Heden laatste dag van de „Firato ELECTROHUIS op Texel PHILIPS Technisch bureau Jan Agter üirCötom Vlessing m° r® 3 gehaald 2 betaald Alle schoolbehoeften uitnodiging demonstratie zuivelgerechten Aanbesteding woningtextiel stelt u zich eens voor 2.- 42° 8- 1.- 11° Voel u vrij on sportief in een sir edwin J! pullover 66 heren hoofdkussens zakdoeken Onderleggers Tijdelijk 3 voor Tijdelijk 3 voor Tijdelijk 3 voor baddoeken Washandjes wafeldoekjes Tijdelijk 3 voor Tijdelijk 3 voor Tijdelijk 3 voor Stretch stofdoeken broekjes Tijdelijk 3 voor Tijdelijk 3 voor !.- jongensslips jongenssinglets Tijdelijk 3 st. v.a. Tijdelijk 3 st. v.a. Langeveld De Rooij H.H. Bollenkwekers timmerman metselaar en opperman Brengt een bezoek aan onze grote jaarlijkse show van Philips producten op 9, 10, en 11 oktober in Casino te Den Burg. Wat kunt U hier zien? Den Burg - telefoon 02220 actieve agent V-halspullo ver s Herenmode MOERBEEK Steeds meer mannen slagen bij ZEGEL Gemeente Texel geroutineerde typiste eo vakkuüdige plaatsiüg KL. BOON Zn. SdSplii Kftfv-. dè zaak van Texel Dit is de laatste s in onze actie 1+1 3 Alle artikelen die wij u in deze 1 1 3 actie zo voordelig aanbieden, zijn van de allerbeste kwaliteit. Alle reden voor u, om van deze unieke aanbiedingen te profiteren. ji Koopjesfeest in vele afdelingen U betaalt 2 artikelen U krijgt het 3e cadeau! Mooie Prima gevuld met zacht polyeter, bekend merk gebleekt, zacht als dons royale maat royale maat Normaal per stuk 5.90 Normaal per stuk 1.- Normaal per stuk 2.25 3 stuks voor 17.70 3 stuks voor 3.- 3 stuks voor 6.75 00 O Prima Prima royale maat, diverse kleuren Koop ze nü diverse kleuren en dessins cn dessins Normaal per stuk 4.- Normaal per stuk 0.50 Normaal per stuk 0.55 3 stuks voor 12.- 3stuks voor 1.50 3 stuks voor 1.65 Prima vrolijke ruit lange pijpjes, zeer elastisch. diverse kleuren Normaal per stuk 0.50 Normaal per stuk 4.95 3 stuks voor 1.50 3 stuks voor 14.85 990 Prima Prima sterke kwaliteit, sterke kwaliteit, 4 maten 4 maten Normaal per stuk vanaf 1 65 Normaal per stuk \anaf 1.65 3 stuks voor 4.95 3 stuks voor 4.95 »SO *9© Vele zijn al wezen kijken en vragen Komt u ook eens kijken, dit is naast uw (ulpen, narcissen en crocussen een zeer lonend bij-artikel. J. VERHOEVE, O 81, Oost Timmer- en Aannemersbe drijf v/h Jan Koorn Mzn. vraagt leerling of aankomend Openingstijden: overdag van 15.00 - 18.00 uur 's avonds van 19.30 - 22.00 uur Wij tonen U hier de nieuwste Philips apparaten '63-'64 op het gebied van televisie, radio, recorders, grammofoons, huishoudelijke- en medische apparaten en geven U, geheel vrijblijvend de nodige uitleg voorzien van demonstraties. Vrije toegang. Gratis consumptie GEVRAAGD: voor overname van be staand agentschap in De Cocksdorp, betreffende de verkoop van tuin-, bloem en landbouwzaden. bloem bollen, bestrijdingsmid delen enz Hoge provisie, zon der risico HUGO GROOT N V. Zaadteelt en Zaadhandel. Enkhuizen, tel 02280-2935 Grote en moderne collectie Lamswol met nylon versterkt f22,75 Huishoudelijke Voorlichting Aanvang 8 uur. Toegang gratis. door het Ned. Zuivelbureau te Rijswijk. Maandag 7 oktober in Eierland, Vliegveldhotel. Dinsdag 8 oktober in Den Burg, hotel De Graaf Natuurlijk want u kiest uit een all-round collectie tegen prettige prijzen. Het grote succes van dit najaar regenjassen met from-back, heerlijk liehl en toch behaaglijk warm. Parka's en regenjassen in heren- en juniormaten Met uitknoopbare voering om het hele jaar door te dragen Ideaal ir. weer en wind Stoere bromfietsjacks voor heren en grote jongens van 39,75 tot 45,— Wij zullen u graag alles laten zien r'Q?! Per 1 december a.s. kan ter secretarie, afd. financiën en onderwijs, worden geplaatst een Salaris afhankelijk van leeftijd en bekwaamheid. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de ge meente-secretaris. Sollicitaties voor 12 oktober a.s. aan de burgemees ter van Texel te Den Burg. Namens de fa Gebr. Ran, slagers, Warmoesstraat te Den Burg, Texel zal C. R Alkema, architect, Boodtlaan 7 De Koog, Texel, op dinsdag 15 oktober as. te 15 uur ten huize van de fa. Gebr. Ran inde Warmoesstraat aanbesteden (in massa) het verbouwen van het woon-en winkelpand aan de Warmoesstraat met bijbehorende werken. Het bestek met de bijbehorende tekeningen is tegen betaling van f 10,— per exemplaar verkrijgbaar bij C R Alkema te De Koog De aanwijs zal op vrijdag 11 oktober as. te 14 uur plaatsvinden Voor alle soorten is het JUISTE adres Den Hoorn, telefoon 258 Hoe zwierig dit wollen jacquard lamé jurkje zich laat dragen. 1-en verruk kelijk dessin. En ziet u, hoe grappig die twee kleine strikjes het geheel onderbreken? Werkelijk iets om graag in gekleed te gaan. Bij aankooo van iedere ƒ2,50 krijgt U een geldbon van ƒ0,10 cadeau.

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 6