m TESO-beambte verduisterde meer dan f 20.000 J.K. voor tweede keer aangehouden KINDERBOEKENWEEK 26 oktober - 2 november Langeveld en De Rooij Tijgerlelies meisje Ruil aangeboden voor harde en in gegroeide nagels Ervaren chauffeur J. A. Staal geen spreekuur. Dr.L.M. Beekman geen spreekuur. H. Veenema kampioen! DIKKE MIST BEMOEILIJKTE DE „SNERT"-RIT VAN DE M.A.B.-CLUB Het bestuur van de M.A.B.-club Texel zou zeker besloten hebben de voor za terdagavond j.l. geplande puzzelrit af te gelasten, als daardoor niet een grote hoeveelheid kostelijke snert voor niets zou zijn gemaakt. Het ging dus toch door, ondanks de dikke mistdeken die moeder natuur over Texel had uitge rold. Slechts de oudere leden van de club kunnen zich een puzzeltocht onder deze zeer zware omstandigheden her inneren. Het was duidelijk dat de auto mobilisten en bromfietsers het noodlot wilden tarten, want hun opkomst was boven verwachting goed. Van de startplaats op het industrie terrein vertrok om half acht als eerste rijder Grisnigt, die werd gevolgd door 31 andere automobilisten en 2 brom fietsers. Het werd een zware proeve van bekwaamheid voor de deelnemers, die af en toe volkomen de kluts kwijt raakten en verdwaalden, geboren Texe laar of niet! Er werd onder deze omstandigheden een gemiddelde snelheid van 32 km. per uur gemaakt. Uit de goed in elkaar gezette routebeschrijving bleek, dat de rit vaak langs dezelfde wegen voerde, zodat de deelnemers elkaar steeds te gen kwamen. Dat was vaak heel ver warrend. Eerst na 45 km. (voor som migen moeten het er wel honderd ge leken hebben!) kwam de finish in „zicht", dit maal in De Koog. Tijdens een gezellig samenzijn in hotel „Het Witte Huis" konden de rijders eikaars ervaringen uitwisselen onder het genot van een drankje een frisdrankje na tuurlijk, want het was de bedoeling dat de rijders weer op eigen kracht naar huis gingen. Zover was het echter nog lang niet. Voorzitter C. N. de Wit maak te om 11 uur de uitslag bekend, waarbij hij zijn dank uitsprak jegens de uitzet ters controleurs en andere medewer kenden aan de rit. Hij maakte tevens bekend dat de heer W. A Visser van „Het Witte Huis" een prachtige beker ter beschikking had gesteld van de eer ste prijswinnaar in de A-klasse. De voorzitter hoopte dat anderen dit goede voorbeeld in de toekomst zouden vol gen, al was het slechts om het feit dat de clubkas niet overvol is. De heer De Wit dankte ook alvast de directie en het personeel van „Het Witte Huis" voor de keurige verzorging. De snert liet zich daarop goed sma ken, bijzonder goed zelfs. De bereider ervan verdient zeker een pluim. Ook na het verorberen van deze goede Hol landse kost werd nog lang nagepraat over de „snert"-puzzelrit, die deze keer haast ongekend zwaar was geweest. De uitslag A-klasse: 1. A. van Liere, 6 str.: 2. A. Brans, 16 str.; 3. H. Veenema 18 str., kampioen!; 4. E. Moojen 19 str.; 5. A. Ran 35 str. B-klasse: 1. H. Monen 46 str.; 2. P. Keijser 49 str.; 3. C. Vonk 53 str.; 4. F. Hoogenbosch 53 str. Brommers: 1. A. Blom 43 str. B. EN W. WILLEN TIJDSTIP VAN SLOPING VAN VERSCHILLENDE PANDEN TIJDIG KUNNEN BEPALEN B. en W. vragen in de raadsvergade ring van 29 oktober a.s. van de raad machtiging de volgende panden van het gemeentelijke huizenbezit te mogen doen slopen op het moment dat B en W. dit raadzaam achten: Den Burg, Groeneplaats 3, Groeneplaats 4 en Groeneplaats 5 voor verruiming Groeneplaats en raadhuisbouw; Den Burg, Parkstraat 2, Warmoesstraat 27, Warmoesstraat 29 en Warmoesstraat 21 voor doorbraak Groeneplaats-War- moesstraat; Den Burg, Parkstraat 3, Parkstraat 5 en Parkstraat 7 voor verbreding Park straat en raadhuisbouw; Den Burg, Warmoesstraat 24 en War moesstraat 26 voor verruiming hoek Warmoesstraat-Elemert; Den Burg, Molenstraat 46/48 en Molen straat 52 voor doorbraak Molenstraat- Beatrixlaan; Den Burg, Kogerstraat 61 voor verbre ding Kogerstraat; Den Hoorn, De Naai 1 voor wegver- breding; Schuur, voorheen van af. K. en H. A. Beumkes, voor woningbouw. VERTROKKEN PERSONEN Meindert J. Nota, van De Cocksdorp, Kikkertstraat 1 naar Hongkong; Dirk P. Trap, van Oosterend, Vliestraat 20 naar Roermond, Leeuwen, Kruisstr. 3; An- thonia van der Vis, van Oosterend, Kot- terstraat 15 naar Alkmaar, Kennemer- straatweg 116 h; Pieter C. J. Schraven, van H 131 naar Doorn, Kombos 29; Pe- rtonella J. W. van Heerwaarde, van B 103, naar Emmen, stationstr. 10; There- sia A. Kuip, van H 118, naar Alkmaar, J. v. Scorelkade 20; Johanna A. Witte, van B 173 naar Bergen N.H., Loudels- weg 24; Annie Schut, van De Koog, Kamerstraat 13 naar Parijs; Reijert J. Gomes en echtgenote, van Den Burg, Kogerstraat 13 naar Den Helder, Bin nenhaven 17; Edith Visser, van Den Burg, Schilderend 140 naar Amsterdam, Weesperplein 1; Jenneke N. H. Vennik, wv. Speets, en dochter, van Den Burg, Kogerstraat 100 naar Vessem ca. N.B., Knegsel, Oeyenbos; Martinus P. Bier man en echtgenote, van Den Burg, Bin- nenburg 23 naar Bergen NH., Zeeweg 30; Annette A. Kooger, van O 129 naar Heemstede, Achterweg 5; Juliana M. Brügemann, van Den Burg, Binnenburg 3 naar Amsterdam, Mesdagstr. 9 III; Grietje van der Molen, wv. Henstra, van Den Burg, Warmoesstraat 66 naar Smallingerland, Drachten, A. Apteker- str. 6, Hanny Stiggelbout, van Den Burg, Emmalaan 9 naar Heemstede, Timorstr. 40; Johannes A. M. Visser, van Den Burg, Warmoesstraat 12 naar j Amsterdam, Grote Bickerstraat 22; Baaje van der Heide, van De Koog, Dorpsstraat 14 naar Epe, Rozenhamweg 24. De 41-jarige TESO-beambte J. L. K. uit Oudescbild is donderdag door de politie aangehouden, omdat hij ervan wordt verdacht een bedrag van wellicht meer dan 20 mille te hebben verduisterd gedurende een periode van ca. 5 jaar. Reeds in augustus was K. aangehouden en verhoord, waarbij hij had toege geven de N.V. T.E.S.O. voor ƒ1774,te hebben benadeeld en de Ned. Herv. gemeente te Oudeschild voor ƒ1675,Donderdag werd duidelijk dat K. veel bijzonderheden met betrekking tot de fraude heeft verzwegen en dat K. zich voor een belangrijk hoger bedrag ten nadele van TESO en kerk heeft verrijkt. De man heeft toegegeven dat het verduisterde bedrag in de loop van de laat ste jaren tot ca. 20 duizend gulden moet zijn opgelopen. Het is duidelijk dat K. van het in hem gestelde vertrouwen misbruik heeft gemaakt. Eén van de ma nieren, waarop hij zich geld toeeigende was het knoeien met collectieve ver voersbewijzen, terwijl ook een hoger bedrag werd geïncasseerd voor bagage- prijzen dan door hem moest worden afgedragen. Als collectant in de kerk zond hij bepaald opbrengsten niet door aan de instanties ten bate waarvan de collectes werden gehouden. Met het geld heeft K. in de grote stad een beden kelijk leven kunnen bekostigen. Indertijd hebben TESO en de N.H. Gemeente besloten de man gelegenheid te geven het verduisterde bedrag waarvan men dacht dat het minder dan ƒ2500,bedroeg terug te betalen. TESO volstond met K. van zijn conduc- teursbaan te ontheffen en hem tewerk te stellen bij het dekpersoneel op een der boten. De politie heeft K. nu ge arresteerd en gisteren doen voorgelei den voor de Officier van Justitie te Alkmaar. S.V. TEXEL Uitslagen van zondag: Texel-VZV 22; Schagen 3-Texel 2 31; Texel 3- Helder 6 2—0; jun.: Texel-HCSC 3—8; adsp. Texel a-Petten 51; SVCa-Texel b 100. Geen daverend succes dus deze week. Texel-VZV. Zoals verwacht was VZV een lastige tegenstander voor Texel. Na een slecht begin kwam VZV tot goede resultaten. Daarom was oppassen geboden. Het is een spannende strijd gewor den. Reeds na 3 min. kwam Texel op 10 door Wim toen de VZV-verdedi- ging werd overrompeld. Het leek er op, dat Texel de goede vaart er in kon krijgen, tenminste aanvallend. Het duurde echter niet lang. In onze verde diging klopte het niet al te best, terwijl Arie z'n man maar moeilijk kon hou den. Na 20 min, toen het leek dat de verdediging het te gemakkelijk opnam, kreeg VZV de kans om onbedreigd ge lijk te maken. Inmiddels had onze mid- voor De Boer het doel op een haar na doorboord. Onbegrijpelijk is het dat onze aanvallers niet begrepen hoe met kans op succes deze speler moet worden gelanceerd. Dat doorspelen tot in de hoek dooi onze buitenspelers verkleind nog altijd de kans, omdat de verdedi ging steeds op tijd positie kan kiezen Door dat gekruimel tussen Wim en Max komen er geen doelpunten, bovendien lopen de medespelers telkens buiten spel. 5 min. voor de rust ging Texel in de aanval, welke door de keeper met moeite werd afgeslagen. Meteen van het VZV, dat er 12 van maakte. Hier na was Texel weer weg, De Boer door naar Max, die een gemakkelijke kans miste. We hadden niet veel moed voor de 2de helft. Een handsgeval, juist buiten het strafschopgebied, werd fraai door Max ingeschoten: 22. Hans kwam een paar maal in goede schietpositie, juist naast en een tot corner Wim kreeg een goede kans, maar hield de bal te lang. Aan de andere kant was Bob, die nu spil speelde, aardig op dreef en samen met Kees, Thijs en Piet werd behoorlijk partij gegeven. Onze keeper maakte weer een prima indruk. Het werd steeds spannender, maar er kwam geen ver andering in de stand en we zijn dus één punt rijker geworden. Hans moet meer vrijlopen; steeds laat hij zich afdekken. Dan komen er beslist meer kansen. Texel 2 speelde wel goed in Schagen, maar verzuimde doelpunten te maken. Probeer het eens met schieten. Texel 3 heeft revanche genomen, met 20 ging Helder 6 er onder. Het was weer een leuke wedstrijd met spannen de momenten. Reeds voor de rust was deze stand al bereikt. Ze gaan maar goed door. De junioren konden het lang niet bol werken tegen HCSC. Met 38 gingen ze ten onder. Jan zorgde voor drie prima doelpunten. Adsp. a speelde een matige wedstrijd tegen Petten en nam het soms wat kalm op, waardoor ze een doelpunt ca deau deden. Adsp. b kon het, zoals we verwacht ten, lang niet bolwerken in De Cocks dorp. HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild: 29 okt. "4.59 en 17.25; 30 okt. 6.28 en 18.47; 31 okt. 7.35 en 19.49; 1 nov. 8.31 en 20.42; 2 nov. 9.16 en 21.28. Laagwater valt gemiddeld 6 uur 15 min. na hoogwater. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoogwater. PUPILLENCOMPETITIE Uitslagen van zaterdag: SVC -Texel a 05; Texel c-Tex. Boys a 01. Programma a.s zaterdag: Tex. Boys a-ZDH en Texel b-Tex. Bojrs b, aanvang half drie. ZUSTERKRING HIELD VERKOOPDAGEN Oosterend De Ned. Herv. Zuster- kring van Oosterend hield vrijdag en zaterdag verkoopdagen bij welke gele genheid allerlei door de dames ver vaardigde goederen aan de man werden gebracht. Helaas was het bezoek wat minder dan het vorige jaar. Enkele at tracties voor de jeugd en de met veel zorg uitgevoerd stands hebben niet het beoogde resultaat gehad. De bezitters van de navolgende loten kunnen hun prijzen afhalen bij mevr Dros in de Peperstraat. Groen: 719, 469, 452, 94 977, 741. Rose: 547. REIS VERENIGING OOSTEREND VERGADERDE Tijdens het openingswoord van voor zitter J. Visman kon deze een goede be langstelling verwelkomen. Na de notu len las de secretaris-penningmeester het financiële verslag voor, waaruit onder meer bleek, dat de laatste reis een te kort van 29,57 opgeleverd had. Het ledental van de vereniging blijft onge veer hetzelfde. Er bedanken er evenveel als er nieuwe leden bijkomen. Tijdens de bestuursverkiezing wer den de aftredende voorzitter Visman en de commissaris H. Dop herkozen. De heer J. Eelman van de adviescommissie stelde zich niet herkiesbaar. Voor hem werd mevr. C Ellen-Mosk gekozen. Na enige discussies kwamen enkele reizen naar voren, die men het komend jaar zal kunnen maken: Limburg, Meppel, Groningen en Utrecht. Tijdens een bijeenkomst het volgende jaar, zal uit deze mogelijkheden een keus ge maakt worden. De avond werd besloten met de ver toning van een groot aantal dia's, die tijdens verschillende reizen werden ver vaardigd door de heer B H. Roest. Ook de dia's van het feest Oosterend weer Present vielen zeer in de smaak. S.V. DE KOOG Het 2de kreeg een ingelaste thuis wedstrijd te spelen tegen Oosterend 2. De Koog, dat meteen goed doorzette, bracht verschillende malen de Ooster- ender achterhoede aan het wankelen. In de 9de minuut wist Peter Ipenburg te scoren. De Koog ging door en was dik wijls dicht bij een doelpunt, maar het lukte niet tot Klaas Burger als keeper ging fungeren. De keeper was te ver uit zijn doel gekomen en hij stompte de hoge inzet van De Koog keurig over het doel De penalty werd door Boks feil loos benut: 20. Een voltreffer van Gerrit Kuyper bracht de stand op 21. Na de rust een aanvallend Oosterend èn soms zeer gevaarlijk. Oosterend wist door rechtsbuiten Betsema weer op ge lijke voet te komen: 22. Alles was weer mogelijk. De Koog kwam weer onder de druk vandaan en Peter Kuip wist 32 te maken. Even daarna weer een pracht voorzet van Fedde naar Boks, die hard kopte maar de lat trof. Gerrit Kuyper miste later nog gran dioos, zodat in de stand geen verande ring meer kwam. Zondag- Sint Boys-De Koog; Callants- oog-De Koog 2; De Koog 3-Geel Zwart 4 INGEKOMEN PERSONEN Jan Bont, van Noordwijk, Kon. As- tfid Boulevard 5 naar K 93a-12; Geer- truida Boogaard ev. Hopman, en kinde ren, van Hengelo (Gld.), Prunusstr. 29 naar O 124; Afina Eelman wv. Alder- lieste en kinderen, van Bonaire N A. naar De Koog, Ruijslaan 20; Hans V. van Hooijodnk, van Hilversum, Nood weg 37 naar H 131; Jozef C. P. Swarthof van Apeldoorn, Stoppelbergweg 40 naar Den Burg, Weverstr. 23; Alida C. Hillaert ev. Voorthuijzen, van Edam, Doelland 4 naar De Cocksdorp, Kikkert straat 42, Hendrikus H. Griesdoorn en echtgen., van Amsterdam, Floraweg 14hs naar C lb; Cornells J. M. Bak ker en gezin, van Rotterdam, Mathe- nessedijk 282 b I naar Plevierstraat 13, De Koog; Cornelia J. M. de Visser ev. Witte, van Den Helder, Jac. Roggeveen- str. 33 naar Den Hoorrh Herenstraat 57; Paulus A. van der Vis, van Doesburg, Koepoortstr. 2 naar De Koog, Dorpsstr. 36; Petrus J. Zoetelief, van Utrecht, Nic. Koekoekstraat 37 bis naar Den Burg, Parkstraat 32; Gerardus J. Bak ker, van Haren Gr., Dilgtweg 5 naar De Koog, Brink 8; Dieuwertje M. Voort huijzen, van De Bilt (U), Maartensdijk- seweg 5 naar Den Burg, Molenstraat 52. TEXELSE STRANDREDDINGBOOT ZOCHT NAAR VERMISTE SPORTVISSERS De twee hengelaars uit Obdam, die donderdagochtend met een vlet uit Den Oever vertrekken en nadien niet meer terugkeerden, hebben zoekende schepen en vliegtuigen handenvol werk gege ven. Ook de plaatselijke reddingcom missie op Texel werd verzocht aan de zoekactie deel te nemen. Zaterdagmid dag werd de strandreddingboot „Baron van Cattendijke" te water gebracht, waarna meer dan twee uur lang de zee werd afgespeurd. Daarna kwam de mist weer opzetten, die het andere schepen en vliegtuigen eerder op de dag al moeilijk had gemaakt. Het zoeken bleef vruchteloos. Zoals intussen be kend is, werd zaterdag de verlaten vlet op het wad aangetroffen. Aangenomen moet worden, dat de vissers in de nacht van donderdag op vrijdag zijn verdronken. TEXELSE BOYS-NIEUWS Boys 1 heeft in Koedijk een 41 overwinning behaald en blijft daardoor goed in de running. Het tweede heeft het op eigen terrein tegen Helder 5 lelijk laten zitten. In plaats van met 21 te verliezen, had het met dezelfde moeite een flinke overwinning kunnen zijn. Vooral de voorhoede vergat dat voetballen een samenspel is. Nu werden 7 van de 10 aanvallen verknoeid door egoïstisch spel en de rest door treuzelen of bar slecht plaatsen. Adsp. a doet het nog steeds best, nu werd Oosterend met 21 overwonnen. Boys b kon het ook nu weer niet bol werken. Met 60 werd van ZDH ver loren. Volhouden jongens, eens komt het. SPORTNIEUWS S.V.C. Uitslagen: pupillen SVC-Texel a 05; SVCa-Texel b 12—0; SVC-Dirkshorn 1—1. De pupillen traden aan tegen het sterke Texel a en moesten met forse cijfers aan Texel de eer laten. De wed strijd tegen Texel b was een eenzijdige vertoning, die na tweemaal 30 min, een 120 zege voor ons opleverde. Keurig jongens! SVC 1 bond de strijd aan tegen Dirks hom. Deze ploeg liet al dadelijk zien, dat het grote plannen voor deze wed strijd had. Met vlotte, goede combina ties, stelde D. de SVC-achterhoede voor grote problemen. De onvermoeibare Frans wist echter steeds redding te brengen. Bovendien was Piet, die voor treffelijk inviel voor Jan Piet, steeds op zijn póst. Een middenlinie was er bij SVC niet en Dirkshorn had de gehele wedstrijd het middenveld in handen. Bovendien mist de voorhoede elk ver band, zodat de toekomst voor SVC niet erg rooskleurig lijkt. Met een 00- stand werd thee gedronken. Na de rust hetzelfde spelbeeld: een sterk spelend D., dat er na 15 min. eindelijk in slaagde, d.m.v. de midvoor te doelpunten; 01. Direkt hierna al weer hachelijke situaties voor het S.- doel, maar Piet en vooral ook Frans weten met goede reddingen verder on heil te voorkomen. Een half uur is er gespeeld als SVC plotseling een ople ving krijgt- Enkele goede combinaties over rechts leveren echter niets op en er is een fout van de D.-achterhoede voor nodig om Aris de gelegenheid te geven te doelpunten: 11. De strijd wordt nu harder en de prima-leidende scheidsrechter Zeegers moet handelend optreden. De wedstrijd wordt toch nog beëindigd met 22 spelers (wat een ieder verwonderde). Programma: SVC 1 vrij; SVC 2-Ves- do 3 (SVC met een wit shirt). 11 oktober 1963. DAM Tk zag het opgestuwde water. De dam lag rustig als een dog te waken over 't lage land. Toen, in de nacht heb ik een stem gehoord die ik nooit meer vergeet. De stent van God over het land. Ik kan niet zegggen wat ik zag, myn oor is doof, mijn oog is blind, slechts dit: Gods stem over bet land. Nu zie 'k een ander meer, een dam doorschijnend schoon, en 'k spel op deze wand: zee van genade, voor ieder die komt het eeuwig loon. Haast u, gjj ganse aarde! Jan C. Brouwer. LANGEVELD DE ROOU N.V. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke regel méér 0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0.25 meer. Instituut Belz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 bij de Molenstraat. Gelaatsverzorging, mani cure, pedicure, lichaams- massage. Modernste in richting ter plaatse. Te koop 100 één jarige kippen. F. Buisman, Holle- wal 20, Den Burg, tel 2133 Te koop 50 jonge Hy line kippen, aan en tegen de leg J. M Splunter, Polderweg 17, De Waal, telefoon 2578 Te koop een z g.an. vul kachel, licht grijs. War moestraat 56 Den Burg Aangeboden Hollandse Herder, kleintje, 6 mnd. wegens omstandigheden. F 25,—, telefoon 2673 Wie heeft een bord van aanhangvvagentje auto ge vonden? Graag terug P.J. Kooger, De Waal. Wie leende mijn loop lamp en laddertje P. J. Kooger, De Waal. Te koop prima aard appelen 13 ct per kg J. Vermuë, P.H. Polder H 34 Te k. een antiek salon wandtafeltje en een idem uurwerk. Adres bureau van dit blad. Te koop zgan. leren jas K L M. B. Kooger, De Waal 24 Te koop prima winter aardappelen J. v. d Star, telefoon 317 Oosterend Geboren: Wypke Gerrit zoon van S. v.d Schaaf k K. v. d. Schaaf-Roeper Hallum, (Fr.) 21 okt. 1963 Doniaweg 9 Piet Schuyl en Irene Eelman geven U kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrij dag 8 november 1963 ten gemeentehuize te Den Burg, Texel, 's namiddags om 3.15 uur. Julianastraat 5, Den Burg, Texel, Boodtlaan K 1, De Koog, Texel. Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag 's avonds van 7 tot 9 uur in Pension „De Klimop" te De Koog. Toekomstig adres: Kik kertstraat 21, De Cocks dorp, Texel. Kennisgeving voor Texel. Eddy Moojen en Gé Waaijer zijn voornemens om op 8 november a.s. in het hu welijk te treden om 13.30 uur in het Polderhuis te Den Burg. Kerkelijke bevestiging door de weleerwaarde heer Ds. H. van Bilder- beek om 14.15 uur in de Doopsgezinde kerk te Den Burg. Schoonoordsingel 37, Den Burg, oktober 1963. Receptie van 16.00-17.30 uur in Hotel „De Oranje boom" te Den Burg. Voor de vele blijken van belangstelling, die wij bij ons huwelijk on dervonden, danken wij U hartelijk. Max van de Kerkhof Ria van de Kerkhof- de Ridder Den Burg, Texel. Techn. Bur. Jan Aqter Den Burg tel. 2114 Met grote blijdschap ge geven wij u kennis van de geboorte van ons dochter tje en zusje Karin J. Kaczor L. Kaczor-Boggia Ida, Cor, Annelies Den Burg, 27 okt. 1963 Keesomlaan 45 Met grote blijdschap en dankbaarheid aan God ge ven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje Kerstin Bij het H. Doopsel ontving zij de namen CHRISTINA JOANNA MARIA M. Buisman-Beerling J. P. M. Buisman Den Helder, 23 okt. 1963 Beilerstroomweg 8 Jaap Vlaming en Lida Keijser geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden D.V. vrijdag, 8 november 1963, n.m. 2.15 uur in het Polderhuis te Den Burg. Kerkelijke inzegening door de Weleerwaarde heer Ds. T. S. van Leeu wen, n.m. 3 uur in de Geref. Kerk te Ooster end. Achtertune 26, Oosterend Schilderend 45b, Den Burg. Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag van 5-6 uur in Hotel „De Graaf" te Den Burg. Toekomstig adres: Peper straat 55, Oosterend, Texel. Hiermede dankt de Fam. Roeper allen harte lijk, die tijdens en na de brand tot hulp en steun zijn geweest. In het bijzonder de bu ren Witte en Koorn onze welgemeende dank. „De Hertekamp". Te koop gevraagd A. van Strien, Wilhelminalaan 94, telefoon 2904 Biedt zich aan voor 3 dagen per week. Liefst omgeving De Koog. Brieven onder nr. 557 aan bureau Texelse Courant. nieuw woonhuis Den Burg voor kleiner huis in Den Burg of omgeving. Brieven onder nr. 556 aan bureau Texelse Courant Nu speciale elektrische behandeling Mevr Eelman, Pedicure, Schildereind 90 tel. 2074 b.z a. met of zonder vracht- of kl. bestelwagen voor enige dagen p w tel. 2673 neuroloog 30 en 31 oktober internist houdt donderdag 31 okt. en vrijdag I november Zend vroegtijdig Uw advertenties in!

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2