmaken wie aan zijn of haar planten de meeste zorg besteed heeft. Er wordt een groot aantal prijzen beschik baar gesteld, dus meisjes en jongens nog even je best doen. Vergeet niet op tijd water te geven en een klein beetje kunstmest doet soms wonderen. Binnenkort komen er nog meer ge gevens over de tijd van inlevering van de planten en wanneer de prijzen be kend gemaakt worden. BOTSING IN EIERLAND Dinsdagavond vond omstreeks 10 uur op de Vianenweg in Eierland een ver keersongeval plaats, waarbij een Duitse en een Nederlandse auto waren be trokken. De Nederlandse wagen werd be stuurd door een vakantieganger uit Haarlem. Deze wilde midden op de weg zijn wagen keren, maar lette niet op de Duitse wagen, die hem op dat mo ment juist wilde passeren De Duitse automobilist remde zo heftig, dat zijn vrouw die naast hem zat met het hoofd door de voorruit van de wagen werd gedrukt. De wagens botsten op elkaar, waarbij vooral aan de Duitse auto flinke schade ontstond. De Duitse vrouw had ernstige hoofdwonden opge lopen KLERCQ OOK UW TOPFORM-DEALER I I bankstel f 1275.- Verstandig. Éérst heel veel bankstellen zien en dan pas kiezen. Uw eigen smaak, dèt Is het doorslaggevende argument. Gun u dus de gelegenheid uw keus te bepalen. Dat kanin de meer dan 100 toonkamers van Klercq's Woninginrichting. Kom samen eens langs, u bent van harte welkom I DEN HELDER SPOORSTRAAT 30 KONINGSTRAAT"43-45 Ongekende drukte tijdens „dag van Den Burg" RINGRIJDERIJ WERD GROOT SUCCES Dat de activiteiten, die het Texels folklorecomité elke woensdag in Den Burg aan de dag legt, zeer in de be langstelling van het gastenpubliek staan mag als bekend worden veron dersteld. Tot nu toe is het iedere woensdag druk geweest op de Groene- plaats. Duizenden mensen hebben ken nis gemaakt met het beslaan van paar den, netten boeten en schapenscheren, terwijl de beide dansgroepen evenmin hadden te klagen over publieke belang stelling. De afgelopen woensdag kon echter als een interessante test worden gezien. Velen hebben namelijk de me ning geuit, dat het overgrote bezoek aan Den Burg gedurende de afgelopen woensdagen in de eerste plaats te dan ken was aan het minder goede weer. Toevalligerwijze was het de afgelopen woensdagen geen strandweer, zodat men elders z'n vermaak zocht. Nü ech ter was het warm en zonnig en het feit dat ook toen de kijkers in groten getale naar de residentie van het eiland stroomden, bewijst wel hoe zeer de folkloristische evenementen in trek zijn. Bij uitzondering heeft de Texelse volksdansgroep de afgelopen woensdag geen optreden verzorgd. Inplaats daar van werd in samenwerking met de Vereniging voor Vrienden van het Paard een grote ringrijderij gehouden, die een eclatant succes, werd. Vijftien karretjes reden mee en zorgden voor een boeiend schouwspel. Door de jury werden de volgende prijswinnaars aan gewezen: 1. R. Keijser en .Frido Visser; 2. S. Witte en Loes Peereboom: 3 W. Smit en Loes van Sambeek; 4. H. Spigt en Riet Smit. FEUILLETON door Henk van Heeswijk 22. Ze schudde haar hoofd. „Jopie be greep gistermiddag al, dat er met jou wat aan de hand was. Ze dacht, dat je plotseling de mazelen had gekregen". „Au! Laat me niet zo lachen, want m'n hele gezicht doet dan pijn. Die Joop. Maar besmettelijk is het wel". „O ja?" Stien keek geïnteresseerd. „Zeker. Jij 'bent tenminste al een beetje aangestoken, zie je?" „Ik merk er anders nog niet veel van, jongeman". „Dat merk je geleidelijk aan. Let maar op mijn woorden". „We zullen wel zien, als het zover is" Ze keek naar de fruitmand. „En ze wees naar de heerlijkheden smaakt het?" „Hou op. Ik krijg alles uitgeperst, want ik kan praktisch niet kauwen. Die verwenste kaakKomt de zuster straks.... Zullen we eens een lekker sinaasappeltje voor u uitpersen, me neer Welsenaar Lollig, he? Moet je nou niet lachen?" Ze glimlachte. „Dat doe ik al. Morgen zal ik een flesje pap voor je meebren gen. Met een speen. Kun je zuigen, wanneer je wilt". „Welja, steek er de gek maar mee. Wacht maar, zus, tot ik weer beter ben". Mevrouw Welsenaar had met stij gende verwondering naar het gesprek geluisterd. „Plagen jullie elkaar altijd zo?" „Allicht", antwoordde haar zoon, „dat is toch altijd zo met verliefde mensen?" „Nou, wij deden het heel anders hoor", verzekerde mevrouw Welsenaar. „O ja? Hoe? Laat eens horen, mam. Kunnen wij misschien nog wat van leren, he mop?" „Morgen brengen", was het antwoord. „Ieder doet het maar op zijn eigen wijze, hoor". „Zo is het", antwoordde Karei en thousiast. „Maar Stien meent er niets van, hoor mam. Ze doet maar alsof. In haar hart is ze smoor op me". :,Gut, dat heeft m'n hart nog nooit verteld. Moet ik toch eens op letten", sneerde Stien. Karei keek verheerlijkt naar het meisje. „Jeetje, zus, wat zullen wij een hoop in te halen hebben, als ik straks weer beter ben". Ze keek hem gemaakt verwonderd aan. „O ja? Wat bijvoorbeeld?" „Dat zeg ik je straks onder vier ogen wel". „Dus met andere woorden: moeder, hoepel tijdig op'merkte mevrouw Welsenaar op. „Je moeder zal er aan denken, hoor". „Nou, Stien? Heb ik even een ver standige mam?" Tegen het einde van het bezoekuur waren ze met z'n beiden Hij keek haar innig aan. „Stien, mop, kom eens wat dichterbij. Luister eens, zus, als ik beter ben gaan we ons verloven, he? En dan trouwen we van 't najaar. Goed?" „Hoor hem 's. Moe'k nou lachen?" „Stien in alle ernst: ik meen het serieus". Ze schudde haar hoofd en keek hem geamuseerd aan. „Karei, hoe lang kennen we elkaar? Tel de weken eens op". „Ach, wat doet dat er toe. Ik ben dol op je. Dat heb je toch zeker wel ge merkt, of niet?" „Ik heb genoeg gemerkt de laatste weken. Maar ik blijf nuchter en met beide benen op de grond, jongeman. Natuurlijk mag ik je wel, soms. Niet altijd. Houd je mond en laat met uit spreken. Enfin, we praten er later nog wel eens over". „O Stien, wat ben jij een harde. Waarom pijnig je me zo?" „Je pijnigt jezelf. Je bent een kwa jongen, hoor je?" „Moe'k nou lachen?" SCOOTER IN DE SLOOT In de nacht van woensdag op don derdag omstreeks 2 uur reed de heer F. E. de Koning uit Den Burg met zijn scooter in de sloot. Het ongeluk ge beurde op de Hoornderweg nabij de boerderij „De Kamp". 'De heer De Koning kwam van de Driehuizer- weg en wilde linksaf via de Hoornder weg naar Den Burg. Onvoldoende op lettendheid was er de oorzaak van dat de scooterrijder de bocht te laat op merkte en ondanks flink remmen de sloot aan de rechterzijde van de Hoorn derweg inreed. De heer De Koning liep bij de buiteling geen ernstige verwon dingen op. Ook de scooter was niet ernstig beschadigd. Het lijkt ons gewenst dat op deze plaats voor de sloot een zg. schrikhek wordt geplaatst. In het verleden zijn op deze plaats reeds eerder dergelijke on gelukken gebeurd. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Socsan Collecte voor de eredienst 19.30 uur ds. Soesan, bed. H. Avondmaal Den Hoorn 9 uur Ecrw. heer A. Nagelkerke 10.30 uur Eerw heer R. Giethoorn De Koog 9 00 uur ds. Waardenburg 10.30 uur ds. Rijnders 10.30 u. Kinderkerk in de tent naast dc kerk 20 00 uur ds. Oskamp, jeugddienst Na de jeugddienst in de tent bespreking van de preek 21.15 uur ds. Rocholl, Duitse dienst De Waal 10.30 uur ds Waardenburg 20.00 uur jeugddienst met C J.V -kamp Oosterend 9.30 uur ds. Beerthuis extra collecte kerkeraadskas Oudeschild 11.00 uur ds. Beerthuis extra collecte ramp Joegoslavië GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 cn 19.30 uur ds. T. Boonstra van Middelburg Oostcrend 10 en 19.30 uur ds. Van Leeuwen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10.00 en 15.30 uur ds. Vreugdenhil van Zwolle GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 en 3 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.30 uur ds. Van Bilderbeek De Koog 19.30 uur ds. Van Bilderbeek Den Hoorn 10 uur drs. Th. Braaf, Eindhoven „Je hoeft mij niet na te apen. Ik zeg het tegenwoordig bijna nooit meer". „Jammer. Ik vind het leuk. Zeg, zwart staat je ontzettend aardig. Mooi kettinkje heb ik om je hals. Moet ik straks even van dichtbij bekijken". Ze kleurde. „Blijf je zo?" Hij knikte beslist. „.Altijd. Ik bewon der je geheel, zie je? Van je keurige kapsel tot aan je voortreffelijke ge- nylonde benen. En ik prijs me iedere dag gelukkiger, dat ik je heb leren ken nen". „O Karei, praat toch alsjeblieft niet zulke onzin" „Maar zus, ik meen het. Eerlijk". ,Je maakt me verlegen met al die lof. Moet je me van de winter eens zien in overall en op klompen". „Ik ben ervan overtuigd, dat zelfs die kleding je flatteert Meisje, wat houd ik ontzettend veel van je". „Karei, ik kom niet meer, hoor je?" „En niet minder ook. Morgenmiddag twee uur, he?" „Je bent nog net een kind", ant woordde ze lachend, maar toen het be zoekuur voorbij was, boog ze zich over hem heen en gaf hem een lange zoen. „Dag apekop". Hij trok haar heftig tegen zich aan. „Wat klinkt dat leuk uit jouw mond". „Laat me los, lammeling, anders geef ik je nu een tik". „Nog één zoen, moppie, toe, alsje blieft En Stien was niet zo goed, of ander maal drukte ze haar volle lippen op de zijne. Met een blijde zucht keek hij haar na tot ze de zaal uit was. Maandagsmiddags was Stien laat. Het was ontzettend druk in het restaurant en niet nadat ze een complete ruzie had gehad met haar chef, kon ze wegrijden, vijf minuten voor twee. Zodat ze pas tegen half drie in het ziekenhuis was. Zijn gezicht klaarde op, toen ze ge haast binnenkwam. Aan zijn bed zat ditmaal vader Welsenaar, die ze een hand gaf, waarna ze zich toch nog lich telijk blozend over de patiënt boog en hem een zoen gaf. „En? Hoe gaat het met de vertegen woordiger in ruste?" „Best", antwoordde hij grimmig. „En ik hoef me voorlopig ook niet te haas ten. Lees maar". Hij reikte haar een brief over en ze zag op het couvert, dat hij aangetekend verzonden was Ze haalde het vel pa pier er uit en terwijl ze las, trok het bloed uit haar gezicht weg. Nadat ze de brief gelezen had, keek ze naar de jongeman in bed. „Prettig, he?" zei hij. „Wat een gemene streek, net nu je ziek bent" „Een vervelende samenloop van om standigheden", meende vader Welse naar te moeten opmerken. „We wilden net bellen, vanmorgen, om te melden, dat Karei in het ziekenhuis lag, toen de brief kwam We hebben hem meteen hierheen gebracht. Ik wil mijnheer Ganzevoort de situatie uiteen zetten, maar Karei wil het niet hebben". „Ik rijd er vanavond heen", besliste Stien resoluut. „Dat zul je wel laten", antwoordde de patiënt strak. „Als meneer Ganzevoort soms denkt, dat ik niet buiten hem kan, dan vergist hij zich". „Wat bedoelt hij met die afspraak?" vroeg Stien, nadat ze de brief nog eens gepakt en gelezen had. (Wordt vervolgd)

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2